Plotkowy dla Dietetyczek :) VI - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 18:37   #91
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Ewuś jeszcze raz wszystkiego najlepszego Kochana ! czego tylko sobie zapragniesz
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:09   #92
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
super że się bawiliście świetnie nie ma to jak fajna rodzinka to jest prawda!!

ja też muszę zacząć ćwiczyć w końcu bo do mojej idealnej chudości już mi zaczyna być daleko Ewa ja cie prosze nie zaczynaj chudzinko!

Poza tym w środę mam rozmowę w sprawie stażu mam nadzieję że będziecie trzymać kciuki bo to dla mnie bardzo ważne
jasne,ze bedziemy!!!!

miłego dnia
pisalam na FB juz ale napisze tu tez - STOOOOOO LAT!!! szczescie,zdrowia i spelnienia marzen
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Agolku, ciesye sie, ze wypad nalezal do udanych . Co do sushi to kilkakrotnie robilam sama i niczemu nie ustepuje takiemu z restauracji
nooo super sprawa prawda?i nawet nie tak ciezko sie robi wogole

Madame znowu nie moge cie zacytowac?moze za duzo wypowiedzi dluguch i dlatego?.. w kazdym razie sushi mzesz vege przeciez sprobowaC?my zrobilismy z wedzonym lososiem tez i wyszlo pyyyycha!

hej kochane,
ja po pracy posprzatalam w domu, wykapalam sie,nadrobilam zaleglosci na necie,zrobilam lunch na jutro i zaraz ide spac bo poprostu oczy mi sie zamykaja calkiem.. padnieta jestem dzis,zero energii. Diety dzien 2 dzis, glodna jestem troche ale smigama zaraz do gory zeby mnie nie ciagnelo.Dostalam z polski Shape'y i nadrabiam zaleglosci ale pewnie po 20 min zasne

dobranoc
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 08:54   #93
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość


jeeeezu dziewczyny, przestańcie, nie wierzę Wam ani trochę w to "zapuszczenie"...
Ja to powinnam coś ze sobą zrobić...:P
zapuszczenia na pierwszy rzut oka nie widać, ale mięśnie zastane, a tak nie powinno być
chociaż ja nie wiem szczerze jak mam ćwiczyć, bo kolana ledwie na jakiekolwiek poruszanie się mi pozwalają
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
a to TŻ brzydal bacikiem mu albo wałkiem coby się opamiętał :P
Mam nadzieję, że przeprosił pięknie i należycie
bardzo mnie przepraszał... w sumie wiem ze nie zrobił tego specjalnie ale jednak no w każdym razie taki mu wykład zrobiłam ze już mam nadzieję ze się będzie pilnował
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
ja będę trzymać kciuki z caaaaałej siły, wierzę w Twoj urok i kompetencje, na pewno pójdzie świetnie





Cytat:
Napisane przez cher Pokaż wiadomość


a w ogóle cześć Dziewczyny! jak dobrze Was znowu widzieć [czytać!] iii!
pisz częściej!!
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ja po pracy posprzatalam w domu, wykapalam sie,nadrobilam zaleglosci na necie,zrobilam lunch na jutro i zaraz ide spac bo poprostu oczy mi sie zamykaja calkiem.. padnieta jestem dzis,zero energii. Diety dzien 2 dzis, glodna jestem troche ale smigama zaraz do gory zeby mnie nie ciagnelo.Dostalam z polski Shape'y i nadrabiam zaleglosci ale pewnie po 20 min zasne
Ty też jesteś chudzina tak naprawdę, więc nie przesadzaj z tą dietą


Dziękuję Wam jeszcze raz za wszystkie piękne życzenia tutaj, na NK na FB... Naprawdę się wzruszyłam bardzo Jesteście kochane

W ogóle bardzo dużo życzeń wczoraj dostałam, aż się zdziwiłam wiem ze to pewnie w większej części "wina" NK, bo osoby które by w ogóle nie wiedziały ze mam urodziny nawet do mnie pisały, no ale i tak mi było miło

TŻ za to mnie wziął na urodzinowy obiad do knajpki i ogólnie spędziliśmy miło dzień i wieczór

Teraz powrót do codzienności do sklepu i na pocztę trzeba iść...

miłego dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:34   #94
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Witajcie Kochane!

