Plotkowy dla dietetyczek :) V - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 16:20   #4921
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

dzien dobry Ewus ani Agolka nie ma i nie ma kto pisac
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 14:56   #4922
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

dzieeeeń dobry!
u mnie nic sie ostatnio nie dzieje
ciągle tylko nauka i nauka..
i chyba jak większość z nas, z rana powtarzam sobie, byle do piątku
miłego dnia.
__________________
Moda przemija, styl pozostaje.
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:07   #4923
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane

Podczytuję Was ciągle i postanowiłam się zameldować, podbijając przy okazji wątek. Faktycznie dwie największe gaduły wyjechały i nam temat umrze

U mnie wszystko ok, byłam mocno zaziębiona, ale już się wykurowałam. Kupiłam sobie tran z okazji jesieni, żeby nie chorować. Może pomoże
Poza tym ostatnio miałam niestety mały wypadek na rowerze i potrąciłam małego chłopca . Wina była po mojej stronie, ale zmylił mnie samochód, który jechał koło mnie i nagle postanowił się zatrzymać przed przejściem dla pieszych. Ja niestety nie zdążyłam wyhamować . Nie mam pojęcia jak poleciałam, bo z tego szoku nawet nie pamiętam, ale grunt, że udało mi się dzieciaka uderzyć sobą, a nie rowerem. Jak się zebrałam z ulicy, to ten debil-kierowca sobie pojechał!!!! Nawet nie spytał czy wszystko z nami ok. Wyobrażacie sobie? Na szczęście nic się nie stało, ale strachu się najadłam jak nigdy
straszne współczuję, to musiała być nieprzyjemna sytuacja

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
dziendober moze ktos tu zajrzy?
miło ze odkopałaś wątek z czeluści, bo bym zawału dostała jakbym dziś przyszła a tu watek na trzeciej stronie

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
dzien dobry Ewus ani Agolka nie ma i nie ma kto pisac
dawno się nie czułam tak bardzo niezastąpiona

Wróciłam do cywilizacji To był naprawdę fajny tydzień od czwartku do niedzieli trochę kursu a reszta imprezowania (nawet moja przyjaciółka przyjechała na imprezę akademicką ) a od poniedziałku codziennie całe popołudniu kursów Poza tym życie studencko-akademickie, którego na studiach skosztowałam niewiele (w sensie nie miałam okazji mieszkać w akademiku, czego żałuję troszkę bo to zawsze jakieś fajne doświadczenie - no ale teraz trochę nadrobiłam ). Z TŻ-em jak zwykle się fajnie mieszkało, znowu mieliśmy sporo czasu dla siebie (no chyba ze musiał być na wydziale albo się uczyć )
Do internetu nie miałam zbytnio dostępu, jak już się dorwałam to tylko pocztę sprawdzałam i tyle

Jutro powrót do codzienności, mieszkanie trzeba posprzątać


miłej nocki


Piszcie coś bo już jestem na posterunku i czuwam
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 20:17   #4924
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

hello!

nie wiem czy mnie jescze ktos pamieta ale wlasne wrocilam z pieeeeknej wyspy Zakynthos!! wakacje super!! jutro zaladuje fotki!! bylo pieeeeeknie! szkoda ,ze dzis i jutro do pracy... padnieta na maxa jestem... poza tym przyjaciele sa tu jesczze z 2 alutkich dzieci(1.5 i 3) i dopiero w niedziele wyjezdzaja... na wakacjach z dziecmi nawet OK, lepiej niz sie spodziewalam jestem ulubiona ciocia i co chwile mi mowia ze mnie kochaja

Zakynthos cuuudowne... niezapomniane wakacje byly.. A na dodatek all inclusive wiec codziennie na bombie i przytylam 2 kg!!! tyle drinkow/jedzenia... to musialo sie tak skonczyc

teraz ide sie klasc i zagadam jutro kochane!
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 23:00   #4925
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
hello!

nie wiem czy mnie jescze ktos pamieta ale wlasne wrocilam z pieeeeknej wyspy Zakynthos!! wakacje super!! jutro zaladuje fotki!! bylo pieeeeeknie! szkoda ,ze dzis i jutro do pracy... padnieta na maxa jestem... poza tym przyjaciele sa tu jesczze z 2 alutkich dzieci(1.5 i 3) i dopiero w niedziele wyjezdzaja... na wakacjach z dziecmi nawet OK, lepiej niz sie spodziewalam jestem ulubiona ciocia i co chwile mi mowia ze mnie kochaja

Zakynthos cuuudowne... niezapomniane wakacje byly.. A na dodatek all inclusive wiec codziennie na bombie i przytylam 2 kg!!! tyle drinkow/jedzenia... to musialo sie tak skonczyc

teraz ide sie klasc i zagadam jutro kochane!
Agolek (czyli wątek nie upadnie )
super że wakacje się udały czekam na zdjęcia


U mnie tak sobie jakaś nerwowa jestem i przeziębiona i żołądek mi świruje przyjechałam do rodziców bo dawno mnie tu nie było, tak wiec wieczór rodzinny był.
Idę spać, może przez noc mi się polepszy

dobranoc
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 10:27   #4926
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hej Kochane

Agolku, cieszę się, że wakacje się udały. Należało Ci się

Ewuś, fajnie, że miałaś taki akademicko szkoleniowy tydzień. W sumie ostatnia szansa pewnie... No jedna z ostatnich, bo jednak jeszcze TŻta masz w akademiku, to możesz zawsze wpaść ponownie hihi

Ania, dzięki, że wspomniałaś ostatnio o tym żeń szeniu. Kupiłam sobie kilka dni temu i mam wrażenie, że faktycznie działa

U mnie wporządku. Tydzień minął dość aktywnie, aż się dziwię, że na jesień mam tyle energii...

Niestety rozstaliśmy się jednak z TŻtem. To swieży news, bo z wczoraj. To nasza wspólna decyzja, więc rozstanie pokojowe . Mimo wszystko smutno, będę musiała się czymś mocno zająć przez najbliższe dni i tygodnie.

Miłej niedzieli
yerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 11:44   #4927
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość

Ewuś, fajnie, że miałaś taki akademicko szkoleniowy tydzień. W sumie ostatnia szansa pewnie... No jedna z ostatnich, bo jednak jeszcze TŻta masz w akademiku, to możesz zawsze wpaść ponownie hihi
nie omieszkam dziś nawet wpadnę (ale tylko na jedną noc i dzień bo jutro znowu kurs )

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość

Niestety rozstaliśmy się jednak z TŻtem. To swieży news, bo z wczoraj. To nasza wspólna decyzja, więc rozstanie pokojowe . Mimo wszystko smutno, będę musiała się czymś mocno zająć przez najbliższe dni i tygodnie.
przykro mi Kochana ze znów przez to przechodzisz dobrze że tez chociaż w pokojowej atmosferze a nie jak ostatnio ... widocznie to jednak nie ten facet


Co za pogoda do d*** Nie cierpię jesieni Wczoraj cały dzień w domu z rodzinką siedziałam, dziś po obiedzie jadę do siebie a później do akademika z TŻ-em. Przeziębienie powoli odpuszcza, dziś już się czuję znacznie lepiej


miłej niedzieli
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 20:27   #4928
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

[QUOTE=Ewusia_marchew;1466 0639]Agolek (czyli wątek nie upadnie )no bede sie starac! :
super że wakacje się udały czekam na zdjęcia
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Hej Kochane

Agolku, cieszę się, że wakacje się udały. Należało Ci się dzieki, bylo naprawde suuuper!!

