sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią) - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 16:00   #4861
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez maximaa Pokaż wiadomość
Monika chyba jeszce w metalclay.pl są takie cyrkonie, zobacz sobie, tam mają sklep z różnymi duperelami i szybko wysyłają przesyłkę i chyba kurierem też można. Pooglądaj i zobaczysz.
Przeglądałam wszystkie sklepy z AC, bo tam właśnie mają cyrkonie Potrzebuję cyrkonie owalne, białe 14 x 10 mm lub 12 x 10/9 mm i takie są tylko w szafirze. Pierwotnie miałybyć Swarki, ale pewnie musiałabym je sprowadzać i może być ciężko z wyrobieniem się... liczę,że szybciej mi je zrobią w szafirze, niż przyleci paczka z USAczy innego miejsca na ziemi.

Ale dziękuję
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:21   #4862
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez poice Pokaż wiadomość
Ha! Ja to już dostałam parę razy! A wiecie co jest najdziwniejsze - za każdym razem inny kolor! Musowo gdzieś to zapisują

Co do reszty tez sie zgadzam
a no to jesteś lepsza, mnie tylko raz kopnął taki "zaszczyt" zastanawiam się tylko jakimi kategoriami oni myślą wsadzając ludziom takie badziewie, liczą na to że ktoś to wykorzysta do zrobienia biżuterii? tym bardziej że widzą na bieżąco co się zamawia i co jest potrzebne...ale kij z tym, ważne że mają większość potrzebnych rzeczy i nawet dobrej jakości no i przesyłki od nich dochodzą ekspresowo
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:22   #4863
yencia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 70
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez kolczyki Pokaż wiadomość
a no to jesteś lepsza, mnie tylko raz kopnął taki "zaszczyt" zastanawiam się tylko jakimi kategoriami oni myślą wsadzając ludziom takie badziewie, liczą na to że ktoś to wykorzysta do zrobienia biżuterii? tym bardziej że widzą na bieżąco co się zamawia i co jest potrzebne...ale kij z tym, ważne że mają większość potrzebnych rzeczy i nawet dobrej jakości no i przesyłki od nich dochodzą ekspresowo
Czy idąc do sklepu, kupując masło żądasz od sprzedawcy szynki na kanapkę gratis ?
yencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:34   #4864
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez yencia Pokaż wiadomość
Czy idąc do sklepu, kupując masło żądasz od sprzedawcy szynki na kanapkę gratis ?
nikt od nikogo niczego nie żąda, tylko jak ktoś się wysila na dodanie gratisika, to niech nie daje bubli, z których nikt pożytku nie ma.. a ten ktoś daje tego pseudo gratisika, tylko dlatego, że nie ma co z nim zrobić bo nikt tego nie kupi

lepiej niech nie daje wcale, a jeśli chce, żeby klient wrócił itd to niech zachęca właśnie szybką przesyłką, miłą obsługą czy programami lojalnościowymi... jest dużo rożnych rozwiązań nie wymagających wkładu finansowego,

np. Bukowiec daje gratisiki odpowiednie do zamówienia, im większe zamówienie tym bardziej wartościowy gratisik, ale nawet przy małych zamówieniach dają coś co się z pewnością przyda, a nie jakiś bubel i dlatego każdy klient jest zadowolony

p.s. dostałam przesyłeczkę z Bukowca znów śliczne wszystko ahh
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:04   #4865
yencia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 70
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez maximaa Pokaż wiadomość
nikt od nikogo niczego nie żąda, tylko jak ktoś się wysila na dodanie gratisika, to niech nie daje bubli, z których nikt pożytku nie ma.. a ten ktoś daje tego pseudo gratisika, tylko dlatego, że nie ma co z nim zrobić bo nikt tego nie kupi

lepiej niech nie daje wcale, a jeśli chce, żeby klient wrócił itd to niech zachęca właśnie szybką przesyłką, miłą obsługą czy programami lojalnościowymi... jest dużo rożnych rozwiązań nie wymagających wkładu finansowego,

np. Bukowiec daje gratisiki odpowiednie do zamówienia, im większe zamówienie tym bardziej wartościowy gratisik, ale nawet przy małych zamówieniach dają coś co się z pewnością przyda, a nie jakiś bubel i dlatego każdy klient jest zadowolony
Niestety, ale każdy gratis, nawet ten najbardziej lipny kosztuje. Ton wypowiedzi był roszczeniowy, nadal trochę jest, więc dlatego się bulwersuję.

