Ostatnio testowałam cz.II - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 06:05   #2161
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
W sumie liczy sie wnętrze i będę przy tym obstawała.
jeśli refile sa dodatkowo hermetyczne i mają atomizer, to ja mogę trzymac je w czarnym worku na śmieci. Złożonym poczwórnie dla lepszej ochrony przed światłem.
Dla mnie też by się liczyło, gdybym już oryginalny flakon posiadała. A Ty go przecież masz w swojej kolekcji i w każdej chwili możesz ten wkład ze śmieciowego worka do niego przenieść, prawda?

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2009-10-08 o 06:07
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 09:55   #2162
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Prawie się poplułam po tym opisie.
a ja myślałam, że sama siebie zjem
uwielbiam natę
we wrześniu zjadłam tony tych ciastek
być może wpłynęło to w znaczący sposób na mój metabolizm, co z kolei podbiło najsmakowitsze nuty w Serżu
przeczytałam Twoją recenzję SN
i czuje się oszołomiona
porwała mnie jak Karuzela z Madonnami Demarczyk
jeszcze mi się w głowie kręci
piękny opis!
Cytat:
Wiesz, że i na mnie coś podobnego wy chodzi? Też pisałam w recenzji, że jest mało odkrywcza i że ambra zjadła wszystko. O TU.
o! czułaś tam piżmo
na mnie nawet ono nie wyszło
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:11   #2163
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Borneo Pokaż wiadomość
Po testach zlotowych:

Burning Leaves - w tym dymie i liściach stanowczo ktoś coś wędzi. Dużo, dużo dymu, ogniska palone na jesieni. Ale zaraz, nad jednym z tych ognisk ktoś coś piecze... Kiełbaska? A może do zapachu liści wmieszały się wonie pobliskiej wędzarni? Zapach nie jest też pozbawiony pewnej słodyczy, która dziwnie mi nie pasuje do tej zadymionej estetyki. W dużym uproszczeniu: dym, dym, wędzonka podlana karmelem. Nie dla mnie takie specjały.

Bonfire - podobny do Leaves, choć nie było w nim tej słodyczy. Więcej jest też spalenizny, a paradoksalnie mniej typowo ogniskowych aromatów kulinarnych. Interesujący, ale nie "mój".

M7 - aoud, aoud, aoud. Wetiwer nie ujawnił się przy krótkim spotkaniu. Elegancki, ciemny. Piękny.
Borneo- widze, ze podobnie odbieramy zapachy, zwlaszcza Burning Leaves- mnie takze drazni w nich ta wedzonkowa nuta, z lepko-cierpkim sokiem z lisci klonu. Jakby ktos palil listowie, wraz z plastikowym worem
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:59   #2164
asiula1000
Rozeznanie
 
Avatar asiula1000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 610
GG do asiula1000
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Idylle - rozczarował mnie. Kwiatowy, z dystansem, ale dla mnie to już było - mocno kojarzy mi się z Rumeur, a gdy gasł skojarzył mi się nawet nieco z żelem pod prysznic YR "comme une Evidence". Czuję peonię, odrobinę jaśminu, dużo róży.
Bardzo nietrwały - po 1,5 godzinie nie było już śladu.
Dla porównania na drugi nadgarstek nałożyłam Rumeur - toż to skondensowane Idylle!
asiula1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 16:59   #2165
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Borneo- widze, ze podobnie odbieramy zapachy, zwlaszcza Burning Leaves- mnie takze drazni w nich ta wedzonkowa nuta, z lepko-cierpkim sokiem z lisci klonu. Jakby ktos palil listowie, wraz z plastikowym worem


Katt, to podobno jest duży komplement, jak mówią ci "też tak myślałem, a nie umiałem tego nazwać".
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 17:34   #2166
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

z tego wynika ze tylko mnie Burning Leaves pachnie zepsutymi truskawkami
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:49   #2167
Rywka
Zakorzenienie
 
