Agent Provocateur - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-24, 10:01   #31
pink-cashmere
Raczkowanie
 
Avatar pink-cashmere
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Mnie tez zapach powalil na kolana totalnie zapach dla mnie stworzony skropilam sie nim w sephorze i zakochalam nic ze mocny nic ze duszny bardzo dobrze sie w nim czuje tylko taki piekielnie drogi....
pink-cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 18:16   #32
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Dziś wreszcie udało mi się zaspokoić swoją ciekawość i powąchałam Agenta.Odrazu,gdy poczułam poczułam pierwsze nuty przyszła myśl "znam ten zapach..." i byłam pewna,że pachna tak jak coś co posiadam lub miałam okazję mieć w swojej kolekcji.Gdy tylko przyszłam do domu przewąchałam całą moją kolekcję flakonów i natrafiłam na ślad.Agent pachnie podobnie do Stelli tylko bardziej piwoniowo-pieprzowo aaaa i jeszcze jedno-bardzo przypomina Freyę z Oriflame
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 14:47   #33
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Pani w Sephorze powiedziała dziś, że Agenta wycofują
Dziewczyny powiedzcie że to nieprawda.
Dla mnie to jakoś nie ma sensu bo wprowadzili go nie tak dawno i chyba nie po to żeby wycofywać za parę miesięcy.
W tej Sephorze Agenta już nie uświadczysz
Jeśli miałby być wycofany ( ale to irracjonalne) muszę zrobić zapasy.
Albo ta kobieta była kompletnie niezorientowana albo trzeba szykować półki na chomicze zapasy różowych flaszeczek.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 16:14   #34
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Szajo, alez niepokojace wiesci przynosisz Dopiero co zakochalam sie w Agencie i juz go wycofuja.. Miejmy nadzieje ze pani w Sephorze sie mylila.
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:19   #35
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

A widzieliście jaką ma bogatą linię produktów , te mydełka, świece, krem na sutki??…
Mam próbeczkę, będę testować, ale w samotni, aby nikogo nieodpowiedniego „nie prowokować” .
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:40   #36
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Dreamer, widzialam nawet naleze do klubu A.P
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:41   #37
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

To niesprawiedliwe , do damskich zapachów, przeważnie jest cała armia kosmetyków kąpielowych, balsamów do ciała, świec, kremów, nawet kremy na sutki.., a męskie zestawy są takie ubogie , przeważnie woda toaletowa ( w skrajnych wypadkach perfumowana, o ekstraktach nie ma co marzyć, jest bodajże jeden Carter`a), woda po goleniu, żel pod prysznic, ewentualnie jakiś balsam po goleniu. Jedynym znanym mi wyjątkiem jest Le Male J.P.G., tam są nawet tusze do rzęs, pudry itd. , a że Le Male wydaje mi się oklepany, zeszmacony przez podróbki, pedałkowaty i raczej nie tuszuję rzęs, a odcienie pudrów ma ciemnie jak diabli ….
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 21:06   #38
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

W końcu powąchałam... szyprowy killer, nachalny i płaski... psiknęłam w ciemno na nadgarstek i potem jedna myśl chodziła mi po głowie: "niech to wreszcie ze mnie zejdzie..."
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:36   #39
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Cytat:
Napisane przez dreamer4
To niesprawiedliwe , do damskich zapachów, przeważnie jest cała armia kosmetyków kąpielowych, balsamów do ciała, świec, kremów, nawet kremy na sutki.., a męskie zestawy są takie ubogie , przeważnie woda toaletowa ( w skrajnych wypadkach perfumowana, o ekstraktach nie ma co marzyć, jest bodajże jeden Carter`a), woda po goleniu, żel pod prysznic, ewentualnie jakiś balsam po goleniu. Jedynym znanym mi wyjątkiem jest Le Male J.P.G., tam są nawet tusze do rzęs, pudry itd. , a że Le Male wydaje mi się oklepany, zeszmacony przez podróbki, pedałkowaty i raczej nie tuszuję rzęs, a odcienie pudrów ma ciemnie jak diabli ….
To prawda, nawet mój ukochany TŻ to ostatnio zauważył. Kobieta może stworzyć sobie cały rytuał z ukochanym zapachem ( Angel to chyba najlepszy przyklad). A mężczyzna ze skrajności w skrajność bez balsamu do ciała ale za to z tuszem do rzęs
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 22:40   #40
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

dzis to zobaczyłam - ale niezla cena...
http://www.agentprovocateur.com/parf...itresse_100ml/
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 19:01   #41
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

http://www.perfumy-perfumeria.pl/mar...ateur-180.html

nowy agent do kupienia
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 10:39   #42
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Testowałam tego Ażąta ostatnimi czasy.

