plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy! - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 01:24   #2281
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Nie biorę żadnych dodatkowych witamin i nie mam problemów ani z cerą, włosami, ani z wynikami badań (o tyle o ile :P ale to już nie kwestia plasterków )
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:03   #2282
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Napisane przez willy wonka
rozpetala sie dyskusja a czy to czasami nie jest wlasnie tak ze dziewczyny, ktore zabezpieczaja sie w taki sposob maja jednego partnera, nie sa latwe, sa odpowiedzialne, swiadome konsekwencji jaka niesie za soba sex bez zadnego zabezpieczenia. Kiedys chyba tez myslalam w stereotypowy sposob, ale to bylo kiedys, wszystko jest dla ludzi, a sex jest przeciez cudowny a to ze sie zabezpieczamy w jakich sposob swiadczy tylko o naszej odpowiedzialnosci.


bardzo dobrze to ujęłaś , zgadzam sie z Tobą całkowicie. Wybór antykoncepcji świadczy o odpowiedzialnosci kazdej z Nas.

Kiedy ktos zobaczy moj plaster w widocznym miejscu , to co pomysli , ze jestem 'łatwa'? Ehh ..Jak mozna cokolwiek takiego mowic , skoro się nie zna człowieka.
A to co nosze i jak nosze to tylko moja sprawa i nikomu nic do tego
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:36   #2283
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Ja cały czas łykam tabletki na włosy i paznokcie. Ale łykałam je nawet przed plastrami, więc nie wiem jak z niedoborami.
Cytat:
Napisane przez willy wonka Pokaż wiadomość
I tak troche z innej beczki (moze niezupelnie) od ponad pol roku non stop lykalam jakies zestawy witamin (glownie na wlosy) jak jedne tabletki konczylam zmienialam na inne. czy powinnam zrobic sobie teraz jakas przerwe? troche sie boje, ze jak przestane lykac "witaminki" znowu wroca moje problemy z wlosami.
Ja łykam różne tabletki tego typu od dawna. Efekty są po min 2-3 mcach regularnego stosowania. I ja je widzę! Tylko, że ja biorę non stop te same
Raz zrobiłam eksperyment, żeby sprawdzić czy one naprawdę działają - po tyg. niebrania zaczęły mi masakrycznie wypadać włosy Szybko do nich wróciłam. Teraz już nie mam ochoty robić takich eksperymentów
Sorki, za OT
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 14:17   #2284
willy wonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 148
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;13731656]Ja cały czas łykam tabletki na włosy i paznokcie. Ale łykałam je nawet przed plastrami, więc nie wiem jak z niedoborami.

Ja łykam różne tabletki tego typu od dawna. Efekty są po min 2-3 mcach regularnego stosowania. I ja je widzę! Tylko, że ja biorę non stop te same
Raz zrobiłam eksperyment, żeby sprawdzić czy one naprawdę działają - po tyg. niebrania zaczęły mi masakrycznie wypadać włosy Szybko do nich wróciłam. Teraz już nie mam ochoty robić takich eksperymentów
Sorki, za OT[/QUOTE]
a jakie bierzesz tabletki?
willy wonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 15:25   #2285
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Drogie Wizazanki!
jak to u Was jest z okresem podczas stosowania plastrów? Czy jest on krótszy , mniej obfity?

w poniedzialek dostalam okres i nie byl on obfity , mozna powiedziec ze skapy i sie wlasnie zastanwiam jak to u Was

Edytowane przez malina885
Czas edycji: 2009-08-14 o 15:29
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:37   #2286
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez willy wonka Pokaż wiadomość
a jakie bierzesz tabletki?
Belissę.
Wcześniej brałam skrzypowitę, ale, imo, Belissa jest lepsza.
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 09:01   #2287
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
Drogie Wizazanki!
jak to u Was jest z okresem podczas stosowania plastrów? Czy jest on krótszy , mniej obfity?

w poniedzialek dostalam okres i nie byl on obfity , mozna powiedziec ze skapy i sie wlasnie zastanwiam jak to u Was
U mnie zazwyczaj podczas stosowania Evry okres wynosi ok. 5 dni i nie jest obfity, lecz w sam raz
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 11:22   #2288
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
Drogie Wizazanki!
jak to u Was jest z okresem podczas stosowania plastrów? Czy jest on krótszy , mniej obfity?

