Turcja - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-03, 23:21   #2491
kicia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ;pp
Wiadomości: 66
Dot.: Turcja

Rozmawiałam rozmawiałam, powiem Ci, że liczy na szybki romansik, numerek i te sprawy, ale był słodki to fakt ;D Masz może jakieś fotki kelnerów i obsługi jakieś ;D ?
kicia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 23:34   #2492
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kicia2424 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam rozmawiałam, powiem Ci, że liczy na szybki romansik, numerek i te sprawy, ale był słodki to fakt ;D Masz może jakieś fotki kelnerów i obsługi jakieś ;D ?
Raz jak wyszłam sama z hotelu, to on był z jeszcze innym (tym, co nakładał jedzenie) na tej promenadzie i za mną poleciał Oto fotki innych (tego Twojego nie zrobiłam, bo w drugim tygodniu już go nie było, nie wiem czemu) Jak Ty masz też jakieś to wklej
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 23:47   #2493
kicia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ;pp
Wiadomości: 66
Dot.: Turcja

Aż mi się łezka zakręciła... Ten jeden to zawsze się szczerzył i tylko 'How are you' ;D A tego recepcjoniste widziałaś? Bo on się często wieczorem kręcił koło basenu... wysoki chyba z 2 metry, bardzo szczupły i przystojny
A Ty na ile byłaś i w której części hotelu ?

Tu na dwóch masz tego fajnego, ale jakoś tak nijako wyszedł ;p
kicia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 23:59   #2494
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Jest i nasz pan g-star Polewam jak oni się przez ten mc pozmieniali, włoski im urosły Mnie się nie podobał ten recepcjonista, wyglądał jak przerośniete dziecko jak dla mnie Mi się w ogóle podobał z nich tylko ten mój kucharz. My też mieliśmy pokój w 1. budynku, pierwszy od morza, od strony Gurala, na 2. piętrze. Na 2 tygodnie. Byliśmy zadowoleni To jak, w przyszłym roku znowu Kleopatra life
A widziałaś na poprzedniej stronie dałam jeszcze zdjęcie tego mojego, mam go na tapecie na kompie

Edytowane przez Claris
Czas edycji: 2009-10-04 o 00:04
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 00:05   #2495
kicia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ;pp
Wiadomości: 66
Dot.: Turcja

No właśnie widze, miesiąc dopiero minął, a oni już inaczej wyglądają No w pierwszej części były najlepsze pokoje bo był remont, chociaż miałam sąsiadów w 3 budynku i też nie narzekali Za rok na pewno Alanya i na pewno ta okolica naszego hotelu, jeśli trafi się Kleopatra to extra ;D Ale słyszałam, że obsługa się zmienia co rok ;(( Więc myśl, że nigdy ich już nie zobaczę trochę mnie przygnębia bo jednak się przywiązałam do nich haha ;D A Ty planujesz powrót tam ?
kicia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 00:13   #2496
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kicia2424 Pokaż wiadomość
No właśnie widze, miesiąc dopiero minął, a oni już inaczej wyglądają No w pierwszej części były najlepsze pokoje bo był remont, chociaż miałam sąsiadów w 3 budynku i też nie narzekali Za rok na pewno Alanya i na pewno ta okolica naszego hotelu, jeśli trafi się Kleopatra to extra ;D Ale słyszałam, że obsługa się zmienia co rok ;(( Więc myśl, że nigdy ich już nie zobaczę trochę mnie przygnębia bo jednak się przywiązałam do nich haha ;D A Ty planujesz powrót tam ?
Właśnie z tą obsługą to bardzo możliwe, bo rok temu byłam w Guralu własnie, a teraz widziałam już tam same nowe twarze A wiesz czemu tak jest, że się zmieniają? I co z tymi, którzy byli teraz? Ja bardzo chciałabym jeszcze do Alanyi, ale za rok to raczej napewno nie wypali, bo 2. października biorę ślub, no i przed nie będziemy mieli jak polecieć, a po prawdopodobnie zacznę zajęcia w nowej szkole, wiec też nie będzie czasu. Polecimy może gdzieś dopiero na święta w grudniu, a w Turcji nie jest wtedy sezon, więc lipa i trzeba szukać gdzieś indziej. A ten Twój g-star proponował nam pójście razem z nami do Havany
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 00:20   #2497
kicia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ;pp
Wiadomości: 66
Dot.: Turcja

