Wszystko o Avonie - część 8 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 10:19   #811
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
w strefie napisali, że to jest:
"CS profesional oczyszczająco-tonizujące płatki do twarzy".
tak podobnie wygląda jak ten w drugim linku
Dzięki sliczne

U mnie jest jeszcze informacja dot. K15 stąd moja niewiedza
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:20   #812
elazf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Hej dziewczyny W poniedziałek przychodzi mi zamówienie z katalogu 16 nie ma żadnych braków coś dziwnego . Niestety jestem rozczarowana Zegarkiem Marlion . Proszę dziewczyny nie kupujcie go bo wasi chłopacy /mężowie będą rozczarowani. Bransoleta taka długa że na rękę wojownika sumo by się udało założyć. można skrócić bransoletę ale koszt takiej usługi u zegarmistrza to 100 zł O.O a sam zegarek 79,90. Zegarek sam w sobie ładny . Zestaw kadzideł i świeczek jest po prostu rewelacyjny Zapach Himalajskich jagód goi Serdecznie polecam . A w 16 miałam spory popyt na te drogie wody . Ten nowy zielony Christiano Lacroix kosztował tylko 49,50 ogólnie zamówienie wysokie ponad 3, tyś zł Jest to największe zamówienie w mojej całej karierze konsultantki . Teraz lecę na zakupy później do was zajrzę i opiszę kilka produktów dam recenzje może się przydam
p.s Nie wiem czy już o tym wiecie czy niee ale ostatnio przez przypadek dostałam dwa katalogi 15 . zamiast po polsku to po czesku były identyczne więc każdy katalog czeski jest taki sam jak nasz polski

Pozdrawiam

Ela
elazf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:21   #813
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Demonililith Pokaż wiadomość
Malwina to nie tak, że nie sprawiedliwe, wiesz każdy zapomniany zapach miał swoich fanów, a z tego co wiem Rare Pearls ma ich bardzo dużo i w poprzednim wątku była właśnie dyskusja o tym, że to dobrze, że wracają. Także dobrze, że chociaż one wrócą, ja np bym chciała wielkiego powrotu Extraordinary, ale to zależy wszystko od Avonowego widzimisie.
Ja bym bardzo chciała, żeby wróciły perfumy sunny Skies i Prowl. A Pink Suede nie miałam, ale raz wąchałam i były przepiękne też czekam na ich powrót, choć to pewnie mało prawdopodobne.
A widziałyście, ze seria naturals jeżyna i wanilia wróciła na życzenie klientów niedawno, a w następnym katalogu(czy chyba w 1/10) znów jest z dzwoneczkiem?

Cytat:
Napisane przez milenka27 Pokaż wiadomość
super z tymi perfumami, juz sie nie moge doczekac, dostane je we wtorek to napisze jak pachną, wogole fajnie ze zrobili te promocje na nowości
Dla mnie niefajnie, bo tylko raz(2 lata temu na świeta) miałam zamówienie za 1000zł. Też uważam, że mogliby obniżyć ten próg.

Cytat:
Napisane przez milenka27 Pokaż wiadomość
powinnam mieć niedlugo fakturę z 16 wiec napisze czy są jakies braki a zamowienie mialam najwieksze w historii prawie 2 tyś w pierwszym terminie
wow, gratuluję Ja tylko mogę o takim pomarzyć, jeszcze czekam na 1 zamówienie od mamy z pracy i będę miała ponad 500 I tak się cieszę.
Dziś zamawiam. Niestety nikt nie wziął żadnej droższej wody, bo tak to bym sobie wzięła TTA Gold, bo mi się podobały, to można by się skusić skoro upust jest 45%. No ale trudno.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:23   #814
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malvvinaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy kojarzycie (konsultantki od dawna pewnie wiedzą) był kiedyś taki zapach jak PINK SUEDE-damski odpowiednik BLACK SUEDE TOUCH i jego już dawno nie ma w katalogu, a ostatnio pojawił się w katalogu niejaki RARE PEARLS i ogłoszono wielki powrót. Klientki od razu zauważyły, że "stare" perfumy wróciły i zaczęły pytać o PINK... Napisałam im maila a oni mi na to, że produkt nie powróci, mogę jedynie wypatrywać oferty specjalne... Trochę to niesprawiedliwe, bo RARE PEARLS nikt nie jest zainteresowany, poza tym pojawił się tylko raz, a na PINK SUEDE napewno znalazła by się rzesza klientek (chociaż sama nie wiem jak pachną, bo jestem konsultantką niecały rok). Trochę się zbulwersowałam...
Się zgadza - Pink był chodliwym zapacham i tani był, a o RP to nikt sie nie pyta nawet.
A ja tęsknie za SCENT TREND - nie wiem czy pamiętacie chyba z 10 lat temu był normalnie cudo. Tu znalazłam coś z tego zapachu może Wam sie przypomni http://cgi.ebay.com/Avon-Scent-Trend...028198005r3124 A tu jest zdjęcie flakonika ale małe bardzo http://health-and-beauty.become.com/...s--sc845134580
Perfumy były o zapachu melona, ogórka i nie pamiętam co jeszcze, szkoda że już nie ma
Jeszcze fajne były TRUE HEARTS - buteleczka trójkątna, a zatyczka różowe serduszko. Echhhh...
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:27   #815
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