No cóż... Nie ma to jak zamknąć zapach dezodorantu z kiosku w eleganckim opakowaniu i sprzedawać w niebotycznej cenie.
Jednostajny, duszący i kiczowaty. Jedyne do czego prowokuje to do przemyśleń dokąd zmierza rynek perfumiarski.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 10:39   #43
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

hi

Czy ktos moze mi opowiedziec słow kilka o wersji "strip" ? Ryjek pisała o przyprawach i kadzidle... rozy juz nie ma w składzie? Interesuje mnie to kadzidło... kadzidło zywicze, czy kadzidełka, na miare tych indyjskich jak w opium ?
Jak sie ma strip do klasyka? Wersje klasyczną uwielbiam
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 10:46   #44
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
hi

Czy ktos moze mi opowiedziec słow kilka o wersji "strip" ? Ryjek pisała o przyprawach i kadzidle... rozy juz nie ma w składzie? Interesuje mnie to kadzidło... kadzidło zywicze, czy kadzidełka, na miare tych indyjskich jak w opium ?
Jak sie ma strip do klasyka? Wersje klasyczną uwielbiam
Podłączam się pod zapytanie
Też jestem bardzo ciekawa, szczególnie że pojawia się na Allegro.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 16:27   #45
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

up !
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 18:17   #46
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
hi

Czy ktos moze mi opowiedziec słow kilka o wersji "strip" ? Ryjek pisała o przyprawach i kadzidle... rozy juz nie ma w składzie? Interesuje mnie to kadzidło... kadzidło zywicze, czy kadzidełka, na miare tych indyjskich jak w opium ?
Jak sie ma strip do klasyka? Wersje klasyczną uwielbiam
ja również podłączam się pod pytanie i podbijam ^^
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 23:27   #47
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Ja również jestem strasznie ciekawa wersji Strip
Wersji w złotej buteleczce (nie pamiętam nazwy ) nie testowałam, ciekawość minęła, kiedy przeczytałam, że jest bardziej kwiatową wariacją klasyka.
Klasycznego Agenta posiadam i uwielbiam Troszkę dziwi mnie to jak czytam, że dla wielu osób jest on wyłacznie wieczorowy, buduarowo-ekspansywny, ponieważ na mojej skórze, zachowuje się nadwyraz przyzwoicie i jest doskonałym zapachem nawet na codzień.
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 23:38   #48
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Ja również jestem strasznie ciekawa wersji Strip
Wersji w złotej buteleczce (nie pamiętam nazwy ) nie testowałam, ciekawość minęła, kiedy przeczytałam, że jest bardziej kwiatową wariacją klasyka.
Klasycznego Agenta posiadam i uwielbiam Troszkę dziwi mnie to jak czytam, że dla wielu osób jest on wyłacznie wieczorowy, buduarowo-ekspansywny, ponieważ na mojej skórze, zachowuje się nadwyraz przyzwoicie i jest doskonałym zapachem nawet na codzień.
W złotej buteleczce jest Maitresse wąchałam tylko z blotterka i mi się bardzo podoba subtelniejsza niż klasyk ale piękna.
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 21:10   #49
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Agent Provocateur

Ach, dokopałam się do tego wątku, bo właśnie nabyłam Agenta w ciemno i totalnie nie wiem co mnie spotka... Takie skrajne opinie... przeraziły mnie zwłaszcza te, jakoby agent podstępnie porażał swą cuchnącą mocą nieświadome ofiary, zwabione uroczym flakoniem... Po głębszej analizie wątku adrenalina mi skacze jak oszalała z niepewności i ciekawości co to ten agent będzie. A jak po niuchnięciu padnę trupem? (wszak zwykłam gustować w słodziakach przyjemniakach). Ej, dziewczyny, naprawdę może być aż tak źle?
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 22:28   #50
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Agent Provocateur

