Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-10, 10:38   #4171
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Agripa i Wampirek wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 11:02   #4172
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

A ja już jestem po wizycie u kosmetyczki z nowymi żelkami i po zakupach papierowych w mieście Teraz tylko trochę ogarnąć mieszkanie i do roboty Mam na dzisiaj przewidziane zrobienie paru projektów a jeszcze się okazało, ze wieczorem idziemy na parapetówę do tych Młodych u których byliśmy 3 tygodnie temu na weselu. A tak mi się nie chce

Aha Agripa i Wampirek pewnie do nas nie zajrzycie ale i ta WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 11:42   #4173
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Eh, u mnie małż w pracy a potem jedziemy odbębnić obowiązkową wizytę. Czy Wasi mężowie/narzeczeni (jeśli mieszkają z rodzicami w jednym mieście) też tak napierają na cotygodniowe wizyty u rodziców. Powiem szczerze mam już dosyć odbębniania tego - nasz weekend jest i tak krótki, bo małż pracuje w prawie każdą sobotę....
I jak zwykle teściowa podniesie lament, że wyjeżdżamy - ona normalnie traktuje to nie jak szansę dla nas, tylko jak życiową tragedię.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 12:25   #4174
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Eh, u mnie małż w pracy a potem jedziemy odbębnić obowiązkową wizytę. Czy Wasi mężowie/narzeczeni (jeśli mieszkają z rodzicami w jednym mieście) też tak napierają na cotygodniowe wizyty u rodziców. Powiem szczerze mam już dosyć odbębniania tego - nasz weekend jest i tak krótki, bo małż pracuje w prawie każdą sobotę....
I jak zwykle teściowa podniesie lament, że wyjeżdżamy - ona normalnie traktuje to nie jak szansę dla nas, tylko jak życiową tragedię.
To u mnie w rodzinie tak jest, że obiady niedzielne są zawsze u babci. Tu w Gorlicach tego problemu nie ma. Z teściami widzimy się czasem w pracy i tyle. Na żadne obiady do nich nie chodzimy, mimo, ze mieszkamy 300 m od siebie.

A teściową się nie przejmuj, pobiadoli pobiadoli i jej przejdzie A dla niej to może rzeczywiście tragedia Patrzy po prostu ze swojej perspektywy.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 12:55   #4175
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Eh, u mnie małż w pracy a potem jedziemy odbębnić obowiązkową wizytę. Czy Wasi mężowie/narzeczeni (jeśli mieszkają z rodzicami w jednym mieście) też tak napierają na cotygodniowe wizyty u rodziców. Powiem szczerze mam już dosyć odbębniania tego - nasz weekend jest i tak krótki, bo małż pracuje w prawie każdą sobotę....
I jak zwykle teściowa podniesie lament, że wyjeżdżamy - ona normalnie traktuje to nie jak szansę dla nas, tylko jak życiową tragedię.
Z tego co pamietam co Michel82 tak ma, narzekała kiedyś, że tak często muszą tam jeździć.
my z tesciami widzimy się raz na miesiąc a mieszkają na Rosochach więc blisko Ostrowczanka a dla teściowej to faktycznie może być tragedia bo będzie syna widywała tylko w święta.

Ciekawe kiedy Michel do nas wpadnie, mieli wrócić w ubiegły czwartek nie?

No i ciekawe czy Olajka zda nam relację

Edytowane przez mehja
Czas edycji: 2009-10-10 o 12:57
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 13:46   #4176
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Aga wrzuciła zdjęcia na nk
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 14:03   #4177
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Śliczne te zdjęcia Agi. Ale jej zazdroszcze...
A ja to nawet lubie jezdzic do "tesciow", tylko ze my mamy do nich 200 km Co dwa tygodnie jezdzimy do mnie a co trzy do Bełchatowa. Tylko czasem chodze głodna bo oni jedza wszystko zdrowe i bez konserwantów a ja tak nie lubie
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 18:14   #4178
Ywanka
Zadomowienie
 
Avatar Ywanka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: TOS
Wiadomości: 1 590
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

witam Kobitki.

