"Kroniki wampirów" - Anne Rice - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-06, 14:46   #91
70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 855
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
niedawno zaczęłam czytać "Wywiad z wampirem" i jak narazie jestem zadowolona, zaopatrzyłam się już w Lestata
No baaa
70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 11:20   #92
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Witam ostatnio znalazłam ciekawe filmiki na youtube , na temat Kronik

http://www.youtube.com/watch?v=pNfQPthAUaE

http://www.youtube.com/watch?v=p3TM7...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=2glP_S1aseU

Wyjątkowo pasuje to do moich wyobrażeń,dlatego chciałam się podzielić
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!


DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:21   #93
anulencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 55
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

witam
przeczytalam cała sage zmierzchu podobala mi sie lekka i przyjemna i jakos mam ochote na wiecej wampirow połaczonych z miłostka a ze jestem narwana i kupuje hurtowo bo i hurtowo czytam ( wspomniana sage przeczytalam przez 10 dni) poradzcie w co lepiej zainwestowac w te pamietniki o wampirach gdzie czesci tylko 4 czy moze w kroniki zaczynajac od wywiadu?? co bardziej wciagajace ?? no i mam nadzieje ze czytajac nie bede miala wrazenia ze przeczytalam to juz w ktorejs czesci zmierzchu??? prosze o odp. bo jak zrobie przestuj w czytaniu to pewnie dluugo on bedzie trwal...
anulencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 16:33   #94
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

@ Aulencja

"Kroniki wampirów" bardzo się różnią od wspomnianego zmierzchu,stylem,klimatem ,osobowością bohaterów. Nie są to książki z "miłostką" jak to określiłaś,pojawia się motyw miłości,ale dużo bardziej skomplikowany od tej zmierzchowej i nie jest tak oczywisty,nie chodzi tu o miłośc między kobietą a mężczyzną,bardziej tak jak brat z bratem,brat z siostrą, z przyjacielem + mężczyzna z mężczyzną,mężczyzna z kobieta ( to wszystko oczywiście to jedno uczucie,nie wiem czy rozumiesz o co chodzi ). " Pamiętniki" są bardziej w stylu "Zmierzchu". Wogóle mi się nie podobały tak samo jak "Zmierzch" w ktorym doszlam do polowy i po prostu nie dalam rady czytac,tak nudnej ksiazki juz dlugo nie mialam w reku. To sa oczywiscie tylko moje odczucia.
Polecam " Kroniki wampirów",których jestem ogromna fanka,kazda czesc przeczytalam kilkakrotnie i nadal po nie siegam
Mam nadzieje,ze choc troche pomoglam
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!


DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 13:13   #95
Waniyetu
Przyczajenie
 
Avatar Waniyetu
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Anulencja

O ile - moim zdaniem - Meyer jest szogunem grafomanów, któremu się poszczęściło, o tyle Rice włada piórem dość sprawnie i otwierający jej cykl o krwiopijcach "Wywiad z wampirem" potrafi zauroczyć na lata. Anne uwolniła swoich bladolicych bohaterów od strachu przed czosnkiem i krucyfiksami, tchnęła w strony powieści zaduch Luizjany okalanej moczarami, w końcu nakreśliła jedną z ciekawszych postaci w wampirzym półświatku. Lestat zdaje się być podstępnym diabłem w ludzkiej skórze i ta mroczna kreacja została odrobinę sknocona w kontynuacji, pełnej tłumaczeń i usprawiedliwień.
Miłość w "Kronikach..." nijak ma się do tej przedstawionej w "Zmierzchu". Na pewno nie jest tak nachalna, choć towarzyszy nam przez cały czas w różnych formach, w różnym nateżęniu. Przejawia się raczej w niedopowiedzieniach, niźli w głębokich deklaracjach na kolanach, wieńczonych ślubem. Kombinacje wspomniane przez DarkLilly mogą niektórych odstraszyć, ale są subtelnie ujęte i Claudia naprawdę nie pada ofiarą pedofilii

Jednym słowem - polecam!
Waniyetu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:45   #96
ZiomMO
Raczkowanie
 
Avatar ZiomMO
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 105
GG do ZiomMO
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Zaczełam czytać "Krew i złoto". Przeczytałam do połowy- niestety nie wciągnęło mnie i do tej pory leży na półce
__________________
"Kocham tylko tych, którzy na to zasłużyli..."
ZiomMO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 11:47   #97
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

A co tu tak ucichło,hę?
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!


DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 12:41   #98
70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 855
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez DarkLilly Pokaż wiadomość
A co tu tak ucichło,hę?
heh może wszystkie takie zaczytane?
70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 16:58   #99
70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 855
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

http://www.filmweb.pl/Robert+Downey+...,News,id=53686

co wy na to? (jeśli ktoś tu w ogóle zagląda )
70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:29   #100
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

[1=70dd468e07eb673ab65e89e 138309c61dced7434_5f137f2 51019b;13748921]http://www.filmweb.pl/Robert+Downey+Jr+jako+blo ndwłosy+wampir+Lestat,New s,id=53686

co wy na to? (jeśli ktoś tu w ogóle zagląda )[/QUOTE]
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e
dla mnie Cruise, pomimo wszystkich jego scjentologicznych odchyłów to 95% Lestat gdyby ktoś miał ekranizować 'Wampira Lestata' to tylko z nim w roli głównej, natomiast do roli Louisa wg mnie najbardziej pasowałby Keanu Reeves.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 09:57   #101
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

[1=70dd468e07eb673ab65e89e 138309c61dced7434_5f137f2 51019b;13748921]http://www.filmweb.pl/Robert+Downey+...,News,id=53686

co wy na to? (jeśli ktoś tu w ogóle zagląda )[/QUOTE]

Oj chyba ten aktor do roli Lestata mi nie pasuje,co nie znaczy że nie byłby z niego dobry wampir. Za to chętnie w jednej z wampirzych ról ujrzałabym Jonny Deppa
Wracając do kronik,przeczytałam Wywiad,Wampira Armanda,Merrick i Krwawy Kantyk. Którą część jeszcze polecacie?słyszałam że Memnoch i Krew i Złoto są słabe.
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 10:10   #102
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Oj chyba ten aktor do roli Lestata mi nie pasuje,co nie znaczy że nie byłby z niego dobry wampir. Za to chętnie w jednej z wampirzych ról ujrzałabym Jonny Deppa
Wracając do kronik,przeczytałam Wywiad,Wampira Armanda,Merrick i Krwawy Kantyk. Którą część jeszcze polecacie?słyszałam że Memnoch i Krew i Złoto są słabe.
dobre ja ostatnio gadając z kolezanką też doszłam do wniosku, że dzielę aktorów na takich, którzy mogliby i nie mogliby być wampirami, bo wiadomo - zagrać wampa to wyższa szkoła jazdy
Ach Johnny - fajny byłby z niego wampirek...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 10:59   #103
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

też uważam że Johnny byłby świetnym wampirem zwłaszcza że w Alicji pokazuje że dobrze wygląda wypudrowany
Mam takie małe pytanie czy tylko ja uważam że Cruise nie był dobrym Lestatem? no bo ostatnio przez nałogowe oglądanie ślicznego Erica znów czytam Wampira Lestata i się utwierdzam w przekonaniu że może charakter oddał nieźle ale kurcze to nie ten wygląd
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:42   #104
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Mnie się Tom Cruise średnio w roli Lestata podobał.
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 12:14   #105
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

jakoś tak trafiam na osoby które są nim zachwycone i chciałam sprawdzić czy źle obie postaci odczytałam czy mam pecha do rozmówców
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 19:07   #106
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez rauko Pokaż wiadomość
też uważam że johnny byłby świetnym wampirem zwłaszcza że w alicji pokazuje że dobrze wygląda wypudrowany :d
mam takie małe pytanie czy tylko ja uważam że cruise nie był dobrym lestatem? No bo ostatnio przez nałogowe oglądanie ślicznego erica znów czytam wampira lestata i się utwierdzam w przekonaniu że może charakter oddał nieźle ale kurcze to nie ten wygląd
zgadzam się
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2009-08-18 o 19:08
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:57   #107
paulina1986f
Raczkowanie
 
Avatar paulina1986f
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 182
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

[1=70dd468e07eb673ab65e89e 138309c61dced7434_5f137f2 51019b;13748921]http://www.filmweb.pl/Robert+Downey+Jr+jako+blo ndwłosy+wampir+Lestat,New s,id=53686

co wy na to? (jeśli ktoś tu w ogóle zagląda )[/QUOTE]

