jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-28, 10:00   #31
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja po prostu nie rozumiem skąd związek między niemożnością zaufania, a szybką decyzją o pójściu do łóżka.

Jak ludzie są dorośli i wiedzą czego chcą, to niby czemu by do łóżka nie mieli iść, zrobić tego na co mają ochotę, a później normalnie szanowac się tak jak szanowali się przez tym łóżkiem?

Z własnego doświadczenia wiem, że bywają różne typy facetów, jasne, ale i różne typy kobiet. Jak kobieta traktuje seks jako tabu, coś brzydkiego, takiego, co to trzeba się hamowac i się wstydzić, że sie chce, to najczęściej jednocześnie wywołuje i faceta pewne zachowania i okreslone jej traktowanie.
Owszem, rozumiem celebrowanie 1szego razu, odczekanie poprzedzone poznawaniem siebie (przez rozmowy, spedzanie czasu razem jak i pieszczoty). Wtedy ten seks to cos nieznanego, trzeba sie przygotowac, poczuc, wybrac moment.
Ale pozniej, bedac kobieta, ktora zwiazki ma za soba, ktora lubi seks - nie rozumiem.
Poprostu uwazam, ze odczekiwanie nic tak na prawde nie zmienia a te wszelakie 'jak mu dasz to przestanie Cie szanowac' wywody kojarza mi sie z pogladami gloszonymi przez moja ... babcie. Kobiete starej daty...

Seks to seks... nie forma nagrody - oooo wytrzymal 6 miesiecy to nagrodze go teraz oddajac mu sie. Nie mozna brakiem seksu sprawdzac sily 'uczucia'...

Kochajmy sie i/lub bzykajmy zdrowo bez dorabiania chorych ideologii lub sprowadzania kobiety do poziomu waginy.

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No i to słynne, ciągle pokutujące - ona mu dała, to on wziął
No ja to znam 'suka by nie dala to by pies nie wzial'

Doprowadza mnie to do szalu a najbardziej, kiedy te slowa wypowiadaja... kobiety.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:02   #32
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No i to słynne, ciągle pokutujące - ona mu dała, to on wziął (że taki sprytny był, a ona głupia i puszczalska, znaczy). Bierna, dająca ona i aktywny, korzystający on. I wszystko się zgadza. Chryste....

Autorko wątku, skoro to już któryś raz z rzędu, to zastanów się nad schematem i motywacją swojego postępowania, nad nieumiejętnością odczytania sytuacji w jakich się znajdujesz i intencji facetów, z którymi się zadajesz (a da sie w większości przypadków).
Świetnie napisane.

Właśnie: może zamiast obwiniać seks (no chyba, że to naprawdę seks po jednej rozmowie i kilku godzinach znajomości - wtedy może warto nieco zastanowić się nad szybkością działania), należy się zastanowić nad typem wybieranych facetów, nad środowiskiem, w którym się człowiek obraca, nad schematem, który powielamy. Jak np. poznaje się w necie kolejnego faceta, który stwierdza już na początku, że w sumie to nie szuka związku, "chociaż z góry nie wyklucza co się wydarzy" (jasne, jasne), to się potem nie dziwmy, że facet zwija żagle zaraz PO wiadomo czym (nawet jeśli po drodze zaczął obiecywać to i owo i między słowami przebąkiwać, że w sumie związek wchodzi w grę - ale jednocześnie na gadaniu się skończyło, nie przejawił chęci pójścia na randkę, poznania ze znajomymi etc.) - to tak na przykładzie dawnej, naiwnej Doris.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-10-28 o 10:05
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:04   #33
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Owszem, rozumiem celebrowanie 1szego razu, odczekanie poprzedzone poznawaniem siebie (przez rozmowy, spedzanie czasu razem jak i pieszczoty). Wtedy ten seks to cos nieznanego, trzeba sie przygotowac, poczuc, wybrac moment.
Ale pozniej, bedac kobieta, ktora zwiazki ma za soba, ktora lubi seks - nie rozumiem.
Poprostu uwazam, ze odczekiwanie nic tak na prawde nie zmienia
A tu się nie zgodzę. Dlaczego kobieta, która ma za sobą pierwszy raz ma już niby łatwiej decydować się na seks z kolejnym facetem ? Zależy od konkrentej osoby. Niektórzy idą do łóżka po raz pierwszy bez zaangażowania emocjonalnego i dłuższych przygotowań, a inni (jak np. ja ), muszą trochę "podejrzewać" emocjonalnie do intymnych kontaktów z nowym partnerem. Nie potrafią tak hop siup. Potrzebują czasu. I nie chodzi tu o żadne gonienie króliczka czy traktowanie seksu w kategoriach nagrody czy coś w ten deseń. Niektórzy potrzebują po prostu najpierw się emocjonalnie zaangażować w nowy związek.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-10-28 o 10:06
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:07   #34
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

