CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy. - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 09:34   #4291
nanaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 573
GG do nanaa
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

jeżeli gumka nie pękła, może to byc zwyczajne rozregulowanie okresu. o ile zawsze miałas regularny
nanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 11:32   #4292
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

I jeżeli zrobiłaś dwa testy i wyszły negatywne to na 100% nie jesteś w ciąży - nie stresuj się bo to ani trochę nie pomaga. Weź ciepłą kąpiel, napij się wina, rozluźnij i nie myśl o tym a okres na pewno przyjdzie
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 14:59   #4293
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;13871076]Eh, naczytałaś się wizażu, to i w ciążę zaszłaś [/QUOTE]

nie strasz
ale ja naprawdę zaczynam się niepokoić jeszcze jakieś zawroty głowy dziś miałam
musze zrobić badania bo coś nie hallo jest
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 16:25   #4294
As!ca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 55
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Witam drogie Wizażanki.

Swój przypadek przytoczyłam już w innym wątku, ale zauważayłam, że mogą być tu osoby które mogłyby mieć jakieś pojęcie o sednie mojej sprawy więc pozwolę sobie wkleić tu mój post... Nie krzyczcie proszę, jeśli odpowiedziałyście komuś wcześniej z takim samym problemem. Chciałabym tylko możliwie najmniej "zawiłej" odpowiedzi.

Może zacznę od tego jak ma się sprawa moich cykli: otóż są nieregularne, 1 dzień ostatniej miesiączki to 11.07 a 1 obecnej 20.08 i właśnie w ten dzień doszło do zbliżenia. Sprawa jest dla mnie o tyle skomplikowana, że rozpoczęłam w lipcu swoją przygodę z regulowaniem cyklu - dostałam od ginekologa tabletki Provera które miałay za zadzanie wywołać miesiączkę, miałam stosować je 8 dnia a potem mialo nastąpić krwawienie... nastąpiło około tygodnia po czyli 20.08. W trakcie zazywania tabletek z pochwy wydzielala sie dziwna żółtawa, raczej rzadka wydzielina ale wtedy jakos nie zastanawialam sie co to takiego. Kiedy dostałam miesiączkę, dokładnie w ten dzień jak już wczesniej wspomniałam doszło do stosunku. Krwawienie które się pojawiło w niczym nie przypomina miesiaczek z poprzednich cykli, nazwałabym je słabiutkim plamieniem i tak sie zastanawiam czy to sprawka zazywaneego leku Provera czy...już sama nie wiem. Zastanawiam się czy istnieje szansa owulacji w tym czasie a co za tym idzie zapłodnienia. Dodam, że od 3 dni biore Diane 35 (moje pierwsze tabletki anty)(własciwie od drugiego dnia cyklu bo pierwszego nie zauważyłam krwawienia - było tak znikome i najprawdopodobniej nastąpiło późnym wieczorem tuż przed). Dzwoniłam dziś do ginegologa i ten stwierdził, że "raczej" nie powinnam się obawiać, ale to "raczej" wcale mnie nie uspokaja.

Będę wdzięczna za ew. odpowiedź
As!ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 17:21   #4295
KamiCukierasek
Raczkowanie
 
Avatar KamiCukierasek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez veinee Pokaż wiadomość
W sobote (15 sierpnia) piescilam sie z chlopakiem. I nieźle się teraz wkręcilam...tylko sie dotykalismy.
ustalilismy 3 rzeczy:
1. nie dotykał "go" podczas pieszczot, tylko pieścił mnie
2. nie dotykał "go" po ani przed wytryskiem,
3. ja go dotykałam, ale nie dotykalam siebie
istnieje jakies prawdopodobieństwo, że mogłam jakoś zajść? Nawet gdyby go dotknął przed wytryskiem? Wiem, ze wkladal mi palce na 2-3cm.
On twierdzi, że nie dotykał swojego penisa, do momentu, aż czuł, że dochodzi...kiedy to czuł to wziął go i sam dokończył. Po tym jak skończył już mnie nie dotykał, tylko się ubraliśmy i poszliśmy spać.
A dodam, że wkładał mi palce na samym początku, później już tylko masował i "jeździł" po niej palcami.
Zaczynam się martwić, na dodatek przyjmuje antybiotyk Duomox i Ibuprofen...czy to może opóźnić miesiączkę?
Wiem jak zachodzi "proces" zapłodnienia. Boje się, nieźle się wkręciłam, on tez...! dodam, że 1 sierpnia 2009 mialam pierwszy dzien okresu
Tyle się w internecie naczytałam i sama zgłupiałam teraz