w poniedzialek dostalam okres i nie byl on obfity , mozna powiedziec ze skapy i sie wlasnie zastanwiam jak to u Was
ja dostałam w piątek pierwszy okres odkąd stosuję Evrę (ostatni plaster odkleiłam w czwartek) normalnie miałam 5dniową miesiączkę, a ta trwała do wczoraj czyli tylko 3 dni, zatem była znacznie krótsza, zobaczymy jakie będą kolejne
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 20:01   #2289
Lillianka
Przyczajenie
 
Avatar Lillianka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 7
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Do jakiej maksymalnej wagi ciała stosuje się plastry?
__________________
Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili...
Lillianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 16:22   #2290
margot003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 78
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Z tego co wiem, to maksymalnie do 80kg.

Ja mam z kolei inny problem; chcę "opuścić" jeden okres na przełomie sierpnia i września bo wyjeżdżam wtedy na wakacje. Zapomniałam zapytać o to ginekologa przy ostatniej wizycie, może więc któraś z wizażanek mi pomoże
Otóż 27.08 powinnam odkleić plaster a 30.08 powinna wystąpic miesiączka. Czy jeżeli nie chcę mieć wtedy okresu, to powinnam normalnie nakleić plaster z nowego opakowania od 27.08 do 03.09 (czyli w tym tygodniu kiedy powinnam zrobic tydzień przerwy i powinien pojawić się okres) ?? i potem rozpocząć nowy cykl normalnie (czyli w sumie naklejać 7 plastrów pod rząd i zrobić tydzień przerwy na okres dopiero 24.09)?
Mam nadzieję że precyzyjnie wyjaśniłam o co chodzi. Proszę o pomoc, bo nie wiem co mam dokładnie robić, a wyjazd za niecały tydzień..
Pozdrawiam
margot003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:41   #2291
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

margot003 ja właśnie w te wakacje też skorzystałam z "możliwości" przesunięcia okresu.
Po prostu w momencie, gdy miałam odkleić 3 plaster i mieć tydzień bez plastra, przykleiłam pierwszy plaster z nowej paczki i oczywiście potem dokończyłam opakowanie. U mnie podziałało, to znaczy nie miałam okresu, ani plamień, ale wiem, że u niektórych dziewczyn jednak występowały plamienia, pomimo plastra
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 22:14   #2292
rewelka111
Rozeznanie
 
Avatar rewelka111
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 648
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Zakładasz po prostu 2 opakowania pod rząd nie robiąc przerwy. Czyli przerwa 6 plasterków i przerwa, a później normalnie. dzień zmiany plastra pozostaje bez zmian.


A plastry są do 90 kg
__________________
...
rewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:26   #2293
margot003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 78
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Dzięki bardzo dziewczyny
czyli jeżeli teraz nie zrobię przerwy na okres (będę naklejać 6 plasterków pod rząd), to ten następny wypadnie tydzień wcześniej niż gdybym normalnie zrobiła przerwę? bez "ingerencji" okres wypada mi 24.09 a gdybym jednak go ominęła, to wtedy 17.09.

Edytowane przez margot003
Czas edycji: 2009-08-20 o 08:28
margot003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:29   #2294
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

margot dokładnie tak
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:46   #2295
Red_Roose
Raczkowanie
 
Avatar Red_Roose
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
GG do Red_Roose
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Dziewczyny, mam pytanie do Was
W srode (tj.26.08) zdejmuje ostatni plaster EVRA, a poniewaz 31 sierpnia wyjezdzam na wakacje na 2 tyg., chcialabym na ten czas przejsc na tabletki antykoncepcyjne - Yasmin. Zrobilam tak tez rok temu i nie mialam zadnych problemow w zwiazku z przejsciem na tabletki
Kiedy powinnam zazyc pierwsza tabletke-w dniu krwawienia? Jezeli tak zrobie, to mniej wiecej po jakim czasie przestane krwawic?? Okres dostane w sobote (29.08), a na wakacje wyjezdzam w poniedzialek wieczorem i pewnie do tego czasu nie skonczy mi sie okres Zwykle trwa on u mnie 4-5dni.
Czy jest mozliwe, aby w ogole nie robic przerwy i gdy w srode zdejme plaster,zazyc od razu tabletke antykoncepcyjna? Jesli tak,to kiedy powinnam ja wziac-w czwartek??
Nie chcialabym miec krwawienia na wakacjach i nie bardzo wiem co zrobic. A wiem, ze niestety plaster odkleilby mi sie w morzu...
Moze mi cos doradzicie dziewczyny? Czy ktoras z Was byla w podobnej sytuacji?

