Rzucić palenie - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 21:48   #871
maganr1
Raczkowanie
 
Avatar maganr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: zimna północ
Wiadomości: 105
GG do maganr1 Wyślij wiadomość przez Yahoo do maganr1 Send a message via Skype™ to maganr1
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez bezbarwnosc
Gratulacje
Js rzucic nie moge...

Moja rada, bo sama przez te lata nie wierzyłam, że mogę wytrzymać choć kilka godzin bez palenia:

Nie próbuj rzucać, najpierw musisz sobie wmówić (bez względu na to, że myślisz inaczej) , że możesz żyć bez fajek.


Więcej napiszę jutro, przemyśl to !
maganr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-21, 23:59   #872
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez maganr1
Proponowałabym rozszerzenie tej ankiety o dodatkowe, moim zdaniem istotne informacje:

Ile czasu paliłaś?
Ile wypalałaś papierosów dziennie?

Jak miałaś objawy w związku z brakiem nikotyny (chodzi mi o objawy głodu - niektórzy je mają) ?

Jaka jest Twoja recepta na przetrwanie kryzysu (tzn. co robiłaś/robisz, by odpędzić myśl o papierosie)?


Co Wy na to ? Ja uważam, że na pewno pomogłoby to osobom, które próbują podjąć decyzję o niepaleniu, a boją się nieznanego.
Tak, to bardzo dobry pomysł można by uzupełnić ankietę . ja zreszta napisałam ile paliłam

A co robiłam żeby odpędzić kryzys np. wąchałam po kolei moje flakoniki z perfumami .
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 00:05   #873
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Rzucić palenie

Poniżej drugi ze sposobów na kryzys

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA

21 marca minie drugi miesiąc jak nie palę.

Dzisiaj miałam jakiś kryzysik, tak mi się rano zachciało zapalić , aż mi się niedobrze zrobiło. Ale nie wzięłam papierosa bo (jak wypisałam w chwili słabości na kartce) :
  1. zmarnuję dwa miesiące wyrzeczeń
  2. okażę się słaba
  3. będę z poworotem smierdzieć
  4. będzie smierdzieć w moim pokoju
  5. będę musiała wymyć śmierdzącą popielniczkę
  6. może mi się zaśmierdzieć nikotyną nawet pościel
  7. mogę zacząć znowu palić i schudnę, a wreszcie mam dobrą wagę i nie powinnam schudnąć,szczególnie w biuście
  8. jak zacznę palić ,nic sobie nie będę nowego mogła kupić, bo nie będę miała za co
  9. uczciwość będzie wymagała sprzedania wszystkich perfum , które kupiłam sobie w nagrodę za rzucenie
  10. bedę nusiała się przyznać , że przegrałam i będzie mi wstyd
  11. nie będę mogła w pełni rozkoszowac się zapachem pozostałych perfum, a tym bardziej ich opisać
  12. organizm dostanie znowu trudny owoc do zgryzienia, w postaci 2000 szkodliwych substancji, a dopiero nauczył się bez nich żyć
  13. będę śmierdzieć
  14. bedę śmierdzieć
  15. będę śmierdzieć ! ! !


I po kryzysie.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 07:29   #874
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez maganr1
Na razie jest ok, nota bene, męki nie są aż takie jak się spodziewałam, ale teraz już wiem, że grunt to nastawienie umysłu, a nie Tabex, Zyban, Nocorette czy cokolwiek innego.
No ja mam nadzieję, że dzisiaj pochwalisz się już całym pełnym dniem bez ANI JEDNEGO papierosa - trzymam kciuki .

W kwestii uzupełnienia ankiety myślę, ze Twoje propozycje są słuszne więc:
Ile czasu paliłaś? - 18 lat
Ile wypalałaś papierosów dziennie? Normalnie przez większość lat 1 paczkę dziennie, przez ostatni rok 1,5 paczki dziennie

Jak miałaś objawy w związku z brakiem nikotyny (chodzi mi o objawy głodu - niektórzy je mają) ? Moje objawy głodu nikotynowego to dostawanie szału, płaczliwość, nadpobudliwość psychoruchowa, niepokój