Niestety rozstaliśmy się jednak z TŻtem. To swieży news, bo z wczoraj. To nasza wspólna decyzja, więc rozstanie pokojowe . Mimo wszystko smutno, będę musiała się czymś mocno zająć przez najbliższe dni i tygodnie.

Miłej niedzieli
przykro mi ze sie rozstaliscie.. dobrze,ze po przyjacialsku jednak. lepsze to niz w atmosferze klotni i wzajemnego obwiania sie .. pamietaj,ze cos sie konczy i cos nowego sie zaczyna i ze zawsze jest swiatelko na koncu tunelu..

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Co za pogoda do d*** Nie cierpię jesieni Wczoraj cały dzień w domu z rodzinką siedziałam, dziś po obiedzie jadę do siebie a później do akademika z TŻ-em. Przeziębienie powoli odpuszcza, dziś już się czuję znacznie lepiej


miłej niedzieli
a u mnie pieknie dzis pogodowo! az sie dziwie sama o takiej pogody w Szkocji to nie ma w pazdzierniku!

witajcie,

co za dzien! od 6 na nogach bo znajmomi wyjezdzali rano i padnieta jestem po gosciach ogolnie.. 2 malych krzyczacych dzieci i oni w tym naszym malym domku to za duzo dla mnie..Fajni przyjaciele i wogole mielismy razem swietne wakacje ale strasznie meczace 2 dni ostatnie..dzieciaki od rana szalejea,ja niedospana a wczoraj pracowalam na dodatek! wrocilam do domu a tu balagan jeden wielki bo wszystkie torby po wakacjach nierozpakowana i do jak po wybuchu bomby ogolnie..

dzis od 8 rano sprzatalismy pare godzin,rozpakowywalam ciuchy/pralam/prasowalam itp.. padam na twarz serio a przede mna ciezki tydzien w pracy i nadgodziny..

TZ spakowany juz na wyjazd do Pl pojutrze...pislalam wam ze zostaje do swiat.. Powiem wam ze sie nie moge dzis pozierac..mimo,ze nam sie nie ukladalo ostatnio to jak widze jego torby spakowane,pusta szafe itp to ryczalam 4 razy dzis... ale wiem,ze to moze nam tylko pomoc.. plus bedzie mial prace w Pl a tu juz 2 mce bez niczego.. smutno mi w kazdym razie..nawet nie myslalam,ze az tak bardzo to bede przezyawac. bo wszystkim co ostatnio u nas sie wydarzylo...

ide sie klasc i poczytac bo padam naprawde.

milego wieczorka!!

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

nie moge zaladowac zdjec!! wy tez tak macie?... moze za duze sa?...
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 22:38   #4929
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

a u mnie pieknie dzis pogodowo! az sie dziwie sama o takiej pogody w Szkocji to nie ma w pazdzierniku!
a u nas ma być śnieg już w tym tygodniu
będziesz musiała nam dostarczać słońce w postach

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
dzis od 8 rano sprzatalismy pare godzin,rozpakowywalam ciuchy/pralam/prasowalam itp.. padam na twarz serio a przede mna ciezki tydzien w pracy i nadgodziny..

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
TZ spakowany juz na wyjazd do Pl pojutrze...pislalam wam ze zostaje do swiat.. Powiem wam ze sie nie moge dzis pozierac..mimo,ze nam sie nie ukladalo ostatnio to jak widze jego torby spakowane,pusta szafe itp to ryczalam 4 razy dzis... ale wiem,ze to moze nam tylko pomoc.. plus bedzie mial prace w Pl a tu juz 2 mce bez niczego.. smutno mi w kazdym razie..nawet nie myslalam,ze az tak bardzo to bede przezyawac. bo wszystkim co ostatnio u nas sie wydarzylo...



no w sumie to Ci się nie dziwię było jak było, ale będziesz teraz sama mieszkać, tak trochę smutno ale na pewno zleci do świąt
a tak w ogóle jak Wam się układało podczas wyjazdu?

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
nie moge zaladowac zdjec!! wy tez tak macie?... moze za duze sa?...
ja zawsze zmniejszam zanim wrzucę na Wizaż, bo jakiś tam jest limit, chyba 150 KB

Wróciłam o TŻ-a i smutek, bo zobaczymy się hmmm nie wiem kiedy no ale nic, i tak muszę się czymś zająć bo jak myślę o kolejnym bezproduktywnym tygodniu to aż mnie trafia


dobranoc
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 22:43   #4930
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

<reanimacja wątku usta-usta >

Pogadam sobie sama ze sobą, a co

(kurcze, gdzie te czasy kiedy nie miało się dostępu do kompa przez jeden dzień i trzeba było całe strony nadrabiać? )

U mnie mały postęp. Zapisałam się na program stażowy (unijny) i prawdopodobnie będę mogła iść na 3miesieczny staż omijając UP. (nie ma to jak się cieszyć ze może przez 3 miesiące będzie się zarabiać 400 złotych - co za parszywe czasy )
Poza tym byłam u mojego lekarza od kolan spytać go czy da się na to coś poradzić ze te kolana mnie ciągle bolą i powiedział ze nie... ze taką mam budowę i już zawsze będą boleć no i gitara, przynajmniej wiem na czym stoję (na na zawsze już obolałych nogach )
Poza tym całe mieszkanie mam zawalone rzeczami TŻ-a siostry, zwłaszcza kuchnie (do lodówki już nie mam gdzie swoich rzeczy wkładać) więc muszę ćwiczyć panowanie nad sobą, bo wszakże z lokatorami walczyć nie wypada.