Ja juz w domku. Po pracy zrobilam male zakupy, ugotowalam obiad i odpoczywam. Miala zajrzec do mnie kolezanka, ale cos jej wypadlo, tak wiec mam wolny wieczorek .
Jakas snieta jestem dzisiaj, masakra normalnie..

buziaki

Edytowane przez yerba
Czas edycji: 2009-11-17 o 17:35
yerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 23:44   #95
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość

Ja juz w domku. Po pracy zrobilam male zakupy, ugotowalam obiad i odpoczywam. Miala zajrzec do mnie kolezanka, ale cos jej wypadlo, tak wiec mam wolny wieczorek .
Jakas snieta jestem dzisiaj, masakra normalnie..

buziaki
ja tez śnięta trochę

I u mnie również nic ciekawego. Szykuję party urodzinowe na piątek, wysyłam zaproszenia, myślę co do jedzenia zrobić

Dobrej nocki
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:18   #96
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Witam kochaniutkie

A co Wy takie wszystkie padniętę, cooo? Mam nadzieje, że dzisiaj już pełne energii


A ja dzisiejszy dzień spędzam dosyć aktywnie Do 14 zajęcia.. miałam egzamin z tej nieszczęsnej gnozji i... z częsci zamkniętej 4 a z otwartej 5 Nic nie dałam rady ściągnąć, bo facecina stałnął obok mnie i zadowolony
No, ale wracając. Tak po cichu to urwałam się z zajęć, bo już nie mogłam tam wytrzymać, ale tylko pół godziny przed końcem, więc się nie liczy ;D
Zrobiłam duuuże zakupy, musiałam kupić produkty na sałatkę (gyyyyrooos ) no i zabrałam się za robienie ^^ Już się chłodzi na parapecie (bo lodówka taka mała, że ta ogromna micha się nie zmieści ) Wysprzątałam calutki pokój, teraz jest błysk i tak myślę co by tu. Nie wiem czy ze mną coś nie tak, ale ciągnie mnie do ksiązek Chyba naucze się standardów z mcdonalda bo wypadałoby w końcu jakiegoś KOS'a zaliczyć (KOS to taki egzamin ze znajomosci standardów).
W niedzielę wybieram się na Zmierzch:Księżyc w nowiu, razem z TŻ-em Chciałam na piatek, ale WSZYSTKIE BILETY wyprzedane. Jutrojest fajny seans Zmierzch + premiera , ale co? Tez wszystko wyprzedane ;/ Z ciekawosci spojrzałam na inne miasta gdzie cinema city się mieści. NIGDZIE, w całej POLSCE już nie ma biletów Oszalely ludzie;D


Lecę pobuszować po wizażu i może niebawem za coś się wezmę



Cmok
__________________

życiowy parkiet bywa śliski

Edytowane przez nefre
Czas edycji: 2009-11-18 o 16:20
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:48   #97
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Witam kochaniutkie

A co Wy takie wszystkie padniętę, cooo? Mam nadzieje, że dzisiaj już pełne energii
dziś już nie było wyjścia


Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
W niedzielę wybieram się na Zmierzch:Księżyc w nowiu, razem z TŻ-em Chciałam na piatek, ale WSZYSTKIE BILETY wyprzedane. Jutrojest fajny seans Zmierzch + premiera , ale co? Tez wszystko wyprzedane ;/ Z ciekawosci spojrzałam na inne miasta gdzie cinema city się mieści. NIGDZIE, w całej POLSCE już nie ma biletów Oszalely ludzie;D
dlatego nie chodzę na premiery wolę obejrzeć film w spokoju a nie przy pełnej sali

Właśnie wróciłam z tej rozmowy kwalifikacyjnej i w sumie nic nie wiem bo szef musi ze wspólnikiem pogadać i jutro ma zdzwonić, więc możecie nadal trzymać kciuki

