Miłośniczki Zary - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-05, 10:23   #961
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Płaszczyk 100 % wełny i taki jesienny raczej chociaż jak wiecie juz takich prawdziwych zimowych nie robią ze względu na klimat. Cena 500 zł ja dałam 259 na All no i jestem mega zadowolona z tego zakupu, bo i ładny i krój oryginalny
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 10:50   #962
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Ja mówiłam o tych ze zdjęć 1-4
Komuś może już rzuciły się w oczy?

Ja niestety nie kojarzę tego futerka, dawno mnie w Mango nie było, odkąd mam na nich focha za ten naszyjnik
Ale jutro chyba się z nimi przeproszę i pójdę nadrobić zaległości
Cytat:
Napisane przez Gosiaxx111 Pokaż wiadomość
kuferek ten ze zdjec Eggnogg



okej, nie ma sprawy
nie podoba mi się na zdjęciu, musiałabym zobaczyć na żywo
Poza tym mam uraz do torebek z Mango miałam 3 (obecnie mam 1) i z każdą coś się stało (były używane sporadycznie,nosiłam lekkie rzeczy) np. 1 się odkształciła a w 2 skóra zeszła płatami (reklamacje uznano ale niechęć pozostała).
Wolę Zarę
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:37   #963
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez kasiuuunia_ol Pokaż wiadomość
pomocy !!!!

Zakochalam sie w zamszowych botkach z venezii,ktore sa w zalaczniku,ale niestety kosztuja one prawie 500zl i szkoda mi kasy nawet gdyby nie bylo mi szkoda to i tak mi stowy brakuje :d i chcialam sie dowiedziec czy w zarze w warszawie znajde cos podobnego? Botki w ciemnym kolorze, na obcasie ale stabilnym i niezbyt wysokim. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam.


up up up !!
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:36   #964
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Nie wiem, o jakich kuferkach mowa, ale mam fotki takich.
Na pokuszenie?

Mierzyla moze ktoras z Was futerko brazowe, bez rekawow? U mnie byly tylko Mki, a jestem ciekawa jak ono sie prezentuje. I czy grzeje? Bo ja zmarzluch...
Nie pokazuj takich zdjęć aaaaaaa, piękny ten pikowany! Kuferek z nitami widziałam w Mango 2 tygodnie temu.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 16:44   #965
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z tym pikaniem na bramkach? Można to jakoś sprawdzić, co jest tego przyczyną? Dzisiaj myślałam, że dostanę szału, bo musiałam kilka razy wracać się do Zary i za każdym razem pikałam , ale tylko przy wyjściu
Specjalnie poszłam z samego rana, żeby uniknąć tłumów, a tu okazało się się, że w kasie nie mają więcej pieniędzy tylko 100 zł i muszę przyjść później
Wróciłam po godzinie, znowu dowiedziałam się, że jeszcze nie mają takiej sumy więc musiałam poczekać. Za każdym razem ochroniarz nie omieszkał sprawdzić mi torebki i rzeczy, robiąc przy okazji uwagi, po co chodzę z rzeczami kupionymi kilka dni temu Nienawidzę takich sytuacji, a zdarza mi się to niestety nie pierwszy raz I zawsze tylko w tej jednej Zarze Chyba będę ją omijać szerokim łukiem

Nota bene oddałam kuferek z Zary, ale za to kupiłam ten pikowany z Mango Nie mogłam się tylko zdecydować, który wziąć więc wzięłam obydwa, żeby na spokojnie przyjrzeć im się w domu i podjąć decyzję

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Nie pokazuj takich zdjęć aaaaaaa, piękny ten pikowany! Kuferek z nitami widziałam w Mango 2 tygodnie temu.
Też dzisiaj go oglądałam, ale nie przypadł mi do gustu Za to pikowane bardzo i teraz mam dylemat, który zostawić?