Standart pewnie bo mi też proponował ;D Co do Gurala to miałam tam 'adoratora', który mi liściki miłosne podawał przez ten taki płot ;D A Gural w porządku hotel ? Bo wydawał się całkiem fajny? Ja jeszcze myślałam o hotelu Celine za rok też obok Kleopatry. Obsługa się zmienia co rok i za rok mogą wziąć tych, którzy naprawdę dobrze się spisali A Ci, którzy byli teraz to za rok albo wrócą tu albo szukają pracy w innych hotelach. No i szczęścia wam życzę oczywiście ;*
Widziałam na poprzedniej stronie foto, mrrr...ciacho ;D
kicia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 08:01   #2498
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Turcja

hej laseczki
wczoraj wrocilam ze swoich wakacji w Oludeniz- bylo cudownie!!! Zdecydowanie najpiekniejsze miejsce, w jakim bylam jak dotad
Juz sie z TZ-em zatanawiamy nad 2-tygodniowym pobytem w przyszlym roku
Bylismy na fajnym rejsie '12 wysp', zrobilismy mase swietnych zdjec, poznalismy super ludzi, sprobowalismy tureckich pysznosci, fajki wodnej, zrobilismy fajne zakupy- ogolnie rzecz biorac- bylo poprostu niesamowicie!! Strasznie bylo mi zal wyjezdzac, ale tydzien szybko minal i niestety trzeba bylo
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 10:56   #2499
olcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 183
Dot.: Turcja

drogie forumowiczki ja 24 października wylatuje na tygodniową wymiane do miejscowości Kahramanmaras niedaleko Adany i mam masę wątpliwości począwszy od pogody jakiej mogę sie spodziewać jakie ubrania zabrać ile pieniędzy ze soba zabrać bo bd mieszkała u jakiejś Turczynki ponieważ jadąc na wymiane nie śpimy w hotelach tylko u osoby z którą sie wymieniamy może któraś z was brała udział w takim czymś? boję się żebym ni9e popełniła jakiejś wpadki obyczajowej
__________________
in love with ESAPANA forever
olcia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 12:18   #2500
desira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
GG do desira
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Desira no to gratulacje i trzymam kciuki czyli mam rozumieć, że jesteś już na kursie pilockim?
będę dwunastego mam pierwsze zajęcia poświęciłam wyjazd do UK dla dobra sprawy :x ale przy okazji zrobię prawo jazdy

---------------------------------

no nie wierzę, że robiłyście foty tym Turkom
desira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 21:00   #2501
kicia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ;pp
Wiadomości: 66
Dot.: Turcja

A co jakaś pamiątka musi być ;D Chętnie pozowali ;D
kicia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 21:23   #2502
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kicia2424 Pokaż wiadomość
Standart pewnie bo mi też proponował ;D Co do Gurala to miałam tam 'adoratora', który mi liściki miłosne podawał przez ten taki płot ;D A Gural w porządku hotel ? Bo wydawał się całkiem fajny? Ja jeszcze myślałam o hotelu Celine za rok też obok Kleopatry. Obsługa się zmienia co rok i za rok mogą wziąć tych, którzy naprawdę dobrze się spisali A Ci, którzy byli teraz to za rok albo wrócą tu albo szukają pracy w innych hotelach. No i szczęścia wam życzę oczywiście ;*
Widziałam na poprzedniej stronie foto, mrrr...ciacho ;D
Hehe ja też miałam adoratora w Guralu Bo akurat miałam balkon od strony tego hotelu. Był nim taki łepek 18-letni, który pracował w kuchni Gural hotel jeszcze lepszy niż kleopatra (teraz też chcieliśmy, ale orbis nie miał go w tym roku w ofercie), nie było takiego rzucania się na jedzenie, ogólnie jedzenie bardziej urozmaicone i te nakładane porcje były większe, a jedzenie ze szwedzkiego stoły dokładali, gdy się skończyło (w kleopatrze nie). A jak tam zakupy tureckie się udały, kupilaś coś?
edit: i jeszcze w Guralu większe pokoje, prócz łózek i toaletki był tam jeszcze stół z 2oma krzesłami, a w łazience wielkie lustro na całej ścianie nad kranem, świetne

