BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-03, 14:07   #631
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=220

opinie jak sama widzisz jak dla mnie to zbyt słaby , a co do wieku to tak zgadza się 89" może i się szybciej skóra regeneruje stąd mogę ostroo eskperymentować choć na razie jakiś efektów super to nie widzę choć wiadomo że to kwestia czasu czekam na opinie innych
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 15:17   #632
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

no opinie raczej dobre cóz samemu trzeba poprostyu wypróboac i tyle
ja dzisiaj strasznie sie łuszcze i nie mogę nawet makijażu zrobic kurcze ale sie wkurzyłam całą noc maiałam na twarzy krem Z Ilmana z betulina i nic chwilę było ok ale jak zrobiłam tapete to się łuszcze jak waż
wszystko przez ten płyn (składu nie podam bo nie znam ) chyba z nim przesadziłam
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 10:31   #633
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Przeszukuje już którąś strone i nie znjduje potrzebnych informacji....
Szukam jakiegoś dobrego kremu/ maści itp na blizny po ospie. W wieku 21 lat przechodze tą chorobe.... nikomu nie życze podobnej historii
Obecnie strupy mi juz odpadły jakies czas temu, nie wiem czym to teraz traktować.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 10:44   #634
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Przeszukuje już którąś strone i nie znjduje potrzebnych informacji....
Szukam jakiegoś dobrego kremu/ maści itp na blizny po ospie. W wieku 21 lat przechodze tą chorobe.... nikomu nie życze podobnej historii
Obecnie strupy mi juz odpadły jakies czas temu, nie wiem czym to teraz traktować.
Jeżeli miejsca są już wygojone to contratubex, cepan, no-scar.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:53   #635
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Dziękuje, dziś zakupiłam contratubex, zobaczymy jak się sprawdzi.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 13:06   #636
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

a co myślicie o skinorenie czy on jest dobry na przebariwenia ?? ale krem czy żel? nie mogę znaleśc strikto wątku o tej maści
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 13:07   #637
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

używam kremu Skinoren, lekko rozjaśnia skórę i jest po nim ładniejsza. Tylko cena mi się nie podoba ale cóż.
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 13:24   #638
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
używam kremu Skinoren, lekko rozjaśnia skórę i jest po nim ładniejsza. Tylko cena mi się nie podoba ale cóż.
no z 50 żł trzeba dac to fakt ale czy to sa tylko efekty trochę jak napisałaś bo ja mam dość poważny i zaawansowany problem skórny ale wg. dermatologa cepan pomoże i tak tona cepanu i zero poprawy mam już doła tatalnego bez makijazu nie mogę wyjść na plaże bo się wstydzę
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 14:57   #639
_nietoperek_
Raczkowanie
 
Avatar _nietoperek_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 112
GG do _nietoperek_
Dot.: Mene&Moy Advanced cream

Też jestem ciekawa jakie przynosi on efekty. Zastanawiam się nad jego zastosowaniem z myślą o pozbyciu się blizn po trądziku.

