Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 12:17   #2491
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

U:

Ś. Owsianka z bananem, figą suszoną i orzechami włoskimi na mleku; kawa z mlekiem

IIŚ. Śliwkiiii, dużo śliwek

Ob. Zupa grzybowa - pełniutki duży talerz, zabielana, z ziemniakami, włoszczyzną i natką pietruszki

Kawa z mlekiem

K. Bułka sezamowa z masłem, szynką, sałatą i papryką; herbata z miodem

Potem: kawałek drożdżowego ze śliwkami
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 12:26   #2492
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
jeśli tyjesz to okey, ale jak masz więcej ruchu to chyba wisz że to może nie wystarczeć



praktycznie bezruchowe Pe: Nie ma to jak weekendy, bede miala odciski od lezenia
I: ciemna bułka przytostowana z almette, szynką, sałatą, pomidorem, rzodkiewką i serkiem wiejskim, pół dużej gotowanej kolby kukurydzy + 0,5l kawy zbożowej z mlekiem
vital crusty z biedronki <3 fajne rzeczy są w tej biedronce
II: budyń czekoladowy na szklance mleka 2% z miodem( bo nie mam cukru ;p) , jabłko mało to przez to siedzenie?

o: wielki talerz makaronu bolognese z mięskiem (mega stołówkowa porcja ) nasza stołówka daje wymierne porcje poza tym mi tam nie smakuje... przesolone nalesniki ostatnio dali, nie wspomne o zupach
p: 0,5l zielonej z miętą, lód waniliowo czekoladowy z sosem wiśniowym w kubku malo

k: micha płatków wszyscy znacie
jabłko
w między czasie cukierki miętowe, hollsy i tego typu rzeczy

no, więc tak to miejwięcej wygląda. odbijam sobie jak zostaje w pokoju sama na weekendy, bo koleżanki w tygodniu nic nie jedzą mimo to nie opuszczam żadnego posiłku, bo boje sie znowu rozpierdzielić sobie metabolizm.
zaraz ide do koleżanki pare pięter wyżej. będziemy robić risotto
posze o ocene
slabo odbijasz sobie tak mysle
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 12:40   #2493
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
slabo odbijasz sobie tak mysle
dobre mają dobre. ja kursuje tylko biedronka lidl i stokrotka xDDDDD
słabo? nie dobijaj mnie XD u nas stołówka jest bardzo fajna, można zjeść tanio i najeść sie tak że nie można sie podnieść ;p lepsze to niż te zupki z proszku i nuddle knora od których zaczynałam ><

Sherrie - to moja troche lepiej, jednodaniowy obiad złożony z gorącego kubka i krokieta na cały dzień. najgorsze że jesteśmy razem na roku i nie mam jak nie zwracać na to uwagi :/
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 14:33   #2494
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