Edytowane przez Claris
Czas edycji: 2009-10-04 o 21:25
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 21:51   #2503
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez desira Pokaż wiadomość
będę dwunastego mam pierwsze zajęcia poświęciłam wyjazd do UK dla dobra sprawy :x ale przy okazji zrobię prawo jazdy
Widzę, że fest się napaliłaś
Mi zaraz minie rok po kursie, szybko zleciało...

Żegnam się dziewczynki tymczasowo, bo jakoś nie umiem się tu na nowo odnaleźć. W ogóle nigdzie nie umiem się odnaleźć od powrotu z Turcji
Czasem będę starała się podczytywać
Paaaaaaa
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 13:23   #2504
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez desira Pokaż wiadomość
no nie wierzę, że robiłyście foty tym Turkom
ej. mnie w aquaparku sami poprosili żeby im zrobić zdjęcie

nie. nie ze mną. im. podziękowali i poszli dwa dni się z tego śmiałam
wieczorem wkleję to historyczne zdjęcie
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 14:55   #2505
kicia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ;pp
Wiadomości: 66
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Hehe ja też miałam adoratora w Guralu Bo akurat miałam balkon od strony tego hotelu. Był nim taki łepek 18-letni, który pracował w kuchni Gural hotel jeszcze lepszy niż kleopatra (teraz też chcieliśmy, ale orbis nie miał go w tym roku w ofercie), nie było takiego rzucania się na jedzenie, ogólnie jedzenie bardziej urozmaicone i te nakładane porcje były większe, a jedzenie ze szwedzkiego stoły dokładali, gdy się skończyło (w kleopatrze nie). A jak tam zakupy tureckie się udały, kupilaś coś?
edit: i jeszcze w Guralu większe pokoje, prócz łózek i toaletki był tam jeszcze stół z 2oma krzesłami, a w łazience wielkie lustro na całej ścianie nad kranem, świetne
Aa to chyba wiem, który - widziałam go jak siedziałam przy komputerze, ale to tylko na chwile bo zaraz stawali pod oknem i zaczęli zagadywać ;p Ten 'mój' miał 20 lat i był kelnerem chyba ;p
Ja jak podchodziłam po jedzenie to odrazu mówiłam, że tego chce mniej, tego więcej i po dokładki też chodziłam, dawali
A udały się, to targowanie to cała frajda była ;D A jak szłaś, może w stronę centrum to niedaleko nas, nie zapraszał Cię codziennie taki młody, niski turek na herbatkę ;D?
A i tak swoją drogą ten kucharz, który Ci się podoba, przedstawił mi się jako Barysz (nie mam pojęcia jak to się pisze) ;D
kicia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 15:12   #2506
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kicia2424 Pokaż wiadomość
Aa to chyba wiem, który - widziałam go jak siedziałam przy komputerze, ale to tylko na chwile bo zaraz stawali pod oknem i zaczęli zagadywać ;p Ten 'mój' miał 20 lat i był kelnerem chyba ;p
Ja jak podchodziłam po jedzenie to odrazu mówiłam, że tego chce mniej, tego więcej i po dokładki też chodziłam, dawali
A udały się, to targowanie to cała frajda była ;D A jak szłaś, może w stronę centrum to niedaleko nas, nie zapraszał Cię codziennie taki młody, niski turek na herbatkę ;D?
A i tak swoją drogą ten kucharz, który Ci się podoba, przedstawił mi się jako Barysz (nie mam pojęcia jak to się pisze) ;D
Wiem chyba o którego Ci chodzi, raz jak wracałam z migrosa z nestea to on miał herbatę w dłoni i do mnie, że ja mu dam nestea, a on mi da herbatkę To pochwal się zakupami Ja prócz rzeczy dla rodziny dla siebie kupiłam lampę z tykwy, 2 bluzy (puma i diesel), skórzane buty prady, skórzaną torebkę dolce&gabbana i kurteczkę skórzaną
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 15:49   #2507
kicia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ;pp
Wiadomości: 66
Dot.: Turcja

Niezłe zakupy zrobiłaś no no ;D Ja kupiłam dużą torbę pumy i małą torebeczkę na łańcuszku, ręcznik z playboyem, przymierzałam kilka bluz, ale źle leżały więc w końcu żadnej nie wzięłam Myślałam jeszcze żeby kupić szisze, ale później mi to jakoś z głowy wypadło, będzie okazja za rok ;D A no i bezcenne bransoletki, które dostałam od jakiegoś Turka ;D
A w łaźni tureckiej byłaś ?

