jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :)) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 21:53   #31
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

A ja sie przyczepie
Kreska na dolnej powiece mogłaby byc ciensza, jesli sie jeszcze rozmarze (np przez pot) bedzie "panda". No i nałożyłabym cien nizej, nie az po same brwi.
No pomarudziłam
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 21:57   #32
Cheerledaerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
No nie oszukujmy się. Nie piętnuje tu nikogo, ale nie udawajcie, że trochę was to nie zaskoczyło, bo mnie owszem
A mnie nie zaskoczyło w ogóle, bo niby czemu miałoby??Może większość z nas jest osobami tolerancyjnymi i dlatego nie zwróciło na to uwagi.
__________________
...NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!
Cheerledaerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 23:28   #33
kaienkatr
Raczkowanie
 
Avatar kaienkatr
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 318
GG do kaienkatr
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

dzięki za cenne porady )
kaienkatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 01:26   #34
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
A dlaczego ktoś ma zwracac na to uwagę?

Malujesz się lepiej niż niejedna kobieta, gratulacje

Dlaczego ktos ma zwrocic uwage? Nie do mnie pytanie, lecz pozwole sobie odpowiedziec.
Bo to naturalne, ze kiedy sie widzi odstepstwo od normy to sie na to zwraca uwage. (niekoniecznie publicznie oczywiscie, ale tak po prostu - to chyba logiczne, i wynikajace z naszej natury, ze uwagi nie przykuwaja zjawiska przecietne tylko nieprzecietne?)

Wiec dlaczego mialaby nie zwracac? Nie zapytala czemu nikt kolegi nie obrazil/wysmial/zwyzywal, tylko 'zwrocil uwage' - to chyba roznica? Cos w tym strasznego?

Naprawde trzeba udawac, ze sie to uwaza za zupelnie normalne, zeby nie zostac zjechana?
Taki to czesty widok, ze zadnej z was nie dziwi? Ciekawe.



Zeby nie bylo, dla mnie zalozyciel watku moze sobie chodzic i w stringach na glowie, nic mi do tego - nie zamierzam go obrazac, oceniac, ani ogolnie zawracac sobie glowy tym co robi, skoro nikogo nie krzywdzi

Ale smieszy mnie taka 'nadmierna tolerancja', bo widze ja juz nie pierwszy raz w watku tego pana. Niejedna wizazanka moze mu pozazdroscic uwagi poswiecanej jego osobie, ciekawe czemu hm A pan swoja droga nie to ze nie ukrywa ze jest trans, lecz powiedzialabym nawet ze sie z tym obnosi (sam tytul watku np., watek umieszczony na plotkowym a nie tam gdzie byc powinien). I to jest dla mnie troszke dziwne, a nie to ze sie maluje, przebiera i co tam jeszcze.

'Nadmierna tolerancja' polega na tym, ze gdyby jakas wizazanka - kobieta, hm, no z krwi i kosci zalozyla taki temat na plotkowym, to wszyscy by ja odeslali na 'moje makijaze' i do wyszukiwarki, nikt by rady nie udzielil i ogolnie sie nie wzruszyl. Ale skoro watek zalozyl transseksualista to przeciez nie wypada tego zrobic bo zostanie sie ukamieniowanym i okrzyknietym najwiekszym homofobem na wizazu, co nie

Dla mnie tolerancja to traktowanie kogos TAK SAMO jak wszystkich, a nie na szczegolnych warunkach Ale ok, spadam juz bo nie o tym watek.

A makijaz w miare ok, choc krecha na dolnej powiece jakas za gruba.
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 07:37   #35
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Nie interesuje mnie cudze życie, a Twoje już najmniej Poza tym nie widzę związku z moją odpowiedzią, naucz się czytać ze zrozumieniem.
A twoje poprzednie pytanie jaki ma związek z tematu watku i pytaniem o makijaz?

Chyba oczywiste,ze wszyscy widzimy,co jest napisane,
Wg mnie zwykła kultura wymaga,zeby nie czepiac sie tego, co w danym temacie jest nieistotne. Pytanie było o makijaz, wiec kazdy wypowiedział sie o makijazu, jedynie jedna plotkara miała nadzieje na ploteczki.