serdecznie zapraszam kike oraz wszystkie inne wizazyski do mnie, mamcia z bratem powariowali i nakupili pyszności i gotują i tuuuuczą mnie,więc jeśli ktoś chętny
wczorajsze P (boje się co będzie dziśśś...niedziela:c ool
IŚn.bułeczki drożdżowe domowe
(napewno bezglutenowe)
-z nadzieiem twarogowym,rodzynkami,pos marowana masłem i miodem
-z nadzieniem morelowym,polana czeko i skórkami pomrańczy
kubas maślanki stracitella,;jabłuszko
nutridrink
IIŚn.domowa zapiekanka z 1/4 dużej bagiety z masłem pieczarami szynusią podsmażaną,serem,sosem czosnkowym domowym,ketchupem i sosem słodko-kwaśnym; kaszka z Bobovity mleczno-ryżowa kakaowa, z wkrojonym bananem,dużo orzeszków i owoców suszonych&kandyzowanych, i jeszcze sypnietym kakłkeim Puchatek, cukrem cynamonem i miodem (dziwne zachcianki mam czyżby@ sobie mnie przypomniała
O.barszyk domowy (GummyKammy;>) z jajem i ziemniakiem, noga zająca duszona w sosie, makaron zapiekany w sosie serowym i miesznką warzywek (brokuły,kalafior,kukuryd za,fasola itd.)
nutridrink
Pod.mus z jabłek i moreli (z Bobovity), 2 małe pieczone jabłuszka (w piekarniku) jedno z miodem homo wniliowym i cynamonem, jedno z serkiem homo,miodem, skórką pomarańczy rodzynkami i syropem klonowym;
K.mała porcja sałatki(pekinka,makaron,m ajonez,kurczak,kukurydza, groszek,fasola czer,kiszony i dużo warzyw...) na zagryche kroma chleba z cammembetem z anansem i czymś tam(z Biedronki)
cała miseczka jakiś kulek zbożowych(napewno bezglutenu) o smaku kokosowymzalana mlekiem a jak się zrobiły miękkie dałam Dania i wiórki kokosowe
przed snem..Kakłko
nutridrink
wagaaaaa idzie w górę jakby chciała a nie mogła. eh/
aha i dziękuję jeszcze raz kicikasi przez Ciebie apteka na przciwko chyba splajtuję;p bo do teraz działała głównie dzięki hurtowym zakupom nospy,espumisanu, i herbatek.. a teraz.. wystarczy 2 dzinnie czasem więcej
kocham was normalnie babki, wracam do zywych
(tylko żeby tak @ sobie mnie przpomniała
__________________
żadna mzai mów mi Iza
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 15:13   #2495
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez mzai25 Pokaż wiadomość
serdecznie zapraszam kike oraz wszystkie inne wizazyski do mnie, mamcia z bratem powariowali i nakupili pyszności i gotują i tuuuuczą mnie,więc jeśli ktoś chętny
wczorajsze P (boje się co będzie dziśśś...niedziela:c ool
IŚn.bułeczki drożdżowe domowe
(napewno bezglutenowe)
-z nadzieiem twarogowym,rodzynkami,pos marowana masłem i miodem
-z nadzieniem morelowym,polana czeko i skórkami pomrańczy
kubas maślanki stracitella,;jabłuszko
nutridrink
IIŚn.domowa zapiekanka z 1/4 dużej bagiety z masłem pieczarami szynusią podsmażaną,serem,sosem czosnkowym domowym,ketchupem i sosem słodko-kwaśnym; kaszka z Bobovity mleczno-ryżowa kakaowa, z wkrojonym bananem,dużo orzeszków i owoców suszonych&kandyzowanych, i jeszcze sypnietym kakłkeim Puchatek, cukrem cynamonem i miodem (dziwne zachcianki mam czyżby@ sobie mnie przypomniała
O.barszyk domowy (GummyKammy;>) z jajem i ziemniakiem, noga zająca duszona w sosie, makaron zapiekany w sosie serowym i miesznką warzywek (brokuły,kalafior,kukuryd za,fasola itd.)
nutridrink
Pod.mus z jabłek i moreli (z Bobovity), 2 małe pieczone jabłuszka (w piekarniku) jedno z miodem homo wniliowym i cynamonem, jedno z serkiem homo,miodem, skórką pomarańczy rodzynkami i syropem klonowym;
K.mała porcja sałatki(pekinka,makaron,m ajonez,kurczak,kukurydza, groszek,fasola czer,kiszony i dużo warzyw...) na zagryche kroma chleba z cammembetem z anansem i czymś tam(z Biedronki)
cała miseczka jakiś kulek zbożowych(napewno bezglutenu) o smaku kokosowymzalana mlekiem a jak się zrobiły miękkie dałam Dania i wiórki kokosowe
przed snem..Kakłko
nutridrink
wagaaaaa idzie w górę jakby chciała a nie mogła. eh/
aha i dziękuję jeszcze raz kicikasi przez Ciebie apteka na przciwko chyba splajtuję;p bo do teraz działała głównie dzięki hurtowym zakupom nospy,espumisanu, i herbatek.. a teraz.. wystarczy 2 dzinnie czasm więcej
kocham was normalnie babki, wracam do zywych
(tylko żeby tak @ sobie mnie przpomniała

ale strasznie martwia mnei te twoje bole brzucha. prosze, przy nastepnej wizycie spytaj o to lekarza, bo to wyglada na watrobe. poki co mozesz zrezygnowac z czesci tluszczu zwierzecego na rzecz roslinnego/nie na masle tylko na oleju/, powinny byc mniejsze wzdecia. i wprowadz soje/lubisz? sa takie budynie w kubeczkach,mleczko itd/, izoflawony sojowe pomagaja regenerowac watrobe.ale prosze, powiedz lekarzowi, bo jak schrzanisz watrobe, to bedziesz jadla tylko ryz i gotowana marchewke
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 16:09   #2496
Anianiani
Raczkowanie
 
Avatar Anianiani
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Wczorajsza eRka, proszę o ocenę

Śn: Placki owsiane (cztery łyżki płatków + jajko) z gruszką i imbirem; kawa z mlekiem.
Późno wstałam i drugiego brak
Ob: Filet z mintaja duszony z brokułami, sałatka z pekińskiej, dwie łyżki kaszy jęczmiennej.
P: Wieśniak lekki ze startą marchewką, orzechami włoskimi i cynamonem, zbożówka z mlekiem.
K: Kromka żytniego z twarogiem, sałatka z rukoli, pomidorów, papryki i cebuli.
Anianiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 17:09   #2497
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez mzai25 Pokaż wiadomość
serdecznie zapraszam kike oraz wszystkie inne wizazyski do mnie, mamcia z bratem powariowali i nakupili pyszności i gotują i tuuuuczą mnie,więc jeśli ktoś chętny
wczorajsze P (boje się co będzie dziśśś...niedziela:c ool
IŚn.bułeczki drożdżowe domowe (napewno bezglutenowe)
mama ci piecze??ciesz sie ze masz takich troskliwych rodzicow...
-z nadzieiem twarogowym,rodzynkami,pos marowana masłem i miodem
-z nadzieniem morelowym,polana czeko i skórkami pomrańczy
kubas maślanki stracitella,;jabłuszko
nutridrink
IIŚn.domowa zapiekanka z 1/4 dużej bagiety z masłem pieczarami szynusią podsmażaną,serem,sosem czosnkowym domowym,ketchupem i sosem słodko-kwaśnym; kaszka z Bobovity mleczno-ryżowa kakaowa, z wkrojonym bananem,dużo orzeszków i owoców suszonych&kandyzowanych, i jeszcze sypnietym kakłkeim Puchatek, cukrem cynamonem i miodem (dziwne zachcianki mam czyżby@ sobie mnie przypomniała
no..dziwne...]
iza..pisalas kiedys ze jesz wolno..to ile ty czasu musisz spedzic przy stole by to zjesc?
O.barszyk domowy (GummyKammy;>) z jajem i ziemniakiem, noga zająca duszona w sosie, makaron zapiekany w sosie serowym i miesznką warzywek (brokuły,kalafior,kukuryd za,fasola itd.)
jak smakuje zajac?
nutridrink
Pod.mus z jabłek i moreli (z Bobovity), 2 małe pieczone jabłuszka (w piekarniku) jedno z miodem homo wniliowym i cynamonem, jedno z serkiem homo,miodem, skórką pomarańczy rodzynkami i syropem klonowym;
K.mała porcja sałatki(pekinka,makaron,m ajonez,kurczak,kukurydza, groszek,fasola czer,kiszony i dużo warzyw...) na zagryche kroma chleba z cammembetem z anansem i czymś tam(z Biedronki)
cała miseczka jakiś kulek zbożowych(napewno bezglutenu) o smaku kokosowymzalana mlekiem a jak się zrobiły miękkie dałam Dania i wiórki kokosowe
przed snem..Kakłko
nutridrink
wagaaaaa idzie w górę jakby chciała a nie mogła. eh/
aha i dziękuję jeszcze raz kicikasi przez Ciebie apteka na przciwko chyba splajtuję;p bo do teraz działała głównie dzięki hurtowym zakupom nospy,espumisanu, i herbatek.. a teraz.. wystarczy 2 dzinnie czasem więcej

