Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 08:53   #151
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez aniaslonko Pokaż wiadomość
chyba świat dzieli się na tradycjonalistki i posiadaczki staników perfekcyjnych
ja też noszę te 'bazarowe', ale może kiedyś się skuszę na zakup perfekcyjnego - muszę tylko pieniążki odłożyć

a powiedzcie mi - czy nosicie na specjalne okazje - te silikonowe cuś, na same piersi, bez zapięcia z tyłu?
nie zjeżdża to z naszych maleńkich?
na allegro można kupić już za niecałe 6zł
warto?
ja mam to cos i moge stwierdzic ze nie warto co prawda skakałam i wyginałam sie w tym i nie spadło, ale moja małe wygladały w tym na jeszcze mniejsze i bardziej płaskie kupiłam z mysla o sukience a i tak poszłam w staniku
a bazarkowe staniki to fatalne jak dla mnie, jak wsadze jedna piers w miseczke to druga nie chce wejsc bo jakies krzywe są- miseczki
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 09:11   #152
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

aniaslonko co do tych silikonowych przyklejaków to nadają się np na coś luźniejszego bez pleców, bo jak pisała koleżanka wyżej to troche spłaszczają, nie unoszą, ale lekko zbierają ku sobie. Nie odklejają się mimo gorącego dnia.
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 09:35   #153
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
no bo ten kalkulator dopasowany jest chyba do trumphowej rozmiarówki. A ta rozmiarówka jest baaaardzo uboga- bo tak im pewnie wygodniej produkować. Bo większość kobiet i tak jest nieuświadomiona stanikowo i da sobie wcisnąć rozmiar, który mają- nie szkodzi, że 10 cm za luźny i kilka misek za mały
szkoda tylko, że nie jest dopasowany do triumphowych staników! ale gdyby był to by się okazało, że może co 5ta kobieta znalazłaby tam swój rozmiar na szczęście większość kobiet nie patrzy na te rozmiarówki, więc jest szansa, że nie noszą o 3 rozmiary za małej miseczki tylko o 1-2 ;P
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 09:47   #154
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Ojj ten tekst o wysmianiu to byla przenosnia.. chodzi o to ze czemu mam szukac stanika, ktorego nigdzie nie mozna dostac (bynajmniej w moim malym miescie) i bym musiala na oko z allegro zamawiac (co tez nie skutkuje w pelni sukcesem) jak 75A bardzo dobrze na mnie leży. Nie jest ani za ciasne w obwodzie ani za luzne (zapinam na środkowy zatrzask, wiec jakby sie rozciagnal to moge przelozyc). Piers wypelnia mi cala miseczke, ani nie odstaje ani nie jest za mala. Moze jakieś 65D byloby dobre ale watpie bo jestem strasznie szeroka pod biustem i musze mieć 75 inaczej poprostu mnie ciśnie i czuje sie jak w kaftanie (już w 70 nie moge oddychać, czuję sie niewygodnie i ciągle mysle o tym zeby juz taki stanik zdjąć!!) Wiec w obwodze musze miec 75. Czy uważasz takim skromnym mysleniem ze 75D bylby dobry jak noszę 75A ? Wątpie, chyba bym musiala szukac cyckow po calym sklepie, bo 75d bym ich nie znalazla ;]


Mialam kilka stanikow z obwodem 70. I nie czuję się w nich komfortowo. Więc patrze na to tak ze musze miec w obwodzie 75. Przeciez jak wezme jakikolwiek inny rozmiar miseczki b,c,d to o tym obowodzie będą za duże. Bym musiala (tak jak to wy robicie) zmniejszac obwod co do miseczki. Ale 70b moze i miseczka bedzie tez dobra, bo wiadomo ze sie zmiejsza, ale za to obwod bedzie zbyt maly i ciasny!
__________________

