Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 11:52   #3331
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR
No, został tydzień i jeden dzień

Nie rozumiem, czemu tak Twoja mam i dekoratorka upierają się na ubieraniu tych stołków, jak są ładne krzesła (z opisu Twojego wynika, ze są to krzesła jakie często są w USC), to po co je dodatkowo "stroić"?.

A ja się mało udzielam, bo nie ma czasu zbytnio ostatnio
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 12:31   #3332
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR, ja się nie udzielam bo się nic nie dzieje u mnie ostatnio :P a Twoje posty czytam i regularnie podglądam fotki kitka
moja matka nie chciala dywanu przez środek bo powiedziała ze jak nie bedzie idealnie prosto, to mogę zahaczyc obcasem i się wypier*** hehe
ja nie robie nic ostatnio w sprawie ślubu praktycznie, wszystko jest gotowe, zostało mi tylko zrobić jeszcze 4 wstążki na auto dla drugiego kierowcy. jutro jedziemy z kołoczem i.. (szok) zajedziemy też do babci [z tej połowy rodziny z którą nie rozmawiamy] - mam nadzieję, że sypnie jakąś kasą ;p [bo ja jestem pazerna :P ]
sprawy remontowe też stoją w miejscu praktycznie, skończone jedynie oklejanie drzwi, ale tylko z jednej strony, piec zainstalowany, i klamka nowa w drzwiach ;D

cały czas rozmyślam czy nie trzeba czegoś jeszcze dokupić / dorobić bo czas ucieka i jeszcze tylko 8 dni...
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 13:30   #3333
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
SSR
No, został tydzień i jeden dzień

Nie rozumiem, czemu tak Twoja mam i dekoratorka upierają się na ubieraniu tych stołków, jak są ładne krzesła (z opisu Twojego wynika, ze są to krzesła jakie często są w USC), to po co je dodatkowo "stroić"?.

A ja się mało udzielam, bo nie ma czasu zbytnio ostatnio
Nooooo strasznie ten czas przeleciał, chcialabym mieć jeszcze z miesiąc na przygotowania, a tu się nie da......kurczątko, a jeszcze tyle do zapamiętania i zrobienia.
Nie wiem czemu sie tak upierają przy tym strojeniu kościoła, nie poruszam już tej kwestii, mam to gdzieś i tak będzie tak jak jak chcę. One już miałay swoje śluby, mogly sobie ubierać tak jak chciały. Normalnie gdyby ten kumpel nie wyjechał co mi miał stroić kościół to były by tylko kwiaty na ołtarzu, a tak jakeiś dywany, swiczniki, pokrowce, tiule w kwiatach i co jeszcze, wczoraj powierdziałam mamie, ze jeszcze niech rozłoży stragan z makornami to akurat będzie pasowałja się już z tego śmieję, ale to wcale nie jest smieszne.

Kitek czym Ty jesteś tak strasznie osotatnio zajęta?

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
SSR, ja się nie udzielam bo się nic nie dzieje u mnie ostatnio :P a Twoje posty czytam i regularnie podglądam fotki kitka
moja matka nie chciala dywanu przez środek bo powiedziała ze jak nie bedzie idealnie prosto, to mogę zahaczyc obcasem i się wypier*** hehe
ja nie robie nic ostatnio w sprawie ślubu praktycznie, wszystko jest gotowe, zostało mi tylko zrobić jeszcze 4 wstążki na auto dla drugiego kierowcy. jutro jedziemy z kołoczem i.. (szok) zajedziemy też do babci [z tej połowy rodziny z którą nie rozmawiamy] - mam nadzieję, że sypnie jakąś kasą ;p [bo ja jestem pazerna :P ]
sprawy remontowe też stoją w miejscu praktycznie, skończone jedynie oklejanie drzwi, ale tylko z jednej strony, piec zainstalowany, i klamka nowa w drzwiach ;D

