Pomoc w wyborze perfum dla mężczyzny (WĄTEK ZBIORCZY) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Które lepsze na okres jesień/zima?
Givenchy Play Intense 3 42,86%
Jean Paul Gaultier Le Male 4 57,14%
Głosujący: 7. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 23:13   #1531
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Eleganckie perfumy dla Mężczynzy

Chanel Allure
I mój typ dla eleganckiego mężczyzny na stanowisku to Declaration Cartiera, zapach fajki i skórzanego fotela.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:56   #1532
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Eleganckie perfumy dla Mężczynzy

chanel egoiste platinum
i świeżak, nie świeżak, na moim cudnieeee pachnie: Bulgari pour homme
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:04   #1533
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Eleganckie perfumy dla Mężczynzy

Zdecydowanie Chanel Allure Homme (uwaga: NIE wersja Sport). Boski zapach, sprawiłam je mojemu facetowi i wymiękam za każdym razem, kiedy nimi pachnie Drogie, ale warte tej kasy. Na All u sprawdzonych sprzedawców lub w perfumieriach internetowych można je dostać za dobrą cenę.

Ze świeższych, bardziej codziennych mogę polecić Versace Eau Fraiche.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 20:53   #1534
errolpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Silne perfumy dla mężczyzny

Witam, mam 21 lat i jestem tu nowy. Ostatnio naszło mnie takie coś, żeby kupić sobie dobre, ba! bardzo porządne perfumy. Tylko że ja się kompletnie na tym nie znam i nie wiem co wybrać. Ale do rzeczy.
Od zawsze używałem tylko dezodorantu za ~15 zł który ma tamować pot spod pach i który pachnie tylko, jak się go psiuknie w powietrze i to przez minute a może mniej. Chcę kupić sobie perfum za jakieś 200 - 250 zł, ale taki że jak się chociaż raz, małą ilością, psiuknie lub naniesie go jakoś na szyję, to czuć go jeszcze przez 2 dni i to bardzo intensywnie. Wiem że takie perfumy są i mają swoją cenę, ale nie znam się na markach, modelach, na tym co ważne. Po prostu, chcę mieć perfum który przy małej dawce będzie wydawał baaaardzo silną woń przez długi okres czasu. I jeszcze jedno, od dawna używam kosmetyków marki NIVEA for Man, edycja taka ciemno-niebieska. Mam szampon do włosów, tonik Nivea for young (profilaktycznie), żel do mycia ciała, dezodorant (głównie przeciw poceniu) i krem do twarzy - nawilżający. I dla odmiany gumę do włosów z Joanny Proszę Was, żebyście mi doradzili jaki perfum wybrać żeby pasował do tej Nivei i żeby był naprawdę fajny, ewentualnie powiedzcie czym mam się kierować.
Pozdrawiam
errolpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 22:54   #1535
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Po pierwsze: chcesz kupić PERFUMY, a nie PERFUM

Po drugie: nie będę chyba zbyt obiektywna, bo jest jeden jedyny męski zapach który ubóstwiam (a nawąchałam się ich wiele, pracowałam w Sephorze na animacjach) i tylko jego polecam a mianowicie Chanel Allure Homme (wersja klasyczna, NIE Sport). Cudo Kupiłam je swojemu facetowi, jest zachwycony - a ja jeszcze bardziej czuję od niego ten zapach przez wiele godzin.

Na cokolwiek się zdecydujesz, szukaj w perfumeriach internetowych i/lub u sprawdzonych sprzedawców na Allegro (lista podpięta na forum Perfumy tu na wizażu). Stacjonarnie się kompletnie nie opłaca

udanych poszukiwań
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 22:56   #1536
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 631
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Po pierwsze, nawet najdroższe i najmocniejsze perfumy na nic się zdadzą, jeśli będziesz się mył co dwa dni

Po drugie, żeby po jednym psiku perfumy były mega intensywne przez cały dzień, to musiałbyś kupić elixir - a takowych chyba wcale nie produkują w wersji męskiej , a jesli produkują, to są to wyjątki i ich cena jest kilkukrotnie wyższa, niż kwota, którą masz do dyspozycji.