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Ach, dokopałam się do tego wątku, bo właśnie nabyłam Agenta w ciemno i totalnie nie wiem co mnie spotka... Takie skrajne opinie... przeraziły mnie zwłaszcza te, jakoby agent podstępnie porażał swą cuchnącą mocą nieświadome ofiary, zwabione uroczym flakoniem... Po głębszej analizie wątku adrenalina mi skacze jak oszalała z niepewności i ciekawości co to ten agent będzie. A jak po niuchnięciu padnę trupem? (wszak zwykłam gustować w słodziakach przyjemniakach). Ej, dziewczyny, naprawdę może być aż tak źle?
Gidran dla mnie Agent to miły kociak. W tym znaczeniu, ze żaden killer. Ciekawy, lekko duszny, ale przyjazny dla mojego nosa. Według mnie większy killer to Słoń. Tego, choć lubianego, dawkować muszę oszczędnie (a to nie w moim stylu) jeno na nadgarstki.
Aha, jakbyś się ewentualnie nie zachwyciła, to nie zrażaj się od razu, przetestuj kilka razy. Czasem jest to potrzebne, zwłaszcza kiedy pamięta się o opiniach innych osób
danaida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 07:28   #51
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Agent Provocateur

Cytat:
Napisane przez danaida Pokaż wiadomość
Gidran dla mnie Agent to miły kociak. W tym znaczeniu, ze żaden killer. Ciekawy, lekko duszny, ale przyjazny dla mojego nosa. Według mnie większy killer to Słoń. Tego, choć lubianego, dawkować muszę oszczędnie (a to nie w moim stylu) jeno na nadgarstki.
Aha, jakbyś się ewentualnie nie zachwyciła, to nie zrażaj się od razu, przetestuj kilka razy. Czasem jest to potrzebne, zwłaszcza kiedy pamięta się o opiniach innych osób
Dzięki za pocieszenie . Słonia lubię, i to nadużywać nawet, a na takie porównanie jeszcze nie trafiłam. Teraz już w ogóle straszliwa ciekawość mnie zżera, cóż co ta zapach może budzić tak skrajne emocje, odczucia i skojarzenia. I jak to bywa przy tak rozbuchanych nadziejach i oczekiwaniach, pewnie okaże się całkiem zwykły ( z atomizera nie wypłynie żadna fantomowa ręka, chcąca mnie udusić, bo i takie wizje miałam ).
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 08:00   #52
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Agent Provocateur

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie . Słonia lubię, i to nadużywać nawet, a na takie porównanie jeszcze nie trafiłam. Teraz już w ogóle straszliwa ciekawość mnie zżera, cóż co ta zapach może budzić tak skrajne emocje, odczucia i skojarzenia. I jak to bywa przy tak rozbuchanych nadziejach i oczekiwaniach, pewnie okaże się całkiem zwykły ( z atomizera nie wypłynie żadna fantomowa ręka, chcąca mnie udusić, bo i takie wizje miałam ).
Oczywiście chodzi mi o killerowatość a nie, że są to zapachy do siebie podobne, bo oczywiście nie są. Nie spotkałam większego killera nad Słonia i jest moim punktem odniesienia.
danaida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 10:51   #53
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Agent Provocateur

Cytat:
Napisane przez danaida Pokaż wiadomość
Oczywiście chodzi mi o killerowatość a nie, że są to zapachy do siebie podobne, bo oczywiście nie są. Nie spotkałam większego killera nad Słonia i jest moim punktem odniesienia.
Właśnie odebrałam paczuszkę i siedzę z nosem przyklejonym do nadgarstka. W moim odczuciu to nie jest dusiciel czy odrzucacz. Ja go odbieram wielowarstwowo: słodycz + śliczna paczula, na którą ostatnio miałam straszną ochotę, dokładnie taka jakiej mi potrzeba: raczej delikatna i kobieca niż typowo męska kadzidlana . Jeszcze czuję jakieś drzewka. Oj, chyba to był dobry zakup, podoba się mnie coraz bardziej
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 14:57   #54
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Agent Provocateur

No to przyjemnego noszenia!
danaida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 03:26   #55
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Agent Provocateur

Dziewczyny, która pokusi się o komparatystykę Agenta klasycznego z Maitresse?