Jaka jest Twoja recepta na przetrwanie kryzysu (tzn. co robiłaś/robisz, by odpędzić myśl o papierosie)? Kiedy rzuciłam, nie miałam co zrobić z rękami i miałam manię wkładania różnych rzeczy do buzi. Ponieważ panicznie bałam się, że przytyję wkładałam do ust zapałki i je gryzłam. W moim przypadku był to strzał w dziesiątkę. Jednak po paru dniach okazało sie, że tym razem uzależniłam sie od zapałek (jeśli ich nie miałam reagowałam prawie tak jak przy braku papierosa, ależ ja jestem podatna na uzależnienia). jakiś czas temu pozbyłam się też nałogu zapałkowego. Mimo, iż zapałki zawierają, jak twierdziły dbające o moje zdrowie wizażanki, różne trujące substancje łatwopalne nie polecam wykałaczek. W skali od 1 do 10 spełniają rolę zapałek tylko na 2.

pozdrawiam Was wszystkie, bo widzę, że faceci na opuścili - jutro ważny dzień przynajmniej dla 3 z nas.
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 07:53   #875
maganr1
Raczkowanie
 
Avatar maganr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: zimna północ
Wiadomości: 105
GG do maganr1 Wyślij wiadomość przez Yahoo do maganr1 Send a message via Skype™ to maganr1
Dot.: Rzucić palenie



Zaspokajając ciekawość Twoją , kochana Rozterko, a także moje ego, hi hi:

Owszem, mogę się pochwalić pierwszym całkowicie beznikotynowym dniem !!!

A dziś planuję kolejny, hi hi !!

Całuski dzielne kobiety ! Pamiętajcie, że nie dałabym rady bez Was !
maganr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 09:20   #876
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

Proponowałabym rozszerzenie tej ankiety o dodatkowe, moim zdaniem istotne informacje:

Ile czasu paliłaś?
Ile wypalałaś papierosów dziennie?

Jak miałaś objawy w związku z brakiem nikotyny (chodzi mi o objawy głodu - niektórzy je mają) ?

Jaka jest Twoja recepta na przetrwanie kryzysu (tzn. co robiłaś/robisz, by odpędzić myśl o papierosie)?


Co Wy na to ? Ja uważam, że na pewno pomogłoby to osobom, które próbują podjąć decyzję o niepaleniu, a boją się nieznanego.[/quote]
paliłam 12 lat, 1 paczke w przebiegach do 1,5a nawet 2 dziennie, wystepował u mnie głod nikotynowy ale to kwestia psychiki (bo ja jak paliłam to sie nasilał wtedy jak wiedziałam ze fajki mi sie koncza czy ich nie mam wiec wtedy pedziłam do sklepu bo wydawało mi sie ze nie moge bez nich zyc),rzucenie papierochów na samym początku mało mnie nie wykończyło(cały czas byłam na głodzie),kyzys przetrwałam dzięki marchewce,tik-takom które namietanie spozywałam i szwagierce która razem ze mna rzuciła i pierwszy dzien przesiedziałysmy razem jak dwa "glusie"patrzac się na siebie....a poźniej poszło.... pozdrawiam
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 12:51   #877
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Dot.: Rzucić palenie


Cytat:
Napisane przez agajot
Ponieważ panicznie bałam się, że przytyję wkładałam do ust zapałki i je gryzłam. W moim przypadku był to strzał w dziesiątkę. Jednak po paru dniach okazało sie, że tym razem uzależniłam sie od zapałek (jeśli ich nie miałam reagowałam prawie tak jak przy braku papierosa, ależ ja jestem podatna na uzależnienia). jakiś czas temu pozbyłam się też nałogu zapałkowego. Mimo, iż zapałki zawierają, jak twierdziły dbające o moje zdrowie wizażanki, różne trujące substancje łatwopalne nie polecam wykałaczek.
Przepraszam Agus ale umarlam ze smiecu Nalog zapalkowy


Ile czasu paliłaś?
14 lat

Ile wypalałaś papierosów dziennie?
paczke

Jak miałaś objawy w związku z brakiem nikotyny?
Placzliwosc, lek, nerwowosc... generalnie byly to uczucia przytlumione bo bralam tabex i uwazam, ze on swietnie niweluje stany glodu nikotynowego. Jest po prostu latwiej.

