Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 10:26   #901
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Dobry

Ja dzisiaj na wagarach, rano poszłam do lekarza,mam anginę i dzisiaj sobie leżę z antybiotykiem ale i tak zaraz muszę się uczyć na jutro,a tak ciężko mi się skupić,kiedy wszystko boli.
W dodatku wczoraj rozwaliłam nożem palec wskazujący na prawej ręce i co chwila gdzieś nim dotknę i mnie boli to chyba najbardziej potrzebny palec ze wszystkich :P

Dietowo na razie śreeednio,ale postaram się,żeby reszta dnia była lepsza
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:46   #902
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dobry

Ja dzisiaj na wagarach, rano poszłam do lekarza,mam anginę i dzisiaj sobie leżę z antybiotykiem ale i tak zaraz muszę się uczyć na jutro,a tak ciężko mi się skupić,kiedy wszystko boli.
W dodatku wczoraj rozwaliłam nożem palec wskazujący na prawej ręce i co chwila gdzieś nim dotknę i mnie boli to chyba najbardziej potrzebny palec ze wszystkich :P

Dietowo na razie śreeednio,ale postaram się,żeby reszta dnia była lepsza
czemu srednio? ja na IIsniadanie 2male mandarynki, 2 mini gruszki i marchewka
nie lubie byc chora i sie uczyc wtedy najlepiej lezy sie i oglada tv np a nie zdrowiejjj
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:57   #903
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
czemu srednio? ja na IIsniadanie 2male mandarynki, 2 mini gruszki i marchewka
nie lubie byc chora i sie uczyc wtedy najlepiej lezy sie i oglada tv np a nie zdrowiejjj
Bo rano przed lekarzem wpadła sucha biała bułka z masłem,tak na szybko
Pamiętaj,owoce to nie posiłek


Chce mi się pobiegać,ale to chyba nie najlepszy pomysł bo jeszcze bardziej się rozchoruje poćwiczę coś w domu, może hh


Ja prawdopodobnie wpadnę tu dopiero w czwartek bo dzisiaj jeszcze TŻ i nauka (i może małe spa),a jutro caluśki dzień zajęcia,praktycznie od rana do wieczora.
Trzymajcie się ciepło dziewczyny
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 18:35   #904
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

cześć Dziewczynki
oooooo a wymiary miały być do 15stego
dopiero wróciłam od rodziców po świętach, zmierzę się jutro, ale na mamusinych obiadkach dupka na pewno urosła
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 19:46   #905
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bo rano przed lekarzem wpadła sucha biała bułka z masłem,tak na szybko
Pamiętaj,owoce to nie posiłek
ale wlasnie ostatnio czytalam ze nie powinno sie ich laczyc z normalnym jedzeniem no to nie za dobre to sniadanie a ja dopisze jeszcze obiad:
omlet z 2 jaj z serkiem fit i ketchupem + surowka z pory a na kolacje resztka tej surowki czyli moze lyzka i 2 marchewki... a w ogole to obiad tak srednio bo juz bylam glodna bo z mama na zakupach bylam i strasznie sie wydluzylo... a dzisiaj pokrecilam hh teraz spadam robic abs a jutro 9h w szkole
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 21:37   #906
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

godzinka siłki i krótki masażyk oliwka dietowo też dobrze ...dobranoc
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 13:46   #907
martto
Raczkowanie
 