Może jednak któraś z was ma doświadczenia związane z tym kremem i może się wypowiedzieć jaką kurację zastosowała, jakich środków nawilżających używała w tym czasie itp. będę wdzięczna
__________________
Bolsa de palabras
_nietoperek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 15:07   #640
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
no z 50 żł trzeba dac to fakt ale czy to sa tylko efekty trochę jak napisałaś bo ja mam dość poważny i zaawansowany problem skórny ale wg. dermatologa cepan pomoże i tak tona cepanu i zero poprawy mam już doła tatalnego bez makijazu nie mogę wyjść na plaże bo się wstydzę
Ja na twarzy miałam sporo grudek i zaskórników, przebarwiaeń po pryszczach i jak stosowałam go regularnie to dawał efekty. Dermatolog powiedział mi że kilka miesięcy muszę się leczyć żeby poprawa była trwała. Ja przerwałam kurację, raz że kasy nie miałam, dwa że byłam ciągle w rozjazdach i tak wyszło. Teraz smaruję się nim znowu jakiś tydzień już, ale tylko nos brodę i czoło bo na policzkach mnie piecze. No i póki co efekty są, ale nie takie jak na początku stosowania. Pani dermatolog powiedziała też, że jeżeli krem przestanie działać trzeba go zmienić na inny, bo skóra przestaje na neigo reagować.
Nie wiem, jak poradzi sobie z większym trądzikiem, ale mi pomagał, i poelcam go - możęsz raz sprubować, na pewno nie będzie gorzej
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:09   #641
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
Ja na twarzy miałam sporo grudek i zaskórników, przebarwiaeń po pryszczach i jak stosowałam go regularnie to dawał efekty. Dermatolog powiedział mi że kilka miesięcy muszę się leczyć żeby poprawa była trwała. Ja przerwałam kurację, raz że kasy nie miałam, dwa że byłam ciągle w rozjazdach i tak wyszło. Teraz smaruję się nim znowu jakiś tydzień już, ale tylko nos brodę i czoło bo na policzkach mnie piecze. No i póki co efekty są, ale nie takie jak na początku stosowania. Pani dermatolog powiedziała też, że jeżeli krem przestanie działać trzeba go zmienić na inny, bo skóra przestaje na neigo reagować.
Nie wiem, jak poradzi sobie z większym trądzikiem, ale mi pomagał, i poelcam go - możęsz raz sprubować, na pewno nie będzie gorzej
dziekuję po opalanku i wczasach zakupię i wypróbuję
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 16:31   #642
Pikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 44
Rozjasnienie blizny

Witam,

Mam na szyi roczna blizne dlugosci okolo 2cm po usunieiu znamienia. Wszystko ladnie sie zagoilo, jedynie denerwuje mnie, iz czesto jest ona mocno czerwona i sie odznacza. Ostatnio kupilem sobie zel neostrata zawierajacy mi. hydrochinon na rozjasnienie przebarwien po tradziku.

Tak sie zastanawiam czy moge przy okazji sprobowac jej uzyc na rozjasnienie tej blizny ?? Jezeli nie, to czy sa jakies specjalne preparaty? Przez rok po zabiegu kilka razy dzienie smarowalem ja contractubex-em. Probowalem rowniez dermatix jednak wogole sie nie sprawdzil.

Pozdrawiam
Pikus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:35   #643
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Dziewczyny

mam pytanie odnośnie kremów na blizny typu NoScar

czy mogą je stosować małe dzieci?


Moja 2,5 letnia siostrzenica ma małą bliznę na policzku, sama się drała paznokciem, ranka się zagoiła a blizna nie chce zejść, raz jest mniej raz bardziej widoczna,

co polecacie?
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 15:48   #644
bloobs
Raczkowanie
 
Avatar bloobs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Hej dziewczyny
To dopiero mój pierwszy post na tym forum (ale bynajmniej nie początek walki z tym dziadostwem...). Prześledziłam większośc postów z tego wątku, nawet nie wiedziałam, że tyle można się dowiedziec z takiego forum... i mam jedno pytanie.
Stosuję żel do mycia twarzy zawierający kwasy AHA, ale tylko 2%. Wiem, że używając kosmetyków z kwasami trzeba twarz chronic mocnymi filtrami, ale czy myślicie, że taka mała ilośc kwasu może mi jakoś zaszkodzic, jeśli nie będę używac filtrów? Z tego, co piszecie, używacie kwasów 25% albo i więcej... Zaznaczam, że nie zamierzam leżec na plaży i szczególnie wystawiac buzi na słońce... Z góry dzięki za odpowiedź!
bloobs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 22:57   #645
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Witam wszytskich.Męczę się z trądzikiem około 6 lat.Próbowałam już wszystkiego.Oprócz retinoidów,których nie mogę brać.Czasami jest całkiem dobrze,ale czasami tragicznie i nikomu się nie pokazuję bo mam masakrę na twarzy..Namierzyłam w sklepie biochemii urody tonik z kwasami AHA/BHA 10% i do tego chciałabym kupić olejek na blizny i serum z witaminą C,żeby cera odżyła,była badziej promienna po tych wszytskich antybiotykach w maściach i w tabletkach.Moje pytanie jest takie-czy można stosować równocześnie-kwasy aha/bha i witaminę c na twarz?jakich składników nie mogę ze sobą łączyć w uzywanych w tym samym czasie kosmtykach.z góry dziekuje za odpowiedz.chciałabym jak najszybciej kupić te produkty,ale nie chcę sobie zaszkodzića.pozdrawiam i życzę wytrwałości i sił w walce z trądzikiem..
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 17:27   #646
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Czy któraś z was stosowała Alliogel na blizny? Mi po zwykłym zadrapaniu robią się takie, że strach patrzeć. Przy okazji może pomogłoby i na trądzik...
Pytałam w aptekach o ten żel, ale w trzech usłyszałam odpowiedź, że nie mają czegoś takiego.
Wyszukiwarka też nie odnajduje zbyt wielu informacji na temat Alliogelu. Wszędzie tylko
"Alliogel (Herbapol Poznań) – żel 1%, ok 6 zł skład Wyciąg z czosnku, heparyna, rutyna. na Blizny i przebarwienia, teleangiektazje (....)", jedna apteka z ofertą (i akurat nie ma w magazynie). Zero opinii. Nikt tego nie używał? A może to się jakoś inaczej nazywa?