teraz na nutri zarabia...
kocham was normalnie babki, wracam do zywych
(tylko żeby tak @ sobie mnie przpomniała
jw..@wroci..powoli...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 17:41   #2498
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

kanapowe,bezruchowe P;
I. Owsianka z jabłkiem,cynamonem i slonecznikiem
Danio intensso
2 big jablka
II. 2 gruszki, 2 kromki razowca z szynka,serem zoltym,jajem,majonezem i szczypiorkiem
pączek z malinami
III. Ziemiaczki z koperkiem, żeberka w jakimś sosie, kapusta z grochem
IV. Serek bialy ze smietana,pomidorem i przyprawami, 2 kromki orkiszowego z masłem
kolejna gruszka
V. Ciepla pszenna kajzerka z miodem, kakaooo
kinder niespodzianka (tż znowu wybrał z brzydką zabawka)
VI. będzie zupka pomidorowa z makaronem i warzywkami (mama ugotowała na jutro ale ja dziś już ją skonsumuje)
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 17:47   #2499
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
kanapowe,bezruchowe P;
I. Owsianka z jabłkiem,cynamonem i slonecznikiem
Danio intensso Mniam Z ilu łyżek robisz owsianke?
2 big jablka
II. 2 gruszki, 2 kromki razowca z szynka,serem zoltym,jajem,majonezem i szczypiorkiem Uwielbiam kanapki z jajkiem
pączek z malinami -
III. Ziemiaczki z koperkiem, żeberka w jakimś sosie, kapusta z grochem - Pycha, zrobiłaś mi ochote na kapuste z grochem, albo grzybami
IV. Serek bialy ze smietana,pomidorem i przyprawami, 2 kromki orkiszowego z masłem
kolejna gruszka Ślicznie
V. Ciepla pszenna kajzerka z miodem, kakaooo JW
kinder niespodzianka (tż znowu wybrał z brzydką zabawka)
VI. będzie zupka pomidorowa z makaronem i warzywkami (mama ugotowała na jutro ale ja dziś już ją skonsumuje)
Zawsze strasznie podoba mi sie twoje jadło
__________________
Time of my life...
She's like the wind
Man in the mirror

M.J & P.S forever in my heart
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 18:56   #2500
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje niedzielne U. ( moze z niesmiałym ukłonem w strone P? )

Sn. owsianka ( 5łych, na mleku 3,2%,morele, suszony ananas, dwie łychy miodu, jogurtnaturalny)
kawa z mlekiem 3,2%
II sn. homo naturalny z garścią nerkowców/laskowych, wkrojonymi kawalkami melona i winogronami + 2łyzki powideł śliwkowych
Obiad: wielki pulpet z mięsa wieprzowego z tłustym sosem z marchwii i kukuryzy (by mama ) +4 ziemniaki + sałata grecka (feta, oliwki, pomidor, sałata itp)
Podwieczorek: duza drożdzowa jagodzianka + dwie praliny lindt + kawa z mlekiem 3,2%
Kolacja : trzy kromy przytostowanego razowca:
- wieśniak, ser zółty, sopocka, sałata, ogórek, szczypior
- serek kozi do smarowania, pasztet "z pieca", ogórek, szczypior
- wieśniak, mozzarella, pomidor, bazylia

+cały wiesniak
i?