To sobie po marudziłam (i tak pewnie nikt albo prawie nikt tego nie przeczyta )

idę się myc i spać

dobranoc
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 07:18   #4931
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Ewus, ja popisze z Toba dzis! wczoraj wrocilam tak pozno do domu... skonczylam prace po 7 , wsiadlam do auta a tu.... gume zlapalam!! czekalam przwie godzine po ciemku w aucie bo juz wszyscy z biura wyszli... wrocilam do odmu o 21..zmeczona i glodna bo od 12 nic nie jadlam..

poza tym sie dowiedzialam,ze moj kolega stad ma raka mozgu i jest juz w hospicjum...(w moim wieku...), moja mama do konca roku straci prace(nie wiem jak oni dadza rade finansowo a ja teraz nie moge im pomoc bo samej mi ciezko bedzie jak jestem sama...) i ogolnie same zle wiesci zewszad...

a wiadomosc o koledze pozwolila mi spojjrzec na moje problemy z dystansu troche... ale straszne to jest poprostu..

napisze potem,zbieram sie bo pozno..

milego dnia kochane
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 10:21   #4932
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Ewus, ja popisze z Toba dzis! wczoraj wrocilam tak pozno do domu... skonczylam prace po 7 , wsiadlam do auta a tu.... gume zlapalam!! czekalam przwie godzine po ciemku w aucie bo juz wszyscy z biura wyszli... wrocilam do odmu o 21..zmeczona i glodna bo od 12 nic nie jadlam..
ale miałaś dzień! współczuję
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
poza tym sie dowiedzialam,ze moj kolega stad ma raka mozgu i jest juz w hospicjum...(w moim wieku...), moja mama do konca roku straci prace(nie wiem jak oni dadza rade finansowo a ja teraz nie moge im pomoc bo samej mi ciezko bedzie jak jestem sama...) i ogolnie same zle wiesci zewszad...
to straszne z tym kolegą takie wiadomości są zawsze dobijające... najgorsze ze to może spotkać każdego z mamą tez przerąbane... to już pewne z tą utratą pracy?
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
milego dnia kochane
miłego dnia Agolku U mnie nic ciekawego. Wczoraj prawie cały dzień w domu (tylko na zakupach spożywczych byłam), w sumie dobrze bo śnieg pada i taka zawierucha że aż się nie chce ruszać nigdzie Za to dziś mam spotkanie z doradcą zawodowym i muszę jechać (oczywiście nie mam opon zimowych więc się będę fajnie ślizgać ) Miłego dnia wszystkim
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 20:56   #4933
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Ewuś, i jak dojechałas?
Agolku, faktycznie nieciekawe wiadomości.

Kochane, u mnie ok. Nie widziałam się z BTŻ od soboty, ale w sumie czuję się z tym ok. No trochę smutno, ale ogólnie to jakoś dobrze to znoszę, powinno się zagoić... Aha, a od wczoraj mam nową współlokatorkę Czarną kotkę ))))))

dobrej nocy wszystkim
yerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 21:40   #4934
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Ewuś, i jak dojechałas?
dojechałam w sumie nie było źle
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Kochane, u mnie ok. Nie widziałam się z BTŻ od soboty, ale w sumie czuję się z tym ok. No trochę smutno, ale ogólnie to jakoś dobrze to znoszę, powinno się zagoić... Aha, a od wczoraj mam nową współlokatorkę Czarną kotkę ))))))
kotek będzie dobry na pocieszenia trzymaj się dalej mocno


U mnie kolejny nudnawy wieczór, ale jutro będzie lepiej bo wybieram się z przyjaciółką i siostrą na piwo i takie tam



Jaki tu ruch dzisiaj normalnie w porównaniu do poprzednich dni

enex - widzę Cię !
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 22:37   #4935
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hop hop puk puk
Ja też z Wami popiszę dziś
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Ewus, ja popisze z Toba dzis! wczoraj wrocilam tak pozno do domu... skonczylam prace po 7 , wsiadlam do auta a tu.... gume zlapalam!! czekalam przwie godzine po ciemku w aucie bo juz wszyscy z biura wyszli... wrocilam do odmu o 21..zmeczona i glodna bo od 12 nic nie jadlam..
biedaczysko...
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
poza tym sie dowiedzialam,ze moj kolega stad ma raka mozgu i jest juz w hospicjum...(w moim wieku...), moja mama do konca roku straci prace(nie wiem jak oni dadza rade finansowo a ja teraz nie moge im pomoc bo samej mi ciezko bedzie jak jestem sama...) i ogolnie same zle wiesci zewszad...
straszne... nieszczęścia bez kitu chodzą parami, złe wieści również... Mimo wszystko trzymam kciuki żeby z mamy pracą się jakoś rozwiązało (albo żeby jej nie traciła albo żeby znalazła szybko nową) no i żeby kolega nie cierpiał bardzo...
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
a wiadomosc o koledze pozwolila mi spojjrzec na moje problemy z dystansu troche... ale straszne to jest poprostu..
no życie bywa okrutne :/ ale masz rację, takie sytuacje pozwalają spojrzeć na własne problemy z innej perspektywy
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
miłego dnia Agolku U mnie nic ciekawego. Wczoraj prawie cały dzień w domu (tylko na zakupach spożywczych byłam), w sumie dobrze bo śnieg pada i taka zawierucha że aż się nie chce ruszać nigdzie Za to dziś mam spotkanie z doradcą zawodowym i muszę jechać (oczywiście nie mam opon zimowych więc się będę fajnie ślizgać ) Miłego dnia wszystkim
a jak było na spotkaniu? Gratuluje w ogole stażu, zawsze to krok do przodu
tez nie mam zimówek założonych,ale u mnie poki co i sniegu nie ma wiec luz
w ogole masakra z ta pogoda jakas, wczoraj myslalam,ze mnie zwieje z chodnika;P
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Kochane, u mnie ok. Nie widziałam się z BTŻ od soboty, ale w sumie czuję się z tym ok. No trochę smutno, ale ogólnie to jakoś dobrze to znoszę, powinno się zagoić... Aha, a od wczoraj mam nową współlokatorkę Czarną kotkę ))))))
kotka wspaniała na jesienne wieczory i na pocieszanie
Trzymaj się
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
U mnie kolejny nudnawy wieczór, ale jutro będzie lepiej bo wybieram się z przyjaciółką i siostrą na piwo i takie tam
mmmm fajny wieczor bedzie widze

Witam po dłuuuuuuuuuugiej nieobecności Musiałam sie wdrożyć w nowy rytm zycia, stad ta przerwa
Teraz bede pojawiac sie czesciej bo mam od groma nauki=mniej się szlajam;P=wiecej siedze w domu=przed kompem tez wiecej=jak duzo nauki to duzo wizażu, norma

Ogolnie ciągnę te dwa kierunki i pracę, a do tego staram się znaleźć czas dla TŻ, dla znajomych i dla siebie. Lekko nie jest, mam sporo na głowie i czasem zapominam jak się nazywam i co mam ogarnac, ale nie jest tez źle Na prawie bardzo mi sie podoba choc nauki bedzie sporo, ale to ciekawe dla mnie wszystko Na dziennikarstwie zajecia tez calkiem przyjemne wiec daję radę
Jak dobrze, ze mam autko dzieki niemu mam taka swobode i wygode przemieszczania się

