problem miłosny ;(( błagam o pomoc... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-02, 12:44   #31
english_blackberry
Rozeznanie
 
Avatar english_blackberry
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 607
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Cytat:
Napisane przez klaobe Pokaż wiadomość
Witajcie,
Mam chłopaka od ponad 2 lat, jest mi z nim bardzo dobrze, kocham go nad życie...on mnie zapewnia że mnie też...ale...
Ponad rok temu weszłam na jego gg i się przeraziłam, pisał z młodszą siostrą swojej ex takie rzeczy, że aż mi się słabo zrobiło...zrobiłam mu straszną awanturę, ale się jakoś wytłumaczył, przysięgał że nigdy do niczego nie doszło...ok uwierzyłam, ale moje zaufanie nie było już takie jak wcześniej...następnym razem wzięłam jego telefon żeby się upewnić że na pewno nic złego nie robi...i tak sms od koleżanki z uczelni "ok skarbie"...myśałam że zawału dostanę...znowu awantura, no ale też się jakoś wytłumaczył...ostatnio co chwile dostaje jakieś smsy i sygnałki i jak tylko spytam czy pokaże mi telefon, to od razu się bulwersuje i mówi że on tego nie wytrzyma, że zero prywatności, że nie mogę go bez przrwy kontrolować i żebym mu wkońcu zaufała, bo "przysięga" że nic nie robi ani z nikim nie bajeruje za moimi plecami...a wczoraj wieczorem z ciekawości weszłam na jego e-maila i zobacznie co zobaczyłam:

Mam nadzieje ze to nie byla nasza jedyna i ostatnia rozmowa na czacie
bo zadko mozna znalesc kogos normalnego tutaj z tego co sie orientuje :P
a foteczka bardzo milutka pozdrawiam i dobrej nocy jak znajdziesz
czas to moze odpisz od czasu do czasu na mojego meila ;p;p

jakby tamtych bylo ci za malo licze moze na jakis skromny rewanzyk
;p;p;p hehehehe tymczasem do nastepnegoo meila ;p;p

a nio ale to sie niebawem zmieni ale wiesz moze i czesto na gg nie
siedze to fakt ale komorke mam zawsze przy sobie ;p i tak tez mozna
popisac ;p nio a co do foteczki slodziutka :P no i buziaczek
oczywiscie w czolo na wesolo ;p

Cześć maleńka nio nawet zalozylem gadusia ;P ale jakos nie moglem cie
zastac i tak jakos posmutnialem 6470363 i bede starac sie ciebie
zastac. Napisz od czasu do czasu co u ciebie slychac bo tak jakos nadal
pamietam o tobie ;pi moze dam na zachete jakas fotusie... oczywiscie
tam gdzie wypada czyli w czolo ;p

Pewnie było tego więcej...ale już pousuwał...ehhhhhhhh co ja mam z tym zrobić? Jak do tego podchodzić?? Ani prośby ani groźby nie pomagają ;( powiedziałam mu jakiś czas temu, że jak znajdę jeszcze raz coś tego typu to z nami koniec, bo nie zamierzam tego więcej tolerować...co mam robić????????

o rany! Dorosły facet (wnioskuje, że student) i takie rzeczy pisze nie wspominając o tragicznych, znienawidzonych przeze mnie tekstach typu 'nio' ! No ludzie złoci !
A wracając do tematu to facet ewidentnie szuka hmm rozrywki ().
Wnioskuje, że to jeden z tych facetów co potrzebują wielkiej ilości koleżaneczek, przyjaciółeczek, które do niego wzdychają. I oczywiście flirty, flirty, flirty bo ma się za takiego macho na którego wszystkie lecą Coz do takich wniosków doszłam na podstawie tego co napisałaś, ale wiadomo, nie znam go więc stwierdzić nie mogę. Sama kiedyś dawno dawno spotykałam się z takim typkiem, który potrzebował wszędobylskiego babskiego uwielbienia (moje nie wystarczało), na szczęście związek sie rozpadł. Taki układ niestety jest bardzo niezdrowy. Jeśli go kochasz i zależy Ci na nim to porozmawiajcie, powiedz mu wszystko co czujesz i myślisz i..postaw ultimatum. Jeśli sytuacja się powtórzy pożegnaj go. Może te flirty na czatach są nieszkodliwe, może to tylko forma pisania ale...przezorny zawsze ubezpieczony
english_blackberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 13:32   #32
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
dupek, gnojek, cham, prostak. Dokładam.