Wklejam ich zdjęcia. Są matowe i dużo lepiej prezentują się na żywo
Jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (144,6 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (141,2 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (143,5 KB, 192 załadowań)
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:31   #966
lora2009
Raczkowanie
 
Avatar lora2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 84
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z tym pikaniem na bramkach? Można to jakoś sprawdzić, co jest tego przyczyną? Dzisiaj myślałam, że dostanę szału, bo musiałam kilka razy wracać się do Zary i za każdym razem pikałam , ale tylko przy wyjściu
Specjalnie poszłam z samego rana, żeby uniknąć tłumów, a tu okazało się się, że w kasie nie mają więcej pieniędzy tylko 100 zł i muszę przyjść później
Wróciłam po godzinie, znowu dowiedziałam się, że jeszcze nie mają takiej sumy więc musiałam poczekać. Za każdym razem ochroniarz nie omieszkał sprawdzić mi torebki i rzeczy, robiąc przy okazji uwagi, po co chodzę z rzeczami kupionymi kilka dni temu Nienawidzę takich sytuacji, a zdarza mi się to niestety nie pierwszy raz I zawsze tylko w tej jednej Zarze Chyba będę ją omijać szerokim łukiem

Nota bene oddałam kuferek z Zary, ale za to kupiłam ten pikowany z Mango Nie mogłam się tylko zdecydować, który wziąć więc wzięłam obydwa, żeby na spokojnie przyjrzeć im się w domu i podjąć decyzję



Też dzisiaj go oglądałam, ale nie przypadł mi do gustu Za to pikowane bardzo i teraz mam dylemat, który zostawić?

Wklejam ich zdjęcia. Są matowe i dużo lepiej prezentują się na żywo
Jak myślicie?
Oba sa bardzo ładne!
lora2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:34   #967
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z tym pikaniem na bramkach? Można to jakoś sprawdzić, co jest tego przyczyną? Dzisiaj myślałam, że dostanę szału, bo musiałam kilka razy wracać się do Zary i za każdym razem pikałam , ale tylko przy wyjściu
Specjalnie poszłam z samego rana, żeby uniknąć tłumów, a tu okazało się się, że w kasie nie mają więcej pieniędzy tylko 100 zł i muszę przyjść później
Wróciłam po godzinie, znowu dowiedziałam się, że jeszcze nie mają takiej sumy więc musiałam poczekać. Za każdym razem ochroniarz nie omieszkał sprawdzić mi torebki i rzeczy, robiąc przy okazji uwagi, po co chodzę z rzeczami kupionymi kilka dni temu Nienawidzę takich sytuacji, a zdarza mi się to niestety nie pierwszy raz I zawsze tylko w tej jednej Zarze Chyba będę ją omijać szerokim łukiem

Nota bene oddałam kuferek z Zary, ale za to kupiłam ten pikowany z Mango Nie mogłam się tylko zdecydować, który wziąć więc wzięłam obydwa, żeby na spokojnie przyjrzeć im się w domu i podjąć decyzję



Też dzisiaj go oglądałam, ale nie przypadł mi do gustu Za to pikowane bardzo i teraz mam dylemat, który zostawić?

Wklejam ich zdjęcia. Są matowe i dużo lepiej prezentują się na żywo
Jak myślicie?

ja mam często taki problem z butami zary że mi pikają

kilka razy musiałam zdejmować buty

przyszłam własnie napisać że widziałam te kuferki w mng ale mnie osobiśćie nie zachwyciły nie za duże i jakoś tak nie bardzo wyglądały

za to mam ochotę na pikowaną kopertówkę

może trzeba otworzyć wątek o mango bo ostatnio dużo i nim gadamy
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 17:45   #968
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
ja mam często taki problem z butami zary że mi pikają

kilka razy musiałam zdejmować buty

przyszłam własnie napisać że widziałam te kuferki w mng ale mnie osobiśćie nie zachwyciły nie za duże i jakoś tak nie bardzo wyglądały

za to mam ochotę na pikowaną kopertówkę

może trzeba otworzyć wątek o mango bo ostatnio dużo i nim gadamy
Ja w zeszłym roku podejrzewałam swoje kozaki o pikanie Ale dzisiaj miałam buty z Asosa więc to wykluczam Najbardziej złości mnie jednak fakt, że pikam tylko przy wychodzeniu i tylko w tej jednej Zarze I nikt nie wie, dlaczego