Czy to w ogóle istnieje?

Edytowane przez Ligiya
Czas edycji: 2009-08-12 o 17:28
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 19:56   #647
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

dziewczyny ja poszłam na zabieg mikrodermabrazji i co zauwazyłam twarz na 2 dzien bardzo ładna taka oczyszczona gładsza i jasniejsza.
teraz smaruje sie acne dermem wolałam kupic 2 tubki niż jedną skinorenu bo skład jest ten sam zobaczymy efekty . na blizny tez maziam się dermablizem i la roche effeklarem K zobaczymy po miesiącu jakie będa efekty.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:21   #648
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

mikro to będzie trza pewnie powtórzyć
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:18   #649
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Po mikrodermabrazi nie wolno przez kilka dni stosować kremów złuszczających - nie wiem kiedy ją zrobiłaś - bardzo ważne jestes żebys osóaniała twarz przed słońcem - w przeciwnym wypadku pojawią się przebarwienia (filtr to obowiązek). A mikrodermabrazję za jakiś czas warto powrórzyć
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 10:23   #650
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Po mikrodermabrazi nie wolno przez kilka dni stosować kremów złuszczających - nie wiem kiedy ją zrobiłaś - bardzo ważne jestes żebys osóaniała twarz przed słońcem - w przeciwnym wypadku pojawią się przebarwienia (filtr to obowiązek). A mikrodermabrazję za jakiś czas warto powrórzyć
robiłam 3 dni temu ale kosmetyczka nie mówiła bym nie stosowała acne czy la rochera ja smaruję cienką warstwę na noc a la roche pod podkład jako matującą bazę bo się swiecę
no powtórze za 3, 4 miesiące napweno choć kosmetyczka mówiła ze warto za 4 tygodnie ale nie chciała bym sie za raptownie łuszczyc bo moge nabawic sie wyprysków wec wolę tak stopniowo. a ja juz się nie opalał u mnie mało jest słoneczka ostatnio. jestem już po opalaniu i chyba na ten rok starczy.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 15:46   #651
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

myslałam,że jest już trochę lepiej,a tu nowe ropne gule..(( ponawiam moje pytanie-czy mogę łączyc kwasy Bha/aha z serum z witaminą C?
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:44   #652
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

ja mam blizny potrądzikowe i jestem bardzo zadowolona z mikrodermabrazji diamentowej, ale absolutnie nie ma co liczyć, że znikną po niej blizny, to zbyt łagodny zabieg..... mikro ładnie rozjaśnia skórę, delikatnie są zwężone pory, maseczka po niej jest super - buźka jest nawilżona, wygląda dużo zdrowiej - ale powtarzam na zlikwidowanie blizn nie ma co liczyć - jest to zabieg bardziej odświeżający buźkę.... miałam całą serię wiosną , od jesieni będe sobie chodziła na nią co 2-3 tygodnie.
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 07:38   #653
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

