Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-01, 21:42   #4981
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Zaglądam..już zaglądam na wątek evangeline
SORRY...ale nie mam neta w domu teraz. bo przeprowadziłam się w maju do własnego M. Ale....mam zamiar "na dniach" załatwić sobie taki bezprzewodowy z sieci komórkowej.. słyszałam że za 44zł można mieć już całkiem sensowną szybkość ..no oby.. to będę do was zaglądać.

.............
A teraz co do włosisków- naszych kochanych moherków

Wciąż mam fizia na ich punkcie-nic się nie zmieniło. Udało misięodchodować naturalne i znowu je pofarowałam bo mi się chciało I teraz mam "miedzianą czerwień" z garniera na głowie i włoski długości do końca ucha oraz ukośną grzywęcję.
Zapuszczam włosiska do ramion- mam zamiar "móc sobie z nich zrobić kitka" tym bardziej że jestem w ciąży (4 miesiąc się zaczyna) i jak dzidźka się urodzi to nie bede mieć czasu na bajery

Witam i gratuluję serdecznie zarówno własnego M jak i ciąży!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 21:43   #4982
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Zaglądam..już zaglądam na wątek evangeline
no nareszcie!

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
szampon Sylos do farobanych czy jakoś tak (ta nowa seria z DN) ..Delikatny dla włosów, włoski nie są wysuszone, kolor włosów się
chodzi może o markę SYOSS?
ja kupiłam z tej firmy balsam regenerujący i szczerze mówiąc szału nie ma ładnie pachnie i trochę nawilża, to wszystko. wieeelka pojemność, kiedy ja to zmęczę


trzymajcie się ciepło dziewczyny, odezwę się po powrocie
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 09:02   #4983
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Witam i gratuluję serdecznie zarówno własnego M jak i ciąży!
DZIĘKUJĘ!!!

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
no nareszcie!



chodzi może o markę SYOSS?
ja kupiłam z tej firmy balsam regenerujący i szczerze mówiąc szału nie ma ładnie pachnie i trochę nawilża, to wszystko. wieeelka pojemność, kiedy ja to zmęczę


trzymajcie się ciepło dziewczyny, odezwę się po powrocie
O to to...właśnie o tą firmę mi chodzi.
Szamponik ładnie pachnie-czekoladowo, i dobrze myje, bez plątania i wysuszania ale żeby jakiś ekstra był i szczególny to też nie zauważyłam


A dziś jadę z moimi teściami do moich rodziców na obiadek Widziałam że moja mama ma nieużywaną odżyweczkę po farbie Loreal z mango...Może mi da??? No ja już coś wymyślę by dała hahaha
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 11:12   #4984
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
wieki mnie tu nie było... a czas leci, wloski sobie rosną... teraz one maja wakacje i moja pielegnacja polega na przyzwoitej diecie gdzie dominuja warzywka i owocki, ograniczam się do zwykłego szamponiku i od czasu do czasu kallosek

ha...komary to jak wizytówka, nie dają długo zapomnieć o wakacjach ja sie juz przyzwyczaiłam z racji ze mam je na codzień... off na wycieczki jeździ zawsze w aucie z nami. W dzien jak w dzien ale wieczorne wypady to tez dobry czas na komarze wypady, wiec wtedy jest najwiecej ofiar

oj Wy macie melancholie że już koniec lata itp. a ja na czerwieniącą się jarzębinkę patrzę z nadzieją i marze żeby nadeszła kolorowa jesień dziwna jestem,no cóż tak już mam
Hej Miło Cię widzieć

Ja coprawda nie przepadam za jesienią, bo kojarzy mi sie z początkiem roku szkolnego ale masz racje, żeby nie podchodzić do tego tak pesymistycznie W końcu dopiero początek sierpnia, ile rzeczy można zrobić w ciągu miesiąca, czy nawet 2 i ile miejsc zobaczyc, a Wy tak narzekacie

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
dzień pod znakiem 3 razy P = pranie, prasowanie, pakowanie dobiega końca i powoli jestem gotowa do wyjazdu

wyjazd jutro o 4.30
Wiem, że już za późno, ale życzę (tak telepatycznie) miłego wyjazdu

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Zaglądam..już zaglądam na wątek evangeline
SORRY...ale nie mam neta w domu teraz. bo przeprowadziłam się w maju do własnego M. Ale....mam zamiar "na dniach" załatwić sobie taki bezprzewodowy z sieci komórkowej.. słyszałam że za 44zł można mieć już całkiem sensowną szybkość ..no oby.. to będę do was zaglądać.