Mówisz o tej z małymi nitami? Też mi się bardzo podoba, ale doszłam do wniosku, że kuferek jest bardziej praktyczny Wbrew pozorom są całkiem pakowne, nic większego się nie spodziewałam.. Tylko teraz nie wiem, który mam wybrać
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:48   #969
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku podejrzewałam swoje kozaki o pikanie Ale dzisiaj miałam buty z Asosa więc to wykluczam Najbardziej złości mnie jednak fakt, że pikam tylko przy wychodzeniu i tylko w tej jednej Zarze I nikt nie wie, dlaczego

Mówisz o tej z małymi nitami? Też mi się bardzo podoba, ale doszłam do wniosku, że kuferek jest bardziej praktyczny Wbrew pozorom są całkiem pakowne, nic większego się nie spodziewałam.. Tylko teraz nie wiem, który mam wybrać

ja bym brała czarny moim zdaniem wygląda lepiej

gdyby ta kopertówka była większa to bym się nawet nie zastanawiała nad jej zakupem a tak a4 się nie zmiesci
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:52   #970
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Mademoiselle a może masz ukrytego chipa gdzieś w portfelu jakimś dodatku? ja miałam tak z portfelem i nie złe jaja bo przez pół roku "pikałam" i nie wiedziałam dlaczego?dopiero pewna sprytna Pani w oysho mnie uswiadomiła
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:52   #971
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
ja bym brała czarny moim zdaniem wygląda lepiej

gdyby ta kopertówka była większa to bym się nawet nie zastanawiała nad jej zakupem a tak a4 się nie zmiesci
Na pewno jest bardziej praktyczny W pierwszej chwili większe wrażenie zrobił na mnie czerwony, bo jest w naprawdę ładnym kolorze, ale muszę chyba zastanowić się, do czego go będę nosić..

Oj, kopertówka cudo, ale mnie by się tam nawet portfel nie zmieścił
Niestety jest strasznie płaska i przez to mało praktyczna.. No ale czego wymagać od kopertówki
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 17:53   #972
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

ja bym osobiście wzięła czarny, bo jest bardziej uniwersalny, poza tym za czerwienią nie przepadam

ja na dzisiejszych zakupach doszłam do takich samych wniosków jak Bulba, bardziej jest mi potrzebna duża torebka ,więc w takową zainwestuję dziś w manufakturze nie było tych łańcuchowych ,więc pewnie jutro będę musiała uderzyć na galerię i jeszcze wypatrzyłam taką na allegro ,jak Wam się podoba ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,6 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,6 KB, 79 załadowań)
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:09   #973
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Mademoiselle a może masz ukrytego chipa gdzieś w portfelu jakimś dodatku? ja miałam tak z portfelem i nie złe jaja bo przez pół roku "pikałam" i nie wiedziałam dlaczego?dopiero pewna sprytna Pani w oysho mnie uswiadomiła
Tylko pytanie gdzie?
Podobno to nie portfel, bo dawałam go nawet dzisiaj do rozmagnesowania, a później dalej piszczałam, balerinki też raczej odpadają, to samo ubrania.. Torebka z e-torebki raczej zabezpieczeń żadnych ukrytych nie ma.. A reszta hmm.. iPhone? klucze? chip do drzwi w mieszkaniu?