Edytowane przez Black Cat
Czas edycji: 2009-10-11 o 18:59
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 19:54   #2501
Mimi19906
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 210
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje Uu: (wstałam o 13.00)
14.00 1. Owsianka 5 łyżek z sliwkami suszonymi, kako, jabłko serek homo, orzechy

Kawa czekoladowa z mlekiem ^^( tu już pora obiadu była)

17.00 2.Indyk w shaormie, ryż(chyba pół woreczka), surówka,z 5 małych pomidorków

19.00 jabłko, kilka orzechów, kawa

21.003.Bułka z szynką, jajko, twarożek z piątnicy(będzie chyba)

A apetytu dalej brak, nie wiem co się dzieje nie mam żadnych zachcianek, własciwie to nawet nie jestem głodna Co to może być ??
to trwa już 2 dzień...
Mimi19906 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 20:10   #2502
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Witam powiedzmy że to będzie coś jakby p
śn jajecznica z trzech jajek z cebulką, kanapka z masełkiem i wędlinką, herbatka zielona pózniej był banan i winogronka (dość sporo)
Obiad kopiec ziemniaczków z sosem, 2 udka z kurczaka, buraczki czerwone i surówka z selera
P duża porcja lodów wanliowych z bitą śmietaną posypane rodzynkami jagodami i orzeszkami (sama robiłam), jakiś czas później jogurcik z musli 200 gr.
kol 2 kanapki z masełkiem, salami paprykowe pomidorek i cebulka, oraz miska surówki z selera (zostało z obiadku)

Jako że do spania daleko na pewno wpadną orzeszki i jakieś przekąski Jeżeli idzie o porcje to dla mnie są wystarczające, bardziej cieszę się z tego iż w końcu zaczęłam jeść regularnie i bardziej różnorodnie

Na śniadanie miała być owsianka ale się płatki skończyły

Edytowane przez katarzyna2811
Czas edycji: 2009-10-11 o 20:12
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:29   #2503
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Mimi19906 Pokaż wiadomość
Moje Uu: (wstałam o 13.00)
14.00 1. Owsianka 5 łyżek z sliwkami suszonymi, kako, jabłko serek homo, orzechy

Kawa czekoladowa z mlekiem ^^( tu już pora obiadu była)

17.00 2.Indyk w shaormie, ryż(chyba pół woreczka), surówka,z 5 małych pomidorków

19.00 jabłko, kilka orzechów, kawa

21.003.Bułka z szynką, jajko, twarożek z piątnicy(będzie chyba)

A apetytu dalej brak, nie wiem co się dzieje nie mam żadnych zachcianek, własciwie to nawet nie jestem głodna Co to może być ??
to trwa już 2 dzień...
nie podpisuj U czegos co nim nie jest...

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Witam powiedzmy że to będzie coś jakby p
śn jajecznica z trzech jajek z cebulką, kanapka z masełkiem i wędlinką, herbatka zielona pózniej był banan i winogronka (dość sporo)
Obiad kopiec ziemniaczków z sosem, 2 udka z kurczaka, buraczki czerwone i surówka z selera
P duża porcja lodów wanliowych z bitą śmietaną posypane rodzynkami jagodami i orzeszkami (sama robiłam), jakiś czas później jogurcik z musli 200 gr.
kol 2 kanapki z masełkiem, salami paprykowe pomidorek i cebulka, oraz miska surówki z selera (zostało z obiadku)

Jako że do spania daleko na pewno wpadną orzeszki i jakieś przekąski Jeżeli idzie o porcje to dla mnie są wystarczające, bardziej cieszę się z tego iż w końcu zaczęłam jeść regularnie i bardziej różnorodnie

Na śniadanie miała być owsianka ale się płatki skończyły
ładnie tylko do sniadania dalabym dwie kanapki tymbardzeij ze 2 nie bylo..

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Witam powiedzmy że to będzie coś jakby p
śn jajecznica z trzech jajek z cebulką, kanapka z masełkiem i wędlinką, herbatka zielona pózniej był banan i winogronka (dość sporo)
Obiad kopiec ziemniaczków z sosem, 2 udka z kurczaka, buraczki czerwone i surówka z selera
P duża porcja lodów wanliowych z bitą śmietaną posypane rodzynkami jagodami i orzeszkami (sama robiłam), jakiś czas później jogurcik z musli 200 gr.
kol 2 kanapki z masełkiem, salami paprykowe pomidorek i cebulka, oraz miska surówki z selera (zostało z obiadku)

Jako że do spania daleko na pewno wpadną orzeszki i jakieś przekąski Jeżeli idzie o porcje to dla mnie są wystarczające, bardziej cieszę się z tego iż w końcu zaczęłam jeść regularnie i bardziej różnorodnie

Na śniadanie miała być owsianka ale się płatki skończyły
ładnie tylko do sniadania dalabym dwie kanapki tymbardzeij ze 2 nie bylo..
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:46   #2504
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość

Sherrie - to moja troche lepiej, jednodaniowy obiad złożony z gorącego kubka i krokieta na cały dzień. najgorsze że jesteśmy razem na roku i nie mam jak nie zwracać na to uwagi :/

ja w takich momentach czuje sie jak jakas nienazarta krowa

dzisiejsze P:

Śn: 2 kromki razowca z maslem, salata, wedzona makrela (pol), ketchupem, zoltym serem, i wczorajsze chipsy