Proponuję poczytać poniższy wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127358

A także recenzje w KWC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...a-mezczyzn.htm

Potem wycieczka do perfumerii i testowanie. Wybierz zapach, który spodoba Ci się najbardziej. My nie wybierzemy Ci zapachu, bo nawet nie znamy Twoich preferencji. Względnie możemy coś doradzić, jak już przetestujesz i będziesz miał swoje typy, bo póki co, tak naprawdę sam nie wiesz czego szukasz i co Ci się podoba. A to przecież nie my będziemy tym pachnieć, tylko Ty!

W perfumeriach internetowych, względnie na Allegro (poczytaj o sprawdzonych sprzedawcach, żeby nie zmarnować kasy na podróbę) spokojnie kupisz za 200-250 zł 100 ml dobrych perfum - wystarczą na baaaardzo długo
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 11:59   #1537
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Na moim TŻ super długo się utrzymuje i pięknie pachnie Bulgari Aqua pour homme, a w dobrej cenie widzę go teraz w perfumerii.pl
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....




Edytowane przez Ata77
Czas edycji: 2009-11-08 o 12:00
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 13:45   #1538
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Mój niedoświadczony nos przeczuwa i przewiduje: 'Bardzo fajne propozycje, ale mama przyniosła mi właśnie wspaniałe perfumy FM. Pachną pięknie i długo, a kosztowały 30 złotych. Już nie muszę szukac drogich perfum.'

Ale pozostaje miec nadzieję, że się mylę i że na forum przybyła prawdziwie zagubiona zapachowo męska duszyczka
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:20   #1539
errolpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Nie mam pojęcia co to FM (chyba że fale radiowe :P ) i nie znam się na perfumach. Dzięki za rady, ale to nie do końca o to mi chodziło. Zapach sam sobie wybiorę, to wiadomo. Chodziło mi raczej o podanie mi kilku producentów z wyższych półek, którzy nie produkują dezodorantów za 20 zł a jedynie naprawdę dobre perfumy, albo chociaż średniej klasy. Niech i te 100 ml wystarczy mi na krótko - ważne, żeby zapach był mocny, intensywny i po pewnym czasie moim znajomym kojarzyłby się tylko ze mną (tylko bez przesady, nic w stylu "oho, czuć! to idzie errolpl"! ). Rozumiecie o co mi chodzi. Żeby ten zapach był odczuwany naprawdę intensywnie, mocniej niż naturalny zapach ciała. Nie wiedziałem że jest coś takiego jak elixir i z tego co widzę, to go nie kupię. Ale za 250 zł dostanę raczej to czego chcę, prawda? A chcę ładnie pachnieć Tak po prostu.
PS. Anna Antonia - już dawno przekonałem się że biednego nie stać na tanie rzeczy i nie chcę czegokolwiek za 30 zł, nawet jeśli pachniało by względnie idealnie. Dlatego też założyłem ten wątek.

Pozdrawiam

Edytowane przez errolpl
Czas edycji: 2009-11-08 o 16:21
errolpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:55   #1540
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 631
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Wiesz, co do zasady męskie perfumy są dużo trwalsze niż te dla kobiet - z pewnymi wyjątkami w obie strony.

Generalnie sam producent (marka) nie gwarantuje super trwałości - w zależności od zapachu, różnie bywa. Jak masz trochę czasu, to poczytaj ten watek, który ci wkleiłam wyżej. Jest tam sporo wypowiedzi mężczyzn z takim samym "problemem", jak Twój. Temat moim zdaniem jest naprawdę przemaglowany w każdą stronę, 23 strony rozprawy o trwałych perfumach to chyba wystarczająco, żeby się "czegoś" dowiedzieć - skoro to twoje pierwsze perfumy i nie zamierzasz wyrzucić kasy w błoto, to wypadałoby poświęcić trochę czasu na dokształcenie się w temacie. Po to Ci podałam link do KWC - tam jest wszystko

Biorąc pod uwagę Twój wiek, od siebie mogę polecić do przetestowania w pierwszej kolejności:

212 Men, Carolina Herrera
Chanel, Allure Homme Sport
Chanel, Egoiste Platinum
Giorgio Armani, Acqua di Gio Homme
Ermenegildo Zegna, Essenza di Zegna
Giorgio Armani, Black Code
Gucci, Gucci Pour Homme
Guerlain, Guerlain Homme EDT
Kenzo, L'eau par Kenzo Pour Homme EDT (30-tka jest w Rossmanie za 79 zł bodajze)
YSL, M7
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:27   #1541
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość

Biorąc pod uwagę Twój wiek, od siebie mogę polecić do przetestowania w pierwszej kolejności:

212 Men, Carolina Herrera
Chanel, Allure Homme Sport
Chanel, Egoiste Platinum
Giorgio Armani, Acqua di Gio Homme
Ermenegildo Zegna, Essenza di Zegna
Giorgio Armani, Black Code
Gucci, Gucci Pour Homme
Guerlain, Guerlain Homme EDT
Kenzo, L'eau par Kenzo Pour Homme EDT (30-tka jest w Rossmanie za 79 zł bodajze)
YSL, M7


Propozycję Layili są nie tylko interesujące, ale i przekrojowe.
Dorzucam do listy


Jean-Paul Gaultier: Gaultier 2 (unisex), Le Male, Fleur du Male
Hermes Terre D'Hermes
Christian Dior Dune pour Homme
Yves Saint Laurent Opium pour Homme
danaida jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 17:33   #1542
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Ja chciałabym tylko dodać, że nie spotkałam się z zapachem, który przetrwał na skórze 2 dni No może ociupinka rano na nadgarstku...
Z męskich najmocniejsze wydają mi się M7 (ten to w ogóle cud miód), Basala (chyba już wycofana? ) i Opium.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:42   #1543
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

A i tak wszystko zależy od właściwości Twojej skóry...
danaida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:24   #1544
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez errolpl Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia co to FM (chyba że fale radiowe :P ) i nie znam się na perfumach. Dzięki za rady, ale to nie do końca o to mi chodziło. Zapach sam sobie wybiorę, to wiadomo. Chodziło mi raczej o podanie mi kilku producentów z wyższych półek, którzy nie produkują dezodorantów za 20 zł a jedynie naprawdę dobre perfumy, albo chociaż średniej klasy. Niech i te 100 ml wystarczy mi na krótko - ważne, żeby zapach był mocny, intensywny i po pewnym czasie moim znajomym kojarzyłby się tylko ze mną (tylko bez przesady, nic w stylu "oho, czuć! to idzie errolpl"! ). Rozumiecie o co mi chodzi. Żeby ten zapach był odczuwany naprawdę intensywnie, mocniej niż naturalny zapach ciała. Nie wiedziałem że jest coś takiego jak elixir i z tego co widzę, to go nie kupię. Ale za 250 zł dostanę raczej to czego chcę, prawda? A chcę ładnie pachnieć Tak po prostu.
PS. Anna Antonia - już dawno przekonałem się że biednego nie stać na tanie rzeczy i nie chcę czegokolwiek za 30 zł, nawet jeśli pachniało by względnie idealnie. Dlatego też założyłem ten wątek.

Pozdrawiam
W takim razie przepraszam i zwracam honor. Swego czasu, jakiś rok temu, był tu wysyp takich zagubionych, zwykle męskich dusz, które miały zerowy stan postów i prosiły o poradę w sprawie perfum. Dziewczyny doradzały i doradzały. A delikwent pojawiał się po 2 dniach i pisał właśnie coś w stylu tego, co ja napisałam na białym. FM to firma produkująca bezczelne podróbki perfum. Nie mają one nazw tylko numery. U konsultanta czy gdzieś tam dostępna jest lista, z której dowiadujesz się, jaki numerek odpowiada jakiemu zapachowi. Ponadto konsultant twierdzi, że ich perfumy produkowane są tak samo jak te za 250 zł, ale odeszły koszty opakowania i czegośtam, i tym sposobem cena wynosi 30 zł.

