Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 20:50   #3391
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Domi pisałas nam jakie imie wybrałas dla dzidzi?? bo nie pamiętam
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:52   #3392
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Domi pisałas nam jakie imie wybrałas dla dzidzi?? bo nie pamiętam
Raczej nie
My mamy dwa "na oku" Pola i Laura...
ale na Pole ludzie dziwnei reaguja...wczoraj kandydatka na chrzestnajak jej napisalam, to mi napisala, ze widziwiamy i pierwszy raz takie imie slyszy
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:54   #3393
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
anula na nazywaly sie na pewno marcinskie? jesli tak to musialby byc z certyfikatem. bo jesli nie mialy certyfikatu i posluguja sie nazwa to mozna to zglosic ale nie wiem do kogo certyfikat musi byc w miejscu sprzedazy tych rogali. moze byl. ;] ale pycha prawda?
Tak, na pewno marcinskie. Takie specyficzne, pioerwszy raz jadłam, całe obsypane orzechami. A czy miały certyfikat to nie mam pojęcia.

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Sprobujcie w Polbanku oni maja korzystne warunki, my tez tam składamy
Mąż też był w Polbanku, ale jak dla nas to rewelacji nei było. My szukamy kredytu z dopłatami od państwa. Zastanawiamy się teraz nad kredytem w euro, bo ponoć teraz się taki opłaca i dużo lidzi bierze.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Ej serio tak myślisz? Miło mi, dziękuję zacznę również używać samooceny przed lustrem, tuż po przebudzeniu
Nie, ściemniałam Głuptas z Ciebie i tyle SERIO SERIO

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Może Martucha już Wam kiedyś pisała, w każdym razie, jeśli chodzi o mój nowotwór, okazał się niezłośliwy, co potwierdziły badania robione we Włoszech. Dowiedziałam się, że na całym świecie zdiagnozowano tylko 26 podobnych przypadków i jeszcze wysłano moje wycinki do Bostonu, żeby Amerykanie też sobie mogli obejrzeć ciekawy przypadek z Polski
Cieszę się, że tak się to skończyło, bo nie wiem co by było ze mną i maleństwem...

Nasza pociecha rozwija się prawidłowo, co zostało potwierdzone przez lekarza dokładnie w moje urodziny w zeszłym tygodniu. Dostałam prezent od maleństwa- pomachało do mnie rączką w czasie badania USG . Lekarz stwierdził, że posturę nasz dzidziuś ma typowo męską, co mój TŻ od razu podchwycił i teraz wszystkim opowiada, że to na pewno chłopak będzie A ja mu ciągle przypominam, że lekarz o posturze mówił, a nie o płci



Że niby mojego brzucholka?
No wreszcie jesteś Rybulko Fajnie, żes u Ciebie wszytsko w porządku. A no właśnie, pokaż swój brzuszek
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:59   #3394
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

dziewczyny dziękuję


tak serial "Heroses" jest świetny ale szczerze mówiąc 1 i 2 seria, bo trzecia to już takie bajki i w ogóle pogubić się można obejrzałam parę odcinków i przerwałam bo był problem z napisami ale muszę wrócić do nich
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 21:34   #3395
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

domi7ks a jak bedzie chlopak?
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 21:39   #3396
SollAngelica
Raczkowanie
 
Avatar SollAngelica
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 229
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Mąż też był w Polbanku, ale jak dla nas to rewelacji nei było. My szukamy kredytu z dopłatami od państwa. Zastanawiamy się teraz nad kredytem w euro, bo ponoć teraz się taki opłaca i dużo lidzi bierze.
Anula a byliście w Expanderze? możesz tez przez neta umówić sie z doradcą OpenFinance. To nic nie kosztuje a będziecie mieć porównanie ofert różnych banków i walut. Prowizję płaci im bank.
Polecam umówić się z obydwu doradcami, bo często jest tak, że mają podpisane umowy z bankami i często mogą dać lepsze warunki niż pani w banku Ja tak miałam wlasnie - brałam kredyt przez OpenFinance i specjalnie porównałam to co mi zaproponowali z tym co mogłam uzyskać w banku i przez ratę mam o 100 niższą! wiec naprawdę się opłaca