Zakupiłam dwie próbki, tych właśnie zapachów, ale ciekawam jak je odbieracie? Które ładniejsze?

Buteleczki obłędne, sama przyjemność patrzenia i dotyku, uch!
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 07:18   #56
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Testowałam tego Ażąta ostatnimi czasy.

No cóż... Nie ma to jak zamknąć zapach dezodorantu z kiosku w eleganckim opakowaniu i sprzedawać w niebotycznej cenie.
Jednostajny, duszący i kiczowaty. Jedyne do czego prowokuje to do przemyśleń dokąd zmierza rynek perfumiarski.
Dotarła odlewka Agenta i jedyne co mogę zrobic to podpisac się obiema łapkami pod słowami Nebraski. Odbieram ten zapach tak -> Fanki sorry. ale dla mnie to nic innego jak Byc Może... Nawet mój TŻ, który uwielbia dziwactwa stwierdził, że perfumy tak pachniec nie mogą.
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 16:29   #57
edyytta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 146
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Cytat:
Napisane przez studentkaAM Pokaż wiadomość
Dotarła odlewka Agenta i jedyne co mogę zrobic to podpisac się obiema łapkami pod słowami Nebraski. Odbieram ten zapach tak -> Fanki sorry. ale dla mnie to nic innego jak Byc Może... Nawet mój TŻ, który uwielbia dziwactwa stwierdził, że perfumy tak pachniec nie mogą.
Ja się też pod tym podpisuję. Przyszła odlewka , nie wiem co z nią zrobię. Okropieństwo
edyytta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 16:41   #58
Mitsouko
Zadomowienie
 
Avatar Mitsouko
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Agent Provocateur - nowosc

Dla mnie Agent klasyczny nic ciekawego w sobie nie ma, do tego jest niezbyt ładny, a jeszcze do tego jest plagiatem starych Coriandre, które są jednak ładniejsze.
Za to Strip Agent jest piękny - jest w nim duuużo ciepłego, czystego, luksusowego pudru, trochę delikatnych przypraw i bardzo subtelna woń róż. Zupełnie nie przypomina klasyka. Ma klasę i wdzięk. Nie lubię perfum, które tych dwóch cech są pozbawione.
__________________

Mitsouko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:27   #59
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Agent Provocateur

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która pokusi się o komparatystykę Agenta klasycznego z Maitresse?

Zakupiłam dwie próbki, tych właśnie zapachów, ale ciekawam jak je odbieracie? Które ładniejsze?

Buteleczki obłędne, sama przyjemność patrzenia i dotyku, uch!
Pirokseno napiszę tak: Maitresse mnie bardziej uwiódł. Zwłaszcza, że mniej więcej po godzinie od wypachnienia się zapach zaczyna szaleć...

Cytat:
Napisane przez Mitsouko Pokaż wiadomość
Dla mnie Agent klasyczny nic ciekawego w sobie nie ma, do tego jest niezbyt ładny, a jeszcze do tego jest plagiatem starych Coriandre, które są jednak ładniejsze.
Za to Strip Agent jest piękny - jest w nim duuużo ciepłego, czystego, luksusowego pudru, trochę delikatnych przypraw i bardzo subtelna woń róż. Zupełnie nie przypomina klasyka. Ma klasę i wdzięk. Nie lubię perfum, które tych dwóch cech są pozbawione.
Narobiłaś mi Mitsouko smaka. Teraz muszę je poznać.

Edytowane przez danaida
Czas edycji: 2011-09-20 o 21:26
danaida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:57   #60
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Agent Provocateur

Cytat:
Napisane przez danaida Pokaż wiadomość
Pirokseno napiszę tak: Maitresse mnie bardziej uwiódł. Zwłaszcza, że mniej więcej po godzinie od wypachnienia się zapach zaczyna szaleć... hmmm... no pachnie bardzo nieprzyzwoicie, tak dosłownie łożkowo.



.
E, nie - to kul Też coś przeczuwam, że to właśnie Maitresse bardziej mnie uwiedzie.

A ze Strip niestety nie miałam przyjemności, trzeba będzie kiedyś cyknąć na allegro.
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.