.............
A teraz co do włosisków- naszych kochanych moherków

Wciąż mam fizia na ich punkcie-nic się nie zmieniło. Udało misięodchodować naturalne i znowu je pofarowałam bo mi się chciało I teraz mam "miedzianą czerwień" z garniera na głowie i włoski długości do końca ucha oraz ukośną grzywęcję.
Zapuszczam włosiska do ramion- mam zamiar "móc sobie z nich zrobić kitka" tym bardziej że jestem w ciąży (4 miesiąc się zaczyna) i jak dzidźka się urodzi to nie bede mieć czasu na bajery


Co obecnie na półkach:
szampon Sylos do farobanych czy jakoś tak (ta nowa seria z DN) ..Delikatny dla włosów, włoski nie są wysuszone, kolor włosów się trzyma....a dotego pachnie czekoladowym budyniem

Odzywka...stara-zachowana od farby loreala z masłem kakaowym..uwielbiam te ich odżywki-mogliby je sprzedawać osobno.

Odzywka w spray'u GLIS KUR do łamliwych- SUUUUPER Uwielbiam ją! NIe obciąża włosów a są po niej takie gladkie i lśniące...i wcale nie przyspiesza przetłuszczania

Odzywka sylos do objętości (odczasu doczasu)
-nieużywana (nie mam czasu ostatnio) kochana nafta kosmetyczna
-------------------II------------------ kochany Wax brązowy!Ale doczeka się kolejeczki ...na jesień!

Używam też odrobikę jedwabiu czasen na końcóweczki


Z włosowych grzechow: suszara i prostownica ..nie bjcie

a do stylizacji- tylko ukochana nivea...pianka nivei, lakier nivei i "żel-krem" nivei! Polecam !!!!

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

aha...mam ten żel z 99% aloe vera ale jakośdowłosów mi nie przypasił. lepszy jest jako krem-żel do buzi lub balsam

I miałam próbę podejścia do szamponów dziecięcych (bambino) ale dostałam po nim łupież (uwierzycie a niby taaaaki łagodny!) . Może nast. razem kupię ten dziecięcy z kaczuchą???
Cześć Gratuluje serdecznie bobasa no i własnego mieszkania
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 15:08   #4985
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Sweet_Jelly dopiero teraz zauwazyłam podpis...
Gratuluje dzidziusia i miszkania
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 16:55   #4986
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

a ja życzę wszystki miłego popołudnia
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:15   #4987
stokrotka_dorotka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wysyłam zaproszenia do *******.com - genialne nagrody.Pisać pw ze swoim mailem
Wiadomości: 208
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

a gdzie można ten sok z goździków dostać
w ziołowych sklepach czy ze zdrową żywnością lepiej szukać
stokrotka_dorotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 10:59   #4988
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

cześć Dziewczyny

Podczytywałam Was ostatnio, wysmarowałam nawet ogromnego posta na pół strony i tuż przed wysłaniem 'omsknęła' mi się ręka i zamknęłam okno U mnie wakacje, ale takie bardzo specyficzne. Koniec studiów, szukam pracy i powoli myślę o usamodzielnianiu się. Tak w skrócie, bo pewnie zajmie mi trochę czasu zanim wpadnę włosomaniaczkowy rytm pisania :
niedawno wróciłam z Turcji, w której kompletnie się zakochałam, w październiku zostanę mamą chrzestną , mija rok od rozstania się z byłym TŻ, ostatnio widziałam go po raz pierwszy od kilku miesięcy...
Jeśli chodzi o sprawy 'włosowe' to szamponik Nuxe i raz na jakiś czas wygładzający Gliss Kur (ten fioletowy) + odżywka Absolute Repair L'oreala i wosk (staram się używać go co drugie mycie). Po skonczeniu opakowania Waxu planuję regularnie traktować włosy naftą