Powinnaś już dawno zakończyć ten związek. Jak on Ci się z takich rzeczy tłumaczy? że ty wszystkiemu wierzysz i to się dalej ciągnie. Ile macie lat?
Z reszta tu nie ma znaczenia wiek- kopnij go w d...
bo teraz są maile, smsy, rozmowy na gg, czacie (jak dla mnie to o 4za duzo) a potem bedzie cos wiecej. Z reszta robi to notorycznie, bez przerwy. Daj sobie z nim spokój.

Jak pimbolowa napisała: ten typ tak ma.
I takie typy z tego nie wyrastają. Uwierz mi, znam całą ferajnę takich typów (w tym mój własny brat) - dobrzy ściemniacze i wiecznie im mało kobiet (choc maja swoje). Są w wieku od 23 do 29l i nadal nie myślą spoważnieć.

Taak nic dodać nic ująć.Te typy tak mają.Ja znam nawet takich co mają 35 lat nie chcą dorosnąć.W głowie mają sieczkę jak nie jeden dwudziestolatek
Nie ma co czekać na ich przemianę bo oni i tak się nie zmienią, a nas chyba bardziej zastanie starość niż ich przemiana.
Rozsądek mówi uciekaj....
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 13:51   #33
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Nie chcę być niemiła, ale przede wszystkim nie miałaś żadnego prawa, aby czytać jego prywatną korespondencję, ani smsy. Po drugie, skoro on dalej robi to co robił, to spełnij swoją groźbę. Cóż tu innego można zrobić.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 14:44   #34
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Ja bym mu dała kopusia w dupusia nio! I buziaczki w czółeczko na dróżkę : * * * *
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 14:58   #35
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ja bym mu dała kopusia w dupusia nio! I buziaczki w czółeczko na dróżkę : * * * *
Dokładnie!!!. HAHAHA
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 15:10   #36
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Bardzo dobrze ze napisałas wszystko tak jak jest i wkleiłaś tę wiadomosc... ten chłopak poprostu leci sobie na boki. Jest jednym z tych co im wiecznie mało... Ja wiem ze to łatwo napisać odpusc sobie .... Ale niestety to jest taki zakłamany związek. Temu typowi nie nalezy się szacunek bo on Ciebie nie szanuje , myśli ze złapał naiwną i czego by nie zrobił to Ty wrócisz do niego. Dlatego powinnaś zerwać z nim i pokazac mu ze Twoje uczucia są wazne i znasz swoją wartość. Bo żadna kobieta nie kocha po to aby była oszukiwana, myslę ze on na Twoim miejscu nie zastanawiał by się nad decyzją odejscia. Musisz być teraz dzielna , 3mam za Ciebie kciuki. I pamiętaj przetrwać mozna wszystko a z TEJ sytuacji kiedyś bedziesz się śmiała. Nie ma co tracić czasu na frajera..... jeszcze bardzo wiele przed Tobą
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 15:17   #37
Klac18
Przyczajenie
 
Avatar Klac18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Nawet jezeli do niczego nie doszło, sam fakt ze pisze z inną to jest coś nie tak O.o gdyby kochał Cię nad życie srał by na wszystko dookoła. Wiem ze go kochasz, i to bedzie ciezkie ale taki zawiazek nie ma sensu. On jeszcze nie dojrzał do tego, ma chyba ochote sie wyszaleć i kręcić z kilkoma na raz. Czeka was powazna rozmowa.. Powodzenia ; *
__________________
WE ARE A MESS
WE ARE FAILURES
AND WE LOVE IT




Maybe you should eat make up? You can try be pretty on the inside, bitch.
Klac18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 15:52   #38
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Jak sama zauwazylas w Waszym zwiazku brak jest zaufania do partnera, a nie ma zwiazku bez zaufania, moze na jakis czas mozna tak funkcjonowac, ale na dluzsza mete nie jest to mozliwe.
Po 2 Twoj "facet", zachowuje sie jak dziecko, dziecinne, szczeniackie zachowanie, daj sobie spokoj widzis ze ani prosby ani grozby nie pomagaja, co chcesz dalej zrobic?
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 16:21   #39
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Ja pikole:| po co ty sie dziewczyno jeszcze zastanawiasz?! kopnąć go w du**!! Koleś nie ma szacunku dla Ciebie, flirtuje za twoimi plecami a ty sie jeszcze zastanawiasz??????....... ...... Miej szacunek dla siebie, znajdziesz jeszcze odpowiedniego faceta,NIE MARNUJ SWOJEGO CZASU, NERÓW, MŁODOŚĆI. ON SIE NEI ZMIENI!! trzymaj sie cieplutko

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Nie chcę być niemiła, ale przede wszystkim nie miałaś żadnego prawa, aby czytać jego prywatną korespondencję, ani smsy. Po drugie, skoro on dalej robi to co robił, to spełnij swoją groźbę. Cóż tu innego można zrobić.

