Jak sobie poradzić??? Pomocy!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-24, 22:43   #91
pixieland
Raczkowanie
 
Avatar pixieland
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 195
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

a to sie usmialam, ze kobiety daja z siebie robic idiotki no przepraszam, ale co za cyrk. idz do kosmetyczki czas ci szybciej zleci, a potem wroci do ciebie i bedzie sie z toba kochal w tym samym lozku co z nia, no super super super


porazka
pixieland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 22:53   #92
Sinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 66
GG do Sinn
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

Ech... może w ramach łaski pościel zmieni.
__________________
"Mowa jest srebrem, a milczenie jest owiec"
Sinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 07:41   #93
kinghah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 442
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

Czasem zastanawia mnie, czy nie powinno się dodać do regulaminu punktu: ban stały za beznadziejność przypadku/brak rokowań...
kinghah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 09:23   #94
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

Co za chora sytuacja! to z normalnością nie ma nic wspólnego.
Niech jeszcze ta druga kobieta zajdzie w ciążę i dopiero zabawa będzie
Swoją drogą też wydaje mi się, że to prowokacja. Nie wierzę, że jakakolwiek kobieta byłaby tak głupia żeby zgodzić się na taki układ
mehja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 09:58   #95
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
w poniedzialek wracam na pare tygodni do rodziców... i nie mam pojecia jak sobie z tym poradzić... tesknota za nim mnie zabije chyba....
Jedź do rodziców i koniecznie powiedz im to, co nam tutaj. W najlepszym wypadku zamkną Cię na górce - jak Kaśkę z "Kogla mogla" i poczekają, aż Ci rozum wróci. I to chyba byłoby dla Ciebie najlepsze.
Dziewczyno, ogarnij się. I to jak najszybciej, inaczej wróżę Ci bardzo ciękie życie - bo z takim podejściem zawsze trafisz na jakiegoś dupka, który wciśnie Ci każdy kit.
Wybacz, ale reprezentujesz swoją postawą taki poziom naiwności i - niestety - głupoty, że aż mi wszystko opadło. Życzę Ci, żebyś szybko przejrzała na oczy, choć wątpię, czy to nastąpi.
__________________
Prawdziwy przyjaciel pozostawi ślady łap na Twoim sercu.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 11:09   #96
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Co za chora sytuacja! to z normalnością nie ma nic wspólnego.
Niech jeszcze ta druga kobieta zajdzie w ciążę i dopiero zabawa będzie
Swoją drogą też wydaje mi się, że to prowokacja. Nie wierzę, że jakakolwiek kobieta byłaby tak głupia żeby zgodzić się na taki układ
Może ona właśnie ma taki plan, żeby gumkę przekłuć, albo tabletki nie wziąć - i wpadka jak się patrzy. Złapie kolesia na dziecko, wymusi ślub. Nie ma co, ta druga to też niesamowicie ciekawy przypadek. Cała ta trójka w ogóle jest siebie warta, jak można w ogóle takie sytuacje tworzyć. IMHO powinni w trójkącie sobie żyć, szkoda tylko, że bigamia jest nielegalna
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 12:01   #97
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

myślę mimo wszystko, że to prowokacja, bo głupota ludzka ma granice, ten wątek te granice przekracza
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 12:17   #98
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
myślę mimo wszystko, że to prowokacja, bo głupota ludzka ma granice, ten wątek te granice przekracza


Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein



Matematycznie ujmując : tak, ludzka głupota ma granicę- ale w nieskończoności.