Z gory dziekuje za wszelkie rady
Red_Roose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 12:13   #2296
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Wink Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Kochane, powiedzcie mi jak to jest-czy organizm przyzwyczaja sie po pewnym czasie do chormonow?? Stosuje plastry juz 1,5 roku-i ostatnio tydzien przed planowana przerwa znow mam wielki-bolesne i nabrzmiale piersi-tak jak przed stosowanie antykoncepcji-moze wyda wam sie glupie to pytanie-ale dla mnie jest wazne
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 17:03   #2297
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez seroxatomanka Pokaż wiadomość
Kochane, powiedzcie mi jak to jest-czy organizm przyzwyczaja sie po pewnym czasie do chormonow?? Stosuje plastry juz 1,5 roku-i ostatnio tydzien przed planowana przerwa znow mam wielki-bolesne i nabrzmiale piersi-tak jak przed stosowanie antykoncepcji-moze wyda wam sie glupie to pytanie-ale dla mnie jest wazne
ja zawsze przed okresem ( ok. tygodnia ) mimo hormonów czuję zmiany w piersiach, a stosuje plastry 2 lata.. organizm się chyba przyzwyczaja do cyklu, tak to sobie tłumaczę
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 08:00   #2298
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

dziekuje Pocieszylas mnie bo juz chyba popadam w paranoje
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 12:14   #2299
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Nic się nie martw z pewnością wszystko jest w porządku, dziewczyny stosują antykoncepcję hormonalną lata i nic się nie dzieje. Pozdrawiam
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 11:37   #2300
mrozilla19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

hej!! stosuje juz plastry evra juz od roku i jestem zadowolona,. ostatnio jednak popełniłam mały błąd. otóż teraz miałam 7 dniowa przerwe na okres i jutro powinnam zacząć nowe opakowanie. poniewaz pomyliły mi sie dni i myslałam ze to juz piatek przykleiłam plaster juz dzis. czy to ma jakies znaczenie dla jego skutecznosci? proszę o porade
mrozilla19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 11:48   #2301
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mrozilla19 Pokaż wiadomość
hej!! stosuje juz plastry evra juz od roku i jestem zadowolona,. ostatnio jednak popełniłam mały błąd. otóż teraz miałam 7 dniowa przerwe na okres i jutro powinnam zacząć nowe opakowanie. poniewaz pomyliły mi sie dni i myslałam ze to juz piatek przykleiłam plaster juz dzis. czy to ma jakies znaczenie dla jego skutecznosci? proszę o porade
nie ma.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:28   #2302
zzile
Przyczajenie
 
Avatar zzile
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6
Dot.: Evra - przesunięcie okresu ! ! !

Pytanie, które mnie nurtuje... Koniecznie muszę przesunąć okres

tabletek antykoncepcyjnych nie biorę już od 4 lat. Po takiej przerwie dostałam plastry Evra, jednak żeby zacząć ich użyć, muszę poczekać do 1 dnia miesiączki, KTÓRĄ MUSZĘ PRZESUNĄĆ...
Jak zacznę z plastrami tydzień, lub mniej niż tydzień przed miesiączką, czy okres się nie pojawi?? i czy będę zabezpieczona??
zzile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 00:27   #2303
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: Evra - przesunięcie okresu ! ! !

