BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-27, 14:34   #2971
xxhubabubaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam wszystkie blondynki
Naturalny kolor mam bardzo ciemny blond, ale obecnie farbuje sie na platynowy blond. Strasznie mi sie podoba i nie mam zamiaru go zmienic. Na poczatku farbowalam na własną rękę, takimi farbami ze sklepu ale włosy strasznie mi sie poniszczyły. Obecnie wole wydać wiecej, ale mam pewność, że wszystko jest pięknie. Teraz juz mam duze odrosty a mój blond zżółk wiec w tym tygodniu przyjdzie do mnie fryzjerka. Dziewczyny jak zapobiegacie żółknięciu koloru?
Pozdrawiam
xxhubabubaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 15:55   #2972
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez xxhubabubaxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak zapobiegacie żółknięciu koloru?
Ja używam szamponu z Joanny - Ultra Color System (szampon nadający platynowy odcień). Możesz też kupić sobie Srebrzyk - srebrną płukankę do włosów
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 17:53   #2973
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez amorkaa Pokaż wiadomość

Ewuśka69 - a jak się trzyma Twój kolor po Wellatonie?


Wellaton trzymał sie ok 3,5 tyg Ale nie narzekam...
Teraz będę farbowała włosy L'Orealem. Kupiłam dwie farby w biedronce po 19,99 do których były dodane szampony elseve do włosów farbowanych po 200 ml. Jak dla mnie to naprawde promocja poniewaz u mnie w sklepie kosztuje ok 25-27 zł. A tu jeszcze szampon dodali
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 17:58   #2974
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Myslałam rownież o tym kolorze ale nie bylam pewna wiec wzielam dwa jednakowe Stockholm. Moze któraś dziewczyna farbowała którymś z nich lub ma linka do fotek jakiejs innej uzytkowniczki wizazu?
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 18:24   #2975
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ewuśka69 Pokaż wiadomość
Wellaton trzymał sie ok 3,5 tyg Ale nie narzekam...
Teraz będę farbowała włosy L'Orealem. Kupiłam dwie farby w biedronce po 19,99 do których były dodane szampony elseve do włosów farbowanych po 200 ml. Jak dla mnie to naprawde promocja poniewaz u mnie w sklepie kosztuje ok 25-27 zł. A tu jeszcze szampon dodali
ooo to faktycznie dobrze trafiłaś u mnie L'oreal kosztuje 30 zł ja właśnie też zastanawiam się nad Stockholmem ale nigdzie nie znalazłam zdjęć jak wychodzi na włosach...chociaż z drugiej strony i tak u każdego kolor wyjdzie inaczej Wrzucisz fotkę po farbowaniu?
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 19:57   #2976
kkartoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam,
Mam pytanie nie boicie sie robic blondu farbami ze z drogerii? Przeciez profesjonalne farby sa o wiele lepsze a cena tez wiele sie nie roznia.
kkartoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 20:46   #2977
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ewuśka69 Pokaż wiadomość
Wellaton trzymał sie ok 3,5 tyg Ale nie narzekam...
Teraz będę farbowała włosy L'Orealem. Kupiłam dwie farby w biedronce po 19,99 do których były dodane szampony elseve do włosów farbowanych po 200 ml. Jak dla mnie to naprawde promocja poniewaz u mnie w sklepie kosztuje ok 25-27 zł. A tu jeszcze szampon dodali
Robilam raz wlosy ta farba,ale wyszly mi zolte Oby na Twoich bylo inaczej teraz robie skandynawskim blondem i mam ladny perlowy chlodny odcien ale wiele osob mowi,ze uczula-nie wiem moze to kwestia farb produkowanych w pl.
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 17:08   #2978
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez bierka83 Pokaż wiadomość
Robilam raz wlosy ta farba,ale wyszly mi zolte Oby na Twoich bylo inaczej teraz robie skandynawskim blondem i mam ladny perlowy chlodny odcien ale wiele osob mowi,ze uczula-nie wiem moze to kwestia farb produkowanych w pl.
Ja po skandynawskim mialam żółć kurzego jajka. Jednych uczula drugich nie, zagraniczne tez uczulaja. Zalezy od skory.
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 21:56   #2979
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ehh.ja nigdy chyba nie uzyskam ładnego blondu..nie chce bardzo jasnych bo mi nie pasuje..ale chce blond..a po kazdym farbowaniu farba po jednym myciu schodzi i robi sie żółto ruda pomocy
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 09:19   #2980
mooneczka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

