SVR, seria Lysanel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-15, 06:19   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

LYSANEL LABORATORIUM SVR


hej hej!mam pytanie... czy któraś z was używała któregoś z kosmetyków z serii LYSANEL??? czy nie będą one zbyt mocne dla strefy T cery mieszanej? z góry dzięx za odp. chyba, że podpowiecie mi inny fajny tonik i kremik na dzień do tej paskudnej strefy. jeszcze raz dięx. pozdro
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 06:21   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: LYSANEL LABORATORIUM SVR

aaaaa zapomniałam zmienić identyfikator. sorki. bez śmiechu plis [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-05, 13:41   #3
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87
Re: LYSANEL LABORATORIUM SVR

Polecam tonik z tej serii.Sama stosuje go od kilku miesięcy i jestem zachwycona, rewelacyjnie wygładza i oczyszcza cerę.likwiduje krostki i wągry bardzo skutecznie, nie wysusza skóry i nie przebarwia bo nie zawiera alkoholu.Jest drogi i wg mnie trochę mało wydajny ale wart swojej ceny.Na początku moze cie po nim troche piec ale później w miare przezwyczjania się cery do działania kwasu przestaje piec.Mam tez krem aktywny z tej samej serii ale jest piekielnie mocny i po zastosowaniu okropnie schodzi mi skóra.
ewa napisał(a):
> aaaaa zapomniałam zmienić identyfikator. sorki. bez śmiechu plis [img]icons/icon7.gif[/img]
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-10, 11:55   #4
iwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 8
Re: LYSANEL LABORATORIUM SVR

Krem matujący tak podrażnia moją skórę,że natychmiast go odstawiłam, stąd nie powiem, czy dodrze działa.
Mogę polecić nową zieloną serię Yves Rocher, jest łagodniejsza i skuteczniejsza , niż wszystko, co do tej pory stosowałam
iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-19, 13:13   #5
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
SVR, seria Lysanel

Czy któraś z was używała kosmetyków z tej serii? Ciekawa jestem zwłaszcza jak działa krem Lysanel Active. Faktycznie zwalcza pryszcze i zaskórniki? Zastanawiam się czy go kupić ( przy okazji ile kosztuje?)... Z góry wielkie dzięki!
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-19, 13:13   #6
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
SVR, seria Lysanel

Czy któraś z was używała kosmetyków z tej serii? Ciekawa jestem zwłaszcza jak działa krem Lysanel Active. Faktycznie zwalcza pryszcze i zaskórniki? Zastanawiam się czy go kupić ( przy okazji ile kosztuje?)... Z góry wielkie dzięki!
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-19, 16:23   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SVR, seria Lysanel

Lysanel Active działa silnie i dlatego nie nadaje się do cery wrażliwej. Dla mnie był za silny, chociaż nie mam skóry wrażliwej. Zawiera aż 3 składniki złuszczające. Po nałożeniu na twarz może pojawić się pieczenie i zaczerwienienie (mija po kilku minutach). Ale po za tymi ninusami był skuteczny i zużyłam 3 opakowania. Teraz przestawiłam się na łagodny Effacler K.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-05-19, 16:23   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SVR, seria Lysanel

Lysanel Active działa silnie i dlatego nie nadaje się do cery wrażliwej. Dla mnie był za silny, chociaż nie mam skóry wrażliwej. Zawiera aż 3 składniki złuszczające. Po nałożeniu na twarz może pojawić się pieczenie i zaczerwienienie (mija po kilku minutach). Ale po za tymi ninusami był skuteczny i zużyłam 3 opakowania. Teraz przestawiłam się na łagodny Effacler K.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-20, 15:15   #9
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87
Re: SVR, seria Lysanel

Ja używam toniku i jestem z niego bardzo zadowolona.Nie wysusza i nie podraznia cery, bo nie zawiera alkoholu ale bardzo ładnie oczyszcza i rozświetla cerę.naprwadę godny polecenia choć na początku może trochę podrażniać skórę.
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-20, 15:15   #10
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87
Re: SVR, seria Lysanel

Ja używam toniku i jestem z niego bardzo zadowolona.Nie wysusza i nie podraznia cery, bo nie zawiera alkoholu ale bardzo ładnie oczyszcza i rozświetla cerę.naprwadę godny polecenia choć na początku może trochę podrażniać skórę.
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.