Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-13, 16:37   #1081
laven
Raczkowanie
 
Avatar laven
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Zakup odpowiedniego stanika jest tak samo ważny jak zakup spodni, czy płaszcza. Również mam ograniczoną kwotę na zakupy, ale wolę kupić spodnie za 20zł, a resztę przeznaczyć na stanik. Na bieliźnie naprawdę nie warto oszczędzać.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Jeszcze małe uzupełnienie. Pisząc, że nie warto oszczędzać nie mam na myśli, że uważam, że trzeba kupować biustonosze za ponad 100zł. Jeśli ktoś (dzięki łatwiej dostępnemu rozmiarowi, jakieś promocji, itp.) jest w stanie kupić stanik za 20-30zł to super i niech kupuje. Ale jeśli ma wybór fatalnie dopasowany stanik za 30zł, a super dopasowany za 100zł to lepiej wydać te 100zł.
Zdaję sobie sprawę, że na bieliźnie się nie oszczędza. W końcu chodzi tu też o zdrowie. Ale kiedy w gre wchodzi licealne kieszonkowe i inne wydatki ( podręczniki, spodnie, buty, płaszcz, bluza, torba, kosmetyki... Chyba sama rozumiesz )to trudno kupić droższy stanik...

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
60C to jest bardzo mały rozmiar, ma miseczki wielkości 70A i 65B, bo miseczki przy każdej wielkości obwodu mają inną wielkość, przelicza się je mniej więcej o jedną.
rozmiar 60c jest niestety produkowany przez niewiele firm dlatego są one dość drogie, ale właśnie po to powstało lobby biuściastych i małobiuściastych, żeby lobbować produkowanie szerokiej rozmiarówki przez wszystkich producentów, im więcej firm będzie produkować takie rozmiary, tym będą tańsze.

poza tym (j.w.) przy małym biuście nie trzeba mocno zaniżać obwodu, myślę, że starczy Ci ścisłe 65A/B, które jest częściej dostępne, ale zawyżania obwodu nie polecam.

dlaczego nie masz możliwości robienia zakupów przez internet? przecież widać, że internet masz. wystarczy mieć pieniądzę, pocztę i adres, więc jaki problem?
w internecie łatwiej jest znaleźć coś taniej, są promocje, można też znaleźć okazje na allegro albo na ebayu.

z tańszych modeli, Milena miała jeden model w rozmiarze 60C za 53zł, ale już jest wykupiony, teraz ma jeden za 69zł.
Esotiq ma 65tki od ok 50zł, na przecenie taniej.
na allegro i ebayu są 65tki (czyli brytyjskie 30tki) La Senzy i M&S za niewielkie kwoty.

w Triumphie i H&Mie nie ma 65tek.
Szkoda, że tak jak piszesz producenci bielizny nie zdają sobie sprawy, że obwód nie zaczyna się od 70cm. Rozejrzę się po sklepach za tym rozmiarem 65 A/B w galerii, a widziałam chyba u siebie Esotiq. Wstyd się przyznać ale nigdy nie wchodzę w CH do sklepów z bielizną z przekonania, że tam drogo. Teraz już wiem, dlaczego.

A co do zakupów przez internet to pomimo, że dostęp mam to nie moge robić.

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
Cena za dopasowany stanik może jest duża jak porównasz do bazarowych.
tylko że te bazarowe już po 2-3 mc mają porozciągane wszelkie gumki i nie nadają się do noszenia. rozmiar pomijam.

zawsze można polować na allegro,
ja tak robię 20 zl za używany ale zobaczę przynajmniej czy mi pasuje rozmiar i obwód. la senza i m&S - dużo tego.

oczywiście panache są dużo droższe ale zawsze można zacząć od innych marek.
Niestety chyba bym się nie potrafiła przełamać i kupić używaną bielizne.