Edytowane przez legallybrunette
Czas edycji: 2009-09-02 o 09:51
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 10:08   #155
hrabina_m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

szeregowa hrabina melduje się posłusznie!
ja nazywam je cytrynkami mój mężczyzna też..
od kiedy schudłam 12 kilo moje "c" zmieniło rozmiar na "a"
wszystkie staniki oddałam koleżankom i został mi jeden którego i tak nie noszę! stwierdziłam, że skoro są małe i sterczące to po co mi stanik? i tak już pare miesięcy obywam się bez stanika... chyba nie muszę mówić jak to działa na facetów...
hrabina_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 10:39   #156
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
Ojj ten tekst o wysmianiu to byla przenosnia.. chodzi o to ze czemu mam szukac stanika, ktorego nigdzie nie mozna dostac (bynajmniej w moim malym miescie) i bym musiala na oko z allegro zamawiac (co tez nie skutkuje w pelni sukcesem) jak 75A bardzo dobrze na mnie leży. Nie jest ani za ciasne w obwodzie ani za luzne (zapinam na środkowy zatrzask, wiec jakby sie rozciagnal to moge przelozyc). Piers wypelnia mi cala miseczke, ani nie odstaje ani nie jest za mala. Moze jakieś 65D byloby dobre ale watpie bo jestem strasznie szeroka pod biustem i musze mieć 75 inaczej poprostu mnie ciśnie i czuje sie jak w kaftanie (już w 70 nie moge oddychać, czuję sie niewygodnie i ciągle mysle o tym zeby juz taki stanik zdjąć!!) Wiec w obwodze musze miec 75. Czy uważasz takim skromnym mysleniem ze 75D bylby dobry jak noszę 75A ? Wątpie, chyba bym musiala szukac cyckow po calym sklepie, bo 75d bym ich nie znalazla ;]
przecież wyraźnie piszemy, że 75A ma taką samą miseczkę jak 65D, nie jak 75D!

ABCDitd to nie są stałe wielkości, przy każdej szerokości obwodu miseczki mają inną wielkość

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
Mialam kilka stanikow z obwodem 70. I nie czuję się w nich komfortowo. Więc patrze na to tak ze musze miec w obwodzie 75. Przeciez jak wezme jakikolwiek inny rozmiar miseczki b,c,d to o tym obowodzie będą za duże. Bym musiala (tak jak to wy robicie) zmniejszac obwod co do miseczki. Ale 70b moze i miseczka bedzie tez dobra, bo wiadomo ze sie zmiejsza, ale za to obwod bedzie zbyt maly i ciasny!
może trafiłaś na jakiś ścisły model albo 70tka cisnęła, bo miałaś za małą miseczkę. jak miseczka jest za mała to ciągnie obwód do przodu i wtedy ciśnie.

Cytat:
Napisane przez hrabina_m Pokaż wiadomość
szeregowa hrabina melduje się posłusznie!
ja nazywam je cytrynkami mój mężczyzna też..
od kiedy schudłam 12 kilo moje "c" zmieniło rozmiar na "a"
wszystkie staniki oddałam koleżankom i został mi jeden którego i tak nie noszę! stwierdziłam, że skoro są małe i sterczące to po co mi stanik? i tak już pare miesięcy obywam się bez stanika... chyba nie muszę mówić jak to działa na facetów...
jesteś pewna, że masz 'a'? najlepiej się zmierz i sprawdź w kalkulatorze rozmiarów -> http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 10:44   #157
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

I nagle watek zamienil sie w wielka klotnie na temat stanikow Chyba nie o to chodzilo...
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 10:46   #158
hrabina_m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

jesteś pewna, że masz 'a'? najlepiej się zmierz i sprawdź w kalkulatorze rozmiarów -> http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html [/QUOTE]
na 100% jestem pewna że mam "a" i nie jest to mierzenie na oko
hrabina_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 10:57   #159
Olenkaczarniutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

mi tam sie wydaje ze dziewczyny ktore pisza "male jest piekne" tak na prawde maja co najmniej pelne A... ja mam taki malutkie ze mozna smialo powiedziec ze wogole ich nie ma. czuje sie jakbym miala z 11 lat;/ nawet stanik typu push up nie pomaga...;/ bralam tabletki anty to mi troche urosly ale nie bede sie faszerowac tabletkami ktore pozniej moga spowodowac problemy z zajsciem w ciaze;/ moze jakies tabletki ktore pomagaja? pliss
Olenkaczarniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:05   #160
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez hrabina_m Pokaż wiadomość
jesteś pewna, że masz 'a'? najlepiej się zmierz i sprawdź w kalkulatorze rozmiarów -> http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html
na 100% jestem pewna że mam "a" i nie jest to mierzenie na oko
a skąd wiesz?

poza tym to jest taki magiczny kalkulator

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-09-02 o 11:06
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:11   #161
hrabina_m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

skorzystam chętnie z magicznego kalkulatora ale dopiero jak wyjdę z pracy :P
jeśli chodzi o to jak dobrze poczuć się z małymi piersiami to mówię poważnie żeby wyluzować, przestać się tym zadręczać i spróbować odrzucić stanik póki jest jeszcze lato i bezkarnie można chodzić bez biustonosza to świetna terapia
hrabina_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 11:13   #162
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