Edytowane przez cerveza
Czas edycji: 2009-10-25 o 12:18
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 13:13   #99
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Swoją drogą też wydaje mi się, że to prowokacja. Nie wierzę, że jakakolwiek kobieta byłaby tak głupia żeby zgodzić się na taki układ
Ja bym się zgodziła
Einode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 15:51   #100
*beatriz*
Raczkowanie
 
Avatar *beatriz*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: królewskie miasto :*
Wiadomości: 471
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

Byłam w identycznej sytuacji, skończyłam to jak tylko szybko się dało. I teraz wreszcie odetchnełam z ulgą- to jak się męczyłam przez cały ten czas bycia tą drugą nie było warte rzekomego uczucia z drugiej strony.
Ja też w pewien sposób pozwoliłam mu na "myślenie",spotykania się z nią itd. Był to największy błąd, ale teraz bardzo się cieszę,że wszystko za mną. Nie powinnaś się godzić, to tak jakby gwóźdź do trumny. Musisz się przygotować,że ostatecznie on wybierze ją, w końcu łączy ich tak wiele, ale to naprawdę będzie dla Ciebie lepsze. Życzę Ci jak najlepiej, a nóż będzie to facet wyjątkowy,który szybko się połapie,że to Ty jesteś ważna.


Tak teraz doczytuję wątek i zastanawiam sie czy aby ja nie byłam jakąś 3-cią w tym Waszym "związku" No po prostu jakbym gościa znała na wylot, cieszę się,że go w miarę szybko kopnęłam w d..sko
Jedna z dziewczyn miała rację- jedź tam choćby dziś wieczorem, powiedz mu- masz 5 min na spakowanie rzeczy, albo po te rzeczy wrócicie później, niech się zabiera z Tobą jak kocha. Sekunda zawahania i już Cie powinno tam nie być, a rozdział z byciem tą trzecią powinnaś zamknąć raz na zawsze.
__________________
jesteście moim natchnieniem i wsparciem...a ja jestem cholernym leniem..

Edytowane przez *beatriz*
Czas edycji: 2009-10-25 o 16:10
*beatriz* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 18:48   #101
Madzia_123
Raczkowanie
 
Avatar Madzia_123
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 220
GG do Madzia_123
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

Nie wierzę w to, co przeczytałam
Madzia_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 20:51   #102
czarnulka066
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulka066
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5 353
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

Kompletnie nie rozumiem autorki wątku!!!! Jak można pozwolić aby tak sobą manipulować? aby dawać się tak robić w konia?!
Facet nie jest wart ani sekundy czekania na niego. Mówi Ci, że musi być z tamtą miesiąc dla dobra Waszej miłości? I Ty w to wierzysz? Dla dobra Waszej miłości to on powinien być z Tobą, prawda?! Mówi, że musi sobie pukładać żeby nie zastanawiać się co by było gdyby.. Przecież jeśli Cię tak bardzo kocha to ani przez sekundę by się nad tym nie zastanawiał!! ani przez myśl by mu nie przeszło żeby mówić dziewczynie że musi być miesiąc ze swoją ex?? bo musi sobie i jej uświadomić że nic z tego nie będzie a potem do Ciebie wróci! przecież to chore? to nawet choro brzmi a jeśli to sobie wyobraźić to to naprawdę chora sytuacja. Dajesz pozwolenie na zdradę. Pozwalasz facetowi aby pomiatał Tobą będąc z byłą..przytulał się z nią, całował ją, mówił czułe słówka, kochał się.. i Ty się na to godzisz???!! Bo przecież ona nie wie że to tylko na chwilę. Ciekawe że też zapomnial jej wspomnieć o tym małym szczególe że za miesiąc wraca do Ciebie a ją zostawia. Hmm no taki zapominalski troszkę.
Masz rację mówiąc że to naiwne bo tak jest!! Powinnaś jak najszybciej zakończyć to wszystko. Bo Ty się męczysz w tej sytuacji a Twój "ukochany" bawi się bardzo dobrze bo ma jedną dziewczynę przy sobie, drugą na odległość,a jak mu się ta znudzi to przyjdzie do Ciebie bo przecież Cię tak bardzo kocha..!
Naprawdę nie chcesz poznać normalnego chłopaka..??takiego który będzie Cię po prostu kochał a nie bawił się w gierki raz jedna raz druga bo przecież robi to dla Was.
__________________
We are the world, we are the children...We are the ones who make a brighter day...so let's start giving..