No jasne dziewczyna miała nie reagować jeśli widziała jak pisze do kogoś jakieś buziaczki! i żyć w błogiej nie wiedzy, bo tak nie wypada Niby skąd by sie dowiedziała że pisze po jakiś czatach i na gadu?? po prostu wpoadła na trop i chciała to sprawdzić.
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 18:50   #40
ViOLcIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 104
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

i ty jeszcze nie wiesz co masz zrobić??!! facej jawnie laduje cie w c...la, a ty sobie na to pozwalasz.... ehhhhh...wiesz dokąd siega granica meskich postępków? do tego miejsca gdzie ja sobie postawisz...ty swoja przesunełaś już o kilometr za daleko...nic dziwnego ze koles mysli, ze niewazne co zrobi "ona i tak ze mna bedzie"... powiem Ci jedno... zakoncz ten zwiazek bo bedzie tylko coraz gorzej...gwarantuje Ci to...
__________________
Coś, co od początku jest wadliwe, nie może zostać uzdrowione przez sam upływ czasu...




ViOLcIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 19:14   #41
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Podpisuje się pod wypowiedziami powyżej, zaś od siebie dodam, że jak dwudziestotrzyletni facet pisze "nio" i "założyłem gadusia" to mam ochotę tłuc głową w ścianę. teksty, które zacytowałaś to teksty infantylnego prymitywa. Abstrahując już nawet od błędów ortograficznych. Pozdrawiam.
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 13:33   #42
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
Ja pikole:| po co ty sie dziewczyno jeszcze zastanawiasz?! kopnąć go w du**!! Koleś nie ma szacunku dla Ciebie, flirtuje za twoimi plecami a ty sie jeszcze zastanawiasz??????....... ...... Miej szacunek dla siebie, znajdziesz jeszcze odpowiedniego faceta,NIE MARNUJ SWOJEGO CZASU, NERÓW, MŁODOŚĆI. ON SIE NEI ZMIENI!! trzymaj sie cieplutko

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------




No jasne dziewczyna miała nie reagować jeśli widziała jak pisze do kogoś jakieś buziaczki! i żyć w błogiej nie wiedzy, bo tak nie wypada Niby skąd by sie dowiedziała że pisze po jakiś czatach i na gadu?? po prostu wpoadła na trop i chciała to sprawdzić.
Przede wszystkim uważam, że jej facet zachowuje się dziecinnie oraz bardzo nie fair. Natomiast nie zmienię zdania co to tego, że ona zachowała się równie chamsko włamując się na jego gg itd nie dlatego, że tak nie wypada, lecz dlatego, że istnieje poszanowanie do czyjejś prywatności. Gdyby on czytał jej prywatne smsy lub archiwum gg zapewne został by zlinczowany na tym forum. Nie należy pochwalać jej zachowania tak samo jak jego.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489


Edytowane przez Queen
Czas edycji: 2009-10-03 o 13:39
Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 20:58   #43
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Facet owszem, lubi miec wianuszek koleżanek, ale sorry, ja tu zdrady nie widzę.
Co wiecej wyraźnie piszę "całuję w czółko, tam gdzie wypada", czyli ewidentnie relacja nie wychodzi poza koleżeństwo.

Ale dziecinny jest strasznie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 23:38   #44
magina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

To On z Tobą zerwie.Moze za rok..Moze za dwa...Do tego czasu bedzie robił to co lubi,a lubi flirtować.W końcu Go zezłosci ,ze go kontrolujesz i zerwie.Tak to sie skonczy.Przykro mi.
magina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 00:05   #45
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Nie warto ciagnąć związku z takim facetem, nie ma 17 lat, żeby imponowały mu flircii na boku. Skoro tak się zachowuje to znaczy, że nie kocha Cię tak jakbyś tego chciała. A co za tym idzie... bez miłości co dalej dobrego Was czeka? Według mnie powinnaś go zostawić za takie zachowanie, stanowczo. Magina ma rację, jesli Ty tego nie zrobisz zrobi to on- jak tylko jakas paniuśka z czatów czy gg zechce czegoś więcej. Ocknij sie szybciutko- taki chłoptaś nie jest wart Twojej miłości.
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:13   #46
Sharbat_Gula
Raczkowanie
 