A co do kredytu w Euro - to prawda, opłaca się teraz brać w Euro właśnie. Tylko zwróć uwagę podpisując umowę, czy masz w razie czego darmowe przewalutowanie.
__________________
5.09.09
"jeśli ktoś czegoś chce to znajdzie sposób,
jeśli ktoś czegoś nie chce to znajdzie powód."
SollAngelica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 21:41   #3397
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Raczej nie
My mamy dwa "na oku" Pola i Laura...
ale na Pole ludzie dziwnei reaguja...wczoraj kandydatka na chrzestnajak jej napisalam, to mi napisala, ze widziwiamy i pierwszy raz takie imie slyszy
mi sie bardzie Laura podoba a zapytałam własnie TZ i jemu Pola
Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuję


tak serial "Heroses" jest świetny ale szczerze mówiąc 1 i 2 seria, bo trzecia to już takie bajki i w ogóle pogubić się można obejrzałam parę odcinków i przerwałam bo był problem z napisami ale muszę wrócić do nich
ja obejrzałam wszystkie odcinki

a napisy zawsze sciągam z napi- projekt polecam bardzo tylko klikasz na film a program sam ci sciaga do niego napisy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 21:46   #3398
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
domi7ks a jak bedzie chlopak?
nie przewiduje takiej opcji
od poczatku czulam, ze dziewczynka i lekarz kilkakrotnie potwierdzil..a on sie niby nie myli

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
mi sie bardzie Laura podoba a zapytałam własnie TZ i jemu Pola
U nas prawdopodobnie bedzie na pierwsze Pola a na drugie Laura
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:58   #3399
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez SollAngelica Pokaż wiadomość
Anula a byliście w Expanderze? możesz tez przez neta umówić sie z doradcą OpenFinance. To nic nie kosztuje a będziecie mieć porównanie ofert różnych banków i walut. Prowizję płaci im bank.
Polecam umówić się z obydwu doradcami, bo często jest tak, że mają podpisane umowy z bankami i często mogą dać lepsze warunki niż pani w banku Ja tak miałam wlasnie - brałam kredyt przez OpenFinance i specjalnie porównałam to co mi zaproponowali z tym co mogłam uzyskać w banku i przez ratę mam o 100 niższą! wiec naprawdę się opłaca

A co do kredytu w Euro - to prawda, opłaca się teraz brać w Euro właśnie. Tylko zwróć uwagę podpisując umowę, czy masz w razie czego darmowe przewalutowanie.
Mąż był w Expanderze i tam właśnie mu polecił ten kredyt w euro, a o programie "Rodzina na swoim" mało wiedział...
Był też u jakiegoś innego doradcy i rzeczywiście te symulacje były inne niż bezpośrednio w banku, z tymże tak średnio korzystniejsze dla nas. Na razie złożymy w PKO BP.
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 23:48   #3400
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

kliwia a ja te rogale jadłam wczoraj u mnie w domu w samym sercu górnego śląska haha, tzn. pewnie były bez certyfuikatu, ale były posypane orzeszkami a w środku był biały mak więc wszystko się zgadza no nie? Nawet bym nie sczaiła, że to 'marcińskie' tylko mnie ciocia oświeciła

A co do pracy to mnie się akurat moja bardzo podoba
Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Hej kobietki
Pamięta mnie tu jeszcze ktoś?
Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wstyd się przyznać, ale jeszcze nie mam zdjęcia brzucha! Teraz się gimnastykowałam nad jakimś, ale nie wyszło mi żadne sensowne Muszę TŻa poprosić o małą sesję, to zaraz Wam się pokażę
Witaj Rybulko no koneicznie musisz zrobić jakieś foty, żeby maleństwo potem miało pamiątke, no i dla nas oczywiście