Btw, najlepszy argument- naucz sie czytac ze zrozumieniem, jest powalajacy, czesto uzywany przez osoby, którym brak argumentów. Co mam rozumiec, badz nie po jednym prostym zdaniu ;D

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2009-08-10 o 07:39
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 08:32   #36
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Co do włosów, to już dziewczyny powiedziały.

A co do makijażu... to ja się na początku gorzej malowałam. oO

Czy czujesz się skrzywdzona faktem, że ktoś się maluje i nosi damskie ubrania?
Dopóki nie jest mordercą, pedofilem, zoofilem, to może sobie nosić to, na co tylko ma ochotę. Może nawet wyjść z kotem na głowie i nic mi do tego. ;>
Napisałam tylko, że się zdziwiłam. Nie negatywnie. Po prostu zdziwiłam z samego faktu, że takich osób za pewne na naszym Wizażu nie mamy wiele. Nie mówiłam, że robi coś złego. Źle to odczytałaś.


Gwiazdeczka1978 nie wiem czy zdawałaś maturę czy nie (ale chyba nie), ale z jednego prostego zdania można bardzo wiele wniosków wyciągnąć.

Nie chce mi się dalej tego komentować. Ignor.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".

Edytowane przez ever-dream
Czas edycji: 2009-08-10 o 08:38
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:21   #37
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Napisałam tylko, że się zdziwiłam. Nie negatywnie. Po prostu zdziwiłam z samego faktu, że takich osób za pewne na naszym Wizażu nie mamy wiele. Nie mówiłam, że robi coś złego. Źle to odczytałaś.


Gwiazdeczka1978 nie wiem czy zdawałaś maturę czy nie (ale chyba nie), ale z jednego prostego zdania można bardzo wiele wniosków wyciągnąć.

Nie chce mi się dalej tego komentować. Ignor.
Widzisz jakie błedne wnioski wyciagasz? Nawet po studiach filologicznych jestem

Jak widac, nie tylko ona źle odczytała, to, jak piszesz, wiec moze zastanow sie nad swoim stylem pisania, bo jest widac mało czytelny
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 10:48   #38
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
Dlaczego ktos ma zwrocic uwage? Nie do mnie pytanie, lecz pozwole sobie odpowiedziec.
Bo to naturalne, ze kiedy sie widzi odstepstwo od normy to sie na to zwraca uwage. (niekoniecznie publicznie oczywiscie, ale tak po prostu - to chyba logiczne, i wynikajace z naszej natury, ze uwagi nie przykuwaja zjawiska przecietne tylko nieprzecietne?)

Wiec dlaczego mialaby nie zwracac? Nie zapytala czemu nikt kolegi nie obrazil/wysmial/zwyzywal, tylko 'zwrocil uwage' - to chyba roznica? Cos w tym strasznego?
Rozumiem o co Ci chodzi i zgadzam się, ale nadal nie rozumiem zdziwienia tamtej wizażanki. Ja np. przeczytałam, zwróciłam uwagę no i co dalej? W jakiś szczególny sposób miałam dać do zrozumienia, że zwróciłam uwagę? Chyba każdy, kto czytał zwrócił uwagę, bo samo przeczytanie ze zrozumieniem wiąże się właśnie ze zwróceniem uwagi na każde słowo i zdanie. A dziewczyna robi wielkie oczy, że nikt nie zwrócił uwagi. Skąd ten jej wniosek? Wszyscy przeczytaliśmy ze zrozumieniem, ale co mieliśmy napisać - O, jesteś trans! żeby okazać, że zwróciliśmy uwagę? Po co?
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:55   #39
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Ale smieszy mnie taka 'nadmierna tolerancja', bo widze ja juz nie pierwszy raz w watku tego pana. Niejedna wizazanka moze mu pozazdroscic uwagi poswiecanej jego osobie, ciekawe czemu hm A pan swoja droga nie to ze nie ukrywa ze jest trans, lecz powiedzialabym nawet ze sie z tym obnosi (sam tytul watku np., watek umieszczony na plotkowym a nie tam gdzie byc powinien). I to jest dla mnie troszke dziwne, a nie to ze sie maluje, przebiera i co tam jeszcze.
To co pomyślałam w mojej prywatnej głowie a to co napisałam na publicznym forum może się różnić. Staram się nikogo i nic nie oceniać jeżeli nikogo nie krzywdzi. Staram się ugryźć w język
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 13:19   #40
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez mmm87 Pokaż wiadomość
Rozumiem o co Ci chodzi i zgadzam się, ale nadal nie rozumiem zdziwienia tamtej wizażanki. Ja np. przeczytałam, zwróciłam uwagę no i co dalej? W jakiś szczególny sposób miałam dać do zrozumienia, że zwróciłam uwagę? Chyba każdy, kto czytał zwrócił uwagę, bo samo przeczytanie ze zrozumieniem wiąże się właśnie ze zwróceniem uwagi na każde słowo i zdanie. A dziewczyna robi wielkie oczy, że nikt nie zwrócił uwagi. Skąd ten jej wniosek? Wszyscy przeczytaliśmy ze zrozumieniem, ale co mieliśmy napisać - O, jesteś trans! żeby okazać, że zwróciliśmy uwagę? Po co?
Hehe, no dokładnie... Nie wiem czego koleżanka oczekiwała, jak miałyśmy zamanifestować to nasze zwracanie uwagi Poza tym kojarzę kaienkatr z innych wątków, nigdy nie ukrywał/a tego, że jest trans, to co się miałam dziwić.