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
j
ja na dzisiejszych zakupach doszłam do takich samych wniosków jak Bulba, bardziej jest mi potrzebna duża torebka ,więc w takową zainwestuję dziś w manufakturze nie było tych łańcuchowych ,więc pewnie jutro będę musiała uderzyć na galerię i jeszcze wypatrzyłam taką na allegro ,jak Wam się podoba ?
Ja dzisiaj widziałam jedną babkę z tą lub bardzo podobną torebką, ale nie zachwyciła mnie Jak to mówi mój TŻ, ot taka, dla starej malutkiej
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:15   #974
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

jak masz Iphone to jest możliwe, ja tez często "pikam" własnie przez niego. Nie wiem od czego to zależy
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:47   #975
Katielive
Raczkowanie
 
Avatar Katielive
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z tym pikaniem na bramkach? Można to jakoś sprawdzić, co jest tego przyczyną? Dzisiaj myślałam, że dostanę szału, bo musiałam kilka razy wracać się do Zary i za każdym razem pikałam , ale tylko przy wyjściu
Specjalnie poszłam z samego rana, żeby uniknąć tłumów, a tu okazało się się, że w kasie nie mają więcej pieniędzy tylko 100 zł i muszę przyjść później
Wróciłam po godzinie, znowu dowiedziałam się, że jeszcze nie mają takiej sumy więc musiałam poczekać. Za każdym razem ochroniarz nie omieszkał sprawdzić mi torebki i rzeczy, robiąc przy okazji uwagi, po co chodzę z rzeczami kupionymi kilka dni temu Nienawidzę takich sytuacji, a zdarza mi się to niestety nie pierwszy raz I zawsze tylko w tej jednej Zarze Chyba będę ją omijać szerokim łukiem

Nota bene oddałam kuferek z Zary, ale za to kupiłam ten pikowany z Mango Nie mogłam się tylko zdecydować, który wziąć więc wzięłam obydwa, żeby na spokojnie przyjrzeć im się w domu i podjąć decyzję



Też dzisiaj go oglądałam, ale nie przypadł mi do gustu Za to pikowane bardzo i teraz mam dylemat, który zostawić?

Wklejam ich zdjęcia. Są matowe i dużo lepiej prezentują się na żywo
Jak myślicie?
Na twoim miejscu zostawiłabym czarny, jest piękny, za to czerwony w ogóle mi się nie podoba, wygląda troche jakby był tandetny
Poza tym czarny do wszystkiego pasuje
Katielive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:57   #976
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Katielive Pokaż wiadomość
Na twoim miejscu zostawiłabym czarny, jest piękny, za to czerwony w ogóle mi się nie podoba, wygląda troche jakby był tandetny
Poza tym czarny do wszystkiego pasuje
Czerwony fatalnie wyszedł na zdjęciu, macie rację. I tutaj i na tym katalogowym, wygląda jak by się strasznie błyszczał. W rzeczywistości jest o wiele ładniejszy, ale macie rację, że czarny jest do wszystkiego
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 19:04   #977
la dra
Raczkowanie
 
Avatar la dra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 333
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Mademoiselle Jeanne, bo dłuższej chwili zastanowienia to serio może być i iPhone, jak zasugerowała sintagma. Co prawda sama iPhone'a nie posiadam, ale byłam kiedyś z kolegą notabene posiadaczem iPhone'a na zakupach w jakimś tam X sklepie (nawet nie sieciówce, jakimś takim butiku) i właśnie pikał, i to tylko przy wyjściu. W końcu zdezorientowany ochroniarz go puścił, bo nikt nie miał pojęcia, co to dokładnie było. Kurczę chyba się go spytam, czy pikał w jakimś sklepie jeszcze i zasugeruję iPhone'a, bo sprawy do dziś! haha nie rozwiązano ... Co do kuferka to też wybrałabym czarny, taki elegancki, klasyczny, czerwony kojarzy mi się jakoś tak ... Nie do końca.

Mam pytanie czy kojarzycie u siebie w Zarze takie skórzane marszczone balerinki. Dostępne w dwóch kolorach, czarny i beż. Kosztują 199 zł, czaję się na 39, ale u mnie już nie ma...
__________________
*tu znajduje się mądry cytat podnoszący świat na duchu*