Ale jestem zla, dzis corka upuscila aparat i nie dziala, jak fotki bede robic


Widze ze malo cos tematow weselnych, bardziej pogaduszki nam sie zrobily


Pozdrawiam!
__________________
Dzieci są jedyną formą nieśmiertelności, której możemy być pewni....
Ywanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 19:09   #4179
wowczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 242
Witam Was dziewczynki ponownie!Był taki króciutki czas,kiedy odwiedzałam forum,więc pewnie mnie nie pamiętacieale na szczęście mam już stały dostęp do internetu i mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swego grona
wowczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 19:24   #4180
dudzinka
Raczkowanie
 
Avatar dudzinka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: O Ś
Wiadomości: 145
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Ja jestem tu też krótko, ale przecież to forum dla każdego jest

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

A tak wracając do ślubnych tematów...zastanawiam się czy w novum nie zrobić dodatkowych bukiecików na stoły...??jakoś tak jak wiedzę u koleżanki na foto są tylko różyczki...a ja lubię jak są ładne kwiaty...co myślicie??
__________________
Trzeba życie trzymać za mordę...krótko

trening z Ewą od 01.04.12
zumba my love od 03.01.12
dudzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 19:25   #4181
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Ostrowczanka a dla teściowej to faktycznie może być tragedia bo będzie syna widywała tylko w święta.
Czas odciąć pępowinę - syn ma 30-tkę blisko.
Dziś dostałam opeer o to, że kupuję cebulę, bo mogę od niej brać i zaoszczędzić...
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 19:25   #4182
ninuska
Zadomowienie
 
Avatar ninuska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 340
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

wowczk witaj z powrotem.Ja Cie pamietam
Ywanka hej hej. Jak wasza wyprawa,mam nadzieje,ze udana.
Zdjecia faktycznie extra.

A ja sie troche przysmarzylam na solarium(lampy mialy byc niby slabe) i teraz ciut piecze tu i tam....
__________________
K.CZ. (F).

ninuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 19:38   #4183
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Wowczyk ja też Cie pamietam, to fajnie że teraz będziesz częściej wpadać .

Ywanka Uuu to nie dobrze z aparatem nie da się go jakoś naprawić, spróbuj tam coś trochę przy nim kombinować bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak łatwo się popsuł od upadku. Mnie też wypadł kiedyś ale nic mu się nie stało tylko trochę porysował się.
Wypoczywaj tam w pięknym klimacie bo u nas szaro buro i ponuro brrrr...

Michel Śliczne zdjęcia wstawiłaś i pomyśleć że my też tam mieliśmy być w tym roku ale nadarzyła się okazja z tą wycieczką do Włoch więc niczego nie żałuję.

Aga Jak tam parapetówka? Myślę że udana

Ninuska Poszłaś na solar bo zazdrościłaś Ywance greckiego słońca?
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 21:28   #4184
wowczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 242
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Fajnie,że mnie pamiętacie zaraz zabieram się do czytania - sporo tego i mam nadzieję,że dużo dobrych rad tu znajdę
wowczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 21:45   #4185
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez Ywanka Pokaż wiadomość
witam Kobitki.

Ale jestem zla, dzis corka upuscila aparat i nie dziala, jak fotki bede robic


Widze ze malo cos tematow weselnych, bardziej pogaduszki nam sie zrobily


Pozdrawiam!
Uuu szkoda aparatu ale może da się go naprawić.

Cytat:
Napisane przez wowczyk Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki ponownie!Był taki króciutki czas,kiedy odwiedzałam forum,więc pewnie mnie nie pamiętacieale na szczęście mam już stały dostęp do internetu i mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swego grona
A pewnie, ze przyjmiemy i to z otwartymi rękoma

Cytat:
Napisane przez dudzinka Pokaż wiadomość
Ja jestem tu też krótko, ale przecież to forum dla każdego jest

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

A tak wracając do ślubnych tematów...zastanawiam się czy w novum nie zrobić dodatkowych bukiecików na stoły...??jakoś tak jak wiedzę u koleżanki na foto są tylko różyczki...a ja lubię jak są ładne kwiaty...co myślicie??
Dudzinka bukiety na stoły możesz dać jakie chcesz. Jeżeli na stołach były tylko różyczki to najprawdopodobniej tak Chcieli Młodzi

Cytat:
Napisane przez ninuska Pokaż wiadomość
wowczk witaj z powrotem.Ja Cie pamietam
Ywanka hej hej. Jak wasza wyprawa,mam nadzieje,ze udana.
Zdjecia faktycznie extra.

