Offtopowe zapuszczanie cz IV. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 12:08   #1411
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
wysuszają się od samej ściekającej po nich pianie To nieźle masz wysuszone te włosy. Może olejki stosuj przed myciem. A może to Kalos wysusza? jak się go przedobrzy to potrafi zrobić siano z powodu protein w nim zawartych.
od dawna stosuje olejki kokosowy,rycynowy,oliwe z oliwek,wysuszenie wlosw to moze tylko moje wyolbrzymienie,gdyz ja do tej pory wlosy mylam odzywka i moglam je bez problemu palcami przeczesac przed nalozeniem maseczki a teraz po szamponie mam poplatane i takie jakby sztywniejsze w dotyku.

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2009-08-26 o 12:11
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:12   #1412
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Wiedziałyście, że nasz supermęski Hugh Laurie grał w filmie Stuart Malutki?
Tak Ale to tylko dowodzi, jakim jest dobrym aktorem

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
Jaki sen ja też chcę (oczywiście opcję bez budzenia). Zresztą House też już mi się kiedyś śnił i uwodził... tak samo raz na czas po drugiej stronie powiek odwiedza mnie Michel z Nikity (serialu, a nie filmu Besona) mimo że ten serial oglądałam jak miałam 15 lat
A w ogóle to jakiś dziwny okres, coś z gwiazdami czy księżycem bo ostatnio bardzo intensywnie śnię. Wczoraj tańczyłam jakieś cygańskie tańce i jazz, a później w stroju baletnicy latałam po operze, a dziś miałam jakiś dziwny sen w stylu "oszukać przeznaczenie" na szczęście ja oszukałam i wszyscy przeżyli
Najwidoczniej coś z księżycem, ja na niego intensywnie reaguję, więc to pewnie to
Ja kiedyś przez jakieś dwa tygodnie miałam tak, że co noc śnił mi się inny koleś Dziwnie się z tym czułam
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:13   #1413
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Witam mniej wiecje nadrobiłam generalnie ja tylko ostatnio nadrabiam - piszcie wolniej!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
A ja miałam dzisiaj paskudną noc w ogóle zasnąć nie mogłam
ja zasnęłam po 4... w ogóle spać mi sie nie chciało...


zmykam poćwiczyć
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:33   #1414
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Wiedziałyście, że nasz supermęski Hugh Laurie grał w filmie Stuart Malutki?
Tak I chyba kiedyś miał mały epizod w "Przyjaciołach"

Jeee, jest zainteresowanie moją sukienką
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:35   #1415
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
od dawna stosuje olejki kokosowy,rycynowy,oliwe z oliwek,wysuszenie wlosw to moze tylko moje wyolbrzymienie,gdyz ja do tej pory wlosy mylam odzywka i moglam je bez problemu palcami przeczesac przed nalozeniem maseczki a teraz po szamponie mam poplatane i takie jakby sztywniejsze w dotyku.
no tak, włosy przyzwyczajone do mycia odżywką mogą gorzej znieść szampon. I co teraz? dalej będziesz stosowała czy dasz sobie spokój?
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:39   #1416
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

szkoda mi pieniedzy,zeby zaprzestac,odzywke nadal bede stososowac bo jest ok a dlatego nakladam tylko na skore glowy zeby mi starczyla na dluzej bo i tak widomo,ze to stymuluje cebulki to na dlugosc dale inne maski i odzywki,a z szamponem sie moze jakos przemecze,moze za duzo go daje,pokombinuje troche
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:51   #1417
sara325
Raczkowanie
 
Avatar sara325
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 191
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Prosze
o jeeeeeej
one są takie błyszczące... i nawet na zdjęciu widać, że są takie milutkie w dotyku
a tak wgl to Vatika chyba droga jest, no nie?

i jeszcze jedno-ile czasu stosowałaś Vatike, żeby uzyskać taki efekt jak na fotce ?
sara325 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 12:55   #1418
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Tak I chyba kiedyś miał mały epizod w "Przyjaciołach"
Widzę, że wszyscy tu czytają demotywatory