I czy mała ilość spermy, która by się znalazła na łechtaczce może dostać się do pochwy i zapłodnić?
do zapłodnienia wystarczy JEDEN plemnik a podczas wytrysku chłopak "strzela" jakimiś 500MLN... nie no luz nie jesteś w ciąży, wyluzuj, nie doszło do stosunku, nie dotykaliście się bezpośrednio narządami itp... Na początku jak zaczęłam uprawiać petting ze swoim TŻ też miałam jakieś chore jazdy ale ze wszystkim da się oswoić serio teraz biorę tabletki antykoncepcyjne i mój partner zawsze kończy we mnie a ja jestem baaardzo spokojna, wpadniemy (cóż będziemy rodzicami...) a jeszcze pół roku temu bałam się panicznie, myślałam, tabletki, gumki i stosunek przerywany, na szczęście się uspokoiłam i po żadne gumki nie sięgamy rozpisałam się troszkę sorki
__________________
Łagodna kobieta - to niby kocia łapka: ściśnij ją nieco, a poczujesz pazurki... mmmrau...
KamiCukierasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 17:47   #4296
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Asiu, a robiłaś test? Przy takich szopkach, jakie opisujesz, naprawdę wszystko jest możliwe i nikt tu w ciemno nie napisze ci nic innego - możesz być w ciąży, ale nie musisz.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 18:28   #4297
As!ca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 55
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Dziękuję, że w ogóle zareagowałaś. Na test jest jeszcze za wcześnie a na tabletke "po" za późno. Test moge zrobić jakieś 10 dni po stosunku czyli za 6 dni najwcześniej a z testami też różnie bywa. Najbardziej przeraza mnie podejście mojego ginekologa który telefonicznie oznajmił mi że "raczej" nie mogło być owulacji.
As!ca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 20:07   #4298
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Asiu, ale co innego miał zrobić? Też nie jest jasnowidzem, nie stwierdzi jeszcze ewentualnej ciąży.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 22:11   #4299
As!ca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 55
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Szajajaba dziękuję Ci bardzo
As!ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 10:10   #4300
mademoisellejos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Dostałam okres no i jak się okazało stres miał na opóźnienie się bardzo duży wpływ. Wyluzowałam, gorąca kąpiel i jest.
mademoisellejos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 10:22   #4301
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mademoisellejos Pokaż wiadomość
Dostałam okres no i jak się okazało stres miał na opóźnienie się bardzo duży wpływ. Wyluzowałam, gorąca kąpiel i jest.
No widzisz, tak jest w 80% przypadków. Po prostu trzeba wyluzować.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 09:37   #4302
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cześć dziewczyny, chciałam się jeszcze drugi raz upewnić. W poniedziałek był pierwszy dzień 7-dniowej przerwy między tabletkami, były wtedy stosunki, dziś mam krwawienie i czy koniecznie muszę zacząć po przerwie nowe opakowanie tabletek? Bo te stosunki w przerwie są niezabezpieczone? We wtorek rozstałam się z chłopakiem i nie chciałabym się truć dłużej tabletkami niż to konieczne... Szansa jest chyba minimalna, stosowałam je pól roku regularnie, ale jeśli jest choc minimalna, to proszę upewnijcie mnie jeszcze, bo nie chcę czegoś glupiego zrobić.
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 09:47   #4303
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chciałam się jeszcze drugi raz upewnić. W poniedziałek był pierwszy dzień 7-dniowej przerwy między tabletkami, były wtedy stosunki, dziś mam krwawienie i czy koniecznie muszę zacząć po przerwie nowe opakowanie tabletek? Bo te stosunki w przerwie są niezabezpieczone? We wtorek rozstałam się z chłopakiem i nie chciałabym się truć dłużej tabletkami niż to konieczne... Szansa jest chyba minimalna, stosowałam je pól roku regularnie, ale jeśli jest choc minimalna, to proszę upewnijcie mnie jeszcze, bo nie chcę czegoś glupiego zrobić.
jeżeli po 7-dniowej przerwie w której były stosunki nie rozpoczniesz nowego opakowania, to te stosunki z przerwy będą niezabezpieczone, więc weź jeszcze jedno, dopiero po nim skończysz z tabsami.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 09:54   #4304
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość
jeżeli po 7-dniowej przerwie w której były stosunki nie rozpoczniesz nowego opakowania, to te stosunki z przerwy będą niezabezpieczone, więc weź jeszcze jedno, dopiero po nim skończysz z tabsami.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 10:13   #4305
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chciałam się jeszcze drugi raz upewnić. W poniedziałek był pierwszy dzień 7-dniowej przerwy między tabletkami, były wtedy stosunki, dziś mam krwawienie i czy koniecznie muszę zacząć po przerwie nowe opakowanie tabletek? Bo te stosunki w przerwie są niezabezpieczone? We wtorek rozstałam się z chłopakiem i nie chciałabym się truć dłużej tabletkami niż to konieczne... Szansa jest chyba minimalna, stosowałam je pól roku regularnie, ale jeśli jest choc minimalna, to proszę upewnijcie mnie jeszcze, bo nie chcę czegoś glupiego zrobić.
Troche się nad tym głowiłam, ale... Nie musisz brać więcej tabletek, jeśli nie chcesz. Fakt, jeśli rozstałaś się z facetem, to nie ma sensu się faszerować.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 10:25   #4306
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

