jak zwykle faceci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-20, 10:55   #1
ankasss1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22

jak zwykle faceci


Hej. Wiem, że takich wątków jest mnóstwo ale chciałabym sie kogoś poradzić bo nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć. Jakieś 2-3 miesiące temu poznałam chlopaka - spodobał mi sie i wogóle zaczelismy często sie spotykać ale zawsze w wiekszym gronie z naszymi znajomymi. Mamu duzo podobieństw, podobne poglądy w wielu kwestiach i wogóle. Oboje boimi sie związków ponieważ każde z nas zostało zranione. On od 3 lat jest sam i do tej pory nie związał się z nikim po rozstaniu ze swoją ostatnio dziewczyną. Zauwazyłam że między nami zaczyna sie coś dziać. Cały czas podkreśla ze mam super charakter, że jestem inteligentna dziewczyną, że szukam głębi,związku partnerskiego i miłości i on też tego szuka. Ostatnio się odważyłam (pewnie tez za sprawą odrobiny alkoholu) i zaczęłam z nim rozmowe na temat tego czy to tylko zwykłe koleżeństwo czy może coś więcej, ale w sumie to nie udzielił mi żadnej konkretnej odpowiedźi. Później napisał mi smsa "Wiesz zakochany to nie jestem jednak cos mi się podoba w Tobie, ale samo wyjdzie i pójdzie w którąś ze stron". Nie wiem już co mam o tym myśleć - może on po prostu potrzebuje czasu ? może jakieś rady? on bardzo che zebysmy jechali w październiku na kilka dni w góry bo ma urlop, ale już sama nie wiem?
ankasss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:01   #2
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: jak zwykle faceci

Jezeli był zraniony, to potrzebuje czasu...widać, że nie może i by chciał, ale ma obawy...i myślę, że jeżeli chciałabyś z nim coś więcej, to bądź cierpliwa i staraj się być przy nim..jezeli to możliwe to powinnaś z nim pojechać..a może akurat tam coś zaiskrzypowodzenia
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:07   #3
ankasss1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: jak zwykle faceci

nawet rozumiem jego obawy bo chciałabym zeby coś z tego było ale również sie boje, moze własnie potrzebny jest czas i cierpliwość, moze on nie chce robic niczego szybko i pochopnie
ankasss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:11   #4
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: jak zwykle faceci

dokładnie..poza tym z tego co widzę, nie znacie się długo..wszystko w swoim czasie..jeżeli to ma być ten, to będzie
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:23   #5
Fuksja
Raczkowanie
 
Avatar Fuksja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: home, sweet home
Wiadomości: 73
Dot.: jak zwykle faceci

Cytat:
Napisane przez ankasss1 Pokaż wiadomość
Ostatnio się odważyłam (pewnie tez za sprawą odrobiny alkoholu) i zaczęłam z nim rozmowe na temat tego czy to tylko zwykłe koleżeństwo czy może coś więcej, ale w sumie to nie udzielił mi żadnej konkretnej odpowiedźi. Później napisał mi smsa "Wiesz zakochany to nie jestem jednak cos mi się podoba w Tobie, ale samo wyjdzie i pójdzie w którąś ze stron".
To jest najlepsze. Powiedzieć co czuje, nie potrafi, ale w późniejszym smsie już napisze Najlepiej niech cały związek tworzy przez smsy. Poza tym, może warto byłoby taką rozmowę prowadzić bez wcześniejszego picia alkoholu? Nieważne czy odrobiny, czy większej ilości.
Dla mnie to wszystko jest niepoważne.
Fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:27   #6
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: jak zwykle faceci

Fuksja każdy wiek ma swoje prawa..Ty pewnie jesteś starsza..a poza tym oni dopiero 3 miesiące się znają i nie wszystko jest łatwo w oczy powiedzieć..nie wiadomo jeszcze jaki to typ chłopaka..może musi się zebrać na odwagę..

a co do alkoholu, to wiadomo, że dodaje odwagi i rozwiązuje język..
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:29   #7
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: jak zwykle faceci

Wrzuć na luz. Jak na razie wszystko jest na dobrej drodze, niczym się nie przejmuj, nie angażuj, aby wasza znajomość toczyła się naturalnie, może akurat coś z tego niedługo wyniknie.
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 11:36   #8
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: jak zwykle faceci

co ma być to będzie, ale jak narazie przecież to Tobą jest najbardziej zainteresowany, to Ciebie wybrał na ten wyjazd w góry

.. pośpiech - ojcem niedoskonałości .. : pamiętaj
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:55   #9
ankasss1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: jak zwykle faceci

