Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-02, 21:44   #3391
Rachelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
wlosy w zamieszczonym linku to naturalne wlosy slowianskie REMY , jest napisane obok , maja tez atest wiec mozesz byc pewna ze sa dobrej jakosci , co do spinek to je czuc , czuc zgrubienie na glowie , nie wiem jak ci to wytlumaczyc ..
chodziło mi o to, że nie widzę czy są słowiańskie... Co do zgrubienia na głowie to chodzi mi o sytuację gdy ktoś np na imprezie wpadłby na pomysł dotknięcia mojej głowy...

Czyli rozumiem, że te Remy można kupować bezwiększych obaw?
Rachelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 09:02   #3392
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

tasmy czuc , wszystko jeszcze zalezy od tego jak geste masz wlosy i jak wysoko przypniesz clipy , u mnie (a mam cienkie wlosy ) przy dotyku czuc tasme ta ktora mam dopieta najwyzej
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 09:14   #3393
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

hej dziewczyny

też zastanawiam sie nad kupnem włosów na clipy.chciałam sobie przedłuzyc moje kręcone włosy(jestem na avatorku, więc widać mniej więcej jakie mam włosy) metoda japońską u Pani Renaty(http://www.renaa.skip.pl/), umówiłam się na spotkanie i niestety, nie ma takich naturalnych włosów jak moje
pozostają więc tylko clipy, ale z tym tez mam wielki problem, bo nie ma az tak kręconych włosów do kupienia, przeważnie są falowane a z mocniejszych skrętów to tylko sztuczne, których nie chce(kupiłam już takie i sa okropne).
zastanawiam się więc nad kupnem tych prostych naturalnych włosów
http://www.allegro.pl/item696336611_...aa_jakosc.html
i potem je pokręcić lub ewentualnie czasami wyprostowac swoje. w związku z tym chciałam się spytać, czy któraś z Was ma może te włosy?czy są grube?czy dobrze się prezentują?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 10:27   #3394
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

te wlosy AA hit z londynu ma dziewczyna o nicku Agatau88 i allegro , agatau wklejala w tych clipach zdjecia pare stron wczesniej , musisz poszukacto sobie zbaczysz jak wygladaja i jak sa grube i geste
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 12:22   #3395
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Bo tasmy sa bardzo cienkie . No i zeby miec w miare normalny efekt trzeba ich nalozyc wiecej o ile nie wszystkie.
Przy lichych wlosach jest to trudne bo widac spinki. Bynajmniej ja nie potrafie tego zalozyc i wiem juz dzis ze w nich chodzic nie bede . Odstapie je z pewnoscia.
Zaluje , ze wzielam te proste bo sa az za proste , taka firana. Moze te krecone wygladaly by naturalniej.

Przeraza mnie to , ze widac . Po prostu je widac.
U wielu z Was tez to widze , ale skoro jestescie zadowolone , nie mam prawa krytykowac.
Jako osoba przedluzajaca wlosy juz od dlugich lat jestem uczulona na granice panstwa. Moze kto inny tego nie widzi ale ja tak.

Niestety tasma sie nie umywa do przedluzania metoda stala .
Gdybym miala nadal kase i mozliwosci pedze do Renihair ile moge.
dzięki ooodeta za odpowiedz. widzę, że większość dziewczyn je ma i cytując powyzszą wypowiedz chyba nie są rewelacyjne...dobrze, że je nie zakupiłam, bo przy moich kręconych włosach pewnie wyglądałyby strasznie sztucznie, moze w ogole nie dałoby się ich pokręcić.
jeśli to te włosy, które Agatau88 wklejała w kolore 613 to nie podoba mi się ich gęstość
ooodeta - a jakie Ty masz włoski?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 15:51   #3396
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

