JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Pokaż wyniki sondy: Gdzie wybierasz się na premierę Jimmy Choo for H&M?
Kraków 9 6,92%
Poznan 7 5,38%
Warszawa 15 11,54%
Wrocław 5 3,85%
Nigdzie, bo nie będzie w moim mieście, a do innych mam za daleko 61 46,92%
Nigdzie, bo nie podoba mi się ta kolekcja :/ 33 25,38%
Głosujący: 130. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 19:25   #61
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Cytat:
Napisane przez agueda Pokaż wiadomość
a po co o 5, skoro otwarcie o 10???
Otwarcie o 9, a trzeba się jeszcze wyszykować i dojechać A tak serio mówiąc, to biorąc pod uwagę, że będę opaski czasowe, a ludzie wpuszczani w kolejności w jakiej ustawili się do wejścia, to coś mi się wydaje, że od godziny 7 mogą już co poniektórzy stać..

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
wątpie w to, ze beda az takie tlumy. |Bylo juz tak kiedys w ogole w H&M?
Przy okazji kolekcji Williamsona chyba nie, bo te rzeczy nie miały brania

Ja moze pojde po poludniu, i tak nie mam zamaruu kupowac niczego z tej kolekcji (zbieram na wyprzedaze) ale ciekawa jestem jak sie bedzie prezentowac na zywo
A ja nie. Byłam już na kilku limitowanych edycjach i uwierz mi, sprzedawały się w przeciągu minuty od otwarcia sklepu.. To, co się wtedy działo przechodzi ludzkie pojęcie, ale niestety.. Koło południa to już nawet śladu w postaci ekspozycji po nich zazwyczaj nie było..
Ostatnia kolekcja Willimasona była wyjątkiem, bo było to rzeczy z założenia ogólnodostępne w większości, jeśli nie we wszystkich sklepach.. Wystarczy jednak popatrzeć na wcześniejsze, również Williamsona, która była dostępna na dwa tygodnie przed tą ogólnodostępną w dwóch czy trzech miastach w Polsce i podobnie jak wszystkie poprzednie rozeszła się w ciągu pierwszych minut, jeśli nie sekund..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:30   #62
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Otwarcie o 9, a trzeba się jeszcze wyszykować i dojechać A tak serio mówiąc, to biorąc pod uwagę, że będę opaski czasowe, a ludzie wpuszczani w kolejności w jakiej ustawili się do wejścia, to coś mi się wydaje, że od godziny 7 mogą już co poniektórzy stać..



A ja nie. Byłam już na kilku limitowanych edycjach i uwierz mi, sprzedawały się w przeciągu minuty od otwarcia sklepu.. To, co się wtedy działo przechodzi ludzkie pojęcie, ale niestety.. Koło południa to już nawet śladu w postaci ekspozycji po nich zazwyczaj nie było..
Ostatnia kolekcja Willimasona była wyjątkiem, bo było to rzeczy z założenia ogólnodostępne w większości, jeśli nie we wszystkich sklepach.. Wystarczy jednak popatrzeć na wcześniejsze, również Williamsona, która była dostępna na dwa tygodnie przed tą ogólnodostępną w dwóch czy trzech miastach w Polsce i podobnie jak wszystkie poprzednie rozeszła się w ciągu pierwszych minut, jeśli nie sekund..
omg, to chyba gorzej niz na wyprzedazach w Inditexie Nie mialam pojecia, ze tak to wyglada
w ogole nawet juz nie pamietam jakie byly te poprzednie limitowane kolekcje, marimekko tez dlugo wisiala i nawet dotrwala do wyprzedazy.
Comme les garsons?
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:39   #63
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
omg, to chyba gorzej niz na wyprzedazach w Inditexie Nie mialam pojecia, ze tak to wyglada
w ogole nawet juz nie pamietam jakie byly te poprzednie limitowane kolekcje, marimekko tez dlugo wisiala i nawet dotrwala do wyprzedazy.
Comme les garsons?
O wiele gorzej Ludzie ustawiali się w długiej kolejce do wejścia już na godzinę, dwie przed otwarciem, w momencie gdy drzwi się otwierały, wszyscy rzucali się do środka, przepychając się i biegnąc na wyścigi do stołów najczęściej z przygotowanymi torbami, co by jak najwięcej za jednym zamachem do niej wrzucić.. Nie obyło się oczywiście bez przepychanek i wyrywania sobie rzeczy
W większości oczywiście te rzeczy w przeciągu kilku godzin trafiały na all.
Ja pamiętam Karla Lagerfelda, Victor&Rolf, Roberto Cavalli, Matthew Williamsona, Commes des Garcones i z tych bardziej ogólnodostępnych Madonnę i II kolekcję Matthew Williamsona