Dzis musiałam wstać o 5 i o 6 jechalam na grzybobranie z ludzmi z pracy Na szczescie tak sie zlozlo, ze moglam sobie pozwolic na dzien nieobecnosci na uczelni wiec luz Pogoda kijowa, ale wypad bardzo udany, choc okupiony bolem glowy i bolem wszystkiego Do tego opiłam się piwka i objadłam kiełbasek i pieczonego chlebka no i mam wyrzuty sumienia male, ale trudno - 1dzien rozpusty chyba nikomu nie zaszkodzil;P

Jutro najpierw zajecia, pozniej spotykam sie z TZ, pozniej nauka, a wieczorem urodziny kolezanki, bedzie sie dzialo DObrze,ze w sobote do pracy na 11 dopiero

Weekend zapowiada sie naukowo. Terminy gonią i muszę przysiąść...Ale wybawiłam się dostatecznie dziś i jutro tez sie pobawie, starczy mi rozrywki do nastepnego weekendu

Dobranoc kochane, spijcie dobrze, odezwe sie jutro
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...




Edytowane przez madame_apple
Czas edycji: 2009-10-15 o 22:39
madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:12   #4936
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Hop hop puk puk
Ja też z Wami popiszę dziś
moje marudzenie pomogło będę częściej marudzić

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
a jak było na spotkaniu? Gratuluje w ogole stażu, zawsze to krok do przodu
tez nie mam zimówek założonych,ale u mnie poki co i sniegu nie ma wiec luz
w ogole masakra z ta pogoda jakas, wczoraj myslalam,ze mnie zwieje z chodnika;P

na spotkaniu w porządku sympatycznie nawet, porozmawiałam sobie z panią doradcą na temat mojego przyszłego zawodu w poniedziałek spotkanie numer 2
u nas też wiało, ale w porównaniu do tego co nad morzem to pewnie pikuś był

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

mmmm fajny wieczor bedzie widze
mam taką nadzieję

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Teraz bede pojawiac sie czesciej bo mam od groma nauki=mniej się szlajam;P=wiecej siedze w domu=przed kompem tez wiecej=jak duzo nauki to duzo wizażu, norma
(<= to dlatego ze będziesz częściej zaglądać, nie dlatego ze masz dużo nauki )

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

Dzis musiałam wstać o 5 i o 6 jechalam na grzybobranie z ludzmi z pracy Na szczescie tak sie zlozlo, ze moglam sobie pozwolic na dzien nieobecnosci na uczelni wiec luz Pogoda kijowa, ale wypad bardzo udany, choc okupiony bolem glowy i bolem wszystkiego Do tego opiłam się piwka i objadłam kiełbasek i pieczonego chlebka no i mam wyrzuty sumienia male, ale trudno - 1dzien rozpusty chyba nikomu nie zaszkodzil;P
no pewnie że nie zaszkodził ale grzybobranie, w taką pogodą?
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Jutro najpierw zajecia, pozniej spotykam sie z TZ, pozniej nauka, a wieczorem urodziny kolezanki, bedzie sie dzialo DObrze,ze w sobote do pracy na 11 dopiero
a jak tam z TŻ-em się układa?
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Weekend zapowiada sie naukowo. Terminy gonią i muszę przysiąść...Ale wybawiłam się dostatecznie dziś i jutro tez sie pobawie, starczy mi rozrywki do nastepnego weekendu
rozsądne podejście

ja też się powoli sprzed kompa ewakuuję
dobrej nocki
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:15   #4937
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Witam Was moje drogie.
Dawno mnie tutaj nie było,ale zbyt wiele złego dzieję się w moim życiu,nie mam siły opowiadac tego wszystkiego od nowa ,na intymnym założyłam o tym wątek więc tam wszystko jest w skrócie telegraficznym.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374063 dla zainteresowanych.
Chcę Wam tylko powiedziec,że dziennie Was czytam i że zapuściłyście się a ja razem z tymi najgorszymi !
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2009-10-15 o 23:17
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:17   #4938
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Witam Was moje drogie.
Dawno mnie tutaj nie było,ale zbyt wiele złego dzieję się w moim życiu,nie mam siły opowiadac tego wszystkiego od nowa ,na intymnym założyłam o tym wątek więc tam wszystko jest w skrócie telegraficznym.
Chcę Wam tylko powiedziec,że dziennie Was czytam i że zapuściłyście się a ja razem z tymi najgorszymi !
idę poczytać watek na intymnym () a tymczasem przywołuję Cię do porządku i nakazuję częstsze odzywanie się

edit: już przeczytałam, ale odpowiem tu, jakoś tak bardziej swojsko tu jest
Jest mi bardzo przykro ze Twoja koleżanka ma taki wpływ na resztę klasy i tym samym na to ze odwracając się od Ciebie nie dała Ci właściwie żadnej alternatywy na znalezienie się w tej sytuacji
Już znam z Twoich opowiadać trochę tę dziewczynę i uważam szczerze ze nie jest warta Twoich łez, bo Ty jesteś wspaniałą, wrażliwa kobietką, a ona zachowuje się jak siksa, która nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa i chęcią zabawy. Uważam ze powinnaś wykrzesać z siebie siły żeby pokazać że się nie przejmujesz i masz ja gdzieś (nawet jeśli tak nie jest), skoro ona tak Cie perfidnie olała (i to nie pierwszy raz) to Ty też musisz tak zrobić... niestety...
A co do towarzystwa to hmmm nie wiem jak Twoja klasa wygląda i czy faktycznie nie ma tam nikogo z kim mogłabyś się zaprzyjaźnić... zmiana szkoły może być bardzo trudna, zwłaszcza teraz w trakcie semestru... może zmiana klasy?
A jak nie to może znajdź sobie jakieś inne zajęcia pozalekcyjne i tam znajdź przyjaciół. Ostatecznie szkoła to tylko kilka godzin dziennie. Sama byłam kiedyś w identycznej sytuacji (dawno dawno temu ale jednak) i po jakimś czasie po prostu się przyzwyczaiłam, oddzieliłam szkołę od życia prywatnego, wrzuciłam luz i w szkole się uczyłam a po szkole spotykałam z osobami które zwyczajnie chciały się ze mną widywać.