Avatar martto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 371
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cześć dziewczyny
ja dziś siedzę w domu i nudzę się( odpoczywam, hehe, jakbym miała po czym:P)
Na śniadanie zjadłam dziś coś innego niż zawsze bo nie chciało mi się jogurtu (za zimny na taką pogodę).
Kurcze, nic w ogole nie ćwiczę ale nie tyję więc jest ok, w sumie sama nie wiem czy chcę teraz jeszcze chudnąć te ostatnie 3 kg, aż tak bardzo mi na razie nie przeszkadzają, najważniejsze jest teraz utrzymać wagę, co jest trudniejsze jesienią i zimą. Ale stepper czeka
Muszę się pochwalić że wczoraj już miałam zaliczenie końcowe z jednego przedmiotu i dostałam 5 już jedno do przodu
A tak to wszystko jest ok, no może z mamą nie jest tak wszystko ok, ale mam nadzieję że jej w końcu przejdzie ta niechęć do mojego związku( i tu raczej nie chodzi o tego konkretnego chłopaka tylko tak ogólnie o to że jej ukochana córeczka nagle ma kogoś i to na poważnie a nie tak jak mówiła jeszcze miesiąc temu że ma czas jeszcze na związki, teraz się trzeba bawić, no a że teraz jednak się to zmieniło to nie może przyjąć do wiadomości)
Zmykam na obiad, pa kochane
__________________
>Sztuka życia: móc zaspokoić głód zachowując apetyt.<
martto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 14:21   #908
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
dopiero wróciłam od rodziców po świętach, zmierzę się jutro, ale na mamusinych obiadkach dupka na pewno urosła
Od kilku obiadów nic nie urosło

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
a ja dopisze jeszcze obiad:
omlet z 2 jaj z serkiem fit i ketchupem + surowka z pory a na kolacje resztka tej surowki czyli moze lyzka i 2 marchewki... a w ogole to obiad tak srednio bo juz bylam glodna bo z mama na zakupach bylam i strasznie sie wydluzylo...
Co to za kolacja Ola?!
Cytat:
Napisane przez little_dove Pokaż wiadomość
godzinka siłki i krótki masażyk oliwka dietowo też dobrze ...dobranoc
Oliwka rulez
Cytat:
Napisane przez martto Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
ja dziś siedzę w domu i nudzę się( odpoczywam, hehe, jakbym miała po czym:P)
Na śniadanie zjadłam dziś coś innego niż zawsze bo nie chciało mi się jogurtu (za zimny na taką pogodę).
Kurcze, nic w ogole nie ćwiczę ale nie tyję więc jest ok, w sumie sama nie wiem czy chcę teraz jeszcze chudnąć te ostatnie 3 kg, aż tak bardzo mi na razie nie przeszkadzają, najważniejsze jest teraz utrzymać wagę, co jest trudniejsze jesienią i zimą. Ale stepper czeka
Muszę się pochwalić że wczoraj już miałam zaliczenie końcowe z jednego przedmiotu i dostałam 5 już jedno do przodu
A tak to wszystko jest ok, no może z mamą nie jest tak wszystko ok, ale mam nadzieję że jej w końcu przejdzie ta niechęć do mojego związku( i tu raczej nie chodzi o tego konkretnego chłopaka tylko tak ogólnie o to że jej ukochana córeczka nagle ma kogoś i to na poważnie a nie tak jak mówiła jeszcze miesiąc temu że ma czas jeszcze na związki, teraz się trzeba bawić, no a że teraz jednak się to zmieniło to nie może przyjąć do wiadomości)
Zmykam na obiad, pa kochane
To skup się na utrzymaniu skoro dobrze się tak czujesz,a z czasem może wróci Ci ochota do R i wtedy zaciśniesz pasa
Gratuluję piątki
A z mamą ... kurde,przecież nie masz 15 lat! Powinna się cieszyć,że masz kogoś kto sprawia,że jesteś szczęśliwa. A przedstawiłaś chłopaka mamie? Może potrzebuje go lepiej poznać? A może to po prostu taki typ mamy Jesteś dorosła,masz głowę na karku,nauki jak widać nie zawalasz przez związek to ja nie wiem o co chodzi. Na wszystko najlepsza jest szczera rozmowa, może i w tym przypadku pomoże?