sine oczywiście masz rację. To kwestia nastawienia konkretnej osoby i jej podejścia do seksu, dlatego ja napisałam wyżej - jak się nie umie oddzielić seksu od oczekiwania związku, uczuc, relacji, to nie powinno się iść do łóżka z kimś, z kim nie jesteśmy związani, a znamy go ledwie powierzchownie jako kolegę, bo to łamie totalnie sprawę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:07   #35
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
muszą trochę "podejrzewać" emocjonalnie do intymnych kontaktów z nowym partnerem. Nie potrafią tak hop siup. Potrzebują czasu.

I super, bo tobardzo indywidulna sprawa. Jeden po 1szym razie bedzie mial juz z gorki a inny wciaz bedzie potrzebowal czasu.
Czasem to zalezy od samego partnera - jeden wzbudza szybko zaufanie do innego musimy sie przekonac.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:14   #36
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez reservedd Pokaż wiadomość
Czy to nie jest tak,ze jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???
Wczoraj tak wlasnie sie stało(to nie był szybki numerek ale cala noc razem) ze mną i moim znajomym,ktore znałam wczesniej bardzo powieszchownie...a teraz moja komorka milczy...
Po takich sytuacjach (juz 3 razy)zawsze załuję tego co zrobilam i czuje,ze wali mi sie caly swiat..Czy powinnam czuć sie wykorzystana?
Moze powinnam bardziej sie szanować,ale czy to zle,ze uprawiam seks z kimś na poczatku znajomosci?Chce tu dodać,ze licze na cos wiecej...ze cos z Nas jednak bedzie..
Postanowiłam,ze nie odezwe sie pierwsza,bo bedzie jeszcze gorzej jak nie odpisze...
Po 1 to nie jest tak, że jak się z kimś prześpisz to mu przestaje zależeć. Nie ma co uogólniać, wszystko zależy od ludzi.

Poza tym skoro znałaś faceta powierzchownie była to zwykła znajomość, poszliście do łóżka, skąd myśli, że mu w ogóle zależało? Bo jak dla mnie podstaw do takiego myślenia brak.

Tak dodatkowo skoro taka sytuacja się powtarza któryś raz to przemyśl to zanim znów z kimś wylądujesz w łóżku. Idąc do łóżka z osobą, którą ledwo co znasz musisz potrafić potraktować seks na luzie. Czyli jak coś z was będzie to fajnie, a jak na seksie się skończy to zostaną wspomnienia upojnej nocy i też fajnie.

Moim zdaniem uprawiając seks szybko istnieje większa możliwość, że się przejedziemy. Rozsądniej jest trochę odczekać poznać faceta, jego zamiary itd. Wtedy też istnieje możliwość, że gość zaliczy i zwieje, ale moim zdaniem mniejsza niż przy seksie na 2 randce z nieznajomym praktycznie.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:26   #37
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

szczerze to ja nawet po rocznym związku z facetem sie z tym spotkalam. bylam z nim rok potem sie przespalismya pootem... zostawil mnie
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 10:30   #38
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
szczerze to ja nawet po rocznym związku z facetem sie z tym spotkalam. bylam z nim rok potem sie przespalismya pootem... zostawil mnie
Myslisz, ze to seks to spowodowal?