Cytat:
Napisane przez Fuksja Pokaż wiadomość
To jest najlepsze. Powiedzieć co czuje, nie potrafi, ale w późniejszym smsie już napisze Najlepiej niech cały związek tworzy przez smsy. Poza tym, może warto byłoby taką rozmowę prowadzić bez wcześniejszego picia alkoholu? Nieważne czy odrobiny, czy większej ilości.
Dla mnie to wszystko jest niepoważne.
Wiesz moze masz racje to jest troche dziecinne chociaz ja mam 24 a on 27 lat. Ale Mi też było łatwiej chyba coś napisac niz powiedzieć mu to prosto w oczy. I wiem że w końcu trzeba będzie się zebrać porozmawiać na trzeźwo i w cztery oczy - wyjaśnić wszytko. Tylko że na razie chodziło mi raczej o delikatne wybadanie gruntu. Nie jestem pewna co dalej z tym zrobić mam mase wątpliwości - zastanawiam sie co bedzie dalej. Od ponad roku jestem sama i do tej pory żaden facet mnie tak nie zainteresował jak on, chyba czuje do niego coś wiećej ale mam też duzo obaw. A tak poza tym to oboje jestesmy osobam które mają dużo znajomych, często gdzie wychodzimy, spotykamy sie a że ostatnio oblewaliśmy obrone naszego znajomego i akutat nadarzyła sie okazja do tego zeby porozmawiac.
ankasss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:29   #10
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: jak zwykle faceci

mysle dokladnie tak jak dziewczyny,a moze wlasnie na tym weekendzie cos sie wydarzy> powiem cos lepszego ze mam bardzo podobna sytuacje i rowniez jedziemy na weekend w gory i mam nadzieje ze w kncu tam sie cos wyjasni ps jak macie ochoty to mozemy sie spotkac w Ustroniu hihih:P
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 16:08   #11
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: jak zwykle faceci

cierpliwosci chłopak ma racje- dajcie temu czas. samo pojdzie w którąś ze stron. nic na siłę powodzenia
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 16:36   #12
Coralin91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 100
Dot.: jak zwykle faceci

Pozyjecie, zobaczycie i wszystko sie wyjasni
__________________
"Prosze mnie przepuscic! Jestem wscibska osoba!"

'Ludzie sa tacy interesujacy. wymyslili nawet nude. zadziwiajace.

Edytowane przez Coralin91
Czas edycji: 2009-09-20 o 17:08
Coralin91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 16:55   #13
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: jak zwykle faceci

A ja nie rozumiem po co od razu wszystko nazywać, zamykać w ramy, deklarować się: to związek a może tylko przyjaźń. Może za mało czasu spędzacie razem, sami. Może w górach okaże się że bez znajomych nie macie o czym rozmawiać a może zakwitnie uczucie.
Pozwól rozwinąć się sytuacji. Przecież i tak nic nie tracisz. Nie masz innych planów.
I nie naciskaj na deklaracje o uczuciach, zobowiązaniach, obietnichach. Trochę spontaniczności!!
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 17:24   #14
ankasss1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: jak zwykle faceci

Cytat:
Napisane przez KERA Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem po co od razu wszystko nazywać, zamykać w ramy, deklarować się: to związek a może tylko przyjaźń. Może za mało czasu spędzacie razem, sami. Może w górach okaże się że bez znajomych nie macie o czym rozmawiać a może zakwitnie uczucie.
Pozwól rozwinąć się sytuacji. Przecież i tak nic nie tracisz. Nie masz innych planów.
I nie naciskaj na deklaracje o uczuciach, zobowiązaniach, obietnichach. Trochę spontaniczności!!
nie chce naciskać, wywierać presji ani deklaracji to nie tędy droga - mielismy kilka sytuacji do rozmowy tylko we dwoje i rozmawiało sie nam super. Pewnie macie racje i o tym wiem - z czasem pewnie wszystko sie okaże aczkolwiek wydaje mi sie ze troche za bardzo sie w to angazuje i będzie nie fajnie jak sie w nim zabujam tak powaznie a on powie ze traktuje mnie tylko jak kolezanke. dlatego tez zastanawiam sie czy nie lepiej przez jakiś czas odpuścic i sie z nim nie spotykać. A pewnie to jest tak że sama sobie stwarzam chore problemy
ankasss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 18:43   #15
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: jak zwykle faceci

potrzebuje czasu .
wasza znajomość rozwinie się i bedzie dobrze : ) teraz chyba nic nie mozesz zrobic . czekać..
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 21:23   #16
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: jak zwykle faceci

hihiih no to czekamy na rozwój sytuacji i Twojej i mojej
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 08:31   #17
ankasss1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: jak zwykle faceci

wczoraj dostałam sms 7 październik wyjazd w góry ..... modzianka mam nadzieję ze wszystko sie rozwinie we włąsciwym kierunku
ankasss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 08:23   #18
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: jak zwykle faceci

kochanie wyjezdzacie w moje urodzinki musi Wam sie udac a my jedziemy 3-4 tylko na weekend ale dobre i to
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 08:35   #19
sasetka316
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 598
GG do sasetka316
Dot.: jak zwykle faceci

Spokojnie bez pośpiechu widzisz wyjazd się odbędzię i na nim na pewno coś konkretnego się u materialni. Będziesz wiedziała na czym stoisz. Powodzenia
sasetka316 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 05:58   #20
ankasss1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: jak zwykle faceci

już się nie mogę doczekać, mam nadzieję ze jakos to sie ułoży no a jesli nie wyjdzie to pewnie będzie piękna przyjaźn bo naprawde super się rozumiemy i pewnie kontak sie nie urwie
ankasss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 07:23   #21
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: jak zwykle faceci

trzymam kciuki
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.