Avatar Rywka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Frankenstein
Wiadomości: 3 548
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Micallef Man - gdyby to nie była próbka z Quality wyraźnie opisana Micallef Man Aoud, to byłabym przekonana, że to Rose Aoud . Przez kilka godzin otaczała mnie różana chmurka. Najpierw świeża, wilgotna róża (nie powiem, całkiem udana), potem coraz słodsza, aż wreszcie nawet dusząca. Oud wyczuwalny, ale gdzieś daleko w tle . Mocniej wybił się dopiero po kilku godzinach. Liczyłam na zapach bardziej drzewny.
__________________



Edytowane przez Rywka
Czas edycji: 2009-10-08 o 22:52 Powód: błąd
Rywka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 15:54   #2168
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Przypadkiem w Super-Pharmie psiknęłam się Sunkissed Glow Jennifer Lopez. I kurcze, toż to moja ukochana Escada Tropical Punch! Eksplozja tropikalnych, ale wytrawnych owoców - nie przydusza ulepną słodyczą. Wiadomo, że nie jest to arcydzieło perfumiarstwa, ale zapach jest bardzo przyjemny, taki przypominacz pięknych letnich chwil w tropikach. Poważnie rozważam zakup, bo TP jest już nieosiągalne, a mnie przydałby się taki uprzyjemniacz podczas jesiennych słot (tym bardziej, że mam na oku świetną promocję )
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 16:06   #2169
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez asiula1000 Pokaż wiadomość
Idylle - rozczarował mnie. Kwiatowy, z dystansem, ale dla mnie to już było - mocno kojarzy mi się z Rumeur, a gdy gasł skojarzył mi się nawet nieco z żelem pod prysznic YR "comme une Evidence". Czuję peonię, odrobinę jaśminu, dużo róży.
Bardzo nietrwały - po 1,5 godzinie nie było już śladu.
Dla porównania na drugi nadgarstek nałożyłam Rumeur - toż to skondensowane Idylle!
Bardzo mnie zaintrygowało porównanie do Rumeur ,oj trzeba będzie przetestować klasycznego Rumeura ,bo różanego znam na pamięć [próbka była].
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 17:38   #2170
KomEwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z gałęzi
Wiadomości: 858
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Belle de Minuit - spodziewałam się piernikowego i cynamonowego Świętego Graala, ale Graal pozostał nieosiągalny. Dostałam rozmytego toruńskiego piernika, podobnego do Sensuous, rozwijającego się w syntetyczną słodycz Pink Sugar. BdM - przyskórne są i nietrwałe. Jestem więc perfumeryjnie zrozpaczona. Gdybym nie miała Sensuous, to by ze mną zostały, ale tak...Jaki sens?
__________________
Sun Tzu prawie powiedział:
"Jeżeli przeciwnik jest jak ziemia - bądź jak powietrze.
Jeżeli przeciwnik jest jak ogień ......- sp....dalaj, bo z ogniem nie ma żartów!"
KomEwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 20:07   #2171
Borneo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Borneo- widze, ze podobnie odbieramy zapachy, zwlaszcza Burning Leaves- mnie takze drazni w nich ta wedzonkowa nuta, z lepko-cierpkim sokiem z lisci klonu. Jakby ktos palil listowie, wraz z plastikowym worem
Katt, jest mi niezmiernie miło

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość


Katt, to podobno jest duży komplement, jak mówią ci "też tak myślałem, a nie umiałem tego nazwać".
Muszę przyznać, że pisanie o zapachach sprawia mi trudność nie tylko z tego powodu, że ciężko mi czasem nazwać znajome nuty, ale też dlatego, że jest to tak subiektywna sprawa... Dlatego przyjemnie mi, jak ktoś podziela mój odbiór .