moj ulubiony zapach Avonu to be..kissable kocham ten zapach, a oni go wycofali zamawialam go tonami w ogolniaku jak jeszcze nie bylam konsultantka. od czasu do czasu zamawiam sobie jeszcze z allegro, ale i tak zapasy im sie juz koncza i cena dosc wzrosla...ehh
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:29   #816
katarzyna l.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do katarzyna l.
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Powiedzcie czy któraś z was zrobiła zakupy z avon za kwotę większa niż 1000 zł, bo ten program lojalnościowy np że powyżej 3000 dostaje się 3 produkty to jakaś kpina, nie uważacie?
katarzyna l. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:35   #817
malvvinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
malvvinaa - mam takie pytanko do Ciebie, jako że zamawiasz z kat. 01 - miałaś może okazję obejrzeć na żywo torebkę Heidi ze str. 92 - 93 albo może ktoś zamówił u Ciebie? Bo jestem bardzo ciekawa, czy jest porządnie wykonana i czy fajna w ogóle?

a jak ja bym była Avonem to bym chciała, żeby oddali mi mój ulubiony peeling z grejfrutem i Rare Gold i Treselle Seduction

niestety nikt jeszcze nie zamawiał, więc nie wiem jak wygląda...
malvvinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:37   #818
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez katarzyna l. Pokaż wiadomość
Powiedzcie czy któraś z was zrobiła zakupy z avon za kwotę większa niż 1000 zł, bo ten program lojalnościowy np że powyżej 3000 dostaje się 3 produkty to jakaś kpina, nie uważacie?
To jest program nie dla zwykłych, szarych konsultantek tylko dla "prawie gigantow". Ale chodzi im o to abyśmy my wszyscy stali się gigantami sprzedaży ich produktow.Dlatego nas drażnią takimi ofertami. Choć teraz w kresie świątecznym i zwykłe konsultantki mogą zakosztować " luksusu".Ja mam zwykle zamowienia w granicach 500,00 zł i sądzę,że to jest kwota jaką osiąga wiele z nas, ale nie 3000,00.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:04   #819
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

u mnie w brakach biżuteria DIANA ale powodu nie znam pewnie opóźnienie produkcji
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:10   #820
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez red rose Pokaż wiadomość
u mnie w brakach biżuteria DIANA ale powodu nie znam pewnie opóźnienie produkcji

Potwierdzam brak biżuterii Diany i szczotki z naturalnym włosiem. Wszystko opóźnione w produkcji.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:12   #821
milenka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 132
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Mam fakturę, zadnych braków, woda AROMADISIAC będzie, z netto brałam tylko kolczyki Leonie i szmpon kwiat maku i przyjdą.
milenka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:16   #822
meakeangel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sulmierzyce
Wiadomości: 512
GG do meakeangel
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

czesto jak zamawiam dużo produktów z netto to większaośc ma światło czerwone, jednak nie usuwam ich z zamówienia ,b bardzo częśto zdarza się,że jednak one przyjdą.

cvo do wycofanych ofert, nie ma już roletki celebre a moje klinekti sie o nią dopytują, ostatnio za polecenie nowej konsultantki miałam dotsać zegar ścienny, dostałam ,ale 3 zamowienia później, bo jak się okazało, nie mogli znaleźc dokumentu, w którym pisze,że to ja kogoś poleciłam, jednym słowem, mają tam jeden wielki BURDEL.
__________________
W prezencie urodzinowym dostałam Jego,
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200802183338.html
meakeangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:31   #823
malvvinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Mój brak to krem do rąk sss z netto za 4,90 i to wszystko. Ale i tak jestem zła
malvvinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:32   #824
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo chciała, żeby wróciły perfumy sunny Skies i Prowl. A Pink Suede nie miałam, ale raz wąchałam i były przepiękne też czekam na ich powrót, choć to pewnie mało prawdopodobne.
A widziałyście, ze seria naturals jeżyna i wanilia wróciła na życzenie klientów niedawno, a w następnym katalogu(czy chyba w 1/10) znów jest z dzwoneczkiem?


