Pryszcze - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 17:34   #61
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Pryszcze

znam świetny sposob WYSZUKIWARKA
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:14   #62
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Pryszcze

jesli to tradzik, to tak szybko "raz na zawsze" sie go nie pozbedziesz
masci, kremow, zeli jest wiele, ale niewiadomo co bedzie dobre dla Twojej twarzy.
poczytaj watki o tradziku
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 10:04   #63
Malinowax3
Raczkowanie
 
Avatar Malinowax3
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Pryszcze

Jeśli jesteś nastolatką, to trądzik możesz tylko załagodzić ale całkiem się go nie pozbędziesz. Przy dobrej pielęgnacji sam zniknie, ale nie będzie to za miesiąc czy dwa
Malinowax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 13:28   #64
progresywna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 63
Dot.: Pryszcze

Moja młodsza siostra miała taki problem. Wypróbowała chyba wszystkiego, co było dostępne w drogeriach i aptekach. Trądzik zniakał, ale się pojawiał. Kiedyś nie wytrzymała i poszła do kosmetyczki. Ta zrobiła jej zabieg oczyszczania i poleciła kosmetyki przeciwtrądzikowe firmy MayStar żeby nieczystoci skórne tak szybko się znowu nie pojawiały. I działa. Używa zestawu żelu, jakiejś emulsji i kremu chyba + jakiś tam tonik chyba i jej cera wygląda o wiele czyśniej niż wcześniej.
progresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 15:21   #65
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: Pryszcze

Z kosmetyków najbardziej pomaga mi pianka do mycia twarzy AHA - Afrodite i płyn Acnosan (na receptę).

Radziłabym jednak pomyśleć o oczyszczaniu manualnym u kosmetyczki. W moim przypadku, w szczególności za pierwszym razem, dało to niesamowite rezultaty jakich się nie spodziewałam.
__________________
Przebieg ciąży i porodu - dla ciężarnych i młodych mamusiek
Parentingowo - a to już dla rodziców małych dzieci
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 18:55   #66
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Pryszcze

Myślisz, że tylko Ty na tym forum masz taki problem? Na pewno pomoże ci... tylko nie pamiętam jak to sie nazywało... Brzmiało chyba Wyszukiwarka, czy coś takiego.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:19   #67
anka0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Pryszcze

witam

Pryszcze i zaskórniki to nie tylko twój problem... ale bardzo wiele dziewczyn się z tym zmaga ja osobiście obecnie nie mam jakiś dramatycznych problemów ze skóra od czasu do czasu "coś wyskoczy" ale kiedyś to było gorzej bolące guzy i pełno zaskórników ani dermatolog nic nie pomógł ani kosmetyki z drogerii które czasem pogarszają jeszcze bardziej sprawę ani też znane dermokosmetyki do póki przypadkiem nie wpadłam zachęcona opiniami z portalu kafeterii na magiczną maseczkę Lerosett Mineral Deep Cleanser Maska oczyszczająca z glinki wulkanicznej którą mogę Ci z czystym sumieniem polecić bo jest naprawde rewelacyjna świetnie oczyszcza twarz i zmaga się z większymi problemami a efekt widoczny już po 1 użyciu używam jej 2 miesiące a moja cera jest czysta jak nigdy dotąd tak jak pisałam od czasu do czasu coś wyskoczy pojedyńczego przeważnie przed okresem ale po nałożeniu punktowym maseczki znika "intruz" w 2 dni
anka0001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 10:25   #68
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Pryszcze

Cytat:
Napisane przez anka0001 Pokaż wiadomość
nic nie pomógł ani kosmetyki z drogerii które czasem pogarszają jeszcze bardziej sprawę ani też znane dermokosmetyki do póki przypadkiem nie wpadłam zachęcona opiniami z portalu kafeterii na magiczną maseczkę Lerosett Mineral Deep Cleanser Maska oczyszczająca z glinki wulkanicznej którą mogę Ci z czystym sumieniem polecić bo jest naprawde rewelacyjna świetnie oczyszcza twarz i zmaga się z większymi problemami a efekt widoczny już po 1 użyciu używam jej 2 miesiące a moja cera jest czysta jak nigdy dotąd tak jak pisałam od czasu do czasu coś wyskoczy pojedyńczego przeważnie przed okresem ale po nałożeniu punktowym maseczki znika "intruz" w 2 dni
tez uzywam tej maseczki, ale choc na poczatku faktycznie bylo fantastycznie, potem zaczela bardzo podrazniac mi twarz, byla ona zaczerwieniona i sciagnieta. dlatego teraz uzywam jej znacznie rzadziej.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 12:20   #69
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Pryszcze

no tak wyszukiwarka jak pisalam wczesniej a pozatym to maska z glinki zielonej, tabletki drozdzowe, pokrzywa, pasta cynkowa
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 12:44   #70
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Pryszcze

