Tarnowskie Panny Młode - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-09, 18:16   #3931
wronkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 158
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuje pomocy !!
znalazlam taka bizuterie ...

ze wzgledu na to ze w sukni slubnej mam bogaty gorset to nie bede miala naszyjnika ... takze w pierwszym dniu tylko kolczyki i branzoletka .... a na poprawiny dodalabym naszyjnik ...

jak myslicie?

dodam ze suknie jest koloru ivory ale koraliki sa przezroczyste ...

nie wiem czy nie jest za ciezka ??
suknia i biżutria prześliczne

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Kobietki powiedzcie mi co sądzicie o salonie sukni ślubnych Alis lub eurostyl???
wronkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 18:25   #3932
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez azumi21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie, postanowilam sama wykonac makijaz na swoje wesele, czy moglabym mi ktoras z Was polecic jakies sprawdzone utrwalacze pod makijaz? bazy pod podklad i cienie? pozdrawiam serdecznie
Ja używam bazygiordani gold Oriflame... jestem zadowolona z niej.. ale chyba nie zdecydowałabym sie zrobić sama makijażu na własny ślub... co więcej.. teraz wiem, że na tego typu imprezy bede malować się u kosmetyczki. Ja malowałam się w mościcach w Enigmie.. byłam na próbnym i kazałam sobie zrobić mocniejsze oczy.. noi nie czułam sie w tym makijarzu zbyt dobrze.. dlatego na makijaz ślubny pani Kasia zrobiła mi łagodniejsze oko.. wyszło super.. do tego makijaz wytrzymał cała impreze... mysle ze sama nie byłabym w stanie takiego zrobić.. zapłaciłam tylko 50 zł..
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 19:10   #3933
agusia_pat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 83
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
Ja używam bazygiordani gold Oriflame... jestem zadowolona z niej.. ale chyba nie zdecydowałabym sie zrobić sama makijażu na własny ślub... co więcej.. teraz wiem, że na tego typu imprezy bede malować się u kosmetyczki. Ja malowałam się w mościcach w Enigmie.. byłam na próbnym i kazałam sobie zrobić mocniejsze oczy.. noi nie czułam sie w tym makijarzu zbyt dobrze.. dlatego na makijaz ślubny pani Kasia zrobiła mi łagodniejsze oko.. wyszło super.. do tego makijaz wytrzymał cała impreze... mysle ze sama nie byłabym w stanie takiego zrobić.. zapłaciłam tylko 50 zł..
Enigma pani Kasia mówisz, to dobrze musze się kiedyś tam wybrać, bo dalej jestem na etapie poszukiwania dobrej kosmetyczki. Czy ktos jeszcze może mi pomóc?
__________________
Ślub: sierpień 2010
agusia_pat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 05:27   #3934
koniczynkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar koniczynkaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 174
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez agusia_pat Pokaż wiadomość
Enigma pani Kasia mówisz, to dobrze musze się kiedyś tam wybrać, bo dalej jestem na etapie poszukiwania dobrej kosmetyczki. Czy ktos jeszcze może mi pomóc?
Mi też zależy na tym by znaleźć jakiś dobry salon kosmetyczny. Wole już mieć wypróbowany. Także czekam na wasze propozycje i opinie dziewczyny. Także odnośnie salonów fryzjerskich godnych polecenia. Pozdrawiam
koniczynkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 09:43   #3935
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cześć dziewczyny

Ja co prawda nie ślubuję w Tarnowie, a w Tarnobrzegu ale potrzebuję pomocy, więc zapytam i tutaj.
Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego Dj'a? Kogoś kogo polecice z czystym sumieniem, bo np. byłyście na weselu na którym grał i się naprawdę sprawdził
Oczywiście ważne, żeby potrafił poprowadzić imprezę z klasą i rozkręcić zabawę.