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
szkoda mi pieniedzy,zeby zaprzestac,odzywke nadal bede stososowac bo jest ok a dlatego nakladam tylko na skore glowy zeby mi starczyla na dluzej bo i tak widomo,ze to stymuluje cebulki to na dlugosc dale inne maski i odzywki,a z szamponem sie moze jakos przemecze,moze za duzo go daje,pokombinuje troche
A przed nałożeniem na skórę głowy rozcieńczasz jakoś szampon? Najlepiej jest wlać trochę do kubeczka, dolać wody, pomieszać i lunąć na głowę i dalej normalnie Ja mam wrażenie, że przy metodzie kubeczkowej szampon trochę delikatniej działa.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:00   #1419
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

sara325 na alegro kosztuje 60zl jakos z przesylka. Ja jej uzywam ponad miesiac (oczywiscie inne rzeczy tez). Jestem z niej mega zadowolona
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:01   #1420
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

mam pytanie z innej beczki: odebralam wynik wymazu od laryngologa, ale kompletnie rozumiem co to znaczy, czy ktos zna sie na tym, moze ma znajomego kogos w rodzinie co zna sie ma odczytywaniu wynikow?
Pani ktora dala mi wynik nie chciala wyjasnic co i jak....
mam napisane ze wyhodowano jakas bakterie ale nie wiem czy to grozne jest czy nie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:05   #1421
sara325
Raczkowanie
 
Avatar sara325
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 191
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

a ja mam jeszcze takie pytanko, bo dopiero zaczęłam swoją przygodę z olejkami, odżywkami i ogólnie z tym forum
no, więc: co ile najczęściej można używać olejek rycynowy?
WAX podobno najczęściej co 4-5 dni, stosował ktoś częściej?

no, i jeszcze pytanie co może się stać gdy zaczniemy tego używać za często?
może włosy będą się szybciej przetłuszczały?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
sara325 na alegro kosztuje 60zl jakos z przesylka. Ja jej uzywam ponad miesiac (oczywiscie inne rzeczy tez). Jestem z niej mega zadowolona
o jaa, nawet nie wiesz jak mnie zachęciłaś
jak już zużyje WAXa to odrazu kupuję Vatike
sara325 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 13:08   #1422
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Jesli bedziesz uzywac Waxa czesciej mozesz dostac uczulenie (nie musisz ale...) Ma ciezkie skladniki wiec lepiej nie ryzykowac. Ja uzywam Waxa na skalp a na reszte Dabur vatika Hot Oil....
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:09   #1423
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Oj tak - dobra jest!

Dziewczyny - pokochałam Vatikę od pierwszego użycia. Ten blask, ta miękkość.. mmmm.....
bo mozna sie zakochac w tej Vatice od pierwszej aplikacji juz przy nakladaniu.
. Ja juz testuje nowe nowe Vatiki tez cudenka. Sa to odzywki w kremie i nie zawieraja zadnych dodatkow chemicznych, cos dla milosniczek niechemicznych skladnikow.
Ja nie wiem czy potrafilabym zyc bez tych hinduskich rzeczy, juz wiem, ze nie.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:12   #1424
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
bo mozna sie zakochac w tej Vatice od pierwszej aplikacji juz przy nakladaniu.
To prawda - ja się wczoraj tak zakochałam
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:13   #1425
sara325
Raczkowanie
 
Avatar sara325
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 191
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

madzienka79 a mogłabyś wstawić zdjęcie swoich włosków?
szukałam troszkę, ale nie znalazłam

lubie sobie popatrzeć na te wasze piękne, zadbane włoski- to motywuje do działania
sara325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:15   #1426
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
mam pytanie z innej beczki: odebralam wynik wymazu od laryngologa, ale kompletnie rozumiem co to znaczy, czy ktos zna sie na tym, moze ma znajomego kogos w rodzinie co zna sie ma odczytywaniu wynikow?
Pani ktora dala mi wynik nie chciala wyjasnic co i jak....
mam napisane ze wyhodowano jakas bakterie ale nie wiem czy to grozne jest czy nie
Motylku u mnie cztery lata temu pobierano wymaz z migdalow i okazalo sie, ze mam bakterie, ktora powoduje u mnie dusznoaci i astme. Pani mikrobiolog powiedziala, ze ta bakteria bedzie zyc juz ze mna przez cale zycie, jak zapytalam skad sie wziela to wymienila mi pare przykladow w tym, ze ktos mogl mnie nia zarazic a dokladnie przeniesc mi te bakterie np. partner ppdczas pocalunkow, lub milosci oralnej albo palenie papierosa na spolke. Takie informacje zostaly mi przekazane. Nie wiem jak jest u ciebie.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:16   #1427
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Widzę, że wszyscy tu czytają demotywatory
A Kretyna i Basha?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:24   #1428
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez sara325 Pokaż wiadomość
madzienka79 a mogłabyś wstawić zdjęcie swoich włosków?
szukałam troszkę, ale nie znalazłam