Inaczej leczymy zaskórniki, inaczej ropne stany zapalne - w przypadku tych drugich mamy do czynienia z zakażeniem bakteryjnym. Wątków o zaskórnikikach jest mnóstow, z wykwitami ropnymi lepiej udac sie do dermatologa - samemu mało możemy zdziałać
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 08:35   #71
Cztenastka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Pryszcze . ! : (

Hm. mam 15 lat ... wiadomo okres dojrzewania... Nie pamiętam kiedy miałam ostatnio idealną cerę bez żadnego pryszcza...ale teraz to wszystko się nasiliło... zawsze miałam jednego nie góra dwa. dało się z tym żyć... ale to co teraz dzieje się z moją skórą jest straszne.! Wiadomo chciałabym ładniej wyglądać stosowałam różne środki... lecz mam na nie uczulenie... poparzyłam sobie skórę. ;/ . Jedynie co mi pomaga to tribiotick jest to maść z antybiotykiem... poleciła mi go koleżanka... wiem , że nie jest on przeznaczony do likwidacji pryczy no ale... jeśli to mi pomaga....lecz jest mały problem niby zwykłe 2 zł za jeden listek lecz jest to tylko 1 g tej maści... stosując go nie wyrabiam z kasą ... a mam też inne wydatki . czy znacie może jakieś inne preparaty dzięki którym pozbędę sie trądziku? A może jakieś domowe sposoby? Byle nie drogo ! Dziękuje Wam z góry .
Cztenastka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 14:30   #72
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Pryszcze . ! : (

Popełniłaś błąd stosując na własną rękę preparaty antytrądzikowe. Zapewne nie masz na nie uczulenia, po prostu podrażniły Ci twarz, prawdopodobnie ich działanie było z mocne. Wybierz się do dermatologa. Dobierze Ci leki odpowiednie dla Twojej skóry, lecząc się samodzielnie wyrządzasz sobie jeszcze większą krzywdę.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 14:40   #73
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 089
Dot.: Pryszcze . ! : (

Powinnas isc do dermatologa. Stosujac masci na wlasna reke nabawisz sie blizn na cale zycie.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 16:34   #74
edit333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: Pryszcze . ! : (

Jeśli masz 15 lat, to też musisz poczekać aż hormony Ci się wyszaleją. Oczywiście to swoją drogą. Również jak poprzedniczki polecam wizytę u dermatologa. Na własną rękę możesz stosować, a nawet powinnaś mydełka antybakteryjne lub żele do mycia twarzy i toniki.
__________________
Jedyne w swoim rodzaju - Paris Avenue
edit333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 18:44   #75
Shelleen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdynia-Ciasteczkowo
Wiadomości: 29
GG do Shelleen
Dot.: Pryszcze . ! : (

A ja polecam domowe metody. Dermatolog zaleci kilka nietanich maści, a czasami antybiotyków, które tylko pomieszają jeszcze bardziej. W Twoim wieku nie powinno się jeszcze za wiele "grzebać". Spróbuj maseczki drożdżowej, która jest na prawdę skuteczna, mój kuzyn wyleczył trądzik w dwa tygodnie (ma 16 lat) choć wiadomo, że jeszcze ze 2-3 lata będzie mu jeszcze co nie co wyskakiwać.
Skup się na tym, żeby nie pogorszyć stanu cery wyciskaniem, drapaniem, paskudzeniem chemią. I nie dotykaj

Powodzenia i pozdrawiam,
Shell
__________________
Zapraszam na bloga Everyday-Woman

Kosmetyki, pielęgnacja,porady, makijaże i wiele innych
Shelleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:19   #76
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Pryszcze . ! : (

mseczka drożdżowa nie działa na wszystkich, znam osobę u której spowodowała jeszcze większy wysyp ;|
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 15:28   #77
Shelleen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdynia-Ciasteczkowo
Wiadomości: 29
GG do Shelleen
Dot.: Pryszcze . ! : (

Bo o to chodzi Drożdże powodują detoksykację w skórze, przez co, w dużym uproszczeniu, wszystkie "syfy" czekające pod skórą na najlepszy moment, żeby wyjść i zrobić pobojowisko, wychodzą może to niezbyt przyjemne przez pewien okres ale w końcu to znika. Na przykład jestem na etapie jedzenia tabletek z drożdżami piwowarskimi (teoretycznie na włosy) nawet na plecach i pod biustem zaczęły wychodzić mi te gule bolące, co lubią trzymać się parę tygodni. Teraz po prawie 5 tygodniach w końcu przestały pojawiać się nowe i czekam aż do końca poznikają te już istniejące.
W każdym razie istotą drożdzy jest usunięcie toksyn a to w jaki sposób to przebiega, łagodny czy ostry, zależy od tego w jakim stanie jest organizm Wiele dziewczyn zniechęca się zaraz po pierwszym wysypie po drożdżach i już do nich nie wraca, a to często jest błąd, bo wystarczy się "przemęczyć". Oczywiście nie mówię o przypadkach uczuleń i alergii, jeśli o to chodzi to się nie wypowiadam