Avatar Sharbat_Gula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z nienacka ;)
Wiadomości: 79
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Załóż sobie fikcyjnego maila, zacznij korespondencje, napisz, że masz na niego ochote, zaproponuj spotkanie i kiedy on zobaczy, że to Ty to prosto w oczy powiedz mu co o nim myślisz, będzie miał nauczkę na całe życie. A widok jego miny będzie dla Ciebie bezcenny :p
Sharbat_Gula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:32   #47
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

eee, kolejny facet świnia :| zostaw go, znajdziesz fajniejszego, a on niech sobie gada z tą panienką ..
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 11:45   #48
magina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;14568047]Nie warto ciagnąć związku z takim facetem, nie ma 17 lat, żeby imponowały mu flircii na boku. Skoro tak się zachowuje to znaczy, że nie kocha Cię tak jakbyś tego chciała. A co za tym idzie... bez miłości co dalej dobrego Was czeka? Według mnie powinnaś go zostawić za takie zachowanie, stanowczo. Magina ma rację, jesli Ty tego nie zrobisz zrobi to on- jak tylko jakas paniuśka z czatów czy gg zechce czegoś więcej. Ocknij sie szybciutko- taki chłoptaś nie jest wart Twojej miłości.[/QUOTE]
Moze i kocha,moze nawet bardzo kocha.Jednak Ona nie jest i nie bedzie jego jedyna miłoscia.Póki co udaje mu sie miec Ją i inne na boku,nawet jesli te inne to tylko flirciki.Z czasem i te flirciki przejda do czynów.Ona go kocha.Chce z nim być.Znosi to wszystko.Jesli jednak Ona zacznie wymagac bezwzglednej wiernosci,to On ja zostawi.Poszuka sobie innej ,która bedzie Go kochać i wybaczac to,ze flirtuje z innymi.I znowu ,gdy ta nowa bedzie go zamęczac pytaniami,kontrolowaniem, domagac sie wiernosci...to On tez Ją zostawi i poszuka innej.Juz szuka...Juz ma sporo kontaktów,numerów gg,adresów elektronicznych...Bo to zwykły flirciarz jest.Nigdy nie bedzie wierny.Mało tego,nigdy nie bedzie żanej swojej partnerce miał za złe jej niewiernosci.Wierność nie ma dla Niego zadnego znaczenia.
magina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 13:38   #49
Annegret
Raczkowanie
 
Avatar Annegret
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Przede wszystkim uważam, że jej facet zachowuje się dziecinnie oraz bardzo nie fair. Natomiast nie zmienię zdania co to tego, że ona zachowała się równie chamsko włamując się na jego gg itd nie dlatego, że tak nie wypada, lecz dlatego, że istnieje poszanowanie do czyjejś prywatności. Gdyby on czytał jej prywatne smsy lub archiwum gg zapewne został by zlinczowany na tym forum. Nie należy pochwalać jej zachowania tak samo jak jego.
A jeżeli zostanie popełniona zbrodnia policja nie ma prawa naruszać czyjejś prywatności przeszukując jego rzeczy? (nawet jeśli człowiek jest niewinny) Nie można tak skrajnie myśleć i trzymac się zasad. Są przypadki, kiedy trzeba trochę nagiąć reguły.
Annegret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 14:40   #50
brazowookaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 90
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Wydaje mi sie, ze on wie, ze Ty tolerujesz to co on robi. Za kazdym razem robisz mu awantury, ok, ale pokrzyczysz. pokrzyczysz i on wie ze ci przejdzie. wiec robi dalej to co robil. nie ma sensu sprawdzanie jego telefonu, gg czy maila. daj sobie z nim spokoj, nie warto marnowac czasu na kogos takiego i ludzic sie, ze moze sie zmieni, bo prawda jest taka ze nigdy sie nie zmieni.
brazowookaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:22   #51
magina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Cytat:
Napisane przez brazowookaa Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze on wie, ze Ty tolerujesz to co on robi. Za kazdym razem robisz mu awantury, ok, ale pokrzyczysz. pokrzyczysz i on wie ze ci przejdzie. wiec robi dalej to co robil. nie ma sensu sprawdzanie jego telefonu, gg czy maila. daj sobie z nim spokoj, nie warto marnowac czasu na kogos takiego i ludzic sie, ze moze sie zmieni, bo prawda jest taka ze nigdy sie nie zmieni.
Tyle,ze Ona go kocha i nie odejdzie.Póki co jego flirty wydaja sie byc niewinne.I jesli nawet kiedys zdradzi tak na prawde,to i tak mu wybaczy.Bo kocha.Taka własnie jest miłosc,sprawia,ze wybaczasz.Nikt tego nikomu nie ma za złe,wszyscy to rozumiemy.Staramy sie jednak uzmysłowić innym,ze to sie nie zmieni,ze flirciarz lubi to co robi,ze mu wisi cierpienie partnerki,ze nie widz problemu,ze mu nie zalezy na trwałym udanym związku itd.To On zerwie kiedys,jak mu bedzie utrudniac flirtowanie z innymi.Szkoda tylko,ze tak jej odpłaci za miłosc i za to ,ze mu wybaczała.Wielka szkoda.
magina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:54   #52
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Cytat:
Napisane przez Annegret Pokaż wiadomość
A jeżeli zostanie popełniona zbrodnia policja nie ma prawa naruszać czyjejś prywatności przeszukując jego rzeczy? (nawet jeśli człowiek jest niewinny) Nie można tak skrajnie myśleć i trzymac się zasad. Są przypadki, kiedy trzeba trochę nagiąć reguły.
Oczywiście, ale przy zbrodni to całkiem inny przypadek. Nie ma w ogóle porównania.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:05   #53
Lady Pink
Raczkowanie
 