eskadia widzisz ,odpowiedz Xenii ktora zacytowalas nie jest wlasciwa , nie o to chodzi ze jej sie nie podobaja te wlosy , nie podoba jej sie metoda clip in , uwaza ze przedluzenia stale pasemkami na ringi wygladaja naturalniej, dziewczyny wlasnie mowily ze te wlosy AA hit londyn sa jakosciowo bardzo ladne .. ale tez ich sobie nie kupilam bo wydawaly mi sie za rzadkie , ja mam cienkie wlosy i nie moge zalozyc sobie wszystkich 8 tasm .. dla twoich gestych wlosow tez bada za rzadkie..poza tym watpie ze uzyskasz identyczny skret ..
a ja mam wlosy te ktore widac w avt.. wklejam wczesniej pare fot , z tym ze ja mam syntetyczne dlatego sa tak geste .. i w przeciwienstwie do Xenii uwazam ze metoda clip in jest swietna , z keratynowych pasemek nie bylam calkiem zadowolona , poza tym stale mteody to zabojstwo dla wlasnych wlosow !!
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 07:44   #3397
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
agatau nie wiem jak na zywo ,ale na zdjeciach nie wygladaja te wlosy za ciekawie .. sa rzadkie (albo tak je dopielas) widac ze nie twoje i jakos nie zbyt atrakcyjny ogolny efekt ,zdjecie nr 2 straszliwe .. tez zastanawialam sie nad zakupem tych wlosow ale widze ze to chyba jednak nie to , tasmy za za malo geste

zacytowałam wypowiedz Xeni, bo to jej odpowiedz na Twój post, który dotyczył tych własnie włosów, a ona pisze, że odstapi je z pewnością, wiec myslałam, ze chodzi o te własnie włosy...jeśli się pomyliłam, to przepraszam.
wiem, skręt prawdopodobnie nie będzie taki sam, wiec chyba jednak sobie je daruje.znalazłam za to naturalnie kręcone wosy na allegro, ale uwaga - cena ponad 2 000!masakra - http://www.allegro.pl/item702302748_...perukarst.html
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 09:51   #3398
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

post Xeni byl o tych wlosach ale ona je chce odstapic bo nie podoba jej sie w ogole ,metoda na tasmy clip , niewazne .. co do przedluzania wlosow kreconych to ja mam mieszane uczucia , a co jesli po umyciu doczepiony wlos skreci sie w inny sposob ?? widzialam kiedys reality gdzie byla taka kobita wlasnie , z kreconymi wlosami przedluzonymi .. TRAGEDIA NA KOLKACH !! jej wlasne wlosy od gory krecily sie jak u owcy a te sztuczne byly skrecone w fale , roznica byla bardzo widoczna .. wszycy sie z niej smieli ze ma zdechlego kota na glowie . i tak to faktycznie wygladalo .. dlatego uwazaj eskadioo , szkoda by bylo wywalic kase w bloto.
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 11:04   #3399
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Marta`92 Pokaż wiadomość
Witam! Chciałabym przedłużyć włosy, taką metodą która jak najmniej zniszczy moje naturalne. Natknęłam się na taką oto ofertę w internecie: http://elliehair.com/ . Co o tym sądzicie? Czy jest to wg Was dobry sposób? Mimo iż cena jest dość wysoka ( 500 zł)... Spójrzcie na galerię na tej stronie, mnie się bardzo podobają efekty! Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie
Jestem stała klienta P. Eli

Metodę znam od ponad roku, wczesniej wloski robiłam gdzie indziej, również w Warszawie, warkocze spadały, rozplatały się, jestem bardzo zadowolona że natrafiłam na P. Elę.
Włoski przedłużam od 5 lat i jak do tej pory jest to metoda którą wprost KOCHAM. Wcześniej miałam sztuczne Dome na zgrzewy, microringi i tulejki, Racoon, taśmę na klej oraz włosy syntetyczne i naturalne na zgrzewy keratynowe, co też całkiem mi odpowiadało, jednak metoda warkoczykowa mniej niszczy wlosy niż keratyna.

Włosy jakie zakłada ta Pani wyglądają na żywo znacznie lepiej, ogladając galerię miałam obawy co do jakości włosów, są proste i wydaja się byc sztywne, jednak zaryzykowałam i włosy okazały sie byc bardzo fajne, układające się i podatne, noszę od tamtej pory 3 warkocze ( uważam że 2 to mało, chyba że na zageszczenie). Mozna tez zaniesć swoją taśmę. Wiem że dla niektórych to może byc minusem, odpada wykorzystanie włosów racoon, muszą być włosy na tasmie, jednak dla mnie to plus, moge je wykorzystac ponownie, tasmę mogę podciagać ile razy chcę. pamietam że przy metodzie keratynowej włosy wyrzucałam i zakładałam nowe.