lubie sobie popatrzeć na te wasze piękne, zadbane włoski- to motywuje do działania
Kochana ja dopiero od jakis czterech miesiecy zaczelam pielegnacje swoich wloskow, bo mialam strasznie zniszczone i nadmiernie mi wypadaly a wiadomo, ze nie zadbasz o piekno wolosow gdy one choruja. Narzaie moje wloski sa tylko do polowy zdrowe i zadbane tak powiedzial fryzjer na dodatek pochwali, ze sa niezwykle nawilzone no i ja sie teraz tym chcwale bo w koncu po kilku latach moge chociaz taka mala rzecza sie pocieszyc. Jezeli chcesz jednak zobaczyc moj album to prosze bardzo, zobaczysz do jakigo stanu doprowadzilam sobie kiedys wlosy i jak wygladaja teraz, raczej jakis super rewelacji sie nie spodziewaj. Wysylam ci zaproszenie.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
To prawda - ja się wczoraj tak zakochałam
Dymka ja juz pisalam dziewczynom, ze kompres nawilzajacy, ktory mialam nalozony u fryzjera na wloski dal takie same efekty jak Vatika, zeby nie powiedziec, ze lepsze wloski byly po Vatice bo wloski po zmyciu tego kompresu na drugi dzien nie byly juz takie mieciutkie. Tez trzymasz te odzywke na cieplo? Tzn goracy recznik, folia, suszarka, te sprawy. Ja polecam efekty sa najlepsze.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:27   #1429
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
A Kretyna i Basha?
Basha też O Kretynie nie słyszałam, ale nazwa zachęcająca, muszę tam zajrzeć

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Motylku u mnie cztery lata temu pobierano wymaz z migdalow i okazalo sie, ze mam bakterie, ktora powoduje u mnie dusznoaci i astme. Pani mikrobiolog powiedziala, ze ta bakteria bedzie zyc juz ze mna przez cale zycie, jak zapytalam skad sie wziela to wymienila mi pare przykladow w tym, ze ktos mogl mnie nia zarazic a dokladnie przeniesc mi te bakterie np. partner ppdczas pocalunkow, lub milosci oralnej albo palenie papierosa na spolke. Takie informacje zostaly mi przekazane. Nie wiem jak jest u ciebie.
Dlatego trzeba uważać, nie pić z nikim z jednej butelki itd. Mi w ten sposób ktoś sprzedał mononukleozę 2 miesiące wyjęte z życia i do teraz odczuwam skutki uboczne. Ale oczywiście nie popadajmy w paranoję
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 13:28   #1430
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Motylku u mnie cztery lata temu pobierano wymaz z migdalow i okazalo sie, ze mam bakterie, ktora powoduje u mnie dusznoaci i astme. Pani mikrobiolog powiedziala, ze ta bakteria bedzie zyc juz ze mna przez cale zycie, jak zapytalam skad sie wziela to wymienila mi pare przykladow w tym, ze ktos mogl mnie nia zarazic a dokladnie przeniesc mi te bakterie np. partner ppdczas pocalunkow, lub milosci oralnej albo palenie papierosa na spolke. Takie informacje zostaly mi przekazane. Nie wiem jak jest u ciebie.
poczytalam troche w necie, ale ze jestem laik to wiem tylko tyle ze jedna z nich to jakies paciorkowce które powoduja ropnie na zębach i ropne zapalenie czegos tam w gardle leczy sie to antybiotykami, aczkolwiek ciezko sie tego pozbyc i zostaje na cale zycie.

czuje na milion % ze beda teraz pakowac we mnie antybiotyki

bylam troche zaziębiona (bo pogoda tak wariuje ostatnio) ale one pewnie sa od dawna....