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Madzialenko właśnie obejrzeliśmy z M. ten serial co polecałaś, pierwszy odcinek Super. Musze poszperać co tam jeszcze polecałaś
Kurcze wszystkim tak się podoba ten serial chyba też ściągne i sobie z TŻ'tem zobaczymy

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Raczej nie
My mamy dwa "na oku" Pola i Laura...
ale na Pole ludzie dziwnei reaguja...wczoraj kandydatka na chrzestnajak jej napisalam, to mi napisala, ze widziwiamy i pierwszy raz takie imie slyszy
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
U nas prawdopodobnie bedzie na pierwsze Pola a na drugie Laura
A mnie się Pola bardzo podoba Ale na drugie Laura bym nie dawała, bo skoro Wam się to imie też tak podoba to zostawiłabym je dla drugiego potencjalnego dzidziusia
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 06:36   #3401
SollAngelica
Raczkowanie
 
Avatar SollAngelica
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 229
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Mąż był w Expanderze i tam właśnie mu polecił ten kredyt w euro, a o programie "Rodzina na swoim" mało wiedział...
Był też u jakiegoś innego doradcy i rzeczywiście te symulacje były inne niż bezpośrednio w banku, z tymże tak średnio korzystniejsze dla nas. Na razie złożymy w PKO BP.
No właśnie z tymi doradcami tak jest :/ niby w nazwie są 'niezależni' ale naprawdę tak nie jest :/ Mam znajomą która pracuje jako doradca i wprost mowi, że mają umowy z bankami tak pokonstruowane, że jedne banki płacą im duuużo większe prowizje i te właśnie polecają klientowi..
Ja bym Ci jeszcze tego Open Finance polecała - to największy konkurent Expandera więc mogą mieć jakieś alternatywne oferty.
O TU nawet widzę, że reklamują się, że znają się na kredytach z dopłatami. Ale jak jest naprawde to nie wiem - bo ja brałam kredyt 4 lata temu a wtedy nie było tego programu z dopłatami..
Aaa i wiesz o tym, że marżę możesz negocjować zarówno z bankiem jak i z doradcą?
__________________
5.09.09
"jeśli ktoś czegoś chce to znajdzie sposób,
jeśli ktoś czegoś nie chce to znajdzie powód."
SollAngelica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 07:25   #3402
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Rybulko ja tez mialam na poczatku z tym problem i jesli zaczal sie np. 14tc+1 to sobie liczylam (i wszystkie mamusie tez na moim watku) jako 15. Jednak lekarze licza skonczone tygodnie (w szpitalu rowniez), czyli dla nich to jest 14. Dlatego jutro juz bede miala 35tc+1 to licze to jako 35, bo teraz nie ma sensu sobie dodawac. Bo zeby ciaza byla donoszona to u mnie musi byc conajmniej 37 +0 a nie np. 36tc+1 czyli juz 37...
Mam nadzieje, ze nie zamotalam
A no właśnie, bo mnie też się logiczne wydaje, że skoro mam 14 tygodni z hakiem, to to jest 15 tydzień No, ale skoro lekarze liczą skończone, to też tak będę, żeby nie zamotać No to jestem w 14 tygodniu Chociaż lekarz w zeszłym tygodniu jak byłam na wizycie powiedział, że ciążę można by ocenić na 14 tydzień, czyli tydzień jesteśmy do przodu
Domi7ks, nie wyobrażam sobie co czujesz, wiedząc, że już tak za niedługo weźmiesz w ramiona swoje maleństwo
Ja się nie mogę doczekać pierwszych ruchów dzidziusia .