to jest 2:1... teraz w ogóle miala być zmiana z yasminelle na novynette... w koncu nie wiem, co zrobić. Pewnie szanse małe, ale na wszelki wypadek moze wezmę i ewentualnie zobaczę jakie są w porównaniu do yasminelle, może jeszcze kiedyś będzie mi ta wiedza przydatna... dzięki za odpowiedzi
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 11:27   #4307
Ollalaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ollalaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 89
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Często tu wchodzę, czasami pomagam, a teraz sama schizuję, bo zrobiłam wielką głupotę i teraz was proszę o wypowiedz co o tym myślicie ;/
22 na 23.08 spałam u chłopaka, trochę sie napiliśmy, a następnie doszło do zbliżenia, niestety bez zabezpieczenia, trwało to może z 10 min, nawet mniej, po wszytskim powiedział, że jest pewny, że do niczego nie mogło dojść.
Ten dzień, to był 20 dnień cyklu.
Cylke mam co 28-30 dni. Miesiączka trwa około 6-7 dni.
Jako tako objawów nie mam(bo hyba za szybko)chyba, że czuję się taka zmęczona i mam takie 'pieczenie' w brzuchu i żołądku, , śluz mam taki gęsty, biał0-kremowy, taki 'serek', czyli chyba taki jak powinien być przed okresem, a okres mam dostać za 2 dni.
Temperatury nie sprawdzałam, ale czuje, że mam troszkę podwyższoną.
Powiedzcie mi, czy duże prawdopodobieństwo jest, że jednak to może być ciążą?
__________________
Baw się kotku, baw.!
...ale ja Twoją zabawką nie będę, wybacz.
)

Edytowane przez Ollalaaa
Czas edycji: 2009-08-27 o 11:29
Ollalaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 11:32   #4308
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ollalaaa Pokaż wiadomość
Często tu wchodzę, czasami pomagam, a teraz sama schizuję, bo zrobiłam wielką głupotę i teraz was proszę o wypowiedz co o tym myślicie ;/
22 na 23.08 spałam u chłopaka, trochę sie napiliśmy, a następnie doszło do zbliżenia, niestety bez zabezpieczenia, trwało to może z 10 min, nawet mniej, po wszytskim powiedział, że jest pewny, że do niczego nie mogło dojść.
Ten dzień, to był 20 dnień cyklu.
Cylke mam co 28-30 dni. Miesiączka trwa około 6-7 dni.
Jako tako objawów nie mam(bo hyba za szybko)chyba, że czuję się taka zmęczona i mam takie 'pieczenie' w brzuchu i żołądku, , śluz mam taki gęsty, biał0-kremowy, taki 'serek', czyli chyba taki jak powinien być przed okresem, a okres mam dostać za 2 dni.
Temperatury nie sprawdzałam, ale czuje, że mam troszkę podwyższoną.
Powiedzcie mi, czy duże prawdopodobieństwo jest, że jednak to może być ciążą?
Wątpie bo zakładam,że owulacja już była ale nigdy nie wiadomo.... Nie stresuj się i czekaj a od 23 sierpnia minely dopiweo 4 dni wiec cos sobie wmawiasz.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 15:21   #4309
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez As!ca Pokaż wiadomość
Dziękuję, że w ogóle zareagowałaś. Na test jest jeszcze za wcześnie a na tabletke "po" za późno. Test moge zrobić jakieś 10 dni po stosunku czyli za 6 dni najwcześniej a z testami też różnie bywa. Najbardziej przeraza mnie podejście mojego ginekologa który telefonicznie oznajmił mi że "raczej" nie mogło być owulacji.
Hehe moze mamy tego samego gina Moj tez przez telefon oswiadczyl mi, ze do zaplodnienia napewno nie doszlo.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 19:09   #4310
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ollalaaa Pokaż wiadomość
Często tu wchodzę, czasami pomagam, a teraz sama schizuję, bo zrobiłam wielką głupotę i teraz was proszę o wypowiedz co o tym myślicie ;/
22 na 23.08 spałam u chłopaka, trochę sie napiliśmy, a następnie doszło do zbliżenia, niestety bez zabezpieczenia, trwało to może z 10 min, nawet mniej, po wszytskim powiedział, że jest pewny, że do niczego nie mogło dojść.
Ten dzień, to był 20 dnień cyklu.
Cylke mam co 28-30 dni. Miesiączka trwa około 6-7 dni.
Jako tako objawów nie mam(bo hyba za szybko)chyba, że czuję się taka zmęczona i mam takie 'pieczenie' w brzuchu i żołądku, , śluz mam taki gęsty, biał0-kremowy, taki 'serek', czyli chyba taki jak powinien być przed okresem, a okres mam dostać za 2 dni.
Temperatury nie sprawdzałam, ale czuje, że mam troszkę podwyższoną.
Powiedzcie mi, czy duże prawdopodobieństwo jest, że jednak to może być ciążą?
a te objawy miałaś zawsze przed okresem czy tylko teraz?? a śluz to każda z nas ma inny więc ciężko coś na jego podstawie stwierdzić I przede wszystkim: nie schizuj!! to tylko pogarsza a nie pomaga, wiem, że to ciężko ale trzeba sobie znaleźć absorbujące zajęcia i mieć cały czas czymś zajęty... będzie dobrze
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 18:11   #4311
xxxsabciaxxx1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 141
ciąza ? Możliwe? Prosze o poMoc!!