Edytowane przez la dra
Czas edycji: 2009-09-05 o 19:06
la dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 19:11   #978
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez la dra Pokaż wiadomość
Mademoiselle Jeanne, bo dłuższej chwili zastanowienia to serio może być i iPhone, jak zasugerowała sintagma. Co prawda sama iPhone'a nie posiadam, ale byłam kiedyś z kolegą notabene posiadaczem iPhone'a na zakupach w jakimś tam X sklepie (nawet nie sieciówce, jakimś takim butiku) i właśnie pikał, i to tylko przy wyjściu. W końcu zdezorientowany ochroniarz go puścił, bo nikt nie miał pojęcia, co to dokładnie było. Kurczę chyba się go spytam, czy pikał w jakimś sklepie jeszcze i zasugeruję iPhone'a, bo sprawy do dziś! haha nie rozwiązano ... Co do kuferka to też wybrałabym czarny, taki elegancki, klasyczny, czerwony kojarzy mi się jakoś tak ... Nie do końca.

Mam pytanie czy kojarzycie u siebie w Zarze takie skórzane marszczone balerinki. Dostępne w dwóch kolorach, czarny i beż. Kosztują 199 zł, czaję się na 39, ale u mnie już nie ma...
Jeśli możesz, to zapytaj, bo bardzo jestem ciekawa.. Szczerze mówiąc trochę to niemiłe jak wychodzisz ze sklepu, pikając i od razu biegnie za tobą ochroniarz z ekspedientką i patrzą się na człowieka, jak na potencjalnego złodzieja..

Wiem, o których mówisz, ale nie zwróciłam uwagę, czy u mnie jeszcze są.. Mogę zobaczyć, jak będę na zakupach w najbliższym czasie
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 20:03   #979
lora2009
Raczkowanie
 
Avatar lora2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 84
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
ja bym osobiście wzięła czarny, bo jest bardziej uniwersalny, poza tym za czerwienią nie przepadam

ja na dzisiejszych zakupach doszłam do takich samych wniosków jak Bulba, bardziej jest mi potrzebna duża torebka ,więc w takową zainwestuję dziś w manufakturze nie było tych łańcuchowych ,więc pewnie jutro będę musiała uderzyć na galerię i jeszcze wypatrzyłam taką na allegro ,jak Wam się podoba ?
Fajna tez chce ja kupic ale kolor karmel.
lora2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 20:40   #980
grizz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 980
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

haha,a ja właśnie miałam kupic iphona,ale po Waszych wypowiedziach jednak zrezygnyje,bo często jestem w Zarze i nie chce pikać,ani sie tłumaczyć

co do kuferków ja bym zostawiła czarny
__________________
grizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:00   #981
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez grizz Pokaż wiadomość
haha,a ja właśnie miałam kupic iphona,ale po Waszych wypowiedziach jednak zrezygnyje,bo często jestem w Zarze i nie chce pikać,ani sie tłumaczyć

co do kuferków ja bym zostawiła czarny
mnie zniechęciło skutecznie do iphona to że podobno często pękają szybki
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:17   #982
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez grizz Pokaż wiadomość
haha,a ja właśnie miałam kupic iphona,ale po Waszych wypowiedziach jednak zrezygnyje,bo często jestem w Zarze i nie chce pikać,ani sie tłumaczyć

co do kuferków ja bym zostawiła czarny

no z tym Iphonem to chyba prawda, bo też pikałam kilka razy w rożnych zarach i jeszcze we wranglerze ale nigdy bym nie pomyślała, że to mój tel jest winny

a co do kuferka, to tez bym czarny zostawila
kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:19   #983
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
mnie zniechęciło skutecznie do iphona to że podobno często pękają szybki
O pękających szybkach nie słyszałam wcześniej, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że iPhone'y jako telefony są kiepskie Często rozłączają w środku rozmowy, gubią zasięg, odrzucają połączenia itp. Nie wiem, jak z tymi najnowszymi, ale zwykły 3G pod tym względem jest niestety kiepski Wcześniej miałam LG Pradę też bardzo ładny dotykowy telefonik i podstawowe funkcje bez porównania Co nie zmienia faktu, że ja do swojego już na tyle się przyzwyczaiłam, że chyba nie chciałabym zmieniać na żaden inny