Ja dzisiaj dalej tkwię w domu chora. Najgorsze,że mam zaliczenia do tyłu,będę musiała nadrabiać A przez tą chorobę nie dam rady się uczyć. I takie błędne koło. Dietowo dzisiaj dobrze, rano placki owsiane z dżemem niskosłodzonym, potem grahamka z szynką i świeżym ogórkiem,zaraz jakiś obiad. Aaa tylko Pysio wpadł,ale to taki tyci grzech
I trochę więcej cukru w postaci miodu niż zwykle,ale tego nawet do głowy nie biorę.
Oczywiście ćwiczeniowo tkwię w jednym punkcie. Ale jak wyzdrowieję ruszam pełną parą z powrotem
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 16:07   #909
aelirenn1990
Raczkowanie
 
Avatar aelirenn1990
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Etelä-Pohjanmaa
Wiadomości: 76
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

cześć dziewczyny
kaszląca, niewyspana, ale z logiki 4+. u tego gościa to naprawdę sukces:P
zaraz lecę na ćwiczenia ze starożytnej, właśnie zjadłam obiadokolacyjkę i nie potrafię sobie wyobrazić ćwiczeń dzisiaj. pewnie jak co tydzień w środę padnę na pyszczek...
aelirenn1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:58   #910
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Co to za kolacja Ola?!
ale co? przeciez dobra dzisiaj np ogorek kiszony, ze 3lyzeczki kapusty z kapusniaku i ze 3kesy wedzonego sledzia bo chcialam sprobowac.... wydaje mi sie ze za duzo jem... a ze na obiad troche za duzo(ok 1,5 lyzki kapusniaku-pod moim okiem i kasza z sosem bez miesa... ale sosu tez tylko troszke...tylko akszy chyba za duzo... chociaz zdrowa...no i z 5kiszonych) i dlatego wydaje mi sie ze za duzo jadam bo jest ok 1200kcal... a na redukcji ile jadacie? bo ja tak mam mniej wiecej rozplanowane: sniadanie 500, II i III po ok 150(plus minus wiadomo) obiad 350 i kolacja to zalezy czy jem a jak tak to po sytym obiedzie tylko troche warzyw czy cos takiego...

wspolczuje choroby...najlepiej wtedy by sie nic nie robilo a ja tak jak pisalam dzisiaj nie robie abs tylko 20min hh bylo
musze przyznac ze przez wizaz codziennie smaruje sie balsamem i masuje a kiedys nie chcialo mi sie:P

marotto...wlasnie.. a przedstawilas chlopaka? moja mama jest dla mnie jak przyjaciolka i moze dlatego nie rozumiem, bo wie o wszystkich znajomosciach i sie niczego nie czepia...czesto nawet doradza i czesto lubi z nimi tez porozmawiac
jak mi sie nic nie chce!! byle do piatku godzina 14:35
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 19:23   #911
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez aelirenn1990 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
kaszląca, niewyspana, ale z logiki 4+. u tego gościa to naprawdę sukces:P
zaraz lecę na ćwiczenia ze starożytnej, właśnie zjadłam obiadokolacyjkę i nie potrafię sobie wyobrazić ćwiczeń dzisiaj. pewnie jak co tydzień w środę padnę na pyszczek...
Odpuść sobie jak jesteś wyczerpana
Gratuluję oceny
Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
ale co? przeciez dobra dzisiaj np ogorek kiszony, ze 3lyzeczki kapusty z kapusniaku i ze 3kesy wedzonego sledzia bo chcialam sprobowac.... wydaje mi sie ze za duzo jem... a ze na obiad troche za duzo(ok 1,5 lyzki kapusniaku-pod moim okiem i kasza z sosem bez miesa... ale sosu tez tylko troszke...tylko akszy chyba za duzo... chociaz zdrowa...no i z 5kiszonych) i dlatego wydaje mi sie ze za duzo jadam bo jest ok 1200kcal... a na redukcji ile jadacie? bo ja tak mam mniej wiecej rozplanowane: sniadanie 500, II i III po ok 150(plus minus wiadomo) obiad 350 i kolacja to zalezy czy jem a jak tak to po sytym obiedzie tylko troche warzyw czy cos takiego...
Bo co to za kolacja z samych warzyw?
Na moje oko nie jesz za dużo
U mnie kalorycznie wychodzi różnie,dzisiaj przykładowo ok.1150-1200,ale raczej rzadko liczę. Kiedyś za to codziennie liczyłam,ale jakoś mi się znudziło.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 21:17   #912
martto
Raczkowanie
 