2 śn: gruba kroma chleba z pieczarkami piersia z kuraka i sosem pomidorowo-smietanowym, ser zolty to oczywiscie z mikrofali i polane ketchupem, jablko

obiad: ziemniaki puree, kurczak z pieczarami w sosie pomidorowosmietanowym, surowka mamina (nie wiem doklanie ale salata lodowa, marchew, podobno jablko, cebula, pomidory suszone oliwa z oliwek i jakies cos)
deser: po kawalku wz i miodownika

podwieczorek: znowu ten kurczak ;p z keczupem i ta salatka
jablko

kolacja: tortilla meksykanska z sosem salsa (troche mnie przytluscilo )

ii jak?
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:51   #2505
Anianiani
Raczkowanie
 
Avatar Anianiani
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Raz jeszcze przypominam o moim wczorajszym R... Oceńcie, proszę, bo nie wiem czy to dobry jadłospis na redukcję:

Śn: Placki owsiane (cztery łyżki płatków + jajko) z gruszką i imbirem; kawa z mlekiem.
Późno wstałam i drugiego brak
Ob: Filet z mintaja duszony z brokułami, sałatka z pekińskiej, dwie łyżki kaszy jęczmiennej.
P: Wieśniak lekki ze startą marchewką, orzechami włoskimi i cynamonem, zbożówka z mlekiem.
K: Kromka żytniego z twarogiem, sałatka z rukoli, pomidorów, papryki i cebuli.


Natomiast dzisiaj... Yhhh. Niedziela, dzień wolny od diety więc wyszło pewnie coś pokroju U

Śn: Owsianka z czterech łyżek z jabłkiem, rodzynkami, cynamonem i serkiem wiejskim, kawa z mlekiem.
IIśn: Kromka żytniego z pasztetem sojowym i pomidorem, Kinder Maxi King.
Duuuużo śliwek
Ob: Fasolka szparagowa, buraczki, troszkę ziemniaków z sosem pieczarkowym i spory kotlet sojowy smażony w panierce.
D: Pół W-Ztki, kilka ciasteczek maślanych, kubek kakao na mleku.
P: W McDonaldzie: sałatka grecka oraz lód z polewą toffi.
K: Kromka żytniego z serem pleśniowym, papryką, cebulką i ketchupem + ogrom surówki z kapusty pekińskiej. Potem duże jabłko, zbożówka z mlekiem i chyba ze 100g migdałów (teraz brzuch mnie pobolewa )
Anianiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:39   #2506
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
ale strasznie martwia mnei te twoje bole brzucha. prosze, przy nastepnej wizycie spytaj o to lekarza, bo to wyglada na watrobe. poki co mozesz zrezygnowac z czesci tluszczu zwierzecego na rzecz roslinnego/nie na masle tylko na oleju/, powinny byc mniejsze wzdecia. i wprowadz soje/lubisz? sa takie budynie w kubeczkach,mleczko itd/, izoflawony sojowe pomagaja regenerowac watrobe.ale prosze, powiedz lekarzowi, bo jak schrzanisz watrobe, to bedziesz jadla tylko ryz i gotowana marchewke
jeden lekarz twierdzi że to bóle żołądkowe (że skurczony itd,) drugi że zmyślam a gastrolog że już sam niewiem co to może być ale będzie się strał jak może żeby mi ulżyć,ale dziękuję porozmawiam z nim
bardzoo dziękuję
jutro wlepie moje dzisiejsze jadło
__________________
żadna mzai mów mi Iza
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 09:00   #2507
iziuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 70
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

niedzielne P;
IŚn.barszcz biały(domowy na zakwasie itd.) z 1 jajem, kiełbsa Krakowską, łycha skwarów i tłuszczyku, i kroma białego ciepłego chleba z masłemm i solą; potem kroma tego pysznego chleba; pół z masłem i nutellą, pół z masłem twarogiem i miodem, i Kubek kakło
nutridrink
IIŚn.(na mieście)
banan gigant w cieście z karmelemmm,prawdziwa gorąca czekolada z kawałkami pomaranczy i bitą śmietaną
O.domowa zapiekanka;ziemniaki,ser, kurczak,miesznka meksykańska,ser, pieczarki i jeszcze raz ser,zapieczone w sosie śmitanowo-ziołowym,talerzyk (najzywklejszej i mojej ulubionej) jarzynówki z majonezem (+ketachap i pół kromy chleba z masłem) i talerzyk ćwikły z chrzanem
nutridrink
D.pół Kinder Bueno White; i pół Kitketa z masłem orzechowym (podzieliłam się)
Pod.omlet z szynką,pieczarkami,sosem pom,i mozzarelą;szklanka Kubusia
K.pół grillowanej piersi z kury,skrzydełko z chrupiącą skórką, i grilowany ziemniak z masłem i koprem w środku;talerzyk jarzynówy
nutridrink
a dziś mnie choróbsko złapało więc będzie się działooo
iziuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:39   #2508
agusiencja
Rozeznanie
 
Avatar agusiencja
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 592
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje internatowe U:

Śniadanie: 3 kwadratowe kromki ciemnego chleba z dużą ilością ziaren, dwie z wieśniakiem i ziołami, dużą ilością pietruszki, jedna z dużą ilością powideł śliwkowych, z 5 węgierek.

II Śniadanie: Mała domowa drożdżówka z serem i jabłkiem, duże jabłko.

Obiad: Mega talerz kalafiorowej, full spaghetti bolońskiego.