Jaka jest Twoja recepta na przetrwanie kryzysu ?
Nie mam zlotej recepty, motywowalam sie na rozne sposoby, przede wszystkim zrozumialasm, ze moge chce i potrafie zyc bez malej bialej rureczki! i ze zadna substancja nie bedzie mna rzadzila.
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 13:17   #878
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez IkaIna


Przepraszam Agus ale umarlam ze smiecu Nalog zapalkowy
Śmiej się do woli , w odróżnieniu od papierosów śmiech to zdrowie, więc jest jak najbardziej wskazany
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 13:18   #879
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Ja paliłam nałogowo 14 lat (wcześniej popalałam "okazyjnie"). Przez większosć czasu ok. 1/2 paczki, ale w kilku ostatnich m-cach doszłam do paczki, a czasem nawet więcej

Po rzuceniu przytyłam duuuużo - ale po trosze to moja wina, bo sobie mocno pofolgowałam Czuję jednak, że nawet gdybym się mocno oszczędzała to wagowo też bym była na +

W zasadzie nie robiłam nic specjalnego - nie paliłam, bo wstyd by mi było się przyznać, gdybym zapaliła. Wcześniejszestosowane wspomagacze i metody nie skutkowały - nawet kiedy sobie mówiłam, że jeśli zapalę to jestem ostatnią... (i kierowałam pod swym adresem różne, czasem prawie hardcorowe, epitety ).

Minusy rzucania - płaczliwość, "wściekliwość" pogorszenie stanu cery(!), włosy zaczęły mi się tragicznie przetłuszczać przytyłam jak małe prrr... puchnięcie wkrótce chyba będe zmuszona do wymiany garderoby

Plusy - "nie muszę" nie śmierdzę oszczędzam na fajkach (żeby dwa razy tyle wydać na coś innego ) będę piękna i młoda
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 19:17   #880
Renejza
Raczkowanie
 
Avatar Renejza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: Rzucić palenie

Witajcie Rzucaczki!!!

Uzupełnienie ankiety
Ile czasu paliłaś? - 23 lata
Ile wypalałaś papierosów dziennie? Bywało to różnie. Początkowo paczka na trzy dni, potem dwa, potem ... A grudniu 2005r. przygotowując się psychicznie do rzucenia palenia stwierdziłam, że: "Muszę rzucić, bo czasami to już nie mam umiaru". W pracy paliłam mało (do 4 szt., a co najwyżej do 5 szt.), ale po pracy nadrabianie zaległości .
Papieros się palił, się spalił - zapalałam następnego - mach, dwa i znowu sie spalił, itd. itp. . W domu czad . Czasami spalało się tak do 2 paczek dziennie .
Jakie miałam objawy w związku z brakiem nikotyny? - STRASZNE!!! Przez długi czas non-stop przechodzące przez całe ciało zimne dreszcze niczem prąd, niczem zimny pot - sama nie wiem jak to określić, ale bardzo mnie to denerwowało. Czasami ponosiły mnie nerwy, ale najgorzej było w piątki po pracy i w soboty, gdy już popołudnie było wolne, a w domu wszystko zrobione. Płacz bez powodu, aby poczuć ulgę.
Stany depresyjne po dziś dzień ze względu na przytycie (dzisiaj + 5,3kg) Mam wrażenie, że puchnę

Jaka jest Twoja recepta na przetrwanie kryzysu (tzn. co robiłaś/robisz, by odpędzić myśl o papierosie)?
Początkowo, gdy rzuciłam palenie - nie myślałam o papierosie, ale tylko w pracy (mam tyle zajęć, że o fajkach nie myślałam i nie myślę).
Najgorzej było w weekendy. W ramach odruchów - jadłam marchewki, żeby coś rzuchlać (100g surowej marchwi ma tylko 27 cal, więc nie był to problem).
Dodatkowo w chwilach załamki (a było to często), gdy się chciało palić i diabeł potwornie kusił - nakręcałam się w myślach pozytywami, zaletami, wynikającymi z niepalenia (będę wolna, zwyciężę, jestem silną kobietą, nie będę śmierdziała, nie będę się krępowała pocałunków, już nigdy nie będę zależna od śmiesznego papierosa, jak wytrzymam i nie będę palić - będę z siebie dumna, mąż i córka też będą ze mnie dumni, ileż palaczy będzie mnie podziwiało, że rzuciłam, będę zdrowa, będzie ładniejsza cera, zmarszczki zaczną się robić później, przestanę ciągle sobie czegoś odmawiać, aby sobie kupić, bo paląc miałm zawsze wyrzuty, że tracę na fajki, itp.). Mnie takie myślenie pomagało przetrwać momenty tych niedobrych pokussssssss , kryzysów , itd.

