Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-02, 10:11   #2311
NiKaNu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
NiKaNu a ile chcesz ważyć ?
chciałabym 55, ale 57 będzie ok. kiedyś tyle ważyłam przy tym wzroście i czułam się idealnie.
NiKaNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:31   #2312
stozynka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 467
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dianae Pokaż wiadomość
Witam Drogie Dukanki - w Warszawie szaro, wietrznie i zimno, brrrr...

Wróciłam w końcu z wojaży i mam chyba dobrą wiadomość dla wszystkich obawiających się jojo na Dukanie - w hotelu zdarzyła mi się i brzoskwinia, i ciasteczko z cynamonem, fakt, że się pilnowałam generalnie, ale dostępu do produktów dietkowych nie było, a i ruch ograniczony bardzo, bo zamiast prawie codziennego pływania raz poszłam na siłownię (choć pracowałam po 14 godzin dziennie dla równowagi). Biorąc to wszystko pod uwagę, wchodziłam dziś na wagę z pewną taką nieśmiałością... A tu bardzo ładnie, żadnego przyrostu, wszystko cacy Czyli u mnie miesiąc diety (faza I + II) to razem -6,6 kg - chyba w miarę dobrze, jak myślicie?

No i rozważam przejście na system 5P/2PW, bo tak mi łatwiej - w tygodniu trzymam dietę i pichcę proteiny na szybko, a w weekendy moge sobie poszamać warzywka i pocudować w kuchni. Czy któraś z Was szła tym trybem? Jakie były efekty? Jakieś niepożądane skutki uboczne? Podpowiedzcie, proszę
rewelacyjny wynik!
Ja jestem na 3 dniu uderzeniówki i też sie zastanawiam jaki system byłby najlepszy...

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez NiKaNu Pokaż wiadomość
chciałabym 55, ale 57 będzie ok. kiedyś tyle ważyłam przy tym wzroście i czułam się idealnie.
Mam ten sam problem Obecnie waże 60kg i mam 173 cm wzrostu i też najlepiej czułam sie przy wadze 55kg i taką też chcę osiągnąć
Pozdrawiam.
stozynka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:33   #2313
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez agus30 Pokaż wiadomość
Witaj Lanka. U mnie wręcz przeciwnie,odkąd jestem na diecie zapomniałam co to ból głowy a wcześniej bardzo często miałam z tym problem i właśnie teraz mam dużo więcej energii. Każdy organizm jest inny i może nie na każdego tak działa jak na mnie. A może powodem jest zupełnie coś innego i to tylko taki zbieg okoliczności że na diecie masz gorsze samopoczucie
Wiesz, ja mam te bole silniejsze - mialam je juz od okolo 2 miesiecy, po prostu zastanawialam sie, czy pogorszenie nie nastapilo z powodu diety. Ale nie nie, ja nie szukam wymowek, zeby przestac dietkowac
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:36   #2314
stozynka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 467
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Dziewczyny,
czytam Was od dawna, choć raczej się nie udzielam, ale teraz mam do Was kilka pytań
1-jak długo najlepiej być na uderzeniówce-Dunkan podaje, że 5 dni-ale jakie są Wasz doświadczenia?
2-jaki system P i P+W jest najlepszy wg Was?

Proszę o jakieś sprawdzone rady
stozynka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:53   #2315
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez stozynka44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
czytam Was od dawna, choć raczej się nie udzielam, ale teraz mam do Was kilka pytań
1-jak długo najlepiej być na uderzeniówce-Dunkan podaje, że 5 dni-ale jakie są Wasz doświadczenia?
2-jaki system P i P+W jest najlepszy wg Was?

Proszę o jakieś sprawdzone rady
Długość uderzeniówki zależy od tego jak dużo chcesz schudnąć. Jeśli ok 10 kg to wystarczy 5 dni jeśli więcej to do 10dni.