65B wyszlo mi polski , brytyjski 60DD. Do tego 60DD to bym musiala chyba kupic 5 przedluzek
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:15   #163
hrabina_m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

60 DD to chyba jak Pamela przed usuwaniem silikonu :P
hrabina_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:19   #164
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez hrabina_m Pokaż wiadomość
60 DD to chyba jak Pamela przed usuwaniem silikonu :P
http://balkonetka.pl/katalog/bra/freya-eleanor-11 przykładowe 60dd
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:23   #165
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez hrabina_m Pokaż wiadomość
60 DD to chyba jak Pamela przed usuwaniem silikonu :P
60dd to jest mały biust, jest wielkości 70b/c, ale polscy producenci próbują go wcisnąć do 70aa (np Triumph )

a wygląda np tak
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/28dd

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-09-02 o 11:25
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:24   #166
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Ach, a dla wszystkich wątpiących:

http://balkonetka.pl/katalog/bra/panache-cleo-robyn-6 60 d
http://balkonetka.pl/katalog/bra/panache-cleo-bobbie-2 60c, ale na ostatnim zdjęciu widać, że za małe
http://balkonetka.pl/katalog/bra/panache-cleo-charlie-4 a to moje ulubione 60 c
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:25   #167
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

a jak komus wyjdzie 65? - tak wyszło
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:29   #168
martynka2711
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

ja też sprawdziłam ten kalkulator rozmiarów-zawsze wydawało mi się,że mam rozmiar 75A,bo mój biust jest naprawdę mały a na tym kalkulatorze wyszedł mi rozmiar 65C.Czy to wogóle jest możliwe?

Edytowane przez martynka2711
Czas edycji: 2009-09-02 o 11:33
martynka2711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:29   #169
Trusq85
Przyczajenie
 
Avatar Trusq85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Witam! A ja wpadłam w wątek choć się rozmiarowo nie nadaję (80D), ale chcę zabrać głos w tej sprawie. Wasze "maleństwa" i "cytrynki" to Boże błogosławieństwo. Posiadając dwa zygmuntowskie dzwony nie mogę biegać i skakać na skakance- a sportowe, specjalne staniki mi nie pomagają. Musiałabym się chyba bandażować jak mumia, żeby mi biust nie falował. Poza tym życie z nimi to dla mnie niesamowita trudność. Wybór staników w moim rozmiarze ogranicza się do babcinych, cielistych spadochronów, które nie leżą i niestety też nie wyglądają. Nie mogę kupić sobie ślicznych turkusowych, kolorowych i pstrokatych staniczków bo takich nie ma dla gigantów. Bluzki też witają mnie rozmiarami powyżej 42- bo 42 wszędzie się układa, a w biuście aż strzelają guziki i napy wszelakiej maści. Żal mi lasek, które katują swoje "maleństwa" silikonem dla efektu nadmuchanych baloników. Chciałabym mieć średniaczka- takie B
__________________
staram się spełniać swoje marzenia...
Trusq85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 11:30   #170
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

65 z jaką literką? to bardzo bardzo typowy obwód, obie moje młodsze siostry taki noszą (szczuplutkie dziewczyny, jedna ma 69cm pod biustem, druga 72). Młodsza ma 65c (ładniutkie małe piersi), starsza 65HH (no to już jest spory biuścik ).
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:32   #171
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez Trusq85 Pokaż wiadomość
Witam! A ja wpadłam w wątek choć się rozmiarowo nie nadaję (80D), ale chcę zabrać głos w tej sprawie. Wasze "maleństwa" i "cytrynki" to Boże błogosławieństwo. Posiadając dwa zygmuntowskie dzwony nie mogę biegać i skakać na skakance- a sportowe, specjalne staniki mi nie pomagają. Musiałabym się chyba bandażować jak mumia, żeby mi biust nie falował. Poza tym życie z nimi to dla mnie niesamowita trudność. Wybór staników w moim rozmiarze ogranicza się do babcinych, cielistych spadochronów, które nie leżą i niestety też nie wyglądają. Nie mogę kupić sobie ślicznych turkusowych, kolorowych i pstrokatych staniczków bo takich nie ma dla gigantów. Bluzki też witają mnie rozmiarami powyżej 42- bo 42 wszędzie się układa, a w biuście aż strzelają guziki i napy wszelakiej maści. Żal mi lasek, które katują swoje "maleństwa" silikonem dla efektu nadmuchanych baloników. Chciałabym mieć średniaczka- takie B
u mnie na przeciwko jest sklep z bielizna o nietypowych rozmairach i jest tam sporo wielkich staników nawet na 90D czy iles tam i są na prawdę super kolorki jak i rodzaje wiec trzeba tylko poszukać