A teraz jadę do TŻ-a się odstresować, wracam jutro rano


miłego wieczorku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 17:55   #98
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

hejjjjjj
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Madame znowu nie moge cie zacytowac?moze za duzo wypowiedzi dluguch i dlatego?.. w kazdym razie sushi mzesz vege przeciez sprobowaC?my zrobilismy z wedzonym lososiem tez i wyszlo pyyyycha!
no co Ty? kurcze, sushi wege zawsze wydawało mi się abstrakcją. Myślałam raczej w kategoriach: sushi=ryba
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
zapuszczenia na pierwszy rzut oka nie widać, ale mięśnie zastane, a tak nie powinno być
chociaż ja nie wiem szczerze jak mam ćwiczyć, bo kolana ledwie na jakiekolwiek poruszanie się mi pozwalają
może by tak nordic walking?
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
bardzo mnie przepraszał... w sumie wiem ze nie zrobił tego specjalnie ale jednak no w każdym razie taki mu wykład zrobiłam ze już mam nadzieję ze się będzie pilnował
no jak zrobiłaś porządny wykład to na pewno zapamięta
Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Jakas snieta jestem dzisiaj, masakra normalnie..
ja jestem śnięta 24 na 7 i mam straszne przeczucie, że ten stan zmieni się dopiero wraz z nadejściem wiosny :P
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
I u mnie również nic ciekawego. Szykuję party urodzinowe na piątek, wysyłam zaproszenia, myślę co do jedzenia zrobić
mmmm domóweczka się szykuje, fajowo...
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
A ja dzisiejszy dzień spędzam dosyć aktywnie Do 14 zajęcia.. miałam egzamin z tej nieszczęsnej gnozji i... z częsci zamkniętej 4 a z otwartej 5 Nic nie dałam rady ściągnąć, bo facecina stałnął obok mnie i zadowolony
No, ale wracając. Tak po cichu to urwałam się z zajęć, bo już nie mogłam tam wytrzymać, ale tylko pół godziny przed końcem, więc się nie liczy ;D
Gratuluję ocenek
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Zrobiłam duuuże zakupy, musiałam kupić produkty na sałatkę (gyyyyrooos ) no i zabrałam się za robienie ^^ Już się chłodzi na parapecie (bo lodówka taka mała, że ta ogromna micha się nie zmieści ) Wysprzątałam calutki pokój, teraz jest błysk i tak myślę co by tu. Nie wiem czy ze mną coś nie tak, ale ciągnie mnie do ksiązek Chyba naucze się standardów z mcdonalda bo wypadałoby w końcu jakiegoś KOS'a zaliczyć (KOS to taki egzamin ze znajomosci standardów).
A jak to wygląda, każdy zalicza to sobie kiedy chce i coś mu to w ogóle daje? Nie wiedziałam, że w Macu są takie egzamy..
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
W niedzielę wybieram się na Zmierzch:Księżyc w nowiu, razem z TŻ-em Chciałam na piatek, ale WSZYSTKIE BILETY wyprzedane. Jutrojest fajny seans Zmierzch + premiera , ale co? Tez wszystko wyprzedane ;/ Z ciekawosci spojrzałam na inne miasta gdzie cinema city się mieści. NIGDZIE, w całej POLSCE już nie ma biletów Oszalely ludzie;D
No poszaleli ludziska jak nic Ja wybiorę się pewnie dopiero gdy przeczytam książkę, a zanim przeczytam to już pewnie dawno nie będzie tego w kinach hahah
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z tej rozmowy kwalifikacyjnej i w sumie nic nie wiem bo szef musi ze wspólnikiem pogadać i jutro ma zdzwonić, więc możecie nadal trzymać kciuki
mam nadzieję, że pójdzie gładko, a jeśli nie to że okaże się, że to jakiś słaby staż i dobrze, że go nie dostałaś
Mam nadzieję, że jutro już będziesz wiedziała na czym stoisz
Miłego odstresowywania się u teżeta

Ja jakąś niecałą godzinkę temu wróciłam z zajęć, trochę odpoczęłam no i chcąc nie chcąc (zdecydowanie bardziej "nie chcąc" :P) muszę brać się do nauki na jutrzejsze koło, echhh...
Nauce jak zwykle będą towarzyszyć długie i częste przerwy więc pewno zajrzę tu niebawem, buziaaaaki
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:08   #99
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Ale u mnie dziś pogoda. Wieje tak, że mi się parasol rozwalił

U mnie nic nowego, praca, po pracy zakupy + mały wypad na piwko. Poza tym nadal jestem nieco śnięta, więc zaraz chyba się wybiorę do wanny i poczytam książkę w łóżku. Na nic innego już mnie dzisiaj nie stać..


dobranoc
yerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 15:28   #100
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Jestem wściekła!!!!!!!!!!
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 15:55   #101
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Ale u mnie dziś pogoda. Wieje tak, że mi się parasol rozwalił

U mnie nic nowego, praca, po pracy zakupy + mały wypad na piwko. Poza tym nadal jestem nieco śnięta, więc zaraz chyba się wybiorę do wanny i poczytam książkę w łóżku. Na nic innego już mnie dzisiaj nie stać..


dobranoc
u nas też wczoraj wiało jak diabli grrr...
mam nadzieję, że dziś masz trochę więcej energii...