Avatar Lady Pink
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 221
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Masakra :-/ Nie ciekwie.. Koleś przeginaa.. (sorry za szczerość) Ma 23 lata a pisze jak dziecko, ktry jeszcze nie dojrzało i musi sobie poromansować z innymi panineczkami.. Szok:/ Może warto z nim pogadac jakoś, bo może naprawde Ci na nim zalezy, ale skoro obiecał i dał ciała, to nie wiem czy się zmini. Facetow jak raz się pozwoli to juz wie że kolejny raz mu się tez wybaczy, więc zbytnio się nie przejmuje konsekwencjami...
A ty się Maleńka zastanów, czy warto?
i podejmij własciwa decyzję, zebyś tego nigdy nie załowała
Pozdrawiam i zycze powodzenia**
Lady Pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 19:28   #54
klaobe
Raczkowanie
 
Avatar klaobe
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 218
GG do klaobe
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Cytat:
Napisane przez Sharbat_Gula Pokaż wiadomość
Załóż sobie fikcyjnego maila, zacznij korespondencje, napisz, że masz na niego ochote, zaproponuj spotkanie i kiedy on zobaczy, że to Ty to prosto w oczy powiedz mu co o nim myślisz, będzie miał nauczkę na całe życie. A widok jego miny będzie dla Ciebie bezcenny :p
zrobiłam tak i byłam zaskoczona jego reakcją...usunął meila bez odpowiedzi i powiedział mi "kochanie, muszę Ci coś powiedzieć, ale nie wiem jak, bo będziesz zła...ale chcę żebyś to wiedziała. Ktoś do mnie napisał dziwnego meila...nie odpisałem"
Ucieszyła mnie ta reakcja, ale czy to prawdziwe? możliwe że podejżewał że będę go chciała sprawdzać w każdy możliwy sposób...narazie wiem że się boi...bo awantura była nie z tej ziemi powiedziałam mu WSZYSTKO co mi leżało na sercu, porozmawialiśmy i poprosił o jeszcze jedną szansę...zgodziłam się...
od czasu do czasu jednak będę musiała go sprawdzić w podobny sposób...jeśli go złapię, albo coś wywęszę, to koniec z nami na zawsze...
Wiem że mnie skrytykujecie, że powinnam go zostawić bez zastanowienia...ale nie potafie jakby pominąć tą sytuację to jest mi z nim wspaniale...może to co mu powiedziałam w końcu do niego dotarło...wie że jeśli jeszcze kiedykolwiek coś, to nie będzie przebacz...czas pokaże co z tego będzie
__________________
...::: ...bo w oczach tkwi siła duszy... :::...
klaobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 20:05   #55
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Cytat:
Napisane przez klaobe Pokaż wiadomość
zrobiłam tak i byłam zaskoczona jego reakcją...usunął meila bez odpowiedzi i powiedział mi "kochanie, muszę Ci coś powiedzieć, ale nie wiem jak, bo będziesz zła...ale chcę żebyś to wiedziała. Ktoś do mnie napisał dziwnego meila...nie odpisałem"
Ucieszyła mnie ta reakcja, ale czy to prawdziwe? możliwe że podejżewał że będę go chciała sprawdzać w każdy możliwy sposób...narazie wiem że się boi...bo awantura była nie z tej ziemi powiedziałam mu WSZYSTKO co mi leżało na sercu, porozmawialiśmy i poprosił o jeszcze jedną szansę...zgodziłam się...
od czasu do czasu jednak będę musiała go sprawdzić w podobny sposób...jeśli go złapię, albo coś wywęszę, to koniec z nami na zawsze...
Wiem że mnie skrytykujecie, że powinnam go zostawić bez zastanowienia...ale nie potafie jakby pominąć tą sytuację to jest mi z nim wspaniale...może to co mu powiedziałam w końcu do niego dotarło...wie że jeśli jeszcze kiedykolwiek coś, to nie będzie przebacz...czas pokaże co z tego będzie
Krytykować Cie nie będę bo to Twoje życie i to Ty byłaś zdradzana. Chciałam ci tylko napisać ze trzeba było poczekac jeszcze kilka tygodni z tym sprawdzaniem go zamiast zrobic to teraz i cieszyc sie ze test wypadl pozytywnie, bo to oczywiste ze domyslil sie ze maczalas w tym palce.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:11   #56
klaobe
Raczkowanie
 