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
65 z jaką literką? to bardzo bardzo typowy obwód, obie moje młodsze siostry taki noszą (szczuplutkie dziewczyny, jedna ma 69cm pod biustem, druga 72). Młodsza ma 65c (ładniutkie małe piersi), starsza 65HH (no to już jest spory biuścik ).
mi wyszło bez literki, tylko ze znakiem zapytania
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:35   #172
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez Trusq85 Pokaż wiadomość
Witam! A ja wpadłam w wątek choć się rozmiarowo nie nadaję (80D), ale chcę zabrać głos w tej sprawie. Wasze "maleństwa" i "cytrynki" to Boże błogosławieństwo. Posiadając dwa zygmuntowskie dzwony nie mogę biegać i skakać na skakance- a sportowe, specjalne staniki mi nie pomagają. Musiałabym się chyba bandażować jak mumia, żeby mi biust nie falował. Poza tym życie z nimi to dla mnie niesamowita trudność. Wybór staników w moim rozmiarze ogranicza się do babcinych, cielistych spadochronów, które nie leżą i niestety też nie wyglądają. Nie mogę kupić sobie ślicznych turkusowych, kolorowych i pstrokatych staniczków bo takich nie ma dla gigantów. Bluzki też witają mnie rozmiarami powyżej 42- bo 42 wszędzie się układa, a w biuście aż strzelają guziki i napy wszelakiej maści. Żal mi lasek, które katują swoje "maleństwa" silikonem dla efektu nadmuchanych baloników. Chciałabym mieć średniaczka- takie B
80d i beżowe namioty? To jest rozmiar, który nosiłam zanim dziewczyny mnie uświadomiły jak powinien wyglądać dobrze dobrany stanik

chyba też przyda Ci się ten link:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

i link do tego wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358303

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
u mnie na przeciwko jest sklep z bielizna o nietypowych rozmairach i jest tam sporo wielkich staników nawet na 90D czy iles tam i są na prawdę super kolorki jak i rodzaje wiec trzeba tylko poszukać
dziewczyny, nie dawajcie sobie wcisnąć, że jest coś takiego jak nietypowy rozmiar stanika
Noszę 75FF w tej chwili (przed przytyciem 70gg) i staników w takich rozmiarach jest MASA. Tak samo jak tego 65c czy 65d trochę się znajdzie, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać

90D --> sama jesteś w stanie przeanalizować na jaką kobietę bedzie to 90cm obwodu stanika POD biustem, nie?


Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
mi wyszło bez literki, tylko ze znakiem zapytania
a to dziwne, możesz podać ile masz w biuście(luźno mierzone), a ile pod(mierzone ciasno?). Jak to zbyt prywatna sprawa to na priv Siostry ostanikowałam to Tobie też mogę spróbować się przydać
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:37   #173
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez martynka2711 Pokaż wiadomość
ja też sprawdziłam ten kalkulator rozmiarów-zawsze wydawało mi się,że mam rozmiar 75A,bo mój biust jest naprawdę mały a na tym kalkulatorze wyszedł mi rozmiar 65C.Czy to wogóle jest możliwe?
tak, możliwe ja nosiłam 70A i 75A a teraz noszę 65C 65D i nawet 60DD

przy każdym obwodzie miseczki mają różną wielkość, więc miseczki są podobnej wielkości w 75A-70B-65C tylko obwód jest ciaśniejszy żeby lepiej podtrzymywać biust, bo do tego w końcu służy biusto-nosz
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:39   #174
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
80d i beżowe namioty? To jest rozmiar, który nosiłam zanim dziewczyny mnie uświadomiły jak powinien wyglądać dobrze dobrany stanik

chyba też przyda Ci się ten link:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

i link do tego wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358303

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------


dziewczyny, nie dawajcie sobie wcisnąć, że jest coś takiego jak nietypowy rozmiar stanika
Noszę 75FF w tej chwili (przed przytyciem 70gg) i staników w takich rozmiarach jest MASA. Tak samo jak tego 65c czy 65d trochę się znajdzie, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać

90D --> sama jesteś w stanie przeanalizować na jaką kobietę bedzie to 90cm obwodu stanika POD biustem, nie?



a to dziwne, możesz podać ile masz w biuście(luźno mierzone), a ile pod(mierzone ciasno?). Jak to zbyt prywatna sprawa to na priv Siostry ostanikowałam to Tobie też mogę spróbować się przydać
nie, dzieki sama sobie dobrałam stanik i dobrze mi z tym i nie trzeba mi pomagac przeanalizowac jak wygląda kobieta o rozmiarze stanika 90d

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------


a mnie sie wydaje ze miałysmy tutaj pisac o naszych cycoszkach, jak sobie z tym radzimy, czy bierzemy jakies specyfiki na ich porost masujemy itp. a nie o doborze stanika... chyba tego nie ma w pierwszym poscie?
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:45   #175
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

aluzja zrozumiana, pa
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:47   #176
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

aluzja gdzie?
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:06   #177
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
a mnie sie wydaje ze miałysmy tutaj pisac o naszych cycoszkach, jak sobie z tym radzimy, czy bierzemy jakies specyfiki na ich porost masujemy itp. a nie o doborze stanika... chyba tego nie ma w pierwszym poscie?
chciałyśmy wam uświadomić, 'problem' małych piersi to często problem źle dobranego stanika.

ja też kiedyś nosiłam A (75A) i cały czas narzekałam, że mam małe piersi, a teraz noszę D (65D) i mimo iż miseczka ma mniej więcej taką samą wielkość ja się czuję lepiej, że mam takie D-duże piersi bo w końcu mam D, D to brzmi dumnie

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
aluzja gdzie?
że nie chcecie słuchać o stanikach i mamy.. sobie iść
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:08   #178
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
chciałyśmy wam uświadomić, 'problem' małych piersi to często problem źle dobranego stanika.

ja też kiedyś nosiłam A (75A) i cały czas narzekałam, że mam małe piersi, a teraz noszę D (65D) i mimo iż miseczka ma mniej więcej taką samą wielkość ja się czuję lepiej, że mam takie D-duże piersi bo w końcu mam D, D to brzmi dumnie


że nie chcecie słuchać o stanikach i mamy.. sobie iść
ja tam problemu nie mam, bo piersiątka mam ładniuśkie
chociaz przydało by mi sie przytyć w klatcce peirsiowej niżej szyji ale nie w piersiach ale jakos zbytnio to mi nie przeszkadza

aa ja nic nie pisałam ze macie sobie pójść , nie pisałam, ktos inny napisał: pa

__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:00   #179
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Matko Boska, ile razy ja to w podstawówce słyszałam.
Nienawidzę tego tekstu i jemu pokrewnych z cyklu : chłop nie pies na kości nie poleci, deska-Tereska itd. Jak bym miała jakiś wpływ na wielkość moich organów płciowych czy tuszę
Teraz już wiem,że to broń otyłych zakompleksionych kobiet przed naporem młodych i szczupłych ale kiedyś wysłuchiwanie takich uwag to była dla mnie gehenna.
Uwazasz, ze tylko otyle kobiety maja duzy biust? To nie wiem ile ty lat zyjesz na swiecie, chyba mniej niz piszesz. A moze twoje stwierdzenie to bron chudych i zakompleksionych kobiet z brakiem biustu przeciwko tym, ktore maja czym oddychac i niekoniecznie faluja faldkami tluszczyku.
Gdyby nie kompleksy tego typu wypowiedzi nie mialyby miejsca.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
I nagle watek zamienil sie w wielka klotnie na temat stanikow Chyba nie o to chodzilo...
Anariel sama podczytywalam ten watek bo jak wiesz mam biust na zbyciu i rzeczywiscie bylo milo. Tylko po co sie klocic jak dziewczyny chca pomoc w doborze stanika albo uswiadomic, ze maly biust to nie tragedia? Przeciez zawsze moze odbyc sie wymiana zdan na wyzszym poziomie.

Edytowane przez madzienka79
Czas edycji: 2009-09-02 o 14:00
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:03   #180
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Bezbiuściaste , deseczki , naleśniki i inne A - zapraszam :D

ja to bym chciała sie dowiedziec jak mozna ujedrnic piersi
jakie stosowac masaże, a moze balsamy, żele, to mnie bardzo ciekawi
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.