Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 12:37   #2371
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
ja chodziłam swego czasu do Mariusza na wspomnianą wcześniej Czarnowiejską ale potem zdradziłam go na rzecz salonu Avent Apres na Racławickiej. Chodzę tam od ponad roku do Pani Basi - jest cudotwórczynią- miałam włosy półdługie, teraz mam bardzo krótkie i od kilku miesięcy zapuszczam ponownie. jutro idę na dekoloryzację bo uparłam się na jaśniejsze odcienie ..terminy długie ale naprawdę warto. Razem z Basią właśnie pracuje Tomek Marut.
lalaith, to tam cięcie kosztuje 200 zł? pamiętacie może inne pozycje cennika?
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:52   #2372
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
lalaith, to tam cięcie kosztuje 200 zł? pamiętacie może inne pozycje cennika?
203zł kosztowało mnie cięcie + koloryzacja + jakaś kuracja odżywcza. Do tego dostałam jeszcze gratis profesjonalny szampon do włosów farbowanych z Revlona.
Samo cięcie kosztuje 68zł.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:58   #2373
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

uf, to fajnie cenowo. A zadowolona jesteś z koloryzacji?
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:27   #2374
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
uf, to fajnie cenowo. A zadowolona jesteś z koloryzacji?
Ja miałam łagodną koloryzację pielęgnującą, coś jak szampon koloryzujący. Na razie zdaje mi się zbyt ciemna, zobaczymy co będzie później.

Ogólnie nie było źle, pewnie ja się nastawiłam na coś super-hiper, ktoś tu pisał że będę "wyglądać jak modelka", a wyglądam zupełnie zwyczajnie, przeciętnie. Może jakbym zostawiła panu Tomkowi wolną rękę to by mi coś na głowie wyczarował, ale ja miałam konkretną wizję siebie i po prostu się nie dogadaliśmy dobrze.

Ale pan Tomek jest naprawdę super sympatyczny i jak mówię, pożyjemy zobaczymy. Zobaczymy jak mi się te włosy będą układać po myciu, jak ten kolor będzie się sprawował, jak mi ta grzywka odrośnie.. A podcięcie grzywki jest tam dla stałych klientów (dają kartę przy pierwszej wizycie) za darmo, wystarczy się dzień wcześniej umówić telefonicznie, więc na pewno tam jeszcze nie raz zajrzę
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:03   #2375
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hehe
ja się właśnie gdzieś na samą grzywkę wybieram
jestem bardzo wymagająca co do cięcia włosów i w ogóle mam świra na punkcie 'linii", ale na obcinanie włosów nastawiam się dopiero na połowę września. Bo po wszystkich ekstra cięciach mam już za krótkie włosy. W tej chwili kucyk i tyle, ale grzywa w oczy wchodzi...
Ostatnio (w połowie czerwca) na samej grzywce byłam w Galerii Krakowskiej ( na - 1, na przeciwko Rossmana). I stwierdziłam, że głupio w życiu zrobiłam że nie jestem fryzjerem... Za 3 min roboty, bez użycia żadnego (sic, nawet mi jej nie zwilżyli) kosmetyku - 20 zł.
Zobaczymy gdzie teraz wyląduję
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:46   #2376
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
hehe
ja się właśnie gdzieś na samą grzywkę wybieram
jestem bardzo wymagająca co do cięcia włosów i w ogóle mam świra na punkcie 'linii", ale na obcinanie włosów nastawiam się dopiero na połowę września. Bo po wszystkich ekstra cięciach mam już za krótkie włosy. W tej chwili kucyk i tyle, ale grzywa w oczy wchodzi...
Ostatnio (w połowie czerwca) na samej grzywce byłam w Galerii Krakowskiej ( na - 1, na przeciwko Rossmana). I stwierdziłam, że głupio w życiu zrobiłam że nie jestem fryzjerem... Za 3 min roboty, bez użycia żadnego (sic, nawet mi jej nie zwilżyli) kosmetyku - 20 zł.
Zobaczymy gdzie teraz wyląduję
A przynajmniej ładnie obcieli?