Aha, post Heroldin odradzające Estelle obcięcie włosów (będziesz siedzieć i czytać włosowe wątki i smarować pozostałości włosów olejem rycynowym, coś w tymstylu ) i mnie narazie odwiódł od zrobienia sobie modnego boba
Pozdrawiam każdą z osobna Próbowałam ostatnio wejść na nasze prywatne forum, ale... nie pamiętam hasła
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:25   #4989
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez stokrotka_dorotka Pokaż wiadomość
a gdzie można ten sok z goździków dostać
Jeśli pytasz o to, co ja się domyślam, to chodzi o eteryczny olejek goździkowy. A można go upolować w sklepach "ziołowych" i takich z "pachnidłami orientalnymi".

Porcelainnn - przykro mi - nie jesteś au courant ! Tzw. "bob"
już jest passe !
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 11:55   #4990
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jeśli pytasz o to, co ja się domyślam, to chodzi o eteryczny olejek goździkowy. A można go upolować w sklepach "ziołowych" i takich z "pachnidłami orientalnymi".

Porcelainnn - przykro mi - nie jesteś au courant ! Tzw. "bob"
już jest passe !

Kolejny argument przeciw

W Krakowie kolejny dzień 'pięknego lata' :/
co tu tak cichutko?

Emilka, Gosia, żyjecie??
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:44   #4991
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Hej

Wreszcie wprosiłam się do brata na neta
Przez tą pracę w ogóle nie ma czasu

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Można się przyzywczaić Z początku też mnie to troche śmieszyło, ale teraz uważam, że te wyrażenia tworzą taki specyficzny urok Dzieki temu książka nie jest właśnie taka typowa.
O nie, nie, ja się raczej nie przyzwyczaję i jak dla mnie to wcale nie dodaje uroku Może jeszcze specyficzny urok tworzą drętwe dialogi?

Gdybym najpierw przeczytała książkę to długo bym się zastanawiała zanim obejrzałabym film bo bałabym się, że będzie tak samo nudny A scenarzyście należą się gratulacje za to, że udało mu się stworzyć taki scenariusz na podstawie takiej książki

Skończyłam czytać Zmierzch - przyznam, że ledwo przebrnęłam, doczytałam do końca tylko dlatego, że chciałam zobaczyć jakie są różnice między książką a filmem. Teraz czytam drugą część, Księżyc w nowiu, i przyznam, że trochę lepiej się ją czyta - pewnie dlatego, że kto inny robił korektę bo czytając Zmierzch miałam wrażenie jakby nikt nie zrobił korekty i po prostu puścił tekst do druku - chociaż i tak można znaleźć różne głupoty i beznadziejne, nikomu niepotrzebne, przypisy

Ale jeśli jeszcze raz przeczytam, że ktoś puścił do kogoś "perskie oko" to zacznę krzyczeć! Przecież tak się nie mówi! Czy naprawdę tłumaczce ciężko było napisać po prostu, że ktoś do kogoś mrugnął albo puścił oko?? Przecież kiedy pierwszy raz na to trafiłam przez moment nie wiedziałam, czy to w ogóle to o czym myślę, bo pierwszy raz spotkałam się z tym określeniem Każdy komu to mówię jest zdziwiony i się śmieje.

Dałam TZ'owi do poczytania i stwierdził (pisał pracę mgr z tłumaczeń), że ta babka bardzo wiele rzeczy tłumaczy słowo w słowo, tworząc kalkę językową, bo np jestem w połowie drugiej części a ani w pierwszej ani w drugiej nie spotkałam się ze zdaniem, że "ktoś coś usłyszał" tylko za każdym razem jest np "moich uszu doszedł dźwięk samochodu", "naszych uszu doszedł krzyk" itd, a to jest dosłowne odzworowanie konstrukcji gramatycznej w angielskim. To nie jest naturalne.