Trzymajcie się zdrowo Rzucaczki!!!
Pa!
Renejza.
__________________
DUSZA ŻYWI SIĘ TYM , Z CZEGO SIĘ CIESZY
Renejza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 19:37   #881
Renejza
Raczkowanie
 
Avatar Renejza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: Rzucić palenie

Kochane!
Poczytałam dalej i musiałam cosik jeszcze napisać .
Te minusy rzucania palenia: pogorszenie stanu cery oraz plusy: oszczędzanie na fajkach - wyłąćznie rzekome oszczędzanie, bo dwa razy tyle trzeba wydać na coś innego, np. wymianę garderoby - to się u mnie również potwierdza. TO MNIE PRZERAŻA !!! - ta wymiana garderoby!!!
Cosik jeszcze chę powiedzieć.
Otóż, pewna pani doktor poleciła mi odchudzanie na bazie takich specjałów:
1/ Karnityna
lub
2/ Super Fat Burner
Są to podobno specjały dla sportowców.
Mąż tej pani doktor schudł na tym 26 kg.
I co Wy na to? Czy coś o tym wiecie z praktycznego punktu widzenia?
Rozumiem, że mogę o tym poczytać w internecie, ale jestem ciekawa, czy ktoś np. z rodzinki, czy ze znajomych to doświadczał, czy ktoś cosik wie z własnego doświadczenia, itd. Napiszcie proszę, jeśli coś wiecie na ten temat.
Pozdrawiam!
Całuję!
Pa!
Renejza.
__________________
DUSZA ŻYWI SIĘ TYM , Z CZEGO SIĘ CIESZY
Renejza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 19:46   #882
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Rzucić palenie

Ja wprawdzie nie palę, nie rzucam palenia i nie zamierzam palić
Mama kopciła pół swojego życia i tak skutecznie mnie zniechęciła, już od niemowlęctwa , ze na popielniczki patrzeć nie mogę.

Ale wiernie Wam dziewczyny kibicuję

Co do karnityny i innych spcyfików tego typu- brałam , więc moge się wypowiedzieć.
Nic nie pomoga jeśli nie bedzie się ćwiczyć i stosować diety.Same tabletki nie odchudzą, jedynie wspomagaja odchudzanie i zwiększaja energie podczas ćwiczeń.

Także Renezją nie do końca zgodzę się z wypowiedzią Twojej pani dr

Pozdrawiam
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 20:56   #883
polako76@neostrada.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: Rzucić palenie

mam 29 lat a palę od 15-go roku i niestety zaczynam zauważać skutki tegoż nalogu tzn. szara cera ,gorsza kondycja .Marzę o rzuceniu ale niestety tylko na tym się kończy .
polako76@neostrada.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 21:48   #884
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez polako76@neostrada.pl
mam 29 lat a palę od 15-go roku i niestety zaczynam zauważać skutki tegoż nalogu tzn. szara cera ,gorsza kondycja .Marzę o rzuceniu ale niestety tylko na tym się kończy .
nie ma co marzyc tylko rzucaj kazda z nas niosła swój "krzyz panski"-wystarczy poczytac wczesniejsze wątki,przynajmniej spróbuj -ja spróbowałam i patrz...jutro minał dwa miesiace jak nie pale ...a ile było płaczu,nerwówpozdraw iam
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 21:52   #885
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Thumbs down Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez geonia
Ja wprawdzie nie palę, nie rzucam palenia i nie zamierzam palić
Mama kopciła pół swojego życia i tak skutecznie mnie zniechęciła, już od niemowlęctwa , ze na popielniczki patrzeć nie mogę.

Ale wiernie Wam dziewczyny kibicuję

Co do karnityny i innych spcyfików tego typu- brałam , więc moge się wypowiedzieć.
Nic nie pomoga jeśli nie bedzie się ćwiczyć i stosować diety.Same tabletki nie odchudzą, jedynie wspomagaja odchudzanie i zwiększaja energie podczas ćwiczeń.