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
ej. mnie w aquaparku sami poprosili żeby im zrobić zdjęcie

nie. nie ze mną. im. podziękowali i poszli dwa dni się z tego śmiałam
wieczorem wkleję to historyczne zdjęcie
Dokładnie ;D Oni się wręcz czasami prosili o zdjęcia Czekamy na foto ;D
kicia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:15   #2508
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Nie byłam w łaźni, a Ty?
W tym roku byliśmy tylko na nocnym jeep safari ) A sziszę mamy z zeszłego roku, teraz dokupiliśmy tylko nowy smak do niej - owoce leśne
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:28   #2509
kicia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ;pp
Wiadomości: 66
Dot.: Turcja

Byłam, w jednej takiej przy hotelowej niedaleko od nas, a potem w takiej już dużej gdzie było wszystko - sauna, jacuzzi itp. Naprawdę polecam, skóra po tym jest jak pupcia niemowlęcia ;D
kicia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 12:11   #2510
FroGii
Raczkowanie
 
Avatar FroGii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Turcja

Merhaba!
Dzisiaj minął dokładnie tydzień buuuuuu:pro si: i nie wiem jak Claris i Princeska,ale ja wciąż tęsknie i nie ogarniam wszystkiego "tutaj"...dzisiaj na szczęście zawitało słoneczko to troche lepiej,ale i tak lipa...jakby można tam było wrócić

Pozdrawiam wszystkie Wizażanki
__________________
...Alanya missing every moment...
FroGii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 12:30   #2511
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kicia2424 Pokaż wiadomość
Dokładnie ;D Oni się wręcz czasami prosili o zdjęcia Czekamy na foto ;D
Właśnie mi się przypomniało po zrobieniu zdjęcia, powiedzieli coś na kształt fenks i poszli
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:36   #2512
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez FroGii Pokaż wiadomość
Merhaba!
Dzisiaj minął dokładnie tydzień buuuuuu:pro si: i nie wiem jak Claris i Princeska,ale ja wciąż tęsknie i nie ogarniam wszystkiego "tutaj"...dzisiaj na szczęście zawitało słoneczko to troche lepiej,ale i tak lipa...jakby można tam było wrócić

Pozdrawiam wszystkie Wizażanki
Ja już powoli jakoś wdrażam się w codzienność, w końcu żadna bajka nie trwa niestety wiecznie Każda spotkana przeze mnie osoba mi mówi, że jestem ślicznie opalona, niech ta opalenizna trwa wiecznie
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 17:06   #2513
kicia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ;pp
Wiadomości: 66
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Właśnie mi się przypomniało po zrobieniu zdjęcia, powiedzieli coś na kształt fenks i poszli
Niezła foteczka...raarrr... hahah ;D
kicia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 21:04   #2514
FroGii
Raczkowanie
 
Avatar FroGii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Ja już powoli jakoś wdrażam się w codzienność, w końcu żadna bajka nie trwa niestety wiecznie Każda spotkana przeze mnie osoba mi mówi, że jestem ślicznie opalona, niech ta opalenizna trwa wiecznie
życze tego Tobie i sobie również
__________________
...Alanya missing every moment...
FroGii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 10:10   #2515
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Turcja

dziewczyny!! ja tez już wróciłam niesttey!! wczoraj wylądowalismy w Polsce.. jezu jak ja bym chciala tam wrocic jak najszybciej!! Polska wydaje mi sie teraz tka szara i zimna! Było przecudnie i strasznie zaluje ze tylko tydzien bylismy!;/ ale juz ustalilismy z TZ'em ze w przyszłym roku jedziemy na 2 tygodnie Byłam w hotelu Yalihan 4*, 20 km od Alanyi. To nasza pierwsza podróz za granice z TZem ale na bank nie osttania!Tak sie ciesze ze sie zdecydowalam na te wczasy( w ciemno). pozdrawiam serdecznie kochaniutkie
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 17:58   #2516
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Turcja

