Rozsądek czy głos serca? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 11:13   #1
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772

Rozsądek czy głos serca?


Długo w miłości był zastój. Niedawno płakałam do poduszki, że jestem sama jak palec a moi znajomi powoli zakładają rodziny. W domu słyszałam ciągle '' kiedy znajdziesz sobie chłopaka?'' Nie szukałam nikogo na siłę, czekałam aż samo mi skapnie z Nieba. Na internecie poznałam K. mamy wspólną pasję, która nas połączyła. On miły, przystojny, szarmancki. Bałam się, że się zakocham. Zaproponował spotkanie. Zgodziłam się, lecz miałam mnóstwo obaw. Spotkaliśmy się, przytulił mnie mocno do siebie... na początku było trochę drętwo, musiałam się ''przystosować'', ale potem wrzuciłam na luz i jakoś poszło Rozmawialiśmy na wszystkie tematy, nie miał przede mną tajemnic, ja jednak skrywałam pewne rzeczy. Gdy wróciłam do domu, włączyłam komputer a w pasku wyskoczyła mi wiadomość, z resztą bardzo długa. Po przeczytaniu byłam zmieszana i nie wiedziałam co się wokół mnie dzieje. Napisał, że na żywo nie był w stanie mi tego wyznać, gdyż bał się mojej reakcji, wolał bezpieczniejsze wyjście - gadu. Napisał, że bardzo mu się spodobałam, że od chwili kiedy napisałam do niego maila czuł, że coś nas połączy. Pisał mi wiersze, układał piosenki. Totalna dusza romantyka
Jednak po długim czasie milczenia odezwał się do mnie A. Czasami rozmawialiśmy, jednak to ja zawsze podtrzymywałam rozmowę, on jest bardzo enigmatyczny i zdystansowany do wszystkiego. Był czas, że czuliśmy coś do siebie, jednak nasze drogi rozeszły się, z resztą mieszkamy od siebie kawał drogi. A. załatwił mi coś, na czym mi bardzo zależało. Powiedziałam mu o K. Rozzłościł się a potem stał się dla mnie... ku mojemu zaskoczeniu bardzo miły i ciepły, nigdy taki nie był... teraz to on podtrzymywał rozmowę, zaprosił mnie do siebie. Teraz jestem w kropce. K. wyznaje mi codziennie miłość, A. zaprasza do siebie...jestem rozdarta, nie wiem co robić, nie wiem co wybrać. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:21   #2
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

A chyba dostrzegł, że może Cie stracic więc zaczął działać.
temat jest rozsądek czy głos serca.... czyli rozsądek mówi żeby wybrac K a serce żeby A tak?
Jeżeli tak to ja bym bez zastanawiania poszła za głosem serca, bez względu na to co sie wydarzy. Nie można z nikim byc na siłe, nie ma nic gorszego niz byc z jednym a kochac innego, wiem to po sobie.
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:22   #3
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

nie bardzo rozumiem o jaki rozsadek ci chodzi, o ktorym piszesz w temacie..