Ja grzywkę miałam perfekcyjnie ściętą w salonie Expander (teraz chyba Trendy) u Tomka Grabowskiego. Tylko że ongiś podcięcie samej grzywki kosztowało tam 40 zł :-O! Uznałam że tyle w życiu nie dam, a że koleżanka fryzjerka super mi tą grzywkę podcinała za free więc chodziłam do niej. Koleżanka jednak wzięła ślub, przeprowadziła się do innego miasta, fryzjerzy m.in. w Free Style, Ericu Stipie i Romanie grzywkę mi spieprzyli i od tego czasu szukam fryzjera który mi ją dobrze zetnie. Lata lecą a ja ciągle jestem niezadowolona. U Grabowskiego teraz podcięcie grzywki kosztuje 20zł, ale też byłam tam kilka razy i na dobrego fryzjera nie trafiłam. A do samego Grabowskiego na samą grzywkę iść jest mi głupio.
Na wizażu Ineso zaproponowała mi babkę która faktycznie miała wizje i grzywkę mi fajnie obcięła, ale okazało się że za miesiąc wyjeżdża do Szwecji (już pojechała) i tyle z tego miałam.
Chyba zapuszczę włosy i zrezygnuję z grzywki jak tak dalej pójdzie.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 17:27   #2377
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: fryzjer - stylista Kraków

Cytat:
Napisane przez aleksandra25 Pokaż wiadomość
Ludziska, poszukuje swietnego fryzjera, Grzegorza, pracował w Expanderze ale juz go tam nie ma . Czy ktoś sie może orientuje gdzie on teraz pracuje?

Witam. Jeśli chodzi Ci o tego samego, o którym myślę (szczupły, niewysoki blondyn) to pracuje w La Femme na Zwierzynieckiej.

Ja po wizycie u pani Basi w Kiss Paris wreszcie zebrałam się na opinię, byłam u p. Basi na początku maju tego roku i niestety moja fryzura była wielkim rozczarowaniem, od początku (bardziej od pierwszego mycia, bo z salonu wyszłam ładnie wymodelowana) do dzisiaj. Mam włosy raczej rzadkie, ani proste ani loki, takie pośrodku właśnie, odkręcają się we wszystkie strony i są dość sianowate. Zażyczyłam sobie grzywkę, pierwszą w zyciu, i w sumie to jedyna rzecz, z której byłam zadowolona. Resztę włosów prosiłam wycieniować i podciąć tak żebym nie musiała ich męczyć codziennie prostownicą, zebym mogła jakoś wyjść do ludzi po umyciu i bez modelowania. Wiem, że mam trudne włosy, ale czasem udawało się je fryzjerom wycieniować tak, ze się nawet fajnie układały, ale nie pani Basi. Wycieniowała je (mam wrażenie) byle jak, z jednego boku miałam po prostu włosy w dwóch długościach, gdzie jedna "partia" nie przechodziła w drugą a się od niej odcinała. Do tego najdłuzsze włosy sięgały do ramion (najgorsza dla mnie długość) i włosy na koncach wykręcały się na zewnątrz. Nie wiem, jak mogę bardziej obrazowo opisać co miałam na głowie, w każdym razie od maja musiałam męczyć się z prostownicą po każdym myciu, żeby móc jakoś wyglądać, jeden bok inny od drugiego, wiem, ze czasem włosy inaczej się układają po obu stronach, ale ja miałam po prostu inaczej wycieniowane włosy. Jednym słowem, poza fajną grzywką, pani Basia obcięła mnie w najgorszy dla moich włosów sposób. Nie analizowała ze mną fryzury na suchych włosach, które przecież inaczej wyglądają niż komlpetnie mokre i bez przerwy rozmawiała z koleżankami, które co chwilę wpadały do salonu i miałam wrazenie, ze scina mnie na odczepne.
Dziś wreszcie poszłam do innego fryzjera, poczekam jakiś czas z opnią.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu idealnego fryzjera.

Nie sugeruję, ze pani Basia nie jest tym dobrym, krakowskim fryzjerem, ale "na" moich włosach się kompletnie nie sprawdziła.