Teraz w grudniu a później w lutym mają być dwie kolekcje Soni Rykiel
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:45   #64
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
O wiele gorzej Ludzie ustawiali się w długiej kolejce do wejścia już na godzinę, dwie przed otwarciem, w momencie gdy drzwi się otwierały, wszyscy rzucali się do środka, przepychając się i biegnąc na wyścigi do stołów najczęściej z przygotowanymi torbami, co by jak najwięcej za jednym zamachem do niej wrzucić.. Nie obyło się oczywiście bez przepychanek i wyrywania sobie rzeczy
W większości oczywiście te rzeczy w przeciągu kilku godzin trafiały na all.
Ja pamiętam Karla Lagerfelda, Victor&Rolf, Roberto Cavalli, Matthew Williamsona, Commes des Garcones i z tych bardziej ogólnodostępnych Madonnę i II kolekcję Matthew Williamsona

Teraz w grudniu a później w lutym mają być dwie kolekcje Soni Rykiel
ja wlasnie na to licze, choc zalezy jakich cen sobie zazycza
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 19:54   #65
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
ja wlasnie na to licze, choc zalezy jakich cen sobie zazycza
Tego to akurat jestem pewna, że będą
A ceny pewnie od przynajmniej o połowę większe..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 09:36   #66
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

czekam na wasze zdjecia, a tymczasem ogarnelo mnie zniechecenie, po obejrzeniu tych: ...

nieudane zdjecia? podroby?

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-11-14 o 09:38
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 09:49   #67
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Przecież to zwykła masówka dla ludzi mających bezkrytycznie kupować ochłapy od projektantów, tylko dlatego, że to od tych "nazwisk", a na prawdziwe wersje luksusowe ich nie stać, więc czego się spodziewać, szału jakiegoś?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 09:51   #68
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
czekam na wasze zdjecia, a tymczasem ogarnelo mnie zniechecenie, po obejrzeniu tych: ...

nieudane zdjecia? podroby?
z allegro je wygrzebałas? n0o naprawde nieciekawe

przegladajac allegor widz ei ciekawsze zdjecia, ale ja nei zaluje ze nie poszłam
__________________
Żona

Zakochana

Edytowane przez BBlondyneczkAA
Czas edycji: 2009-11-14 o 09:53
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:01   #69
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

bo allegro ma zdjecia katalogowe
nie, z ebaya

vixen za te pieniadze.. wykonania batyckiego, tego bym sie spodziewala, ale moge sie mylic
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:01   #70
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
czekam na wasze zdjecia, a tymczasem ogarnelo mnie zniechecenie, po obejrzeniu tych: ...

nieudane zdjecia? podroby?
O matko co za shit
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:16   #71
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
vixen za te pieniadze.. wykonania batyckiego, tego bym sie spodziewala, ale moge sie mylic
Ale po co maja być porządnie wykonane, z dobrych materiałów, jak ludziska i tak kupią byle co za ogromną cenę, bo ma metkę?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 10:47   #72
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

I jak dziewczyny, kto był, jak wrażenia?
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:51   #73
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

tzn, ze ... zaspalas?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:53   #74
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
I jak dziewczyny, kto był, jak wrażenia?
Juz po zakupach?
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 11:26   #75
pissanka
Raczkowanie
 
Avatar pissanka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do pissanka
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

ja byłam
standardowo miałam problem ze wstaniem ( zasnelam po 3 w nocy) ale jużo 8.20 byłam w Galerii Krakowskiej.
Ucieszyłam się że ludzi wcale nie ma tak dużo, a jednak... dostałam bransoletkę na 3 wejście, czyli co najmniej 40 osób stało przede mną... ze stresem oglądałam to, co działo się w strefie z akcesoriami (wydzielony mały obszar z biżuterią, butami, szalami i torebkami),
ale udało się kupiłam dokładnie takie buty jakie chciałam, choć z czerwonych szpilek zostało tylko 38 i troszkę są małe...