mysle ze nic wiecej nie mozna ci poradzic, jak to, zebys sie na ktoregos w koncu zdecydowala. nikt ci nie odpowie na ktorego.
nie mozesz spotykac sie z dwoma facetami, bo to nie w porzadku wobec nich.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:24   #4
xsandra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tam gdzie niebo lekko dotyka wody;)
Wiadomości: 72
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
Długo w miłości był zastój. Niedawno płakałam do poduszki, że jestem sama jak palec a moi znajomi powoli zakładają rodziny. W domu słyszałam ciągle '' kiedy znajdziesz sobie chłopaka?'' Nie szukałam nikogo na siłę, czekałam aż samo mi skapnie z Nieba. Na internecie poznałam K. mamy wspólną pasję, która nas połączyła. On miły, przystojny, szarmancki. Bałam się, że się zakocham. Zaproponował spotkanie. Zgodziłam się, lecz miałam mnóstwo obaw. Spotkaliśmy się, przytulił mnie mocno do siebie... na początku było trochę drętwo, musiałam się ''przystosować'', ale potem wrzuciłam na luz i jakoś poszło Rozmawialiśmy na wszystkie tematy, nie miał przede mną tajemnic, ja jednak skrywałam pewne rzeczy. Gdy wróciłam do domu, włączyłam komputer a w pasku wyskoczyła mi wiadomość, z resztą bardzo długa. Po przeczytaniu byłam zmieszana i nie wiedziałam co się wokół mnie dzieje. Napisał, że na żywo nie był w stanie mi tego wyznać, gdyż bał się mojej reakcji, wolał bezpieczniejsze wyjście - gadu. Napisał, że bardzo mu się spodobałam, że od chwili kiedy napisałam do niego maila czuł, że coś nas połączy. Pisał mi wiersze, układał piosenki. Totalna dusza romantyka
Jednak po długim czasie milczenia odezwał się do mnie A. Czasami rozmawialiśmy, jednak to ja zawsze podtrzymywałam rozmowę, on jest bardzo enigmatyczny i zdystansowany do wszystkiego. Był czas, że czuliśmy coś do siebie, jednak nasze drogi rozeszły się, z resztą mieszkamy od siebie kawał drogi. A. załatwił mi coś, na czym mi bardzo zależało. Powiedziałam mu o K. Rozzłościł się a potem stał się dla mnie... ku mojemu zaskoczeniu bardzo miły i ciepły, nigdy taki nie był... teraz to on podtrzymywał rozmowę, zaprosił mnie do siebie. Teraz jestem w kropce. K. wyznaje mi codziennie miłość, A. zaprasza do siebie...jestem rozdarta, nie wiem co robić, nie wiem co wybrać. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji
A który to głos rozsądku a który jest głosem serca?
__________________
.
xsandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:25   #5
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
A chyba dostrzegł, że może Cie stracic więc zaczął działać.
temat jest rozsądek czy głos serca.... czyli rozsądek mówi żeby wybrac K a serce żeby A tak?
Jeżeli tak to ja bym bez zastanawiania poszła za głosem serca, bez względu na to co sie wydarzy. Nie można z nikim byc na siłe, nie ma nic gorszego niz byc z jednym a kochac innego, wiem to po sobie.
Dokładnie rozsądek mówi, żeby wybrać K. a serce A. Mówisz, żeby iśc na serce nie patrząc co będzie dalej? Czeka mnie teraz nie lada przygoda, ponieważ wyjeżdżam do A. na 4 dni i nie ukrywam boję się. Tylko z drugiej strony mówiłam K., że mozemy zostac jedynie przyjaciółmi, on chce być moim Aniołem Stróżem... szkoda mi go ranić...
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:34   #6
xsandra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tam gdzie niebo lekko dotyka wody;)
Wiadomości: 72
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

[QUOTE=Margaret90;13593472]Dokładnie rozsądek mówi, żeby wybrać K. a serce A. Mówisz, żeby iśc na serce nie patrząc co będzie dalej? Czeka mnie teraz nie lada przygoda, ponieważ wyjeżdżam do A. na 4 dni i nie ukrywam boję się. Tylko z drugiej strony mówiłam K., że mozemy zostac jedynie przyjaciółmi, on chce być moim Aniołem Stróżem... szkoda mi go ranić...[/QUOTE]

Jeszcze bardzije go zranisz jak bedziesz z nim z litości, niestety ale nie da się zmusić do uczucia jeśli serce CI podpowiada A wybierz A a jak nie wyjdzie trudno, ale przynajmniej bedziesz miała pewność że z nim Ci się nie ułoży a jak wybierzesz rosądek czyli K to bedziesz całyczas myśleć jak by CI było z A skoro serce CI mówi A bierz A - kto nie ryzykuje to nie zyskuje. Moim zdaniem lepije się kierować serduchem.
__________________
.
xsandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:38   #7
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
Dokładnie rozsądek mówi, żeby wybrać K. a serce A. Mówisz, żeby iśc na serce nie patrząc co będzie dalej? Czeka mnie teraz nie lada przygoda, ponieważ wyjeżdżam do A. na 4 dni i nie ukrywam boję się. Tylko z drugiej strony mówiłam K., że mozemy zostac jedynie przyjaciółmi, on chce być moim Aniołem Stróżem... szkoda mi go ranić...
Dobrze, że przynajmniej przedstawiłaś jasno sytuację i K. wie, że z Twojej strony może liczyć jedynie na przyjaźń. Może po tym wyjeździe do A. wszystko stanie się jasne i będziesz mogła wybrać.
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz..dlaczego A. przestał się do Ciebie odzywać?? Piszesz ,, Jednak po długim czasie milczenia odezwał się do mnie A".. Byliście w związku czy po prostu byliście znajomymi i iskrzyło między Wami?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 11:39   #8
Mariie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 29
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Zawsze warto iść za głosem serca
Mariie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:47   #9
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Z drugiej strony jak by A ja kochal to by dal jej to odczuc a jak autorka sama pisze nie odzywal sie, nie zalezalo mu na podtrzymaniu rozmowy, i nagle sie zorientowal ze mu na niej zalezy ??? bo co? bo moze ja stracic?? trudno kolezka mial okazje i nie skorzystal, dla mnie to jest typowy pies ogrodnika.
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:47   #10
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Cytat:
Napisane przez Mariie Pokaż wiadomość
Zawsze warto iść za głosem serca

