Kaziemiera Szczuka - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 15:57   #121
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Mozna gdzies to odsluchac czy zobaczyc w internecie?Nie mam Polasatu i pierwszy raz o tym slysze...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:02   #122
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Pomimo tego, ze p. Kazimiery Szczuki nie lubie (jednak podziwiam za inteligencje) to uwazam, ze ta cala sprawa z ta Magda Buczek to jakas czysta paranoja. Ogladalam akurat ten program Wojewodzkiego...i ani razu nie uslyszalam by p. Szczuka nabijala sie z niepelnosprawnosci tej dziewczyny...ona tylko drwila z tych slow modlitwy...dla mnie to jakas PARANOJA, ojciec dyrektor rzadzi swiatem.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:15   #123
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Czytałam o całej sprawie...żałuję, że nie widziałam programu ale wygląda na to, że właśnie jest tak, że rozdmuchali to bezsensownie. To znaczy, że już nie mogę się pośmiać z czyjiś słów bo się jeszcze okaże, że to jakiśinwalida...i do tego moher...uuuaaaa
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:17   #124
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Przeczytałam o tym rano. za Szczuką jakoś wybitnie nie przepadam, ale wydaje mi się, że ktoś tu "robi z igły widły" czy coś w tym stylu o czym wyżej wspomniałam. Chyba po prostu Szczuka pecha miała, że akurat ta dziewczyna okazała się być niepełnosprawną :/ Myślę, że nie miała złych intencji, KRRiT troch się zagalopowała. Cała sprawa powinna się skończyć co najwyżej na przeprosinach. Niech Kazia wytłumaczy, że nie wiedziała kim jest ta dziewczyna na oczach ludu...ehhh
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:19   #125
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez amika79
Nie mam telewizji.
to jestes bardzo szczęsliwa i masz sporo wolnego czasu....pozazdrościc, ja niestety czasem sie kusze na właczenie tego pudła a potem żałuje...
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:30   #126
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Ech... Biedna Szczuka, zaszczukali ją. Swoją drogą niby taka odważna i kontrowersyjna, a widziałyście, jak się kajała na TV Puls przed tymi wszystkimi moherami? -_-' Aż mi wstyd było za nią. Ja też się czasami z nią nie zgadzam, ale miałam ją za osobę, która nie boi się wyrażać poglądów i opinii. Skoro nawet ona się dała, to zaczynam poważnie rozważać emigrację.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:31   #127
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Zgadzam się z Wami.
Panią Szczukę bardzo lubię i nie chce mi się wierzyć, żeby inteligentna, oczytana babka, mogła drwić z niepełnosprawności.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 17:23   #128
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez Jadeitea
Swoją drogą niby taka odważna i kontrowersyjna, a widziałyście, jak się kajała na TV Puls przed tymi wszystkimi moherami?
powiedziala, ze nie wiedziala ze ta dziewczyna jest niepelnosprawna.
gdyby wiedziala, nigdy by z tego nie zartowala.
ja mysle ze to najlepiej dowodzi, ze jest cala dyskusja zaskoczona, i pewnie wyrzuy sumienia tez troszke, no bo przeciez kto mogl wiedziec.
tez bym sie kajala jakby cos takiegoe wyszlo.
niemniej jednak mysle ze nagonke zrobili ogromna i sie Kazi dostanie.
smutne.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 17:42   #129
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez gosik79
Inteligentna kobieta, nie bojąca sie otwarcie mówić o swoich poglądach - czasem jak na polskie warunki kontrowersyjnych. Nie zgadzam się z nią we wszystkich kwestiach ale podziwiam za odwagę. Nie każdy ma tyle wspomnianej odwagi, żeby w naszym kraju nie wchodzić w tylną część ciała niektórym grupkom i twardo obstawać przy swoim.
Zgadzam się Bardzo lubię słuchać/czytać jej wypowiedzi.
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 17:57   #130
goga1001
Zadomowienie
 