Avatar klaobe
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 218
GG do klaobe
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

a jednak się zmienił...
__________________
...::: ...bo w oczach tkwi siła duszy... :::...
klaobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:23   #57
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

ja bym takiego rzuciła w pierony
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:43   #58
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

czego oczy nie widzą tego sercu nie zal.

wg mnie takie osobniki sie nie zmieniaja.

tez bym rzuciła.
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 11:07   #59
julia14031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

Witam.Ja mam podobny problem tylko Moj facet flirtuje z Moją siostra...Piszą do siebie czułe sms-y,bardzo czesto dzwonią do siebie,umawiają sie na kawe oczywiście zrobiłam awanture efekt był taki że skasował jej numer i na jakiś czas miałam spokój,niestety sytuacja znów sie powtarza,ale teraz bardzo dokładnie zaciera ślady.Więc juz nie mam mozliwosci przechwycenia żadnych dowodów.Wiem że Ona mu sie podoba(sam mi to kiedyś powiedział) Kurcze a najgorsze w tym wszystkim jest to że jej to odpowiada,przeciez jest Moja siostrą nie powinna na to pozwalać..Już sama niewiem co robić...
julia14031 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:13   #60
Diamentowa_Pannica
Raczkowanie
 
Avatar Diamentowa_Pannica
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: a skads :P
Wiadomości: 95
Dot.: problem miłosny ;(( błagam o pomoc...

"zalozylem gadusia", "sliczniusia fotusia" ahahaha jeee no poprostu nic tylko sie smiac. kurde facet ma 23 lata, a zachowuje sie jak napalony 17 latek .. coraz bardziej zaczynam watpic ze na tym swiecie istnieja jeszcze normalni faceci ..wiesz co masz zrobic? olac go ! natychmiast i od zaraz ! zostaw palanta. oszukuje Cie, a chyba niechcesz byc w takim nijakim zwiazku nie?


powodzenia


acha nie doczytalam. widze ze dalas mu kolejna szanse. a wiesz ze jesli to sie powtorzy jeszcze raz bedziesz znowu cierpiec? ale to twoje zycie..

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez julia14031 Pokaż wiadomość
Witam.Ja mam podobny problem tylko Moj facet flirtuje z Moją siostra...Piszą do siebie czułe sms-y,bardzo czesto dzwonią do siebie,umawiają sie na kawe oczywiście zrobiłam awanture efekt był taki że skasował jej numer i na jakiś czas miałam spokój,niestety sytuacja znów sie powtarza,ale teraz bardzo dokładnie zaciera ślady.Więc juz nie mam mozliwosci przechwycenia żadnych dowodów.Wiem że Ona mu sie podoba(sam mi to kiedyś powiedział) Kurcze a najgorsze w tym wszystkim jest to że jej to odpowiada,przeciez jest Moja siostrą nie powinna na to pozwalać..Już sama niewiem co robić...
i to jest siostra? siostra ktora flirtuje z twoim facetem ? nie no poprostu szok. co za ludzie istnieja na tym swiecie..
__________________
wciąż szukam lepszego jutra




Edytowane przez Diamentowa_Pannica
Czas edycji: 2010-02-02 o 12:16
Diamentowa_Pannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.