cały czas rozmyślam czy nie trzeba czegoś jeszcze dokupić / dorobić bo czas ucieka i jeszcze tylko 8 dni...
No masz szczęście, ze czytasz moje posty, bo dwa razy nie mam czasu się powtarzać
Co do dywanu to mamy w kościele taki mały pod krzesła zeby nie szurały a mama mówi, ze kwiaciarka powiedizała, ze on jest stary, bidny i w ogóle, to sie jej pytam czy widziała, ona ż enie więc koniec gadki. A ja dywanu nie chcę, zgodze sie już dla świętgo spokoju na jakąś kokardę na krzesłach bo kwiaciarka powiedziała mamie, ze tu ładna biała kieca a tu paski z oparć na plecach i matka zaraz to podchwyciła i chce pokrowce.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 17:51   #3334
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

a ja dzisiaj pod wpływem impulsu wymyslilam jednak kosze dla rodziców - sama wszystko bede robic, juz kupilam kosze, celofan, kokardki i zawartosc. ale bedzie skromne dosc, moi mówią że szkoda kasy
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 19:27   #3335
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj pod wpływem impulsu wymyslilam jednak kosze dla rodziców - sama wszystko bede robic, juz kupilam kosze, celofan, kokardki i zawartosc. ale bedzie skromne dosc, moi mówią że szkoda kasy
co kupiłaś do koszy? gdzie kosze kupiłaś? bo ja chciałam na początku sama robić, potem mi kwiaciarka miała robić, a teraz że tak powiem ma z nią na pieńku przez ten wystrój kościoła to nie wiem czy sama sobie nie zrobić


Wiecie co, mega problem wystąpił na obraczkach na grawerze jest błąd zamaist literki U jest V, wk......... mnie to, bo niby taki polecany złotnik a taką manianę odwalił. Znajomi co mi go polecili to mówią, zeby mu tych obrączek przed slubem nie dawać, bo zostaniemy bez, no i racja, ileż można człowieka zwodzić? obrączki nam robił chyb 3miesiące A ja ieboję, że jak założymy sobie te obrączki w kosciele, potem damy do poprawki graweru, to łatwiej będzi emu zrobić nowe i wygrawerować (bo on robi a ktoś inny graweruje) niż to poprawiać i boję się, ze dostanęnowe obrączki i nie te co na slubie sobie z TŻ założymy Co robic?
A z tych pozytywnych rzeczy to kupiłam dziś25m białej wstążeczki, zaraz będę wiązać na pudełeczkach i drugą turę raffaello
A i jescze dziś goście TŻ-kuzyni dzwonili gdzieś do sali, bo chcą przyjechać w piątek i chcieli załatiwać noclegi, a ja im mówiłam, że mają nocleg załatwiony- i tak Cię ludzie słuchają Teraz sie okaże, ze w czwartek będziemy do każdego z gości dzwonić i mówić, ze nocleg załatwiony
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 20:06   #3336
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR
mysmy tez mieli blad w grawerze, za 2 dni poprawili [spacji brakowalo po imieniu wiec trzeba bylo calą date zetrzec i jeszcze raz wygrawerowac]
kosze mam z kwiaciarni z miasteczka, 6 zl szt. do tego celofan, wstazki bordowe-kwiaciarki mi zawiazała.a w srodku malusio [bo to tylko tak symboliczne, poza tym kosze nie za duze] - kawa, 2 male bombonierki- 1: marcepan z dzemem pomaranczowym w czekoladzie, okragle "ciasteczka:" po 15 zl, 2: pralinki z creme de casis i szampanem w bialej czekoladzie, 9 zl. sumarycznie koszt jednego kosza 50 zl [za wszysstko]
na zdjeciu za ciemne wyszlo, bo przy sztucznym swietle :/
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 21:07   #3337
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
SSR
mysmy tez mieli blad w grawerze, za 2 dni poprawili [spacji brakowalo po imieniu wiec trzeba bylo calą date zetrzec i jeszcze raz wygrawerowac]
kosze mam z kwiaciarni z miasteczka, 6 zl szt. do tego celofan, wstazki bordowe-kwiaciarki mi zawiazała.a w srodku malusio [bo to tylko tak symboliczne, poza tym kosze nie za duze] - kawa, 2 male bombonierki- 1: marcepan z dzemem pomaranczowym w czekoladzie, okragle "ciasteczka:" po 15 zl, 2: pralinki z creme de casis i szampanem w bialej czekoladzie, 9 zl. sumarycznie koszt jednego kosza 50 zl [za wszysstko]
na zdjeciu za ciemne wyszlo, bo przy sztucznym swietle :/
No to mnie uspokoiłaś z tym grawerem, ze tak się da, super dzięki
Koszyczki bardzo ładne, a Wy macie niejednakowe te kosze czy mi sie zdaje?