Będę wdzięczna za wszelkie info w wątku lub na pw
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 09:50   #3936
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

zaaaabcia, o ile dobrze pamietam, miala DJ'a, ale chyba jest tymczasowo zablokowana
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 16:51   #3937
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Czy któraś z Was ma do polecenia wodzireja ?
__________________
zaczynamy walkę o CUD..
(*)(*)(*)pamiętam
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 19:18   #3938
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczynki czy mial ktos slub w kościele Świętej Rodziny?? bo mam kilka pytan jak wyglada tam sprawa przystrojenia kosciola czy jest wmiare ladnie?? i jakie sa koszta dla ksiadza sioatry i organisty?? z gory dziekuje wam za odpowiedz!! i zycze wszytskim wszytskiego naj
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 19:24   #3939
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam. I znów pytanie o salę.... bardzo proszę o opinie na temat Modrzewiowego Dworku w Mościcach przy hotelu Cristal Park... właśnie zarezerwowałam tam termin...
r11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 07:21   #3940
agusia_pat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 83
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez r11 Pokaż wiadomość
Witam. I znów pytanie o salę.... bardzo proszę o opinie na temat Modrzewiowego Dworku w Mościcach przy hotelu Cristal Park... właśnie zarezerwowałam tam termin...
Ja też tam mam wesele w 2010 roku, a Magdzia miała w tym roku i jest bardzo zadowolona. Ja się od razu zakochałam w ty miejscu chociaz oglądałam wiele sal i bardzo się ciesze, że tam będę miała przyjęcie. Wiadomo cena wysoka i ciasta we własnym zakresie ale myślę, że będzie dobrze. A na kiedy zarezerwowałaś termin?
__________________
Ślub: sierpień 2010
agusia_pat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 07:45   #3941
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez agusia_pat Pokaż wiadomość
Ja też tam mam wesele w 2010 roku, a Magdzia miała w tym roku i jest bardzo zadowolona. Ja się od razu zakochałam w ty miejscu chociaz oglądałam wiele sal i bardzo się ciesze, że tam będę miała przyjęcie. Wiadomo cena wysoka i ciasta we własnym zakresie ale myślę, że będzie dobrze. A na kiedy zarezerwowałaś termin?
Zarezerwowałam termin we wrześniu przyszłego roku, 2011 wydawał nam się zbyt odległy, ale... jestem przerażona ilością rzeczy, które trzeba załatwić, wszyscy mnie straszą, że będzie problem z fotografem i zespołem, bo wszyscy już dawno zaklepani... milion wątpliwości, na szczęście w najważniejszej kwestii nie mam żadnych
r11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 08:14   #3942
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez r11 Pokaż wiadomość
Zarezerwowałam termin we wrześniu przyszłego roku, 2011 wydawał nam się zbyt odległy, ale... jestem przerażona ilością rzeczy, które trzeba załatwić, wszyscy mnie straszą, że będzie problem z fotografem i zespołem, bo wszyscy już dawno zaklepani... milion wątpliwości, na szczęście w najważniejszej kwestii nie mam żadnych
Na zespołach się nie znam, natomiast wiem, że fotografów jest od groma na pewno jakiegoś znajdziesz.

Oczywiście są tacy, którzy już dawno mają wszystkie terminy po rezerwowane.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 10:30   #3943
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Czesc dziewczyny Widzialam ze jest tu pare PM ktore mialy, badz beda mialy wesele w domu weselnym w Szczepanowicach, czy mogłybyscie cos o nim powiedziec, jakies wasze wrazenia? bo dzwonilam tam i wybieram sie ogladnac pod koniec tygodnia, ale zastanowila mnie cena 120zl/os, niby fajnie ze tanio, ale teraz zaczynam sie zastanawiac, dlaczego tak tanio.. bardzo prosze i jakies informacje
Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 10:57   #3944
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Diana220 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Widzialam ze jest tu pare PM ktore mialy, badz beda mialy wesele w domu weselnym w Szczepanowicach, czy mogłybyscie cos o nim powiedziec, jakies wasze wrazenia? bo dzwonilam tam i wybieram sie ogladnac pod koniec tygodnia, ale zastanowila mnie cena 120zl/os, niby fajnie ze tanio, ale teraz zaczynam sie zastanawiac, dlaczego tak tanio.. bardzo prosze i jakies informacje
My mieliśmy wesele w Szczepanowicach i powiem tak:
1. Jedzenie pyszne
3. Sala duża, wygodna, nikt się nie obijał o siebie w tańcu
4. Piękny ogród gdzie można zrobić fajne zdjęcia oraz dużo przestrzeni do spacerowania, spokojnie i nikt się nie martwił o dzieci bo mogły biegać do woli i nie martwiliśmy się że któreś wybiegnie na ulicę