Także Renezją nie do końca zgodzę się z wypowiedzią Twojej pani dr

Pozdrawiam
co karnityny zgadzam sie z Tobą,działa ona na zasadzie takiego wspomagacza,coś jak herbatki czy chrom..nie odchudza...
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 21:57   #886
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

[Po rzuceniu przytyłam duuuużo - ale po trosze to moja wina, bo sobie mocno pofolgowałam Czuję jednak, że nawet gdybym się mocno oszczędzała to wagowo też bym była na +
Ojoj ja wiecej przytyłam i co z tego...poprostu jesteśmy bardziej widoczne, charakterystyczne, zauwazalne ...itp... a tak powaznie to ja już na siebie z przerazeniem się przyglądam oby do wiosny....
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-22, 21:59   #887
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Rzucić palenie

Renezjo, wymienione przez Ciebie preparaty stosują sportowcy , jak sama napisałaś, co ewidentnie łączy się z wysiłkiem fizycznym.
One Ci pomogą tylko w wypadku ćwiczeń i to dosyć intensywnych, najlepiej aerobowych co najmniej dwa razy w tygodniu. Do tego odpowiednia dieta.
Cudów nie ma
Moja koleżanka bez wspomagaczy, a jedynie stosująć odpowiedniądietę i ćwiczenia 3 razy w tygodniu , w tym 2 razy na siłowni, schudła ok. 15 kilogramów ale stopniowo w ciągu prawie roku, czyli ok. 1,5 kg miesięcznie.
Przez pierwsze dwa miesiące prawie wcale nie spadała z wagi.Potem już poszlo !

Polako76@neostrada.pl marzenia nie pomogą, trzeba sobie uświadomić, że można bez tej przyjemnośći żyć. Przecież kiedyś nie paliłaś i byo dobrze.

Z powodu palenia twoje życie nie zaczęło być nagle szczęśliwe i cudowne. To tylko chwile przyjemności, można je zastąpić innymi przyjemnościami. Trzeba tylko trochę silnej woli.
Ktoś mi kiedyś powiedział, powąchaj popielniczkę po cały dniu palenia. Tak Cię czują niepalący.
Największą motywacja dla mnie była chęć pozbycia się tego smrodu , dalej odzyskanie pełni powonienia żeby cieszyć się zapachem perfum, bom perfumocholiczka no i ta wolność od ciągłego szukania miejsca gdzie można zapalić, w biurach, pociągach, kawiarniach.
Poczytaj nasze posty daleko wstecz. Da się rzucić, każdej z nas kiedyś wydawało się , że nie da rady .
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 07:19   #888
Lagrii888
Raczkowanie
 
Avatar Lagrii888
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolica nadmorska
Wiadomości: 105
Dot.: Rzucić palenie

Witajcie kochane rzucaczki...nie bylo mnie kilka dni ale wpadam z pozdrowieniami i zakomunikowac,ze nadal nie pale......dzisiaj mija rowno 2 tygodnie...))
__________________
_________________________ _____________ ___________________
Lagrii888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 08:21   #889
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Lagrii888
Witajcie kochane rzucaczki...nie bylo mnie kilka dni ale wpadam z pozdrowieniami i zakomunikowac,ze nadal nie pale......dzisiaj mija rowno 2 tygodnie...))
- no to brawo, bo po tym Twoim płakliwym weekendzie myślałam, ze się poddałaś .

Renejzo - nieważne, że nie ma namacalnej oszczędności, bo kupujemy perfumy, nowe ciuchy i tak dalej. No i że nas trochę przybyło - co tam. Ja zgubiłam już swój drugi 2 kg z 4 które mi doszły. Popatrz na to inaczej - perfumami cieszysz sie conajmniej parę miesięcy, ciuch tez służy Ci dłużej niż miesiąc. A ten zapach, który teraz gości w moim domu, brak smrodu w samochodzie, w szafach i przede wszystkim możliwość głębokiego oddechu są przecież bezcenne - za wszystko inne zapłacisz kartą maestro
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 08:26   #890
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

- kochane E i MONI - dziś nasza rocznica - 2 miesiące temu podjęłyśmy decyzję o rzuceniu papierosów - ja tam jestem z nas baaaaaaaardzo dumna z innych naszych dzielnych rzucaczek też
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 08:33   #891
Lagrii888
Raczkowanie
 
Avatar Lagrii888
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolica nadmorska
Wiadomości: 105
Dot.: Rzucić palenie

[quote=agajot]- no to brawo, bo po tym Twoim płakliwym weekendzie myślałam, ze się poddałaś .