Witam..
Ostatnio gdy byłam u chłopaka piesciliśmy sie.. Postanowilismy spróbować ' trafić' jego członka do pochwy. Wsadził tylko niecałego 'zołedzia' po czym wyciągnął. Kilka minut póżniej wsadzał mi palec do pochwy. Nie doszło do wytrysku. Czy możliwe jest że zaszłam w ciążę ? Wiem że to głupie ale martwie sie teraz ze w wydzielinie którą chłopak ma przed też są plemniki i z może troche mu poleciało .Ale nie wiem nie czułam by był mokry ;( Dodam że jestem 'dziewica' tzn nie mam przebitej błony jeszcze.!
Aaa i prosze nie wypisywać postów potępiających mnie. Jeśli ktos ma taki zamiar to niech naciśnie na krzyżyk w prawym górnym rogu Z góry thx *
xxxsabciaxxx1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:04   #4312
Zmartwiony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

witam.. mam nastepujacy problem.. uprawiałem z dziewczyna sex przerywany.. przed orgazmem zdążyłem z niej wyjsc.. ale martwiłem się o ten płyn ktory wydziela sie przed orgazmem.. i o to czy byłby w stanie zapłodnić moja dziewczyne.. postanowiliśmy czekac do okresu.. czekalismy jakies 2 tygodnie.. pojawił sie kilka dni wczesniej.. był normalny.. i tu pojawia sie moje pytanie.. czy jeśli pojawił sie okres to możemy być spokojni ze dzidziusia nie bedzie? bo słyszałem ze okres wystepuje nawet w 3 miesiącu ciaży:| moja dziewczyne boli brzuch i czesto jej słabo.. oboje sie shizujemy czekam na jakies sensowne i szczere porady pozdrawiam(((;(
Zmartwiony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:05   #4313
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: ciąza ? Możliwe? Prosze o poMoc!!

O nie.... wszędzie bym się tego pytania spodziewała, ale.... na wymiance książkowej?!


wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:11   #4314
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

jeśli dostałą okres, to moim zdaniem wszystko ok, a boli ją brzuch pewnie dlatego że się stresuje. Wyluzujcie
a jeśli nie to po prostu niech zrobi test.

a na przyszłość zainwestujcie w antykoncepcje
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:11   #4315
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Zmartwiony Pokaż wiadomość
witam.. mam nastepujacy problem.. uprawiałem z dziewczyna sex przerywany.. przed orgazmem zdążyłem z niej wyjsc.. ale martwiłem się o ten płyn ktory wydziela sie przed orgazmem.. i o to czy byłby w stanie zapłodnić moja dziewczyne.. postanowiliśmy czekac do okresu.. czekalismy jakies 2 tygodnie.. pojawił sie kilka dni wczesniej.. był normalny.. i tu pojawia sie moje pytanie.. czy jeśli pojawił sie okres to możemy być spokojni ze dzidziusia nie bedzie? bo słyszałem ze okres wystepuje nawet w 3 miesiącu ciaży:| moja dziewczyne boli brzuch i czesto jej słabo.. oboje sie shizujemy czekam na jakies sensowne i szczere porady pozdrawiam(((;(
Raczej nie ciąża, zróbcie test dla uspokojenia. I może nauczka,że z seksu przerywanego tez mamy ciąże...
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 23:04   #4316
justi16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 400
Dot.: ciąza ? Możliwe? Prosze o poMoc!!