Edytowane przez ivana
Czas edycji: 2009-08-04 o 17:41
ivana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 18:11   #2378
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
hehe
ja się właśnie gdzieś na samą grzywkę wybieram
jestem bardzo wymagająca co do cięcia włosów i w ogóle mam świra na punkcie 'linii", ale na obcinanie włosów nastawiam się dopiero na połowę września. Bo po wszystkich ekstra cięciach mam już za krótkie włosy. W tej chwili kucyk i tyle, ale grzywa w oczy wchodzi...
Ostatnio (w połowie czerwca) na samej grzywce byłam w Galerii Krakowskiej ( na - 1, na przeciwko Rossmana). I stwierdziłam, że głupio w życiu zrobiłam że nie jestem fryzjerem... Za 3 min roboty, bez użycia żadnego (sic, nawet mi jej nie zwilżyli) kosmetyku - 20 zł.
Zobaczymy gdzie teraz wyląduję
Jeśli nastawiasz się na połowę września a chciałabyś iść do Tomka Maruta to już musisz sobie zaklepać termin.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 18:21   #2379
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

No własnie słyszałam... Jutro zadzwonię. Mam nadzieję, że mi podpasuje
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 18:38   #2380
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

witam wszystkich
trafiłam tu w poszukiwaniu fryzjera, naczytałam się, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie
szukam fryzjera, który zrobi mi takie małe afro-loczki-sprężynki (spróbuję załączyć plik). Tak, chodzi o trwałą, na całkiem prostych włosach (tak, wiem czym to grozi i że nikt nie da mi gwarancji na efekt, ale uparłam się). Moja fryzjerka nie ma odpowiednich wałków (francuskich?), poza tym chciałabym (choć to pewnie graniczy z cudem) zobaczyć efekt (zdjęcie włosów po czymś takim). Może coś ktoś poradzić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg istock_000007212687xsmall.jpg (23,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pic_of_long_curly_hair.jpg (22,5 KB, 10 załadowań)
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 09:50   #2381
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

właśnie chciałam się umówić do Tomka Maruta na wrzesień....
tiiiaaaaaa NAJBLIŻSZY WOLNY TERMIN - LISTOPAD
Słyszałam, że tam pracuje też Kuba. Ma ktoś jakieś spostzreżenia na temat jego pracy?
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!

Edytowane przez frywolna franka
Czas edycji: 2009-08-06 o 09:54
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 11:29   #2382
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
właśnie chciałam się umówić do Tomka Maruta na wrzesień....
tiiiaaaaaa NAJBLIŻSZY WOLNY TERMIN - LISTOPAD
Słyszałam, że tam pracuje też Kuba. Ma ktoś jakieś spostzreżenia na temat jego pracy?
Kuba tam już chyba nie pracuje, tylko Barbara Pieczara, wiem że na tym wątku była chwalona.
Jak się strzygłam u Tomka Maruta przyszła jakas laska się umówić, to Tomek jej powiedział że teraz w wakacje codziennie 2-3 osoby rezygnują z wizyty, więc niech zostawi telefon to ktoś do niej zadzwoni jak coś się zwolni, może też tak zrób ?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 18:03   #2383
malazkraka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Question DOBRY fryzjer w KRAKOWIE pilnie poszukiwany!

