Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 09:38   #3241
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

natalia to ja podłaczam się do pytania chodzi mi o koloryzacje... Chloestic może napiszesz cos więcej o Lenie z Lg? Z góry dziękuję
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:17   #3242
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez natalia19 Pokaż wiadomość
WitajcieDziewczyny jesli chodzi o salon Maestro to do ktorego Pana najlepiej wybrac sie na farbe i przywrocenie pieknego zdrowego blondu,nigdy w pelni nie bylam zadowalona wiec teraz chce wybrac sie do 100% pewniaka...

W Maestro wyłącznie koloryzacją zajmuje się Tomek. Mnie robi cudny złoty blond. Poza tym jest mega sympatyczny
Jest jeszcze Jacek. Z jego koloryzacji też byłam zadowolona. Z tym, że on jeszcze ścina.
Nie zdziw się jak będziesz miała jakiś odległy termin.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:37   #3243
mila kamila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez rosanegra Pokaż wiadomość
A na jakich kosmetykach i farbach pracują w Angelo Rivieri i Posh?
w Posh pracują na loreal.z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że są to dobre kosmetyki.ostatnio zrobiłam sobie dekoloryzację z ciemnego brązu na rudy. mam w tej chwili piękny rudy kolor a co najważniejsze jest równy na całej długości i nie wypułkuje się tak szybko. Dziewczyny-naprawdę polecam ten salon-ściąganie koloru a ja nadal mam zdrowe włosy a nie siano no i piękny kolor.
mila kamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 13:28   #3244
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

W maestro maja caly miesiac zajety .Wiec umowilam sie do Grzegorza La Grande wysoki brunet na 30lipca,,byla ktoras u niego moze?
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:57   #3245
zoyap
Raczkowanie
 
Avatar zoyap
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Hej dziewczyny! Ja polecam salon Destiny na Garncarskiej. Chodzę tam już od wielu lat do p. Magdy i za każdym razem jestem zadowolona z fryzurki Włosów właściwie nie muszę układać, bo ścięcie jest rewelacyjne, co zauważa wiele osób. Cena tez przystępna bo ja zwykle płacę za cięcie30-35 zł. Wprawdzie p. Magda nie jest super sympatyczna, jakaś taka zdystansowana. Raz nawet po wyjściu jednej klientki przy mnie zaczęła ją objeżdzać z drugą fryzjerką. Moim zdaniem to niedopuszczalne, bo jaką mam pewność, ze mi tak nie robi, ale wychodzę z założenia, ze nie idę tam się zaprzyjaźnić, tylko po fajną fryzurkę.
zoyap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:52   #3246
UD999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

oooo chodzi o byle "glamour"? jesli tak to rzeczywiscie super atmosfera....dziewczyny wiedza co robia przekonalam sie o tym korzystajac z ich zabiegow kosmetycznych polecam i pozdrawiam
UD999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 18:49   #3247
anesss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Na pewno nie dobrym fryzjerem jest Jabbar. Nie polecam nikomu tego goscia!!! Nie potrafi dobrać koloru fabry do typy cery i oczu. Nie jest stylistą i to w 100% bo niszczy włosy. nie potrafi uzysać koloru fabry mimio, że się pokazuje mu na zdjęciach. Na prawdę strzeście się jeżlibyście się na niego natrafyły kobietki. Zdecytowanie nie polecam.
anesss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 18:54   #3248
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Polecacie salony a to takie dlugie terminy!!!!
Czy ktos moze mi polecic pania( albo pana) ktory by przyszedl do mnie do wykonania balejazu?
Przyjezdzam do Poznania tylko na 3 dni (za tydzien) i koniecznie musze do fryzjera, ale jak widze za pozno sie zorientowalam. nie sadzilam, ze sa takie terminy
Ile powinien taki balejaz teraz kosztowac (mam dosc geste wlosy i tak do 3/4 plecow)
Dziekuje
:cmok :
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 09:27   #3249
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