A ja sie troche przysmarzylam na solarium(lampy mialy byc niby slabe) i teraz ciut piecze tu i tam....
No toś się załatwiła. Chcesz być piękna - cierp

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość
Aga Jak tam parapetówka? Myślę że udana
Udała się udała
Fajni ludzie byli - Ci co na weselu siedzieli z nami przy stoliku. Młodzi wynajmują piękny domek na obrzeżach miasta z dużym ogródkiem. Mieli naprawdę szczęście, że udało im się coś takiego znaleźć za tak śmieszne pieniądze i w dodatku w zupełności umeblowany, ze wszystkimi sprzętami domowymi.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość

Ywanka Uuu to nie dobrze z aparatem nie da się go jakoś naprawić, spróbuj tam coś trochę przy nim kombinować bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak łatwo się popsuł od upadku. Mnie też wypadł kiedyś ale nic mu się nie stało tylko trochę porysował się.
Wypoczywaj tam w pięknym klimacie bo u nas szaro buro i ponuro brrrr...
Elsi jeżeli poszła optyka to może być ciężko z aparatem. Przy upadku to może być bardzo prawdopodobne.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 08:44   #4186
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez wowczyk Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki ponownie!Był taki króciutki czas,kiedy odwiedzałam forum,więc pewnie mnie nie pamiętacieale na szczęście mam już stały dostęp do internetu i mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swego grona
ja tez pamiętam


Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Dziś dostałam opeer o to, że kupuję cebulę, bo mogę od niej brać i zaoszczędzić...
widzisz? całe 1,5zł za kilo mogłabyś zaoszczędzić

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość

Ninuska Poszłaś na solar bo zazdrościłaś Ywance greckiego słońca?

to jak było Ninuska?

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość

Fajni ludzie byli - Ci co na weselu siedzieli z nami przy stoliku. Młodzi wynajmują piękny domek na obrzeżach miasta z dużym ogródkiem. Mieli naprawdę szczęście, że udało im się coś takiego znaleźć za tak śmieszne pieniądze i w dodatku w zupełności umeblowany, ze wszystkimi sprzętami domowymi.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------
ale super domek z ogródkiem...

Ywanka trzymam kciuki żeby aparat odżył, mam nadzieję, że zdązyłaś już zrobić trochę zdjęć

Dudzinka to twoje inicjały w podpisie?a to G?
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 09:49   #4187
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Dudzinka Ja cię skądś bardzo mocno kojarzę. Czy Ty czasem nie mieszkałaś w okolicach Kolonii Robotniczej? Doskonale pamiętam Twoją Twarz tylko jak byłaś młodsza ale nie zmieniłaś się prawie wcale
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 10:34   #4188
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

musicie to zobaczyć

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1255250164

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1255249971

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1255249971

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1255249971
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 10:42   #4189
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Mehja ostatnie the best

A ja na uczelni siedze. I teraz urwałam sie z zajec i do Was pisze
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 11:43   #4190
ninuska
Zadomowienie
 
Avatar ninuska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 340
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

No dooobra przynam się-zazdrościłam Ywance A tak na poważnie to ide na wesele za tydzień i mam perłową suknienkę i troche zbladlam już i trzeba się podsmarzyc bo brzydko wygladam w niej-za blado

Mehja ale foty,masakryczne.
__________________
K.CZ. (F).

ninuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 12:52   #4191
wampirrek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Hej dziewczyny, wiem, ze wogole tu prawie nic nie pisalam tylko raczej czytalam, ale chcialm Wam napisac o moim weselu, w takiej kwestii polecenia osob, dzieki ktorym to wesele bylo super.

ZESPOL RYTM polecam polecam polecam polecam polecam polecam.
Swienie poprowadzili cale wesele, poczawszy od toastu, pierwszego tanca, konczac na oczepinach. Moim gosciom podobalo sie jak wychodzili do stolow i spiewali z goscmi - byli zachwyceni. Tak wiec wesele z tym zespolem to na 100% udane wesele jesli tylko goscie chca sie bawic.