Życzę odnalezienia 'Twojego' zapachu i przepraszam raz jeszcze
Jestem jakaś przewrażliwiona ostatnimi czasy.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:45   #1545
errolpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Anno Antonino, nie gniewam się Dziękuję wszystkim za pomocne wypowiedzi. Polecony wątek z pewnością przeczytam i dostosuję się do rad Swoją drogą nie miałem pojęcia że jest tego aż tyle, kieruję się tylko reklamami z TV. Niestety...
A tak na marginesie, kompletnie nie rozumiem czemu nie ma polskich nazw, które niewtajemniczonym chociaż trochę przybliżały by dany zapach - czyżby producenci na to nie pozwalali albo może chcieli dodać szyku i klasy perfumom z nazwami w języku francuskim czy też jakimkolwiek innym, który ciekawie brzmi?
Nie bierzcie tego zbyt serio

No, to dzięki za pomoc
errolpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:31   #1546
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez errolpl Pokaż wiadomość
Witam, mam 21 lat i jestem tu nowy. Ostatnio naszło mnie takie coś, żeby kupić sobie dobre, ba! bardzo porządne perfumy. Tylko że ja się kompletnie na tym nie znam i nie wiem co wybrać. Ale do rzeczy.
Od zawsze używałem tylko dezodorantu za ~15 zł który ma tamować pot spod pach i który pachnie tylko, jak się go psiuknie w powietrze i to przez minute a może mniej. Chcę kupić sobie perfum za jakieś 200 - 250 zł, ale taki że jak się chociaż raz, małą ilością, psiuknie lub naniesie go jakoś na szyję, to czuć go jeszcze przez 2 dni i to bardzo intensywnie. Wiem że takie perfumy są i mają swoją cenę, ale nie znam się na markach, modelach, na tym co ważne. Po prostu, chcę mieć perfum który przy małej dawce będzie wydawał baaaardzo silną woń przez długi okres czasu. I jeszcze jedno, od dawna używam kosmetyków marki NIVEA for Man, edycja taka ciemno-niebieska. Mam szampon do włosów, tonik Nivea for young (profilaktycznie), żel do mycia ciała, dezodorant (głównie przeciw poceniu) i krem do twarzy - nawilżający. I dla odmiany gumę do włosów z Joanny Proszę Was, żebyście mi doradzili jaki perfum wybrać żeby pasował do tej Nivei i żeby był naprawdę fajny, ewentualnie powiedzcie czym mam się kierować.
Pozdrawiam

Moje typy:
Opium Dior
M7 - YSL
Bulgari Black
Chanel Egoiste
i mniej znany, ale jakże piękne Photo Lagerfeld
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:48   #1547
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Jest wątek, który zdecydowanie powinieneś przejrzeć, jeśli szukasz mocnego zapachu KLIK
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:49   #1548
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez alinab Pokaż wiadomość
Moje typy:
Opium Dior
M7 - YSL
Bulgari Black
Chanel Egoiste
i mniej znany, ale jakże piękne Photo Lagerfeld
Przepraszam, że się wtrącę, ale mogłabyś napisać coś więcej n/t tego zapachu ?
__________________
Ale to tylko ja. I mogę się mylić. I może z tego wyniknąć straszliwa tragedia..
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 03:47   #1549
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 515
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez errolpl Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia co to FM (chyba że fale radiowe :P ) i nie znam się na perfumach. Dzięki za rady, ale to nie do końca o to mi chodziło. Zapach sam sobie wybiorę, to wiadomo. Chodziło mi raczej o podanie mi kilku producentów z wyższych półek, którzy nie produkują dezodorantów za 20 zł a jedynie naprawdę dobre perfumy, albo chociaż średniej klasy. Niech i te 100 ml wystarczy mi na krótko - ważne, żeby zapach był mocny, intensywny i po pewnym czasie moim znajomym kojarzyłby się tylko ze mną (tylko bez przesady, nic w stylu "oho, czuć! to idzie errolpl"! ). Rozumiecie o co mi chodzi. Żeby ten zapach był odczuwany naprawdę intensywnie, mocniej niż naturalny zapach ciała. Nie wiedziałem że jest coś takiego jak elixir i z tego co widzę, to go nie kupię. Ale za 250 zł dostanę raczej to czego chcę, prawda? A chcę ładnie pachnieć Tak po prostu.
PS. Anna Antonia - już dawno przekonałem się że biednego nie stać na tanie rzeczy i nie chcę czegokolwiek za 30 zł, nawet jeśli pachniało by względnie idealnie. Dlatego też założyłem ten wątek.