Avatar goga1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 1 091
GG do goga1001
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez Jadeitea
Ech... Biedna Szczuka, zaszczukali ją. Swoją drogą niby taka odważna i kontrowersyjna, a widziałyście, jak się kajała na TV Puls przed tymi wszystkimi moherami? -_-' Aż mi wstyd było za nią. Ja też się czasami z nią nie zgadzam, ale miałam ją za osobę, która nie boi się wyrażać poglądów i opinii. Skoro nawet ona się dała, to zaczynam poważnie rozważać emigrację.
Zgadzam sie. Nie potrafiła powiedzieć co myśli na temet mocherów dla których Rydzyk to guru.
__________________
Okna funkcjonują w obie strony, lustra tylko w jedną .






goga1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:36   #131
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Sąd nad Szczuką (13.03.2006)

Z coraz większym niepokojem obserwuję nagonkę na Kazimierę Szczukę w związku z jej wypowiedzią w programie Kuby Wojewódzkiego dotyczącą Magdy Buczek – niepełnosprawnej dziewczynki, założycielki ruchu różańcowego, która regularnie występuje w Radio Maryja i Telewizji Trwam. W programie telewizyjnym Szczuka opowiadając anegdotę, mówiła o wrażeniu, jakie zrobił na niej raz usłyszany w Radiu Maryja głos Magdy Buczek i imitowała go.
Nawet gdyby ta wypowiedź padła gdzie indziej, niż w programie satyrycznym, którego formuła polega na wyśmiewaniu się z każdego, trudno by ją uznać za szczególnie bulwersującą czy niekulturalną. Pech chciał, że dotyczyła osoby niepełnosprawnej, co pozwoliło licznym przeciwnikom Szczuki wytoczyć przeciwko niej najcięższe działa, zarzucając jej świadomą złą wolę, pogardę dla niepełnosprawności czy chęć upokorzenia osoby chorej. Oponenci Szczuki, przypisując jej rzekome złe intencje, nie chcą przyjąć do wiadomości jej zapewnień, że nie miała pojęcia, że Buczek jest niepełnosprawna. Tymczasem dla osób, które niezbyt regularnie słuchają Radia Maryja czy oglądają Telewizję Trwam, które do czasu tej „afery” nie miały pojęcia o istnieniu Magdy Buczek (do nich m.in. zalicza się niżej podpisana), wyjaśnienia Szczuki, że nie wiedziała o stanie zdrowia Magdy Buczek brzmią bardzo wiarygodnie. Raczej trudno uwierzyć w tezę przeciwną, że świadomie szydziła z jej choroby. Jako osoba pracująca w mediach pozwoliła sobie na łagodną ironię wobec koleżanki po fachu z konkurencyjnego medium.
Nie ulega żadnej wątpliwości, że przeciwnikom Szczuki wcale nie chodzi o status niepełnosprawnych. W społeczeństwie, w którym brak akceptacji dla odmienności jest normą, gdzie w szkołach dzieci nagminnie śmieją się z innego, gdzie brakuje skutecznych działań na rzecz pełnej integracji niepełnosprawnych, gdzie nadal nie buduje się odpowiednich podjazdów, tak by osoba na wózku mogła się swobodnie poruszać, gdzie często słyszymy o nadużyciach w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, atak na Szczukę z powodu tej wypowiedzi jest czystą hipokryzją.
Występ Szczuki w programie Kuby Wojewódzkiego, osoby znanej z liberalnych i kontrowersyjnych poglądów, a na dodatek feministki, stał się doskonałym pretekstem do ataku na wartości, które utożsamia i model pluralistycznego państwa, za którym się opowiada.
Nie można zapominać o kontekście politycznym. Nowa, dyspozycyjna wobec obecnej władzy KRRiTV ma się w tej sprawie wypowiedzieć i sądząc po wypowiedziach jej przewodniczącej Elżbiety Kruk, nie ma wątpliwości, jak się wypowie. Niebawem powstanie instytucja kontrolująca media, której projekt czeka w Sejmie na rozpatrzenie, o niewątpliwych znamionach cenzury. Sprawa Szczuki może być łatwo wykorzystana do wprowadzenia większej kontroli nad mediami. Walka ideologiczna, której jesteśmy świadkami, toczy się o model państwa; na ile w Polsce będzie można krytykować instytucje publiczne i parareligijne takie jak Telewizja Trwam czy Radio Maryja.
Pikanterii całej sprawie nadaje fakt, że to Młodzież Wszechpolska rozkręciła akcję przeciw Szczuce, domagając się jej pełnego bojkotu w mediach i wyrzucenia z pracy. A przecież wypowiedź Szczuki jest wyjątkowo niewinna, biorąc pod uwagę niezwykle agresywny i pełen nienawiści język Młodzieży Wszechpolskiej, a także fizyczną przemoc, do której się posuwają w swojej walce ideologicznej.
Casus Szczuki jest z pełną premedytacją wykorzystywany do tego, by nam wszystkim zamknąć usta, ograniczyć swobodę myśli ze strachu, że jakiś bojowy obrońca wartości religijnych poczuje się obrażony i ruszy do boju.
Nie dajmy się zwariować, nie pozwólmy spalić Szczuki na symbolicznym stosie ani na to, by różni obłudni obrońcy wartości pozbawili nas prawa do myślenia, wypowiedzi i krytyki.