Nie zawsze


Myślę, że ten cały K to tak z braku laku jest dla ciebie a chcesz być z A, no więc... wybierz A.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:55   #11
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony jak by A ja kochal to by dal jej to odczuc a jak autorka sama pisze nie odzywal sie, nie zalezalo mu na podtrzymaniu rozmowy, i nagle sie zorientowal ze mu na niej zalezy ??? bo co? bo moze ja stracic?? trudno kolezka mial okazje i nie skorzystal, dla mnie to jest typowy pies ogrodnika.
Zgadzam się! Zobaczył A ze się kreci obok dziewczyny jakis K i nagle się zaczal wielce interesować Pies ogrodnika jak nic. A Ty, w zwiazku ze kiedys pewnie czulas cos do A, poszlas na to rozwiazanie... a biedny K chociaz sie starał, jednak nie zdobyl Twojego serca, chyba byl zbyt dobry dla Ciebie
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 12:02   #12
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Jedź do A. spędź z nim trochę czasu

a do K. w ogóle nic nie czujesz? Nie ciągnie Cie do niego?
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:08   #13
carmelca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Niewiele wiem o K, Ty chyba zresztą też, ale jak przeczytałam że to romantyk piszący wiersze to od razu pomyślałam "nie". Nie twierdzę że tak jest w każdym przypadku ale ja kilka razy przekonałam się że taki wrażliwy romantyk, "Anioł Stróż", potrafi po jakimś czasie pokazać drugie (prawdziwe?) oblicze. Nie masz pewności że K nie okaże się właśnie taki. Jakos nie potrafiłabym zaufać facetowi poznanemu przez internet, który na pierwszym spotkaniu "przytula mocno do siebie", a zaraz pisze jakieś wyznania.
A. może się czasem nie odzywał, może nie pokazywał że mu na Tobie zależy ale teraz jest jakaś zmiana. Myślę że wybierając A. pójdziesz nie tylko za głosem serca ale i rozsądku. Zobaczysz co będzie, może się uda, może nie. A co do A. może nie chciał się wcześniej angażować bo mieszkacie daleko od siebie i nie wierzył ze wam się uda? enigmatyczny i zdystansowany może dlatego ze kiedyś ktoś go skrzywdził i teraz bał się powtórki? kto wie?
W każdym razie myslę że A. to dobry wybór
carmelca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:09   #14
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Goshia tak K. jest zbyt dobry dla mnie, to fakt...
Z A. jeszcze nigdy się nie widziałam. Jak wcześniej pisałam jest to bardzo enigmatyczny i zdystansowany do wszystkiego człowiek. Oznajmił mi kiedyś, że musimy się najpierw zobaczyć face to face, bo zakochiwanie się przez internet nie ma sensu, zgadzam sie z tym. Nie raz spotykałam się z chłopakami z internetu i byli całkiem inni niż po drugiej stronie monitora. Zawsze chciałam zobaczyć A. na żywo. Jeszcze wcześniej planowałam do niego pojechać, ale głupio mi było samej się wpraszać, czekałam az sam zaproponuje. Łączyło nas wiele 2 lata temu, ale ja poznałam kogoś w swoim mieście a na sze drogi sie rozeszły. Dzieli nas kilkaset km. A K. pojawił się tak nagle... poza tym nie czuję nic do niego, lubię z nim rozmawiać, ale nic poza tym. A on drepcze po scieżkach mojego życia, chce znać moje zdanie na każden temat, interesuję sie mną a przeciwieństwie do A. Bo on uważa, że na spotkaniach trzeba być opanowanym i tym... zdystansowanym. Ja taka nie potrafię być...
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:13   #15
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Aaaa to zmienia postac rzeczy, Ty A tez nie poznalas w realu??heh to juz nie wiem co zrobic w takiej sytuacji, napewno nie mozemy z gory zakladac , ze K to jest psychol ,ktory ujawni swoja druga twarz, moze naprawde mu na Tobie zalezy i jest takim romantykiem za jakiego sie podaje, musisz sie tylko zastanowic, czy Ty lubisz takie pisanie wierszy czy spiewanie poezji, bo to moze byc meczace na dluzsza mete
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:18   #16
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

