Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 11:46   #211
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował



---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ---------


Nimffa.
Sama jestem ciekawa jak by to wyszło. Może za miesiąc spróbuję jeszcze raz elgon zamówić i wtedy walnę sobie z loreala preference bardzo jasny platynowy blond.

Edytowane przez angel2508
Czas edycji: 2009-08-24 o 11:53
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:46   #212
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ja dziś spróbuję z elgonem ,ale muszę kupić farbę jasną i zastanawiam się jakiej firmy chcę z tych profesjonalnych.Pozdrawia m
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 13:37   #213
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Casting Crème Gloss od Loreal co prawda droższa ale rewelacyjna
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 13:47   #214
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

wielkie dzięki
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 14:14   #215
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Casting to nie profesjonalna farba tylko zwykła drogeryjna..Ponadto nie rozjaśnia za bardzo włosów.. Ja farbowałam blondem ( są fotki na początku tego wątku) i wyszedł jasny/średni brąz

A jeśli już mowa o tego typu farbach to niedawno pojawił się Garnier color & shine.. jakość taka sama, na kwc podobna ocena, tyle ze o połowę tańsza i moim zdaniem ładniej pachnie.

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2009-08-24 o 14:37
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 17:32   #216
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

nałożyłam elgon na pasmo włosów i czekam już widzę ,że się rozjaśniły tylko trochę inaczej niż u dziewczyn, które go stosowały...mi akurat bardzo rozjaśnił końcówki a słabiej włosy u nasady..
zmieszałam krople saszetki nr 1 i krople saszetki nr 2 ,aby nie zmarnować.Nie chciałam kłaść na całość bo się boję to 3 dekoloryzacja.jeśli już odpadną to tylko pasmo
byłam w hurtowni i tam nie było casting creme gloss znalazłam go w NATURZE i już kupiłam!!! tzn. że jest do niczego?????????????
Ja nie chciałam rozjaśniającej(takie też w sklepie miałam w rękach i odstawiłam na półkę) przypominam,że ja już miałam 2 dekoloryzacje i to nie ELGONEM tylko prawdopodobnie z ALFAPARF (ten fryzjer na tych kosmetykach pracuje) ja farb rozjaśniających się boję po tych zabiegach, które miałam miesiąc temu.
Pewnie po tych przejściach włosy by mi odpadły jakbym walnęła blondzik rozjaśniający.
odezwę się jak już będę po.Pozdrówka

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

pasemko już zrobiłma,po zmyciu farby i wysuszeniu doszłam do wniosku,że mogłam wybrać coś jaśniejszego..
no cóż teraz siedzę z elgonem na całości potem farba i jak stan moich włosów będzie w miarę to zdecyduję się za jakiś czas na kolejną dekoloryzację
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 17:47   #217
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Nimffa mogłabyś wkleić fotkę jak już skończysz?
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 18:43   #218
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

postaram się,ale.. nie wiem jak to będzie w całości..nałożyłam drugi zestaw bo jeden to za mało.Jasny rudy.moje włosy słabo poddają się rozjaśnaniu.miejscami żółto białe,a miejscami odcenie rudości .zobaczę co będzie po nałożeniu farby a właściwe szamponu bo to co mi zaproponowano nie jest farbą( może i lepiej) tylko kurczę...kolor za ciemny
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 19:35   #219
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

jeśli już na opakowaniu wydaje ci się za ciemna to jej nie nakładaj.

Ja stosowałam blond(700) i wyszły ciemno.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1268

http://www.loreal.biz.pl/images/LO21...957229daf4.jpg
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 07:53   #220
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Casting to nie profesjonalna farba tylko zwykła drogeryjna..Ponadto nie rozjaśnia za bardzo włosów.. Ja farbowałam blondem ( są fotki na początku tego wątku) i wyszedł jasny/średni brąz

A jeśli już mowa o tego typu farbach to niedawno pojawił się Garnier color & shine.. jakość taka sama, na kwc podobna ocena, tyle ze o połowę tańsza i moim zdaniem ładniej pachnie.