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Raczej nie
My mamy dwa "na oku" Pola i Laura...
ale na Pole ludzie dziwnei reaguja...wczoraj kandydatka na chrzestnajak jej napisalam, to mi napisala, ze widziwiamy i pierwszy raz takie imie slyszy
Nie słuchaj, Pola to wcale nie jest takie rzadkie imię Ładne

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
(...)
No wreszcie jesteś Rybulko Fajnie, żes u Ciebie wszytsko w porządku. A no właśnie, pokaż swój brzuszek
Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
(...)
Witaj Rybulko no koneicznie musisz zrobić jakieś foty, żeby maleństwo potem miało pamiątke, no i dla nas oczywiście
(...)
Cześć dziewuszki Skoro mnie tak wiele z Was namawia, to muszę sfotografować mój brzusio

A ja się dzisiaj tak cieszę, bo na 20.00 idziemy na koncert Piasecznego i Krajewskiego
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 07:32   #3403
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
A no właśnie, bo mnie też się logiczne wydaje, że skoro mam 14 tygodni z hakiem, to to jest 15 tydzień No, ale skoro lekarze liczą skończone, to też tak będę, żeby nie zamotać No to jestem w 14 tygodniu Chociaż lekarz w zeszłym tygodniu jak byłam na wizycie powiedział, że ciążę można by ocenić na 14 tydzień, czyli tydzień jesteśmy do przodu
Domi7ks, nie wyobrażam sobie co czujesz, wiedząc, że już tak za niedługo weźmiesz w ramiona swoje maleństwo
Ja się nie mogę doczekać pierwszych ruchów dzidziusia
zawsze lepiej jak jest wiecej tygodni a brzuszek u Ciebie cos widac?przytylas cos?Ja na poczatku nic i brzuszek bardzo dlugo tylko troszke wystawal a ja sie doszukiwałam i wypinalam u mnie jakos po 20 tyg zaczal rosnac tak naprawde, wczesniej wygladalam jak to moj tato okreslil "głodna murzynka". I w 22 tyg jakos 3 kg na plusie mialam a teraz mam jakies 15, ale dzis sie dokladnie zważe
Ja sie juz przez tyle miesiecy przyzwyczailam do swojego stanu, ale na poczatku mi sie ciagle wydawalo i jakso ta ciaznei nie pasowala do mnie, ze jak to mozliwe, ze ja?

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość

Nie słuchaj, Pola to wcale nie jest takie rzadkie imię Ładne
No własnie nawet w krzyżówkach jest zawsze Pola Raksa:0 ja to imie znam juz z dzieciństwa
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 07:44   #3404
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cześć dziewczynki Mam dzis dzien wolnego ale wstalam juz bo mam dzis mase roboty.... Ale oczywiscie zamiast robic cos konstruktywnego to zaczelam dzien od wlaczenia komputerka hehe a co
Wczoraj dostalam w mojej pracy umowe, juz na stale... jakos nie umiem sie cieszyc ale teraz i tak jest lipa z praca bo wysylam cvki a nawet nikt nie dzwoni wiec musze to jeszcze jakos przesiedziec na dupsku Moze przez to uda nam sie przynajmniej kredyt zalatwic albo cos bo w przyszlym roku zamierzamy zaczac zalatwiac przekonalam tzta i stwierdzilismy, ze teraz jeszcze zbieramy kase a na wiosne szukamy mieszkania i kredytu

Jutro ide 1 dzien do szkoly.... zapisalam sie na studia podyplomowe... stresa mam jak nie wiem heheh tak dawno nie chodzilam do szkoly heheh

Rybulko super ze z Tobą i dzidziusiem wszystko w porzadku Na pewno bedziecie mieli zdolnego i slicznego bobaska
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 07:58   #3405
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
- dzięki Wam widzę pozytywy i już nie płaczę
i o to chodziło

Rybulko, fajnie że nas odwiedziłaś. Dobre wieści.