Pomiędzy - duuuże jabłko

Kolacja: Będzie kubek kaszy manny z sokiem malinowym, kwadratowa kromka ciemnego z ziarenkami i twarożkiem, rzodkiewką, szczypiorkiem, sałatą i pomidorem

Proszę o ocenę.
__________________

agusiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:46   #2509
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Podbijam moje niedzielne U. ( moze z niesmiałym ukłonem w strone P? )

Sn. owsianka ( 5łych, na mleku 3,2%,morele, suszony ananas, dwie łychy miodu, jogurtnaturalny)
kawa z mlekiem 3,2%
II sn. homo naturalny z garścią nerkowców/laskowych, wkrojonymi kawalkami melona i winogronami + 2łyzki powideł śliwkowych
Obiad: wielki pulpet z mięsa wieprzowego z tłustym sosem z marchwii i kukuryzy (by mama ) +4 ziemniaki + sałata grecka (feta, oliwki, pomidor, sałata itp)
Podwieczorek: duza drożdzowa jagodzianka + dwie praliny lindt + kawa z mlekiem 3,2%
Kolacja : trzy kromy przytostowanego razowca:
- wieśniak, ser zółty, sopocka, sałata, ogórek, szczypior
- serek kozi do smarowania, pasztet "z pieca", ogórek, szczypior
- wieśniak, mozzarella, pomidor, bazylia

+cały wiesniak
i?
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 16:36   #2510
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

gdyby były jakieś błędy to będę wdzięczna za wyłapanie
posiłków jest sporo, bo pierwszy jem o 6.00 a idę spać po 23.00 (to tak gwoli wyjaśnienia)
śniadanie:3łyżki musli 5 zbóż (mieszanka różnych płatków,niesłodzone) + 1łyżka otrębów owsianych+ łyżka jogurtu naturalnego + gruszka + 2 śliwki + łyżeczka pestek słonecznika
przekaska1- pół grahamki z serkiem wiejskim i czerwoną papryką
przekaska2- jabłko, druga połówka kanapki ^^
obiad- ok.40g brązowego ryżu + 1,5 plastra ananasa z puszki + 2 łyżki kukurydzy+ pół czerwonej papryki + kotlet z piersi kurczaka (bez oleju itd.)
kolacja- miseczka twarogu chudego + połowa ogórka+ różna zielenina+ troszke orzechów włoskich

Jestem na R/U, oczywiście dodaje wysiłek fizyczny (ale bez szaleństw )
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 17:37   #2511
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

przytylam 8 kg .... i dlatego R ...

sniadanie : szklanka owsianych , szklanka platkow zdrowy blonnik , szklanka mleka 2,5% , 100g migdałów

2ś: activia do picia 200g, salatka warzywna duuuzo

3ś; kanapka z 2 kromek razowca , plaster sera zoltego , warzywka

o: 200g ziemniakow , ok 100g dorsza , 200g warzyw na patelnie

k; serek wiejski 200g , salatka z papryki i pomidorka duuzo

i jak ? PODEJRZEWAM ZE WADNIE JESZCZE TAKI ZESTAW : 2 parowki , bulka kajzerka z maslem , paczka paluszkow makowych ;/ wtedy juz nie bedzie R ...;(
__________________
'' Spieszmy się kochać ludzi , tak szybko odchodza...''
bo zycie jest cudem !
w odchlani marzen ;D
lecz umarli nie wracaja....
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:19   #2512
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Majeczka993xy Pokaż wiadomość
przytylam 8 kg .... i dlatego R ...

sniadanie : szklanka owsianych , szklanka platkow zdrowy blonnik , szklanka mleka 2,5% , 100g migdałów

2ś: activia do picia 200g, salatka warzywna duuuzo

3ś; kanapka z 2 kromek razowca , plaster sera zoltego , warzywka

o: 200g ziemniakow , ok 100g dorsza , 200g warzyw na patelnie

k; serek wiejski 200g , salatka z papryki i pomidorka duuzo

i jak ? PODEJRZEWAM ZE WADNIE JESZCZE TAKI ZESTAW : 2 parowki , bulka kajzerka z maslem , paczka paluszkow makowych ;/ wtedy juz nie bedzie R ...;(
majka..martwie sie o ciebie(:
nadal masz te napady?


---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
gdyby były jakieś błędy to będę wdzięczna za wyłapanie
posiłków jest sporo, bo pierwszy jem o 6.00 a idę spać po 23.00 (to tak gwoli wyjaśnienia)
ja tez wstaje przed 6 a klade soie po ponocy:/
śniadanie:3łyżki musli 5 zbóż (mieszanka różnych płatków,niesłodzone) + 1łyżka otrębów owsianych+ łyżka jogurtu naturalnego + gruszka + 2 śliwki + łyżeczka pestek słonecznika
wiesz..kompozycja super..ale porcja taka troche dla przedszkolaka...:/
platkow mysle ze 5 byloby super...otreby i slonecznik oki...owocki tez..ale jogurt to caly an ie nie lyzka!
przeciez ty to masz prawie suche!!
przekaska1- pół grahamki z serkiem wiejskim i czerwoną papryką
a ten serek to caly??spokojnie mozesz sobie na niego pozwolic...moze jakas szyneczka do tego?ser zolty?
przekaska2- jabłko, druga połówka kanapki ^^jw
obiad- ok.40g brązowego ryżu + 1,5 plastra ananasa z puszki + 2 łyżki kukurydzy+ pół czerwonej papryki + kotlet z piersi kurczaka (bez oleju itd.)
te 40gr to surowy czy ugot?mam nadzieje ze to 1...
ananaska moglas sobie tez pozwolic wiecej..podobbnie papryka..dodalabym tez inne jakies warzywka jeszczre...
a oliwa z oliwek??