Natomiast obsługa fatalna. Myśmy byli w zeszłym roku tam na weselu u kuzynki, była inna obsługa i było super, natomiast u nas goście narzekali, że nie zbierali naczyń na bieżąco, długo czekało się na kawę i herbatę, przy obiedzie podali jeden rodzaj mięsa a na inne rodzaje się długo czekało. Jeżeli ktoś jest cierpliwy to mu nie przeszkadzało natomiast sporo osób narzekało na obsługę.
Poza tym pani właścicielka jest powiedziałabym mało uczciwa i wszystko radze Wam dobrze spisać za ile ile gości itd. bo u nas nie porozumieliśmy się co do dzieci i potem policzyła nie po tyle ile się umawialiśmy. Może się nie zrozumieliśmy, nieważne już w każdym razie nie byliśmy przy rozliczeniu bo po weselu załatwiali to nasi rodzice i to był błąd. Gdybym miała jeszcze raz robić wesele to zastanawiałabym się nad innym lokalem bo ta obsługa naprawdę mnie wkurzyła.
Poza tym dostaje się bardzo mało mięsa po weselu, rzekomo tak jest liczone że mało zostaje....Nie znam się ale słyszałam że po innych weselach jest tego więcej.
Pozdrawiam i życzę udanej decyzji

P.S Ja też się malowałam u Kasi w Enigmie w Mościcach i POLECAM. Makijaż dokładnie taki jak chciałam no i trzymał się cały wieczór.

Edytowane przez midnite
Czas edycji: 2009-10-12 o 11:00
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 11:19   #3945
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez midnite Pokaż wiadomość
My mieliśmy wesele w Szczepanowicach i powiem tak:
1. Jedzenie pyszne
3. Sala duża, wygodna, nikt się nie obijał o siebie w tańcu
4. Piękny ogród gdzie można zrobić fajne zdjęcia oraz dużo przestrzeni do spacerowania, spokojnie i nikt się nie martwił o dzieci bo mogły biegać do woli i nie martwiliśmy się że któreś wybiegnie na ulicę

Natomiast obsługa fatalna. Myśmy byli w zeszłym roku tam na weselu u kuzynki, była inna obsługa i było super, natomiast u nas goście narzekali, że nie zbierali naczyń na bieżąco, długo czekało się na kawę i herbatę, przy obiedzie podali jeden rodzaj mięsa a na inne rodzaje się długo czekało. Jeżeli ktoś jest cierpliwy to mu nie przeszkadzało natomiast sporo osób narzekało na obsługę.
Poza tym pani właścicielka jest powiedziałabym mało uczciwa i wszystko radze Wam dobrze spisać za ile ile gości itd. bo u nas nie porozumieliśmy się co do dzieci i potem policzyła nie po tyle ile się umawialiśmy. Może się nie zrozumieliśmy, nieważne już w każdym razie nie byliśmy przy rozliczeniu bo po weselu załatwiali to nasi rodzice i to był błąd. Gdybym miała jeszcze raz robić wesele to zastanawiałabym się nad innym lokalem bo ta obsługa naprawdę mnie wkurzyła.
Poza tym dostaje się bardzo mało mięsa po weselu, rzekomo tak jest liczone że mało zostaje....Nie znam się ale słyszałam że po innych weselach jest tego więcej.
Pozdrawiam i życzę udanej decyzji