!!Od 12 grudnia 2010!! Tylko przemyślane zakupy


czarnulka066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 21:39   #103
magina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

On nie wróci.To była sciema.Zszedł sie z tamtą.To koniec.Albo nie miał odwagi Ci tego powiedziec,albo myslał,ze w ten sposób oszczędzi Ci szoku.Dałaś sie zrobic w balona.
magina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 16:20   #104
dornie
Raczkowanie
 
Avatar dornie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 149
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

powiedz mi kochana ile ty masz lat?? i co en facet ma w sobie czego inni nie maja?? (oprócz glupoty i tupetu oczywiście)
dornie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 00:02   #105
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

ja pierdziu... jestem w szoku czytajac takie historie!
przeciez on z nia spi!
podnieca go jej cialo, wacha jej wlosy, patrzy jak przed spaniem kremuje rece, razem jedza..

gosc w ogole z innej planety wyladowal chyba..
a ty moim zdaniem brniesz w ten zwiazek bo dostalam wlasnie te EMOCJE ktorych ci brakowalo wczesniej
a on naczytal sie harlekinow i wciska ci te opowiesci dziwnej tresci o prawdziwym uczciu, probach...
ON MA TERAZ SEKS WAKACJONY przez miesiac tak? tak calkiem free.. tzn za twoje lzy i zranione serce.
powiem ci ze drogo w takim razie
ZA DROGO!
nie kocha cie tak jak mowi bo nie mialby watpliwosci ze TY jestes dla niego, nie bzykalby drugiej bedac z toba, nie prosilby cie o takie CUDA!

zostaw go i znajdz kogos kto bedzie godny madrej czulej spragnionej milosci kobiety!

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość



Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein



Matematycznie ujmując : tak, ludzka głupota ma granicę- ale w nieskończoności.
filozoficznie ujmujac.. byt jest a niebytu nie ma, a byt jest z niebytu...
tak okrag ma koniec
i jest granica nieskonczonosci..
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 10:41   #106
kuzyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 42
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
rok czasu ze sobą byli... on twierdzi ze jest mnie pewien... ni chce zyc z nią tylko ze mna.... wie, że cos do niej czuje, ale to nie z nią chce spedzić reszte zycia... wiem, że dobrowolnie sie biczuje w tym momencie.. ale dla osoby która kocham jestem w stanie zrobić wszystko... kimkolwiek by ona nie byla i czegokolwiek zlego w zyciu by nie zrobiła... dziękuje Ci KarolinoK dokładnie myslę tak samo... kochac to czasami pozwolic odejśc.. jak wróci znaczy, że tez kocha...
ZACZNIJ SIE SZANOWAC KOBIETO....bo Twoj kochanek z cala pewnoscia Cie nie szanuje za grosz..

Twoj post jest straszny - przeczytaj go na spokojnie. " Moj facet kocha mnie i sie ze mna ozeni ale przedtem musi spedzic miesiac ze swoja byla kobieta zeby byc pewnym,ze to ja wlasnie jestem ta jedyna" - tak wyglada w skrocie Twoj dylemat. Po takiej propozycji - nawet jesli serce pekaloby mi z bolu i zalu - odeszlabym nie ogladajac sie za siebie.
Tutaj po prostu nie ma szans na dobre zakonczenie
kuzyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 11:17   #107
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