Nie mieliscie problemow? Bo raczej ciezko mi wyobrazic sobie zwiazek idealny do tej pamietnej nocy i facet nagle mowi 'no to tera nara'.

Zgodze sie jednak, ze kiepski seks (partnerzy niedopasowani seksulanie) moze przyczynic sie do zakonczenia zwiazku
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:38   #39
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Myslisz, ze to seks to spowodowal?

Nie mieliscie problemow? Bo raczej ciezko mi wyobrazic sobie zwiazek idealny do tej pamietnej nocy i facet nagle mowi 'no to tera nara'.

Zgodze sie jednak, ze kiepski seks (partnerzy niedopasowani seksulanie) moze przyczynic sie do zakonczenia zwiazku
Dokładnie. Akurat Myszunia założyła niejeden wątek na temat swojego nieudanego związku, więc chyba nie tylko o seks chodziło .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:40   #40
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
I super, bo tobardzo indywidulna sprawa. Jeden po 1szym razie bedzie mial juz z gorki a inny wciaz bedzie potrzebowal czasu.
Czasem to zalezy od samego partnera - jeden wzbudza szybko zaufanie do innego musimy sie przekonac.
Moim zdaniem po pierwszym razie może być co najwyżej łatwiej technicznie, ale emocjonalnie nie zmienia się nic. Niby czemu potem jest już łatwiej decydować się na przypadkowy seks ? Z takiego myślenia też biorą się mity o tym, że jak dziewica to święta, a jak już ma na koncie jakieś doświadczenia, to puszczalska z mega "przebiegiem". A potem dyskusje: lepsza dziewica czy doświadczona. Nie popadajmy w skrajności i paranoję.
To, że ktoś potrzebuje czasu na seks z nowym partnerem to też nie oznacza, że ma "pod górkę" i seksu nie lubi oraz oczekuje małżeństwa, wspólnej przyszłości i już myśli o wnukach Nie w tym rzecz w ogóle.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:43   #41
wild girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 408
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

zalezy od faceta...
a
nie sadze zeby przespanie sie z facetem ot tak,bylo brakiem szacunku do siebie,co juz kobiecie nie wolno sie zabawic?
no i pojscie z kims do lozka nie oznacza przeciez ze jest sie od tego czasu para bez przesady
__________________
Wystepek jest malowniczy, cnota - jakze bezbarwna...
wild girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 10:51   #42
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Moim zdaniem po pierwszym razie może być co najwyżej łatwiej technicznie, ale emocjonalnie nie zmienia się nic. Niby czemu potem jest już łatwiej decydować się na przypadkowy seks ? Z takiego myślenia też biorą się mity o tym, że jak dziewica to święta, a jak już ma na koncie jakieś doświadczenia, to puszczalska z mega "przebiegiem". A potem dyskusje: lepsza dziewica czy doświadczona. Nie popadajmy w skrajności i paranoję.
To, że ktoś potrzebuje czasu na seks z nowym partnerem to też nie oznacza, że ma "pod górkę" i seksu nie lubi oraz oczekuje małżeństwa, wspólnej przyszłości i już myśli o wnukach Nie w tym rzecz w ogóle.
Wiesz co, to chyba bardzo indywidualnie.
Przypadkowy seks ( w kiblu klubowym) to nie moja bajka ale kiedy poznaje nowego faceta (czy to sie zanosi na wielka milosc czy jakis romans mily 'tylko') to jest mi zdecydowanie latwiej zdecydowac sie na seks. Jesli go chce - seksu i faceta.