Poza faktem, że jak idiotki stałyśmy godzinę pod sklepem sieciowym :P było całkiem miło: cukiereczki, czekolada wedla, mnóstwo dziewczyn z obsługi, kulturka... po otwarciu drzwi standardowo kobiety rzuciły się na ubrania i prawie wszystko od razu zniknęło. Później wszyscy grzecznie stali w kolejce do wydzielonej strefy, obsługiwanej przez co najmniej 20 osób lol

Wpuszczali po 20 osób wg kolorów opasek na 10 minut, koniec czasu sygnalizowali dzwonkiem abyśmy się mogli w pełni poczuć jak naiwne owieczki :P

ale kupiłam swoje buty i jestem zakochana, za 299zł takie cuda! nie wierzę

zawsze wiedziałam że przeznaczone mi jest zostanie butoholiczką, ale dopiero teraz pierwszy raz mam na sobie designerskie buty i czuję się z tym wspaniale

oczywiście że nie są takiej jakości jak te z drogich butików. ale są ze skóry, są starannie wykonane i wszędzie mają logo Jimmy Choo Mają ładne pudełko które zawiera nawet niebieski woreczek z logo :p. Kupiłam też czarny skórzany portfel dla mamy za 150zł, i mały czarny okrągły portfelik. zdjęcia są brzydkie, w rzeczywistości wszystko było ładne. nie powalało na kolana jakością, ale myślę że naprawdę warto wydać te pieniądze jeśli się lubi taki dizajn i metkę

mierzyłam skórzaną kurteczkę i była bardzo ładna i z pięknej skóry, choć śmiesznie układała się na plecach.
brązowa duża torba za 799zł była wspaniała, ale kiedy wychodziłam po 11 były jeszcze co najmniej 3, chyba nikt ich nie brał! na cudowną torebeczkę za 299zł już mi nie wystarczyło, zresztą to przesada dla mnie wydać tyle na małą torebkę....

a moje buty (czarne sandałki z ćwiekami) - cóż, są piękne! mam w nich nogi do nieba w życiu nie miałam na sobie szpilek z takim obcasem, poza tym są chwiejne, dobrze że jest jesień - mam dużo czasu żeby nauczyć się w nich chodzić )
czerwonych jeszcze nie mierzyłam, padam ze zmęczenia i chyba idę spać, emocje mi opadły...niewiarygodne co kobiety są w stanie zrobić dla butów! następnym razem chciałabym kupować buty tej marki w luksusowych warunkach powiedzmy w Mediolanie, tylko jakąś kaskę muszę wykreować hahah....

pozdrawiam sceptyczki i osoby które dziś kupowały w galerii krakowskiej!

(poza panami którzy stali przy samych drzwiach i po 5 minutach od otwarcia strefy z akcesoriami wyszli z 5 opakowaniami butów i wracali po więcej... :/ )

Edytowane przez pissanka
Czas edycji: 2009-11-14 o 11:30 Powód: poprawa literówek, zbyt chaotycznie pisałam ;)
pissanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 11:46   #76
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Ja też byłam

Udało mi się kupić wszystko, co chciałam, chociaż muszę przyznać, że troszkę rozczarowało mnie wykonanie i wygląd na żywo niektórych rzeczy.. Niemniej było kilka pozycji godnych uwagi

W Warszawie jak mniemam ludzi było najwięcej, zaraz po otwarciu sklepu wszyscy rzucili się do stojaków z ubraniami. Mnie osobiście najbardziej zależało na butach i dodatkach więc nawet się nie przepychałam.. (podobała mi się jedna sukienka, ale mimo wszystko nie dałabym za nią tyle, zwłaszcza że materiał i wykonanie typowe dla H&M ) wolałam ustawić się bliżej w kolejce do strefy zamkniętej

Pozytywnym zaskoczeniem była naprawdę dobra organizacja
Szkoda tylko, że ubrania też nie były w drugiej strefie zamkniętej
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 11:58   #77
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

ciekawe kto kupi taką torebkę za 1100zł http://www.allegro.pl/item817887237_...t.html#gallery
przecież dołoży się trochę i można na wyprzedaży orginał kupić a nie średnią jakość
http://www.allegro.pl/item817913283_...i.html#gallery albo kolczyki za stówę, ludzie naprawdę powariowali

a tego trochę nie kapuję: http://www.allegro.pl/item814589693_...ransaleta.html ludzie licytują od czwartku w przecież premiera dzisiaj, więc ktoś założył że tę bransoletkę uda mu się zdobyć czy co?!
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2009-11-14 o 12:00
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 12:01   #78
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

akurat te dwie pozycje nie sa zahcwycajace

mnie sie podoba ta zeberka na lancuszku i botki

a wiecie co mnei zdziwilo ostatnio w h&m? w kolekcji jimmy choo jest taka kurtka bluza sportowy kroj z cekinow.. ja identyczna znalazlam wlasnie w h&m, ale na zwyklym dziale