Wiem ze nie mogę powiedzieć Ci "nie przejmuj się" a Ty się przestaniesz przejmować, wiem ze to tak nie działa.. ale uwierz osobie która już niejedną wpadkę w tzw "przyjaźniach" zaliczyła i jakoś za każdym razem się pozbierała i żyje nawet całkiem (a poza tym to prawdziwych przyjaciół poznaje się na studiach )
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2009-10-15 o 23:32
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:47   #4939
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
na spotkaniu w porządku sympatycznie nawet, porozmawiałam sobie z panią doradcą na temat mojego przyszłego zawodu w poniedziałek spotkanie numer 2
nono, widzę, że ostro jedziesz z tematem i bardzo dobrze
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
(<= to dlatego ze będziesz częściej zaglądać, nie dlatego ze masz dużo nauki )
no ja myślę :P
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
no pewnie że nie zaszkodził ale grzybobranie, w taką pogodą?
aaa bo było już dużo wcześniej zaplanowane - autokar i te sprawy bo to większa taka wyprawa była no i jakoś nikt już nie chciał odwoływać
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
a jak tam z TŻ-em się układa?
myślę, że cooooraz lepiej
Chociaż mam też wątpliwości - to znaczy czuję się szczęśliwa, ale wiem, że to nie jest taki związek, w którym od razu wszystko jest super. Mamy silne charaktery oboje no i ewidentnie musimy się dograć - chęci są i idzie coraz lepiej Zastanawia mnie tylko czy tak powinno być - fakt, nie byłam nigdy w jakimś hiperdługim związku, ale zawsze było tak: na początku przymykałam na wszystkie wkurzające rzeczy oko, aż w końcu po jakimś czasie wszystkie niewypowiedziane wkurzenia się kumulowały i miałam danego chłopaka totalnie dosyć co owocowało rozstaniem. A teraz jest zupełnie inaczej - widzę to co mi się nie podoba i od razu o tym mówię, ale postrzegam te wszystkie wady jako coś co można zmienić lub do czego się przyzwyczaję, a nie w kategorii: "ooooo nie, nie mogę być z kimś takim". Może wyrosłam już z takiego ślepego zapatrywania się w jakiegoś faceta...?
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
rozsądne podejście
czasem trzeba trochę rozsądku Ale tylko troszeczkę
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Witam Was moje drogie.
Dawno mnie tutaj nie było,ale zbyt wiele złego dzieję się w moim życiu,nie mam siły opowiadac tego wszystkiego od nowa ,na intymnym założyłam o tym wątek więc tam wszystko jest w skrócie telegraficznym.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374063 dla zainteresowanych.
Kochana, rozumiem jak Ci ciężko i zupełnie nie rozumiem postępowania ludzi takich jak Twoja koleżanka. Naprawdę, nie chcę obrażać osoby, której nie znam, ale dla mnie dziewczyna zachowuje się jak jakaś ćwierćinteligentna małolata z podstawówki. Jeśli dla niej picie i imprezowanie jest ważniejsze od przyjaźni to współczuję i mam nadzieję, że życie szybko zweryfikuje jej hierarchię wartości. Naprawdę nie warto z kimś takim trzymać i może lepiej, że miałaś okazję przekonać się jaka jest.
Nie wiem co Ci doradzić, ja tak szczerze to chyba uciekłabym w swój świat, co już sugerowały dziewczyny. Na pewno masz jakichś wartościowych znajomych spoza Twojej klasy. Ostatecznie do szkoły chodzisz po to żeby się uczyć, a życie towarzyskie może płynąć swoim zupełnie innym torem. Zmiana szkoły lub klasy może być ciężka poza tym nikt nie gwarantuje Ci, że gdzie indziej trafisz na super ludzi. Takich, którzy Ci odpowiadają możesz na pewno znaleźć i w swojej szkole, w innych klasach i rocznikach i to z nimi możesz spędzać chociażby przerwy

Głowa do góry, życie jest brutalne i jeszcze nie raz spotkasz ludzi, którzy zajdą Ci za skórę. Ale grunt to znać swoją wartość, nie uginać się i nie poddawać. Jesteś super dziewuszka i inni super ludzie to docenią. A na palantów trzeba się nauczyć mieć wylane!

Trzymaj się kochana
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
(a poza tym to prawdziwych przyjaciół poznaje się na studiach )
true, zgadzam się na własnym przykładzie

Ale mam dziś pechowy dzień. Coś mi się stało z autem (najprawdopodobniej pompa paliwowa) i nie chce skubane odpalić. W efekcie spóźniłam się dziś na zajęcia i w ogóle straciłam mnóstwo czasu na denerwowanie się nie mówiąc o tym, że musiałam mocno pozmieniać moje dzisiejsze plany.
BU
Na szczęście tata i jego koledzy znają się na rzeczy, więc zaraz będą coś przy aucie kombinować, mam nadzieję, że dojdą do tego co się stało i że usterkę da się jakoś w miarę szybko i w miarę tanio naprawić...

Zaraz mknę do nauki, a wieczorem na urodziny idę choć tak szczerze to nie mam weny - zdenerwowałam się autem, że hej...Moja biedna czerwona rakieta

Buźka słonka, miłego wieczoru ;*
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 19:11   #4940
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ale miałaś dzień! współczuję to straszne z tym kolegą z mamą tez przerąbane... to już pewne z tą utratą pracy? no wlasnie pewne... do konca roku napewno sie tak stanie...
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Agolku, faktycznie nieciekawe wiadomości.ano nie....ciagle cos sie dzieje...serio nie daje rady psychicznie...

Kochane, u mnie ok. Nie widziałam się z BTŻ od soboty, ale w sumie czuję się z tym ok. No trochę smutno, ale ogólnie to jakoś dobrze to znoszę, powinno się zagoić... Aha, a od wczoraj mam nową współlokatorkę Czarną kotkę ))))))

dobrej nocy wszystkim
kociaka masz? faajnie jakies foteczki?

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
U mnie kolejny nudnawy wieczór, ale jutro będzie lepiej bo wybieram się z przyjaciółką i siostrą na piwo i takie tam
no to jaki nudnawy?! tez bym tak chciala!

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
straszne... nieszczęścia bez kitu chodzą parami, złe wieści również... Mimo wszystko trzymam kciuki żeby z mamy pracą się jakoś rozwiązało (albo żeby jej nie traciła albo żeby znalazła szybko nową) no i żeby kolega nie cierpiał bardzo...u mnie nieszczescia chodza czworcami albo piatnicami!! buuuuuuuuuuuuuu...

no życie bywa okrutne :/ ale masz rację, takie sytuacje pozwalają spojrzeć na własne problemy z innej perspektywy no wlasnie to zauwazylam... zaloze sie ze moj kolega wolalby takie problemy...

Teraz bede pojawiac sie czesciej bo mam od groma nauki=mniej się szlajam;P=wiecej siedze w domu=przed kompem tez wiecej=jak duzo nauki to duzo wizażu, norma
ciesze sie,ze bedziesz czesciej widywala, brakowalo tu ciebie...

a co do autka to wiem jak to jest jak cos sie zaczyna psuc.. ale moze nic powaznego,poczekaj az sprawdza wszystko.Ja czasem panikowalam ze cos powaznego a sie okazywalo ze pierda jakas.

witajcie,

wlasnei wrocilam niedawno z pracy, zjadalm obiad i bede niedlugo prace robic w domu... mam tyle roboty ze musze przynosic do domu...ale popijam winko i jest spokoj,pozapalam male lampki i swieczki i jest tak fajnie przytulnie... az prace nawet chce mi sie robic

bylam w warsztacie, okazalo sie ze nowa opone musze miec i cos tam z felga.. troche kasy poszlo ale nie az tak zle..ale lepiej jakby oczywiscie nie trzeba bylo placic...

