Kilka pytań - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-17, 20:34   #31
sonnet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 100
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
Jesli, jak koleżanka wyżej napisała, nie ma cesarki ani znieczulenia, to myślę, że wygodnijsza dla kobiety jest pozycja, gdzie dziala grawitacja. wtedy mniej siły trzeba włożyć w to, żeby się dziecko mogło wydostać.
rozumiem ;-) prawo grawitacji miałam w szkole hihi- więc kucająca, albo klęcząca

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
A żeby zapobiec pęknięciu krocza dobrze jest wcześniej ćwiczyć i masować te odcinek skóry, który właśnie jest narażony na pęknięcie (skóra pomiędzy wejściem do pochwy a odbytem).
w jaki sposób ćwiczy się ten odcinek skóry ? (Jeśli spytacie, czemu pytam, to również z czystej ciekawości. Jedna odpowiedź na pytanie, rodzi kolejne pytanie- tak jest w moim przypadku- wolę dać jedno pyt. za dużo, niż jedno za mało, tym bardziej że jest to anonimowe forum W innych warunkach nigdy nie pytałabym się kogokolwiek o takie rzeczy, ponieważ czułabym skrępowanie.)
sonnet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 22:11   #32
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez sonnet Pokaż wiadomość
rozumiem ;-) prawo grawitacji miałam w szkole hihi- więc kucająca, albo klęcząca


w jaki sposób ćwiczy się ten odcinek skóry ? (Jeśli spytacie, czemu pytam, to również z czystej ciekawości. Jedna odpowiedź na pytanie, rodzi kolejne pytanie- tak jest w moim przypadku- wolę dać jedno pyt. za dużo, niż jedno za mało, tym bardziej że jest to anonimowe forum W innych warunkach nigdy nie pytałabym się kogokolwiek o takie rzeczy, ponieważ czułabym skrępowanie.)
Względnie stojąca. Często też jest tak, że do pewnego momentu porodu kobieta np. spaceruje sobie, podobno wskazany jest też taniec, o ile ktoś czuje się na tyle dobrze - lepsze położenie miednicy względem dziecka ma to dać, o ile dobrze pamiętam. A i jeszcze może być siedząca, też grawitacja sprzyja, kiedyś były do tego specjalne krzesła porodowe, teraz podobno niektóre kobiety siadają na sedesie, nie wiem jakie są inne opcje.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 00:01   #33
sonnet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 100
Dot.: Kilka pytań

lady karen- dziękuję
tylko z tym sedesem jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić..
sonnet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 00:30   #34
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez sonnet Pokaż wiadomość
lady karen- dziękuję
tylko z tym sedesem jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić..
No ja też nie do końca sobie wyobrażam jak to ma wyglądać w sensie logistycznym, że tak to ujmę, ale tak czytałam ostatnio w jakiejś gazecie dla przyszłych i młodych mam
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 20:26   #35
sonnet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 100
Dot.: Kilka pytań

Jeszcze jedno pytanie chciałabym zadać. Tym razem przyznam, że.. jest żenujące i na pewno parskniecie śmiechem, ale i tak je zadam bo jestem anonimowa, a najwyżej mi nikt nie odpisze.
Czy żeby zajść w ciążę trzeba mieć orgazm ?
sonnet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 20:28   #36
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez sonnet Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie chciałabym zadać. Tym razem przyznam, że.. jest żenujące i na pewno parskniecie śmiechem, ale i tak je zadam bo jestem anonimowa, a najwyżej mi nikt nie odpisze.
Czy żeby zajść w ciążę trzeba mieć orgazm ?
pozostawię to bez komentarza
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 20:29   #37
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez sonnet Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie chciałabym zadać. Tym razem przyznam, że.. jest żenujące i na pewno parskniecie śmiechem, ale i tak je zadam bo jestem anonimowa, a najwyżej mi nikt nie odpisze.
Czy żeby zajść w ciążę trzeba mieć orgazm ?
...nie parsknęłam śmiechem tylko z politowaniem pokiwałam głową

też jestem anonimowa ale to żenujące zadawać takie pytania....może ktoś się złapie ale tym razem prowokacja Ci nie wyszła
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 20:32   #38
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kilka pytań

ja powem tylko jedno
nudzisz sie?
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:11   #39
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez sonnet Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie chciałabym zadać. Tym razem przyznam, że.. jest żenujące i na pewno parskniecie śmiechem, ale i tak je zadam bo jestem anonimowa, a najwyżej mi nikt nie odpisze.
Czy żeby zajść w ciążę trzeba mieć orgazm ?
Oczywiście, że trzeba. Tylko orgazm jest w stanie przygotować macicę na przyjęcie zarodka. Kiedy plemniki znajdą się w pochwie i zobaczą, że orgazmu nie było, tzn. że nikt nic nie przygotował na ich powitanie, obrażą się i jak jeden mąż zawrócą do wyjścia. Te, którym nie uda się wydostać, zwijają się w kłębek i czekają na rychłą śmierć, bo wolą to, niż stracić honor pchając się tam, gdzie ich nie chcą.