Informacja szokująca Nie wyobrażam sobie R.D. Jr. w tej roli. Tak jak loss_lauri uważam, że Crusie praktycznie prawie we 100% jest odzwierciedleniem Lestata, co więcej nawet Pitt jako Louie sobie doskonale poradził. Obydowoje wykazali się dobrą grą aktorską i obydwoje myślę są dobrym "ucieleśnieniem" obu postaci. Downey Jr. w ogóle mi nie pasuje do roli wampira, jest taki za bardzo "pucowaty" i "wymuskany" i jak już to bardziej pasuje mi do roli w filmach z gatunku komedii romantycznych

A jeśli chodzi o samą ponowną ekranizaję.. Nie wiem co jest takiego złego w starym WzW, że chcą ponownie się za to zabierać. Już lepiej mogli wziąźć się za "Królową Potępionych" bo ta co jest, to jest fatalna Albo.. niech robią kolejne części, a nie poprawiają coś co jest dobrze zrobione.

Ot takie moje małe zdanie
paulina1986f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 06:57   #108
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
zgadzam się
przynajmniej w jednym

Co do ponownej ekranizacji to w jednym się na pewno zgodzimy że Banderas jako Armand był do d*** ja czekam też na lepszą wersję Lestata więc wizja nowego filmu nie jest taka zła
Robert rzeczywiście wamirem byłby marnym za dobrze odżywiony ale to może tylko plotka
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:21   #109
paulina1986f
Raczkowanie
 
Avatar paulina1986f
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 182
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

O tak, tu się i ja nawet zgodzę, że Banderas to nie bardzo Armand Tylko kogo byście widziały zamiast niego? Kto w ogóle według Was pasowałby do roli Louisa, Lestata, Armanda no i pamiętajmy też o Claudii
paulina1986f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 11:33   #110
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez paulina1986f Pokaż wiadomość
Informacja szokująca Nie wyobrażam sobie R.D. Jr. w tej roli. Tak jak loss_lauri uważam, że Crusie praktycznie prawie we 100% jest odzwierciedleniem Lestata, co więcej nawet Pitt jako Louie sobie doskonale poradził. Obydowoje wykazali się dobrą grą aktorską i obydwoje myślę są dobrym "ucieleśnieniem" obu postaci. Downey Jr. w ogóle mi nie pasuje do roli wampira, jest taki za bardzo "pucowaty" i "wymuskany" i jak już to bardziej pasuje mi do roli w filmach z gatunku komedii romantycznych

A jeśli chodzi o samą ponowną ekranizaję.. Nie wiem co jest takiego złego w starym WzW, że chcą ponownie się za to zabierać. Już lepiej mogli wziąźć się za "Królową Potępionych" bo ta co jest, to jest fatalna Albo.. niech robią kolejne części, a nie poprawiają coś co jest dobrze zrobione.

Ot takie moje małe zdanie
ja też jestem zdania, że czegoś, co jest dobre nie powinno się poprawiać, mogliby chosiaż zekranizować Wampira Lestata (moją ulubioną część)...
Cytat:
Napisane przez rauko Pokaż wiadomość
przynajmniej w jednym

Co do ponownej ekranizacji to w jednym się na pewno zgodzimy że Banderas jako Armand był do d*** ja czekam też na lepszą wersję Lestata więc wizja nowego filmu nie jest taka zła
Robert rzeczywiście wamirem byłby marnym za dobrze odżywiony ale to może tylko plotka
oj, nie tylko w jednym jest jeszcze parę innych rzeczy
Cytat:
Napisane przez paulina1986f Pokaż wiadomość
O tak, tu się i ja nawet zgodzę, że Banderas to nie bardzo Armand Tylko kogo byście widziały zamiast niego? Kto w ogóle według Was pasowałby do roli Louisa, Lestata, Armanda no i pamiętajmy też o Claudii
Banderas - bleeeee .w ogóle, zgodnie z rzeczywistością to Aramand był "17-letnim młodzieńcem z falowanymi, kasztanowymi włosami', ale gdzie takiego znaleźć co do Lestata i Louisa to znacie moje zdanie, Klaudii nie lubię
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:44   #111
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Jak dla mnie to kręcenie na nowo filmu który został dobrze zrobiony jest poronionym pomysłem, ale jak już miałabym kogoś zaproponować do roli np.Lestata to proponuje Nicholasa Rogersa http://images.google.pl/imgres?imgur...%3D18%26um%3D1
__________________
CBT