Zdecydowanie latwiej mi teraz i emocjonalnie i technicznie

(Swojego nowego faceta kiedy poznalam nie planowalam nic innego niz przelotny romansik, seks uprawialismy szybko i tak zlecial nam juz rok razem. Zreszta z moim ex malzem tez dosyc szybko wszystko sie potoczylo a nie tylko nie stracil dla mnie szacunku a i do USC poprowadzil )
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:59   #43
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

hecate ha! To nie ja jedna takie historie miałam w poprzednim związku było to... na 3 spotkaniu? I zakończyło się kilkuletnim związkiem, który rozpadł się z powodow nieseksualnych.

Swojego czasu poznalam też faceta, który był kolegą, zdażyło sie nam trafić do łóżka i nic z tego nie było, a kolegą dalej jest i tak jak mieliśmy dla siebie sympatię, tak mamy

Z obecnym to jakoś dłużej trwało, aczkolwiek i tak najpierw był seks, a dopiero później zaczęliśmy coś na poważnie układać No i ten seks na początku nie przeszkodził temu, że teraz jest moim mężem. Szanującym mnie, dodam, który się mna interesuje i mu zalezy
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:05   #44
echo2009
Raczkowanie
 
Avatar echo2009
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 79
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Wczoraj tak wlasnie sie stało(to nie był szybki numerek ale cala noc razem) ze mną i moim znajomym,ktore znałam wczesniej bardzo powieszchownie...a teraz moja komorka milczy...


Jeśli prześpisz się z facetem któremu zależy na Tobie, to wzmocni to relacje między wami nawet jeśli słabo się znacie, jeżeli natomiast była to czysta chemia, natchnienie chwili, pomimo że trwało to całą noc (nie ma reguły że facet któremu nie zalezy skończy po kilku minutach zabierze swoje rzeczy i znika) Z tego co piszesz podobał Ci się, skoro liczyłaś na coś więcej.
Moim zdaniem nie dzwoń, jeśli się spotkacie zobaczysz jego reakcje czy podejdzie i zagada czy rzuci puste cześć lub ucieknie.
Nie żałuj tego co się juz stało, bo się nie odstanie a żyć trzeba
echo2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:08   #45
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Swojego czasu poznalam też faceta, który był kolegą, zdażyło sie nam trafić do łóżka i nic z tego nie było, a kolegą dalej jest i tak jak mieliśmy dla siebie sympatię, tak mamy
No ba!

Moj najlepszy kumpel od lat!

__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:09   #46
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Wiesz co, to chyba bardzo indywidualnie.
No właśnie o to mi chodzi. To jest bardzo indywidualne. Dlatego niepokoją mnie czasem głosy jakoby seks po pierwszym razie to już tak znacznie łatwiej przychodził (w tym sensie, że już można nawet bez emocjonalnego zaangażowania) i zdziwienie, że ktoś już dawno"po", a dalej jakieś ceregiele uskutecznia a przecież seks to rozrywka - element fanu. Otóż nie, nie dla każdego. Ja tam takie sprawy traktuję bardzo poważnie Co nie znaczy, że brak mi spontanu (w związku), "kłodzę" i generalnie sztywniak ze mnie

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-10-28 o 11:10
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:11   #47
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
No ludzie!

Przeca ten facet tez bzyknal kobiete, ktorej dobrze nie znal. Wiec moze taka kobieta tez powinna sie martwic, ze sie zwiazuje z dziwkarzem?
Oczywiście, że powinna. Może mniej było by na tym form tematów na temat zdrad. Ja rozumie, postęp, nowoczesność poglądów, emancypacje sracje, światłe podejście młodzieży do spraw seksu czy nawet galerianizm ale gdyby pewne wartości nie zmieniały by się zbyt szybko uniknęlibyśmy wielu rozczarowań.