Cytat:
Napisane przez leukocyt Pokaż wiadomość
mam dokladnie takie wymiary jak ty i tez rozpoczynam poszukwianie takiego stanika ale nie wyobrazam sobie jak moglabym chodzic w 60 mam 70 i ledwo dycham
Fajnie, tylko boję się, że długa droga przed nami Jak coś znajdziesz to daj znać gdzie i za ile
__________________
HOBBY: własne życie
laven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 16:38   #1082
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Bo D+ z La Senzy są w wersji tzw. full support, bardziej zabudowane, łączone większą ilością materiału między miseczkami.
Czy ja wiem, czy w różnicy 2 rozmiarów (70D/DD/E) różnią się aż tak bardzo?
Kwestia subiektywnej oceny ;-)
Ja mam 70DD z tego modelu w kilku kolorach i nie wyglądają na mnie na zabudowane
Klasyczny plunge, powiedziałabym wręcz, że wycięty mocno
Wiele zależy od sylwetki właścicielki i jej biustu. Wystarczy poprzeglądać katalog na balkonetce. Arabella w takim samym rozmiarze na jednych wygląda jak golf, na innych delikatny, niezabudowany biustonosz

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2009-09-13 o 16:39
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 16:44   #1083
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
hej
dorzucam zdj. la senza
biała- 70 D
niebieska - 70 E

duża różnica.
No przecież to dwa rozmiary różnicy (5 cm w biuście), to musi być widać
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 16:55   #1084
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

W La senzie między D i DD jest przeskok zabudowania nie wiadomo dlaczego, bo przecież to tylko 2,5cm jakby nie mogli tego jakoś proporcjonalnie zrobić
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 19:39   #1085
dariasko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cześć dziewczyny! Jakiś czas temu już natknęłam się na Lobby i tak dalej, tak dalej..no i w końcu zdecydowałam się na zakup jakiegoś dobrze dopasowanego stanika. tylko tu zaczyna się problem. może ktoś mi pomoże,prooooooooooszę pytałam na LB,ale gdzieś tam mój wątek zaginał pośród innych..
moje mierzone dziesiątki razy wymiary to 71/84-85. w zwisie,normalnie,bez stanika, w miękkim, w usztywnianym, maksymalnie luźno..no za każdym razem 84. wszystko byłoby ok, 65D jak nic, gdyby nie to, że moje dotychczasowe 75C (miękkie,usztywniane,wsze lkie..) są ewidentnie za małe,o jeden rozmiar co najmniej. trochę to do siebie nie pasuje.
chciałabym zamówić coś Mileny, chyba zdecydowanie bardotkę Roses, może coś jeszcze, ale kompletnie nie wiem w jaki rozmiar celować. 65D chyba jednak raczej nie? E, F? nie bardzo mogę zamówić kilka rozmiarów i później odsyłać,wiec chciałabym żeby ktoś mądry mi podpowiedział,a może akurat mi się uda za pierwszym razem..
dariasko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 19:43   #1086
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

ale 70 dd nie mogę znaleźć
a wypada ze to będzie dobry rozmiar z tego wzoru.

mnie używane nie odstraszają,
te wyglądają naprawdę dobrze, nie sprane,nie zmechacone;
biały jest biały a nie żółty,
widać że lepszej jakości materiały.
----
a nowe chętnie kupię z ich strony jak tylko będzie jakiś rabat, bo w sumie już rozmiar na 1 model mam ustalony, i powinno się obyć się bez odsyłania.

Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2009-09-13 o 19:46 Powód: --
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 10:00   #1087
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

czy napawde przy kupowaniu stanikow tutaj cena odpowiada za jakosc? bo ja szczerze to ponad 100 zl chyba juz na stanik bym nie wydala, chyba ze mialam pieniedzy jak lodu
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 10:16   #1088
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