To jest żenujące,brak mi słów na takie zaślepienie.W sumie dziewczyny opisały tą straszną sytuację na wszystkie możliwe sposoby. Dla mnie to nienormalne,żeby pozwolić swojemu TŻ zamieszkać z inną!! Prędzej ugotowałabym się ze złości
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:20   #108
pulpecik88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 186
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
według niego nie jest inaczej w stanie uporać sie z przeszościa.... musi pokazac jej i sobie ze zycie wspolne nie mialoby sensu... che przejsc z nia przez ten etap, do ktorego nie doszli nie dajac sobie szansy na przekonanie sie ze nie powinni zzyć razem... powiedzial ze nawet gdybym od niego odeszla to nigdy nie przestalby o mnie walczyc... ze nie chce z nia byc i robi to dla nas... naiwne i glupie, może... przekonam sie za kilka tygodni... a może sama dojde do wnisku ze potrafie bez niego żyć... może on stwierdzi, że z tamtą mu jest lepiej i sie rozejdziemy.... moze... czas pokaże... daje mu czas do grudnia... co on zrobi jak go spożytkuje... jego sprawa... zacisnę zęby i postaram sie myslec o sobie... zobacze ile bedzie w stanie zrobic żebym do niego wrociła... jesli kocha prawdziwie, to do końca zycie nie wybaczy sobie tego, że potrafił tak mnie zranić i będzie robił wszystko, żeby mi to wynagrodzić.... jesli nie kocha to po prostu nie wróci, albo bedzie zbyt pewny siebie i nie bedzie sie o mnie starał, mysląc ze wróce, bo kocham...
Podsumowując zdałaś sobie sprawę ze swojej naiwności i głupoty TO JUŻ JAKIŚ POSTĘP, ale... DLACZEGO BRNIESZ DALEJ W TĄ GŁUPOTĘ??!! Czy bycie męczennicą sprawia Ci przyjemność?
Jeśli naprawdę chcesz zaciskać zęby, pomyśleć chociaż odrobinę o sobie zrób to kończąc tą całą żałosną szopkę! Chcesz z kimś takim budować "związek", "rodzinę"? Chcesz się z kimś takim zestarzeć? Bo wiążąc się z kimś generalnie są to główne założenia wspólnej przyszłości, a scenariusz Waszego życia zapewne przekroczył najśmielsze oczekiwania niejednej telenoweli.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Gdzie jesteś załozycielko wątku? Przejrzałaś na oczy, czy stało się jeszcze coś o czym już nawet nie chcesz pisać i przyznawać nam tu wszystkim zgromadzonym racji? Pozdrawiam
__________________
Start: 25.05.2009

87...80-75-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
Mooooceee przybądźcieeee...

pulpecik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:17   #109
Jakucja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

No właśnie Antorpio? Podjęłaś już jakąś rozsądniejszą decyzję?
Jakucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 13:53   #110
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

kochani. spakowałam manatki, wyniosłam sie do rodziców i koleś pękł... nie wytrzymał... zaraz na drugi dzień przyjechał po mnie i mnie zabral do domu.... płakał, przepraszał... powiedział, że nie wie co mu strzeliło do głowy żeby wpaść na taki pomysł i jeszcze mnie o to poprosić... powiedział, że dziwi mi się, że chcę z nim jeszcze rozmawiać po tym wszystkim... po kilku godzinach tego jego niby życia beze mnie skręcało go z tęsknoty i się wpakował w autobus i po mnie przyjechał.... od tamtej pory jego ex nie chce go znac, nie dzwoni, nie pisze... on nie chce jej widzieć na oczy bo dowiedział się, że przez cały czas trwania ich związku ona go okłamywała... na dzień dzisiejszy próbujemy razem zyć... sa chwile cudowne i beznadziejne, kiedy to wszystko wraca.. może popełniam błąd dając mu szansę, ale jestem pewna, że gdyby nie wróciła do mnie tak szybko nie wróciłabym do niego.... choć bym bardzo kochała, cierpiała i tęskniła.,..
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 17:28   #111
dornie
Raczkowanie
 
Avatar dornie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 149
Dot.: Jak sobie poradzić??? Pomocy!!!

bardzo sie ciesze ze tak sie to potoczylo jednak i tak dalej nie pochwalam twojej decyzji jaka wczesniej podjelas z tą przeprowadzka.Mam nadzieje ze twoj luby zrozumial swoj blad.pozdr
dornie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.