Cześć dziewczyny kochane coś trochę ucichło na naszym wątku
Podejrzewam, że się wszystkie zbieramy po powrocie
Jako, że już się trochę ogarnęłam to poopisuję swój pobyt.
Zaczynając od hotelu - Kleopatra Golden Sun nie jest zły, aczkolwiek widać tam upływ czasu. Nie ukrywajmy przydałby się już remont i nowe meble, ale za to jest w miarę czysto i miła obsługa.
Jedzenie też w porządku, było go dużo, nigdy niczego nie brakowało, a już te ciasta i desery to po prostu "niebo w gębie". Mój TŻ przytył 4 kilogramy po tych dwóch tygodniach ale jemu akurat się to przyda. W barze też ok, barman lał tyle alkoholu ile się chciało, a czasem nawet za dużo
Mieszkaliśmy w głównym budynku, pokój mieliśmy dosyć duży, przestronną łazienkę i balkon. W pokoju pani sprzątała nam codziennie, dostaliśmy nawet więcej ręczników, mieliśmy 3 duże i 3 małe.
W hotelu nie było problemu z wynoszeniem i wnoszeniem czegokolwiek, na przykład można było nalewać w butelki napoje ze stołówki czy brać ze sobą jedzenie.
Jedyne co może przeszkadzać, to fakt, że obok hotelu jest duży przystanek autobusowy i spory ruch, ale szczerze mówiąc ja na to nie zwracałam większej uwagi.
Podsumowując jestem z pobytu w tym hotelu zadowolona, ale myśmy w zasadzie spędzali tam bardzo mało czasu, tyle co na spanie i przebranie się wieczorem na kolację.
Co do plaży, to faktycznie Kleopatra Beach jest jedną z ładniejszych, bo byliśmy po drugiej stronie portu i tam plaża była znacznie brzydsza. W okolicach naszego hotelu mieliśmy ładny piasek, żadnego żwiru czy kamieni, także przy brzegu. Fakt, że na plaży sporo śmieci się walało, ale dało się przeżyć.
Uff... to na razie na tyle.
Jakbyście chciały jakieś fotki to mogę wkleić, mam zdjęcia hotelu, plaży, Alanyi i Antalyi, Pamukkale oraz aquaparku. Mogę też dodać zdjęcia tej słynnej burzy z gradem, bo mój TŻ uwiecznił
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW

Edytowane przez Monniq
Czas edycji: 2009-10-09 o 18:03
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 18:30   #2517
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Turcja

Monniq wklejaj wklejaj Ja bardzo chętnie cofnę się w czasie
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 18:46   #2518
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Monniq wklejaj wklejaj Ja bardzo chętnie cofnę się w czasie
Ok już wklejam. Na początek Alanya
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 19:38   #2519
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Turcja

A teraz Pamukkale i Basen Kleopatry.
Ogólnie to jest tam przepięknie, chociaż z drugiej strony widać także, że miejsce to zostało zniszczone.
Co prawda ta sztuczna trasa utworzona na potrzeby turystów jest warta zobaczenia, to jednak obszar naturalnych tarasów przedstawia się już znacznie gorzej.
Niemniej ja nie żałuję tych godzin spędzonych w autokarze, bo naprawdę byłam oczarowana, nie tylko samym Pamukkale, ale i Hierapolis Tylko, że akurat jestem zboczona na punkcie oglądania takich rzeczy, więc wręcz nie możliwe było żeby mi nie podobało.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW

Edytowane przez Monniq
Czas edycji: 2009-10-09 o 19:40
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 16:22   #2520
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Turcja

Dziś kolejna porcja zdjęć. Zacznę od Kleopatra Beach i specjalnie dla zmarzniętych Wizażanek tureckie słoneczko
Dodaję także widok z twierdzy.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.