drugie cos to jakas bakteria co moze wywołac popłunce oskrzelową :conf used: i tez zazwyczaj ładuja antybiotyki.....

czuje ze niezle sie wkoplam teraz
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:39   #1431
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
bez dania wczesniej odzywki na suche wlosy to bedzie dramat jak splukam zanim naloze kallosa
kallosa daje przed myciem i po myciu,taki OMO robie
No to kochanie nie ma co trzeba Vatike zakupic. Teraz jak podcielam te konce to wlosy mi sie w ogole nie placza i Vatika chyba jeszcze lepiej dziala na wloski. Mam takie mieciutkie, ze chodze caly czas i mecze mojego TZ aby dotykal moich wlosow.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
poczytalam troche w necie, ale ze jestem laik to wiem tylko tyle ze jedna z nich to jakies paciorkowce które powoduja ropnie na zębach i ropne zapalenie czegos tam w gardle leczy sie to antybiotykami, aczkolwiek ciezko sie tego pozbyc i zostaje na cale zycie.

czuje na milion % ze beda teraz pakowac we mnie antybiotyki

bylam troche zaziębiona (bo pogoda tak wariuje ostatnio) ale one pewnie sa od dawna....

drugie cos to jakas bakteria co moze wywołac popłunce oskrzelową :conf used: i tez zazwyczaj ładuja antybiotyki.....

czuje ze niezle sie wkoplam teraz
Skierowano cie z tymi wynikami do mikrobiologa? Bo mi dopiero profesor mikrobiologii wystawila diagnoze. U mnie niedlugo po tym zaczely sie robic ropniaki na migdalach niby stan zapalny niby nie, pzrez miesiac czasu faszerowano mnie antybiotykami, pozniej podawano szczepionke doustnie, mialam rowniez inhalator, zeby ratowac sie w razie ataku dusznosci przez astme. W zasadzie jak mam ogladane gardlo to zawsze slysze: ale pani ma paskudne te migdaly. Nie moge czesto calowac mojego synka bo raz juz zarazilam go ropnica.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:43   #1432
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 975
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
ja zasnęłam po 4... w ogóle spać mi sie nie chciało...
Ja zasnęłam jakoś między 2 a 3 ...a położyłam się ok 12 ale ja też ostatnio miałam dziwne sny - śnili mi się moim byli ale tacy sprzed jakiś 5 lat
Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
szkoda mi pieniedzy,zeby zaprzestac,odzywke nadal bede stososowac bo jest ok a dlatego nakladam tylko na skore glowy zeby mi starczyla na dluzej bo i tak widomo,ze to stymuluje cebulki to na dlugosc dale inne maski i odzywki,a z szamponem sie moze jakos przemecze,moze za duzo go daje,pokombinuje troche
Może spróbuj myć włosy tylko odzywką nisimu?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
poczytalam troche w necie, ale ze jestem laik to wiem tylko tyle ze jedna z nich to jakies paciorkowce które powoduja ropnie na zębach i ropne zapalenie czegos tam w gardle leczy sie to antybiotykami, aczkolwiek ciezko sie tego pozbyc i zostaje na cale zycie.

czuje na milion % ze beda teraz pakowac we mnie antybiotyki
bylam troche zaziębiona (bo pogoda tak wariuje ostatnio) ale one pewnie sa od dawna....
drugie cos to jakas bakteria co moze wywołac popłunce oskrzelową :conf used: i tez zazwyczaj ładuja antybiotyki.....

czuje ze niezle sie wkoplam teraz
ale motylku zdrowie najwazniejsze, ja też nie lubie jak pakują we mnie antybiotyki, ale jak mus to mus

Odebrałam zamówienie z dozu mrrr mój mały Petrolek i olej rycynowy i cedrowy i Humavit
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:54   #1433
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Tez trzymasz te odzywke na cieplo? Tzn goracy recznik, folia, suszarka, te sprawy. Ja polecam efekty sa najlepsze.
Nałożyłam folię i owinęłam ręcznikiem.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:55   #1434
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość

Skierowano cie z tymi wynikami do mikrobiologa?.
do nikoąd mnie nie skierowano. Laryngolog powiedzial tylko ze do niego mam przyjsc z wynikami to sie wybieram w piatek.
Jak znowu bedzie ten babsztyl to nie wiem co zrobie

mnie naprawde od swieta boli gardlo. Płucze ziolami i przechodzi, zadnych robnych zapalen nie mialam....