czy znacie jakis naprawde fajny salon w krakowie gdzie zajma sie mojimi wloskami, beda wiedzieli jak ladnie obciac grzywke i profesjonalnie cos doradza?!
ktora z was ma jakiegos dobrego sprawdzonego fryzjera?
mam dluzsze wlosy i chcialabym cos zmienic ale nie mam wizji.
czy ktos moze mi powiedziec cos o salonie p.Beaty Oleś na Meissnera lub o Galaxy na Piastowskiej (pan Tomek)?!
wielkie dzieki
malazkraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 06:24   #2384
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Byłam u nich wczoraj u Basi - oczywiście jest Tomek i pracuje też Kuba. Na dzień dzisiejszy ma najmniejsze obłożenie. Ale naprawdę czasami można wskoczyć znienacka jak zwolni się miejsce. Najlepiej nawet samemu dzwonić po 19 - koło 19 właśnie potwierdzają wizyty na następny dzień. Mi kilka razy udało się przyspieszyć
cwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 21:24   #2385
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam,co sadzicie o evolution na Zwierzynieckiej?
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 08:25   #2386
skadeglad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Drogie Wizażanki
tak czytam i czytam i w sumie odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem..
otóż jestem facetem z długimi średnio-kręconymi włosami, który chciałby coś z nimi zrobić.
Wypisujecie tutaj mnóstwo fryzjerów/ek ale czy poleciłybyście jakiegoś/ąś do ścięcia faceta? - chodziłoby o dobranie fryzury i cięcie - bynajmniej nie na jeża z jakimiś wzorkami przy czaszce ale taką jakąś krótką/średnią fryzure, nawet coś asymetrycznego (trzeba wreszcie dać odpocząć głowie, bo włosy gęste i ciążą ^^ )

(pierwszy post także witam przy okazji )
skadeglad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:20   #2387
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
Witam,co sadzicie o evolution na Zwierzynieckiej?
kiedyś pisałam o tym salonie niestyty nie mają u mnie najlepszej opinii, fryzjerki bardziej zajęte plotkowaniem niż klientem, ścięcie trwało maks. 15-20 minut, efekt był przeciętnej jakości to zdecydowanie za mało jak za 70zł nabawiłam się wtedy tylko paskudnej grypy
ja tego salonu nie polecam
ja jeszce nie znalazłam takiego fryzjera co by mi odpowiadał bo chyba mam jakiegoś pecha, może sprawiam wrażenie osoby którą można olać i potraktować z góry
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:19   #2388
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hej, dajcie mi namiary na tego Tomasza Maruta, bo mam ochotę sprawdzić
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 10:19   #2389
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez porterka Pokaż wiadomość
hej, dajcie mi namiary na tego Tomasza Maruta, bo mam ochotę sprawdzić
Avant Apres, Racławicka 26
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 13:17   #2390
gogo29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam Śledzę wasze wpisy ponieważ sama szukam dobrego fryzjera, tym bardziej że czas nagli, bo zbliża się mój wielki dzień - ślub i chciałabym żeby w końcu jakiś fryzjer doradził mi kolor, w którym będzie mi do twarzy. Zdecydowałam się na Klaudiusza Iciek , terminy kilkudniowe, cena no troche kosmiczna jak dla mnie - kolor od 160 zl w zależności od zużycia farby, cięcie 120 , ale skoro polecacie to mam nadzieje że będzie warto i że zawału nie będzie. Wcześniej myślałam nad Panią Basią ale widzę że cały czas toczy się zaciekła dyskusja nad tym czy Pani Basia dobrą fryzjerką jest.... Wole nie ryzykować chociaż stresa mam. Może znajdzie sie ktoś kto był u Klaudiusza albo zna kogoś kto u niego byl i napisze wrażenia - byłabym wdzięczna . Pozdrawiam
gogo29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 14:02   #2391
ohlala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie jest Piotrek z Daviness (Kraków)?

hej wrócił i znowu nie ma...koko też już nie ma. nie wiecie gdzie teraz sie podziewa??
ohlala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 18:38   #2392
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Postanowiłam tym razem wypróbować nowego fryzjera w pobliżu mojego miejsca zamieszkania: Centrum Urody na os. Boh. Września. Podejrzewam, że nie mogę liczyć na Wasze opinie? gdyby jednak, będę wdzięczna. Jeżeli nie, to oczywiście napiszę jak było ale to dopiero za 10-14 dni. Na razie zachęcają mnie tam stosunkowo niskie ceny strzyżenia; koloryzacja chyba tak jak wszędzie: 110 zł; za to refleksy 10zł (ostatnio płaciłam chyba 40 albo nawet 50)
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 20:20   #2393
Robiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