Dziś zamawiam. Niestety nikt nie wziął żadnej droższej wody, bo tak to bym sobie wzięła TTA Gold, bo mi się podobały, to można by się skusić skoro upust jest 45%. No ale trudno.
Uwielbiam zapach sunny skies mam jeszcze pół buteleczki, jakiś rok - dwa lata temu można było kupić go w stanach albo u nas na allegro.

Podobnie jest z serią wanilia pojawia sie w jednym katalogu i ma dzwonek w następnym u mnie kupuje mgiełke jedna osoba i pewnie kupi ze 20 szt bo ostatnio jak była w netto to kupiła 10

Co do kropek przy zamówieniu to ja miałam przy zestawie perceive ale zielone.
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 11:54   #825
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

ja natomiast nie mam plynnego wosku w spray z tej łaczonej oferty (kup 1 za 17 i drugi za 1zł) i tez z drugiej takiej oferty serum dodające blasku do włosów farbowanych i jestem strasznie zła jaja se chyba robią :[
__________________

ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:00   #826
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez ewa_krk Pokaż wiadomość
ja natomiast nie mam plynnego wosku w spray z tej łaczonej oferty (kup 1 za 17 i drugi za 1zł) i tez z drugiej takiej oferty serum dodające blasku do włosów farbowanych i jestem strasznie zła jaja se chyba robią :[
Przecież to jest nowość, nie możliwe,aby w jeden dzień było wykupione. Nie przygotowali się należycie. A nie masz rozbite na dole?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:02   #827
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

No właśnie nie i temu jestem taka zła :[
AT SERUM DOD BLASK. WŁ. FARB 0 0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

Chociaż wsumie juz raz tak miałam ze na fakturze nie było a w paczce przyszło zobacze jak to bd we wtorek
__________________


Edytowane przez ewa_krk
Czas edycji: 2009-11-13 o 12:06
ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:05   #828
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Pytanie z innej beczki: czy odżywkę do paznokci np. tą ze zlotymi drobinkami, ale chodzi mi ogólnie, po jakimś czasie ( jakim?) należy zmyć czy pozostawić aż sama zlezie.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:06   #829
Konfietka
Raczkowanie
 
Avatar Konfietka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
produkty ze stron wyprzedażowych przedstawione są jedynie na 2 stronach w katalogu- czy aż taką dużą część Twoich zamówień stanowią, że to aż taki kłopot gdyby się przy składaniu zamówienia okazało się, że są niedostępne?? zamawiając z tych stron zawsze informuję klientki, że to produkty do wyczerpania zapasów, więc nie zawsze mogą być dostępne- mimo, że są ukazane w katalogu, który jest z wyprzedzeniem drukowany
W Nowej Ty jest bardziej rozszerzony opis, pisałam o tym kilka postów wcześniej.
„ Do wyczerpania zapasów” z katalogu, wybrane produkty niekosmetyczne z katalogu i mini katalogu.”
I myślę, że to tylko początek. Ale nie to jest najgorsze, rozumiem że coś tam mieli zrobić z tymi brakami. Avon ma problem, wiec przerzuca jego na nas, i problem z głowy.
Paranoją jest, te żółte światełka. Co zrobić, jeżeli przykładowo przy zamówieniu na 500 zł przy jednym produkcie, powiedzmy na 20 zł, będzie żółte światełko. Brać – nie brać, przyjdzie – nie przyjdzie. Zamówić co innego, żeby dobić do tych 500zł , a jeżeli zależy nam na danym produkcie. Wiec co zrobić ? O to jest pytanie ?
Dlatego uważam, że to jest chore.
Konfietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:17   #830
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Pytanie z innej beczki: czy odżywkę do paznokci np. tą ze zlotymi drobinkami, ale chodzi mi ogólnie, po jakimś czasie ( jakim?) należy zmyć czy pozostawić aż sama zlezie.
ja zawsze robię tak, bez względu na to czy to odżywka czy lakier, po prostu jak zacznie schodzić nawet na jednym paznokciu to zmywam wszystkie i maluję jeszcze raz
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:31   #831
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

na fakturze wystawionej dzisiaj nie mam braków nawet brakująca próbka z K15 przyjdzie
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 13:06   #832
meakeangel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sulmierzyce
Wiadomości: 512
GG do meakeangel
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

ja nie mam żadnych braków w fakturze 16/09 (-;

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

a tak się jeszcze zastanawiam, jak myślicie, czy ma sens kupowanie produktów z netto, zbieranie i wystawianie ich później na allegro ? z tego co widze, to te aukcje mają tam duży popyt,ale mam mieszane uczucia co do tego, to co mam w domu chomikuje w pudełku i zdarza się,że się sprzeda przypadkiem,a tak to leży.
__________________
W prezencie urodzinowym dostałam Jego,
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200802183338.html
meakeangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 13:56   #833
baska513
Raczkowanie
 