A ja polecam "Miasto Kobiet" w Poznaniu

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Anulca Pokaż wiadomość
Polecacie salony a to takie dlugie terminy!!!!
Czy ktos moze mi polecic pania( albo pana) ktory by przyszedl do mnie do wykonania balejazu?
Przyjezdzam do Poznania tylko na 3 dni (za tydzien) i koniecznie musze do fryzjera, ale jak widze za pozno sie zorientowalam. nie sadzilam, ze sa takie terminy
Ile powinien taki balejaz teraz kosztowac (mam dosc geste wlosy i tak do 3/4 plecow)
Dziekuje
:cmok :
Obawiam się, że Bardzo dobry fryzjer nie przyjdzie do domu robić Ci fryzury.. Balejaż zależy gdzie i u kogo, ceny są naprawdę rozbieżne.
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 00:56   #3250
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ! czy któraś z Was jest jeszcze w stanie coś powiedzieć na temat Adriana z Art Chagale?? uderzałam do Ekstrakttu ale Sebastian na urlopie a moje włoski wołają już pomocy....Chodzi mi o to aby fryzjer dobrał mi dobrze kolor...za Tomka i Adama już podziękuję bo miałam z nimi przyjemność przy okazji wizyt w GAWW są naprawdę ok ale to ciągle nie to, natomiast na le grand mnie nie stać -mam włosy do połowy pleców więc strach się bać ile mnie wykasują za farbę...pozdrawiam

ja bylam u Adriana........na poczatku bylam zadowolona, ale po czasie zmienilam zdanie.......przede wszystkim potrzebuje chlodnego odcienia, taki mialam otrzymac, ale nie do konca sie udalo i wyszedl zbyt cieply, jak na moja urode, gdzie Adrian stwierdzil, ze nie do konca potrzebuje typowo chlodnego koloru, co jest bzdura oczywiscie

sciecie na poczatku bylo oki, ale po 2 tygodniach moja grzywka, a przede wszystki wlosy kolo policzkow wygladaly fatalnie
to co mnie rowniez zrazilo, to okropny smrod farby, ktory utrzymywal sie przez kolejne 3 dni 0_o

kolor to chyba najwieksza porazka, oczywiscie po miesiacu zrobil sie jakis dziwny miedziany, nie moglam wytrzymac i pobieglam do mojego ukochanego Le Grand, ktorego juz nigdy nie zdradze

bylam u Ani ponad 2 tygodnie temu, pieknie mi pofarbowala wlosy, wszyscy sie pytaja jakiej farby uzywam, bo tak oryginalny i ladny odcien posiadam, do tego kolor sie caly czas ladnie trzyma, pieknie sciete wlosy, jestem bardzo zadowolona i chyba przyssam sie do Ani na dlugi czas


adrian, sciecie plus farba to koszt kolo 170 zl (wlosy dlugie)

le grand, sciecie, podwojne nalozenie farby - lekko ponad 300 zl, ale warto, samo farbowanie wyniesie kolo 200 zl

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2009-07-30 o 01:00
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 20:55   #3251
Wiola1820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
ja bylam u Adriana........na poczatku bylam zadowolona, ale po czasie zmienilam zdanie.......przede wszystkim potrzebuje chlodnego odcienia, taki mialam otrzymac, ale nie do konca sie udalo i wyszedl zbyt cieply, jak na moja urode, gdzie Adrian stwierdzil, ze nie do konca potrzebuje typowo chlodnego koloru, co jest bzdura oczywiscie

sciecie na poczatku bylo oki, ale po 2 tygodniach moja grzywka, a przede wszystki wlosy kolo policzkow wygladaly fatalnie
to co mnie rowniez zrazilo, to okropny smrod farby, ktory utrzymywal sie przez kolejne 3 dni 0_o

kolor to chyba najwieksza porazka, oczywiscie po miesiacu zrobil sie jakis dziwny miedziany, nie moglam wytrzymac i pobieglam do mojego ukochanego Le Grand, ktorego juz nigdy nie zdradze

bylam u Ani ponad 2 tygodnie temu, pieknie mi pofarbowala wlosy, wszyscy sie pytaja jakiej farby uzywam, bo tak oryginalny i ladny odcien posiadam, do tego kolor sie caly czas ladnie trzyma, pieknie sciete wlosy, jestem bardzo zadowolona i chyba przyssam sie do Ani na dlugi czas


adrian, sciecie plus farba to koszt kolo 170 zl (wlosy dlugie)

le grand, sciecie, podwojne nalozenie farby - lekko ponad 300 zl, ale warto, samo farbowanie wyniesie kolo 200 zl

Szkoda że jednak zmieniłas zdanie no ale jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził .... najwazniejsze jest to że teraz jestes zadowolona i znalazłaś swojego fryzjera, mam nadzieje że kolorek będzie ci się trzymał bo jak pisałaś wcześniej ten w le Grang też nie trzymał się długo .
Hmmmm mysle że powodem mogą byc te pasemka o których kiedys pisałaś ponieważ kiedy ja również przyciemniałam włosy z blondu na brąz tez szybko zszedł ten kolor ale po 2 razie wszystko juz było oki. Pozdrawiam
Wiola1820 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 13:31   #3252
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