P.S Ja też się malowałam u Kasi w Enigmie w Mościcach i POLECAM. Makijaż dokładnie taki jak chciałam no i trzymał się cały wieczór.
Dziekuje za informacje szkoda ze tak nie fajnie z ta obsluga. Wlasnie to jest najgorsze w polanowaniu wesela 2 lata wczesniej ze obsluga tez moze sie zmienic, albo na lepsze, albo na gorsze. Trudno przewidziec. Przejade sie tak czy siak i zobacze jak to wogole wyglada.
Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 12:04   #3946
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczynki czy mial ktos slub w kościele Świętej Rodziny?? bo mam kilka pytan jak wyglada tam sprawa przystrojenia kosciola czy jest wmiare ladnie?? i jakie sa koszta dla ksiadza sioatry i organisty?? z gory dziekuje wam za odpowiedz!! i zycze wszytskim wszytskiego naj
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:46   #3947
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Talking Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej Dziewczynki.
My już po ślubie - było cudownie nawet nie wiem od czego zacząć...
w Kościele wszytko poszło jak należy - organista, przystrojenie Kościoła no i oczywiście (co najważniejsze) cuda,pełna wzruszeń ceremonia
Ponieważ niestety pogoda nie dopisała, pomysł z trajką nie wypalił, ale w ostatnim momencie wpadliśmy na pomysł, by jechać TIRem (a raczej samym "koniem" czyli ciągnikiem siodłowym) zrobiło to niesamowitą furorę , tym bardziej że mój TŻ jeździł swojego czasu w transporcie międzynarodowym
Nasi kochani przyjaciele, nie zwracając uwagi na deszcz, przyjechali na motorach i zrobili nam taki orszak ,że nikt nie pozostał obojętny...
W klubie CUDOWNIE... z czystym sumieniem mogę polecić klub www.artie.com.pl zarówno pod względem obsługi, jedzenia i kameralnego wystroju. Wodzirej z DJem - pierwsza klasa (jakby co to namiary mogę dać na privie) rozbawili zarówno dzieci, jak i młodzież i seniorów.
Niespodzianka dla mojego Ukochanego ode mnie wypaliła w 10000% , było to moje wykonanie piosenki Joanny Zagdańskiej "Rękawiczki" - zarówno TZ jak i goście byli baaardzo wzruszeni.... polecam - róbcie sobie niespodzianki (ja też swoją dostałam i byłam bardzo mile zaskoczona)....
Na pewno jeszcze długo będziemy to wspominać i nasi goście zapewne też. Było cuuuuuuuuuuuuuudooooooooo ownieeeeeeee


PS.na zdjęcia od fotgrafa (no i na plener) jeszcze będziemy chwilę czekać ale mamy kilka zdjęć od naszych gości
__________________
Chcę przeżywać każdy dzień tak, jakby miał być tym ostatnim...

Kocham Cię M.


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010030113.html

Edytowane przez Mletfyk
Czas edycji: 2009-10-12 o 15:01
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 15:21   #3948
Gabiii1771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

[QUOTE=agusia_pat;14654197]Ja używam bazy Soraya i jestem bardzo zadowolona, natomiast sama kupiłabym jakiś dobry utrwalacz, więc też czekam na opinie.
A jeszcze w sprawie makijażu to szukam kogoś kto naprawdę dobrze i fachowo zrobi makijaż no wiecie tak że nie poznam się w lustrze (no w dobrym znaczeniu tego słowa...). Byłam na makijażu u pań z Tua Viso i niestety nie jestem zbyt zadowolona, troche marne kosmetyki mają...


Aga chcialalm zpaytac jakie Twoim zdaniem kosmetyki sa marne? i ktore z tych co uzywaly Panie z Tuo Viso na takie wygladaly?