jestem juz pare tyg. po drugiej wizycie u Tomka Maruta ech, wiecie co, mam wrazenie, ze on poprostu widzac zestresowana kobite ktora przyszla do niego pierwszy raz,nie chce robic nie wiad. czego.za pierwszym razem mialam inny fryz,ale ten drugi jest bardziej''szalony" wczesniej mialam krecone, teraz mam proste i jeszcze krotsze,ciekawe,zupelnie inaczej wygladam. to takie moje male wtracenie i spostrzezenie bo za pierwszym razem tez wymyslilam sobie ze bedzie to nie wiad. co i zdziwilam sie ze ''tylko tyle??" chociaz bylo swietnie!! no ale teraz....ech...teraz to dopiero jest samozachwyt no i otoczenia
Robiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:15   #2394
asioczek94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam! Mam włosy strasznie niesforne, cienkie i trudne do ułożenia. Są one nijakie. Ani proste, ani falowane, ani nie kręcone. Do tego wcale nie podatne na modelowanie i już po godzinie wyprostowane włosy- falują się, a kręcone- prostują.Przez ciągłą stylizacje są potwornie zniszczone.. Odwiedziłam już wielu fryzjerów, ale żaden nie spełnił moich oczekiwań, nie mam też pomysłu co do fryzurki, mam więc nadzieję, że fryzjer-stylista pomoże mi przy odpowiedniej fryzurce, wytłumaczy mi w jaki sposób na codzień mogę ją uzyskać, jak "zatrzymać" i doradzi w wyborze najodpowiedniejszych kosmetyków do moich włosów.
Nie stać mnie jednak na wydatek ok. 200zł za samego fryzjera :/ , chciałabym zmieścić się w 100 (i to już w ostateczności). Czy znacie kogoś zdolnego i taniego zarazem?

Edytowane przez asioczek94
Czas edycji: 2009-08-21 o 19:08 Powód: Niepotrzebnie zbytnio się rozpisałam ;-) - skracam.
asioczek94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 20:15   #2395
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Robiek Pokaż wiadomość
jestem juz pare tyg. po drugiej wizycie u Tomka Maruta ech, wiecie co, mam wrazenie, ze on poprostu widzac zestresowana kobite ktora przyszla do niego pierwszy raz,nie chce robic nie wiad. czego.za pierwszym razem mialam inny fryz,ale ten drugi jest bardziej''szalony" wczesniej mialam krecone, teraz mam proste i jeszcze krotsze,ciekawe,zupelnie inaczej wygladam. to takie moje male wtracenie i spostrzezenie bo za pierwszym razem tez wymyslilam sobie ze bedzie to nie wiad. co i zdziwilam sie ze ''tylko tyle??" chociaz bylo swietnie!! no ale teraz....ech...teraz to dopiero jest samozachwyt no i otoczenia
No to mam nadzieję że i u mnie po 2 wizycie będzie lepiej.. Tylko że na razie nie planuję nic więcej poza podcinaniem grzywki, bo ostro zapuszczam włosy Ale może ta grzywka przynajmniej będzie mniej "garnkowata" i będę ją układać 5 min. a nie jak teraz pół godz żeby jakoś wyglądała :/ Z nostalgią wspominam czasy kiedy wystarczało mi na to parę minut..
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 20:45   #2396
sorgles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY fryzjer w KRAKOWIE pilnie poszukiwany!

Ja polecam osobiście salon Pasja na Długiej 47 w pasażu. Jest tam bardzo miła obsługa, ładny wystrój, doradzą coś dobrego a odradzą coś złego .. polecam P.Ule.
sorgles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 17:01   #2397
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 96
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam,