a podwieczorek>?
kolacja- miseczka twarogu chudego + połowa ogórka+ różna zielenina+ troszke orzechów włoskich

tu ladnie
proponowalabym wiecej tych warzywek(ogoras spokojnie caly ma 10kcal w 100gra te orzechy to bym dala na podwieczorek i do tego cos oczywiscie bo wcale go nie ma

Jestem na R/U, oczywiście dodaje wysiłek fizyczny (ale bez szaleństw )
jw
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo

Edytowane przez tapetka22
Czas edycji: 2009-10-12 o 18:04
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:20   #2513
kullii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 123
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

moje dzisiejsze U:
po 7-owsianka z 6 łyżek płatków owsianych, górskich i 1,5 szkl. mleka 2 %+ 1/2 granata
10.30-kroma chleba pełnoziarnistego posmarowana masłem+podudzie wędzone+pomidor
13.30-grahamka z masłem orzechowym+gratka naturalna
16.15-danio wiśniowe+śliwka
19.00-garść makaronu z pszenicy durum, sznycel z indyka, seler i pietruszka na parze+ ogórek małosolny

i jak? oceni ktos? pliiiiiiiskaaaa
kullii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:25   #2514
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
Podbijam moje niedzielne U. ( moze z niesmiałym ukłonem w strone P? )

Sn. owsianka ( 5łych, na mleku 3,2%,morele, suszony ananas, dwie łychy miodu, jogurtnaturalny)
kawa z mlekiem 3,2%
normalka;p
II sn. homo naturalny z garścią nerkowców/laskowych, wkrojonymi kawalkami melona i winogronami + 2łyzki powideł śliwkowych

Obiad: wielki pulpet z mięsa wieprzowego z tłustym sosem z marchwii i kukuryzy (by mama ) +4 ziemniaki + sałata grecka (feta, oliwki, pomidor, sałata itp)
Podwieczorek: duza drożdzowa jagodzianka + dwie praliny lindt + kawa z mlekiem 3,2%
bardzo mi sie podoba i obiad i podw/
Kolacja : trzy kromy przytostowanego razowca:
- wieśniak, ser zółty, sopocka, sałata, ogórek, szczypior
- serek kozi do smarowania, pasztet "z pieca", ogórek, szczypior
- wieśniak, mozzarella, pomidor, bazylia
fajno ze 3
+cały wiesniak
sam?czytalas wiesniakowy watek??---->inspiracje
i?
jw
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:31   #2515
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

kiciakasia mogłabyś zerknąć?
P:
IŚn.omlet biszkoptowy,pół z sekiem homo morelowym,suszonymi morelami i anasem,pół z twrogiem,rodzynkami,łyżec zką śmietanki,i miodem;
kubek kokao;mała kromka chlebka z amarantusem i lnem z masdamerem do smarowania,szynką laurową i warzywkami
nutridrink
IIŚn.budyń ryżowy z mlekiem kokosowym i mango+deserek z Bobovity mango&morele;domowa bułeczka drożdżowa z musem morelowym posypana troche orzeszkami i polewą toffi;
O.zupka kalafiorowa,z ziemniakami,ryżem;
makron w sosie sojowym z tofu składniki-(
• kapusta pekińska
• kostka sojowa• ser tofu• sos sojowy• cebula• papryka• marchew• por• 2 ząbki czosnku ( wycisnięte na prasce) oliwa z oliwek• przprawy różne• łyżka miodu• makaron)
miseczka buraczków z papryką
Pod.miseczka płatków-kulek kokosowych,i jakis kulek zbożowo-miodowych na mleku a potem dodane Danio i miodek; potem-banan pokrojony w kostke i 2łyżki nutelli;szklana napoju jogurtowego od Danona;1 kinder shoko bons
K.(już końce) ok, 1/3 woreczka dzikiego ryżu,prawie cała puszka tunczyka w sosie słodko-kwaśnym,pekinka,kukurydza , to w takim cieście-bułce domowej roboty (coś jak pitta,ale z mąki kukurydzianej) wązne że smaczne szklana maślanki
teraz jak pisze to sobie przypomniałm o shoko bonsach i zaraz się do nich dorwee
+3nutri w ciągu dnia
__________________
żadna mzai mów mi Iza
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:32   #2516
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez kullii Pokaż wiadomość
moje dzisiejsze U:
po 7-owsianka z 6 łyżek płatków owsianych, górskich i 1,5 szkl. mleka 2 %+ 1/2 granata
hehhee..te platki to sie tam topily chyba;p
dodalabym jakies rodzynki..orzeszki...slon ecznik...owoce suszone jakies,..miod..bo same owsiane to chyba jakies takie "bezplciowe"
10.30-kroma chleba pełnoziarnistego posmarowana masłem+podudzie wędzone+pomidor
jak udzie cale to super
moze jakis sok warzywny do popicia?same wita,miniki i niezly zamiennik dla zupy z ktora w szkole ciezko...
13.30-grahamka z masłem orzechowym+gratka naturalna
oki
16.15-danio wiśniowe+śliwka
1sliwka??moze kup sobie te musli takie w torebce?wrzucisz do dania;p
19.00-garść makaronu z pszenicy durum, sznycel z indyka, seler i pietruszka na parze+ ogórek małosolny
obiad super...tylko ta garsc...
nie sadzisz ze to za malo??