Albo jeszcze jedno, najlepsze na koniec Bella bierze prysznic, relaksuje się i nagle zdanie "Trzeba wreszcie skończyć ablucje" Ja wiem, że słowo "ablucje" oznaczają mycie się ale co za ciołek przepuścił to przez korektę??
W wikipedii znalazłam taką definicję tego słowa:
Ablucja (łac. ablutio – obmycie) – w kościele rzymskokatolickim rzeczywiste lub symboliczne obmycie rytualne ciała lub jego części (najczęściej rąk), przedmiotów kultowych lub narzędzi ofiarniczych. Ablucji dokonuje się zwykle za pomocą wody, rzadziej wina lub piasku, ewentualnie mleka (u indian południowoamerykańskich).
Normalnie brak mi słów

Dobra, koniec tego wywnętrzania się, rozpisałam się strasznie - na koniec powiem tylko, że cieszę się, ze nie kupiłam jednak tych książek w twardej oprawie

No to jeszcze napiszę jak w pracy - skoro już tu jestem
Ciężko, coraz więcej się uczę, potrafię już odpowiedzieć klientom na pytania o pożyczkę itd ale nadal robię takie głupie błędy, że czuję się potem jak idiotka No i opieprz za to, że robię coś źle średnio raz dziennie to standard
Poza tym cały czas zastanawiam się czy ja się do tego w ogóle nadaję, za każdym razem jak dostaję za coś opieprz myślę sobie jaka ze mnie debilka, że do niczego się nie nadaję i że pewnie żałują, że mnie zatrudnili i muszą mnie trzymać bo wysłanie kolejnej osoby na szkolenie za dużo będzie ich kosztowało...

Aha, strasznie zazdroszczę Wam wakacji i urlopów - pracuję dopiero miesiąc a już mam dosyć i tęsknię za wolnym czasem

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2009-08-06 o 17:51
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 17:48   #4992
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Wieki mnie tu chyba nie było
Aga, przepraszam za poślizg, miałam niezaplanowane zajechanie do wujka
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:50   #4993
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Wieki mnie tu chyba nie było
Aga, przepraszam za poślizg, miałam niezaplanowane zajechanie do wujka
Hej Jak widzisz nie próżnowałam i rozpisałam się troszeczkę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:53   #4994
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hej Jak widzisz nie próżnowałam i rozpisałam się troszeczkę
Taaa, widzę, że podzieliłaś się wrażeniami o "perskim oku"
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:58   #4995
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Taaa, widzę, że podzieliłaś się wrażeniami o "perskim oku"
No nie mogłam tego w sobie dusić
A o ablucjach czytałaś?

Napisałam też długiegi maila do MZK w moim mieście bo strasznie mnie wkurzyli zmianą trasy mojego autobusu - jedynego, który kursuje na moją ulicę, tak, że teraz w wiele miejsc nie dojadę i będę musiała na piechotę drałować
Zaraz wysyłam ten list do radia
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 18:03   #4996
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No nie mogłam tego w sobie dusić
A o ablucjach czytałaś?
Tak i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie warto czytać tych książek

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Napisałam też długiegi maila do MZK w moim mieście bo strasznie mnie wkurzyli zmianą trasy mojego autobusu - jedynego, który kursuje na moją ulicę, tak, że teraz w wiele miejsc nie dojadę i będę musiała na piechotę drałować
Zaraz wysyłam ten list do radia
I dobrze, nie zostawiaj tak tego, trzeba nagłośnić sprawę
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 18:16   #4997
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Tak i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie warto czytać tych książek
To niedokładnie tak, po prostu tłumaczka jest beznadziejna, przynajmniej tak sądzę. Sama książka nie jest zła, zresztą już Ci mówiłam, że drugą część czyta się znacznie lepiej niż pierwszą bo ktoś inny robił korektę Aż żałuję, że nie znam angielskiego na tyle, zeby przeczytac to w oryginale

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
I dobrze, nie zostawiaj tak tego, trzeba nagłośnić sprawę
Znając życie skasują tego maila bez czytania A nawet jak przeczytają to się pośmieją z głupiej baby i tyle.
Śmiałam się wczoraj z TZ'a bo w pracy wydrukowałam sobie nowy rozkład i aż miałam ochotę przeklinać, stwierdziłam, że piszę maila a TZ tak do mnie "Ale wiesz, zaczynanie listu od słów "ty stary skur..." nie jest chyba dobrym pomysłem"