mogliby sie postarac nie powtarzac swoich wlasnych wzorow

moze ta bransa "spadla z transportu"
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 12:03   #79
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

haha, to ja wczoraj byłam na zakupach w G.Krakowskiej i nawet nie wiedziałam, że to akurat dziś taki szał no cóż, chyba jeszcze nie zasługuję na miano 'fashion victim'
wg mnie zbyt wygórowane ceny jak na ciuszki z H&M, ich wygląd ( w tym stylu można znaleźć wiele egzemplarzy) oraz jakość (raczej nikt nie oczekuje takiej jakości, jaką mają 'prawdziwe' szpilki od JChoo przykładowo?
gdybym bez żalu mogła wydawać taką kasę, to raczej składałabym starannie grosik do grosika i szarpnęłabym się na oryginalne JChoo ;-)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 12:06   #80
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

ja bym kupila, ale za cene sklepowa, oczywiscie nie wszystko, bo kozaki za kolano znalazlam w uk za pol ceny h&m... za to ceny z all sa chore
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 12:59   #81
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

byłam...widziałam...dotkn ęłam.... i z całą odpowiedzialnością stwierdzam że zdjęcia chociażby z ebaya wogóle nie oddają uroku co niektórych rzeczy.... zgodzę się opiniami że co niektóre są wykonane typowo dla h&m ale buty naprawdę z dbałością o najmniejsze detale... podeszwy są wszędzie ze skóry bardzo podobne do tych jakie mam w oryginalnym choo Torebki nie wszystkie ale duża więkoszść tez bardzo starannie wykonana... za taką cenę skusiłam się na dwie w panterkę i zebrę Cóż osobom które nie widziały na żywo tylko oceniają po zdjęciach kiepskiej jakości radze się zastanowić...to tak jak mówić że Seszele są brzydkie mimo że się tam nie było...eh..co innego oczywiście jak komuś się wzór nie podoba...pozdrawiam
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:03   #82
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

moge ocenic jedynie po zdjeciu, a jak widze takie, to jest to kubel zimnej wody dla mnie, bo zamierzalam cos na allegro kupic
caly czas sie zastanawiam, ale zobacze jak beda wygladac ceny
podeszwy ze skory trzeba podzelowac jesli nei chcesz zeby but sie rozpadl, to nie jest taki duzy plus
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 15:02   #83
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Również uważam, że zdjęcia real zamieszczone w tym wątku nie oddają rzeczywistego wyglądu przynajmniej niektórych rzeczy
Oczywiście są w tej kolekcji egzemplarze bardziej, ale i mnie udane.
Niemniej ja jestem zdanie, że wykonanie niektórych rzeczy jest naprawdę dobre jak na H&M (tu mam na myśli zwłaszcza buty i niektóre torebki).

Dla mnie osobiście wspomniana już tutaj biżuteria w ogóle nie była warta swojej ceny, biorąc pod uwagę że bransoletka czy kolczyki już w sklepie kosztowały 79/99/129/149 zł

Także podany przykład aukcji z nimi w roli głównej wcale nie jest jeszcze przykładem jakiejś wygórowanej ceny Wprost przeciwnie, sprzedający raczej stosunkowo niewiele sobie doliczył, ale pewnie ma świadomość, że za niewiele więcej to sprzeda..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 15:28   #84
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

oooo pojawily sie na ebayu inne zdjecia tej torebeczki zebry na lancuchu ... ojj
chce

ale ta z gwiazdka na kazdym wyglada jak z bazaru na niemiecka dyskoteke
ona naprawde byla taka nieudana? w kolekcji strasznie mi sie podobala

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-11-14 o 15:33
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 15:34   #85
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Na allegro aż sie gotuje! Są już do kupienia buciku i inne rzeczy. Osobiscie wpadły mi w oko balerinki i rzymianki. Fajne są tez szpilki i sukienka. Ale i tak nie kupiłabym tych rzeczy, bo sa za drogie, a raczej wydaje mi się, że zrobione są tak na odwal sie. Nie chodzi o wykonanie itd, tylko o sam projekt. Wiadomo kolekcja do sieciówek a nie domów mody np w Paryżu ;-)
A Wy co myślicie?
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka

Edytowane przez PaulinaMigotka
Czas edycji: 2009-11-14 o 15:38
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:08   #86
maarlenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 218
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

buciki w zeberkę plus ćwieki do tego są super.Patrzyłam właśnie na All... ceny tych wszystkich ciuszków i są z kosmosu,Baleriny za 450zl???Nie, dziękuję...
maarlenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 04:37   #87
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

To może ja coś dodam, troche późno ale lepiej niż wcale, dopiero wróciłąm z wyprawy, w stanie że tak powiem ciut "masakrycznym", ale wizaż to uzależńienie i zanim pójdę spać no poprostu muszę

Tak więc, w sumie to nie do końca kupiłam to na co sie czaiłam, ale tylko dlatego, że jakosć rzeczy byłą zupełnie inna niż by sie wydawało. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie buty - naprawdę wyglądały sto razy lepiej niż na zdjeciach promocyjnych, ale za to torebki... W wiekszości jakos niedorobione Myślałam będąc jeszcze w domu o tej panterkowej bo na zdjeciach wyglądała ślicznie, ale w realu... Patrząc na jej zdjecie z plakatu i na nią obok sie zaczęłam nawet zastanawiać czy to ta sama torebka, bo na zdjeciu była jakby z futerka, a wzór w centki dużo gęstszy i wyraźniejszy; natomiast w rzeczywistosci okazała sie być zamszowa a wzór jakiś nie ten (jak to nawet mój maz stwierdził "wygląda jak podróbka samej siebie" ). Ale od zakupu odciagneło mnie to że właśnie okazała się być z zamszu co z jej jasnym kolorem nie wrózyło nic dobrego (od łańcuszkowej z Zary narazie powstrzymuję sie przed zakupem takowych, wiadomo dlaczego) .

A zakupiłam czarne baleriny (super są wykonane, mięciutka skórka naturalna wewnątrz) i tą różową plastikową torebeczkę, akurat ona na zywo okazała się być jeszcze piękniejsza, idealna na wieczó, nie mogłam się jej oprzeć Nie zauważyłam czy ktoś już to pisał, ale miłym akcentem były dodawane do zakupów gratisy - czarne skórzane bransolety z nitami za 79,90, sygnowane Jimmy Choo (dzięki TŻ mam dwie )

Muszę też dodac że bardzo mile zaskoczyła mnie organizaca - wspomniane gorące czekolady, ciasteczka rozdawane kilkakrotnie, do tego dobre informowanie wszystkich o wszystkim, no i ta barierka sie dobrze sprawdziła, mozna było spokojniej stać bez nacisku tłumu.

Podsumowujac, jestem bardzo zadowolona, tymbardziej że mi i TŻ ktoś sam od siebie podarował trzy stówy za samo podanie przy okazji ze strefy tych kozaczków za kolano

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2009-11-16 o 05:35 Powód: dopisek
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 08:38   #88
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Tak więc, w sumie to nie do końca kupiłam to na co sie czaiłam, ale tylko dlatego, że jakość rzeczy byłą zupełnie inna niż by sie wydawało. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie buty - naprawdę wyglądały sto razy lepiej niż na zdjeciach promocyjnych, ale za to torebki... W wiekszości jakos niedorobione Myślałam będąc jeszcze w domu o tej panterkowej bo na zdjeciach wyglądała ślicznie, ale w realu... Patrząc na jej zdjecie z plakatu i na nią obok sie zaczęłam nawet zastanawiać czy to ta sama torebka, bo na zdjeciu była jakby z futerka, a wzór w centki dużo gęstszy i wyraźniejszy; natomiast w rzeczywistosci okazała sie być zamszowa a wzór jakiś nie ten (jak to nawet mój maz stwierdził "wygląda jak podróbka samej siebie" ). Ale od zakupu odciagneło mnie to że właśnie okazała się być z zamszu co z jej jasnym kolorem nie wrózyło nic dobrego (od łańcuszkowej z Zary narazie powstrzymuję sie przed zakupem takowych, wiadomo dlaczego) .