Ja powiem, że jako wyznawca Starej Szkoły nie chciałbym aby moją TŻ była kobieta, która mnie przeleciała (tak to ujmę, żeby mnie ktoś szowinistom nie nazwał) po 15 minutach rozmowy. Na imprezę - chętnie, niezobowiązujący seks - dlaczego nie? Ale nie Towarzyszka Życia. Nie twierdzę, że to jedyna słuszna droga, ale jak do tej pory u mnie się sprawdza.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:14   #48
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez reservedd Pokaż wiadomość
Czy to nie jest tak,ze jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???
Wczoraj tak wlasnie sie stało(to nie był szybki numerek ale cala noc razem) ze mną i moim znajomym,ktore znałam wczesniej bardzo powieszchownie...a teraz moja komorka milczy...
Po takich sytuacjach (juz 3 razy)zawsze załuję tego co zrobilam i czuje,ze wali mi sie caly swiat..Czy powinnam czuć sie wykorzystana?
Moze powinnam bardziej sie szanować,ale czy to zle,ze uprawiam seks z kimś na poczatku znajomosci?Chce tu dodać,ze licze na cos wiecej...ze cos z Nas jednak bedzie..
Postanowiłam,ze nie odezwe sie pierwsza,bo bedzie jeszcze gorzej jak nie odpisze...
Znasz go powierzchownie, a jednak masz nadzieje, że coś z tego będzie??
Uważasz, że się nie szanujesz??
On pewnie jest pewien, że to był niezobowiązujący seks, a Ty tu płaczesz, że nie dzwoni.
Na drugi raz tak nie rób skoro to takie straszne dla Ciebie.
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:18   #49
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodzi. To jest bardzo indywidualne. Dlatego niepokoją mnie czasem głosy jakoby seks po pierwszym razie to już tak znacznie łatwiej przychodził (w tym sensie, że już można nawet bez emocjonalnego zaangażowania) i zdziwienie, że ktoś już dawno"po", a dalej jakieś ceregiele uskutecznia a przecież seks to rozrywka - element fanu. Otóż nie, nie dla każdego. Ja tam takie sprawy traktuję bardzo poważnie Co nie znaczy, że brak mi spontanu (w związku), "kłodzę" i generalnie sztywniak ze mnie
Emocjonalne zaangazowanie - niektorzy nigdy nie beda uprawiac seksu dla seksu. Ja nie musze kochac by uprawiac seks ale musze cos do kogos poczuc - sympatie, zaufanie przynajmniej. Sama chemia, no coz - mnie do loza nie zaprowadzi.

Ceregiele - co rozumiemy pod pojeciem ceregieli?

Ja wspomnialam, ze po 1szy razie latwiej bo wiesz czy to 'pachnie', znasz swoje cialo i jego reakcje (przynajmniej lepiej znasz), wiesz jak wyglada i zachowuje sie nagi mezczyzna...
Mnie takze z wiekiem przyszlo cieszyc sie seksem - pelna akceptacja dla swojego ciala plus 'wiem co lubie' sklada sie na udane pozycie.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Na imprezę - chętnie, niezobowiązujący seks - dlaczego nie? Ale nie Towarzyszka Życia. Nie twierdzę, że to jedyna słuszna droga, ale jak do tej pory u mnie się sprawdza.
Hipokryta wiec jestes.

Takie zachowania wlasnie zawsze mnie mierzily....
Na dyskotece to Ci zwisa w co wkladasz ale na zone bedziesz szukal dziewicy.

Albo wyznajesz pewne zasady albo nie.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 11:20   #50
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Ja z moim pierwszym TŻ przespałam się po 3 tygodniach i wzmocniło to bardzo nasz związek, po kilku miesiącach dopiero wszystko sie rozsypało. Z obecnym po 4 miesiącach bo wtedy zaczęłam coś więcej do niego czuć i nabrałam zaufania. I jakoś nie podchodzę do sprawy: nie jestem dziewicą to powinnam to robić od razu albo, mam już 22 lata to powinnam czekać miesiąc(np.) a za 10 lat to już wogóle na 1 góra 2 spotkaniu bo przecież już nie jestem dzieckiem. Ja do seksu podchodzę emocjonalnie i wiem, że cierpiałabym gdyby facet od razu po mnie zostawił. Autorka też najwyraźniej oczekuje czegos więcej po seksie więc nie rozumiem czemu powtarza ten sam błąd kolejny raz.
Edit: źle się wyraziłam, po prostu z moim exem a nie TŻ
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!