Gabiii1771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 16:07   #3949
maksags
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ja jeszcze o makijażu nawet nie myśle, chociaż przeglądam to forum od jakiegoś czasu i wy już tak wszystko planujecie, zaczynam się bać. Ja mam datę ślubu 25 czerwiec 2011 i narazie tylko sale zarezerwowałam, o sukience jeszcze nie myśle bo w przyszłym roku mam nadzieje będzie na to czas.. Jedyne co już zamówiłam to opakowania na ciasto :P hehehe i to by było na tyle zaczynam łapać nerwa.. stres jest blisko
maksags jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 17:52   #3950
koniczynkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar koniczynkaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 174
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Mletfyk piękne zdjęcia. Ślicznie wyglądaliście! Pomysł z tą ciężarówką genialny. Lubie takie pomysły. Ja ostatnio byłam na weselu gdzie państwo młodzi jechali na motorze a dokoła nich orszak też na motorach. No po prostu bosko! Wszystkiego najlepszego jeszcze raz.
koniczynkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:59   #3951
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Talking Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez koniczynkaaaa Pokaż wiadomość
Mletfyk piękne zdjęcia. Ślicznie wyglądaliście! Pomysł z tą ciężarówką genialny. Lubie takie pomysły. Ja ostatnio byłam na weselu gdzie państwo młodzi jechali na motorze a dokoła nich orszak też na motorach. No po prostu bosko! Wszystkiego najlepszego jeszcze raz.
Dziękujemy ślicznie za życzenia
My też mieliśmy jechać motorem (3-kołowym) ale tak jak pisałam niestety ze względu na pogodę nie daliśmy rady
__________________
Chcę przeżywać każdy dzień tak, jakby miał być tym ostatnim...

Kocham Cię M.


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010030113.html
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 19:31   #3952
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez maksags Pokaż wiadomość
ja jeszcze o makijażu nawet nie myśle, chociaż przeglądam to forum od jakiegoś czasu i wy już tak wszystko planujecie, zaczynam się bać. Ja mam datę ślubu 25 czerwiec 2011 i narazie tylko sale zarezerwowałam, o sukience jeszcze nie myśle bo w przyszłym roku mam nadzieje będzie na to czas.. Jedyne co już zamówiłam to opakowania na ciasto :P hehehe i to by było na tyle zaczynam łapać nerwa.. stres jest blisko
Wiesz co ja tez planuje na 2011 i jeszcze nawet sali nie mam ale jade w piatek i mam nadzieje ze juz zdecydujemy sie na ktorąś. A suknia, makijaz, kwiatki itp itd to mysle ze w przyszlym roku sie tym zajme, bo czuje ze jeszcze zdaze zmienic zdanie :P ale mimo to jeszcze duzo mamy do zalatwienia w tym roku..ehh.. glowa do gory, damy rade i ze wszystkim zadazymy, niekazdy ma taki luksus organizowania wesela 2 lata naprzod
Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 21:52   #3953
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Mletfyk Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki.
My już po ślubie - było cudownie nawet nie wiem od czego zacząć...
w Kościele wszytko poszło jak należy - organista, przystrojenie Kościoła no i oczywiście (co najważniejsze) cuda,pełna wzruszeń ceremonia
Ponieważ niestety pogoda nie dopisała, pomysł z trajką nie wypalił, ale w ostatnim momencie wpadliśmy na pomysł, by jechać TIRem (a raczej samym "koniem" czyli ciągnikiem siodłowym) zrobiło to niesamowitą furorę , tym bardziej że mój TŻ jeździł swojego czasu w transporcie międzynarodowym
Nasi kochani przyjaciele, nie zwracając uwagi na deszcz, przyjechali na motorach i zrobili nam taki orszak ,że nikt nie pozostał obojętny...
W klubie CUDOWNIE... z czystym sumieniem mogę polecić klub www.artie.com.pl zarówno pod względem obsługi, jedzenia i kameralnego wystroju. Wodzirej z DJem - pierwsza klasa (jakby co to namiary mogę dać na privie) rozbawili zarówno dzieci, jak i młodzież i seniorów.
Niespodzianka dla mojego Ukochanego ode mnie wypaliła w 10000% , było to moje wykonanie piosenki Joanny Zagdańskiej "Rękawiczki" - zarówno TZ jak i goście byli baaardzo wzruszeni.... polecam - róbcie sobie niespodzianki (ja też swoją dostałam i byłam bardzo mile zaskoczona)....
Na pewno jeszcze długo będziemy to wspominać i nasi goście zapewne też. Było cuuuuuuuuuuuuuudooooooooo ownieeeeeeee