teraz sie trzyma ladnie, poniewaz Ania nalozyla mi farbe dwa razy.....do tego uzyskalam swietna porade, co robic i jakie kosmetyki stosowac, aby zachowac kolor...... i odcien jest idealny

na poczatku poszlam z mysla zrobienia blondu, poniewaz mialam juz dosc tego, iz kolor schodzi tak szybko, jednak nie zgodzili sie, ze wzgledu na kondycje moich wlosow, takze problem sie sam rozwiazal

po pierwszej wizycie kolorek zszedl mi bardzo szybko, poniewaz bylo to moje zupelnie pierwsze przyciemnienie wlosow, wczesniej zawsze mialam blond, a jak wiadomo, za kazdym farbowanie odcien sie utrwala

glownie chodzi mi o kolorystyke, ktora zafundowal mi adrian......kolor, ktory w swietle i sloncu w ogole do mnie nie pasowal i zamiast czekolady, byl miedziany

teraz, wiem, ze warto troche poczekac z ocenianiem dziela fryzjera


3 tygodnie od wizyty u Ani i zarowno fryzura jak i kolor trzymaja klase

pozdrawiam
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 14:30   #3253
Wiola1820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

tak jak pisałam wczesniej jeszcze się taki nie narodził który by wszystkim dogodził co widać na forum ja jestem zadowolona z niego bo wyprowadził mi włosy z blondu do ładnego odcienia a miałam ich wcześniej bardzo dużo a włosy były w tragicznym stanie ..... on wszystko naprawił ale tak jak pisałam dobrze ze teraz masz swojego fryzjera
udanych wakacji i nie schodzacego koloru życzę !!!
Wiola1820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 14:51   #3254
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

wiadomo, ze kazdy ma swoje preferencje, absolutnie nie uwazam, ze jest zlym fryzjerem, po prostu znalazlam jeszcze lepszego dla siebie

pozdrawiam
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 17:56   #3255
Wiola1820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

i to jest najwazniejsze )))))
Wiola1820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 19:41   #3256
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
GG do awunia
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

a może był ktoś w Haircof w swadzimiu??
chcę się tam wybrać ale nie wiem czy to dobry pomysł....
__________________
awunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 17:34   #3257
kaja40
Przyczajenie
 
Avatar kaja40
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witajcie)) a ja nadal jestem zadowolona z mojej fryzjerki,ostatnio byla mnie ciut podciąć bo wloski urosly,a fryzurka wciaz tak samo ladna ))))) pozdrawiam
kaja40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 13:45   #3258
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
a co gorsze, może obniżyć swoje standardy..

na razie szukam, bo włosy odstają mi już w każdą stronę świata

chciałabym sobie zrobić jaśniejszy kolor na głowie, niż mam teraz, ale codziennie prostuję włosy i boję się, ze tak inwazyjny zabieg jakim jest dekoloryzacja+prostownica może mi wykończyć moje i tak już zniszczone włosy..

Wkurza mnie ściemnianie fryzjerów na ten temat.
Kiedyś byłam w Le Grand u Piotrka Sierpińskiego, który teraz pracuje u Tomka B.
Powiedziałam, że myślę nad dekoloryzacją, ale chciałabym żeby mi doradził, czy na moich włosach zabieg ten wyrządzi duże szkody.. Piotrek stwierdził, że włosy nie odczują, że w ogóle coś było na nich robione , że będą błyszczące, bo dekoloryzacja w ogóle nie niszczy włosów ... za cały zabieg w Le Grand chcieli ok 320zł.
Wróciłam do domu, poczytałam o dekol. i wszędzie wyczytałam, że jest to jeden z najbardziej inwazyjnych zabiegów wykonywanych na włosach

tak więc boję się teraz cokolwiek z włosami w tym kierunku robić i przykro mi, że nie mogę zaufać w tej kwestii fryzjerom, którym jak widać zależy przede wszystkim na pieniądzach
ja robiłam dekoloryzację u Karoliny w trendach, która teraz pracuje w Le Grandzie. I o pełnej "odnowie" włosów mogę powiedzieć dopiero teraz. Po ponad półtora roku, i to tylko dlatego, że ścięłam się z powrotem na chłopczyka i powróciłam do swojego naturalnego koloru. Po dekoloryzacji włosy były potwornie zniszczone. Do dzisiaj pamietam jakie były suche i zniszczone w dotyku. Drugi raz nie zdecydowałabym się na dekoloryzację. mowy nie ma.
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 08:44   #3259
mila kamila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Poznan