A ja siedzę w domku, posprzątałam jedna z szaf i wkładam teraz rafaello do tych moich podziękowań, dziś jak zdążę, to pozawiązuję jeszcze wstążeczki i zajmę sie wstążeczkami na wódkę Jutro o 5rano wstaję na zawody więc po południu będę odsypiać, dlatego co chcę zrobić jutro muszę zrobić dziś
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 07:02   #3338
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR
są rożne bo dla teściów jest lavazza a dla moich milka cappuccino takie wielkie [moja mam kawy nie pije ze wzgledu na leki cisnienione, nasercowe itp
zapomnialam chyba dopisac ze jeszcze w srodu jest tuba z podziekowaniami wiec do kosztu kosza trzeba 16 zl dolozyc
---
powodzenia na zawodach
---
mykam rozwozić kołocz więc miłego weekendu życze
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2009-09-26 o 09:40
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:29   #3339
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

oj dłuuugo mnie na wizażu nie było...

dobra, my się powoli bedziemy za rezerwowanie brali. jesteśmy na etapie szukania sali, tj. ja jestem, bo mój mężczyzna nie ma na to podobno czasu. niemam pojęcia gdzie się obrócić, mam większy mętlik niż rok temu....

póki co mamy obrączki (tak, tak, już je mamy mimo, że termin za 2lata ), wybranych świadków, połowe nauk za sobą i wybrany kościół. i Jacek ma garnitur, który koniecznie chce założyć na ślub czami: a ja mam na oku piękną suknię ślubną, choć nie wiem czy uda mi się ją zdobyć
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:38   #3340
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Nasz ślub dopiero za 2 lata, więc tylko Was podczytuję, zapisuję ciekawsze pomysły i mało się tutaj udzielam. Póki co mamy zarezerwowaną salę ( http://www.arkadia.jazd.pl/ ) i zespół ( http://www.impuls.rybnik.pl/ ) oraz wstępnie wybraną panią fotograf, ale umowę podpiszemy w przyszłym roku. Poza tym za kamerzystą zaczniemy się rozglądać po Targach Ślubnych, autko - podoba nam się limuzyna albo chrysler 300c i wybrany drewniany kościół, w którym chcielibyśmy ślub, ale termin będzie można zaklepać dopiero od końca tego/początku przyszłego roku. I to chyba na tyle.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:55   #3341
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Nasz ślub dopiero za 2 lata, więc tylko Was podczytuję, zapisuję ciekawsze pomysły i mało się tutaj udzielam. Póki co mamy zarezerwowaną salę ( http://www.arkadia.jazd.pl/ ) i zespół ( http://www.impuls.rybnik.pl/ ) oraz wstępnie wybraną panią fotograf, ale umowę podpiszemy w przyszłym roku. Poza tym za kamerzystą zaczniemy się rozglądać po Targach Ślubnych, autko - podoba nam się limuzyna albo chrysler 300c i wybrany drewniany kościół, w którym chcielibyśmy ślub, ale termin będzie można zaklepać dopiero od końca tego/początku przyszłego roku. I to chyba na tyle.
mam pytanie co do zespołu który wybraliście. Sami jesteśmy na tym etapie. macie jakieś relacje z pierwszej ręki, czy sugerowaliście się jedynie tym co na stronie www ? I drugie pytanie: czy oni organizują zabawy czy to tylko muzyka? szczerze, to chcemy aby zespół był na tyle fajny, żeby oszczędzić sobie zabaw których nie jesteśmy fanami. Ostatnio bawiliśmy się na weselu gdzie do rana wszyscy byli na parkiecie i żadna zabawa nie była potrzebna, mimo to orkiestra miała świetny kontakt z ludźmi.