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
naprawde duuuuuuuuza Wasza zasługa !! Jestem niezmiernie wdzięczna
Mąż mega happy, juz mi autka szuka, bo jednak Kraków duzo wiekszy od Częstochowy a on do pracy chodzi jak wstanie natomiast ja musze byc punkt 8, wiec majac własne cztery kółka bylabym niezalezna
Teraz to juz zaczynam sie tak po cichutko cieszyc hihi
a my z Tobą

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Ja sie juz przez tyle miesiecy przyzwyczailam do swojego stanu, ale na poczatku mi sie ciagle wydawalo i jakoś ta ciaza nie pasowala do mnie, ze jak to mozliwe, ze ja?
dobre


Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Wczoraj dostalam w mojej pracy umowe, juz na stale... jakos nie umiem sie cieszyc

Jutro ide 1 dzien do szkoly.... zapisalam sie na studia podyplomowe... stresa mam jak nie wiem heheh tak dawno nie chodzilam do szkoly heheh
gratulacje a na jaki kierunek się zapisałaś?
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:17   #3406
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
gratulacje a na jaki kierunek się zapisałaś?
na Rachunkowosc.... tylko jestem cala w stresie ze sobie nie poradze
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:24   #3407
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
na Rachunkowosc.... tylko jestem cala w stresie ze sobie nie poradze
a czemu akurat takie studia? ja rok temu rozpoczynałam zarządzanie firmą, zeby podnieść kwalifikacje. Wiem że to nie jest wystarczajace żeby móc zarządzać z głową, że potrzebna jest praktyka. Pewnie tak samo będzie z rachunkowoscią. Czemu miałabyś nie dać rady?
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:35   #3408
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
zawsze lepiej jak jest wiecej tygodni a brzuszek u Ciebie cos widac?przytylas cos?Ja na poczatku nic i brzuszek bardzo dlugo tylko troszke wystawal a ja sie doszukiwałam i wypinalam u mnie jakos po 20 tyg zaczal rosnac tak naprawde, wczesniej wygladalam jak to moj tato okreslil "głodna murzynka". I w 22 tyg jakos 3 kg na plusie mialam a teraz mam jakies 15, ale dzis sie dokladnie zważe
Ja sie juz przez tyle miesiecy przyzwyczailam do swojego stanu, ale na poczatku mi sie ciagle wydawalo i jakso ta ciaznei nie pasowala do mnie, ze jak to mozliwe, ze ja?



No własnie nawet w krzyżówkach jest zawsze Pola Raksa:0 ja to imie znam juz z dzieciństwa
Czyli radzisz liczyć, że 14 czy 15 tydzień?
Mnie trochę brzucholek wystaje i przytyłam już 5 kilo! Ale ja to niedowagę miałam/mam i dobrze, że przytyłam Wszyscy w ogóle mówią, że ładnie wyglądam i w ogóle nie widać, że 5 kilo już na plusie Jak mnie ktoś dawno nie widział, to zazwyczaj mówi na początku: "Jeju, jak Ty ładnie wyglądasz"
Ale też ostatnio grzywkę sobie obcięłam i troszkę inaczej wyglądam
Najbardziej z mojego brzucha (tuż po TŻcie), cieszy się chyba mój tata

Pola też kojarzy mi się z Polą Raksą, ale również z "Polką" Gretkowskiej i z córeczką mojej wychowawczyni z podstawówki .

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Mam dzis dzien wolnego ale wstalam juz bo mam dzis mase roboty.... Ale oczywiscie zamiast robic cos konstruktywnego to zaczelam dzien od wlaczenia komputerka hehe a co
Wczoraj dostalam w mojej pracy umowe, juz na stale... jakos nie umiem sie cieszyc ale teraz i tak jest lipa z praca bo wysylam cvki a nawet nikt nie dzwoni wiec musze to jeszcze jakos przesiedziec na dupsku Moze przez to uda nam sie przynajmniej kredyt zalatwic albo cos bo w przyszlym roku zamierzamy zaczac zalatwiac przekonalam tzta i stwierdzilismy, ze teraz jeszcze zbieramy kase a na wiosne szukamy mieszkania i kredytu