Jest wszystko ok...ale weekend naprawde byl trudny.Teraz mam zamiar wprowadzic w swoje zycie dietke ale nie wiem jaka???
__________________
_________________________ _____________ ___________________
Lagrii888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 11:20   #892
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Lagrii888
Witajcie kochane rzucaczki...nie bylo mnie kilka dni ale wpadam z pozdrowieniami i zakomunikowac,ze nadal nie pale......dzisiaj mija rowno 2 tygodnie...))
Graluluje i trzymam kciuki
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 11:24   #893
MYSZA123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Dot.: Rzucić palenie

takie cos znalazlam, moze kogos zainteresuje

http://vitalia.pl/index.php/mid/42/f...ety/page_id/36

slonko dzis w koncu wyszlo, a ja mam wolny dzien. nie ma zmiluj, ide biegac!
MYSZA123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 11:24   #894
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez polako76@neostrada.pl
mam 29 lat a palę od 15-go roku i niestety zaczynam zauważać skutki tegoż nalogu tzn. szara cera ,gorsza kondycja .Marzę o rzuceniu ale niestety tylko na tym się kończy .
Tez marzylam i sprobowalam udalo sie ... probuj to nic nie kosztuje, jesli marzysz o rzuceniu to tak jakbys juz zaczela rzucac. Najpierw wlasnie sie o tym dluugo mysli a potem okazuje sie, ze przychodzi dzien i naprawde chcesz powiedziec nie. Wierze, ze ci sie uda . Jestem w Twoim wieku i palilam tyle samo lat co Ty i juz wiem, ze da sie rzucic. Latwo nie jest ale sie da.

sciskam
Ika
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 12:20   #895
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez IkaIna
Tez marzylam i sprobowalam udalo sie ... probuj to nic nie kosztuje, jesli marzysz o rzuceniu to tak jakbys juz zaczela rzucac. Najpierw wlasnie sie o tym dluugo mysli a potem okazuje sie, ze przychodzi dzien i naprawde chcesz powiedziec nie. Wierze, ze ci sie uda . Jestem w Twoim wieku i palilam tyle samo lat co Ty i juz wiem, ze da sie rzucic. Latwo nie jest ale sie da.

sciskam
Ika
wiesz IkaInko, że chyba masz rację, najpierw faktycznie zaczynamy coraz częściej myślec ( marzyć ) , że chciałybyśmy nie palić,a potem przychodzi decyzja
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 13:55   #896
KasiulkaS
Raczkowanie
 
Avatar KasiulkaS
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: z pracy ;-)
Wiadomości: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS
Dot.: Rzucić palenie

agajot i moni gratuluję 2 miesięcy.
agajot życzę powodzenia w diecie, często jestem na Waszym wątku ale nie piszę.
Wszystkim rzucaczkom też gratuluję, mnie już nie ciągnie. Warto było się przemęczyć - polecam z całego serca.

A gdzie się znowu podziewa Sandija? Pewnie znów gdzieś się szlaja (chyba że czegoś nie doczytałam)
KasiulkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 13:57   #897
KasiulkaS
Raczkowanie
 
Avatar KasiulkaS
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: z pracy ;-)
Wiadomości: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS
Dot.: Rzucić palenie

zapomniałam jeszcze pogratulować E
KasiulkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 14:08   #898
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez KasiulkaS
agajot i moni gratuluję 2 miesięcy.
agajot życzę powodzenia w diecie, często jestem na Waszym wątku ale nie piszę.
Wszystkim rzucaczkom też gratuluję, mnie już nie ciągnie. Warto było się przemęczyć - polecam z całego serca.

A gdzie się znowu podziewa Sandija? Pewnie znów gdzieś się szlaja (chyba że czegoś nie doczytałam)
dzięki - a Sandija rzeczywiście już długo sie nie odzywa
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 15:02   #899
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez agajot
dzięki - a Sandija rzeczywiście już długo sie nie odzywa
wątek o filtrach ją całkowicie pochłonął i tam buszuje
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 15:07   #900
maganr1
Raczkowanie
 
Avatar maganr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: zimna północ
Wiadomości: 105
GG do maganr1 Wyślij wiadomość przez Yahoo do maganr1 Send a message via Skype™ to maganr1
Dot.: Rzucić palenie

Do Agajot, Moni i E:

GRATULACJE !!!
maganr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.