FOTOGRAF AGENCJA PSTRYK.PL swietni fotografowie. Zdjecia robia super to juz tutaj wiele osob wie. Robia mnostwo zdjec, wszystko co sie chce. Wszystko bez stresu, na luzie. Tez moge tylko POLECIC!!.

Natomiast jesli chodzi o restauracje Venus to tak: jedzenie super, pani jest bardzo elastyczna, zrobili takie dania jak chcielismy i na stolach bylo mnostwo jedzenia, ktore zostalo prawie nietkniete, bo gorace dania byly tak obfite. Mozna potem wszystko zabrac. Tort robia niedrogi bo tylko 240 zl za 4 krazki i naprawde dobry z bitej smietany. Bardzo fajny stol wiejski. I teraz tak pani obiecala 6 butelek bimbru byla tylko 1 ale nie wiem moze te 6 bylo male i zmiescilo sie w tej 1 wiekszej nie pytalismy w sumie o wielkosc....
Druga sprawa, caly czas pani nam mowila, ze jest szampan bialy i czerwony, potem 4 godziny przed slubem okazalo sie ze trzeba kupowac szampan, i pani szla jeszcze w zaparte ze nam mowila ze mamy kupic szampan.....Chyba bysmy pamietali o tak waznej rzeczy i nie chodzi tu o kase, tylko o to, ze dodakowa rzecz do zrobienia w dniu slubu.
I trzecia najwazniejsza rzecz, jak bedziecie tam podpisywac umowe to zapisujcie wszystko. My podpisywalismy w kwietniu i wlascicielka powiedziala, ze ceny sie nie zmienia wiec nie zapisze w umowie ile placimy za goscia. I jak przyszlo do placenia to co sie okazalo........
ze zamiast 130/os jest 135zl. Ale na szczescie koniec koncem stanelo na 130zl. I robia tam bardzo dobra rybe w sosie maslano-ziolowym - moja tesciowa chciala to danie, ja myslalam, ze ryba to tak nie bardzo, ale byla przepyszna.

I mozecie dopisac, jesli jeszcze nie macie, kwiaciarnie LA ROSA na piaskach, tam na rondzie, pani robi bardzo ladne bukiety, jak bede miala zdjecia to Wam powklejam ubrany samochod, bukiety i ubranie stolu.

I to tyle z tego mojego polecania, nie spodziewalam sie ze bedzie tak faj nie, nawet brzydka pogoda tego nie popsula, suknia jest do wyrzucenia, tzn zostanie juz na zawsze w mojej szafie bo juz sie do niczego nie nadaje taka porwana. Ale to znaczy, ze sie wytancowalam za wszyskie czasy. Wesele to super sprawa(chociaz na poczatku nie chcielismy wesela) czas leci niesamowicie tak wiec przyszle panny mlode cieszcie sie kazda chwila z tego dnia.

POZRAWIAM WSZYSTKICH GORACO I DZIEKUJE ZA WSZYTSKIE DOBRE RADY NA TYM FORUM DZIEKI KTORYM PROSCIEJ BYLO NAM WSZYSTKO ZORGANIZOWAC
wampirrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 13:23   #4192
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
Udała się udała
Fajni ludzie byli - Ci co na weselu siedzieli z nami przy stoliku. Młodzi wynajmują piękny domek na obrzeżach miasta z dużym ogródkiem. Mieli naprawdę szczęście, że udało im się coś takiego znaleźć za tak śmieszne pieniądze i w dodatku w zupełności umeblowany, ze wszystkimi sprzętami domowymi.
Hehe to podobnie jak u mnie.Sąsiedzi robili wczoraj parapetówkę i też w domku z ogródkiem Nie pospałam sobie dzisiaj oj nie Nawet nas zapraszali,ale chora jestem i leżałam w piżamce pod kołderką męcząc się z katarem Ale Ty chyba nie w Krakowie byłaś,nie? Bo może jeszcze okaże się,że to ta sama
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 13:23   #4193
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Wampirrek jak miło, że wpadłaś zdać nam relację Gratuluję młodej żonce

Co do Venus to ja też tam miałam wesele i moja przyjaciołka nigdy tam szampana nie mieli w cenie. Co do płacenia to płaciliśmy 130zł i przyjaciołka też ( miała tam miesiac temu).
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 13:41   #4194
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Estrella parapetówa była w Gorlicach Także to na pewno nie u Twoich sąsiadów
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 14:02   #4195
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cześć Dziewczyny

Na początek składam najserdeczniejsze życzenia pannom młodym z wczoraj i z ubiegłej soboty - niech się spełnią wszystkie Wasze wspólne marzenia, a każdy dzień będzie pełen radości i uśmiechu.