Jutro ide 1 dzien do szkoly.... zapisalam sie na studia podyplomowe... stresa mam jak nie wiem heheh tak dawno nie chodzilam do szkoly heheh

Rybulko super ze z Tobą i dzidziusiem wszystko w porzadku Na pewno bedziecie mieli zdolnego i slicznego bobaska
Sambuś, gratuluję umowy Ciesz się, bo zawsze to jakaś stabilizacja O kredyt będzie łatwiej i w ogóle Powodzenia w jego otrzymaniu! Studiami się nie przejmuj! Dasz radę Bo niby kto, jak nie Ty?

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
(...)
Rybulko, fajnie że nas odwiedziłaś. Dobre wieści.
(...)
No właśnie, ostatnio jestem tu tylko gościem Muszę się poprawić
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:54   #3409
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
a czemu akurat takie studia? ja rok temu rozpoczynałam zarządzanie firmą, zeby podnieść kwalifikacje. Wiem że to nie jest wystarczajace żeby móc zarządzać z głową, że potrzebna jest praktyka. Pewnie tak samo będzie z rachunkowoscią. Czemu miałabyś nie dać rady?
tez wlasnie po to, zeby podniesc kwalifikacje i miec jakies wieksze, lepsze perspektywy na rynku pracy wiem, ze bez praktyki to ciezko bedzie, ale mam nadzieje, ze jak juz minie caly ten kryzys i skoncze te studia to uda mi sie znalezc lepsza prace bo na razie to nie jestem zbytnio zadowolona z mojej pracy... no ale wole w niej siedziec niz w domu

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Sambuś, gratuluję umowy Ciesz się, bo zawsze to jakaś stabilizacja O kredyt będzie łatwiej i w ogóle Powodzenia w jego otrzymaniu! Studiami się nie przejmuj! Dasz radę Bo niby kto, jak nie Ty?
No probuje sie tym jakos pocieszac.... ale jakos tak srednio mi wychodzi wiem ze glupia jestem bo powinnam sie cieszyc ze mam prace, no ale jakos nie potrafie Martwi mnie to ze teraz jakby mi sie udalo znalezc jakas inna prace to mam miesieczny okres wypowiedzenia a nie jak mialam 2 tygodnie, martwia mnie kolejne swieta i byc moze sylwester spedzony w pracy... ogolnie jest do dupy no ale niestety pomimo tego, ze stale sledze oferty pracy i wysylam cv nie udalo mi sie znalezc lepszej pracy, wiec musze jeszcze jakos to przetrzymac i wysiedziec na tylku Tym sie wlasnie pocieszam ze moze dzieki temu bedzie nam latwiej dostac kredyt i mozemy plodzic dzidziusia hahaha tylko, ze zawsze myslalam ze najpierw bede miala fajna prace a potem dzidzi wiec jakos trudno mi sie mysli o tym, ze mialoby byc inaczej... Zreszta ja mam strasznie ciezka ta prace, przychodze taka wykonczona ze nawet nie mam sily na igraszki w lozku wiec nie wiem kiedy splodzimy tego potomka... ogolnie to lipa
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 08:55   #3410
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Czyli radzisz liczyć, że 14 czy 15 tydzień?
Mnie trochę brzucholek wystaje i przytyłam już 5 kilo! Ale ja to niedowagę miałam/mam i dobrze, że przytyłam Wszyscy w ogóle mówią, że ładnie wyglądam i w ogóle nie widać, że 5 kilo już na plusie Jak mnie ktoś dawno nie widział, to zazwyczaj mówi na początku: "Jeju, jak Ty ładnie wyglądasz"
Ale też ostatnio grzywkę sobie obcięłam i troszkę inaczej wyglądam
Najbardziej z mojego brzucha (tuż po TŻcie), cieszy się chyba mój tata
kurcze zazdroszcze wam troche tych brzucholków