A. poznałam przez moją przyjaciółkę, która miała chłopaka w mieście gdzie on mieszka. Ja zakładałam pewne stowarzyszenie do którego on należał w swoim mieście i ona zagadała do niego, żeby mi pomógł i tak wszystko sie zaczęło...
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:19   #17
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

a btw dlaczego to A nie przyjedzie do Ciebie tylko Ty do niego masz jechac?
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:20   #18
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

To Ty się z A. jeszcze nawet nie spotkałaś? Z Twojej pierwszej wypowiedzi tego nie wywnioskowałam. Teraz sprawa wygląda trochę inaczej.. Wracając jeszcze do K. to nie wydaje Ci się, że jest trochę niewiarygodny? Zgadzam się z carmelcą, że taki typ może być zwykłym oszustem, kobieciarzem. Oczywiście można też zakładać, że K. autentycznie bardzo się zakochał ale śmiem wątpić..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:23   #19
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

No właśnie rozmawiałam z nim na ten temat, powiedział, że jak pozałatwia sprawę ze studiami i odrobi praktyki to przyjedzie... a z resztą u niego w mieście jest teraz zlot ze stowarzyszenia, więc tak przy okazji jadę. Będe u niego nocować, bo nie mam się gdzie zatrzymać. Jade tak trochę w ciemno, ale ten zlot będzie trwał 3 dni a 1 dzień zarezerwoaliśmy dla siebie.
Confused woman z K. opowieści wywnioskowałam, że jest jednak kobieciarzem. Jak siedzieliśmy na ławce ciagle patrzył się na kobiety i mówił, która mu się podoba...
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..





Edytowane przez Margaret90
Czas edycji: 2009-08-05 o 12:24
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 13:01   #20
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
No właśnie rozmawiałam z nim na ten temat, powiedział, że jak pozałatwia sprawę ze studiami i odrobi praktyki to przyjedzie... a z resztą u niego w mieście jest teraz zlot ze stowarzyszenia, więc tak przy okazji jadę. Będe u niego nocować, bo nie mam się gdzie zatrzymać. Jade tak trochę w ciemno, ale ten zlot będzie trwał 3 dni a 1 dzień zarezerwoaliśmy dla siebie.
Confused woman z K. opowieści wywnioskowałam, że jest jednak kobieciarzem. Jak siedzieliśmy na ławce ciagle patrzył się na kobiety i mówił, która mu się podoba...
sorki za offtop, ale nie boisz sie u niego nocowac? przeciez tak naprawde to go nie znasz...
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:03   #21
carmelca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

A to Ty się z A. nie widziałaś face to face?????????????
to może lepiej nie nocuj u niego bo to "trochę" ryzykowne....Nie masz jakiegoś innego noclegu? Dziwne rzeczy się taraz dzieją na świecie, różne głupie rzeczy w życiu robiłam ale jednak bym się bała. Myślę że takie 1- dniowe spotkanie by wystarczyło na początek, bez noclegu
carmelca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:16   #22
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
Będe u niego nocować, bo nie mam się gdzie zatrzymać.
Confused woman z K. opowieści wywnioskowałam, że jest jednak kobieciarzem. Jak siedzieliśmy na ławce ciagle patrzył się na kobiety i mówił, która mu się podoba...
W takim razie już wiesz co myśleć o K. A jeśli chodzi o A. to dziewczyny dobrze Ci radzą, takie pierwsze spotkanie i od razu nocowanie u Niego jest nieciekawym pomysłem. Po pierwsze-co ten chłopak może sobie o Tobie pomyśleć, że od razu godzisz się na to, aby u Niego nocować? Niby to tylko nocleg, ale wątpię czy zyskasz na tym w Jego oczach. Po drugie-i najważniejsze, facet może okazać się po prostu świrem i Cie skrzywdzić. Nie chcę Cie straszyć, ale lepiej abyś była przygotowana na wszystko i abyś wiedziała co może Cię spotkać.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:17   #23
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