Aha, obejrzałam sobie Twoje pocztówki - fajne!
Gdybym miała net to pewnie sama bym się w to zaczęła bawić

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2009-08-06 o 18:27
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 21:30   #4998
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

No nie wierzę w to co widzę! Narek, Aga... ŻYJECIE!

stęskniłam się już strasznie za ruchem na tym wątku - nie chcę zapeszać ale cieszę się że znowu odzywa się więcej osób
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 12:14   #4999
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Znając życie skasują tego maila bez czytania A nawet jak przeczytają to się pośmieją z głupiej baby i tyle.
Śmiałam się wczoraj z TZ'a bo w pracy wydrukowałam sobie nowy rozkład i aż miałam ochotę przeklinać, stwierdziłam, że piszę maila a TZ tak do mnie "Ale wiesz, zaczynanie listu od słów "ty stary skur..." nie jest chyba dobrym pomysłem"

Aha, obejrzałam sobie Twoje pocztówki - fajne!
Gdybym miała net to pewnie sama bym się w to zaczęła bawić
TŻ->
Może jednak wezmą sobie do serca Twoją skargę? Dobrze by było

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
No nie wierzę w to co widzę! Narek, Aga... ŻYJECIE!

stęskniłam się już strasznie za ruchem na tym wątku - nie chcę zapeszać ale cieszę się że znowu odzywa się więcej osób
Narek żyje, cały czas po Fryzjerskim się kręci
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 13:50   #5000
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Narek Aga Porcelainn
Trzeba kolejna cześc założyc, trzeba do moderatorki napisac
w ogóle jakis cud dobrnełysmy do konca 4 części
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 19:33   #5001
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
Narek Aga Porcelainn
Trzeba kolejna cześc założyc, trzeba do moderatorki napisac
w ogóle jakis cud dobrnełysmy do konca 4 części
Jaki tam : "cud" ... Starzejemy się po prostu ! To znaczy : te starzejemy się ,to
był taki eufenizm w moim wydaniu {mogę wytłumaczyć dlaczego : eufenizm} !!!

Mam na zbyciu dla bardzo bladolicych, lubiących ten kolor skóry : puder w kremie idealnie kryjący, nie podrażniający - firmy Mary Kay. Szkoda mi do śmieci wyrzucić, bo mimo mieszania z "400" - dla mnie za jasny.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 21:56   #5002
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Narek żyje, cały czas po Fryzjerskim się kręci
jak na włosomaniaczkę przystało

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
Trzeba kolejna cześc założyc, trzeba do moderatorki napisac
w ogóle jakis cud dobrnełysmy do konca 4 części
cuda się zdarzają!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 14:15   #5003
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

ok napisałam do moda o nową część
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:13   #5004
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

chyba zostaniemy jednakna niej same... Jak to mowia - nie chwal dnia przed zachodem słońca...
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 21:57   #5005
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Halo halo, co tam laseczki?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:19   #5006
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Halo halo, co tam laseczki?
Virtual! Daaawno Cię tu nie było! Co u Ciebie słychac?
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:24   #5007
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Virtual! Daaawno Cię tu nie było! Co u Ciebie słychac?
A zyje sobie spokojnie
Obciełam włoski! pierwszy raz od podstawówki, ale wiecej tego błędu nie popełnie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:46   #5008
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
A zyje sobie spokojnie
Obciełam włoski! pierwszy raz od podstawówki, ale wiecej tego błędu nie popełnie
Oooo! A jaką masz teraz długość?
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:55   #5009
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Oooo! A jaką masz teraz długość?
Do ramion, a mialam prawie do pasa
A co tam u Was? Widze ze watek sie kreci, zaraz nas zamkną zapewne
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 23:36   #5010
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Do ramion, a mialam prawie do pasa
A co tam u Was? Widze ze watek sie kreci, zaraz nas zamkną zapewne
nieźle poszalałaś odrosną szybciutko

a wątek niestety trochę kuleje, wiele dziewczyn ze "starego" składu już tu nie zagląda a przynajmniej nie udziela się niestety... a szkoda, bardzo ciekawa jestem co u nich słychać. Stęskniłam się... no ale może w V części...

lada moment nas tu zamkną...
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.