czesc dziewczyny, czy wiecie może co się dzieje z farbą GARNIER Belle color? szukam jej w sklepach i pomimo dostaw nowych farb tych nie ma...
mooneczka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:46   #2981
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez mooneczka69 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, czy wiecie może co się dzieje z farbą GARNIER Belle color? szukam jej w sklepach i pomimo dostaw nowych farb tych nie ma...
tez ich nigdzie dostac nie moge ;/ prawdopodobnie sa wycofane
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 19:42   #2982
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

na allegro mozecie kupic
111 - http://www.allegro.pl/item761552271_...y_popiela.html
6 - http://www.allegro.pl/item761578910_...sny_blond.html

a tutaj sa sklepy internetowe :
http://e-styl.com/go/_category/?idc=...producer_id=37
http://www.perfectfresh.com/?pa=3319...5eebad3decdc9b
http://apteka.we-dwoje.pl/garnier_la...ul,a16378.html

pozdrawiam
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 15:49   #2983
xxhubabubaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Była u mnie fryzjerka.. Oczekiwałam czego innego, platyny albo leciutko popielatego, a to bardziej to wpada w żółć ;/ Robila mi pierwszy i ostatni raz włosy. Ech a najchętniej to bym chciala sama farbowac bo tyle kasy wydawac na fryzjera.. Tylko jaką farbą zeby zolty mnie nie wyszedł a platyna.
xxhubabubaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 20:14   #2984
wanesa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B-W De
Wiadomości: 41
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez xxhubabubaxx Pokaż wiadomość
Była u mnie fryzjerka.. Oczekiwałam czego innego, platyny albo leciutko popielatego, a to bardziej to wpada w żółć ;/ Robila mi pierwszy i ostatni raz włosy. Ech a najchętniej to bym chciala sama farbowac bo tyle kasy wydawac na fryzjera.. Tylko jaką farbą zeby zolty mnie nie wyszedł a platyna.

hejjj wspolczujeee , ale glowa do goryyyy
po tej farbie wychodzi ladna platynka
- L Oreal Preference Recital 10,21 Stockholm platinperlmuttblond

pozdrawiam
wanesa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 20:18   #2985
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hmm.. ja mam włosy blond, farbowane garnierem.. myślisz że rozjaśniła by mi aż tak wlosy a farba? a masz jakieś zdjęcie włosow po tej farbie??
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 00:59   #2986
daylight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez amorkaa Pokaż wiadomość
Już dawno miałam dodać tu zdjęcie włosów ale zapomniałam
Więc tak jak wcześniej napisałam: pofarbowałam włosy włosy Garnierem 100% color ultrajasny opalizujący blond. Kolor wyszedł obrzydliwy -> żółto - rudy Następnego dnia użyłam farby Garnier Color Naturals 111. Dodaje zdjęcie jak wygląda kolor po 2 tygodniach

Ewuśka69 - a jak się trzyma Twój kolor po Wellatonie?
moniczorek - dziękuję za radę

Nie wiem dlaczego na zdjęciu na środku moich włosów wyszedł taki dziwny kolor
Martwe włosy. Współczuję
daylight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 09:50   #2987
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

gdzie się podziały wszystkie blondyneczki?? :P co zafarbuje wlosy od razy robi się połysk żółtego lub rudego czym moę to wymyć.. albo jaką farbę zastosować.. dodam że nie chce rozjaśniaczy i nie chce platyny bo u mnie i tak zaraz sie zmywa coś co nie zniszczy mi włosków
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 10:11   #2988
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a uzywasz regularnie plukanki albo szamponu niwelujacego zolc?
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 12:26   #2989
moniska44444
Raczkowanie
 
Avatar moniska44444
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 86
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

http://www.drogeria-sklep.pl/data/gf.../1/8/281_1.jpg
ten szampon jest dobry aby zniwelować żółć