Ewus, pytalas jak na wakacjach z TZ..bylo i zle i dobrze i bardzo zle i bardzo dobrze..ale ogolnei tak jakos ...nie wiem jak to okreslic...bezplciowo.... nie wiem jak to bedzie miedzy nami naprawde.. Teraz jestem sama tu i naprawde psychicznie mi poki co lepiej..odpoczywam psychicznie.. robie co chce,mam czysto i spokojnie w domu...nie kloce sie z nikim,nikt mi wali glupich komentarzy i ie warczy na mnie...jest poprostu ok poki co... Tz pisze 1-2 esy dziennie i jest ok. Okaze sie co i jak na swieta pewnie.

jutro wychodze na miasto na pare drinkow,kolacje moze i pobawic sie, ciesze sie,potrzebuje troche oderwania sie po tym paskudnym tygodniu..

co wy macie w planach?

milego wieczora!
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 19:33   #4941
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

zaladowalam 1 na poczatek po zmniejszeniu, moze sie uda... To z Zakynthos, z wraku piratow jedno z piekniejszych miejsc jakie widzialam w zyciu!...... az sie chce wracac...
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 13:55   #4942
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

myślę, że cooooraz lepiej
Chociaż mam też wątpliwości - to znaczy czuję się szczęśliwa, ale wiem, że to nie jest taki związek, w którym od razu wszystko jest super. Mamy silne charaktery oboje no i ewidentnie musimy się dograć - chęci są i idzie coraz lepiej Zastanawia mnie tylko czy tak powinno być - fakt, nie byłam nigdy w jakimś hiperdługim związku, ale zawsze było tak: na początku przymykałam na wszystkie wkurzające rzeczy oko, aż w końcu po jakimś czasie wszystkie niewypowiedziane wkurzenia się kumulowały i miałam danego chłopaka totalnie dosyć co owocowało rozstaniem. A teraz jest zupełnie inaczej - widzę to co mi się nie podoba i od razu o tym mówię, ale postrzegam te wszystkie wady jako coś co można zmienić lub do czego się przyzwyczaję, a nie w kategorii: "ooooo nie, nie mogę być z kimś takim". Może wyrosłam już z takiego ślepego zapatrywania się w jakiegoś faceta...?
pewnie wyrosłaś bo takie zachowanie świadczy o pewnej już dojrzałości do związku ciesze się ze Wam się układa


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Ale mam dziś pechowy dzień. Coś mi się stało z autem (najprawdopodobniej pompa paliwowa) i nie chce skubane odpalić. W efekcie spóźniłam się dziś na zajęcia i w ogóle straciłam mnóstwo czasu na denerwowanie się nie mówiąc o tym, że musiałam mocno pozmieniać moje dzisiejsze plany.
BU
Na szczęście tata i jego koledzy znają się na rzeczy, więc zaraz będą coś przy aucie kombinować, mam nadzieję, że dojdą do tego co się stało i że usterkę da się jakoś w miarę szybko i w miarę tanio naprawić...

Zaraz mknę do nauki, a wieczorem na urodziny idę choć tak szczerze to nie mam weny - zdenerwowałam się autem, że hej...Moja biedna czerwona rakieta
biedne autko mam nadzieję ze już nim ok
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

no to jaki nudnawy?! tez bym tak chciala!
wieczór z przyjaciółką oczywiście nie był nudnawy nudnawy był dzień wcześniej kiedy robiłam jedno wielkie nic



Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

Ewus, pytalas jak na wakacjach z TZ..bylo i zle i dobrze i bardzo zle i bardzo dobrze..ale ogolnei tak jakos ...nie wiem jak to okreslic...bezplciowo.... nie wiem jak to bedzie miedzy nami naprawde.. Teraz jestem sama tu i naprawde psychicznie mi poki co lepiej..odpoczywam psychicznie.. robie co chce,mam czysto i spokojnie w domu...nie kloce sie z nikim,nikt mi wali glupich komentarzy i ie warczy na mnie...jest poprostu ok poki co... Tz pisze 1-2 esy dziennie i jest ok. Okaze sie co i jak na swieta pewnie.
myślę ze taki odpoczynek dobrze Wam zrobi nabierzecie dystansu oboje i sami stwierdzicie czy lepiej Wam razem czy osobno ....
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
jutro wychodze na miasto na pare drinkow,kolacje moze i pobawic sie, ciesze sie,potrzebuje troche oderwania sie po tym paskudnym tygodniu..
baw się dobrze

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
zaladowalam 1 na poczatek po zmniejszeniu, moze sie uda... To z Zakynthos, z wraku piratow jedno z piekniejszych miejsc jakie widzialam w zyciu!...... az sie chce wracac...
pięknie widziałam więcej zdjęć na NK i na FB wiec już mam pogląd na Twoje wakacje zdjęcia cudne

Wczorajszy dzień owocny załatwiłam sprawy w Urzędzie Pracy, później byłam na zakupach i kupiłam sobie ciepłą, długą kurtkę z myślą o mroźnej zimie która byc może nastąpi oraz siostra kupiła buty i kurtkę więc większość zakupów z głowy... jeszcze tylko buty dla mnie
Wieczór przy piwku również udany
Dziś spałam do 11 bo byłam zmęczona wczorajszym imprezowaniem a później była kumpela na chwilę wiec poplotkowałyśmy trochę
Dziś się wybieram na zlot perfumowy (z podforum Perfumy na Wizażu - ostatnio też tam sporo przesiaduję ) , mam nadzieję ze będzie fajnie, bo nigdy na takim zlocie nie byłam i trochę się stresuję (w ogóle tam regularnie zloty organizują - nam by się też jakiś w końcu przydał chyba się tym nareszcie zajmę )

Jutro za to pojadę do rodzinki bo w przyszyły weekend zaczynam studia wiec nie będę miała okazji ich odwiedzić.