a ja jutro wybieram się do sklepu stacjonarnego
prosze trzymac kciuki
jezeli chodzi o mnie to ja wole postawić na jakość.
wole wydac troszkę wiecej na stanik niż np na ciuch.
tak samo mam np z kosmetykami.
wole kupić tańszy ciuch, a droższy kosmetyk
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 11:19   #1089
Natala21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witam wszystkich bardzo bym proiła o pomoc ... Chciałam dobrać sobie odpowiedni stanik.... Zaczełam sie mierzyc i w obwodzie wyszło mi 70 cm
(juz po odliczeniu 5 cm) a w biuscie 89 w tabelach wyszło ze mam rozmiar 70D (w tabelach rozmiarów polskich i brytyjskich na stronie www.dopasowana.pl) pozniej weszłam na jakis przelicznik i wyszło co innego juz sie pogubilam i sama juz nie wiem na jaki rozmiar patrzec
Natala21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 11:30   #1090
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Natala21 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo bym proiła o pomoc ... Chciałam dobrać sobie odpowiedni stanik.... Zaczełam sie mierzyc i w obwodzie wyszło mi 70 cm
(juz po odliczeniu 5 cm) a w biuscie 89 w tabelach wyszło ze mam rozmiar 70D (w tabelach rozmiarów polskich i brytyjskich na stronie www.dopasowana.pl) pozniej weszłam na jakis przelicznik i wyszło co innego juz sie pogubilam i sama juz nie wiem na jaki rozmiar patrzec
A w kalkulatorze wpisałaś swoje rzeczywiste wymiary, czy zaokrąglone w dół? W kalkulatorach zawsze podajemy swoje rzeczywiste wymiary, bez żadnego przeliczania. Na 89 w biuście rzeczywiście jest 70D, ale nie bój się też sprawdzić sąsiednich rozmiarów, bo to tylko rozmiar wyjściowy.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 12:33   #1091
Natala21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Juz te przeliczone :/ ale teraz wpisywalam i wyszło dobrze tylko ze polskie to 70C



Małe ale własne hehe...

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Ale tak patrze na staniki w tym rozmiarze 70d to jakies duze sa...a przeciez takie rozmiary to sa raczej na male piersi ....
Natala21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 14:14   #1092
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Natala21 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo bym proiła o pomoc ... Chciałam dobrać sobie odpowiedni stanik.... Zaczełam sie mierzyc i w obwodzie wyszło mi 70 cm
(juz po odliczeniu 5 cm) a w biuscie 89 w tabelach wyszło ze mam rozmiar 70D (w tabelach rozmiarów polskich i brytyjskich na stronie www.dopasowana.pl) pozniej weszłam na jakis przelicznik i wyszło co innego juz sie pogubilam i sama juz nie wiem na jaki rozmiar patrzec
Cytat:
Napisane przez Natala21 Pokaż wiadomość
Juz te przeliczone :/ ale teraz wpisywalam i wyszło dobrze tylko ze polskie to 70C



Małe ale własne hehe...

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Ale tak patrze na staniki w tym rozmiarze 70d to jakies duze sa...a przeciez takie rozmiary to sa raczej na male piersi ....
70D nie są duże jeżeli masz wymiary 75/89 to wychodzi Ci własnie polskie 70D, C najpewniej było by za małe. to bardzo popularne rozmiary, możesz iść do pierwszego lepszego bieliźniaka i pytać o 70D i przymierzając je zakładać wg tej INSTRUKCJI http://stanikomania.blox.pl/2009/02/...yc-stanik.html
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:26   #1093
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez dariasko Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jakiś czas temu już natknęłam się na Lobby i tak dalej, tak dalej..no i w końcu zdecydowałam się na zakup jakiegoś dobrze dopasowanego stanika. tylko tu zaczyna się problem. może ktoś mi pomoże,prooooooooooszę pytałam na LB,ale gdzieś tam mój wątek zaginał pośród innych..
moje mierzone dziesiątki razy wymiary to 71/84-85. w zwisie,normalnie,bez stanika, w miękkim, w usztywnianym, maksymalnie luźno..no za każdym razem 84. wszystko byłoby ok, 65D jak nic, gdyby nie to, że moje dotychczasowe 75C (miękkie,usztywniane,wsze lkie..) są ewidentnie za małe,o jeden rozmiar co najmniej. trochę to do siebie nie pasuje.
chciałabym zamówić coś Mileny, chyba zdecydowanie bardotkę Roses, może coś jeszcze, ale kompletnie nie wiem w jaki rozmiar celować. 65D chyba jednak raczej nie? E, F? nie bardzo mogę zamówić kilka rozmiarów i później odsyłać,wiec chciałabym żeby ktoś mądry mi podpowiedział,a może akurat mi się uda za pierwszym razem..
Trudno podpowiedzieć, kiedy zaniżamy rozmiar o dwa obwody. Stanik w złym rozmiarze nie jest dobrym odniesieniem (w za luźnym obwodzie zupełnie inaczej układa się miseczka, poza tym to 75C niekoniecznie musi być standardowym 75C ). Ja bym zamówiła mniej więcej tak, jak wychodzi z pomiarów + leciutkie odniesienie do za małego 75C czyli wzięłabym 65E.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
czy napawde przy kupowaniu stanikow tutaj cena odpowiada za jakosc? bo ja szczerze to ponad 100 zl chyba juz na stanik bym nie wydala, chyba ze mialam pieniedzy jak lodu
Zasadniczo tak, ale zdarzają się też modele, których cena jest nieadekwatna do jakości.