Makijaż może być, chociaż wydaje mi się dość mocny. Poćwiczyłabym modelowanie twarzy, szczególnie bym zwróciła uwagę na nos - jest dość szeroki, przez co taki "męski". Przyciemnienie boków powinno tu chyba pomóc.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 14:17   #41
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Moim zdaniem jest naprawdę dobrze. Zgadzam się z lexie, poćwicz modelowanie twarzy i zwróć uwagę na nos, bo jest szeroki.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 19:08   #42
KoalaFromCambodia
Raczkowanie
 
Avatar KoalaFromCambodia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Aż jestem w szoku, baaaardzo dobry makijaż Jak na kilka dni nauki - brawo I tak, jak mówią dziewczyny - wymodelować nosek i poszerzyć buzię bronzerem. A potem się pochwalić i pokazać
KoalaFromCambodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 23:51   #43
kaienkatr
Raczkowanie
 
Avatar kaienkatr
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 318
GG do kaienkatr
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

więc biorę się za nosek
kaienkatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 02:18   #44
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez kaienkatr Pokaż wiadomość
tak to prawda niestety włoski sztuczne
a dasz rade inny kolorek miec? moze jakis z blondu? nie jakis taki typowy jasny blond ale jakis taki ciemniejszy?
a makijaz ogolnie ok, oczka bardzo ladnie, tylko moze lekko ciensza kreska dolna, sprobuj wymodelowac policzki, a tak to to bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez czarnaola Pokaż wiadomość
dlaczego nikt nie zwrocil uwagi na to " nie ukrywam ze jestem trans".......... ???????
a idz w cholere z takimi textami
wlazlas tylko po to, zeby to napisac? jesli tak, to gratuluje i juz mozesz isc i nie wracac.

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
na szczęście jesteś ty i nadrabiasz za nas
racja, zawsze sie ktos musi trafic, co wie najlepiej.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 19:57   #45
kaienkatr
Raczkowanie
 
Avatar kaienkatr
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 318
GG do kaienkatr
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

mam jasne włoski )
kaienkatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:17   #46
Diabełek_91
Raczkowanie
 
Avatar Diabełek_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 227
GG do Diabełek_91
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Dajesz sobie nieźle rade , niektóre kobiety nie potrafią się tak pomalować , ale dodaj trochę bronzer'u na twarz będzie lepiej I radziłabym zapuszczać swoje włosy , ale to trochę potrwa więc zainwestuj w lepszą perukę z włosów naturalnych bo tak od razu przykuwasz uwagę
__________________
Diabełek_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:30   #47
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez illuvies Pokaż wiadomość

Cholera, chłopakowi to wychodzi lepiej niż mi. Trzeba się dokształcić.
No właśnie nie chłopakowi. Jest różnica między transseksualizmem a cross dressingiem.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:52   #48
kaienkatr
Raczkowanie
 