Przeglądam ten wątek już od jakiegoś czasu. Niewiele piszecie o salonach na Ruczaju. Ja mieszkam w tej dzielnicy i problem pojawił się, gdy moje włosy odmówiły posłuszeństwa przy modelowaniu. Urodziłam się i mieszkałam w innym mieście i mam tam swój ulubiony salon, do ktorego zaglądam przy okazji wizyty u rodziców. Ceny mają b. przystępne (na pewno bardziej niż salony w Krakowie) i jeszcze nigdy fryzjerzy, do kogo bym nie poszła, nie zepsuli mi fryzury. Niestety teraz nie mogę jechać do miasta oddalonego od Krk o 230 km, musiałam poszukać fryzjera "miejscowego". Niestety tutaj piszecie o fryzjerach bardzo drogich, do których trzeba czekać i miesiąc. I choć pracuję i zarabiam nieźle, stwierdziłam, że za podcięcie włosów (zapuszczam) i nadanie fryzurze lekkości nie mam zamiaru płacić 100 zł w zwyż i na dodatek czekać miesiąca. Poszłam trochę z lękiem do nowo otwartego salonu na Kobierzyńskiej 53, Trinity, czy jakoś tak - nowy salon, mają fajną promocję. Za strzyżenie, z myciem i modelowaniem zapłaciłam 41 zł. Jestem zadowolona. Cięła mnie Adrianna, bardzo fajna dziewczyna. Dokładnie wysłuchała moich próśb aby nie scięła mi za dużo włosów, o zapuszczam. Scięła mi zatem niewiele, ale fryzura jest boska... No i umówiłam się z dnia na dzień, bez potrzeby czekania miesiącami. Sam salon czysty, dziewczyny miłe, są bonusy, pracują na Welli i L'Orealu. Ja wyszłam zachwycona. Co prawda, nie chciałam jakiejś wymyślnej fryzury, nie wiem więc jak sprawdzają się przy takich rzeczach, ale do podcięcia super.

-- Edycja: Niestety muszę zrezygnować z zachwytów nad Trinity - włosy po dwóch myciach zupełnie straciły objętość i przestały się układać Byłam teraz w Kaizen Hair w Pasażu Ruczaj i laska zrobiła z moja fryzura porządek za niewielką kaskę Polecam

Edytowane przez f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Czas edycji: 2009-09-12 o 09:40
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 20:19   #2398
joszii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej,
Ponieważ ostatnio mam jakiegos PECHA do fryzjerów mam wielką prośbę o namiary na profesjonalnego i doświadczonego fryzjera w Krakowie który starannie robi odrosty/jasne pasemka. Mam gęste włosy stąd faktycznie trzeba mieć do niech cierpliwoścPo wizycie w salonie na Ruczaju mam nadal plamy na połowie głowy (na szczęście pod spodem stad na zewnatrz to nie razi). Jak mi później wytłumaczono prawdopodobnie wylał się rozjaśniacz .. Pełna nadziei i licząc na reanimację i wyprowadzenie błędów poprzedniej fryzjerki,udałam się do renomowanego (tak przynajmniej wywnioskowałam z opini)salonu na ul. Gołębiej w Krakowie. Cena już nie miała znaczenia. Ponieważ po wakacjach miałam badzo rozjaśnione włosy po słońu poprosiłam o zrobienie odrostów i delikatne ciemniejsze pasemka jedynie żeby je lekko wytonować. Hm.. po 15 latach zobaczyłam brunetkę w lustrze i serce stanęło mi w gardle. Brak mi słów zeby to dalej komentować...efekt jest taki ze dziewczyna dorobila mi jasnych pasemek więc wyszedł niby blond niby karmel a odrost rudy.Do tego mam swoje ciemne włosy więc jak zaczną odrastać to będzie totalna klapa!!!
Szczerze mowiąc mam dość i wychodzą mi już ciarki przed kolejna wizytą u fryzjera dlatego jesli możecie mi kogoś polecić - będę wdzięczna!!! z góry dziękuję i pozdrawiam
joszii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:14   #2399
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: DOBRY fryzjer w KRAKOWIE pilnie poszukiwany!

a ja polecam wyszukiwarkę
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:57   #2400
JUSTYNAANNA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam, polecam salony Jean Louis David. Najlepsza fachowa obsługa chyba ze wszystkich krakowskich salonów jakie odwiedziłam. Co prawda usługi nie są tanie ale oszałamiający efekt jest gwarantowany. Salony można znaleźć na Szewskiej Brackiej w Gal. Krakowskiej i chyba gdzieś jeszcze. Polecam, nigdy nie wyszłam nawet odrobinę niezadowolona, każdy kosmyk włosów jest idealnie cięty.
JUSTYNAANNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.