Cytat:
Napisane przez Natala21 Pokaż wiadomość
Juz te przeliczone :/ ale teraz wpisywalam i wyszło dobrze tylko ze polskie to 70C



Małe ale własne hehe...

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Ale tak patrze na staniki w tym rozmiarze 70d to jakies duze sa...a przeciez takie rozmiary to sa raczej na male piersi ....
70D na prawdę nie jest duże. Osoby nieuświadomione mają inną perspektywę patrzenia na miseczki - w głowie obejmują miseczką tylko przód piersi, nie wiedząc, że poprawne założenie stanika, wygarnięcie piersi z boku sprawia, że dotychczas noszone staniki stają się o ok. dwa rozmiary za małe. Np. osoba ze średnim biustem dotychczas nosząca 70B powinna nosić 70D i to właśnie D jest na jej średni biust, ale cały wygarnięty do miseczki.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:34   #1094
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Przyszedł dzisiaj do mnie Opium i zastanawiam się, czy go zatrzymać. Rozmiar 65F - w odczuciu ścisła 60tka (w tym modelu nie zaniżamy obwodu), miski takiej samej wielkości jak w maskaradkach 28G.

(+)
- wizualnie mi się podoba
- robi fajny dekolt
- jest sporo tańszy od maskaradek
- przyjemne ramiączka regulowane na całej długości

(-)
- mam zastrzeżenia co do jakości. Jedna z wizażanek pokazywała, że jej Opium miał krzywo wszyte fiszbiny. Moje wszyte są prosto, ale na jednej jest więcej materiału, a na drugiej tego materiału jest na styk i widać taki prześwit. Boję się, że to się z czasem może rozpruć. Wymiana chyba nie ma sensu, bo jak będzie więcej materiału, to może coś innego będzie nie tak.
- mało elastyczny ( przez co niezbyt wygodny) obwód - taki jak w Mai i Shanghaj'u.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2009-09-14 o 14:37
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:44   #1095
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Do mnie też przyszedł(tylko jade) i odsyłam z ciężkim sercem, ale jeszcze żaden stanik w dobrym rozmiarze mnie tak nie spłaszczał. Z przodu cud, miód, orzeszki, a z boku jedna wielka tragedia. Już zapakowany, jutro odsyłam, aż nie mam ochoty robić zdjęć. No i jak w większości staników trochę załamuje mi się na dole. To bym przeżyła, ale takiego spłaszczania nigdy. Może obwód za ciasny? Nie wiem. W każdym razie zamówiłam 32F (normalnie noszę ścisłe 30G, wymiary 69/94) i zapięty na pierwszą haftkę jest ok, dalej bym nie dała rady go zapiąć. Coś mi nie wychodzą eksperymenty z kupowaniem przez neta, chyba potulnie wrócę do zakupów stacjonarnych i poczekam sobie spokojnie na przeceny tych przepięknych kolekcji zimowych.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:48   #1096
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