Edytowane przez sywii
Czas edycji: 2009-08-25 o 08:57
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:12   #221
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

wybrałam perłowy blond,to był najjaśniejszy.Wyglądają prawie jak te z którymi chodziłam od urodzenia do 15 roku życia prawie dlatego, że tam gdzie miałam rudość bordową ona nadal przebija(i nie dziwi mnie to brałam pod uwagę, że tak może być) generalnie kolor jest dobry(ale będę starała się dojść do jaśniejszego).Obecny kolor jest dość naturalny(absolutnie inny niż na opakowaniu) jedyna taka wada co mnie denerwuje to bordo.Pewnie dlatego, że kiedyś miałam na głowie ciemny fiolet z GARNIERA.Jeśli ktoś próbuje wyjść z czerni ma łatwiej zdecydowanie(widzę po swoich włosach na odrostach miałam ciemny szatyn z garniera i kolor obecnie jest tak jak pisałam naturalny).
zapomniałam dodać ,że stan włosów się nie pogorszył

Edytowane przez Nimffa
Czas edycji: 2009-08-25 o 08:34
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 08:29   #222
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez sywii Pokaż wiadomość
Nie jest profesjonalna ale najlepsza z ogolne dostepnych. Sadzę że okreslenie jakości farby po zapachu jest mylne. Fakt Garnier jest tańszy, ale z tego co wiem ma małą gamę kolorów.
Włosy to wizytówka kobiety więc lepiej na nich nie oszczędzac, nie uważam że Garnier jest zły bo nigdy nie uzywałam ale nie jestem przekonana.
Nimffa ma racje po takich zabiegach lepiej nie obciązać włosów farbami rozjaśniającymi, z tym ze powinna wybrać najjaśniejszy kolor z Castingu...
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Gdzie ja napisałam że ma włosy znowu traktować rozjaśniaczem? I ze Garnier jest jakościowo lepszy bo ma ładniejszy zapach. Podałam to jako ciekawostkę bo dla niektórych to ważne. Ty za to oceniasz farbę po gamie kolorów i od razu " nie jesteś przekonana mimo że nie stosowałaś"

A propo rozjaśniacza pisałam ze ciężko na po elgonowych włosach otrzymać na prawdę jasny blond bez dodatkowego rozjaśniania bo włosy tylko chłoną kolor i wychodzą ciemniejsze.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:36   #223
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

No to dobrze że Ci sie udało
Zaczekaj 6 tygodni niech się włosy zregeneruja trochę (używaj odzywek i jedwabiu) i po tym czasie nałóż sobie juz farbę blond, powinny być po niej jaśniejsze

Edytowane przez sywii
Czas edycji: 2009-08-25 o 08:59
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:39   #224
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Wymienianie doświadczeń na postawie "nie używałam ale jestem na nie"....

No a fryzjer to żaden guru bo każdy poleci co innego i to co jemu pasuje...Casting do niedawna był jedyną farba tak szeroko reklamowaną jako "bez amoniaku.. nie niszczy włosów". Nigdzie nie napisałam że jest zły, ale ty sobie takie coś dorobiłaś

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2009-08-25 o 08:43
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:41   #225
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował


Edytowane przez sywii
Czas edycji: 2009-08-25 o 08:57
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:45   #226
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dziewczyny przestańcie..było tak miło po co te sprzeczki? Wystarczy ,ż ewszędzie dookoła jest tyle złośliwości i zawiści.Nie róbmy tego tutaj.Wymieniajmy się doświadczeniami, na pewno wszystkie eksperymenty które robuimy i je opisujemy komuś mogą pomóc.Zawsze ktoś coś tu dla siebie znajdzie.Jeśli chodzi o farby i szampony i o firmy.. każda może być dobra w zależności co chcemy uzyskać i przede wszystkim ważne z jakiego koloru schodzimy i jakie farby były kładzione na włosy przez lata.u mnie teraz wyszedł bordo bo miałam dawno temu fiolet.Jestem pewna ,że z czarnego miałabym naturalny swój.
Tak więc proponuje wyluzujmy troszkę Każda rada się liczy , najgorzej jak nikt nic nie odpisuje.
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 09:28   #227
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Przeprasza, to nie miejsce i powód do takich rozmów pozdrawiam
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:00   #228
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja jestem po dwukotnym rozjaśnianiu i dwóch farbach, niestety dalej jestem żółta, ale już zdecydowanie mniej... Za kilka dni położe jeszcze raz farbę, zeby to trochę ochłodzić...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg

Edytowane przez zebrra
Czas edycji: 2009-08-29 o 07:37
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:06   #229
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez zebrra Pokaż wiadomość
Ja jestem po dwukotnym rozjaśnianiu i dwóch farbach, niestety dalej jestem żółta, ale już zdecydowanie mniej... Za kilka dni położe jeszcze raz farbę, zeby to trochę ochłodzić...
ZEBRRA ślicznie Ci w jasnym kolorku masz już ten rozjaśniacz LEO?Który zamówiłaś widziałam tam są różne rodzaje.. możesz napisać gdzie zamówiłaś ,podać link??
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 13:19   #230
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dzięki, tak użyłam 2x Leo, potem 2x farby .

Link do rozjaśniacza http://allegro.pl/item716542262_leo_...uper_plus.html
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:22   #231
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez zebrra Pokaż wiadomość
Za kilka dni położe jeszcze raz farbę, zeby to trochę ochłodzić...
A może daj im troche odpocząć i wypróbuj fioletowe szampony i odżywki do blond włosów? Farbowałaś je farba profesjonalna czy sklepową?

http://elgon.pl/odzywka-do-blond-silver-p-245.html
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/product-pol-13...zki-500ml.html
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 14:09   #232
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Farbowałam sklepową, najpierw palette 10 min jasny blond, a dzisiaj ponieważ miałam koszmarny żółty nałozyłam jedyny chłodny odcień jaki u mnie znalazłam tzn joanna naturia (szok!!) kolor srebrny pył...
Mam i szampon do blondu (fioletowy) i płukankę. Dzisiaj umyłam tylko szamponem bez płukanki.
No właśnie musze dac im odpocząć i trochę je podregenerować..

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Dzięki za linki, ten szampon mam, a odżywka brzmi ciekawie, chyba skorzystam, byleby ochłodzić ten odcień...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 15:17   #233
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Polecam ta odżywkę, Elgon ma tez fioletowy szampon, ale odżywka działa mocniej, koleżanki z pracy się mnie pytały czy włosy farbowałam :P
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 15:52   #234
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ZEBRRA dzięki Kładłaś LEO na ten kolorek mocno rudo -miedziany(zdjęcie poprzednie),tak?I tak Ci rozjaśnił ??????????????? wow!! a w jakim stanie włoski po nim są? bo po elgonie już wiem , że się nie niszczą.Ciekawa jestem jak po tym specyfiku..
Widziałaś LEO są różne rodzaje ja się waham między tym ,który Ty wybrałaś ,a KAMELEONEM-on "zwalcza" czerwony barwnik.
a jakiej wody użyłaś 6% czy 9%?
Jeszcze raz dzięki, buźka
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:07   #235
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Polecam ta odżywkę, Elgon ma tez fioletowy szampon, ale odżywka działa mocniej, koleżanki z pracy się mnie pytały czy włosy farbowałam :P
Zamówię ją, mam zaufanie do kosmetyków elgon, po dekoloryzatorze Dzięki jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Nimffa Pokaż wiadomość
ZEBRRA dzięki Kładłaś LEO na ten kolorek mocno rudo -miedziany(zdjęcie poprzednie),tak?I tak Ci rozjaśnił ??????????????? wow!! a w jakim stanie włoski po nim są? bo po elgonie już wiem , że się nie niszczą.Ciekawa jestem jak po tym specyfiku..
Widziałaś LEO są różne rodzaje ja się waham między tym ,który Ty wybrałaś ,a KAMELEONEM-on "zwalcza" czerwony barwnik.
a jakiej wody użyłaś 6% czy 9%?
Jeszcze raz dzięki, buźka
Tak, kładłam Leo na ten kolor z ostatniej wklejonej foty, no może były odrobinę jaśniejsze, bo jeszcze je traktowałam Joanną Blond Reflex. Wzięłam ten bez amoniaku, bo nie chciałam zniszczyć włosów. Musiałam połozyć 2 razy i mimo, ze miał niwelowac żółty odcień, to niestety miałam okropne żółtko... A wodę miałam 9%, mimo, że początkowo chciałam 12...