Avatar martto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 371
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
To skup się na utrzymaniu skoro dobrze się tak czujesz,a z czasem może wróci Ci ochota do R i wtedy zaciśniesz pasa
Gratuluję piątki
A z mamą ... kurde,przecież nie masz 15 lat! Powinna się cieszyć,że masz kogoś kto sprawia,że jesteś szczęśliwa. A przedstawiłaś chłopaka mamie? Może potrzebuje go lepiej poznać? A może to po prostu taki typ mamy Jesteś dorosła,masz głowę na karku,nauki jak widać nie zawalasz przez związek to ja nie wiem o co chodzi. Na wszystko najlepsza jest szczera rozmowa, może i w tym przypadku pomoże?
No i chyba tak zrobię z tym odchudzaniem, wyjdzie mi to na pewno na zdrowie, już trochę długo jestem na R.
Dziękuję
No właśnie mówię dokładnie to samo, że przecież nie mam 15lat! Naprawdę nie wiem czemu się tak zachowuje. Przedstawiłam go już kiedyś jak przyjechal do mnie i chciałam go przyprowadzić do domu jeszcze raz ale tak żeby posiedział z moimi rodzicami żeby mogli go poznać( on też o tym mowił że może powinien przyjechać i pogadać z mamą) ale teraz nagle ona nie chce:/
Zawsze dobrze mi się z nią rozmawiało, dobrze się rozumiałyśmy ale teraz po prostu aż boję się zaczynać rozmowę, czuję się tak jakbym robiła coś wbrew jej woli, a przecież tak nie jest!!
A z tą nauką to też taki tekst wczoraj rzuciła że się wkurzyłam bo chyba myślała że zawalę studia przez te imprezy ciągłe, no i może też myślała że przez chłopaka. Po prostu nawet nie chce mi się z nią gadać na jakikolwiek temat ostatnio, a kiedyś było zupełnie inaczej.

Też mi się wydaje Ola że za mało jesz ostatnio, zwłaszcza na kolację.
__________________
>Sztuka życia: móc zaspokoić głód zachowując apetyt.<
martto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 22:30   #913
Ayshaa
Rozeznanie
 
Avatar Ayshaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 614
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

hej dziewczyny
dawno mnie nie było...
z dietą u mnie kiepsko... rodzice wyjechali , zostawili nam masę żarcia, a poza tym dziadkowie nas dokarmiają... nawet słodycze wcinam i białe pieczywo.
ale nie tym się martwię tak bardzo (choć już widzę, ze przytyłam..).
bardziej przeraża mnie moja kondycja psychiczna. jest fatalnie.
nie wiem co mi jest...


a Wam gratuluję zaparcia, wytrwałości i każdego zrzuconego kilograma i centymetra
__________________
.
Ayshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 06:24   #914
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bo co to za kolacja z samych warzyw?
Na moje oko nie jesz za dużo
U mnie kalorycznie wychodzi różnie,dzisiaj przykładowo ok.1150-1200,ale raczej rzadko liczę. Kiedyś za to codziennie liczyłam,ale jakoś mi się znudziło.
no wlasnie taka ze nie wiem o ktorej sie poloze i czy zdarze spalic tym bardziej ze po 18 wlasnie chcialam albo bialko albo same warzywa
dzisiaj na sniadanie owsianka(nie cale 300), ogorek kiszony, 3wasy(kazda po 17kcal) z dzemem niskosl. wyszlo mi ok 400-450... a do szkoly biore maly luksusowy kefir i postaram sie tez jakiegos owoca wcisnac bo kefir to tylko 100kcal...
mnie juz jakos tak weszlo w nawyk ze licze... moze nie zawsze bo czesc juz mam w glowie ale staram sie nie przekraczac jakiejs liczby, chyba ze np nie wiem ile cos moze miec kalorii...
a w ogole powinnam miec @... i pojawilo sie tylko pare plamek i nic...