Wanda Nowicka
Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 18:38   #132
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Kolejny przykład nagonki na bogu duch winną osobę, ech.
I jawny przykład niesprawiedliwości, bo jak już tu ktoś zauważył, rydzyk nie zapłacił nigdy ali złotówki za obraźliwe teksty pod adresem żydów, gejów i innych...

MAm coraz większą ochotę wiać z tego kraju gdzie pieprz rośnie...
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:39   #133
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Jeszcze coś ode mnie.
Oglądałam jakieś 2 tyg temu program w TV-chyba Zielone Drzwi,gdzie pewna dziewczynka niepełnosprawna chciała poznać K.Szczukę,nawet jej mówiła,że nie lubi jej czerwonych okularów ,przymierzała te okulary, dyskutowały sobie. W tym kontekście zarzucanie K.Sz. że drwi z osób niepełnosprawnych i zrobiła to specjalnie to czysta paranoja
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:54   #134
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Kaziemiera Szczuka

No pewnie, że nie wiedziała!skąd ktoś kto usłyszał przypadkowo jedną audycje w Rydzykowni, ma wiedzieć kim jest prowadzący?? Po prostu sparodiowała jej głos i tyle.
Wszelki drób i jego poplecznicy budzi we mnie mordercze intynkty
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:29   #135
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez KATESIA
to jestes bardzo szczęsliwa i masz sporo wolnego czasu....pozazdrościc
Mam za to internet
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 21:15   #136
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Rydzyk pociągnął za sznurki i zrobil sie dym. Mysle, ze to on jest winny temu, ze dzisiaj parodiujemy Radio Maryja. Polska juz chyba nie ma ciekawszych tematów, nich sie zaczna martwic ludzmi naprawde, a nie sciemniaja. Stalo sie - przykro, ale zostaly zlozone przeprosiny. Przeprosiny zostaly przyjete i tyle Noz sie w kieszeni otwiera.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 21:44   #137
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Do tej pory szanowałam jej inteligencję, pewną bezkompromisowość, choć z jej poglądami się - no sorry - nie zgadzam.
Teraz chyba ją pokocham. Jako męczennicę...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 21:56   #138
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez koKOro
Stalo sie - przykro, ale zostaly zlozone przeprosiny. Przeprosiny zostaly przyjete i tyle Noz sie w kieszeni otwiera.
zgadzam się. K. Szczuka od razu przeprosiła bez zbędnego tłumaczenia się na dziewczyna przeprosiny przyjęła i powinien być koniec, tym bardziej, że nie wyśmiewała się ona z jej niepełnosprawności. Tylko, że Ojcowi Dyrektorowi to pasuje!! Polsat nie hołduje jego Radiu na każdym kroku i ten znalazł sposób jakby tu utrudnić mu trochę życie, żeby na drugi raz dwa razy pomyślał. Niedługo to w tv każdy będzie się bał powiedziec to co myśli bo go jeszcze pozwą. Powinni brać przykład z Leppera, mimo, że każdy się z niego śmieje to ten chociaż potrafi mieć dystans do siebie
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 22:20   #139
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Kaziemiera Szczuka

że też na tego ojca dyrektora nie spadną jakieś plagi egipskie

niedługo w takim razie zamkną wszystkie humorystyczne portale a ludzi, którzy mieli czelność napisać coś o moherach będą ścigać po IP
co za ciemnogród

przeprosiła i basta, ale nie - kasy sie domagają, jakby im mało było. hieny pazerne, nie znają umiaru!!!
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 23:49   #140
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Szczuka zrobiła z siebie idiotkę, ponieważ najpierw stwierdziła ze jest zafascynowana Magdą Buczek a potem że wogóle nie wie kto to jest gdzie tu logika??