nie doczytałam, faktycznie na stronie znalazłam dział zabawy więc to pytanie cofam,ale dalej chętnie dowiem się czy przetestowaliście zespół
__________________
Piotruś

Edytowane przez side85
Czas edycji: 2009-09-26 o 12:57
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 13:02   #3342
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
mam pytanie co do zespołu który wybraliście. Sami jesteśmy na tym etapie. macie jakieś relacje z pierwszej ręki, czy sugerowaliście się jedynie tym co na stronie www ? I drugie pytanie: czy oni organizują zabawy czy to tylko muzyka? szczerze, to chcemy aby zespół był na tyle fajny, żeby oszczędzić sobie zabaw których nie jesteśmy fanami. Ostatnio bawiliśmy się na weselu gdzie do rana wszyscy byli na parkiecie i żadna zabawa nie była potrzebna, mimo to orkiestra miała świetny kontakt z ludźmi.

nie doczytałam, faktycznie na stronie znalazłam dział zabawy więc to pytanie cofam,ale dalej chętnie dowiem się czy przetestowaliście zespół
W tym roku w kwietniu byliśmy na weselu znajomych, gdzie grał zespół Impuls. Było kilka zabaw min. ze sznurkiem i karaoke, a wszyscy super się bawili. PM nie zdążyli uzgodnić jakie kawałki mają być grane, więc muzyka była różnorodna. W czasie przerw była muzyka z głośników, a dla mnie dodatkowy plus zespołu to saksofon Na 2010 biorą 2400zł, w 2011 - 2700zł za 1 dzień (zaliczka 300zł).

Jak na razie słyszeliśmy same pozytywne opinie i dużo znajomych miało ich u siebie na weselu.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 13:07   #3343
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
W tym roku w kwietniu byliśmy na weselu znajomych, gdzie grał zespół Impuls. Było kilka zabaw min. ze sznurkiem i karaoke, a wszyscy super się bawili. PM nie zdążyli uzgodnić jakie kawałki mają być grane, więc muzyka była różnorodna. W czasie przerw była muzyka z głośników, a dla mnie dodatkowy plus zespołu to saksofon Na 2010 biorą 2400zł, w 2011 - 2700zł za 1 dzień (zaliczka 300zł).

Jak na razie słyszeliśmy same pozytywne opinie i dużo znajomych miało ich u siebie na weselu.
wielkie dzięki za odpowiedź
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 13:16   #3344
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
wielkie dzięki za odpowiedź
Nie ma sprawy
Tylko gdybyś chciała się na nich zdecydować to im prędzej tym lepiej, bo już mają trochę rezerwacji na 2010 i 2011, szczególnie w wakacje

A Ty kiedy planujesz ślub ?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 13:20   #3345
agatkasu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Jenny Anioek-potwierdzam-zespół bardzo fajny dość ciekawie grali na weselu gdzie bylismy z fontanną.
U nas-coraz gorzej-jakoś nie mam ochoty na wesele-gości mało chyba będzie, część-nie mamy pieniedzy na prezent, niektórzy-u któryh byliśmy na weselu pytają co chcemy-bo woleliby prezent kupić-choć jak ich pytałam rok temu-przed ich ślubem-to oczywiście pieniążki. A teraz-zostanę z czymś czego nie potrzebuje i nie mam gdzie trzymać-bo wszystko co chieliśmy-kupiliśmy jak się przenieśliśmy do nowego mieszkanka. Serio-wolę, żeby nic nie dawali-a tylko byli.
Pani z lokalu-jak przyszło co do czego-wpisała kwote o 10zł wyższą-ale ją skorygowałam (nie wie ile ryba będzie ważyć ) ale jej kazałam kupić mniej ryb-a kwota ma być taka-jak ustalaliśmy 3tyg temu. Bo w dniu rozliczenia-jeszcze wyżej bedzie Ech-tak się musze wyżalić-bo mam nerwy na całe to wesele kazdy-zalezy jak się bedę czuł-to przyjdę-powiem w piatek przed. No ci ludzie rozumu nie mają
agatkasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 16:06   #3346
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