Każda forma promocji wymaga większego lub mniejszego wkładu finansowego - bo nie ma nic za darmo.
yencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 13:10   #4866
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez yencia Pokaż wiadomość
Niestety, ale każdy gratis, nawet ten najbardziej lipny kosztuje. Ton wypowiedzi był roszczeniowy, nadal trochę jest, więc dlatego się bulwersuję.

Każda forma promocji wymaga większego lub mniejszego wkładu finansowego - bo nie ma nic za darmo.
zgadzam się, ale im lepsza promocja tym więcej klientów i większe zarobki z resztą nie chce sie sprzeczać, jedynie mi chodzi o to.. że kichą jest jak ktoś daje gratis w formie badziewia, bo to antypromocja jest i juz
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 00:17   #4867
Omi
Raczkowanie
 
Avatar Omi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 262
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Jeżeli chodzi o moje doświadczenia ze sklepami:

Qnszt - tam robiłam daaaawno temu swoje pierwsze zamówienie. Mają dobrej jakości półfabrykaty posrebrzane i bardzo dobrej jakości szkło crackle (potem na allegro trafiałam tylko na takie samorozpadające się) i ogólnie szklane kryształki. Z wad trzeba przyznać, że jest tam trochę drogo. Gratisy się zdarzają- jak ostatni raz robiłam tam zakupy, to dostałam "szałowe" plastikowe perełki....

KatiArt- miła obsługa i szybka wysyłka. Jak zabrakło zamówionych przeze mnie kryształków Pani zadzwoniła i zaproponowała wymianę (dostałam droższe bez dopłaty). Bardzo szybko realizują zamówienia. Do towaru też nie miałam zastrzeżeń. No i- co mnie zdziwiło- dostałam tam księżyce Swarovski AB prawo- i lewo-skrętne. Nawet nie wiedziałam, że istnieje taki podział .

Beabitdesign- mają dobre ceny kryształków, ale o mało co nie przyprawili mnie o zawał serca Zamawiałam większą ilość kryształków i sprzedawca aby dobrze je zabezpieczyć zapakował je w oryginalne pudełeczko po kryształkach, ale przykrył tackę z moimi kryształkami tacką pustą aby się nie przemieszczały. Jak zobaczyłam puste przegródki byłam pewna, że ktoś mi okradł paczkę Ale sklep jest ogólnie bez zarzutu, bardzo szybka wysyłka, kontakt mailowy też bardzo miły i ceny w porządku.

Bukowiec- Bukowiec to mój ulubiony sklep i tam kupuję najczęściej (głównie ze względu na to, że tam mam w jednym miejscu wszystko co lubię kupować i pewność, że wszystko będzie dobrej jakości). Pani jest bardzo miła i cierpliwie znosi to, że często jej zawracam głowę mailami. Dużym plusem są ładnie dobrane gratisy (czasem tak dobrze, że zaczynam podejrzewać, że w Bukowcu czytają mi w myślach i wiedzą co lubię najbardziej dostawać ). Nie mam się do czego doczepić- raz miałam malutki brak w paczce, ale nie dość, że został błyskawicznie dosłany, to jeszcze nie musiałam ponosić kosztów przesyłki mimo, że chciałam jeszcze domówić mały drobiazg. Bardzo polecam

SkarbyNatury- odkryłam ten sklep niedawno. Strasznie dużo rzeczy mi się tam podoba (plasterki minerałów zwłaszcza i piękne cyrkonie) i głupio się przyznać, ale w zdjęcia niektórych kamieni wpatruję się codziennie . Wadą dla mnie jest to, że składanie zamówienia to droga przez mękę (chociaż złożyłam tam dopiero pierwsze zamówienie i możliwe,że po prostu trafiłam na jakieś chwilowe problemy techniczne i oceniam niesłusznie)- koszyk się resetował, wylogowywał i ogólnie działy się z nim cuda. Nie dostałam potwierdzenia i nie wiem czy moje zamówienie dotarło, bo nie dostałam, żadnej informacji jak mogę za nie zapłacić ( a boję się, że jak nie dotarło, to ktoś wykupi mój upatrzony kamyk)

Więcej sklepów nie pamiętam.