martto... a moze Twoja mama ma jakis trudny okres, jakies problemy? nie iwem czemu nagle nie chce go poznac skoro sama chcesz jej przedstawic chlopaka i jak piszesz zawsze mialyscie dobry kontakt... postaraj sie z nia porozmawiac...
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 08:51   #915
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez martto Pokaż wiadomość
No i chyba tak zrobię z tym odchudzaniem, wyjdzie mi to na pewno na zdrowie, już trochę długo jestem na R.
Dziękuję
No właśnie mówię dokładnie to samo, że przecież nie mam 15lat! Naprawdę nie wiem czemu się tak zachowuje. Przedstawiłam go już kiedyś jak przyjechal do mnie i chciałam go przyprowadzić do domu jeszcze raz ale tak żeby posiedział z moimi rodzicami żeby mogli go poznać( on też o tym mowił że może powinien przyjechać i pogadać z mamą) ale teraz nagle ona nie chce:/
Zawsze dobrze mi się z nią rozmawiało, dobrze się rozumiałyśmy ale teraz po prostu aż boję się zaczynać rozmowę, czuję się tak jakbym robiła coś wbrew jej woli, a przecież tak nie jest!!
A z tą nauką to też taki tekst wczoraj rzuciła że się wkurzyłam bo chyba myślała że zawalę studia przez te imprezy ciągłe, no i może też myślała że przez chłopaka. Po prostu nawet nie chce mi się z nią gadać na jakikolwiek temat ostatnio, a kiedyś było zupełnie inaczej.

Też mi się wydaje Ola że za mało jesz ostatnio, zwłaszcza na kolację.
A może po tej pierwszej wizycie mamie się nie spodobał? Pytałaś ją potem o wrażenia,co o nim sądzi? Jak mama nie chce kolejnego spotkania to nie ma co naciskac,nie to nie. Głupio robi,ale trudno. I domyślam się,że Tobie też nie jest za fajnie wiedzieć,że własna matka jest przeciwko komuś z kim jesteś szczęśliwa i to tak praktycznie bez powodu :/ Sama nie wiem co Ci poradzić. Skoro ona przyjęła taką pozycję to może po prostu olej i traktuj to obojętnie,po co masz sobie nerwy psuć.

Cytat:
Napisane przez Ayshaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
dawno mnie nie było...
z dietą u mnie kiepsko... rodzice wyjechali , zostawili nam masę żarcia, a poza tym dziadkowie nas dokarmiają... nawet słodycze wcinam i białe pieczywo.
ale nie tym się martwię tak bardzo (choć już widzę, ze przytyłam..).
bardziej przeraża mnie moja kondycja psychiczna. jest fatalnie.
nie wiem co mi jest...


a Wam gratuluję zaparcia, wytrwałości i każdego zrzuconego kilograma i centymetra
Nie zwalaj winy na rodziców i dziadków, powinnaś mieć swój rozum
A co się porobiło?