jeszcze wyjdzie ze nie moge całowac TZ
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:00   #1435
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
szkoda mi pieniedzy,zeby zaprzestac,odzywke nadal bede stososowac bo jest ok a dlatego nakladam tylko na skore glowy zeby mi starczyla na dluzej bo i tak widomo,ze to stymuluje cebulki to na dlugosc dale inne maski i odzywki,a z szamponem sie moze jakos przemecze,moze za duzo go daje,pokombinuje troche
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Widzę, że wszyscy tu czytają demotywatory



A przed nałożeniem na skórę głowy rozcieńczasz jakoś szampon? Najlepiej jest wlać trochę do kubeczka, dolać wody, pomieszać i lunąć na głowę i dalej normalnie Ja mam wrażenie, że przy metodzie kubeczkowej szampon trochę delikatniej działa.
ja też właśnie pomyślałam, że metoda kubeczkowa by się sprawdziła

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
A Kretyna i Basha?

oooo nie znam ale zaraz to nadrobię
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:32   #1436
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

wybieram sie niedlugo na oczyszczanie twarzy do kosmetyczki? byla ktoras z was? jak to wygląda ;> mozecie cos powiedziec?
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:37   #1437
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
<ania> powiedział że nie ma kondoma...
<junior> a ty co na to?
<ania> powiedziałam że to świetnie bo jestem przygotowana na zostanie matka ...
<ania> i wtedy jak w bajce przypomniał sobie że jednak ma kondoma

__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:39   #1438
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

boszzzzze musze sie wam pochwalić uzyłam dziś szamponu khadi i glorii....włosy mam poprostu mięciutkie jak jedwab..ojj już dawno takie nie były ciesze sie jak dziecko
Jak narazie moje włosowe kwc!!!
Tylko gloria mi sie kończy
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:48   #1439
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
wybieram sie niedlugo na oczyszczanie twarzy do kosmetyczki? byla ktoras z was? jak to wygląda ;> mozecie cos powiedziec?
Ja bylam kilka razy i juz nie pojde, efekt nie jest trwaly, teraz znalazlam sposob na pozbycie sie wagrow moze nie calej koloni ale juz na policzkach nie mam zadnych, na nosie ledwo widoczne itp.
Oczywiscie to nie oznacza, ze ty tez musisz zrezygnowac, ja nie pojde bo panie narzekaja, ze to mam pory za glebokie i wagrow sie nie da wycisnac, albo ze cera wrazliwa i naczynkowa wiec nie nalezy przesadzac z oczyszczaniem bo jeszcze bardziej podraznie cere no i niedokladnie przez to mi oczyszczaja. Ale znam osoby, ktore po dodatkowych zabiegach maja rewelacyjne buzki, ale co jakis cza trzeba te zabiegi powtarzac.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:52   #1440
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
wybieram sie niedlugo na oczyszczanie twarzy do kosmetyczki? byla ktoras z was? jak to wygląda ;> mozecie cos powiedziec?
zależy jakie oczyszczanie. Ja miałam mechaniczne (wyciskanie), boli, ale nie ma tragedii. Chodzę co jakiś czas i jestem zadowolona. Najbardziej jednak chciała bym znaleźć sposób na nierobienie się zaskórniaków i zapchań

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Ja bylam kilka razy i juz nie pojde, efekt nie jest trwaly, teraz znalazlam sposob na pozbycie sie wagrow moze nie calej koloni ale juz na policzkach nie mam zadnych, na nosie ledwo widoczne itp.
Oczywiscie to nie oznacza, ze ty tez musisz zrezygnowac, ja nie pojde bo panie narzekaja, ze to mam pory za glebokie i wagrow sie nie da wycisnac, albo ze cera wrazliwa i naczynkowa wiec nie nalezy przesadzac z oczyszczaniem bo jeszcze bardziej podraznie cere no i niedokladnie przez to mi oczyszczaja. Ale znam osoby, ktore po dodatkowych zabiegach maja rewelacyjne buzki, ale co jakis cza trzeba te zabiegi powtarzac.
jaki, jaki????
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.