Pozdrawiam
__________________
Zapraszam na bloga Everyday-Woman

Kosmetyki, pielęgnacja,porady, makijaże i wiele innych
Shelleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:06   #78
martuniia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Pryszcze : /

Mam 14 lat i nie mam zabardzo problemów z trądzikiem. Codziennie wieczorem myję tawrz żelem ziaja oraz smaruję kremem do twarzy. Mimo to od czasu do czasu wyskakują mi czerwone pryszcze. Ostatnio zrobił mi się jeden Nad brwią i bardzo mnie denerwował więc postanowiłam, go wycisnąć lecz niestety nie zniknął jest mniejszy lecz czerwony i bardzo widoczny : / Bardzo mnie to denerwuje, więc spróbowałam go jeszcze raz wycisną lecz nie da się. Mam teraz czerwoną kropkę nad brwią, której nie da się wycisnąć : / Co mam zrobić, żeby ten pryszcz zniknął ?? : /
martuniia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:15   #79
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Pryszcze : /

Do pieca na trzy zdrowaśki!
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 18:18   #80
martuniia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pryszcze : /

Ahahaha ; D Niezłe : ) Ale tak naprawdę ?? Co mam zrobić, żeby po pryszczach nie zostawały mi takie czerwone ślady ?? : /
martuniia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:13   #81
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Pryszcze : /

Co masz zrobić? Daj mu spokój i pozwól się zagoić.
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:41   #82
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: Pryszcze : /

jak już wycisnęłaś to teraz możesz tylko czekać ew. smarować jakimś kremem na trądzik, aż się wyleczy Swoją drogą, jeden pryszcz i taki problem?
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:52   #83
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Pryszcze : /

Cytat:
Napisane przez Hiromi_Ise Pokaż wiadomość
jak już wycisnęłaś to teraz możesz tylko czekać ew. smarować jakimś kremem na trądzik, aż się wyleczy Swoją drogą, jeden pryszcz i taki problem?
No nie?
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 21:11   #84
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Dot.: Pryszcze : /

Jak masz trądzik to zamiast wyciskać udaj się do dermatologa.
Domowe sposoby (nieco apteczne) -które pod żadnym względem nie zastąpią Ci wizyty u lekarza t0 -tormentiol (taka maść , kosztuje około 10zł) , nasienie lnu , dobry demakijaż jeżeli malujesz się , odpowiednia dieta ( jeżeli źle odżywiasz się może to pogorszyć stan Twojej skóry) , mydło siarkowe i maść cynkowa!

I nie wyciskaj ,bo mogą Ci zostać ślady ,których nie będziesz w stanie usunąć!
Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 21:13   #85
Joasia3212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 49
Dot.: Pryszcze : /

Jedne nie chciany mieszkaniec to jeszcze nie katastrofa ranka się zagoi i zniknie tylko gdy będziesz ja drażniła to niestety potrwa to o wiele dłużej
Joasia3212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 23:01   #86
jagodka230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 75
Dot.: Pryszcze : /

posmaruj go maścią ichtiolową:P wyciągnie z niego wszystko i się zagoi
jagodka230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 20:49   #87
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Pryszcze : /

dokładnie, maść ichtiolową kup, tania jak barszcz...
pryszczy nie wyciskaj, tym bardziej takich, które jeszcze nie do końca 'wyrosły', bo tylko pogarszasz... a jeszcze sobie poroznosisz i dopiero będzie problem
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 00:28   #88
Murieel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Pryszcz pod okiem

Broń boże, nie smaruj maścią cynkową pod okiem, ani nie przekłuwaj igłą. Jeśli przypadkiem uszkodzisz rogówkę, to katastrofa murowana! Jeśli samo nie schodzi, to idź do lekarza.
Murieel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 10:54   #89
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Pryszcze : /

Cytat:
Napisane przez martuniia99 Pokaż wiadomość
Mam 14 lat i nie mam zabardzo problemów z trądzikiem. Codziennie wieczorem myję tawrz żelem ziaja oraz smaruję kremem do twarzy. Mimo to od czasu do czasu wyskakują mi czerwone pryszcze. Ostatnio zrobił mi się jeden Nad brwią i bardzo mnie denerwował więc postanowiłam, go wycisnąć lecz niestety nie zniknął jest mniejszy lecz czerwony i bardzo widoczny : / Bardzo mnie to denerwuje, więc spróbowałam go jeszcze raz wycisną lecz nie da się. Mam teraz czerwoną kropkę nad brwią, której nie da się wycisnąć : / Co mam zrobić, żeby ten pryszcz zniknął ?? : /
Dziewczyny dobrze Ci radzą. Możesz posmarować takie wypryski na noc pastą cynkową lub maścią ichtiolową. Staraj się nie wyciskać, bo nieumiejętne wyciskanie może spowodować blizny.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 12:30   #90
Sylwiusa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: Pryszcze : /

Są specjalne kosmetyki punktowe na wypryski, które nie wysuszają jak cytryna i inne. np firmy Ziaja,którą stosujesz koszt to niecałe 10zł, a warto coś takiego mieć.
Sylwiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.