Wracając do tematu Zary: myślicie, że jest szansa, że pojawią się jeszcze inne, ocieplane kozaki na płaskiej podeszwie? W zeszłym roku były fajne takie lekko marszczone u dołu, wciągane właśnie z lekkim misiem, w tym roku też są bardzo podobne, ale niestety bez niczego Myślicie, że mogą się pojawić jeszcze jakieś inne?
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:22   #984
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
O pękających szybkach nie słyszałam wcześniej, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że iPhone'y jako telefony są kiepskie Często rozłączają w środku rozmowy, gubią zasięg, odrzucają połączenia itp. Nie wiem, jak z tymi najnowszymi, ale zwykły 3G pod tym względem jest niestety kiepski Wcześniej miałam LG Pradę też bardzo ładny dotykowy telefonik i podstawowe funkcje bez porównania Co nie zmienia faktu, że ja do swojego już na tyle się przyzwyczaiłam, że chyba nie chciałabym zmieniać na żaden inny

Wracając do tematu Zary: myślicie, że jest szansa, że pojawią się jeszcze inne, ocieplane kozaki na płaskiej podeszwie? W zeszłym roku były fajne takie lekko marszczone u dołu, wciągane właśnie z lekkim misiem, w tym roku też są bardzo podobne, ale niestety bez niczego Myślicie, że mogą się pojawić jeszcze jakieś inne?
ja myślę że jeszcze na pewno się trafią


co to iphonów to tą informację odnośnie pękających szybek powiedziała mi nawet Pani w salonie jak podpisywałam umowę bo też początkowo chciałam iphona nie obejmuje tego gwarancja, a koszt szybki to 150 euro...czyli praktycznie połowa telefonu
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:29   #985
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
ja myślę że jeszcze na pewno się trafią


co to iphonów to tą informację odnośnie pękających szybek powiedziała mi nawet Pani w salonie jak podpisywałam umowę bo też początkowo chciałam iphona nie obejmuje tego gwarancja, a koszt szybki to 150 euro...czyli praktycznie połowa telefonu
a ja słyszałam o wybuchających bateriach w Iphonie ponoć niezła afera z tym była ja bym mojego iphona nie zamieniła na żaden inny


oops powtarzam zdania poprzedniczek

Edytowane przez kootekk
Czas edycji: 2009-09-05 o 21:32
kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:31   #986
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

jeanne - bardzo dobrze że oddałaś ten lekarski kuferek ja, mimi że sama już sędziwa jestem, nie kupiłabym takiego, bo skutecznie kojarzą mi się ze starszymi Paniami
te z mango też mi się nie podobają, ale jakbym miała wybierać to wzięłabym czarny
przez ten wątek kupiłam dziś torbę - jutro wkleję zdjęcie, bo teraz już padam na twarz ;?
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:41   #987
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Aldo wypuściło takie oto buty ciekawa jestem czy w Polsce są dostępne

łudząco podobne do zarowych kolor to kobalt, fuksja i czerń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27_mickolick_6_6.jpg (130,2 KB, 28 załadowań)
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:54   #988
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
jeanne - bardzo dobrze że oddałaś ten lekarski kuferek ja, mimo że sama już sędziwa jestem, nie kupiłabym takiego, bo skutecznie kojarzą mi się ze starszymi Paniami
te z mango też mi się nie podobają, ale jakbym miała wybierać to wzięłabym czarny
przez ten wątek kupiłam dziś torbę - jutro wkleję zdjęcie, bo teraz już padam na twarz ;?
Pochwal się koniecznie torbą, jestem bardzo ciekawa!

Ja chyba zostawię koniec końców czarny..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 22:09   #989
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Aldo wypuściło takie oto buty ciekawa jestem czy w Polsce są dostępne

łudząco podobne do zarowych kolor to kobalt, fuksja i czerń
Są dostępne widziałam je ok tydzień temu. ale chyba były droższe niż Zarowe.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 22:13   #990
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
Są dostępne widziałam je ok tydzień temu. ale chyba były droższe niż Zarowe.

cena podana na stronie to 70 funtów
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.