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
no wlasnie taka ze nie wiem o ktorej sie poloze i czy zdarze spalic tym bardziej ze po 18 wlasnie chcialam albo bialko albo same warzywa
dzisiaj na sniadanie owsianka(nie cale 300), ogorek kiszony, 3wasy(kazda po 17kcal) z dzemem niskosl. wyszlo mi ok 400-450... a do szkoly biore maly luksusowy kefir i postaram sie tez jakiegos owoca wcisnac bo kefir to tylko 100kcal...
mnie juz jakos tak weszlo w nawyk ze licze... moze nie zawsze bo czesc juz mam w glowie ale staram sie nie przekraczac jakiejs liczby, chyba ze np nie wiem ile cos moze miec kalorii...
a w ogole powinnam miec @... i pojawilo sie tylko pare plamek i nic...
Ale chyba nie idziesz spać o 21:00,żeby jeść po 18:00 same warzywa? A skąpa @ może właśnie przez kcal?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 12:07   #916
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Hej dziewczyny myślałam, że będę miała dużo do nadrobienia, a tu ledwo dwie strony.. złapało mnie paskudne przeziębienie i w związku z tym dietowo jest strasznie. jedyne kalorie, jakie sobie dostarczam z nadmiarem to te z masła, które pływa w mleku i próbuje ratować moje gardło. Nie mam w ogóle ochoty na jedzenia, dzis zjadłam pół grahamki z dżemem i teraz na siłe jabłko, bo obiad będzie dopiero koło 15-16. Jakoś ostatnio w ogóle nie chce mi się wymyślac posiłków i ide na łatwiznę, jedząc na kolacje jogurt czy dwa jbłka. nie mam motywacji do tego, żeby jeśc więcej, bo ciągle gdzies tam w podswiadomosci jest głos, ktory mowi, ze przytyję, jak będe więcej jadla. i nie wiem, jak to zwalczyc.
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 12:45   #917
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
nie mam motywacji do tego, żeby jeśc więcej, bo ciągle gdzies tam w podswiadomosci jest głos, ktory mowi, ze przytyję, jak będe więcej jadla. i nie wiem, jak to zwalczyc.
oj to niedobrze ! jak wyzdrowiejesz to moze jakis intensywny trening? wymeczysz sie i wypocisz to apetyt powinien wrocic od razu ja tak mam bo nie mozna sie głodzic !! to da odwrotny skutek

ja wczoraj i dzisiaj odpoczynek od sportu ( @ ) i tylko masazyk oliwka ... moze jutro cos pocwicze w domku
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 13:42   #918
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Ale chyba nie idziesz spać o 21:00,żeby jeść po 18:00 same warzywa? A skąpa @ może właśnie przez kcal?
no nie ale ok 22-24...to zalezy... sama nie wiem czy przez kalorie ale 1200to duzo... nawet chcialam zredukowac dawke do 1000... ale poki co jem tak jak jadlam i nie zmniejszam... dzisiaj pocwiczylam na wfie i w domu juz 10min hh zaliczone
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 19:50   #919
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Zaczęłam dziś robić A6W.
Ciekawe jakie będą efekty. Jestem już po pierwszym treningu.
Wydaje mi się, że mam na tyle odtłuszczony brzuch, że mogę zacząć to ćwiczyć.

A poza tym to TŻ kupił mi fajną mieszankę - zielona herbata z guaraną i pomarańczą - pyszna jest.

Dietowo ok, chyba już się przyzwyczaiłam do zdrowego jedzenia i nawet mnie nie ciągnie do słodyczy, itd. Kupiłam sobie też serum Eveline do biustu, nie chcę mieć sflaczałej skóry, a już sporo schudłam. Ciałko też ujędrniam i regularnie smaruję, do tego masaż syrenką, peeling kawowy i jest bosko.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 06:38   #920
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

mnie tez przeszla ochota na slodycze fuksja podziel sie efektami za jakies 2tyg najlepiej zrob foto brzuszka
a ja mam juz w miare ok brzuszek...tylko powinnam miec @ a nie mam.... ale poczekam jeszcze troche bo zawsze mi sie opozniala....
milego dnia
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 10:59   #921
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

ja powinnam dostać 2 dni temu ale licze ze w niedziele dostane bo planuje sb/nd impreze + tżta ;P
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 16:59   #922
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Drugi dzień A6W za mną.
Jak napinam mięśnie to trochę bolą, ale to dobrze. Czuję, że ćwiczę przynajmniej.
W planach ćwiczeniowych mam jeszcze serię na nogi i pupę - jestem chora i nie chcę się przetrenować, poza tym mam dziś migrenę i nie sądzę, że ból pozwoliłby mi na jakiekolwiek treningi związane ze skakaniem. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