No proszę Cię
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:48   #40
sonnet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 100
Dot.: Kilka pytań

Ratatuj- stwierdziłam, że albo ze wstydu usunę konto, albo uzasadnie swoje pytanie..
dudipopka- od października idę do szkoły, więc nie będę Wam już tak suszyć głowy i nie będę się nudzić..
Mam w domu jedną naukową książkę, w której pisze następująco:
'Pierwszą przeszkodą, którą muszą pokonać plemniki przed osiągnięciem komórki jajowej, jest odległość. Od brzusznego ujścia jajowodu dzieli je 30 cm. Siła wytrysku nasienia przemieszcza plemniki w głąb pochwy, a dalszą ich wędrówkę wspomagają skurcze mięśniowe i ruchy szyjki macicy, występujące u kobiety W CZASIE ORGAZMU. W NORMALNYCH WARUNKACH ŚRODOWISKO POCHWY JEST LEKKO KWAŚNEM A KWASY SĄ ZABÓJCZE DLA PLEMNIKÓW.'
sonnet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 06:20   #41
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Oczywiście, że trzeba. Tylko orgazm jest w stanie przygotować macicę na przyjęcie zarodka. Kiedy plemniki znajdą się w pochwie i zobaczą, że orgazmu nie było, tzn. że nikt nic nie przygotował na ich powitanie, obrażą się i jak jeden mąż zawrócą do wyjścia. Te, którym nie uda się wydostać, zwijają się w kłębek i czekają na rychłą śmierć, bo wolą to, niż stracić honor pchając się tam, gdzie ich nie chcą.



Sonnet ale masz internet i uwierz,że tam znajdziesz wszystko czym jesteś zainteresowana.

Idź do tej szkoły jak najszybciej i nabierz obycia nie ośmieszając sie przy tym.
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 07:59   #42
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kilka pytań

spal książkę.....
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 10:55   #43
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez sonnet Pokaż wiadomość
Ratatuj- stwierdziłam, że albo ze wstydu usunę konto, albo uzasadnie swoje pytanie..
dudipopka- od października idę do szkoły, więc nie będę Wam już tak suszyć głowy i nie będę się nudzić..
Mam w domu jedną naukową książkę, w której pisze następująco:
'Pierwszą przeszkodą, którą muszą pokonać plemniki przed osiągnięciem komórki jajowej, jest odległość. Od brzusznego ujścia jajowodu dzieli je 30 cm. Siła wytrysku nasienia przemieszcza plemniki w głąb pochwy, a dalszą ich wędrówkę wspomagają skurcze mięśniowe i ruchy szyjki macicy, występujące u kobiety W CZASIE ORGAZMU. W NORMALNYCH WARUNKACH ŚRODOWISKO POCHWY JEST LEKKO KWAŚNEM A KWASY SĄ ZABÓJCZE DLA PLEMNIKÓW.'
Dziewczyno, troszkę pomyślunku... Skąd brałyby się chociażby ciąże z gwałtów, gdyby orgazm był warunkiem koniecznym do zapłodnienia? Że nie wspomnę o tym że dawniej o orgazm kobiety mało który facet się troszczył, ulżył sobie i go nie interesowało - przecież byśmy wymarli.

I wytłuszczone: właśnie. Wspomagają, a nie umożliwiają.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:05   #44
olla_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kilka pytań

Ja również chciałabym zadać pytanie. Mianowicie wiem, że podczas wizyty u ginekologa, lekasz pyta kobietę czy jest dziewicą. Jeśli osoba powie,że jest dziwicą a tak naprawdę nie jest to czy podczas badania lekarz będzie o tym wiedział, że skłamała [?] wiem, że to pytanie może wydac się dziwne, lecz proszę o odpowiedz. Miło by było równiez gdyby to pytanie nie zostało skrytykowane pozdrawiam
olla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:14   #45
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kilka pytań

na bank sie dowie przecież nie będzie widział błony dziewiczej?
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:49   #46
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez olla_ Pokaż wiadomość
Ja również chciałabym zadać pytanie. Mianowicie wiem, że podczas wizyty u ginekologa, lekasz pyta kobietę czy jest dziewicą. Jeśli osoba powie,że jest dziwicą a tak naprawdę nie jest to czy podczas badania lekarz będzie o tym wiedział, że skłamała [?] wiem, że to pytanie może wydac się dziwne, lecz proszę o odpowiedz. Miło by było równiez gdyby to pytanie nie zostało skrytykowane pozdrawiam
hmmm...pierwszy post i jak od razu trafiłaś gdzie trzeba z tym pytaniem
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:12   #47
Daga626
Raczkowanie
 
Avatar Daga626
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z nikąd
Wiadomości: 210
GG do Daga626 Wyślij wiadomość przez MSN do Daga626
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez olla_ Pokaż wiadomość
Ja również chciałabym zadać pytanie. Mianowicie wiem, że podczas wizyty u ginekologa, lekasz pyta kobietę czy jest dziewicą. Jeśli osoba powie,że jest dziwicą a tak naprawdę nie jest to czy podczas badania lekarz będzie o tym wiedział, że skłamała [?] wiem, że to pytanie może wydac się dziwne, lecz proszę o odpowiedz. Miło by było równiez gdyby to pytanie nie zostało skrytykowane pozdrawiam

No błona dziewicza nie jest chyba jak czapka niewidka?
__________________
13.02.2010.