Wracając do tematu wątku:
Całkiem przypadkiem wpadła mi w ręce kilka dni temu próbka 24 Faubourg. Coś niesamowitego. Przylgnął do mnie na dobre, od kilku dni korzystam z tej próbki i nie mogę się nacieszyć. Zapach opisałabym jako czysty, aksamitny, jasny i pogodny. Jest jak wyprasowana biała koszula i tak jak ona, pasuje nie tylko do eleganckiego czy biurowego stroju - równie dobrze można go nosić do dżinsów, kurtki, na luźne wyjście do miasta. I trzyma mocno, choć moja próbka to tylko edt.
Borneo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 11:50   #2172
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Mnie także pisanie o zapachach sprawia trudność, przede wszystkim dlatego, że dopiero rozpoczęłam swoją przygodę w tym pachnącym świecie. Po drugie z powodu mojej przypadłości, której bardzo nie lubię, trudności z formułowaniem myśli i odczuć. Mam jednak nadzieję, że z czasem będzie coraz lepiej.

Wracając do tematu wątku, wczoraj weszłam do Douglasa przetestować Borneo 1834. Początkowo bardzo czekoladowa, wytrawna paczula, z czasem zaczęła się wysładzać, czekolada zniknęła, a pojawił się znajomy, ziemisty zapach.. Miałam kiedyś chińską pu-erh w sprasowanych kapsułkach, Borneo ujawniło dokładnie ten sam zapach, lekko posłodzonej herbaty pu-erh z delikatnym dymkiem. Piękny
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 12:11   #2173
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Borneo Pokaż wiadomość

Wracając do tematu wątku:
Całkiem przypadkiem wpadła mi w ręce kilka dni temu próbka 24 Faubourg. Coś niesamowitego. Przylgnął do mnie na dobre, od kilku dni korzystam z tej próbki i nie mogę się nacieszyć. Zapach opisałabym jako czysty, aksamitny, jasny i pogodny. Jest jak wyprasowana biała koszula i tak jak ona, pasuje nie tylko do eleganckiego czy biurowego stroju - równie dobrze można go nosić do dżinsów, kurtki, na luźne wyjście do miasta. I trzyma mocno, choć moja próbka to tylko edt.
Strasznie miło mi to czytać- toż to przecież mój najbardziej ukochany ulubieniec.

Testuję Trouble- kwiatowo- lekko orientaly soczysty otulacz, z naciskiem na kwiatowy- to koty lubią. Nic oryginalnego, ale... świetnie się nosi. Butla piękna jak marzenie i taka monumentalna.
Go chcę!
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 12:17   #2174
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Strasznie miło mi to czytać- toż to przecież mój najbardziej ukochany ulubieniec.

Testuję Trouble- kwiatowo- lekko orientaly soczysty otulacz, z naciskiem na kwiatowy- to koty lubią. Nic oryginalnego, ale... świetnie się nosi. Butla piękna jak marzenie i taka monumentalna.
Go chcę!
A Koto jeśli mozna zapytac ile go chcesz? bo zMadzikiem jesteśmy na etapie poszukiwania 4 tego do (nie brydża) rozbiórki?
może w tej kwestii się już Madziczka kontaktowała z Tobą via PW
?
Jeśli nie to zaraz to uskutecznię.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2009-10-11 o 12:18
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 12:21   #2175
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Dla mnie też by się liczyło, gdybym już oryginalny flakon posiadała. A Ty go przecież masz w swojej kolekcji i w każdej chwili możesz ten wkład ze śmieciowego worka do niego przenieść, prawda?
Hihihihi!
Złośliwa Daff.. Za to TEŻ Cię lubię.

A tak serio - ja swój flakon ustrzeliłam na Allegro. Primo: nie wiedziałam, ze sa wkłady. Secundo: i tak mi się opłacało. Tertio wreszcie: bardziej, niż drewniany futeralik wolałabym mieć pudełko - na zdjęciach wygląda na wymarzone na próbki... Ale kupiłam bez pudełka.