JennyAniolek :
początek września 2011. szukamy kapeli nie na śląski akcent, tylko z pogranicza typowo polskiej biesiady. obydwie rodziny mieszkają na śląsku z przypadku, żadne z nas nie ma tu korzeni więc rozglądamy się za czymś bardziej z beskidu choćby żywieckiego, mamy też typ z krakowa. zobaczymy jak to się potoczy. większość kapeli przyjmuje juz zapisy na lato 2011, ale niektóre nie planują aż tak do przodu. im więcej się szuka tym chyba większe wymagania się stawia
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 19:06   #3347
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
JennyAniolek :
początek września 2011. szukamy kapeli nie na śląski akcent, tylko z pogranicza typowo polskiej biesiady. obydwie rodziny mieszkają na śląsku z przypadku, żadne z nas nie ma tu korzeni więc rozglądamy się za czymś bardziej z beskidu choćby żywieckiego, mamy też typ z krakowa. zobaczymy jak to się potoczy. większość kapeli przyjmuje juz zapisy na lato 2011, ale niektóre nie planują aż tak do przodu. im więcej się szuka tym chyba większe wymagania się stawia

Ja polecam zespół Dance www.zespoldance.pl maja różne zabawy.
Powiedzili Nam,że oni są od tego aby zabawić gości i niczym mamy się nie denerwować i tak było.
Wesele udało się i zespół się spisał SUPER!
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 08:01   #3348
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość

Ja polecam zespół Dance www.zespoldance.pl maja różne zabawy.
Powiedzili Nam,że oni są od tego aby zabawić gości i niczym mamy się nie denerwować i tak było.
Wesele udało się i zespół się spisał SUPER!
wielkie dzięki szkoda tylko że nie ma demo na stronie.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 09:30   #3349
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
wielkie dzięki szkoda tylko że nie ma demo na stronie.

Demo możesz u nich wziąć.
Ale demo nie odzwierciedli tego co całe wesele.
Jak dla mnie grają najlepiej z moich regionów.
Powiedzieliśmy im tylko,że nie chcemy wulgarnych zabaw i zrobili takie że każdy był na parkiecie i dzieciaki i dorośli.
Po pierwszym tancu, aby goście od razu nie uciekali do stołów, powiedzieli że kto nie dał prezentu Parze Młodej ten ma siedzieć i wszyscy wstali
Mają swoje przedstawienie, które robi furore!!! Zabawiaja tak gości i śpiewają takie piosenki które powodują, że chce się wstać i tańczyć.
Miałam ten zespół na studniówce i teraz na moim weselu i jestem prze ogromnie zadowolona że to oni śpiewali i rozbawiali gości.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 09:30   #3350
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
SSR
są rożne bo dla teściów jest lavazza a dla moich milka cappuccino takie wielkie [moja mam kawy nie pije ze wzgledu na leki cisnienione, nasercowe itp
zapomnialam chyba dopisac ze jeszcze w srodu jest tuba z podziekowaniami wiec do kosztu kosza trzeba 16 zl dolozyc
---
powodzenia na zawodach
---
mykam rozwozić kołocz więc miłego weekendu życze
No to też fajnie z tymi innymi koszami, my żesmy kupili jendakowe, żeby potem nie było jakichś niedomówień
Za powodzenie dzięki, przydało się zajęłam 14miejsce i wybrałam sobie nagrodę jakżeby inaczej z agd taka mała frytkownica z fondue i 6widelacami
Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
oj dłuuugo mnie na wizażu nie było...