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Jestem wściekła!!!!!!!!!!
co się stało Słonko?

__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 16:44   #102
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

może by tak nordic walking?
myślalam o tym nawet moi rodzice mają kijki

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

mmmm domóweczka się szykuje, fajowo...
domóweczka a później wyjście na miasto



Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Ale u mnie dziś pogoda. Wieje tak, że mi się parasol rozwalił
ooo a na południu ładnie całkiem i nawet tak jakby ciepławo



Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Jestem wściekła!!!!!!!!!!
co się stało Kochana?


Dostałam ten staż
dziś się cały dzień stresowałam, bo czekałam na telefon. Dobrze ze miałam masę sprzątania i gotowania przed jutrzejszą imprezą bo inaczej bym chyba z nerwów zeszła zwłaszcza ze szef dopiero ok 17 zadzwonił
No w każdym razie jutro się pójdę dowiedzieć w tym biurze, które to wszystko koordynuje czy mogę od grudnia zacząć Tymczasem zaczyna mi się obowiązkowe szkolenie które muszę odbyć przed stażem, będzie trwało od jutra do 30 listopada, z przerwami w sumie 5 dni. Zacznę się przyzwyczajać dzięki temu do wstawania w miarę wczesnego

Wracam do kuchni

miłego wieczorku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 17:07   #103
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Jak raz na miesiąc nie wywrócę sie na prostej przed tłumem ludzi i nie polecę jak pionek na chodnik i wszystko mi nie wypadnie z ręki i nie potragam sobie jeansów to jest cud! Niestety, cudów nie ma. Dzisiaj znowu wtopa przed manhattanem (centrum handlowym). Myślałam, że się ze wstydu spalę.


Ehhhh




Ewuś- gratuluję stażu!
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 19:51   #104
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Ale u mnie dziś pogoda. Wieje tak, że mi się parasol rozwalił
moja sąsiadka dziś drzwi od korytarza nie mogła otworzyć tak wiało.

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Jak raz na miesiąc nie wywrócę sie na prostej przed tłumem ludzi i nie polecę jak pionek na chodnik i wszystko mi nie wypadnie z ręki i nie potragam sobie jeansów to jest cud! Niestety, cudów nie ma. Dzisiaj znowu wtopa przed manhattanem (centrum handlowym). Myślałam, że się ze wstydu spalę.


Ehhhh
oj Kochana przecież świat się nie wali przez to odrazu raz się żyje, nie masz się czym przejmować ;P każdy z nas ma jakieś wpadki przecież


dobry wieczór Słonka
u mnie wszystko w porządku, dawno nie czułam się tak dobrze mam nadzieję, że to samopoczucie mi pozostanie jeszcze przez długo.
jeszcze troszkę poWizażuję i idę spać, jutro ciężki dzień przede mną

miłej nocy
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:25   #105
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Wie, ze się nie wali, ale ja to niezdara jestem...Nienawidze tego u siebie... Ehh...
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 22:10   #106
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Jak raz na miesiąc nie wywrócę sie na prostej przed tłumem ludzi i nie polecę jak pionek na chodnik i wszystko mi nie wypadnie z ręki i nie potragam sobie jeansów to jest cud! Niestety, cudów nie ma. Dzisiaj znowu wtopa przed manhattanem (centrum handlowym). Myślałam, że się ze wstydu spalę.


Ehhhh

każdemu się mogło zdarzyć ja też jestem gapa.. tylko tych spodni szkoda



Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Ewuś- gratuluję stażu!


Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość

u mnie wszystko w porządku, dawno nie czułam się tak dobrze mam nadzieję, że to samopoczucie mi pozostanie jeszcze przez długo.
no to super, oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Wie, ze się nie wali, ale ja to niezdara jestem...Nienawidze tego u siebie... Ehh...