mi kosmetyczka tez zalecała co 3 tyg przychodzic jednak nie mam takiej mozliwości. ale za 3 m powtorze mi bardzo usuneło plamy i to po 1 zabiegu , widoczbnie były płytkie . po złuszczeniu zrobiła mi ampułkę i maskę z zielonej herbatki.
twarz jet naprawde super ( cena tez bo dałam 90 zł ) a myślałąm ze takie zabieg jest duzo drozszy.
teraz jak pisałam smaruje mascią na blizny twarz i mam naprawde ładną buzke i zero prycholi .
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 10:59   #654
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

a co to za maść ??
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 13:24   #655
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
a co to za maść ??
o masc dermabliz tak sie nazywa około 13 zł ale w składzie co widziałam ma alliumcepa czy jakoś tak czyli cebula wiec podobne do cepanu ale.. może cosik da no i acne derm na noc.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:59   #656
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

witam z zainteresowaniem czytam ten wątek, poniewaz naleze do osob "cieszących się" cerą tłustą, z rozszerzonymi porami oraz bliznami po wyciskaniu (nie krost,ale jedynie wagrów i to wystarczylo). mam rowniez niewielkie przebarwienia. 5dni temu zrobilam dermamelan,ale za wczesnie na widoczne efekty, bo wciaz jestem czerwona i łuszcze sie.

Edytowane przez imiro
Czas edycji: 2009-08-17 o 18:41
imiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:43   #657
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
witam z zainteresowaniem czytam ten wątek, poniewaz naleze do osob "cieszących się" cerą tłustą, z rozszerzonymi porami oraz bliznami po wyciskaniu (nie krost,ale jedynie wagrów i to wystarczylo). mam rowniez niewielkie przebarwienia. 5dni temu zrobilam dermamelan,ale za wczesnie na widoczne efekty, bo wciaz jestem czerwona i łuszcze sie.

przeczytalam juz prawie caly watek i zwrocilam uwage na wypowieci milci23. chcialabym Ci cos powiedziec, oczywiscie nie musisz tego sluchac,ale moze akurat bedziesz chciala. chodzi mi o opalanie, bo czytam,ze jestes wielbicielka opalania. jestes na razie bardzo mloda i pewnie jeszcze nie martwisz sie o zmarszczki i przebarwienia od slonca. ja tez w Twoim wieku sie tym w ogole nie przejmowalam,ale w tej chwili (a jestem od Ciebie 10lat starsza) bardzo zaluje opalania. wprawdzie nigdy nie lezalam celowo na sloncu,ale tez niespecjalnie sie przed nim chronilam, nie uzywalam filtrow. opalanie nie pomaga na tradzik, na blizny tym bardziej. powoduje przebarwienia i przedwczesne starzenie sie skory. no a poza tym jest juz niemodne. teraz w modzie jest jasna skora. wybor nalezy oczywiscie do Ciebie,ale wydaje mi sie,ze lepiej uczyc sie na czyichs bledach niz wlasnych. obecnie,a wlasciwie juz od dobrych paru lat, chowam twarz przed sloncem, unikam solaryjnej opalenizny jak ognia, bo nie chce wygladac staro. pozdrawiam serdecznie
witaj możesz cos wiecej powiedziec o tym zabiegu dermamelan
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 11:24   #658
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Partymix, dermamelan jest głównie na przebarwienia, ale bardzo dobrze wplywa rowniez na cere łojotokową, odmładza, rozjasnia i delikatnie splyca blizny. wada jest bardzo wysoka cena: 1600-1800zl. (maska u dermatologa plus krem na okolo2mies). jest mozliwosc dokupowania kremu dermamelan.
zabieg jest calkiem bezbolesny- po prostu lekarz smaruje cala twarz i tak wysnarowanym trzeba spedzic w domu 5-8godzin. potem zmywasz i jestes czerwona jak burak, nastepnego dnia luszczy sie skora i jest bardzo napieta.
jest tutaj caly watek na ten temat, tylko w tytule jest cosmelan, bo dermamelan to ulepszona wersja cosmelanu. mysle,ze stamtad dowiesz sie najwiecej. ponadto ja zanim zdecydowalam sie na dermamelan, wpisywalam codziennie w wyszukiwarke(google) i jest tego troche. zachecily mnie raczej dobre efekty,ale na likwidacje blizn wg lekarza mam nie liczyc. oczywiscie kazdy podkresla,ze sa one male,ale nie dla mnie. przebarwienia ponos likwiduje w 95 procentach. zobaczymy.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