dobra, my się powoli bedziemy za rezerwowanie brali. jesteśmy na etapie szukania sali, tj. ja jestem, bo mój mężczyzna nie ma na to podobno czasu. niemam pojęcia gdzie się obrócić, mam większy mętlik niż rok temu....

póki co mamy obrączki (tak, tak, już je mamy mimo, że termin za 2lata ), wybranych świadków, połowe nauk za sobą i wybrany kościół. i Jacek ma garnitur, który koniecznie chce założyć na ślub czami: a ja mam na oku piękną suknię ślubną, choć nie wiem czy uda mi się ją zdobyć
No to pochwal sie obrączkami Gdzie macie ten kościół wybrany i co to za suknia którą trzeba zdobywac



U mnie z nowści, to oczywiście doba za krótka
- w sobotę dostaliśmy klucze od naszego "apartamentu" czyli mieszkanka, które będziemy wynajmowac, wyszorowaliśmy je porządnie i możemy już pomału cos tam zwozić
-wczoraj mieliśmy wiweczorek zapoznawczy (tak, żeby znajomych co bedą na weselu poznać ze sobą) i podpieliśmy to pod taki mini panieński i kawalerski, chłopcy poszli na mecz siaty a my z dziewczynami na rynek, po 2godzinach żeśmy sie spotkali i balowaliśmy już razem, tak się wyśmiałam wczoraj, ze tracę głos od rana, tak mam gardło zdarte a zdjęc tyle, że hej
-dziś mamy tak program napięty, że po pracy to nie wiem od czego zacząć........, w końcu musimy iśc do tego wrochema wybrac menu, muszę kupić brakujące metry wstązeczki, świecę do ślubu (ale to chyba z roboty na chwil wyskocze), załatwić urlopy, iśc się dogadać z tą kwiaciarką, zacząc 1taniec sie uczyć, bo ani się obrócę a tu się piątek wiczór zrobi.

Jejku to już w tym tygodniu oszaleję
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 09:54   #3351
agatkasu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR ale to zleciało. Jeszcze 5dni-i będziecie przed ołtarzem.
My tez wczoraj na urodzinach teśćiów-ale zleciał ten rok. Niestety goście chyba nie dopiszą-i jest nam bardzo smutno-bo wiedzą o slubie od 1,5roku
agatkasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 09:58   #3352
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agatkasu Pokaż wiadomość
SSR ale to zleciało. Jeszcze 5dni-i będziecie przed ołtarzem.
My tez wczoraj na urodzinach teśćiów-ale zleciał ten rok. Niestety goście chyba nie dopiszą-i jest nam bardzo smutno-bo wiedzą o slubie od 1,5roku
A przypomnij mi kiedy macie slub? Bo musisz wybaczyć,a le ja już w tym natłoku spraw nie pamiętam jak sie nazywam
Ilu zapraszaliście, ilu macie potwierdzeń?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:15   #3353
agatkasu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Mamy 24.10 więc też już rzut beretem
Gości zaproszonych około 80-a potwierdzonych na dzień dzisiejszy 21 + my jak pisałam ostatnio-każdy-nie wiem, do kiedy musze dać znać-oj nie wiem czy urlop dostanę itp
agatkasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:25   #3354
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agatkasu Pokaż wiadomość
Mamy 24.10 więc też już rzut beretem
Gości zaproszonych około 80-a potwierdzonych na dzień dzisiejszy 21 + my jak pisałam ostatnio-każdy-nie wiem, do kiedy musze dać znać-oj nie wiem czy urlop dostanę itp
Wow. Dziwna sprawa wiedzieli od 1,5 roku a takie cyrki robią.
Mnie najbardziej boli,że wszyscy dali mi znać nawet 2 tyg przed weselem a dzień przed weselem dowiedziałam się że kuzyn z dziewczyna nie przyjadą bo sa za granica a pytałam go jeszcze 2 tyg wcześniej czy przyjedzie z ta dziewczyna żeby miała na karteczkach na stole napisane imie i nazwisko.No i do tej pory nie dostalam potwierdzenia od nich dlaczego nie przyjechali...A patrze na nk to maja zdjęcia z wesela od tej dziewczyny kuzynki czy kogoś.Zła jeste, niby nic bo po ślubie ale żadnego wytłumaczenia nic... sam fakt że musieliśmy za nich zapłacić już omijam.. Porażka!