Edytowane przez moniska44444
Czas edycji: 2009-11-10 o 12:28
moniska44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 15:13   #2990
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Mrrówcia Pokaż wiadomość
gdzie się podziały wszystkie blondyneczki?? :P co zafarbuje wlosy od razy robi się połysk żółtego lub rudego czym moę to wymyć.. albo jaką farbę zastosować.. dodam że nie chce rozjaśniaczy i nie chce platyny bo u mnie i tak zaraz sie zmywa coś co nie zniszczy mi włosków
spróbuj mroźny beż z Loreala Excellence Creme - jest to delikatna farba, kolor wychodzi bardzo ładny. Ja nakładałam na blond-żółtawe włosy i teraz mam śliczny odcień, chłodny, beżowy... tylko nieco ciemniejszy niż wcześniejszy blond, ale może jak krócej potrzymasz to nie chwyci tak intensywnie jak mi.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:02   #2991
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny co to za kolor??

to są refleksy czy balejaz??
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 13:35   #2992
mroffka86
Przyczajenie
 
Avatar mroffka86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie ;p
Wiadomości: 21
Post Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

o ja sie podlaczam do pytania wyzej, super kolor chcialabym taki, bo planuje przyciemnic troche

jak narazie to wstawiam swoje zdjecia, 1 zdjecie moj naturalny,( chyba powinnam wrocic do brazu poniewaz rozjasnianie wlosow strasznie je niszczy ) a kolejne to moj terazniejszy kolor
__________________
mroffka
mroffka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 19:37   #2993
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dzisiaj farbowałam włoski L'Orealem Wklejam jedno zdjecie zrobione na szybko w świetle "pokojowym" Być moze nic na nim ciekawego nie widac, ale ja widze roznice.
Porównując:
Farba L'Oreal Preference "Stockholm":
-odcień ciepły, wg mnie "sprany beż",jak dla mnie super
-podczas farbowania skóra bardzo mnie piekła i swędziała
-strasznie duszący zapach
-wydajna-flakon z wymieszana farbą spokojnie wystarczył na moje włosy (długość do ramion)
-nałożona farba nie schnie na włosach, minimalnie ciemnieje, nie kapie
-kiedy przeczesywałam włosy podczas farbowania, skóra i włosy


Farba Wellaton 12/1:
-nie piekła
-odcien chłodno-ciepły hmmm... jakby zimna platyna z poświatą, połyskiem beżu
-nie wydajna, nakłada się ja na suche włosy,efekt- włosy wchłoneły farbę i ledwo jej wystarczyło na cała głowe
-zapach az tak mnie nie draznil
-farba na głowie wysycha, ciemnieje do szarości
-pomimo że kolor się sprał delikatnie zrównał włosy, poniewaz miałam nierówne refleksy jeszcze po dawnych pasemkach.

Jeszcze mały dopisek Zużyłam jedno opakowanie farby L'Oreal ( sądziłam ze potrzebne mi będą dwa opakowania). Jeśli farbowałabym włosy farbą Wellaton to na pewno byłyby mi potrzebne da opakowania.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-17 o 20:10 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 19:59   #2994
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ewuśka69 Pokaż wiadomość
Dzisiaj farbowałam włoski L'Orealem Wklejam jedno zdjecie zrobione na szybko w świetle "pokojowym" Być moze nic na nim ciekawego nie widac, ale ja widze roznice.
Śliczny kolor Narobiłaś mi teraz ochoty na Stockholm Tylko kurcze, lepiej mi w chłodnych odcieniach... Może dodasz jutro zdjęcie zrobione w świetle dziennym?
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 20:20   #2995
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja kilka lat temu używałam farb L'Oreal preference i recital, byłam zadowolona i pierwszy raz w życiu kobieta w sklepie zapytała mnie jakiej farby używam,bo tak się jej moje włosy spodobały!!Później miałam przerwe z blondem a teraz (na szczęście) udało mi sie wrócić do mojego ulubionego kolorku, jednak droga powrotu była ciężka bo schodziłam z ciemnego brązu :-( no i ostanio byłam na koloryzacji, użyto luo colour l'oreal 9.12 zmieszane z 10.12 - na palecie oczywiście śliczne,beżowe kolorki, ale wyszło nieciekawie..po tygodniu mam włosy żółte, matowe, kolor nierówny...Fryzjerka sprawdzona,więc chyba wina farby, a do tego włosy bardzo wysuszune,szorstkie...
Reasumując nie zawsze profasjonalne farby są lepsze , ja byłam o wiele bardziej zadowolona z drogeryjnego L'Oreala..
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 20:13   #2996
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Robilam inne zdjecia ale to ktore dodalam najlepiej odzwierciedla kolor
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:14   #2997
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam dziewczynkija troszkę z innej beczki ale mam nadzieję,że mi pomożecie,bo znacie się chyba na blond włoskach i wiecie jak taki kolor uzyskać.Mam brązowe włosy,farbowane od paru lat włosy chciałabym dojść powoli do blondu,dekoloryzacja okazała się fatalna musiałam zafarbować znowu na brąz...więc pomyślałam o przejściu na kolor blond stopniowo poprzez pasemka...myślicie,że na farbowanym brązie jest to możliwe?pytam,ponieważ jedna fryzjerka mówiła mi,że się da,druga,że nie więc już nie wiem czy warto...bo niechce wyjść od fryzjera z rudymi pasmami albo żółtymi jak u kurczaka