No własnie nie mam innego wyjścia, bo zlot trwa 3 dni a ja nie mam jak sie dostac do domu :/ cholera za daleko mam, 13 godzin pociągiem w jedną stronę a po nocach się boję sama wracac. Zaryzykuję, ufam mu póki co, może i jestem ślepa, ale to nie będzie tak, że my sami w domu będzimy spac, obok śpią rodzice, także bezpiecznie
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:22   #24
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
No własnie nie mam innego wyjścia, bo zlot trwa 3 dni a ja nie mam jak sie dostac do domu :/ cholera za daleko mam, 13 godzin pociągiem w jedną stronę a po nocach się boję sama wracac. Zaryzykuję, ufam mu póki co, może i jestem ślepa, ale to nie będzie tak, że my sami w domu będzimy spac, obok śpią rodzice, także bezpiecznie
Jeśli chcesz-zaryzykuj ale obyś się nie rozczarowała
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:31   #25
mimoWSZYSTKO200
Raczkowanie
 
Avatar mimoWSZYSTKO200
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
No własnie nie mam innego wyjścia, bo zlot trwa 3 dni a ja nie mam jak sie dostac do domu :/ cholera za daleko mam, 13 godzin pociągiem w jedną stronę a po nocach się boję sama wracac. Zaryzykuję, ufam mu póki co, może i jestem ślepa, ale to nie będzie tak, że my sami w domu będzimy spac, obok śpią rodzice, także bezpiecznie

hm.. może tylko tak "mówił".. że rodzice będą..
Nocowanie u obcego mężczyzny poznanego przez internet.. to dość kiepski pomysl.. Jednak niczego zabronić Ci nie możemy..
nie chcemy tylko, abyś po tych kilku dniach zakładała kolejny wątek typu "..rozczarowałam się..".. "skrzywdził mnie.." itp
uważam, że większość osób, ktore tutaj udzielały Ci "pomocy" tam się nie wypowie..

życzę szczęścia
ps. chciałabym wiedzieć, co wyniklo po tych kilku dniach
__________________








..czyżby w grudniu zostanę narzeczoną?
szczerze ? wątpię.
mimoWSZYSTKO200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:37   #26
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

nowego watku zakładac nie będe, pociągnę na nim
Powiedział, ze nie puści mnie samą w nocy do domu... nie wygląda na świra, znam się trochę na takich ludziach bo miałam i z takimi do czynienia...
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:44   #27
mimoWSZYSTKO200
Raczkowanie
 
Avatar mimoWSZYSTKO200
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
nowego watku zakładac nie będe, pociągnę na nim
Powiedział, ze nie puści mnie samą w nocy do domu... nie wygląda na świra, znam się trochę na takich ludziach bo miałam i z takimi do czynienia...


gratuluję "umiejtności", bo mało kto zna się na ludziach, których nigdy na żywo nie widział
Ale skoro TY SIĘ ZNASZ... masz talent

ps. wszyscy czekamy z niecierpliwością na realcję z pobytu u TAJEMNICZEGO A.
(o ile wrócisz)
__________________








..czyżby w grudniu zostanę narzeczoną?
szczerze ? wątpię.
mimoWSZYSTKO200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:48   #28
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Hehe dzięki straszycie mnie a ja się boję, serio...
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:55   #29
mimoWSZYSTKO200
Raczkowanie
 
Avatar mimoWSZYSTKO200
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
Hehe dzięki straszycie mnie a ja się boję, serio...


uważasz, że piszemy to i wysilamy się wchodząc na ten dość "nie błyszczący inteligencją" wątek osoby, która stała się studentką tylko po to, aby Cię nastraszyć ??
otóż nie
Każda z nas chce Ci pomóc w podjęciu racjonalnej i BEZPIECZNEJ dla Ciebie decyzji, ale skoro już podjęłaś decyzję (z tego co wyczytałyśmy) to nie rozumiem po co dalsze kontynuowanie wątku ?
Każda z Wizaż-anek jest tego samego zdania.
Podjęłaś decyzję - nie żałuj, a jeśli będziesz żałować pamiętaj, że my NIE STRASZYŁYŚMY, a ostrzegałyśmy
__________________








..czyżby w grudniu zostanę narzeczoną?
szczerze ? wątpię.
mimoWSZYSTKO200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:59   #30
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Rozsądek czy głos serca?

weź usiądź sobie w ciszy i spokoju. weź kartkę i długopis. przedziel kartkę na pół. na jednej stronie napisz K, na drugiej A. pisz o wadach i zaletach każdego z facetów, po prostu weź pod uwagę wszystko. jakąś decyzję na pewno podejmiesz, a każda podjęta samodzielnie będzie najlepsza.
powodzenia ;*
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.