Pozatym mówiła kiedyś publicznie w telewizji że ma okres.... :/:/
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 08:02   #141
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez Sieczka
Szczuka zrobiła z siebie idiotkę, ponieważ najpierw stwierdziła ze jest zafascynowana Magdą Buczek a potem że wogóle nie wie kto to jest gdzie tu logika??
Polecam posłuchać jeszcze raz co powiedziała Szczuka.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3215908.html po prawej stronie jest odnośnik to nagrania audio fragmentu programu "Kuba Wojewódzki". Wyraźnie nadmieniła, że nie wie jak nazywa się ta osoba (Magda B.). Co w tym dziwnego, że usłyszała ją raz i jest zafascynowana? Ja też często widzę/słyszę coś po raz pierwszy i jestem tym zafascynowana. Twoja argumentacja jest niespójna.

Cytat:
Napisane przez Sieczka
Pozatym mówiła kiedyś publicznie w telewizji że ma okres.... :/:/
Co ma piernik do wiatraka? Dyskusja polega na podawaniu argumentów NA TEMAT. Zastanów się czasem przy uzasadnianiu swoich tez, bo argumenty takie jak powyższy po prostu Cię ośmieszają.
Z całym szacunkiem.
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 08:31   #142
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Dzieki za link do pliku audio; ta parodia skojarzyla mi sie ze znana na wizazu gra z babcioa w moherowym berecie(ze strony house of colors). Prawie identyczny glos.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 08:44   #143
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez Sieczka
Szczuka zrobiła z siebie idiotkę, ponieważ najpierw stwierdziła ze jest zafascynowana Magdą Buczek a potem że wogóle nie wie kto to jest gdzie tu logika??

Pozatym mówiła kiedyś publicznie w telewizji że ma okres.... :/:/
miałam się już nie wypowiadać w tym wątku, ale ta ostatnia uwaga zwaliła mnie z nóg. na czym polega przestępstwo publicznego wypowiadania się, iż akutra przechodzi się okres?? może ja czegoś nie rozumiem?
dla mnie takie zdanie niektóre stwierdzenia usprawiedliwia - wiadomo, że kobietki wtedy bardziej rozdrażnione są.
abstrahując - co ma piernik do wiatraka? jak Gramma słusznie zauważyła.
(poza mąką oczywiście :P )
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:17   #144
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez gramma
Polecam posłuchać jeszcze raz co powiedziała Szczuka.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3215908.html po prawej stronie jest odnośnik to nagrania audio fragmentu programu "Kuba Wojewódzki". Wyraźnie nadmieniła, że nie wie jak nazywa się ta osoba (Magda B.). Co w tym dziwnego, że usłyszała ją raz i jest zafascynowana? Ja też często widzę/słyszę coś po raz pierwszy i jestem tym zafascynowana. Twoja argumentacja jest niespójna.
nie wie jak sie nazywa czy kto to jest??? Ty weź mnie nie rozśmieszaj ośmieszyłaś to chyba sama siebie
oto cytat z linku który podałaś:
"Nie było tam natomiast cienia mowy o tym, że ta osoba jest niepełnosprawna, włącznie z tym, że ja na początku programu powiedziałam, że nie wiem, KTO to jest"

Cytat:
Napisane przez gramma
Co ma piernik do wiatraka? Dyskusja polega na podawaniu argumentów NA TEMAT. Zastanów się czasem przy uzasadnianiu swoich tez, bo argumenty takie jak powyższy po prostu Cię ośmieszają.
Z całym szacunkiem.
a to że Szczuka powiedziała publicznie że ma okres jest drugim argumentem do tego że jest ona kobietą bez zachowania umiaru, taktu lub dobrego smaku (co wyszło w jej wypowiedzi o Magdzie Buczek)