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-11-17 o 18:15
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:44   #2998
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynkija troszkę z innej beczki ale mam nadzieję,że mi pomożecie,bo znacie się chyba na blond włoskach i wiecie jak taki kolor uzyskać.Mam brązowe włosy,farbowane od paru lat włosy chciałabym dojść powoli do blondu,dekoloryzacja okazała się fatalna musiałam zafarbować znowu na brąz...więc pomyślałam o przejściu na kolor blond stopniowo poprzez pasemka...myślicie,że na farbowanym brązie jest to możliwe?pytam,ponieważ jedna fryzjerka mówiła mi,że się da,druga,że nie więc już nie wiem czy warto...bo niechce wyjść od fryzjera z rudymi pasmami albo żółtymi jak u kurczaka
Ja moja przygode z blondem zaczynalam wlasnie przez pasemka.Dlugo farbowalam wlosy na braz tak jak Ty.Co prawda pasemka mialam robione gdy kolor sie juz 'wyplukal' ale i tak cos farby pozostalo.Mysle,ze i u Ciebie jest to mozliwe,podobno tylko na czarnych farbowanych trudniej uzyskac fajny kolor pasemek.Teraz farbuje sama wlosy farba i mam cale blond z lekkimi refleksami.Wiec zycze powodzenia,ja bym na Twoim miejscu zrobila pasemka,z biegiem czasu bedzie ich coraz wiecej,Twoje naturalne wlosy beda odrastaly,kwestia czasu i bedziesz miala cale blond.
ps:dodam,ze pasemka robilam przez dobrych kilka lat,az ktoregos dnia kupilam farbe i teraz za kazdym farbowaniem jest ladniejszy blond
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-

Edytowane przez bierka83
Czas edycji: 2009-11-17 o 18:47
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:18   #2999
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez bierka83 Pokaż wiadomość
Ja moja przygode z blondem zaczynalam wlasnie przez pasemka.Dlugo farbowalam wlosy na braz tak jak Ty.Co prawda pasemka mialam robione gdy kolor sie juz 'wyplukal' ale i tak cos farby pozostalo.Mysle,ze i u Ciebie jest to mozliwe,podobno tylko na czarnych farbowanych trudniej uzyskac fajny kolor pasemek.Teraz farbuje sama wlosy farba i mam cale blond z lekkimi refleksami.Wiec zycze powodzenia,ja bym na Twoim miejscu zrobila pasemka,z biegiem czasu bedzie ich coraz wiecej,Twoje naturalne wlosy beda odrastaly,kwestia czasu i bedziesz miala cale blond.
ps:dodam,ze pasemka robilam przez dobrych kilka lat,az ktoregos dnia kupilam farbe i teraz za kazdym farbowaniem jest ladniejszy blond
pocieszyłaś mnie bo myślałam już,że jestem skazana na ciemne włosy...to Ty w avatarze?śliczny kolorekw takim razie poczekam jeszcze troszke aż kolor się wypłuka i będę schodziła do blondu poprzez pasemkadziękuję za odp

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-11-17 o 20:19
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:35   #3000
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
pocieszyłaś mnie bo myślałam już,że jestem skazana na ciemne włosy...to Ty w avatarze?śliczny kolorekw takim razie poczekam jeszcze troszke aż kolor się wypłuka i będę schodziła do blondu poprzez pasemkadziękuję za odp
Nie to nie ja,jakas pani znaleziona w necie hehe Ja mam chlodny odcien ale nie platynke bardziej perlowy popielsama nie wiem
Bedzie dobrze zobaczysz,bedziesz cieszyla sie pieknymi pasemkami szczerze to ja czasem zastanawiam sie czy nie wrocic do pasemek
pozdrawiam
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.