Czym farbujecie włosy naturalne, te do przedłużania, słyszałam że dobrze działa na nie color touch wella, że farbowanie farbami wychodzi tylko wtedy kiedy mamy włosy słowiańskie, większosc jednak azjatyckich, czy nawet racoon standard sa pozbawione łusek i farba sie ich nie trzyma, a szampon koloryzujący ma działanie oblepiające i dzieki temu lepiej jest nim farbowac takie wloski, czy ktos ma doświadczenie?

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2009-08-04 o 11:18
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 11:49   #3400
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
lolly_girl , już znalazłam nawet okazało się że miałam zapisane twoje zdjęcie na kompie bo wysyłałam TZ zeby pokazac efekt tych clipów, już usunięte mam nadzieje , że nie będziesz zła kolor chyba będzie identyczny jak mój i jeszcze mam jedno pytanko... ile masz wzrostu i dokąd z tyłu ci sięgają? byłoby fajnie jakbyś wkleiła fotkę z tyłu
no to czekam na przesyłkę....
ja je zwykle kręcę bo nie chce mi się prostowac sama nie wiem ile mam je czasu już ale powiem Ci, że zaczeły się wyczesywac i wyglądają dużo gorzej niż na początku:P no ale to chyba normalne
mam 169 a sięgają mi z przodu za piersi są dłuugie ale nie wiem ilu centrymetrowe wzielas?
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 12:22   #3401
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Izabella24 Pokaż wiadomość
Mam pytanie.Czy któraś z Was zdejmowała sama przedłużane włosy na miedziane tulejki.Noszę je 3 miesiące i czas je zdjąć.Chcialabym zrobić to sama ale szczerze mówiąc nie wiem jak to zrobić
Proszę o pomoc (może jakieś zdjęcia lub filmik...))
ściąganie z tulejek może być problemowe,poniewaz tulejka jest ściaskana na dwa razy.
proponowałabym ci zdjęcie tam,gdzie zakładałaś,no chyba,że chcęszpozbyc sie troche swoich włosów.
do tego trzeba mieć specjalne cążki.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 13:20   #3402
mikusia08
Przyczajenie
 
Avatar mikusia08
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Przedluzanie wlosow-jakiej firmy

witajcie kochane.
Mam do was pytanie odnosnie wlosow gdzie zaopatrujecie sie we wlosy?Najlepiej by byly to wlosy slowianskie,z doswiadczenia wiem ze sa najlepsze
Szczerze nie polecam europejskich-szkoda pieniazkow
Czy zamawiacie przez allegro czy moze konkretne sklepy internetowe,firmy,
Prosze o opinie i odp
mikusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:27   #3403
mikusia08
Przyczajenie
 
Avatar mikusia08
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

ja mialam wlosy na clip i powiem tak fanie wygladaja ale... no wlasnie ale sa tylko jesli chcesz je nosisc rozpuszczone ,gdy chce juz je jakos upiac to tasma nie daje mi tej mozliwosci,mialam wlosy na ultradzwieki 8 miesiacy i robilam z nimi wszytsko i ta medote polecam najbardziej ,choc na ringi tez nie powiem zle
mikusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:34   #3404
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Przedluzanie wlosow-jakiej firmy

Jest już wątek dot. przedłużania włosów i tam szukaj odpowiedzi
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 10:32   #3405
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Przedluzanie wlosow-jakiej firmy

przyszly moje clipy na razie jestem bardzo zadowolona, wpielam je prowizorycznie bo mam swoje wlosy tluste i powywijane ;P wklejam jedna fotke


edit: JESTEM ZACHWYCONA po pokręceniu są jeszcze piękniejszee.... tylko nie wiem co zrobić żeby nie było moich spod spodu tak widac i jeszcze fotki w kucyku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (33,7 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clipin1.jpg (51,5 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clipin3.jpg (37,3 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clipin2.jpg (37,6 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clipin4.jpg (26,5 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clipin5.jpg (37,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clipin6.jpg (35,3 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3927.jpg (30,6 KB, 127 załadowań)
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2009-08-05 o 13:36
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 14:15   #3406
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Przedluzanie wlosow-jakiej firmy