Tyle mojego. EOT.
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:23   #145
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez Sieczka
Pozatym mówiła kiedyś publicznie w telewizji że ma okres.... :/:/
Cytat:
Napisane przez Sieczka
a to że Szczuka powiedziała publicznie że ma okres jest drugim argumentem do tego że jest ona kobietą bez zachowania umiaru, taktu lub dobrego smaku (co wyszło w jej wypowiedzi o Magdzie Buczek)

Tyle mojego. EOT.
Rzeczywiscie okropna jest. Musiała zranić tym stwierdzeniem uczucia i poczucie dobrego smaku wielu młodych widzów
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:26   #146
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez Sieczka
nie wie jak sie nazywa czy kto to jest??? Ty weź mnie nie rozśmieszaj ośmieszyłaś to chyba sama siebie
oto cytat z linku który podałaś:
"Nie było tam natomiast cienia mowy o tym, że ta osoba jest niepełnosprawna, włącznie z tym, że ja na początku programu powiedziałam, że nie wiem, KTO to jest"



a to że Szczuka powiedziała publicznie że ma okres jest drugim argumentem do tego że jest ona kobietą bez zachowania umiaru, taktu lub dobrego smaku (co wyszło w jej wypowiedzi o Magdzie Buczek)

Tyle mojego. EOT.
Wiesz jak się słyszy tylko głos kogoś w radiu, nie jest się fanem to można przecież pewnych rzeczy nie wiedzieć prawda?
Szkoda,że piszesz,że Szuczuka jest bez dobrego smaku,bo widać nigdy nie oglądałaś lub też nie czytałaś nic poza Najsłabszym Ogniwem.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:38   #147
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez natii4
Wiesz jak się słyszy tylko głos kogoś w radiu, nie jest się fanem to można przecież pewnych rzeczy nie wiedzieć prawda?
Szkoda,że piszesz,że Szuczuka jest bez dobrego smaku,bo widać nigdy nie oglądałaś lub też nie czytałaś nic poza Najsłabszym Ogniwem.
oprócz N. Ogniwa widziałam w TV sytuację gdy Szczuka pocałowała w rękę jakiegoś mężczyznę (nie pamiętam nazwiska) :/:/, Wydanie Drugie Poprawione na TVN oraz jej wypowiedzi w programie "Teraz My" Sekielskiego i Morozowskiego.
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:42   #148
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 341
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez Sieczka
oprócz N. Ogniwa widziałam w TV sytuację gdy Szczuka pocałowała w rękę jakiegoś mężczyznę (nie pamiętam nazwiska) :/:/
I co w tym złego,że go pocałowała. W końcu jest jedną z najbardziej znanych osób z Federy.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:44   #149
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez Sieczka
oprócz N. Ogniwa widziałam w TV sytuację gdy Szczuka pocałowała w rękę jakiegoś mężczyznę (nie pamiętam nazwiska) :/:/, Wydanie Drugie Poprawione na TVN oraz jej wypowiedzi w programie "Teraz My" Sekielskiego i Morozowskiego.
wiesz, mnie też bardzo zbulwersował fakt, że ta baba publicznie przyznała się, że ma okres. od razu jakieś mroczne wizje miałam... a jak pocałowała tego faceta w rękę to dla mnie to już było za dużo...

oj kobiet, kobieto.... daj żyć...
trzeba jej oddać to, co jej się należy. nie musisz jej kochać, ale na odrobinę szacunku to chyba zasługuje, hę? może choćby i za konsekwencję...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:50   #150
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: Kaziemiera Szczuka

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
trzeba jej oddać to, co jej się należy. nie musisz jej kochać, ale na odrobinę szacunku to chyba zasługuje, hę?
szacunek ale za co? za wyśmiewanie się z drugiego człowieka? za popieranie aborcji? za publiczne przeklinanie (w spotkaniu z M. Gretkowską) ???
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-20 20:23:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.