Edytowane przez milenka22
Czas edycji: 2009-10-28 o 11:22
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:30   #51
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Nie znam żadnego chłopaka, kumpla z mojego środowiska któy byłyby z Panną z którą przespał się znając ją "powierzchownie":rolleyes :. Myślę że duże znaczenie ma tutaj opinia kolegów, nie oszukujmy się chłopcy lubią sobie opowiadać "takie" rzeczy i nie chcą się "ośmieszyć", że niby z kim to się związałeś itp.
Ale znam za to pannę, która potrafi zatrzymać faceta mimo że się z nim prześpi na pierwszej randce
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:33   #52
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Emocjonalne zaangazowanie - niektorzy nigdy nie beda uprawiac seksu dla seksu. Ja nie musze kochac by uprawiac seks ale musze cos do kogos poczuc - sympatie, zaufanie przynajmniej. Sama chemia, no coz - mnie do loza nie zaprowadzi.

Ceregiele - co rozumiemy pod pojeciem ceregieli?

Ja wspomnialam, ze po 1szy razie latwiej bo wiesz czy to 'pachnie', znasz swoje cialo i jego reakcje (przynajmniej lepiej znasz), wiesz jak wyglada i zachowuje sie nagi mezczyzna...
Mnie takze z wiekiem przyszlo cieszyc sie seksem - pelna akceptacja dla swojego ciala plus 'wiem co lubie' sklada sie na udane pozycie.
No oczywiście, że niektórzy nie będą, a niektórzy będą - o to mi cały czas chodzi, żeby nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Seks z miłości to nie patologia, a czasami mam wrażenie, że tak jest postrzegany (tak bardzo się już niektórzy rozpędzają w swoim seksualnym "wyzwoleniu").To, że się już seks zna, nie znaczy, że łatwiej jest to robić bez uczucia, przygodnie. Dlatego cieszenie się seksem, pewność siebie i świadomość swojego ciała nie mają tu nic do rzeczy.


Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Hipokryta wiec jestes.

Takie zachowania wlasnie zawsze mnie mierzily....
Na dyskotece to Ci zwisa w co wkladasz ale na zone bedziesz szukal dziewicy.

Albo wyznajesz pewne zasady albo nie.
Też mi to relatywizmem moralnym trąci.
Jakie zasady i wartości się rzekomo zmieniły w "nowej szkole", skoro "stara" też nie odrzuca przygodnego seksu. Tyle, że nie z przyszłą żoną - i to może jedyna różnca pomiędzy "szkołami". Z tym, że różnica ta, splendoru tej "starej" nie przydaje. Wręcz przeciwnie.
Dlatego mam nadzieję, że to nieprawda.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-10-28 o 11:41
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:33   #53
anyes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 108
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Jemu wcale na Tobie nie zależało. Chciał się z Tobą przespać Ty się zgodziłaś i tyle. Każdy przypadek jest inny, ale ten najprawdopodobniej jest właśnie taki.
anyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:42   #54
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez Agussiek Pokaż wiadomość
Nie znam żadnego chłopaka, kumpla z mojego środowiska któy byłyby z Panną z którą przespał się znając ją "powierzchownie":rolleyes :. Myślę że duże znaczenie ma tutaj opinia kolegów, nie oszukujmy się chłopcy lubią sobie opowiadać "takie" rzeczy i nie chcą się "ośmieszyć", że niby z kim to się związałeś itp.
Ale znam za to pannę, która potrafi zatrzymać faceta mimo że się z nim prześpi na pierwszej randce
BO my mówimy o mężczyznach, nie jakichś tam chłopaczkach, którzy muszą szukać potwierdzenia swojej męskości w oczach kumpli. A co do ostatniego zdania: Ci faceci raczej chcą z nią być tak samo, jak on a z nimi. Czemu określasz to "zatrzymywaniem faceta"? O niebiosa...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:42   #55
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Seks z miłości to nie patologia, a czasami mam wrażenie, że tak jest postrzegany (tak bardzo się już niektórzy rozpędzają w swoim seksualnym "wyzwoleniu").