piękny jest i bardzo ładnie leży
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:48   #1097
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

witam, witam. prosze o pomoc.mierzyłam sie i wychodzi pod biutem 78 a w biuscie 91... nosze rozmiar 75C. dobrze?
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:49   #1098
agnes166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 26
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

hej dziewczyny!
W kalkulatorze wyliczyłam rozmiar jaki powinnam nosić, to 65D A obecnie nosze 75B i mam do Was pytanie czy nie wiecie może czy w Białymstoku dostanę gdzieś staniki z takim małym obwodem? Bo na internecie jakoś boję się kupować pierwszego takiego stanika ...
agnes166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:51   #1099
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

dziewczyny, jesli moge to chcialabym dolaczyc

postanowilam, ze zmierze sie i wpisze moje liczby do kalkulatorow i wyszlo mi, ze powinnam nosic rozmiar 30DD jesli chodzi o staniki brytyjskie zawsze nosilam B75 i nie ukrywam, ze za pieknie to one sie nie prezentowaly...
dlatego tez zamowilam z La Senzy ten biustonosz:

http://www.lasenza.co.uk/special-off...promoid=300196
i dzis go otrzymalam

sam stanik strasznie mi sie podoba. Problem w tym, ze jest wydaje mi sie ciut za ciasny w obwodzie (mierzylam sie mam 75 pob biustem). Jak go sciagne to poczuje niesklamana ulge natomiast w biuscie wydaje mi sie za maly

wieczorem wkleje fotki i poprosze was o pomoc
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 14:52   #1100
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez agnes166 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
W kalkulatorze wyliczyłam rozmiar jaki powinnam nosić, to 65D A obecnie nosze 75B i mam do Was pytanie czy nie wiecie może czy w Białymstoku dostanę gdzieś staniki z takim małym obwodem? Bo na internecie jakoś boję się kupować pierwszego takiego stanika ...
Nie wiem czy w Białymstoku jest Esotiq ale tam są biustonosze w takim rozmiarze.
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 15:04   #1101
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

luizka__, wygląda ślicznie, ale rzeczywiście ten "prujący się" materiał to poważny minus
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 15:23   #1102
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Luizka piękny i jaką ty masz figurę, zazdroszczę
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 15:28   #1103
Natala21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

No pewnie tak patrzac na obrazek odrazu zakladam ze ten stanik napewno za duzy na mnie bedzie :/ dlatego juro zasowam do sklepu i kupuje dobry stanik
dziekuje za odpowiedzi i dobre rady
Natala21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 16:33   #1104
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez zuzanuss Pokaż wiadomość
witam, witam. prosze o pomoc.mierzyłam sie i wychodzi pod biutem 78 a w biuscie 91... nosze rozmiar 75C. dobrze?
Gratulują, nosisz stanik w dobrym rozmiarze Jednak czasami staniki nawet w dobrym rozmiarze mogą leżeć źle (niestandardowa rozmiarówka, błędy konstrukcyjne, niekompatybilność). Mierząc, zawsze zwracaj uwagę, aby obwód był ścisły (nie podchodził do góry) i żeby fiszbiny obejmowały całą pierś (często w miseczkach A-C fiszbiny są za wąskie i nachodzą na piersi). Jeśli będziesz miała problem z wąskimi fiszbinami i rozciągliwym obwodem, to spróbuj 70E.