Jeśli chodzi o cykl fazy drugiej to najperw byłam na 5/5 i trudno było mi wytrzymać tyle dni bez warzyw a też musiałam sobie zaznaczać w kalendarzu które dni są które bo to tak różnie wychodziło w tygodniu. Teraz przeszłam na cykl 4/3 i na razie jest dobrze. Aż tak nie myślę, że 4 dni muszę wytrzymać na proteinach bo w tygodniu wiadomo jest trochę zajęć a od piątku do niedzieli mogę sobie poucztować z warzywami razem z rodzinką czy znajomymi. Jak na razie ten cykl jest dla mnie wygodniejszy
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:53   #2316
_kasiulka_
Rozeznanie
 
Avatar _kasiulka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 697
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

ja bylam na uderzeniowce 6 dni mialam byc 7 ale nie dalam rady bo byla mizeria na obiad;P a w drugiej fazie jestem 5/5 ale od teraz 5/3 5dni P i weekend W. waga leci o dziwo wczoraj poszlam na karaoke pobalowalolam wypilam 3 whisky z cola :P a dzis kg mniej 70 wita czyli juz 6 na minusie
__________________
www.motocyklove.pl

..z miłości do motocykli

-----------------------------
mój związek z Dukanem :
start wrzesień 2009 -> 76 kg
faza III-->listopad 2009 - > 67
powrot na II faze cnotliwie 04.05.2011
cel : 65...64..63..62..60.
_kasiulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:56   #2317
agus30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 294
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez stozynka44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
czytam Was od dawna, choć raczej się nie udzielam, ale teraz mam do Was kilka pytań
1-jak długo najlepiej być na uderzeniówce-Dunkan podaje, że 5 dni-ale jakie są Wasz doświadczenia?
2-jaki system P i P+W jest najlepszy wg Was?

Proszę o jakieś sprawdzone rady
Czas stosowania uderzeniówki to indywidualna sprawa tak myślę. 5 dni jak Dukan pisze to średni czas trwania kuracji.Ja stosuje 7/7 i w sumie jestem zadowolona.
Jeśli chodzi który system jest lepszy to u każdego jest inaczej,jedne dziewczyny piszą,że tracą na wadze na samych proteinach u innych właśnie na dniach warzywnych,więc trudno powiedzieć
__________________
Start 17 sierpień
było 86kg
cel 65kg osiągnięty
1 grudzień Start III faza
agus30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 10:59   #2318
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Bogaczko,piszesz ,że 4/3 jest wygodniejszy,a jak to wygląda na wadze.
Ja idę od początku 5/5 i myślę żeby coś zmienić.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:59   #2319
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Dzieńdobry!

Dianae,
mogłoby się rozpogodzić nie?

Ale pomimo paskudnej pogody dziś radocha, bo zaczynam warzywka

Tak Was czytam i czytam i patrze, że dziewuchy wszystkie wyższe ode mnie, a co poniektóre ważyć chcą tyle samo co ja albo i mniej....niektórym radzę się zastanowić jeszcze parę razy. Ja mam wzrost 161cm. Pamiętam,że ja przy takiej wadze - 55kg - wyglądałam jak patyczek, więc dziewczyny wyższe tym bardziej tak będą wyglądały. No, ale to Wasz wybór, ja tylko radzę sprawdzić czy to jeszcze będzie zdrowe
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:09   #2320
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

poddałam się, jedyne, co mi zawsze pomaga na kaca, to kola i zupka chińska. No i pół zupki wciągnęłam... jutro będe płąkac nad wagą... mozecie mnie pobić
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ


Edytowane przez cocci
Czas edycji: 2009-10-02 o 11:33
cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:12   #2321
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Bogaczko,piszesz ,że 4/3 jest wygodniejszy,a jak to wygląda na wadze.
Ja idę od początku 5/5 i myślę żeby coś zmienić.
To dopiero pierwszy tydzień cyklu 4/3 ale spadek na wadze jest ok.1 kg
Dziwnie to trochę szło wcześniej bo już jakiś czas temu doszłam do 72,4 a potem było kilka wzrostów aż do 73,4. W tym tygodniu natomiast wszystko wróciło do 72,3
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 11:22   #2322
stozynka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 467
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Przy moim wzroście wydaje się, że 55kg to mało, ale ja właśnie tak najlepiej się czuję. Poza tym nie widać po mnie że tyle waże bo mam taką trochę dziwną budowę ciała i zawsze idzie mi w pupe i brzuch i to właśnie chcę zgubić! Jest ciężko, wiec proszę o wsparcie a nie kolejne rady typu "zastanów się" bo ja już to przemyślałam setki razy...
Pozdrawiam
stozynka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:39   #2323
aloes61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 116
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Witam serdecznie wszystkie dzielne Proteinki. U mnie dziś 01kg mniej i też bardzo mi wesoło . Śniadanko zaliczone- serek ,pomidorek ze szczypiorkiem ,chude mleczko ,następnie, kawusia a do tego pianka waniliowo kakaowa bo bez dodatków kawa mi nie smakuje . Na obiadek rybka z grilla i zupka jarzynowa dla mnie chuda a dla reszty domowników wzbogacona o masełko i śmietanę . Za oknem świeci słabo słoneczko które zachęca do życia .
aloes61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:45   #2324
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
poddałam się, jedyne, co mi zawsze pomaga na kaca, to kola i zupka chińska. No i pół zupki wciągnęłam... jutro będe płąkac nad wagą... mozecie mnie pobić