To, że się już seks zna, nie znaczy, że łatwiej jest to robić bez uczucia, przygodnie. Dlatego cieszenie się seksem, pewność siebie i świadomość swojego ciała nie mają tu nic do rzeczy.
Co do 1szego - Seks z milosci jest wciaz bardzo popularny

Co do drugiego - zauwazylam, ze chyba jednak tak... Przynajmniej niektorym. Ja nie potepiam, nie oceniam - skoro ktos lubi.
Zauwaz, ze na szybkie numerki, przygody jednej nocy decyduje sie chyba wiecej kobiet/mezczyzn 'po' niz 'przed'.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:46   #56
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

a myślisz ze autorka postu miała do czynienia z "Mężczyzną"? bo ja raczej w to wątpie...
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:49   #57
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez Agussiek Pokaż wiadomość
a myślisz ze autorka postu miała do czynienia z "Mężczyzną"? bo ja raczej w to wątpie...
A czemu?

Bo nie zadzwonil?

Nie jest mezczyzna bo sie (najprawdopodobniej) rozmineli w oczekiwaniach?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:50   #58
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez Agussiek Pokaż wiadomość
a myślisz ze autorka postu miała do czynienia z "Mężczyzną"? bo ja raczej w to wątpie...
Nie pogadali ze sobą o swoich ewentualnych oczekiwaniach, nie znali się dobrze. Tak, to mógł być całkiem normalny facet, który uznał "spoko, ona też chce seksu bez zobowiązań, więc fajnie - rozumiemy się". Bycie mężczyzną nie nakłada obowiązku wiązania się z każdą kobietą, jaka się chciała z owym mężczyzną przespać. Może nie zachowuje się super elegancko, bo mógłby przynajmniej napisać, że było miło, ale z drugiej strony po co?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 12:03   #59
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez Agussiek Pokaż wiadomość
Ale znam za to pannę, która potrafi zatrzymać faceta mimo że się z nim prześpi na pierwszej randce
No prawdziwa wiedzma z niej musi byc .



A co do tematu. Mam wrazenie ze autorka grala osobe ktora nie jest, wyslala mylne sygnaly. Jak sie chce byc wyzwolana i decydowac na sex bez zobowiazan, to trzeba miec silny charakter i wyzbyc sie naiwnego myslenia. To jest prosty uklad i nie ma w nim miejsca na przesadny romantyzm i snucie planow na przyszlosc.
Lepiej sie wstrzymac z sexem, jesli sie nie jest w stanie uniesc konsekwencji, szczegolnie jesli w wypadku autorki to juz trzecia sytuacja.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 12:06   #60
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: jak przespisz sie z facetem to mu odrazu mniej zalezy???

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie pogadali ze sobą o swoich ewentualnych oczekiwaniach, nie znali się dobrze. Tak, to mógł być całkiem normalny facet, który uznał "spoko, ona też chce seksu bez zobowiązań, więc fajnie - rozumiemy się". Bycie mężczyzną nie nakłada obowiązku wiązania się z każdą kobietą, jaka się chciała z owym mężczyzną przespać. Może nie zachowuje się super elegancko, bo mógłby przynajmniej napisać, że było miło, ale z drugiej strony po co?
W sumie masz racje
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.