PS.na zdjęcia od fotgrafa (no i na plener) jeszcze będziemy chwilę czekać ale mamy kilka zdjęć od naszych gości
zdjecia super a pomusl z ciezarowka super
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 09:04   #3954
azumi21
Raczkowanie
 
Avatar azumi21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 104
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez maksags Pokaż wiadomość
ja jeszcze o makijażu nawet nie myśle, chociaż przeglądam to forum od jakiegoś czasu i wy już tak wszystko planujecie, zaczynam się bać. Ja mam datę ślubu 25 czerwiec 2011 i narazie tylko sale zarezerwowałam, o sukience jeszcze nie myśle bo w przyszłym roku mam nadzieje będzie na to czas.. Jedyne co już zamówiłam to opakowania na ciasto :P hehehe i to by było na tyle zaczynam łapać nerwa.. stres jest blisko

Powiem Ci szczerze ze nie masz co sie stresowac, ja mam wesele 30.05.2010 i dopiero teraz zaczynamy przygotwania, w sumie mamy juz wszystko ( zalatwione w ciagu tygodnia) w Janowicach mieli tylko ten termin (albo po 2012) wiec zgodzilam sie na niedziele bo jest tam pieknie. Okriestra tez miala wolny termin, a fotografow i kamerzystow jest od groma wiec to jest najmniejszy problem. Kosciol tez to nie problem chyba ze nie robisz u siebie tylko gdzies dalej. Takie typowe przygotowwyania zaczyanaj sie ok 3msc przed weselem. Mozna tylko myslesc co i jak sie bedzie chcialo, np suknia (nowe modele od grudnia dopiero) obraczki, zaproszenia to kwestia podjecia decyzji i kupna. wiec spokojnie nie ma co tracic nerwow

wlasnie dlatego mysle sama zrobic makijaz bo wesele mam w niedziele i nic nie jest wtedy otwarte a robie sobie i kobietkom z rodziny makijaze, wiem w czym mi ladnie wiec sie nie boje, nie uzywalam tylko nigdy bazy, a nie chce robic poprawek co 2/3h a tak niestety bez utwalaczy by to wygladalo
__________________
Pobierzemy się 30 maja 2010r.

http://s6.suwaczek.com/20100530290213.png
azumi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 10:08   #3955
Margerita1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 21
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez azumi21 Pokaż wiadomość
a fotografow i kamerzystow jest od groma wiec to jest najmniejszy problem.
Azumi , żebyś nie obudziła się z przysłowiową ręką w .... . Owszem masz rację że fotografów i kamerzystów jest od groma, ale tych dobrych jest paru. Chyba, że nie przeszkadza ci fotograf i kamerzysta zaopatrzeni w sprzęt z Media Markt i nie znający się na rzeczy . Jak tak to dostaniesz 2000 fotek na płycie (a może z 10 będzie ładnych - oczywiście z przypadku) i film 6 godzinny przekopiowany wprost z taśmy na płytę z standardową czołówką pełną gołąbków, latających serduszek a może delfinków i króliczków wielkanocnych bo kamerzyście a raczej kamerunowi akurat takie cóś udało się ściągnąć z torrentów