A zakupiłam czarne baleriny (super są wykonane, mięciutka skórka naturalna wewnątrz) i tą różową plastikową torebeczkę, akurat ona na zywo okazała się być jeszcze piękniejsza, idealna na wieczór, nie mogłam się jej oprzeć Nie zauważyłam czy ktoś już to pisał, ale miłym akcentem były dodawane do zakupów gratisy - czarne skórzane bransolety z nitami za 79,90, sygnowane Jimmy Choo (dzięki TŻ mam dwie )
Dla mnie szczególnie miłym zaskoczeniem był wygląd tych szpilek, które były w dwóch wersjach kolorystycznych: czarne i chabrowe. Na zdjęciach wyglądały lekko tandetnie, ale w rzeczywistości ślicznie, zwłaszcza na stopie Szkoda, że były takie wysokie i przez to bardzo mało praktyczne

Balerinki mam nawet w domu, tylko że w zeberkę i potwierdzam, że są bardzo miękkie i fajnie wykonane. Szkoda tylko, że na mnie za szerokie

Co do tej torebki w panterkę, to już nawet nie chce mi się nic na ten temat pisać.. Zła byłam strasznie, bo myślałam, że będzie wykonana tak jak ta moja z włosia z Zary (zdjęcie w załączniku)

A co do gratisów, to dawali je do wszystkich zakupów niezależnie od sumy? I czy można było dostać bransoletkę czy jeszcze coś innego z biżuterii?
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 08:44   #89
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dla mnie szczególnie miłym zaskoczeniem był wygląd tych szpilek, które były w dwóch wersjach kolorystycznych: czarne i chabrowe. Na zdjęciach wyglądały lekko tandetnie, ale w rzeczywistości ślicznie, zwłaszcza na stopie Szkoda, że były takie wysokie i przez to bardzo mało praktyczne

Balerinki mam nawet w domu, tylko że w zeberkę i potwierdzam, że są bardzo miękkie i fajnie wykonane. Szkoda tylko, że na mnie za szerokie

Co do tej torebki w panterkę, to już nawet nie chce mi się nic na ten temat pisać.. Zła byłam strasznie, bo myślałam, że będzie wykonana tak jak ta moja z włosia z Zary (zdjęcie w załączniku)

A co do gratisów, to dawali je do wszystkich zakupów niezależnie od sumy? I czy można było dostać bransoletkę czy jeszcze coś innego z biżuterii?

No, z tą torebką w panterkę i tymi w zeberkę to faktycznie, szkoda, ciekawe dlaczego nie zrobili ich z tego włosia co buty (nawet myślałam po zdjęciach że właśnie buty są zamszowe a torebki z włosia a było odwrotnie)
Ładna ta Twoja z Zary, teraz też mają takie ciut w stylu Chanel panterkowe z futerkiem na łańcuszku w Zarze, nie wiem czy widziałaś?

A te bransoletki, to chyba dawali do wszystkiego, ja najpierw kupiłam buty i dali mi sami od siebie mówiąc ze to prezent (one były w tych małych papierowych torebeczkach co z początku stały przy drzwiach), a potem mój TŻ płacił za torebkę i również dostał
A co, ty nie dostałaś?

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2009-11-16 o 08:46
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 09:10   #90
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: JIMMY CHOO for H&M - ktoś się wybiera (ankieta)??

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość

No, z tą torebką w panterkę i tymi w zeberkę to faktycznie, szkoda, ciekawe dlaczego nie zrobili ich z tego włosia co buty (nawet myślałam po zdjęciach że właśnie buty są zamszowe a torebki z włosia a było odwrotnie)
Ładna ta Twoja z Zary, teraz też mają takie ciut w stylu Chanel panterkowe z futerkiem na łańcuszku w Zarze, nie wiem czy widziałaś?

A te bransoletki, to chyba dawali do wszystkiego, ja najpierw kupiłam buty i dali mi sami od siebie mówiąc ze to prezent (one były w tych małych papierowych torebeczkach co z początku stały przy drzwiach), a potem mój TŻ płacił za torebkę i również dostał
A co, ty nie dostałaś?
Ale przecież buty też nie są z włosia A przynajmniej nie szpilki ani nie balerinki w zebrę Chociaż ja utrzymuję, że chociażby na tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=lwrsG7siYA0 wszystkie te rzeczy na takie wyglądały

Tą z Zary z nowej kolekcji kojarzę. Dobrze, że mi się aż tak nie spodobała, bo jej cena to około 800 zł
Ze swojej też jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza że do kompletu mam też balerinki w panterkę, również z włosia (brakuje mi tylko paska, którego nie zdążyłam kupić.. ) i ich wykonanie jest naprawdę super Spodziewałam się, że ta w panterkę sygnowana Jimmy Choo też będzie z podobnego materiału, dlatego tak mi na niej zależało, ale cóż..

Dostałam, tylko zastanawiałam się, czy dawali do każdego zakupy czy od jakiejś sumy My też płaciliśmy na dwa rachunki, ale dostaliśmy jedną bransoletkę..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.