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
przyszly moje clipy na razie jestem bardzo zadowolona, wpielam je prowizorycznie bo mam swoje wlosy tluste i powywijane ;P wklejam jedna fotke


edit: JESTEM ZACHWYCONA po pokręceniu są jeszcze piękniejszee.... tylko nie wiem co zrobić żeby nie było moich spod spodu tak widac i jeszcze fotki w kucyku
rzeczywiście świetnie dopasowałaś kolor, super wyglądają...a z której aukcji kupowałaś włoski?

oodeta - dzięki za odpowiedz...dla mnie rozwiązaniem byłyby tylko te naturalne loki po 2000 zł, ale nie ma szans - nie wydam tyle kasy.prostych raczej nie kupię, bo miałabym sporo roboty i z nimi i ze swoimi włosami, żeby je jakoś dopasować...no cóz, pozostaje mi więc kilka lat zapuszczania włosów
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:34   #3407
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

http://allegro.pl/item706038060_prze...kolobrzeg.html


dwie przed ostatnie fotki tak mają NIE wyglądać włosy po przedłużeniu....
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:35   #3408
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Przedluzanie wlosow-jakiej firmy

http://allegro.pl/item701099135_okaz...na_tasmie.html mam te włoski
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:37   #3409
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

hehe .. bo co .. te na innych fotkach tak powinny wygladac §§??
to w ogole jakas koszmarna porazka .. jeszcze ta kobieta wstawila je jako reklame ..
ludzie zupelnie sie nie kontroluja
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 08:53   #3410
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

dziewczyny, wiecie co zrobić żeby te włosy z dołu nie wystawały?? strasznie mnie to denerwuje

i jeszcze jedno pytanko, gdzie trzymacie clipy??
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 09:21   #3411
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

zeby nie wystawaly ci strzepy wlasnych krotkich wlosow od spodu sprobuj przypiac tasme najnizej jak to mozliwe .. albo jak juz pisala TmargoT , mozesz zwiazac je mala gumeczka .. ile masz tasm zalozonych na zdjeciach ktore wstawilas ??
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:09   #3412
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
hehe .. bo co .. te na innych fotkach tak powinny wygladac §§??
to w ogole jakas koszmarna porazka .. jeszcze ta kobieta wstawila je jako reklame ..
ludzie zupelnie sie nie kontroluja


nie to chyba wiadome... ale dwie ostatnie są najbardziej przerażające
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:07   #3413
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

mam wpięte wszystkie 6 taśm
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 23:33   #3414
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Ale sie porobilo
W zwiazku z tym , ze cytowaliscie moja wypowiedz , podsumuje jeszcze raz.
Bo ja nie zamierzalam im robic antyreklamy tylko skrytykowac fakt , ze akurat ja zle wybralam strukture i to , ze nie potrafie ich zalozyc.

WLOSY hit Anglii od Chichair....sa bardzo dobre gatunkowo.Miekkie , zdrowe, nie sypia sie.
Tasmy sa bardzo cieniutkie ale ktos moze rzec , ze przez to bardziej naturalne.

Ja osobiscie wolalabym grubsze i nie te proste. Bo one sa mega proste , jak firanka , dlatego odznaczaja sie wyraznie od moich.Wyprostowac tez nie potrafie , bo widac siano.
Zaluje , moglam wziac krecone, falowane - slowem inne.

Eskadia obawiam sie , ze te wlosy sa za proste dla Ciebie. Chyba , ze dalabys rade tak je skrecic jak swoje wlasne lub na odwrot , tak silnie je wyprostowac.
Bedac toba kupilabym falowane lub krecone.