Edytowane przez mika93
Czas edycji: 2009-08-19 o 11:47
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 07:39   #112
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Wywiad wcale taki świetny nie był to znczy nie był zły ale mógł by być lepszy i dlatego sens dostrzegam
Ale też zgadzam się że jeszcze lepszym pomysłem byłoby zrobienie pożądnej wersji Lestata, ta książka jest tak obszerna że i serial by był
Rogers naprawde urodziła się w 1969r?????? a po zdjęciach naprawde nic nie widać się zakonserwował
Co do obsady to największy problem byłby chyba właśnie z Armandem patrzyłąm po obsadach seriali takich jak Plotkara i 90210 i kurcze nic ciekawego
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 08:31   #113
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Jak Rogers teraz wygląda to chyba nikt nie wie,ostatnią rolę zagrał w 2005 roku.
Co do Armanda to faktycznie problem,też nie widze kandydata do tej roli .
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 15:46   #114
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

wygląda na to że jednak doczekamy się ze Johnny zagra wampira i to jeszcze u Burtona
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 16:49   #115
paulina1986f
Raczkowanie
 
Avatar paulina1986f
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 182
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez rauko Pokaż wiadomość
wygląda na to że jednak doczekamy się ze Johnny zagra wampira i to jeszcze u Burtona
Tylko nie będą to Kroniiki tylko film o tytule "Dark Shadows", który powstanie na podstawie serialu emitowanego w latach 60.-70. Główną postacią tego serialu był krwiożerczy Barnabas Collins, patriarcha rodu wampirów i zapewne niego właśnie zagra Johnny, przynajmniej dobrze by było W dodatku będzie to film Burtona, także duet Johnny-Tim to duet niesamowity i zawsze coś dobrego z tego wychodzi
paulina1986f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 18:41   #116
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Witam wszystkich dopiero teraz dołączam się się do tej społeczności zafascynowanej kronikami. Bo dopiero teraz (za co pluje sobie w brodę ) zakupiłam książki z tej serii i zostałam pochłonięta przez "Dziki Ogród" chociaż WzW film widziałam jak tylko wyszedł jak też Królową. Dla mnie Królowa była porażką..... jeśli chodzi o realizację - to przeinaczenie wszystkiego.....i wymieszanie bleeeee. Jedno jednak powiem : aktor grający Lestata był idealny dla mnie (z wyglądu, bo o tym że nie było w tym filmie przekazane nic z głębi tej postaci to inna bajka ) tylko mogli go ufarbować na blond...
Jestem za aby nakręcić na nowo Wampira Lestata, ale niech tego nie mieszają z trzecią częścią bo ręce opadają. Przecież Lestat to dosć opasły tom i jest z czego nakrecić film
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 20:57   #117
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Cytat:
Napisane przez rauko Pokaż wiadomość
Co do obsady to największy problem byłby chyba właśnie z Armandem patrzyłąm po obsadach seriali takich jak Plotkara i 90210 i kurcze nic ciekawego
Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Co do Armanda to faktycznie problem,też nie widze kandydata do tej roli .
A Tim Riggins by wam nie pasował? Tzn. aktor, który gra Tima Rigginsa w Friday Night Lights, nie ważne jak się nazywa

Edytowane przez c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Czas edycji: 2009-08-28 o 21:00
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:07   #118
I Sleeping Sun I
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 99
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

subskrybuję

ksiązki moich młodych lat : Pale zamierzam do nich wrócić.Akurat w tle leci u mnie ściezka dźwiekowa z królowej
I Sleeping Sun I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 07:51   #119
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

Jestem zdecydowanie za ponownym nakręceniem filmu z nową obsadą. A to wszystko z powodu Cruise'a Wampira Lestata wyobrażam sobie jako PRZYSTOJNEGO ( a tym Cruise zdecydowanie nie jest, a juz w długich blond włosach wógóle ) , młodego "wampirzego księcia"
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!


DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 09:35   #120
rauko
Raczkowanie
 
Avatar rauko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72
Dot.: "Kroniki wampirów" - Anne Rice

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;13961638]A Tim Riggins by wam nie pasował? Tzn. aktor, który gra Tima Rigginsa w Friday Night Lights, nie ważne jak się nazywa [/QUOTE]
on chyba troszke za stary już jest do tej roli mi się wydaje że szukać trzyba maks od rocznika 89'
__________________
Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me

Remember me...

Remember, I will still be here,
As long as you hold me,
In your memory
/Josh Groban. Troja/
rauko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.