---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Aaaa włosów o dziwo nie mam ani popalonych ani zniszczonych, ale zdecydowanie wymagają nawilżenia, bo się trochę przesuszyły...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:20   #236
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez zebrra Pokaż wiadomość
Zamówię ją, mam zaufanie do kosmetyków elgon, po dekoloryzatorze Dzięki jeszcze raz

Tak, kładłam Leo na ten kolor z ostatniej wklejonej foty, no może były odrobinę jaśniejsze, bo jeszcze je traktowałam Joanną Blond Reflex. Wzięłam ten bez amoniaku, bo nie chciałam zniszczyć włosów. Musiałam połozyć 2 razy i mimo, ze miał niwelowac żółty odcień, to niestety miałam okropne żółtko... A wodę miałam 9%, mimo, że początkowo chciałam 12...


---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Aaaa włosów o dziwo nie mam ani popalonych ani zniszczonych, ale zdecydowanie wymagają nawilżenia, bo się trochę przesuszyły...
może jakoś wyjdziemy z tej czerni brrrrrzaraz wstawie swoje obecne włosy.też spróbuje leo,tylko nie wiem, który wybrać..czy ten co miałas zadziała na moich już wstawiam o ile się mi uda..

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

uwaga próbuje wstawić się coś nie wyszło..
no cóż.. nie wiem jak wstawić fotkę..ale wiem jak zmienić avatar :P to moje włosy ale w rzeczywistości deko jaśniejsze są..no mówiłam ,że papuga jestem..

Edytowane przez Nimffa
Czas edycji: 2009-08-26 o 16:33
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:40   #237
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

poddaję się..nie mogę wstawić..ostatnia próba teraz.

Edytowane przez Nimffa
Czas edycji: 2010-01-27 o 21:19
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 17:53   #238
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Nimffa miałam bardzo podobne po elgonie
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg

Edytowane przez zebrra
Czas edycji: 2009-08-29 o 07:38
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 18:50   #239
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

wow!!!super no..to już nie czarny ale Ci zazdroszczę też chcę mieć już jaśniutkie
wiem,że są płukanki niebieskie,fioletowe i srebrne tylko jakiej użyć po rozjaśniaczu? koleżanka mi mówiła o szamponie blonde shine chyba loreal(podobno b.dobry niweluje żółty) równomiernie łapie kolorek na włosach. po Leo nakładałaś farbę blond firmy palett..oj ja sie nie odważę..ja wezmę loreala,tylko jakiś jasny i nie wiem jaki jeszcze bo one są rozjaśnające.Czy po platynowym można spodziewać się zielonego czy po popielatym?nie mogę się zdecydować.
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 18:58   #240
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Wiesz co wzięłam palette tylko z tego powodu, że miała najmocniejszy oxydant, a ja miałam naprawde mocno żółto rude włosy (no i krótko sie ją trzyma, bałam się, zeby nie popalić włosów). Po tej farbie miałam żółte jak kurczak, ale już równo, po całości...
Płukankę mam srebrną, powiem szczerze, że brałam na czuja... (ale ona jest koloru denaturatu więc nie wiem skad ta nazwa )
Powiem Ci, że ja dzisiaj rozglądałam się i za popielatymi i za platynowymi blondami, ale były tylko jasne i bardzo jasne odcienie, a ja chciałam coś ciemniejszego, co przy okazji przygasi tę żółć, stąd wybór srebrnego pyłu joanny...

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Najbardziej chciałabym mieć aki kolorek, ale nie chcę już joanny...
http://www.drogeria-sklep.pl/data/gf.../5/5/855_1.jpg
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.