Pozdrawiam
Margerita1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 10:42   #3956
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Mletfyk Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki.
My już po ślubie - było cudownie nawet nie wiem od czego zacząć...
w Kościele wszytko poszło jak należy - organista, przystrojenie Kościoła no i oczywiście (co najważniejsze) cuda,pełna wzruszeń ceremonia
Ponieważ niestety pogoda nie dopisała, pomysł z trajką nie wypalił, ale w ostatnim momencie wpadliśmy na pomysł, by jechać TIRem (a raczej samym "koniem" czyli ciągnikiem siodłowym) zrobiło to niesamowitą furorę , tym bardziej że mój TŻ jeździł swojego czasu w transporcie międzynarodowym
Nasi kochani przyjaciele, nie zwracając uwagi na deszcz, przyjechali na motorach i zrobili nam taki orszak ,że nikt nie pozostał obojętny...
Widziałam was bardzo fajnie to wyglądało akurat stałam na parkingu tylko późno mieliście ślub, chyba koło 4-5?
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 12:32   #3957
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ale sie dziisaj oczytalam tego forym od poczatku az 80 zstron jeszce mi troszke zostalo heheh ale przynajmniej za wasza rada wiem gdzie bede sie malowala fryzjera jeszce nie mam ale mam jeszce czas bo slub w maju 2010 sala, orkiestra, kamerzysta, fotograf, obraczki i wodka juz kupione zaproszenie probne zamowione i zobaczymy jak bedzie wygladalo bo pierwsze to porazka;/ i znowu pyatm czy ktos mial slub w Kosciele Swietej Rodziny to jest ten czerwony na dole Krakowsiej kolo fontanny?? z gory dziejuje za odpowiedz i ciesze sie ze trafilam na takie forum
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 13:27   #3958
maksags
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

fryzjera już mam , koleżanka mnie uczesze więc próbnych będe miec troche co mnie niezmiernie cieszy kwiatki też juz wiem gdzie będe robiła, bo koleżanka jest florystką i pracuje w hurtowni kwiatów zaproszenia już wybrałam, ale czekam jeszcze troche bo personalizację zrobię jak będe wiedziała już na 100% kto bedzi eproszony i o której będe miała ślub Zawieszkina wódkę już kupione , pudełka a ciasto juz kupione, Pani do pieczenia ciasta i torta już zamówiona , to będzie moja sąsiadka piecze wspaniałe rzeczy na wesele , sala zarezerwowana brak kamerzysty i fotografa i co najwazniejsze ORKIESRTY !!! bo sukienka i garnitur to zostawie na kolejny rok , bo wiadomo ze moda sie zmienia.. za to mam poważny problem z kosciołem, Niech ktoś mądry co już to przezył opowie krok po kroku jak to wygląda, ja z moim P mieszkam razem i ztego co wiem to spowiedz z całego zycia nas omija.. czy to prawda? prosze o rade
maksags jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 13:55   #3959
azumi21
Raczkowanie
 
Avatar azumi21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 104
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Margerita1984 Pokaż wiadomość
Azumi , żebyś nie obudziła się z przysłowiową ręką w .... . Owszem masz rację że fotografów i kamerzystów jest od groma, ale tych dobrych jest paru. Chyba, że nie przeszkadza ci fotograf i kamerzysta zaopatrzeni w sprzęt z Media Markt i nie znający się na rzeczy . Jak tak to dostaniesz 2000 fotek na płycie (a może z 10 będzie ładnych - oczywiście z przypadku) i film 6 godzinny przekopiowany wprost z taśmy na płytę z standardową czołówką pełną gołąbków, latających serduszek a może delfinków i króliczków wielkanocnych bo kamerzyście a raczej kamerunowi akurat takie cóś udało się ściągnąć z torrentów

Pozdrawiam


chyba nikt nie jest na tyle glupi zeby na wlasne wesele zamowic kogos o kim nie ma pojecia... przeciez mozna poprosic o przykladowe zdjecia, plyte, sa znajomi, ktorzy moga kogos polecic, a weryfikacja tego nie zajmuje 2 lata nie zyjemy w czasach prlu bez przesady
__________________
Pobierzemy się 30 maja 2010r.

http://s6.suwaczek.com/20100530290213.png
azumi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 15:40   #3960
88wisienka
Raczkowanie
 
Avatar 88wisienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 326
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Jak już jesteśmy przy wątku fotografów to może macie kogoś godnego polecenia? Na razie byliśmy w jednym miejscu się tak wstępnie wypytać. W sumie to nie myślałam że fotografa też trzeba tak dużo wcześniej rezerwować,no ale jeśli chce się mieć dobrego to na 2011 rok już trzeba rezerwować. Zdjęcia robią tam naprawdę ładne i profesjonalnie ale ceny też są niezłe Wiecie może jakie są ceny za fotografowanie w dniu ślubu i sesję w plenerze?
88wisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.