No i tyle u mnie

miłej soboty Wam życzę Kochane
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 20:08   #4943
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cześć
Nie odzywam się ostatnio, bo chociaż w nawale zajęć wpadam na Wizaż regularnie, to Dietetykę wolę omijać szerokim łukiem
U mnie w miarę ok, chociaż na najbliższe dni zapowiada mi się taki zapieprz, że szkoda gadać
Nie mogę zebrać myśli, ale obiecuję wpaść za jakiś czas i dokładnie opowiedzieć co u mnie.

trzymajcie się Dziewczyny
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 21:03   #4944
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V




Bzzzzzium i uciekam do spania Na dniach postaram się coś skrobnać


Ewuś - a ja nie mam ani kurteczki ani butków na zime Wszystko jesienne, a zima tuż tuż...
Madame - mam nadzieję, że autko już ładzia


Dobranoc!
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:52   #4945
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
Cześć
Nie odzywam się ostatnio, bo chociaż w nawale zajęć wpadam na Wizaż regularnie, to Dietetykę wolę omijać szerokim łukiem
u nas jest 0% dietetyki w dietetyce więc tutaj spokojnie możesz zaglądać

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość


Bzzzzzium i uciekam do spania Na dniach postaram się coś skrobnać
no ja myślę bo już miałam Cie ścigać jak napisać w Lolci wątku żeby nas pozdrowiła zamiast sama wpaść i pozdrowić

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Ewuś - a ja nie mam ani kurteczki ani butków na zime Wszystko jesienne, a zima tuż tuż...
koniecznie się już powinnaś rozejrzeć bo później to już nic sensownego w sklepach nie zostanie

Wróciłam ze zlotu (bardzo sympatycznie było - a ile nowych zapachów poznałam ) i wizażuję
Spać mi się nie chce jeszcze wiec pewnie posiedzę przy kompie jakiś czas
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 08:32   #4946
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Witam

Obiecałam sobie poprawę jeśli chodzi o ten wątek, ale jakoś nie mogę się pozbierać i zmobilizować

Lolciu bardzo mi przykro z powodu sytuacji w szkole. To nigdy nie była Twoja przyjaciółka. Pewnie kolegowała się z Tobą z powodów czysto interesowanych. Miałam podobną sytuacje w szkole z tym, że ja byłam 4-5 lat młodsza. Zmieniłam szkołę. Można powiedzieć, że nie wytrzymałam i stchórzyłam, ale z drugiej strony odpoczęłam od tego psychicznie, na nowo się narodziłam, bo klasa do której trafiłam okazała się być naprawdę fajna, pełna życzliwych mi ludzi (oczywiście jak zawsze były wyjątki). Nie żałuje tej decyzji i zrobiłabym to ponownie. Druga sprawa co Cię nie zabije to Cię wzmocni - może w obecnej sytuacji mało pocieszające, ale w każdej sytuacji powinno się starać dostrzec jakieś pozytywne rzeczy.

Miłego dnia
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 17:34   #4947
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hello
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
a co do autka to wiem jak to jest jak cos sie zaczyna psuc.. ale moze nic powaznego,poczekaj az sprawdza wszystko.Ja czasem panikowalam ze cos powaznego a sie okazywalo ze pierda jakas.
uffff na szczęście po gruntownym zbadaniu auta (czytaj: podłączeniu do specjalnego programu komputerowego) okazało się, że faktycznie bzdurka - poszedł bezpiecznik świec żarowych Już wymieniony, bez problemu i auteczko śmiga
I po co ja się tak denerwowałam, echhh...
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
wlasnei wrocilam niedawno z pracy, zjadalm obiad i bede niedlugo prace robic w domu... mam tyle roboty ze musze przynosic do domu...ale popijam winko i jest spokoj,pozapalam male lampki i swieczki i jest tak fajnie przytulnie... az prace nawet chce mi sie robic
Im bliżej zimy tym przyjemniej w domku...
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
bylam w warsztacie, okazalo sie ze nowa opone musze miec i cos tam z felga.. troche kasy poszlo ale nie az tak zle..ale lepiej jakby oczywiscie nie trzeba bylo placic...
jak mówi mój tata "auto to skarbonka na kółkach", ciągle trzeba ładować w nie kasę...
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Ewus, pytalas jak na wakacjach z TZ..bylo i zle i dobrze i bardzo zle i bardzo dobrze..ale ogolnei tak jakos ...nie wiem jak to okreslic...bezplciowo.... nie wiem jak to bedzie miedzy nami naprawde.. Teraz jestem sama tu i naprawde psychicznie mi poki co lepiej..odpoczywam psychicznie.. robie co chce,mam czysto i spokojnie w domu...nie kloce sie z nikim,nikt mi wali glupich komentarzy i ie warczy na mnie...jest poprostu ok poki co... Tz pisze 1-2 esy dziennie i jest ok. Okaze sie co i jak na swieta pewnie.
Myślę, że trochę rozłąki może Wam dobrze zrobić
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
jutro wychodze na miasto na pare drinkow,kolacje moze i pobawic sie, ciesze sie,potrzebuje troche oderwania sie po tym paskudnym tygodniu..
I jak było?
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
zaladowalam 1 na poczatek po zmniejszeniu, moze sie uda... To z Zakynthos, z wraku piratow jedno z piekniejszych miejsc jakie widzialam w zyciu!...... az sie chce wracac...
cuuuuuuuudnie
chciałabym kiedyś pojechać w takie magiczne miejsce...
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
pewnie wyrosłaś bo takie zachowanie świadczy o pewnej już dojrzałości do związku ciesze się ze Wam się układa
Obyś miała rację
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Wczorajszy dzień owocny załatwiłam sprawy w Urzędzie Pracy, później byłam na zakupach i kupiłam sobie ciepłą, długą kurtkę z myślą o mroźnej zimie która byc może nastąpi oraz siostra kupiła buty i kurtkę więc większość zakupów z głowy... jeszcze tylko buty dla mnie
to mi przypomina, że też muszę się rozejrzeć za zimowym odzieniem i obuwiem... choć tak szczerze mówiąc to totalnie nie mam kiedy...:/
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Wieczór przy piwku również udany
wieczory przy piwku z reguł są udane
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Dziś spałam do 11 bo byłam zmęczona wczorajszym imprezowaniem a później była kumpela na chwilę wiec poplotkowałyśmy trochę
Dziś się wybieram na zlot perfumowy (z podforum Perfumy na Wizażu - ostatnio też tam sporo przesiaduję ) , mam nadzieję ze będzie fajnie, bo nigdy na takim zlocie nie byłam i trochę się stresuję (w ogóle tam regularnie zloty organizują - nam by się też jakiś w końcu przydał chyba się tym nareszcie zajmę )
taaaaak zróbmy jakiś zlottt!
Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
Cześć
Nie odzywam się ostatnio, bo chociaż w nawale zajęć wpadam na Wizaż regularnie, to Dietetykę wolę omijać szerokim łukiem
U mnie w miarę ok, chociaż na najbliższe dni zapowiada mi się taki zapieprz, że szkoda gadać
Nie mogę zebrać myśli, ale obiecuję wpaść za jakiś czas i dokładnie opowiedzieć co u mnie.
wpadaj koniecznie
I, jak już pisała Ewusia, nawet jeśli masz awersję do Dietetyki jako takiej to nasz wątek z takową nie ma nic wspólnego
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Wróciłam ze zlotu (bardzo sympatycznie było - a ile nowych zapachów poznałam ) i wizażuję
Spać mi się nie chce jeszcze wiec pewnie posiedzę przy kompie jakiś czas
Cieszę się, że zlot udany
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Obiecałam sobie poprawę jeśli chodzi o ten wątek, ale jakoś nie mogę się pozbierać i zmobilizować
To weź się kochana pozbieraj i zmobilizuj, mi się udało to i Ty tego dokonasz
Ciekawam co u Ciebie