A po treningu będzie małe SPA.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 18:50   #923
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Drugi dzień A6W za mną.
Jak napinam mięśnie to trochę bolą, ale to dobrze. Czuję, że ćwiczę przynajmniej.
W planach ćwiczeniowych mam jeszcze serię na nogi i pupę - jestem chora i nie chcę się przetrenować, poza tym mam dziś migrenę i nie sądzę, że ból pozwoliłby mi na jakiekolwiek treningi związane ze skakaniem. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

A po treningu będzie małe SPA.
kurcze jestes duza motywacja dla mnie
ja dzisiaj tylko pozadny masaz oliwka ( czy wam tez wyskakuja takie male siniaki na nogach po intensywnym masazu? nieładnie to wyglada .. )
jutro mam zamiar pobiegac i troszke poćwiczyc.
Wiecie co zauważyłam jak tak intensywnie ćwiczylam to pierwszy raz mialam bezbolesną @ , a żadko sie zdarza zebym nie musiala brac tabletki. A tu nic kompletnie żadnego bolu, jedynie lekkie osłabienie . I to tez mnie mobilizuje do dalszego utrzymywania aktywnego trybu. A to na studiach i to poza domem naprawde trudne i wymagajace mobilizacji. ALe jak tak czytam to naprawde taka wzajemna mobilizacja duzo daje.
A co do A6W to przeszlam ja w wakacje, brzuch twardy i ładnie wyżźbiony tylko troszke mam tłuszczyku w dolnej cześci. I musze tylko tam zrzucić i bedzie miodzio

ps co to za seria na nogi i pupe? bo przydałoby mi sie też

Edytowane przez little_dove
Czas edycji: 2009-11-06 o 18:57
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 19:53   #924
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

little dove, ja nie ściągałam tych treningów z neta, układałam je z TŻem bo się zna na tym, a część biorę z części wzmacniającej z moich zajęć fitness.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 11:04   #925
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny myślałam, że będę miała dużo do nadrobienia, a tu ledwo dwie strony.. złapało mnie paskudne przeziębienie i w związku z tym dietowo jest strasznie. jedyne kalorie, jakie sobie dostarczam z nadmiarem to te z masła, które pływa w mleku i próbuje ratować moje gardło. Nie mam w ogóle ochoty na jedzenia, dzis zjadłam pół grahamki z dżemem i teraz na siłe jabłko, bo obiad będzie dopiero koło 15-16. Jakoś ostatnio w ogóle nie chce mi się wymyślac posiłków i ide na łatwiznę, jedząc na kolacje jogurt czy dwa jbłka. nie mam motywacji do tego, żeby jeśc więcej, bo ciągle gdzies tam w podswiadomosci jest głos, ktory mowi, ze przytyję, jak będe więcej jadla. i nie wiem, jak to zwalczyc.
Po prostu się przełam. Zacznij jeść normalnie, kontrolować wagę częściej i może jak zobaczysz,że wcale nie tyjesz to to zwalczysz?
I zdrowiej
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Zaczęłam dziś robić A6W.
Ciekawe jakie będą efekty. Jestem już po pierwszym treningu.
Wydaje mi się, że mam na tyle odtłuszczony brzuch, że mogę zacząć to ćwiczyć.

A poza tym to TŻ kupił mi fajną mieszankę - zielona herbata z guaraną i pomarańczą - pyszna jest.