~~*~~

Trochę zdjęć które przerobiłam z wesela.
Ostatnie zdjęcie z sesji.Zdjęcie jest wywołane i zrobiłam aparatem te zdjęcie, więc jakościowo nie najlepsze
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:52   #3355
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Potwierdzam, zespół Impuls jest rewelacyjny. Kiepsko jest u nich z terminami, trzeba już u nich rezerwować na 2 lata naprzód.

SSR, LADYSITH
Już coraz bliżej. Na sobotę zapowiadają ładną pogodę, mam nadzieję, że się Wam sprawdzi i będzie miały ślub piękną polską złotą jesienią. Jesienna sceneria ślicznie też będzie się prezentować na zdjęciach.


AGATKASU
To widzę, że u Ciebie z gośćmi podobnie jak u mnie było.
A co do pani z restauracji to widzę, że nieźle chce Was wycwanić. Nie dajcie się. Myśmy też mieli rybę w menu, ale to nie wpłynęło na cenę końcową za menu.
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2010-01-05 o 07:50
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 10:53   #3356
agatkasu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

żanetaa88 - śliczne fotki macie i tacy spokojni przed ołtarzem jesteście
No ludzie to nie mają chyba w ogóle oleju w głowie. Nie zdają sobie sprawy z kosztów i nerwów jakie się ma przez takie niezdecydowanie. Na wesele szwagierki-jeszcze dzień przed potwierdzali-bądź odwoływali. A i tak para-która zarzekała się że będzie-nie przyjechali-bo się lasce przypomniało że ma egzamin
stwierdziliśmy zgodnie-choć się nie lubimy-że jak będzie wesele pozostałych członków rodziny-to do ostatniej chwili będziemy zwodzić. A ci co nie przyszli w ostatniej chwili-bo tak, tez bez wytłumaczenia jak u Was-to tak samo będa mieli-po prostu-głowa nas rozboli czy jakoś

A Kitku-ciekawe od czego te wahania ceny zależą w końcu-chyba od nastroju pani menager??

Edytowane przez agatkasu
Czas edycji: 2009-09-28 o 10:57
agatkasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:12   #3357
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Wow. Dziwna sprawa wiedzieli od 1,5 roku a takie cyrki robią.
Mnie najbardziej boli,że wszyscy dali mi znać nawet 2 tyg przed weselem a dzień przed weselem dowiedziałam się że kuzyn z dziewczyna nie przyjadą bo sa za granica a pytałam go jeszcze 2 tyg wcześniej czy przyjedzie z ta dziewczyna żeby miała na karteczkach na stole napisane imie i nazwisko.No i do tej pory nie dostalam potwierdzenia od nich dlaczego nie przyjechali...A patrze na nk to maja zdjęcia z wesela od tej dziewczyny kuzynki czy kogoś.Zła jeste, niby nic bo po ślubie ale żadnego wytłumaczenia nic... sam fakt że musieliśmy za nich zapłacić już omijam.. Porażka!


~~*~~

Trochę zdjęć które przerobiłam z wesela.
Ostatnie zdjęcie z sesji.Zdjęcie jest wywołane i zrobiłam aparatem te zdjęcie, więc jakościowo nie najlepsze

W jakim programie przerabiałaś fotki??

szczerze powiedziawszy najbardziej podoba mi się ostatnie))
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:27   #3358
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Potwierdzam, zespół Impuls jest rewelacyjny. Kiepsko jest u nich z terminami, trzeba już u nich rezerwować na 2 lata naprzód.