U mnie hardkor. Czyli praca i nauka. Nauki dużo, a do głowy jakoś wejść nie bardzo chce mimo, że sam materiał ciekawy No nic, po wakacjach mózg pewnie jeszcze zlasowany nieco, musi nabrać wprawy

Pędzę się uczyć, w częstych-gęstych przerwach będę tu zaglądać więc piszcie żwawo

Buziakiiiiii
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 17:44   #4948
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Witam

Obiecałam sobie poprawę jeśli chodzi o ten wątek, ale jakoś nie mogę się pozbierać i zmobilizować
mobilizuj się jak widać wkręcić się łatwo bo ruch nieduży (chociaż ostatnimi dniami to nawet spory w porównaniu do poprzednich tygodni )
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Druga sprawa co Cię nie zabije to Cię wzmocni - może w obecnej sytuacji mało pocieszające, ale w każdej sytuacji powinno się starać dostrzec jakieś pozytywne rzeczy.
trudno w to uwierzyć ale to prawda

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

uffff na szczęście po gruntownym zbadaniu auta (czytaj: podłączeniu do specjalnego programu komputerowego) okazało się, że faktycznie bzdurka - poszedł bezpiecznik świec żarowych Już wymieniony, bez problemu i auteczko śmiga
I po co ja się tak denerwowałam, echhh...
ja też się zawsze denerwuję na zapas
dobrze ze już autko śmiga



Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
taaaaak zróbmy jakiś zlottt!
bardzo chętnie tylko z ustaleniem miejsca byłby problem bo mamy do siebie że tak powiem... daleko


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

U mnie hardkor. Czyli praca i nauka. Nauki dużo, a do głowy jakoś wejść nie bardzo chce mimo, że sam materiał ciekawy No nic, po wakacjach mózg pewnie jeszcze zlasowany nieco, musi nabrać wprawy
ucz się ucz
ja za tydzień zaczynam nowe studia i już się doczekać nie mogę brakowało mi nauki czy coś..


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Pędzę się uczyć, w częstych-gęstych przerwach będę tu zaglądać więc piszcie żwawo
no i słusznie

ja siedzę u rodziców, przyjechałam dziś po południu Fajnie się siedzi tylko zimno tutaj, u mnie w mieszkaniu dużo cieplej
Jutro mnie czeka długi dzień bo rano muszę wrócić do Kato, później mam spotkanie z doradcą a po nim od razu muszę jechać do Gliwic bo ostatni dzień kursu będzie no ale jakoś dam radę myślę


miłego wieczoru
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:27   #4949
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
pięknie widziałam więcej zdjęć na NK i na FB wiec już mam pogląd na Twoje wakacje zdjęcia cudne ciesze sie,ze ci sie podobaly!!
, mam nadzieję ze będzie fajnie, bo nigdy na takim zlocie nie byłam i trochę się stresuję (w ogóle tam regularnie zloty organizują - nam by się też jakiś w końcu przydał chyba się tym nareszcie zajmę )
napisz jak bylo na zlocie, sama jestem ciekawa jak to wyglada baw sie dobrze!!

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

ja siedzę u rodziców, przyjechałam dziś po południu Fajnie się siedzi tylko zimno tutaj, u mnie w mieszkaniu dużo cieplej
Jutro mnie czeka długi dzień bo rano muszę wrócić do Kato, później mam spotkanie z doradcą a po nim od razu muszę jechać do Gliwic bo ostatni dzień kursu będzie no ale jakoś dam radę myślę


miłego wieczoru
jasne,ze dasz rade! u mnie tez juz sie zimno robi..

hej laleczki,

z jakiego powodu nei chce mi sie wypowiedz Jabluszka zacytowac wiec pisze,ze sie ciesze ze z autkiem to pierda faktycznie! zawsze to dobra wiadomosc a weekend mialam naprawde udany, dziekuje!

podjelam dzis decyzje wazna, pisalam wam ze mam mozliwosc przeniesienia sie do filii w Londynie mojej firmy ale chcieli mnei juz od teraz co jest niemozliwe dla mnei ale jesli sie taka mozliwosc pojawi po nowym roku to biore. Jak nie teraz to juz nigdy nie wyrwe sie stac.. ciezko bedzie sprzedac/wynajac domek ale trzeba czasem w zyciu podjac ryzyko prawda?

zycze wam milego dnia kochane.

aha, przechodze znowu na diete bo mnie troche wiecej po wakacjach i nie schodzi!
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 16:55   #4950
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
napisz jak bylo na zlocie, sama jestem ciekawa jak to wyglada baw sie dobrze!!
to był dosyć specyficzny zlot bo polegał głównie na tym że każda przyniosła jakieś perfumy i wąchałyśmy a obsługa i inni klienci w knajpie się na nas dziwnie patrzyli ale było naprawdę sympatycznie
nasz by pewnie tak wyglądał ze byśmy siadły i gadały i gadały czyli jak zwykle


Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

podjelam dzis decyzje wazna, pisalam wam ze mam mozliwosc przeniesienia sie do filii w Londynie mojej firmy ale chcieli mnei juz od teraz co jest niemozliwe dla mnei ale jesli sie taka mozliwosc pojawi po nowym roku to biore. Jak nie teraz to juz nigdy nie wyrwe sie stac.. ciezko bedzie sprzedac/wynajac domek ale trzeba czasem w zyciu podjac ryzyko prawda?
mam nadzieję ze wszystko pójdzie po Twojej myśli
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
aha, przechodze znowu na diete bo mnie troche wiecej po wakacjach i nie schodzi!
właśnie Ci miałam pisać ze na zdjęciach jesteś chudzinka straszna

Witam w ten szary, pochmurny dzień
Wczoraj nie miałam na nic czasu, wróciłam wieczorem z kursu dopiero. A dziś od rana siedzę przy kompie, trochę posprzątałam, obiad zrobiłam...
Szukam sobie stażu, na razie po internecie szukam firm a później będę chodzić z CV i pytać czy nie chcą mnie na staż w jakiejś agencji PR najchętniej
Poza tym dziś mam angielski jeszcze (o 19) a później przyjeżdża TŻ który był na Ukrainie ale już wrócił a ja się zdążyłam stęsknić

miłego wieczorku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.