A tak w ogóle to witajcie dziewczyny. Zaglądam na Wasze forum od dawna, ale niebardzo wiedziałam gdzie mogłabym napisać pierwszy post
Omi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 08:51   #4868
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Omi o skarbach natury juz wczesniej pisalysmy.. jakis problem techniczny maja.. zamowienia dochodzą ale nie ma potwierdzen itd. Maile z formularza kontaktowego tez nie dochodza, musisz pisac maile z wlasnej skrzynki.

Jeśli chcesz to wyślę Ci na prv dane do przelewu do SN.
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 09:11   #4869
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

kurde, wczoraj zrobiłam zamowienie w Bukowcu a dzisiaj promocja. ja to mam szczescie
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 09:18   #4870
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Heh, Dark

Swoja droga mozna by Wiolce zaproponowac konkurs na wymyslenie konkursu czy promocji
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 09:20   #4871
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

ahh ten bukowiec mnie z torbami pusci!!!!!!!!!!!!!
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 09:33   #4872
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Hm.... no nie..... to ja też zrobię zakupy w bukowcu :P
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 09:35   #4873
zuwiolka
Rozeznanie
 
Avatar zuwiolka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 508
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
Heh, Dark

Swoja droga mozna by Wiolce zaproponowac konkurs na wymyslenie konkursu czy promocji
Konkurs na konkurs Dobre

Tylko czy jury byłoby w stanie zachować obiektywość w ocenie i przy wyborze wygranego
Oto jest pytanie.
__________________
Mój wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=185431
zuwiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 11:04   #4874
Omi
Raczkowanie
 
Avatar Omi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 262
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez maximaa Pokaż wiadomość
Omi o skarbach natury juz wczesniej pisalysmy.. jakis problem techniczny maja.. zamowienia dochodzą ale nie ma potwierdzen itd. Maile z formularza kontaktowego tez nie dochodza, musisz pisac maile z wlasnej skrzynki.

Jeśli chcesz to wyślę Ci na prv dane do przelewu do SN.
Ojj, wybaczcie, nie przejrzałam jeszcze dokładnie wszystkich wątków. Postaram się następnym razem dokładniej je przeszukać zanim zacznę marudzić .
Gdybyś była tak miła, to bardzo proszę o te dane.
Omi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 11:44   #4875
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Omi.. wysłałam, tylko niewiem czy doszło, bo mi coś ostatnio prywatne wiadomości się psują :|

A co do Bukowca.. i uśmiech do Wioli.. odnośnie wprowadzenia drutów srebrnych... do wrapków Wtedy zupełnie bym się przerzuciła na ten sklep.. a teraz muszę druciory kupować w innych sklepach
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:09   #4876
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

No i jest zamówienie w Bukowcu ;] Małe, bo małe, no ale niestety tylko najpotrzebniejsze rzeczy ;] Klientki mnie w tym miesiącu "przygniotły" finansowo indywidualnymi zamówieniami i muszę uważać ile wydaję na to, co nie jest potrzebne do tych projektów ;] Ale jeszcze myszkuję i się waham czy nie domówić jeszcze czegoś
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:31   #4877
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
No i jest zamówienie w Bukowcu ;] Małe, bo małe, no ale niestety tylko najpotrzebniejsze rzeczy ;] Klientki mnie w tym miesiącu "przygniotły" finansowo indywidualnymi zamówieniami i muszę uważać ile wydaję na to, co nie jest potrzebne do tych projektów ;] Ale jeszcze myszkuję i się waham czy nie domówić jeszcze czegoś
no to miło, że przygniatają zazdroszcze
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:41   #4878
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez maximaa Pokaż wiadomość
no to miło, że przygniatają zazdroszcze
Raptem 2 będą, ale bardzo duże ;]