Pozdrawiam
Prosileś o podanie "dobrych" marek perfum. Poszukaj spośród zapachow np:
Chanel
Hugo Boss
Dior
Gucci
Givenchy
Yves Saint Laurent
Giorgio Armani

Co do trwałości, musisz sam potestować i sprawdzić trwałość "na własnej skórze"
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2009-11-09 o 03:51
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 06:22   #1550
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

ja od siebie dorzucę (częściowo powielając):
Gucci PH
Givenchy Pi (Pi Neo też od biedy, ale wydaje mi się jednak delikatniejsze)
T. Mugler A*Men
YSL M7 (mało killerowaty - przynajmniej dla mnie i na mnie )
i coś, czego nie trawię, ale killer absolutny - Opium
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 06:57   #1551
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Bardzo intensywnie i słodko zarazem pachnie nowa, limitowana edycja A*Man - Pure malt. Znając wcześniejsze osiągnięcia Muglera powinien utrzymywać się baaardzo długo
cena? 270 złociszy w Douglasie, choć niedługo pewnie będzie taniej w sklepach internetowych.

Można poczytać:

http://www.sophisti.pl/artykuly/zapa...dycja-zap.html
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 09:09   #1552
asiula1000
Rozeznanie
 
Avatar asiula1000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 610
GG do asiula1000
Dot.: Silne perfumy dla mężczyzny

Właśnie chciałam wpisać A*men Thierry'ego Muglera, ale widzę, że już są w propozycjach. Zapach na pewno bardzo trwały.
asiula1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 11:44   #1553
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Cool Perfumy dla mezczyzny, ktore wybrac??

Do jutra musze zdecydowac (okazje na allegro) full speed czy black suede.
Nie wiem jak pachna... Bylam na kwc oba zapachy maja dobre recenzje...
Dzieki za pomoc
ps. Moj TŻ ma 28 lat i jest osoba spokojna, opanowana
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 12:29   #1554
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Perfumu dla mezczyzny, ktore wybrac??

Cytat:
Napisane przez _Beata_ Pokaż wiadomość
Do jutra musze zdecydowac (okazje na allegro) full speed czy black suede.
Nie wiem jak pachna... Bylam na kwc oba zapachy maja dobre recenzje...
Dzieki za pomoc
ps. Moj TŻ ma 28 lat i jest osoba spokojna, opanowana
to chyba żadem mu się nie spodoba,obydwa "walą po nosie" że tak powiem,ja bym polecała (z tej kategorii cenowej) Eclat z Oriflame
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 14:16   #1555
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Smile Dot.: Perfumu dla mezczyzny, ktore wybrac??

Dziekuje za pomoc, ale wolalabym wybrac ktorys z dwoch ktore podalam
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 14:23   #1556
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Perfumu dla mezczyzny, ktore wybrac??

to Black Suede będzie chyba lepszy...
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 14:35   #1557
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Perfumu dla mezczyzny, ktore wybrac??

Również stawiałabym na Black Suede. Przyjemny, skórzasto-miękki - jego twórca musiał się zagapić na Black Bvlgari ;] Plus za całkiem porządny flakon. Full Speed jest zdecydowanie ostrzejszy. Świeży, wyraźnie cytrusowy, typowo "męski"; ale może wywoływać bardziej skrajne odczucia niż BS.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 14:40   #1558
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Perfumu dla mezczyzny, ktore wybrac??

Trzeci głos na Black Suede
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 14:45   #1559
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Smile Dot.: Perfumu dla mezczyzny, ktore wybrac??

w takim razie mam zwyciezce dziekuje baaaaaaaaaaaaaardzo dziewczyny, wiedzialam, ze moge na Was liczyc
pozdrawiam serdecznie !!
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:20   #1560
rybka 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Perfumu dla mezczyzny, ktore wybrac??

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Również stawiałabym na Black Suede. Przyjemny, skórzasto-miękki - jego twórca musiał się zagapić na Black Bvlgari ;] Plus za całkiem porządny flakon. Full Speed jest zdecydowanie ostrzejszy. Świeży, wyraźnie cytrusowy, typowo "męski"; ale może wywoływać bardziej skrajne odczucia niż BS.
Dla mnie zdecydowanie za ciężki. Nadaje się bardziej dla starszego mężczyzny niż młodego chłopaka. Polecam Calvina Kleina Obssesion
rybka 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.