To nie jest dobry pomysl. W jednym z watkow wypowiadala sie dziewczyna, ktora tak wlasnie zrobila i pojawily sie mocne komplikacje a okresu i tak dostala we wlasciwym czasie
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 23:04   #2304
adiww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Witam.
Mam problem otóż chciałbym się dowiedzieć tego, czy jeśli partnerka stosuje plastry antykoncepcyjne Evra (od 2 lat) to czy ja mogę całkowicie wytrysnąć w nią bez obaw zajścia przez nią w ciążę?
proszę o pilną odpwiedz...
adiww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 23:21   #2305
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adiww Pokaż wiadomość
Witam.
Mam problem otóż chciałbym się dowiedzieć tego, czy jeśli partnerka stosuje plastry antykoncepcyjne Evra (od 2 lat) to czy ja mogę całkowicie wytrysnąć w nią bez obaw zajścia przez nią w ciążę?
proszę o pilną odpwiedz...
nie sadzisz ze to z nia powinienes o tym porozmawiac? ona powinna wiedziec.

(znow pierwsza wypowiedz na forum i znow jakas dziwna :|)


a ja mam pytanie co do plastrow. zastanawiam sie nad nimi od jakiegos czasu, ale troche sie boje. moze ktoras z dziewczyn zmieniala na Evre np z Yasminelle albo jakichs innych tabletek z mala iloscia hormonow? jesli tak, to jak sie czulyscie po zmianie na wieksza ilosc?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.

Edytowane przez Neciak89
Czas edycji: 2009-08-29 o 23:33
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 10:08   #2306
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Ja zmieniałam z Novynette. I używając plastrów czuje się dużo lepiej niż przy tabletkach. Przede wszystkim znikneły wahania nastrój, które były niezwykle uciążliwe.
Jedynym minusem było to, że po przyklejeniu pierwszego plastra dostałam trzydniowej, zwalającej z nóg migreny. Jednak lekarze nadal nie wiedzą czy było to spowodowane zmianą hormonów, stresem czy jeszcze innym czynnikiem.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:30   #2307
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

u mnie przy Yasminelle jedynym skutkiem ubocznym jest brak libida. boje sie ze jak zaczne uzywac plastrow to bede sie zle czula
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 21:39   #2308
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
u mnie przy Yasminelle jedynym skutkiem ubocznym jest brak libida. boje sie ze jak zaczne uzywac plastrow to bede sie zle czula
Może tak być. Jednak jaki sens używać tabletki anty, gdy się nie ma ochoty na seks. Tak pomyślałam, między innymi, gdy zmieniałam je na plastry.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 21:45   #2309
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarna_90 Pokaż wiadomość
Może tak być. Jednak jaki sens używać tabletki anty, gdy się nie ma ochoty na seks. Tak pomyślałam, między innymi, gdy zmieniałam je na plastry.
dlatego wlasnie zastanawiam sie nad plastrami. no nic. chyba zostaje mi tylko zrobic badania i po prostu zmienic. a co bedzie to sie okaze. najwyzej wroce do tabletek
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 15:59   #2310
SpoXi
Raczkowanie
 
Avatar SpoXi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 47
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Od razu z góry błagam Kochane Kobietki nie linczujcie Mnie z powodu paru pytań i braku wystarczającej ilości czasu na wyszukanie w forach odpowiedzi na Moje ważne dla Mnie pytania....
( Proszę o wyrozumiałość...)
Od 2 lat współżyję z TŻ i Naszą jedyną formą do tej pory była prezerwatywa. Od dłuższego czasu chcemy to zmienić. Ja nie chcę brać tabletek ale plastrami się troszkę zainteresowałam, więc...
- czy któreś z miejsc, gdzie przykleja się plaster jest skuteczniejsze od drugiego...?
- czy miesiączki są wydłużone i bolesne...? (Ja takie właśnie mam dlatego pytam czy to się w końcu zmieni... )
- czy nie ma żadnych przeciwwskazań do korzystania z solarium....?
Może to tylko tyle bo wkrótce wybieram się do Ginekologa a chciałabym do tego czasu poznać odpowiedzi na te pytania....
Za każdą odpowiedź już gorąco dziękuję......
__________________

Zapraszam ---->
http://www.vinted.pl/members/52008-spoxi88




... Cars in the distance,
a bicycle bell...
Dogs are barking as the kingdom fell...
In its place stood a golden town,
where people walk without touching
the ground ... .





SpoXi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.