No i chyba zaraz padnę.... jest mój ulubiony łańcuszek rollo, ale chyba ostatnio ceny poszły mocno w górę...... albo mnie rozpieściła hopea - niecałe 20 zł zł z metr ;]
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:57   #4879
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Właśnie dokonałam zamówienia w Sk (hurt) i Sk2. Było z nim dużo zamieszania, pytania o różne artykuły, oba zamówienia połączone itd. Kontakt jest wręcz nieziemski. Odpowiedzi uzyskiwałam niemal natychmiast. Wymienialiśmy się mailami jakby to był czat.
Pierwszy raz zamawiam w ich hurcie i mam nadzieję, że nie będzie ostatni .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 12:11   #4880
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

czy Skarby Natury naprawdę nie wiedzą jak przeraźliwie okropny mają koszyk? nie mogę zrobić zamówienia już od godziny bo mi rzeczy same wpadają, wypadają, pokazują się jakieś niebotyczne ilości jeszcze do tego pojawiające się produkty widmo (id:undefined) z własnymi ilościami i cenami.. kasuję jedno, usuwa mi drugie... Nie wspomnę, że w ciągu 5' jak zeszłam otworzyć drzwi, cała zawartość koszyka prysła! i tak w koło macieju.. Wiem, że tam pisze że jak nie wyśle się zamówienia to nie jest ono zapamiętywane, ale żeby kasowało w 5'?! Jak ja nie znoszę tam robić zakupów.. zawsze tyle nerwów natrace.. ale to jedyny sklep z takim szerokim asortymentem srebra i kamyczków..wrrrrr...
Już raz pisałam do nich żeby coś z tym zrobili ale jak widać bez efektów..
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 12:26   #4881
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez Becia0d Pokaż wiadomość
czy Skarby Natury naprawdę nie wiedzą jak przeraźliwie okropny mają koszyk? nie mogę zrobić zamówienia już od godziny bo mi rzeczy same wpadają, wypadają, pokazują się jakieś niebotyczne ilości jeszcze do tego pojawiające się produkty widmo (id:undefined) z własnymi ilościami i cenami.. kasuję jedno, usuwa mi drugie... Nie wspomnę, że w ciągu 5' jak zeszłam otworzyć drzwi, cała zawartość koszyka prysła! i tak w koło macieju.. Wiem, że tam pisze że jak nie wyśle się zamówienia to nie jest ono zapamiętywane, ale żeby kasowało w 5'?! Jak ja nie znoszę tam robić zakupów.. zawsze tyle nerwów natrace.. ale to jedyny sklep z takim szerokim asortymentem srebra i kamyczków..wrrrrr...
Już raz pisałam do nich żeby coś z tym zrobili ale jak widać bez efektów..
W Skarbach jakieś pół roku temu koszyk rozwalił mi zamówienie za prawie 700zł, i wkurzyłam się tak, że od tego czasu nawet tam nie zaglądam. Tego zamówienia oczywiście nie złozyłam Póki co, czekam aż mi złość przejdzie i MOŻE JAKIMŚ CUDEM ktoś odświeży ten sklep. Ciekawe swoją drogą, ile jest takich osób jak ja - które rezygnują, bo nie mają ochoty użerać się dwie godziny z zamówieniem, szukać w kółko tego samego "bo się skasowało" etc. A to, że właściciele olewają złość klientów na ten koszyk (a przy okazji trzymają bardzo wysokie ceny, i kopiują promocje z innych sklepów....) też o czymś świadczy...

A póki co mam wredną propozycję: jeżeli chcecie coś ze Skarbów, a przez ich koszyk oczywiście szlag trafia zamówienie - pokażcie to Wioli z Bukowca, ona ma talent do wyszukiwania ładnych rzeczy... (no i w Bukowcu wszystko DZIAŁA )

Edytowane przez clementinne
Czas edycji: 2009-09-06 o 12:31
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:12   #4882
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Jakby w Bukowcu były cyrkonie, to definitywnie biorę rozwód ze Skarbami. Pani Wiolu
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:06   #4883
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Jakby w Bukowcu były cyrkonie, to definitywnie biorę rozwód ze Skarbami. Pani Wiolu
o i druty 999!!
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:21   #4884
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

clementinne, pytasz ile osób... pewnie sporo, sama należę do tej grupy, ten koszyk kiedyś o mały włos mnie wykończył. zrobiłam w SN może ze 2 zamówienia. w tym za drugim razem 4 razy zawartość koszyka mi przepadła, wkurzyłam się, poszłam sobie zrobić herbatę, a jak wróciłam, okazało się, że nie ma dwóch srebrnych kalii, które miałam wtedy w koszyku i na których mi zależało. ostatnio miałam podobnie, ale już szlag mnie trafił i dałam sobie spokój
poza tym jak lubię sobie pooglądać sklep, wrzucić do koszyka to, co mi się podoba i co wypatrzyłam, jutro to samo, a za 2 dni złożyć ostateczne zamówienie. zawsze tak robię w bukowcu