Dietowo ok, chyba już się przyzwyczaiłam do zdrowego jedzenia i nawet mnie nie ciągnie do słodyczy, itd. Kupiłam sobie też serum Eveline do biustu, nie chcę mieć sflaczałej skóry, a już sporo schudłam. Ciałko też ujędrniam i regularnie smaruję, do tego masaż syrenką, peeling kawowy i jest bosko.
Ja musze się wybrać po jakąś fajną mieszankę zielonej bo moja mi się nudzi no i powiem szczerze,że smaka narobiłaś
Już nie wspomnę o tej a6w ... tylko że ja już tyle razy do niej podchodziłam i masakrycznie mnie nudzi Pisz jak Ci idzie to może i ja się przekonam w końcu. Jesteś naszym motywacyjnym guru :P

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
ja powinnam dostać 2 dni temu ale licze ze w niedziele dostane bo planuje sb/nd impreze + tżta ;P
Może pomyśl o tabletkach? Ja łykam i nie mam problemu, @ jak w zegarku. Nie tylko dobre zabezpieczenie,ale też spora wygoda w takim codziennym życiu


Ja już się lepiej czuję i chyba wyruszam dzisiaj biegać, ostatecznie jutro
Wysprzątałam pokój, otworzyłam okno żeby naleciało takiego rześkiego powietrza i od razu złapałam powera!


Na śniadanie były 4 placki owsiane z dżemem niskodłodzonym i pół grahamki z pasta jajeczną. Jako że późno wstałam to na drugie będą same owoce,a na obiad cycek kurzy z makaronem i mam w planach zrobienie sosu grzybowego
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 11:14   #926
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja musze się wybrać po jakąś fajną mieszankę zielonej bo moja mi się nudzi no i powiem szczerze,że smaka narobiłaś
Już nie wspomnę o tej a6w ... tylko że ja już tyle razy do niej podchodziłam i masakrycznie mnie nudzi Pisz jak Ci idzie to może i ja się przekonam w końcu. Jesteś naszym motywacyjnym guru :P
Jasneee
Co do A6W to może i nudne, ale mam nadzieję, że podziałają. Wiem, że to póki co placebo, ale wydaje mi się, że mam bardziej płaski brzuch.

A różne mieszanki zielonej bardzo polecam, bo taka normalna sypana mi się już dawno znudziła. Potem przerzuciłam się na czerwoną, a teraz znowu mix zielonej.

Co do tabletek - to nie wywołały u Ciebie żadnych skutków ubocznych? Ja wybieram się po nie za jakiś czas, bo na razie nie mogę ze względów zdrowotnych i cierpimy z TŻem na niewygody związane z gumkami.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 11:40   #927
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jasneee
Co do A6W to może i nudne, ale mam nadzieję, że podziałają. Wiem, że to póki co placebo, ale wydaje mi się, że mam bardziej płaski brzuch.

A różne mieszanki zielonej bardzo polecam, bo taka normalna sypana mi się już dawno znudziła. Potem przerzuciłam się na czerwoną, a teraz znowu mix zielonej.

Co do tabletek - to nie wywołały u Ciebie żadnych skutków ubocznych? Ja wybieram się po nie za jakiś czas, bo na razie nie mogę ze względów zdrowotnych i cierpimy z TŻem na niewygody związane z gumkami.
Nie jaaasne tylko taka prawda,motywujesz tu nas swoimi ćwiczeniami do pracy nad swoim ciałem
A zrobiłabyś zdjęcie swojego brzucha teraz i wkleiła za jakiś czas porównanie,tak wracając do a6w? Pamiętam jak kiedyś lidia się tu udzielała i przeszła całą i na prawdę miała boskie efekty.
Mnie ominęły wszelkie skutki uboczne,a tabletki biorę już dosyć długo. Miałam szczęście bo to pierwsze tabletki i od razu dobrze się dopasowały do mojego organizmu
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:00   #928
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Mogę Ci podać na pw linka do zdjęć, chcesz?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:04   #929
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Mogę Ci podać na pw linka do zdjęć, chcesz?
Jeszcze pytasz
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:12   #930
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jeszcze pytasz
Poszło.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.