ja robiłam dekoloryzację u Marka w posh studio i mimo wielkich obaw o moje włosy,muszę przyznać że nic się nie stało.Pan Marek robił mi dekoloryzację z ciemnego brązu na rudy. nie mam zniszczonych włosów i mają połysk. nie wiem czy to zależy od włosów,czy od środka do dekoloryzacji,ale ja naprawdę jestem bardzo zadowolona bo moje włosy nieucierpiały.
mila kamila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 10:50   #3260
Leon_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Hey czy ktoś może podać numer do GAWW bo ch strona nie działa, z góry dzięki
Leon_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 19:10   #3261
anita8507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

dziewczyny Sebastian już nigdzie nie pracuje, teraz przyjezdza jedynie na wizyty domowe do znajomych klientek, na naszej klasie go nie znajdziecie bo zlikwidowal konto, zapytam czy moge podac numer i jesli sie zgodzi wkleje jutro
anita8507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:40   #3262
lapin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ha! nadzieja umiera ostatnia daj znać Anita. Jeśli nie telefon, może choć mail...
lapin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:46   #3263
Sindy7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Hej dziewczyny!!
Na poczatkowych stronach forum poruszylyscie watek o fryzjerze Grzegorzu z Mielzynksiego, chcialbym sie do niego wybrac, jednak nr tel. 8517190 jest chyba nieaktualny;/ Macie moze jakies namiary na niego??? Potrzebuje dosc pilnie.! Z gory dzieki
Sindy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 07:40   #3264
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Sindy7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!
Na poczatkowych stronach forum poruszylyscie watek o fryzjerze Grzegorzu z Mielzynksiego, chcialbym sie do niego wybrac, jednak nr tel. 8517190 jest chyba nieaktualny;/ Macie moze jakies namiary na niego??? Potrzebuje dosc pilnie.! Z gory dzieki
tel. 061 826 66 44

ul. Sołtysia
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 13:48   #3265
Amizuno
Raczkowanie
 
Avatar Amizuno
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 164
GG do Amizuno
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

yhm czyli Pan Grzegorz pracuje teraz na Sołtysiej.
Telefon mam
ale czy któraś może podac dokładne namiary, ja nie jestem z tamtych rejonów, a nie chciałabym się zgubic w drodze do fryzjera
więc potrzebny byłby numer mieszkania/domu/zakładu czy co to tam jest
(znaki szczególne mile widziane)
__________________
Gdyby za jakiejś historii przyczyną,
dało się życie szybko mknące mamić,
wówczas łzy Twoje przestałyby płynąć,
bylibyśmy może znowu tacy sami
...


Amizuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 22:33   #3266
aabbbbbbbccccccccccc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Re: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

świetny salon jest na Górnej Wildzie 7o polecam, byłam w kilku "super" salonach w Poznaniu i wychodziłam załamana między innymi Maestro itp, a tu dziewczyna po krótkiej gadce wiedziała czego chcę. suuuuuuuper
aabbbbbbbccccccccccc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 10:26   #3267
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Amizuno Pokaż wiadomość
yhm czyli Pan Grzegorz pracuje teraz na Sołtysiej.
Telefon mam
ale czy któraś może podac dokładne namiary, ja nie jestem z tamtych rejonów, a nie chciałabym się zgubic w drodze do fryzjera
więc potrzebny byłby numer mieszkania/domu/zakładu czy co to tam jest
(znaki szczególne mile widziane)
ja mam zapisane Sołtysia 35
w przyszłym tygodniu jestem zapisana na wizytę
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 15:18   #3268
Amizuno
Raczkowanie
 
Avatar Amizuno
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 164
GG do Amizuno
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez green.eyed Pokaż wiadomość
ja mam zapisane Sołtysia 35
w przyszłym tygodniu jestem zapisana na wizytę
Czekam na relację!
Idziesz z przygotowaną fryzurą?
Ja chciałabym aby mi coś doradził, bo jestem kompletnie zdezorientowana co mam miec na głowie ;D
Tak chyba można, nie? Siąśc na krześle i powiedziec "Rób Pan co chcesz xD"
__________________
Gdyby za jakiejś historii przyczyną,
dało się życie szybko mknące mamić,
wówczas łzy Twoje przestałyby płynąć,
bylibyśmy może znowu tacy sami
...


Amizuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 20:31   #3269
Leon_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Hey możecie mi coś powiedzieć na temat Pana Kamila z GAWW ? Chce zrobić sobie metamorfozę czy on się nadaje ? Szukałam opini ale jest tylko jedna i to niestety negatywna proszę o pomoc z góry dzięki
Leon_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:40   #3270
nella226
Raczkowanie
 
Avatar nella226
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 153
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Ja polecam Pana Klaudiusza, salon ulica kościelna czarodziej ścięcie około 80zł.
nella226 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.