Bukowiec to sklep zbliżający się do ideału . dziś wieczorem jakieś srebro włoskie ma być . a ja spłukana jestem, yhhh
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:35   #4885
zuwiolka
Rozeznanie
 
Avatar zuwiolka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 508
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
A póki co mam wredną propozycję: jeżeli chcecie coś ze Skarbów, a przez ich koszyk oczywiście szlag trafia zamówienie - pokażcie to Wioli z Bukowca, ona ma talent do wyszukiwania ładnych rzeczy... (no i w Bukowcu wszystko DZIAŁA )
Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Jakby w Bukowcu były cyrkonie, to definitywnie biorę rozwód ze Skarbami. Pani Wiolu
Dziewczyny Kochane, bardzo moją próżność łechcecie takimi słowami (jak Halama nadstawiam plecki ) ....

Wyszukuję i kupuję to co po prostu mi się podoba, niespecjalnie zwaracając uwage na to co jest u konkurencji i co się sprzedaje akurat w tym kwartale, miesiącu, tygodniu ... na moje szczęście zwykle albo od razu trafia to w Wasze gusta, albo po jakimś czasie okazuje się że wszyscy nagle naraz tego chcą )) To fajne, bo mam ogromną satysfakcję, że Was zainspirowałam
Dlatego więc, że jak do tej pory nie zawiodłam się na swoim guście, to wyłączność na kopiowanie w każdym znaczeniu, pozostawię innych specjalistom w tej dziedzinie

A cyrkonii niestety u mnie raczej nie zobaczycie także z tego powodu, że byłam w ciężkim szoku jak zobaczyłam je na żywo (odpryski przy otworze) i potem jeszcze dokładnie obejrzałam fotki właśnie w SN i okazało się, że to chyba norma, bo wszędzie tak paskudne wykończenie widać.
Nie ukrywam, wzory i kolory są bajeczne i żałuję, że Swarovski takich nie ma, ale ... ma tysiąc innych, pięknych wzorów i co najważniejsze jakość jest jednak nieporównywalna. U mnie swarki z takimi ubytkami lądują w koszu, ew. sama je noszę jak np. zdarzy się ryska na krysztale 50 mm (bolałoby wyrzucanie ot tak).
A może się mylę, może cyrkonie tez są idealnie wyszlifowane, tylko miałam pecha i widziałam jakieś z drugiego sortu ?

Ech, jest tyle jeszcze rzeczy które chciałabym mieć w Bukowcu, póki co dzisiaj świeżutka dostawa srebra prosto z Włoch, a już niebawem zasypię Was minerałami, bo kategoria to skandalicznie opustoszała, ale nie na długo

... to się rozpisałam
__________________
Mój wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=185431
zuwiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:21   #4886
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Nie zauwałyłam, żeby cyrkonie miały jakieś odpryski, ale moze ślepa jestem po prostu.
Z resztą nawet cyrkonie nie przebiją pięknym minerałków.... więc czekam
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:29   #4887
___Dominika___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 385
GG do ___Dominika___
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

a o której to sreberko w bukowcu będzie? bo co pół godziny sprawdzam i się nie mogę doczekać

widze już że dodawane są nowości

Edytowane przez ___Dominika___
Czas edycji: 2009-09-06 o 19:51
___Dominika___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 20:42   #4888
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Nie wiem, ja jakoś zawsze miałam piękne, całe cyrkonie ;] Nie narzekam

Wiolu , więcej brioletek poproszę

Mnie też czasem koszyk SN wkurza... no ale co poradzić... śliczne kamyki są...

Ej... to srebro z Bukowca już poszło??? :P

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2009-09-06 o 20:45
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 20:52   #4889
___Dominika___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 385
GG do ___Dominika___
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

jeszcze nie poszło Wiola pomalutku srebro dodaje
___Dominika___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 20:53   #4890
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: sklepy internetowe - wady i zalety (podziel się opinią)

Cytat:
Napisane przez ___Dominika___ Pokaż wiadomość
jeszcze nie poszło Wiola pomalutku srebro dodaje
Aaa widzisz l] Bo tak patrzę i patrzę i coś mało ;]
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.