Cytat:
Napisane przez selya Pokaż wiadomość
a ja myślałam, że sama siebie zjem
uwielbiam natę
we wrześniu zjadłam tony tych ciastek
być może wpłynęło to w znaczący sposób na mój metabolizm, co z kolei podbiło najsmakowitsze nuty w Serżu
Tez to robię czasami - kombinuję z chemią skóry za pomocą diety.
Yak udało mi się "odsikowić" Oud 27 Le Labo. Ale przecieą nie mogę ciągnąc miesiącami na Nutelli!
Cytat:
Napisane przez selya Pokaż wiadomość
przeczytałam Twoją recenzję SN
i czuje się oszołomiona
porwała mnie jak Karuzela z Madonnami Demarczyk
jeszcze mi się w głowie kręci
piękny opis!
Dziękuję, dziękuję! Piękny komplement.
Cytat:
Napisane przez selya Pokaż wiadomość
o! czułaś tam piżmo
na mnie nawet ono nie wyszło
Heh... Piżmo nie wystarczy, kiedy spodziewamy się czegoś wielkiego.
Ale ogólnie ten zapach to takie strzelanie do wróbla z armaty.
Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Wracając do tematu wątku, wczoraj weszłam do Douglasa przetestować Borneo 1834. Początkowo bardzo czekoladowa, wytrawna paczula, z czasem zaczęła się wysładzać, czekolada zniknęła, a pojawił się znajomy, ziemisty zapach.. Miałam kiedyś chińską pu-erh w sprasowanych kapsułkach, Borneo ujawniło dokładnie ten sam zapach, lekko posłodzonej herbaty pu-erh z delikatnym dymkiem. Piękny
Heh...
Zazdroszczę. Borneo to zapach, o którym marzyłam, żeby był na mnie piękny. Ale nie chciał. Choć dawałam mu szansę wiele razy...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 12:26   #2176
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A Koto jeśli mozna zapytac ile go chcesz? bo zMadzikiem jesteśmy na etapie poszukiwania 4 tego do (nie brydża) rozbiórki?
może w tej kwestii się już Madziczka kontaktowała z Tobą via PW
?
Jeśli nie to zaraz to uskutecznię.
Bym chciała niewielką butelczynę, Rachell. Całą- ze względu na jej czerwień i w ogóle. I muszę jeszcze trochę odczekać- żeby się upewnić, że na pewno itd. U mnie to zwykle daleka droga od spodobania się do zakupu, tak że na razie na wsólne zakupy z Wami nie załapię się...
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 12:26   #2177
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Putain des Palaces. Do dziewczyn, które je znają - czy dla Was to jest unisex?! Tak przeczytałam na Fragrantice bodajże i oczy mi z orbit wyszły, nie wyobrażam sobie, żeby facet pachniał słodyczą, szminkami, pudrem...
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 14:20   #2178
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Testuję Trouble- kwiatowo- lekko orientaly soczysty otulacz, z naciskiem na kwiatowy- to koty lubią. Nic oryginalnego, ale... świetnie się nosi. Butla piękna jak marzenie i taka monumentalna.
Go chcę!
Koto, polecam Touble, polecam.
wiem co mówie
sama mam
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 15:31   #2179
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Helena Rubinstein - Wanted
nie w moim typie - nawet przyjemny, kwiatowo-drzewny z jakąś świeżą nutką. Trwałość przyzwoita i ładny flakonik. To jedyne plusy
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 19:10   #2180
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Wkurza mnie to, że czasem w perfumeriach stoją stare, skisłe chyba w świetle i cieple tych reflektorków testery.
Miałam okazję testować ostatnio Chanel no 19 w Sephorze w Manhattanie w Gd-Wrzeszczu i w Sephorze w CH (tam gdzie jest Auchan i Leroy-Merlin) w Gdańsku i ... wąchałam dwa komletnie różne zapachy.
(Jako zepsuty oceniam ten w Sephorze przy Auchan/Leroy).