eeee tam, matke czworki dzieci nie tak prosto zdzielic

co sie lamiesz wazne ze kaca poszedl
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:48   #2325
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

witam..wiecei moze gzdie kupic kakao odtłuszczone czy zamiast niego moze byc blonnik kakowy lub jabkowy takie cos znalazlam u mnie w Szczecinie.a jogurtow bez tluszczow i weglowodanow nie moge znlaesc
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:53   #2326
_kasiulka_
Rozeznanie
 
Avatar _kasiulka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 697
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
witam..wiecei moze gzdie kupic kakao odtłuszczone czy zamiast niego moze byc blonnik kakowy lub jabkowy takie cos znalazlam u mnie w Szczecinie.a jogurtow bez tluszczow i weglowodanow nie moge znlaesc


ja tez mieszkam w szczecinie i znajduje wszystko? idz gdzie kolwiek real a juz najlepiej auchan,juz nie mowiac o intermarche tam sa nawet serki homo ostrowii zero % ) kakao tez tam jest.
__________________
www.motocyklove.pl

..z miłości do motocykli

-----------------------------
mój związek z Dukanem :
start wrzesień 2009 -> 76 kg
faza III-->listopad 2009 - > 67
powrot na II faze cnotliwie 04.05.2011
cel : 65...64..63..62..60.
_kasiulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:57   #2327
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
witam..wiecei moze gzdie kupic kakao odtłuszczone czy zamiast niego moze byc blonnik kakowy lub jabkowy takie cos znalazlam u mnie w Szczecinie.a jogurtow bez tluszczow i weglowodanow nie moge znlaesc

no tak blisko Niemcow to Lidla na pewno macie a tam sa serki homo i jogurty odtluszczone, co do kakao to Decomoreno takie czarne gorzkie jest odtluszczone ale i tak ma 10% ale ja uzywam i wiem ze dziewczyny tez tylko z z umiarem
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:58   #2328
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez _kasiulka_ Pokaż wiadomość
ja tez mieszkam w szczecinie i znajduje wszystko? idz gdzie kolwiek real a juz najlepiej auchan,juz nie mowiac o intermarche tam sa nawet serki homo ostrowii zero % ) kakao tez tam jest.
w auchanie wlasnie nie moglam znalesc,a do intermarche w takim razie musze sie przejechac..dzieki wielki
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:58   #2329
stozynka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 467
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Czy do chlebka Dunkana można dodać łyżeczkę cukru waniliowego?
stozynka44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 12:05   #2330
sqorpion31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ze swiata
Wiadomości: 27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Witam czy moge sie dolaczyc dziewczyny??Tez slyszalam o tej diecie i ksiazce Dr.Dukana.Tesciowa mi ja kupila i za dwa tygodnie zaczynam ja stosowac, a mam z czego spasc.!!)Prubowalam juz tylu diet ale na marne i z efektem jojo, mam nadzieje ze mi ta pomoze))

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cörka jedzie na jesienne wkacje do posli wiec mi ja przywiezie !!Juz sie nie umie doczekac, jak ja zaczne stosowac)Moja kumpelá spadla 35 kg z wagi od pazdzierkika 2008-superrr !!!Ale slyszalam ze juz po 10 dniach idzie schudnac 10kg, ciekawa jestem????????........... .....Tez tak miala ktöras z Was????
__________________
sqorpion31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:06   #2331
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

stozynka44 to nie jest tak, że ja chce byc zlośliwa czy niemiła po prostu widzę, że wtedy będziesz miała solidna niedowagę. Miałam 7 lat temu początki any i wiem, że to bagno, dlatego po prostu uprzedzam.
Ale obiecuję - więcej się w tej sprawie nie odzywam