Avatar kaienkatr
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 318
GG do kaienkatr
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

ale ja cały czas się uczę
kaienkatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:57   #49
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

rzeczywiście włosy lepiej albo zapuścić swoje i pofarbować np. na brąz, albo inna peruka w bardziej naturalnym kolorze, z włosów które nie wygladają na takie sztuczne. proponuje też pobawić się pudrem brązującym , nanośic go na nos. brode. kości policzkowe...
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 22:13   #50
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
No nie oszukujmy się. Nie piętnuje tu nikogo, ale nie udawajcie, że trochę was to nie zaskoczyło, bo mnie owszem

bo w PL sa ludzie nie tolerancyjni, ja uważam że każdy może być taki jaki chce i nikt nie powinien sie rzucać..

Także uważam że te włosy sztucznie wygladają.. Lepiej swoje zapuscić
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2009-08-12 o 22:15
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:31   #51
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Fajnie wyglądasz.
Powiem szczerze,że nie tego się spodziewałam.Myślałam,że kompletnie nie masz pomysłu na siebie,nie umiesz się malować itd.
A tu wyglądasz całkiem,całkiem.
Tylko modelowanie buźki no i włosy.
Polecam puder brązujący.Ale taki matowy,bez świecących drobinek.
Co do włosów,to ja bym proponowała nie bląd,a jasny brąz.Taki jaśniutki.Ja Cię widzę w takich wlosach,na długośc podobne do tych,które masz teraz
Niestety niektóre peruki mają to do siebie,że nie zawsze wyglądają naturalnie.No,chyba,żeby zainwestować w peruke z prawdziwych włosów-ale to dość spory koszt....
Wydaje mi się,że lepiej po prostu zapuszczać włosy.
Z takich rosnących też można kombinować świetne fryzury
Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
A dlaczego ktoś ma zwracac na to uwagę?

Malujesz się lepiej niż niejedna kobieta, gratulacje
Zgadzam się,ale chciałam napisać,że masz pięknego psa w avatarze

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
Dlaczego ktos ma zwrocic uwage? Nie do mnie pytanie, lecz pozwole sobie odpowiedziec.
Bo to naturalne, ze kiedy sie widzi odstepstwo od normy to sie na to zwraca uwage. (niekoniecznie publicznie oczywiscie, ale tak po prostu - to chyba logiczne, i wynikajace z naszej natury, ze uwagi nie przykuwaja zjawiska przecietne tylko nieprzecietne?)

Wiec dlaczego mialaby nie zwracac? Nie zapytala czemu nikt kolegi nie obrazil/wysmial/zwyzywal, tylko 'zwrocil uwage' - to chyba roznica? Cos w tym strasznego?

Naprawde trzeba udawac, ze sie to uwaza za zupelnie normalne, zeby nie zostac zjechana?
Taki to czesty widok, ze zadnej z was nie dziwi? Ciekawe.



Zeby nie bylo, dla mnie zalozyciel watku moze sobie chodzic i w stringach na glowie, nic mi do tego - nie zamierzam go obrazac, oceniac, ani ogolnie zawracac sobie glowy tym co robi, skoro nikogo nie krzywdzi

Ale smieszy mnie taka 'nadmierna tolerancja', bo widze ja juz nie pierwszy raz w watku tego pana. Niejedna wizazanka moze mu pozazdroscic uwagi poswiecanej jego osobie, ciekawe czemu hm A pan swoja droga nie to ze nie ukrywa ze jest trans, lecz powiedzialabym nawet ze sie z tym obnosi (sam tytul watku np., watek umieszczony na plotkowym a nie tam gdzie byc powinien). I to jest dla mnie troszke dziwne, a nie to ze sie maluje, przebiera i co tam jeszcze.