czasem nachodzi mnie na poznawanie klasyków, ale jak tu je poznawać gdy te testery stoją tam latami bo chyba kliientela nie wypsikuje ich tak jak nowości.
Po la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 19:24   #2181
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Opisuję testy naskórne:
Molekuły 02 - tu jest piżmo.... a ja tego nie czuję, ani nutki piżma co za zonk - nawet wcale ich nie czuję
White Musk TBS - podoba mi się, takie łagodne piżmo, bardzo delikatne, z lekką kwiatową nutką... podoba mi się i chyba takie piżmo lubię, porównując je do piżma z Annick Goutal z serii orientalnej jest o wiele lepiej. Tam zdominowała je nuta różana, a tu jest bardzo delikatnie... czasem mam nastrój na takie perfumy więc flaszka będzie na pewno. Choć dla mnie prywatnym piżmowym ideałem jest SN Lutensa
212 Sexy - Pudło... puder, puder jeszcze raz puder o zapachu kwiatowym, zero jakiegoś pieprzu, nudno, a miało być seksownie i z pazurem (jak to jest sexy to ja jestem królowa Angielska ) - przypomina mi się Kenzo Amour (to klasyczne)
Versace, Versace - ciekawe, ale jakieś takie oklepane, trochę kwiatów, trochę owoców.. nudne... wcale nie moje.

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-10-11 o 19:32
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:04   #2182
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez KomEwa Pokaż wiadomość
Belle de Minuit - spodziewałam się piernikowego i cynamonowego Świętego Graala, ale Graal pozostał nieosiągalny. Dostałam rozmytego toruńskiego piernika, podobnego do Sensuous, rozwijającego się w syntetyczną słodycz Pink Sugar. BdM - przyskórne są i nietrwałe. Jestem więc perfumeryjnie zrozpaczona. Gdybym nie miała Sensuous, to by ze mną zostały, ale tak...Jaki sens?

A to niespodzianka, bo chyba odnośnie BdM przeważają opinie bardzo pozytywne...


Ja swoja drogą testowałam dziś Pradę Infusion d'Iris, i gdyby nie odwyk, to pewnie bym je kupiła. Choc z drugiej strony mocno przyskorne, więc muszę się jeszcze zastanowić...

Poza tym przymierzalam Boudoir, ale wielka miłość to to nie będzie. Flakonik śliczny, jednak z pudrowców pozostanę przy Maitresse AP.
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:58   #2183
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Strasznie miło mi to czytać- toż to przecież mój najbardziej ukochany ulubieniec.

Testuję Trouble- kwiatowo- lekko orientaly soczysty otulacz, z naciskiem na kwiatowy- to koty lubią. Nic oryginalnego, ale... świetnie się nosi. Butla piękna jak marzenie i taka monumentalna.
Go chcę!
A wiesz Koto, że tę butlę ktoś na forum porównał do starego kredensu?

Cieszę się, że Ci pasuje, też go bardzo lubię
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:01   #2184
Borneo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Strasznie miło mi to czytać- toż to przecież mój najbardziej ukochany ulubieniec.


Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Wracając do tematu wątku, wczoraj weszłam do Douglasa przetestować Borneo 1834. Początkowo bardzo czekoladowa, wytrawna paczula, z czasem zaczęła się wysładzać, czekolada zniknęła, a pojawił się znajomy, ziemisty zapach.. Miałam kiedyś chińską pu-erh w sprasowanych kapsułkach, Borneo ujawniło dokładnie ten sam zapach, lekko posłodzonej herbaty pu-erh z delikatnym dymkiem. Piękny
Jak się cieszę, kiedy lutensowskie Borneo jest dla kogoś łaskawe i odsłania swoje piękne oblicze...