i jak? oceni ktos? pliiiiiiiskaaaa
jw
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:41   #2517
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje dzisiejsze P
I 5,00 śn płatki owsiane z orzechami i pestkami dyni mlekiem 3,2%, kanapka z wędlinką masełkiem pomidorkiem i cebulką herbatka zielona
II śn 9,00 4 ! kawałki chlebka z masłem salami pomidorek i cebulka herbatka
Potem12,00 Babeczka sernikowa, banan, sok jednodniowy pomarańczowy
Ok 15 serek wiejski z miodem
ok17 obiad ok 150 gr kaszy gryczanej (150 przed ugot)
gulasz buraczki i surówka, na nic więcej miejsca nie ma
ok 19 gruszka a jeszcze czas na kolację 2 kanapki z serem masłem i ogórkiem papryczka. a podczas telewizji tradycyjnie pestki dyni orzeszki i co tylko dusza zapragnie[COLOR="Silver"]


[
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:49   #2518
gosienkaa
Raczkowanie
 
Avatar gosienkaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

U:

I. dwie kromy chleba żytniego z masłem i schabem; jajecznica z 2 jaj z pomidorem i cebulą
II. grahamka z masłem i łososiem, macchiato z sosem czekoladowym, dużą ilością bitej śmietany i syropem orzechowym <3
jagodzianka
III.lasagne, surówka
jabłko
IV. dwa kawały ciasta drożdżowego z rabarbarem i kruszonką, kiść winogron
V. grahamka z masłem orzechowym, wieśniak z 2 garściami pestek dyni, słonecznika i mieszanki studenckiej
__________________
keeps getting better


gosienkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:56   #2519
pyskatka89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śródmieście
Wiadomości: 822
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje 'poniedzielnikowe' Uuu.

Śn.
duży kubek gorzkiej herbaty z 1/3 cytryny, owsianka na serku homo 180g z mlekiem z 2 wkruszonymi cynamonowymi waflami ryżowymi, miodem i kakaem [tak się odmienia ?]

II Śn: Grahamka bez żadnych dodatków na wierzchu, z masłem, bardzo grubo posmarowana koperkowym pasztetem sojowym, z kapustą pekińską, rzodkiewką i ogórkiem kiszonym, znów herbatka

Ob: Polędwica wieprzowa smażona w plastrach na oliwie z oliwek, potem podduszona z ananasem z puszki i kukurydzą (jakieś 3-4 łychy) na syropie z ananasa z oliwą, kasza kus-kus, pomidorki; mięta z cytryną

tu jakiś zestaw ćwiczeń na talię osy, trzeba się troszkę wziąć za siebie

Kol: serek wiejski z solą, pomidorem, rzodkiewką i 2 plastrami jakiejś niezidentyfikowanej wędliny (całkiem możliwe, że był to bekon, bo TŻ ostatnio kupował ;p), duży ogórek kisozny chwilę później; iznów herbatka z cytryną

jest jakiś rozsądny limit picia herbaty z cytryną ;p ? Bo jestem od niej uzalezniona, a gdzieś czytałam, że w dużych ilościach może zakwaszać żołądek... A to jedyny napój, który mnie rozgrzewa, bo ostatnio bardzo marznę w mieszkaniu...
__________________
Your future starts today, not tomorrow.

najtrudniej być piękną dla siebie.
ot tak.

Edytowane przez pyskatka89
Czas edycji: 2009-10-12 o 19:09
pyskatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:59   #2520
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez gosienkaa Pokaż wiadomość
U:

I. dwie kromy chleba żytniego z masłem i schabem; jajecznica z 2 jaj z pomidorem i cebulą - mniam, swoją drogą : ja nigdy nie najadam się jajecznicą z 2 jaj, swego czasu jadałam tylko z 5-6
II. grahamka z masłem i łososiem, macchiato z sosem czekoladowym, dużą ilością bitej śmietany i syropem orzechowym <3
jagodzianka - i znowu ślicznie Nigdy nie jadłam kanapki z łososiem - dobra?
III.lasagne, surówka
jabłko - pycha! ja uwielbiam lasagne ze szpinakiem
IV. dwa kawały ciasta drożdżowego z rabarbarem i kruszonką, kiść winogron - drożdżowe najlepsze - zawsze wyjadam kruszonkę
V. grahamka z masłem orzechowym, wieśniak z 2 garściami pestek dyni, słonecznika i mieszanki studenckiej - z samym masełkiem orzechowym? dobra? ja zawsze jadam tylko z dżemem - najlepiej z truskawkowym
Ślicznie i na luzie
__________________
Time of my life...
She's like the wind
Man in the mirror

M.J & P.S forever in my heart
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.