'Nadmierna tolerancja' polega na tym, ze gdyby jakas wizazanka - kobieta, hm, no z krwi i kosci zalozyla taki temat na plotkowym, to wszyscy by ja odeslali na 'moje makijaze' i do wyszukiwarki, nikt by rady nie udzielil i ogolnie sie nie wzruszyl. Ale skoro watek zalozyl transseksualista to przeciez nie wypada tego zrobic bo zostanie sie ukamieniowanym i okrzyknietym najwiekszym homofobem na wizazu, co nie

Dla mnie tolerancja to traktowanie kogos TAK SAMO jak wszystkich, a nie na szczegolnych warunkach Ale ok, spadam juz bo nie o tym watek.

A makijaz w miare ok, choc krecha na dolnej powiece jakas za gruba.
Kaienkatr jest dość długo na Wizażu i szczerze mówiąc naprawdę nie jestem zaskoczona czy zszokowana.
Normalny wątek,normalnego człowieka,dajcie spokój...
Wydaje mi się natomiast,że Ty starasz się przyczepić do czegokolwiek.O cokolwiek.A że o nic nie można to kombinujesz o wątek w nie tym miejscu co trzeba.
Rany,gdyby komuś to przeszkadzało to by przeniósł albo zawrócił uwagę.
Czasem niektóre watki zostają na danym forum pomimo tego,że mogłyby iść na inne.
Ale właśnie,nie o tym wątek.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:55   #52
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Kaienkatr jest dość długo na Wizażu i szczerze mówiąc naprawdę nie jestem zaskoczona czy zszokowana.
Normalny wątek,normalnego człowieka,dajcie spokój...
Wydaje mi się natomiast,że Ty starasz się przyczepić do czegokolwiek.O cokolwiek.A że o nic nie można to kombinujesz o wątek w nie tym miejscu co trzeba.
Rany,gdyby komuś to przeszkadzało to by przeniósł albo zawrócił uwagę.
Czasem niektóre watki zostają na danym forum pomimo tego,że mogłyby iść na inne.
Ale właśnie,nie o tym wątek.
No, to tylko ci sie wydaje
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 23:03   #53
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
No, to tylko ci sie wydaje
Cieszę się.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 23:26   #54
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Prosisz nas o ocenę, a prawda jest taka, że niejedną kobietę mógłbyś podszkolić w robieniu makijażu Dobrze sobie radzisz. Makijaz mi sie podoba. jak juz dziewczyny napisały zmien peruke. Aha, jesli mozesz dodaj zdjecia, na ktorych widac takze twoje brwi.
Pozdrawiam
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 23:08   #55
kaienkatr
Raczkowanie
 
Avatar kaienkatr
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 318
GG do kaienkatr
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

ok dodam - muszę je zrobić )
kaienkatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 23:18   #56
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez Cheerledaerka Pokaż wiadomość
A mnie nie zaskoczyło w ogóle, bo niby czemu miałoby??Może większość z nas jest osobami tolerancyjnymi i dlatego nie zwróciło na to uwagi.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 22:00   #57
kaienkatr
Raczkowanie
 
Avatar kaienkatr
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 318
GG do kaienkatr
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

)
kaienkatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 01:20   #58
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

dziewczyny
koniec tematu pobocznego
raz na zawsze nie ma co tu rozwiazywac takich sprzeczek o (nie)tolerancji.
badz co badz zalozycielka wątku to jednak czyta

ja polecam brązer i zmiane wloskow ale to juz powiedziane zostalo
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 13:13   #59
czarnaola
Raczkowanie
 
Avatar czarnaola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 97
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Sorry za zamieszanie, po prostu nie widzialam nigdy postów kaienkatr, nie wiedzialam ze jest TRANS i sie z tym nie kryje
Dlategotak napisalam, bo zdziwilo mnie to, ze nie traktujecie tego posta jako PROWOKACJI, co czesto zdarza sie na tym forum......
czarnaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 17:19   #60
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: jestem trans - czy umię się malować oceńcie proszę :))

Cytat:
Napisane przez czarnaola Pokaż wiadomość
Sorry za zamieszanie, po prostu nie widzialam nigdy postów kaienkatr, nie wiedzialam ze jest TRANS i sie z tym nie kryje
Dlategotak napisalam, bo zdziwilo mnie to, ze nie traktujecie tego posta jako PROWOKACJI, co czesto zdarza sie na tym forum......
trzeba jeszcze UMIEC rozroznic prowokacje od normalnego watku.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.