Co do cukru waniliowego - moim zdaniem nie można, w składzie jest cukier

sqorpion, jasne, że możesz się przyłączyć, witamy książeczkę przeczytaj koniecznie przed przejściem na dietkę!
__________________
czytam


CBT

Edytowane przez Parvati
Czas edycji: 2009-10-02 o 12:13
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:07   #2332
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

lanka widze ze juz dolaczylas musimy na te kawke sie wybrac w koncu

didier chlebek nie wychodzi suchy, wrecz przeciwnie, ja go tak dopiekam potem na talerzyku zeby troche tej wilgoci zabrac

KAKAO - doczytalam sie ostatnio ze dozwolona jest 1 lyzeczka. Jezlei ono ma 10% tluszczu w 100g to w takiej lyzeczce bedzie go okolo 1.5-2g. Nie tragedia. Byle nie bylo slodzone

48 dni. Stwierdzilam ze z ta swiadomoscia uplywajacych dni jest mi o wiele latwiej wytrzymac. Zrobilam dla TaZa makaron ze szpinakiem w sosie smietanowym z boczkiem i wczoraj lyzka tej dobroci sila mi sie wpychala do ust, ale przed oczami stanelo mi 49, 49, 49 i pomyslalam: przeciez dam rade. I odlozylam. Dzis na obiadek zupa krem pomidorowa i piers z indyka w papryce.

Doktorek mi wyliczyl 64kg ale szczerze mowiac to tez najlepiej sie czulam w 60. zobaczymy jak to bedzie. Jezeli waga nie zechce spadac po tych 64 to bedzie znaczylo ze mial racje.

scorpio (nie widze jak sie dokladnie pisze twojego nika mi nie wyswietla nazw wiec przepraszam ) nie nastawiaj sie prosze na 10kg. Sa takie przypadki owszem, ale nie tak czesto. Poza tym im wolniej chudniesz tym mniejsze prawdopodobienstwo jojo. Przygotuj sie na 1kg tygodniwo i wtedy nie bedziesz zawiedziona efektami a waga moze cie pozytywnie zaskoczyc. To nie jest dieta cud, tylko ciezka praca (tyle ze przyjemniejsza niz wszystkie inne hehe)
a ksiazke znajdziesz tutaj www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/wiolqn i juz mozesz zaczac czytac.
powodzenia i witaj
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2009-10-02 o 12:13
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:12   #2333
sqorpion31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ze swiata
Wiadomości: 27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Jejku dziewczyny jak ja Was tak czytam to az zdumiona jestesm jakie efekty zescie osiagnely......wow, super!!!Ja mam az 30 kg nadwagi, to po dzieciach i mam nadzieje ze do maja 2010 schudne, juz sie psychicznie zawzielam...mam nadzieje ze dam rady))Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Dziekuje Wiolqn za mile przywitanie,)Oj tak przeczytam ja ale musze dwa tygodnie na nia czekac poniewaz mieszkam w Niemczech , ale zleca te tygodnie szybko)
__________________
sqorpion31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:13   #2334
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez sqorpion31 Pokaż wiadomość
Witam czy moge sie dolaczyc dziewczyny??Tez slyszalam o tej diecie i ksiazce Dr.Dukana.Tesciowa mi ja kupila i za dwa tygodnie zaczynam ja stosowac, a mam z czego spasc.!!)Prubowalam juz tylu diet ale na marne i z efektem jojo, mam nadzieje ze mi ta pomoze))

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cörka jedzie na jesienne wkacje do posli wiec mi ja przywiezie !!Juz sie nie umie doczekac, jak ja zaczne stosowac)Moja kumpelá spadla 35 kg z wagi od pazdzierkika 2008-superrr !!!Ale slyszalam ze juz po 10 dniach idzie schudnac 10kg, ciekawa jestem????????........... .....Tez tak miala ktöras z Was????