zapomnialam dodac o waznej jak dla mnie zalecie dermamelanu- nie trezba robic serii zabiegow, czyli nie musisz placic np 5razy po 1600zl, tylko raz , tak przynajmniej mowia,ze raz powinien wystarzcyc,ale ja juz poczytalam o dziewczynach, ktore zabieg powtorzyly lub zrobily go sobie same w domu bez dermatologa.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 17:45   #659
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
Partymix, dermamelan jest głównie na przebarwienia, ale bardzo dobrze wplywa rowniez na cere łojotokową, odmładza, rozjasnia i delikatnie splyca blizny. wada jest bardzo wysoka cena: 1600-1800zl. (maska u dermatologa plus krem na okolo2mies). jest mozliwosc dokupowania kremu dermamelan.
zabieg jest calkiem bezbolesny- po prostu lekarz smaruje cala twarz i tak wysnarowanym trzeba spedzic w domu 5-8godzin. potem zmywasz i jestes czerwona jak burak, nastepnego dnia luszczy sie skora i jest bardzo napieta.
jest tutaj caly watek na ten temat, tylko w tytule jest cosmelan, bo dermamelan to ulepszona wersja cosmelanu. mysle,ze stamtad dowiesz sie najwiecej. ponadto ja zanim zdecydowalam sie na dermamelan, wpisywalam codziennie w wyszukiwarke(google) i jest tego troche. zachecily mnie raczej dobre efekty,ale na likwidacje blizn wg lekarza mam nie liczyc. oczywiscie kazdy podkresla,ze sa one male,ale nie dla mnie. przebarwienia ponos likwiduje w 95 procentach. zobaczymy.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

zapomnialam dodac o waznej jak dla mnie zalecie dermamelanu- nie trezba robic serii zabiegow, czyli nie musisz placic np 5razy po 1600zl, tylko raz , tak przynajmniej mowia,ze raz powinien wystarzcyc,ale ja juz poczytalam o dziewczynach, ktore zabieg powtorzyly lub zrobily go sobie same w domu bez dermatologa.
dzieki poczytam ale cena mnie powaliła no droga taka przyjemność. przevarwien mam mało wiec nie wiem czy az tyle kasy warto by było wydac co innego blizny i dziurki ale jak to nie działa na nie....
tanszy jest fraxel bo u nie we wrocku np. 900 zła le trzeba conajmniej 3 zabiegi wiec wyjdzie znaczenie drozej ale czy na dziurki w twarzy podziała ...
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:53   #660
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Partmix, dam znac, jak u mnie ten dermamelan podzialal na blizny. jeszcze za wczesnie oceniac,ale zluszczanie jest spore. ponadto mozna sammemu kontrolowac je poprzez smarowanie kremem, ktory dostaje sie od lekarza zaraz po zrobieniu maski w gabinecie. mozna smarowac na blizny i przebarwienia wiecej. w szostym dniu po masce to co moge powiedziec na pewno to to,ze skora wyglada lepiej, jest bardziej napieta i mlodsza(wtedy blizny sa mniej widoczne), a ze ciagle sie łuszczy daje mi nadzieje na splycenie blizn.

ja rowniez nie mialam az tak duzo tych przebarwien, bardziej zalezy mi na pozbyciu sie tych malych dziurek, ale ze przyjezdzam do Polski zazwyczaj w sierpniu, to musialam zrobic cos, co mozna wykonac letem. cena wysoka,ale jeden zabieg ma wystarczyc- oczywiscie jest mozliwoasc dokupienia kremu(zaledwie 600zl hehe). pozdrawiam serdecznie
imiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-08 03:20:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.