53-52-51-50-49-48
od 26.02.2010
Daga626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 00:30   #48
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez olla_ Pokaż wiadomość
Ja również chciałabym zadać pytanie. Mianowicie wiem, że podczas wizyty u ginekologa, lekasz pyta kobietę czy jest dziewicą. Jeśli osoba powie,że jest dziwicą a tak naprawdę nie jest to czy podczas badania lekarz będzie o tym wiedział, że skłamała [?] wiem, że to pytanie może wydac się dziwne, lecz proszę o odpowiedz. Miło by było równiez gdyby to pytanie nie zostało skrytykowane pozdrawiam
Będzie wiedział, że nie ma błony dziewiczej. Błonę dziewiczą można przerwać nie tylko podczas seksu, na upartego można też rozciągnąć pochwę podczas masturbacji (czymś dużym i wielokrotnej), ALE:
- doświadczony lekarz będzie wiedział, czy doszło do współżycia (chociażby zadając pytania, jak ktoś nie wie, jak tą błonę stracił, to w końcu palnie jakieś głupstwo prawdopodobnie)
- po jaką cholerę okłamywać lekarza??? To jedna z najgłupszych rzeczy, jakie można zrobić.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 17:15   #49
sonnet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 100
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
I wytłuszczone: właśnie. Wspomagają, a nie umożliwiają.
masz rację- to robi dużą różnicę- jedno słowo, a zmienia znaczenie zdania. Jesteś wspaniała- inni dali sobie już spokój, a Ty uzasadniłaś, dlaczego źle zrozumiałam kontekst.
sonnet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 19:27   #50
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Kilka pytań

teraz to juz mozesz napisac ksiazke
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 16:18   #51
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Kilka pytań

Nie wiedziałam gdzie to podczepić ,ale zamieszczam linka do świetnych co środowych audycji w tok fm z seksuologiem POLECAM!! Tu są archiwalne audycje http://www.tok.fm/TOKFM/0,89508.html?str=1
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 16:34   #52
Nusia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Kilka pytań

sonnet , przeczytaj ksiazke ' Sztuka Kochania '
Nusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 17:47   #53
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez sonnet Pokaż wiadomość
rozumiem ;-) prawo grawitacji miałam w szkole hihi- więc kucająca, albo klęcząca


w jaki sposób ćwiczy się ten odcinek skóry ? (Jeśli spytacie, czemu pytam, to również z czystej ciekawości. Jedna odpowiedź na pytanie, rodzi kolejne pytanie- tak jest w moim przypadku- wolę dać jedno pyt. za dużo, niż jedno za mało, tym bardziej że jest to anonimowe forum W innych warunkach nigdy nie pytałabym się kogokolwiek o takie rzeczy, ponieważ czułabym skrępowanie.)
O, wybacz, ze po takim czasie odpowiadam. Ogólnie dobre jest ćwiczenie mieśni Kegla (to uelastycznia wnętrze) - jakbyś wstrzymywała sikanie i popuszczała. A ten odcinek skóry, to zwyczajny masaż, lekkie rozciąganie, z dodatkiem oliwy, czy czegoś nawilżającego, co nie podrażni pochwy (żadnych kremów).
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 19:22   #54
magina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: Kilka pytań

Cytat:
Napisane przez sonnet Pokaż wiadomość
Madaaa- już o tym myślałam. Tylko jest to dla mnie trochę wstydliwe. Znacie jakieś konkretne książki- w których jest dużo ciekawych rzeczy, ale napisanych w miarę zrozumiale ? Bo zdecydowana większość takich książek zawierają informacje naukowe lub czysto medyczne i boję się, że już po przeczytaniu pierwszej kartki będę mieć dość..
Nie chcesz informacji naukowych i medycznych?Zdecydowana wiekszosć jakich ksiazek?Tych dla młodzieży i dorosłych?Sa przeciez wydawnictwa dla dzieci,jednak Ty juz masz 20 lat!: confused:
magina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 23:49   #55
sonnet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 100
Dot.: Kilka pytań

winogronek- dziękuję, na pewno skorzystam w wolnej chwili
Nusia_- dlaczego uważasz, że te właśnie książkę powinnam przeczytać ?
arisa- dziękuję Czuję się usatysfakcjonowana odpowiedzią
magina- nie chodzi o POZIOM wiedzy, tylko SPOSÓB, w jaki PRZEKAZYWANE SĄ WIADOMOŚCI. W większości książek informacje takie napisane są trudnym do zrozumienia językiem, w którym występują naukowe terminy i trudne do zrozumienia zdania. Samo czytanie takiej książki jest bardzo męczące i zostawia niewiele wiedzy w głowie. Ja nie jestem jakimś uczonym i chciałabym przeczytać książkę, w której wszystko w ciekawy sposób jest opisane i nie koniecznie musi to być poziom 'podstawówki' jak napisałaś..
sonnet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.