sqorpion31 pewnie ze mozesz dolaczyc, napisz cos wiecej, z jakiej wagi startujesz ile masz wzrostu i do jakiej wagi dazysz??

no i skad ty do nas piszesz?
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:13   #2335
stozynka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 467
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Parvati
dziękuję Ci bardzo za troskę jeszcze zobaczę jak to w praniu wyjdzie...tak czy siak chciałabym ważyć poniżej 60kg bo z taką wagą czuję się fatalnie! No i ten okropny okrągły brzuszek

Mam pytanie do wszystkich stosujących dietę-jak tam u Was z ćwiczeniami? Robicie cokolwiek? Macie wtedy lepsze efekty? Jak ćwiczycie to co i jak?
stozynka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:14   #2336
sqorpion31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ze swiata
Wiadomości: 27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Dziekuje PARVATI)ciesze sie ze moge sie przylaczyc do WAS
__________________
sqorpion31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:15   #2337
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez sqorpion31 Pokaż wiadomość
Witam czy moge sie dolaczyc dziewczyny??Tez slyszalam o tej diecie i ksiazce Dr.Dukana.Tesciowa mi ja kupila i za dwa tygodnie zaczynam ja stosowac, a mam z czego spasc.!!)Prubowalam juz tylu diet ale na marne i z efektem jojo, mam nadzieje ze mi ta pomoze))

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cörka jedzie na jesienne wkacje do posli wiec mi ja przywiezie !!Juz sie nie umie doczekac, jak ja zaczne stosowac)Moja kumpelá spadla 35 kg z wagi od pazdzierkika 2008-superrr !!!Ale slyszalam ze juz po 10 dniach idzie schudnac 10kg, ciekawa jestem????????........... .....Tez tak miala ktöras z Was????
Witaj Jeśli rzeczywiście masz co gubić to nawet się nie zastanawiaj. Tylko najpierw tak jak piszesz przeczytaj książkę

A jeśli chodzi o spadki kg na początku to u każdej wygląda to inaczej. Niektóre gubią po 5-7 kg w pierwszych dniach a u mnie po 5 dniach spadło tylko ok 0,5 kg Także jeśli stosowałaś sporo diet to nie zdziw się jeśli to nie pójdzie tak szybko. Ale możesz też stracić więcej bo tak jak pisałam każdy organizm reaguje inaczej.
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:19   #2338
sqorpion31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ze swiata
Wiadomości: 27
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

dziewczyny mieszkam w Niemczech ale pochodze z Opola Tak mi sie glupio przyznac z jakiej wagi startujE ale coz....... __________________ Mam 98kg a chcialabym do 68kg spasc i mysle ze mi to sie uda do maja 2010....zobaczymy, jestem dobrej mysli dziewczyny

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Dieta - zaczynam 05.10.2009
Jest 103kg
Faza uderzeniowa 102(06.10.09)
Bedzie 68kg
__________________

Edytowane przez sqorpion31
Czas edycji: 2009-10-06 o 13:57
sqorpion31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:21   #2339
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

Cytat:
Napisane przez sqorpion31 Pokaż wiadomość
Dziekuje Wiolqn za mile przywitanie,)Oj tak przeczytam ja ale musze dwa tygodnie na nia czekac poniewaz mieszkam w Niemczech , ale zleca te tygodnie szybko)
Nie musisz czekać na tą książkę. Możesz ją sobie ściągnąć w wersji "komputerowej" i od razu zacząć czytać - jest w podpisie wiolqn
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:21   #2340
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 2

stozynka44 ja np. zrezygnowałam z jakichś forsujących ćwiczeń, bo jestem i tak "wiecznie bez sił" na tej diecie. Chodzę dużo piechotką, rozciągam się, ale intensywniejsze ćwiczenia porzuciłam aż do 3 fazy.

Tyle stron naczytałam, że już nie pamiętam, która tam się seminariów w ingliszu boi - Isabelll chyba nie? Nie taki straszny diabeł, jak go malują
No chyba, że studiujesz anglistykę i masz mieć jakąś tematykę, która Ci nie leży

Margaretkaat i jak tam reszta piekarników?
__________________
czytam


CBT

Edytowane przez Parvati
Czas edycji: 2009-10-02 o 12:23
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.