Pola bardzo ładne imie ja bardzo lubie takie krótkie

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Studiami się nie przejmuj! Dasz radę Bo niby kto, jak nie Ty?
to było moje motto w czasie studiów
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:29   #3411
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
(...)No probuje sie tym jakos pocieszac.... ale jakos tak srednio mi wychodzi wiem ze glupia jestem bo powinnam sie cieszyc ze mam prace, no ale jakos nie potrafie Martwi mnie to ze teraz jakby mi sie udalo znalezc jakas inna prace to mam miesieczny okres wypowiedzenia a nie jak mialam 2 tygodnie, martwia mnie kolejne swieta i byc moze sylwester spedzony w pracy... ogolnie jest do dupy no ale niestety pomimo tego, ze stale sledze oferty pracy i wysylam cv nie udalo mi sie znalezc lepszej pracy, wiec musze jeszcze jakos to przetrzymac i wysiedziec na tylku Tym sie wlasnie pocieszam ze moze dzieki temu bedzie nam latwiej dostac kredyt i mozemy plodzic dzidziusia hahaha tylko, ze zawsze myslalam ze najpierw bede miala fajna prace a potem dzidzi wiec jakos trudno mi sie mysli o tym, ze mialoby byc inaczej... Zreszta ja mam strasznie ciezka ta prace, przychodze taka wykonczona ze nawet nie mam sily na igraszki w lozku wiec nie wiem kiedy splodzimy tego potomka... ogolnie to lipa
Oj, wyobrażam sobie, że masz ciężką pracę, bo niejednokrotnie nas o tym przekonałaś . Ja bym chyba długo w niej nie wytrzymała...
Trzymam kciuki, żebyś znalazła fajniejszą pracę, a na razie ciesz się tym, co masz

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
kurcze zazdroszcze wam troche tych brzucholków

Pola bardzo ładne imie ja bardzo lubie takie krótkie



to było moje motto w czasie studiów
Ja też sobie to często powtarzałam: kto, jak nie ja?
Nasze wybrane imię- Maja- też krótkie
I wymyśliliśmy, że jak będzie córeczka, to na drugie dostanie imię po mnie, a jak chłopczyk, to po TŻcie
Maja Magdalena albo Miłosz Michał
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:31   #3412
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

czesc dziewczyny
nie bylo mnie tu pare dni, nie mialam czasu, w firmie urwanie glowy
dzisiaj na studia i do tego na 3 godziny jezyka angielskiego eeee

a najlepsze jest to, ze jestesmy na stosunkach - specjalizacja handel zagraniczny a na angola uczymy sie slowek o makijazu, pielegnacji ciala i kosmetykach - tz wkurzony jak nie wiem
auto dzisiaj moze wjedzie sie robic i bedzie w grudniu kurdeeee 2 miesiace na auto czekamy - a wszystko przez te kolejny - jak ja nie lubie kupowac rozwalonego samochodu
no ale wyjdzie po superowej cenie i to jaki - i to mnie pociesza
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:45   #3413
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cześć...
Ja jutro będę miała pierwsza jazdę...mam nadzieje, ze nie bedzie tak tragicznie...hehe

Dzisiaj wybieram się do fryzjera zrobić sobie odrosty i może co nieco podrasować fryzurkę na poprawę nastroju
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:51   #3414
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Cześć...
Ja jutro będę miała pierwsza jazdę...mam nadzieje, ze nie bedzie tak tragicznie...hehe

Dzisiaj wybieram się do fryzjera zrobić sobie odrosty i może co nieco podrasować fryzurkę na poprawę nastroju
Jak ostatnio z Martuchą doszłyśmy do wniosku- dobry fryzjer poprawia humor