Avatar baska513
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 74
GG do baska513
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Konfietka Pokaż wiadomość
W Nowej Ty jest bardziej rozszerzony opis, pisałam o tym kilka postów wcześniej.
„ Do wyczerpania zapasów” z katalogu, wybrane produkty niekosmetyczne z katalogu i mini katalogu.”
I myślę, że to tylko początek. Ale nie to jest najgorsze, rozumiem że coś tam mieli zrobić z tymi brakami. Avon ma problem, wiec przerzuca jego na nas, i problem z głowy.
Paranoją jest, te żółte światełka. Co zrobić, jeżeli przykładowo przy zamówieniu na 500 zł przy jednym produkcie, powiedzmy na 20 zł, będzie żółte światełko. Brać – nie brać, przyjdzie – nie przyjdzie. Zamówić co innego, żeby dobić do tych 500zł , a jeżeli zależy nam na danym produkcie. Wiec co zrobić ? O to jest pytanie ?
Dlatego uważam, że to jest chore.

Widze ze zależy chyba im na upadku firmy....
__________________
...Kawałek Nieba w tym całym Betonowym Piekle...
baska513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 14:10   #834
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Pamietacie jak pisałam o tym tuszu podwójnym J Dempsey?
W 14tce go nie było w netto i w 15 też nie.
A teraz w 16tce w ofercie internetowej jest.

Myslę sobie że robią sobie z nas jaja, w 15tce miał byc po 6,90 więc go nie sprzedawali po to żeby teraz w internetowej dac po 9,90.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 14:19   #835
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Myslę sobie że robią sobie z nas jaja, w 15tce miał byc po 6,90 więc go nie sprzedawali po to żeby teraz w internetowej dac po 9,90.
JA p....le
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 14:34   #836
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Pamietacie jak pisałam o tym tuszu podwójnym J Dempsey?
W 14tce go nie było w netto i w 15 też nie.
A teraz w 16tce w ofercie internetowej jest.

Myslę sobie że robią sobie z nas jaja, w 15tce miał byc po 6,90 więc go nie sprzedawali po to żeby teraz w internetowej dac po 9,90.
a w k15 jaki odcien byl w brakach? teraz w internetowej widze, ze jest Brown Black...
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 14:40   #837
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

co do opustu 45% to dotyczy on tylko i wyłącznie wód, czy ten zestaw today tomorrow always ze str 39 też mu podlega?

a i jeszcze jedno - wiecie może czy już przychodzi komplet biżuterii Calla Lily?
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 14:44   #838
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
co do opustu 45% to dotyczy on tylko i wyłącznie wód, czy ten zestaw today tomorrow always ze str 39 też mu podlega?
ten zestaw też podlega upustowi 45%
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 14:48   #839
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
co do opustu 45% to dotyczy on tylko i wyłącznie wód, czy ten zestaw today tomorrow always ze str 39 też mu podlega?

a i jeszcze jedno - wiecie może czy już przychodzi komplet biżuterii Calla Lily?
Przychodzi już
A ja coś czekam na fakturę i się nie mogę doczekać
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 14:53   #840
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Demonililith Pokaż wiadomość

Malwina to nie tak, że nie sprawiedliwe, wiesz każdy zapomniany zapach miał swoich fanów, a z tego co wiem Rare Pearls ma ich bardzo dużo i w poprzednim wątku była właśnie dyskusja o tym, że to dobrze, że wracają. Także dobrze, że chociaż one wrócą, ja np bym chciała wielkiego powrotu Extraordinary, ale to zależy wszystko od Avonowego widzimisie.
Ja bym chciała żeby wrócił Surrender!!! Dziewczyny wąchała już któraś ten Aromadistic, on ma całkiem podobną do Surrender buteleczkę, więc łudzę się że może i zapach...?

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Zauważyłyście, że zniknęła też oferta zakupu super-mega-fajnego telefonu Alcatel w zestawie za 70 avonków? Ani na stronie Avon ani na myAvon nie ma mozliwości zamówienia go - zrezygnowali bo za mało chętnych czy może prowadzą negocjacje z nowym dostawcą? Chociaż biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie oszczędności to raczej pierwsza opcja wchodzi w grę...
Ja też się napaliłam na ten telefon W zeszłym miesiącu sobie zarejestrowałam numer i czy jeśli w katalogu 15 miałam zamówienie za ponad 1000zł to kiedy mi przeleją to darmowe 40zł???

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
ten zestaw też podlega upustowi 45%
Opustowi nie podlega tylko zestaw Todey Tommorow Always for men
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.