SSR, LADYSITH
Już coraz bliżej. Na sobotę zapowiadają ładną pogodę, mam nadzieję, że się Wam sprawdzi i będzie miały ślub piękną polską złotą jesienią. Jesienna sceneria ślicznie też będzie się prezentować na zdjęciach.


AGATKASU
To widzę, że u Ciebie z gośćmi podobnie jak u mnie było.
A co do pani z restauracji to widzę, że nieźle chce Was wycwanić. Nie dajcie się. Myśmy też mieli rybę w menu, ale to nie wpłynęło na cenę końcową za menu.

Ja fotki dałam na NK. Nie chcę wszędzie dodawac tych fotek z wesela, więc podaję namiary na NK.:
http://nasza-klasa.pl/card/2423390/d9e4e03e9e
Miałam tam nie dodawac fotek, ale zmieniłam zdanie. Niech ogladają ci co nie przyszi i niech żałują.
Jak dodam wszystkie fotki do e-albumu to dam znac.
Ja nk nie mam tylko na siostrę wchodzę.
Ładne te Wasze zdjęcia.Zauważyłam że suknie miałaś odpinaną na dole?

Powiedz mi Ty przechodziłaś jakiś kurs aby byś konsultantem ślubnym ?

~~*~~

Prymulka w porgramie PhotoScape głównie.
Ostatnie to z pleneru dlatego najładniejsze

__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."



Edytowane przez zanetaa88
Czas edycji: 2009-09-28 o 11:29
zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:48   #3359
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Ja nk nie mam tylko na siostrę wchodzę.
Ładne te Wasze zdjęcia.Zauważyłam że suknie miałaś odpinaną na dole?

Powiedz mi Ty przechodziłaś jakiś kurs aby byś konsultantem ślubnym ?
Tak suknie była odpinana.

Tak, jestem po kursie! W przyszłym roku chcę zrobić kolejny. A czemu pytasz ?
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 12:14   #3360
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agatkasu Pokaż wiadomość
Mamy 24.10 więc też już rzut beretem
Gości zaproszonych około 80-a potwierdzonych na dzień dzisiejszy 21 + my jak pisałam ostatnio-każdy-nie wiem, do kiedy musze dać znać-oj nie wiem czy urlop dostanę itp
Aaaaa 24 jak fajnie, ja też chcę, prznajmniej bym się z wszystkim wyrobiła
No to rzeczywiście kiepsko Ci wyszło z tymi gośćmi, my ześmy zapraszali coś koło 100 a będzie 65, więc nie tak źle, ale u ciebie to normlnie 75% odmówiło, no ale nie smutaj się, będziesz miałą kameraklne wesele i wszyscy będą żałować, ze nie przyszli
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Trochę zdjęć które przerobiłam z wesela.
Ostatnie zdjęcie z sesji.Zdjęcie jest wywołane i zrobiłam aparatem te zdjęcie, więc jakościowo nie najlepsze
Eleganckie
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
SSR, LADYSITH
Już coraz bliżej. Na sobotę zapowiadają ładną pogodę, mam nadzieję, że się Wam sprawdzi i będzie miały ślub piękną polską złotą jesienią. Jesienna sceneria ślicznie też będzie się prezentować na zdjęciach.
Jak dodam wszystkie fotki do e-albumu to dam znac.
no to Kitek ja czekam na znak, że jest już cały album wtedy zobacze wszystkie- raz a porządnie
No coraz bliżej, zaczynam się trząść, ale damy rade. A pogoda ma sie ponoć popsuc, ale już tego nie śledzę, bo mam tyle na głowie, ze martwienie się o pogodę zostawiam gościom

Wyrwaalm sie z roboty, kupiłam świcę do ślubu i brakujące wstażeczki, to będę miaął co dziś robić
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.