Ja mam za sobą 5 godzin jazd i na razie zero ofiar na koncie Powodzenia!
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:55   #3415
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Ja też sobie to często powtarzałam: kto, jak nie ja?
Nasze wybrane imię- Maja- też krótkie
I wymyśliliśmy, że jak będzie córeczka, to na drugie dostanie imię po mnie, a jak chłopczyk, to po TŻcie
Maja Magdalena albo Miłosz Michał
kurcze fajny pomysł z tymi drugimi imionami bardzo mi sie spodobał, a drugie chcecie dac w urzedzie czy tylko na chrzcie?

maja - sliczne imię ale Maje rozrabiaki są że hej Tz bratanica ma na imie Maja mały diabełek w skórze aniołka

wogole dzieci naszego rodzenstwa maja fajne imiona wiec u nas juz odpadaja: julia, maja, zuzia i jeszcze pare innych
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:00   #3416
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

cześć

Samba gratuluję

a ja się lekko wkurzyłam pamiętycie jak wam pisałam, ze od 2 miesięcy mam codziennie zawroty głowy, okres z tygodnia skrócił mi się do 3 dni i mam non stop taki napęczniały, twardy brzuch. gin kazał się obserwowac i jak nic sie nie zmieni po tym okresie to mam przyjsc na badania i na usg.

zmieniło się tzn od tygodnia nie mam juz zawrotów głowy (to wszystko było przez stres jaki ostatnio miałam), ale kurde we wtorek dostałam @ a od wczoraj wioeczór juz go nie mam to kurde ile on teraz trwa?? nawet pełnych 3 dni nie
nie wiem czy isc do gina, czy nie. bo w sumie inne objawy przeszył tylko ten @ mnie troszkę martwi a to juz trzeci taki @ z kolei
__________________


Edytowane przez Madzialenka12344321
Czas edycji: 2009-11-13 o 10:01
Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:07   #3417
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Cześć...
Ja jutro będę miała pierwsza jazdę...mam nadzieje, ze nie bedzie tak tragicznie...hehe
Dzisiaj wybieram się do fryzjera zrobić sobie odrosty i może co nieco podrasować fryzurkę na poprawę nastroju
trzymam kciuki ja też się stresowałam jak to będzie a teraz od 2 dni nie jeżdżę i już tęsknię a jaką fryzurkę chcesz zrobić?

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Ja mam za sobą 5 godzin jazd i na razie zero ofiar na koncie Powodzenia!
Ty też. To juz jest nas trzy kursantki ja mam za sobą 6 godzin.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
cześć
zmieniło się tzn od tygodnia nie mam juz zawrotów głowy (to wszystko było przez stres jaki ostatnio miałam), ale kurde we wtorek dostałam @ a od wczoraj wioeczór juz go nie mam to kurde ile on teraz trwa?? nawet pełnych 3 dni nie
nie wiem czy isc do gina, czy nie. bo w sumie inne objawy przeszył tylko ten @ mnie troszkę martwi a to juz trzeci taki @ z kolei
no trochę krótko. Ja czasami mam tak, ze w środku okresu mam jednodniową przerwę i znowu leci

Wiecie ze dzisiaj juz piatek
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:09   #3418
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość


no trochę krótko. Ja czasami mam tak, ze w środku okresu mam jednodniową przerwę i znowu leci
ech.. martwię się troszkę, że mi przez ten stres organizm zwariował dobrze, że choc te zawroty głowy przeszły, bo to było okropne
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:10   #3419
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Dzień dobry
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:14   #3420
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
trzymam kciuki ja też się stresowałam jak to będzie a teraz od 2 dni nie jeżdżę i już tęsknię a jaką fryzurkę chcesz zrobić?
Ty też. To juz jest nas trzy kursantki ja mam za sobą 6 godzin.
Z długosci jakos nie chce ścinac...mam faze na długie włosy, ale chyba zrosbie sobie większą i grubsza grzywkę...taką od czubka głowy
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.