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Opisuję testy naskórne:
Molekuły 02 - tu jest piżmo.... a ja tego nie czuję, ani nutki piżma co za zonk - nawet wcale ich nie czuję
...
Ja też nie czułam wcale Molecule02, ani na bloterku, ani na skórze. Bardzo mnie to dziwiło, bo "znikające" są podobno pierwsze molekuły, które na mnie nie znikają nawet na moment...
Borneo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:35   #2185
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Borneo - mnie też to zdziwiło, ze trzy razy niuchałam nadgarstek i nic... - a tak się napaliłam, bo to podobno piżmo syntetyczne, a ja przecież kocham piżmo...
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 07:12   #2186
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Wczoraj testowałam
Rumeur-Bardzo ładny ,kwiatowy.Grupowo zbliżony do Idylle.Lecz bardziej promienny od niego.
J'ose-Intrygujący ,dobry dla uwodzicielki,na mnie okazał się kadzidłem w pełnym wymiarze plus tytoń.
Opium fleur de Shanghaj-Ależ to piękne !.Będzie mój .Bardziej romantyczny i kwiatowy od klasyka.Nie dusi ,na mnie okazał sie świeżą wersją.
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 20:01   #2187
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Dzisiejszy wieczór sponsorowała literka "P" jak paczula, oraz kilka zapachów, które poznałam dzięki MaryJane.

Na pierwszy ogień poszły dwie paczule, Villoresi, czyli brzydal, i Etro, czyli oriencik. Obie zyskują przy bliższym, a raczej dłuższym, poznaniu, tzn. tej pierwszej schodzi wykrzywiona mina z twarzy oraz ucieka cień Fumidusa i nawet zapach zaczyna z lekka czekoladowieć (coś a la Cocon), a ta druga zatraca drażniącą słodkość. Bardzo się cieszę z obu odleweczek i już się nie mogę doczekać kolejnych testów

Il Profvmo Patchouli Noir zaskoczyło mnie, bo po nazwie spodziewałam się czegoś naprawdę "noir" a nie morza wanilii. Paczula wyłazi później, trzyma się przy skórze i jest lekko słona morską solą, no i dalej ta wanilia. LdeLL doprawiona paczulą. Znowu mam nieodparte skojarzenie ze starą maszynką do lodów: chłodząca masa solna wylała się do lodów waniliowych i oto co powstało.

A na deser zostawiam moje skojarzenie przywołane przez otwarcie Serge Noir, skojarzenie, którym muszę się podzielić bo inaczej MaryJane mi urwie głowę przy najbliższej okazji.
NIE byłam aż tak głodna, a już na pewno nie zasugerowałam się opisem MaryJane, czyli smukłą, czarną, przykurzoną, staromodną postacią..
Pierwszy psik, pierwszy niuch i.. znajomy zapach.. mniam mniam kaszanka Taka dopiero co podgrzana na patelence, z cebulką
Co z tego, że kaszanka uciekła i teraz czuję tam Black Cashmere.. Już nigdy nie będę w stanie spojrzeć na Serge'a inaczej.. Ech.. A miało być tak pięknie..
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 20:22   #2188
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Kaszanka jest boskaUwielbiam już nos Kameny i bogactwo skojarzeń.No i muszę się z nią zgodzić-mimo mojej miłości do Czarnego Serżyka-na początku jest kaszanka-słowo.Na samiuteńkim początku.Sama dziś sprawdzałam.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 21:02   #2189
Dotka233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

YSL Parisienne, przypadły mi do gustu
Dotka233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 21:07   #2190
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Kaszanka jest boskaUwielbiam już nos Kameny i bogactwo skojarzeń.No i muszę się z nią zgodzić-mimo mojej miłości do Czarnego Serżyka-na początku jest kaszanka-słowo.Na samiuteńkim początku.Sama dziś sprawdzałam.
A cały czas się zastanawiałam skąd ja ten zapach znam...
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.