oczywiście, że to możliwe, ale mało prawdopodobne.... jak bedziesz miała miec okres to zrób test i sprawdz pozdrawiam
__________________
KCT
justi16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 13:12   #4317
Ollalaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ollalaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 89
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Dziękuję za odpowiedź.
Dziś powinnam w nocy dostać okres, bo już tak od około 1,5 roku mam, więc czekam nie cierpliwie...
Bardzo się boję, ale mam nadzieję, że będzie dobrze
Jak dostane okres , bądź nie, to napisze ...
A powiedzcie mi proszę, kiedy mogłabym zrobić test, by był wiarygodny?
Pozdrawiam.
__________________
Baw się kotku, baw.!
...ale ja Twoją zabawką nie będę, wybacz.
)
Ollalaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 13:14   #4318
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ollalaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.
Dziś powinnam w nocy dostać okres, bo już tak od około 1,5 roku mam, więc czekam nie cierpliwie...
Bardzo się boję, ale mam nadzieję, że będzie dobrze
Jak dostane okres , bądź nie, to napisze ...
A powiedzcie mi proszę, kiedy mogłabym zrobić test, by był wiarygodny?
Pozdrawiam.
jak nie dostaniesz okresu to test już będzie wiarygodny bo będzie albo dzień spodziewanej miesiączki albo już po terminie
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 13:47   #4319
aniolka
Zadomowienie
 
Avatar aniolka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niebo:D
Wiadomości: 1 468
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

No i jestem Znowu wariuje... błagam o obiektywną odpowiedź Nie mam 15 lat,zabezpieczam się etc - ale jak zaczynam panikować - nie myślę.

Więc tak


Biorę tabsy juz od jakis 5m-cy, w ost czasie nie zrobiłam przerwy i dwa opakowania byly brane pod rząd. Teraz mam przerwe i dziś powinnam dostać okres - zawsze po odstawieniu dostaje w sobotę. Byłabym spokojna gdyby nie fakt, że ostatnio brałam antybiotyki (proxacin,podobno nie wpływają na działanie tabletek), bo mialam zapalenie pecherza, teraz nerek:/ i ciągle jestem na antybiotykach,mój TŻ nigdy nie kończy we mnie i teraz tez tak było.Ale ubzdurałam sobie, że coś jest nie tak. Bo te antybiotyki, nie mialam okresu ostatnio (to zrozumiale, bylam ciągle na tabsach) Ale i tak po prostu jestem kłębkiem nerwów i latam do łazienki co 5 min

Co o tym sądzicie? Będę wdzięczna, jesli ktoś poświęci mi minutke..
__________________
Jestem przeciez wirtualna. Jak anioł. Anioly też sa wirtualne.
Zawsze takie były. Nawet na tysiac lat przed Internetem.
Ale w moim przypadku to kłamstwo.
Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem



Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć.
aniolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 15:48   #4320
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniolka Pokaż wiadomość
No i jestem Znowu wariuje... błagam o obiektywną odpowiedź Nie mam 15 lat,zabezpieczam się etc - ale jak zaczynam panikować - nie myślę.

Więc tak


Biorę tabsy juz od jakis 5m-cy, w ost czasie nie zrobiłam przerwy i dwa opakowania byly brane pod rząd. Teraz mam przerwe i dziś powinnam dostać okres - zawsze po odstawieniu dostaje w sobotę. Byłabym spokojna gdyby nie fakt, że ostatnio brałam antybiotyki (proxacin,podobno nie wpływają na działanie tabletek), bo mialam zapalenie pecherza, teraz nerek:/ i ciągle jestem na antybiotykach,mój TŻ nigdy nie kończy we mnie i teraz tez tak było.Ale ubzdurałam sobie, że coś jest nie tak. Bo te antybiotyki, nie mialam okresu ostatnio (to zrozumiale, bylam ciągle na tabsach) Ale i tak po prostu jestem kłębkiem nerwów i latam do łazienki co 5 min

Co o tym sądzicie? Będę wdzięczna, jesli ktoś poświęci mi minutke..
Możliwe, że antybiotyki spowodowały, że jeszcze nie pojawiło się krwawienie z odstawienia. Nie sądzę, żebyś była w ciąży, nawet jeśli nie było pełnej ochrony, bo TŻ w tobie nie kończył.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.