Cytat:
Napisane przez Aerith Pokaż wiadomość
dziewczyny, jesli moge to chcialabym dolaczyc

postanowilam, ze zmierze sie i wpisze moje liczby do kalkulatorow i wyszlo mi, ze powinnam nosic rozmiar 30DD jesli chodzi o staniki brytyjskie zawsze nosilam B75 i nie ukrywam, ze za pieknie to one sie nie prezentowaly...
dlatego tez zamowilam z La Senzy ten biustonosz:

http://www.lasenza.co.uk/special-off...promoid=300196
i dzis go otrzymalam

sam stanik strasznie mi sie podoba. Problem w tym, ze jest wydaje mi sie ciut za ciasny w obwodzie (mierzylam sie mam 75 pob biustem). Jak go sciagne to poczuje niesklamana ulge natomiast w biuscie wydaje mi sie za maly

wieczorem wkleje fotki i poprosze was o pomoc
Witam w naszym stanikowym wątku la senza znana jest ze ściśliwości i małomiseczkowości, więc bardzo prawdopodobne, że twoje odczucia są prawdziwe. Najlepiej będzie ocenić po zdjęciach.

Dziewczyny, dziękuję wam za komentarze. Stanik chyba, podobnie jak velika, z wielkim żalem odeślę Gdyby to była tylko jedna wada, to bym go zostawiła, ale niewygodny obwód + ryzyko poprucia to za dużo.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 16:43   #1105
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Gratulują, nosisz stanik w dobrym rozmiarze Jednak czasami staniki nawet w dobrym rozmiarze mogą leżeć źle (niestandardowa rozmiarówka, błędy konstrukcyjne, niekompatybilność). Mierząc, zawsze zwracaj uwagę, aby obwód był ścisły (nie podchodził do góry) i żeby fiszbiny obejmowały całą pierś (często w miseczkach A-C fiszbiny są za wąskie i nachodzą na piersi). Jeśli będziesz miała problem z wąskimi fiszbinami i rozciągliwym obwodem, to spróbuj 70E.


a teraz wyliczylam sobie w kalkulatorze na stronie,ze powinnam nosic 70D. hm?
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 16:47   #1106
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez zuzanuss Pokaż wiadomość
a teraz wyliczylam sobie w kalkulatorze na stronie,ze powinnam nosic 70D. hm?
70D jest szyte na 89cm w biuście, a Ty masz 2 cm więcej. Lepsze niż 70D może być 70E. Ale z wielu modeli wystarczy 75C, czasem 75D. Choć zazwyczaj warto przymierzyć też staniki z obwodem 70 i porównać.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 16:50   #1107
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez zuzanuss Pokaż wiadomość
a teraz wyliczylam sobie w kalkulatorze na stronie,ze powinnam nosic 70D. hm?
Wpisałaś obwód w biuście 91cm? 70D jest na 89cm, a 70E na 91cm w biuście, najlepiej popatrz na tabelę.

Natomiast jeśli chodzi o obwód, to przy 78 cm pod biustem jesteś na granicy między 70 a 75. Jeśli 75tki dobrze trzymają twój biust, obwód nie idzie Ci do góry, to nie masz potrzeby zaniżania do 70. Jeśli natomiast 75 jest luźnawe, kiedy podciągniesz ramiączka, obwód się podnosi, fiszbiny nie dotykają mostka, to weź 70tkę.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 16:58   #1108
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez zuzanuss Pokaż wiadomość
witam, witam. prosze o pomoc.mierzyłam sie i wychodzi pod biutem 78 a w biuscie 91... nosze rozmiar 75C. dobrze?
ale pod biustem mierzyłam bardzo ciasno i na wydechu, że ciaśniej się już nie da?
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 18:27   #1109
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
ale pod biustem mierzyłam bardzo ciasno i na wydechu, że ciaśniej się już nie da?

no tak i wyszlo,ze 78 pod biustem. zawsze kupowalam 75c, ale zawsze mialam problemy z ramiaczkami, obwód wydawal sie za szeroki, tu odstawalo tam cisneloale myslalam,ze 70 t dla mnie zdecydowanie za maaalo a D zdecydowanie za duzo;p ale jak jutro pojde na zakupy to chyba spróbuję to 70D bo E w normalnych sklepach to raczej nie znajde, czy sie myle? przepraszam,ale mam mała wiedze na ten temat i dziekuje Wam dziewczyny za pomoc;*
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 18:32   #1110
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

70D jest raczej powszechnie spotykane, 70E też powinnaś spotkać w normalnym sklepie.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.