UWAGA ! Efekt fatalny bo :
- zapielam na moment do zdjecia
- nie potrafie sama wydzielic przedzialka i rozmiescic tasm
- zakryc granicy panstwa i schowac wlasnych

DLATEGO WIDAC JAK WIDAC. Na dwor tak nie wyjde.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na wizaz.jpg (158,6 KB, 182 załadowań)
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 09:45   #3415
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

ja kupilam z all takie za 134 zl bodajze, i powiem Wam ze na poczatku byly super a teraz masakra! jest jakby ich mniej, sa szorstkie, zbijaja sie w straki, jestem zmuszona kupic nowe



ostatnio zaczelam sie jednak interesowac doczepianymi kitkami, macie moze takie?polecacie?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 09:53   #3416
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

xenia, a może jakbyś je troche pokręciła? ja swoje też bede krecic, wygladaja duzo bardziej naturalnie
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 11:39   #3417
PatrysssQa
Raczkowanie
 
Avatar PatrysssQa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 71
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Caramella , piekny uzyskalas efekt, chce kupic wlosy z tej samej strony i mam nadzieje ze uzyskam podobny. Swietnie dobralas kolor, ja mam problem z wyborem wlasnie koloru, ale cos wymysle
A chcialam zapytac, ile masz wzrostu ? ;> bo wlosy nie sa az takie dlugie,takie jak na zdjeciach masz Ty ja mam naturalne, a kurde chcialam zeby byly dluzsze. Ale podejrzewam ze jestem duzo nizsza i nie bedzie problemu ;d
Ale odkad zobaczylam Twoje zdjecia jeszcze bardziej chce te wlosy pozdrawiam.
PatrysssQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:01   #3418
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

mam około 162 tylko... na zdjęciach mam je pokręcone i dlatego wydają się dość krótkie, po wyprostowaniu są dłuuugie, postaram się dodać dzisiaj zdjęcia już 3 koleżanki po zobaczeniu moich włosów chcą je kupić

patrysssqa , wklej może zdjęcie, spróbuje ci pomóc wybrać kolor
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:26   #3419
PatrysssQa
Raczkowanie
 
Avatar PatrysssQa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 71
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

http://img14.imageshack.us/img14/7384/dsc00514k.jpg
to link do fotki,przperaszam, troche niewyrazna i w ogole malo widac.. ale innej nie mam
naturalne mam ciemny braz, maluje blond pasemka, ktore po uplywie czasu wygladaja jakbym po calosci malowala ;/, spod spodu mam ciemne. mysle ze blond klipy wygladaja sztucznie i ze w tym kierunku na pewno nie dopasuje koloru, wiec wole ciemne mam nadzieje ze dadza rade sie jakos 'zmieszac' z tymi moimi wiem ze to moze glupio wygladac, ale zalezy mi tak naprawde tylko na tym zeby miec olsniewajaco dlugie wlosy na weselu mojej siostry;D

Caramella, wydaje mi sie ze masz jednak jasniejsze wlosy niz moje naturalne, wiec chyba wezme odcien ton ciemniejszy.. tyle ze on juz wyglada jak czarny. ;d alez mam metlik, sama nie wiem. Najwyzej bede malowala te klipy..

(przepraszam za brak Polskich znakow )

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Caramella, a co do dlugosci pocieszylas mnie,bo jestem nizsza od Ciebie wiec bedzie dobrze
i dziekuje za udzielenie informacji
PatrysssQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:41   #3420
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

jeśli na zdjeciu to Twoja aktualna długosc to na pewno bedzie je fajnie widac moja siostra ma troche dluzsze wlosy od Ciebie i jak jej zalozylam moje clipy to byla spora roznica. mysle , ze powinnas wziac ten kolor 1b-najciemniejszy brąz.czytalam ze to jest 'naturalna czern' czyli taki baardzo ciemny braz, a ten kolor czarny to jest po prostu 'farbowana czern' czyli taka jaka uzyska sie po farbowaniu. gdzies takie cos czytalam na tej aukcji jest zdjecie tasm 1b, wydaje mi sie ze sa dosc ciemne

wogole, wydaje mi sie ze ladnie bys wygladala w calych takich ciemnych jak te spod spodu
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2009-08-07 o 13:42
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.