U mnie praca, praca, praca - taki okres niestety, mało mam czasu na cokolwiek, a najgorsze że i dla męża za mało, domem to się już w ogóle nia mam jak zająć. W wolnej chwili szukamy samochodu, ale ciężko coś znaleźć nam odpowiadajcego. Wczoraj byliśmy na weselu w Kielcach, ostanim w tym roku wychodziła za mąż koleżanka z pracy, super było na prawdę, wybawilismy sią bo towarzystwo odpowiednie ale sali też nie mam nic do zarzucenia, chociaż czytałam na wizażu niepochlebne opinie

Przepraszam, że się do nie odniosę do tego co się tu u Was teraz dzieje, ale zupełnie nie jestem w temacie, starałam się być na bieżąco i czasem nadrabiać, ale ciężko jest
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 14:30   #4196
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Dudzinka podejrzałam cię na NK

Kasiunia najważniejsze, że o nas pamiętasz
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 15:46   #4197
wampirrek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

hej, skoro mowicie ze szampana nie mialyscie w Venus to moze my nie dogadalismy tego z pania i teraz goscie mi mowia ze bimber do tej butelki potem dolewali - tak wiec prostuje to co napisalam poprzednio. Wiec wogole to ta sala jest suuuuuuuuuuper. wszyscy bardzo zadowoleni z jedzenia!!!!!!!!!!!!
wampirrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 19:50   #4198
martwys84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez wampirrek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wiem, ze wogole tu prawie nic nie pisalam tylko raczej czytalam, ale chcialm Wam napisac o moim weselu, w takiej kwestii polecenia osob, dzieki ktorym to wesele bylo super.

ZESPOL RYTM polecam polecam polecam polecam polecam polecam.
Swienie poprowadzili cale wesele, poczawszy od toastu, pierwszego tanca, konczac na oczepinach. Moim gosciom podobalo sie jak wychodzili do stolow i spiewali z goscmi - byli zachwyceni. Tak wiec wesele z tym zespolem to na 100% udane wesele jesli tylko goscie chca sie bawic.

FOTOGRAF AGENCJA PSTRYK.PL swietni fotografowie. Zdjecia robia super to juz tutaj wiele osob wie. Robia mnostwo zdjec, wszystko co sie chce. Wszystko bez stresu, na luzie. Tez moge tylko POLECIC!!.
Luzu chłopakom z Pstrykinfo nie brakuje Ostatnio ustalałam coś z nimi to obaj mogli by czasami jak się przekomarzają grać w komedii.
A wysyłali mi kiedyś linki do różnych filmików i przypadkiem trafiłam na ich sesję na youtubie i oni fotografowali tą dziewczynę z teledysku kawli&remi stop falling down.. no same zobaczcie :
http://www.youtube.com/watch?v=1oMraziruSc

Mam pytanie co do Wenus. Jak z szybkością pracy kelnerów i kuchni?
martwys84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:10   #4199
wampirrek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Mam pytanie co do Wenus. Jak z szybkością pracy kelnerów i kuchni?[/QUOTE]

My mielismy dosc sprawnie obslugiwane wesele - 1 kelnerka byla na okolo 30 gosci - kelnerki byly takie, ktore tam widywalam zawsze jak bylismy w lokalu czyli majace troche doswiadczenia.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Tam mial byc cytat, ale cos mi nie wyszlo.
wampirrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:48   #4200
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Hej Już po zjeździe jestem i przeżyłam
nadrobiłam wszystko
na początek wszystkim pannom młodym sobotnim składam najlepsze życzenia
ktoś napisał że bardziej nam sie tutaj pogaduszki zrobiły, a to pewnie dla tego że sezon ślubny nam się powoli kończy PM2010 mają najpilniejsze sprawy załatwione, zzacznie się w zimę jak bedziemy suknie wybierać i dodatki(liczymy na pomoc)
Pozdrawiam wszystkie
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.