Skończyłam przygotowywać jedzenie na jutro. Goście mi się wykruszają, sezon chorobowy wita mam nadzieję ze mimo to impreza wypali

Powinnam iść spać ale mi się nie chce


coś Agolka dawno nie było to do niej niepodobne....
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 08:39   #107
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Ale u mnie dziś pogoda. Wieje tak, że mi się parasol rozwalił
dobranoc
u mnie to samo!! horror z tym deszczem i wiatrem!znowu powodzie itp..przynajmniej cieplo jest..

Ewus juz jestem! strasznie zajeta bylam przez te 2 dni a wczoraj pozno wrocilam. Gratuluje stazu!!!! super ze sie udalo ja zawsze mowie,ze ty zdolna jestes!

Nefre kazdemu sie zdarza! nie przejmuj sie tym. Pomysl,ze przynajmniej komus moze poprawilas bardzo zly i depresyjny humor a ci co sie smiali zlosliwie to pewnego dnia sami sie wywala i wtedy z nich sie beda smiali.. Karma..

witajcie,

jak fajnie,ze piatek!! przedwczoraj kumpel na film wpadl, wczoraj na zakupach po pracy bylam i poznow wrocilam a dzis po prayc sie umowilam z innym kumplem obejrzec jego mieszkanie nowe i potem do mnie na winko / film /pizze wpadniemy. Spokojny weekend dla mnie chyba. Zaproszona na sobote na impreze jestem ale chyba nie ide bo pogoda do bani/kasy brak/chce odpoczac. Ale zobaczymy jutro jak to sie wyklaruje

milego dnia i fantastycznego weekendu!!
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:26   #108
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

ooooo nie, Plotkowy na drugiej stronie, toż to skandal przecie!!!^^

Trzeba z tym skończyć
Agolku i co, poszłaś w koncu na imprezę czy relaksacyjna sobota w domowym zaciszu?
Ewuś jak tam imprezka urodzinowa, udana? Mam nadzieję, że było super i czekam na relację
Nefre, nie martw się, mi też takie masakry się przy tłumach obcych ludzi zdarzają, że szkoda gadać, i myślę, że każda z nas miewała tego typu sytuacje, trza się smiac Tylko spodni szkoda, ale podarte dzinsy sa sexy w sumie
Schism - z tego co widzę byłas w wwa na Placebo, jak wrażenia ?

Ja zmęczona jak zwykle, wczoraj w pracy siedziałam, a wieczor spedziłam z tz, tak na spokojnie Dzis znow praca, ciezko było, nie powiem... Dopiero co wrocilam, zjadlam i zaraz wybywam na kawe i spacerek z kolezanka... Strasznie boli mnie ostatnio kręgosłup i swierdzilam, ze częstsze spacery, a nie tylko dom(lezenie)-szkola(siedzenie)-praca(stanie) moga pomoc
A pozniejszym wieczorem spotkam się jeszcze z TZ pewnie, ale czuje, ze i tak szybko odpadnę
Jutro praca, wieczorem wstępnie umowilam sie z dawno nie widzianymi psiapsiółami, a w miedzyczasie cos naukowego chcę porobić

Buźka, miłego wieczoruuu wszystkim Kochanym Plotkarom
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...




Edytowane przez madame_apple
Czas edycji: 2009-11-21 o 18:27
madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:52   #109
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

Ewus juz jestem! strasznie zajeta bylam przez te 2 dni a wczoraj pozno wrocilam. Gratuluje stazu!!!! super ze sie udalo ja zawsze mowie,ze ty zdolna jestes!
dziękuję Kochana teraz to miałam szczęście po prostu, a czy jestem zdolna to się okaże w trakcie stażu



Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

jak fajnie,ze piatek!! przedwczoraj kumpel na film wpadl, wczoraj na zakupach po pracy bylam i poznow wrocilam a dzis po prayc sie umowilam z innym kumplem obejrzec jego mieszkanie nowe i potem do mnie na winko / film /pizze wpadniemy. Spokojny weekend dla mnie chyba. Zaproszona na sobote na impreze jestem ale chyba nie ide bo pogoda do bani/kasy brak/chce odpoczac. Ale zobaczymy jutro jak to sie wyklaruje
i jak? poszłaś na imprezkę?
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
ooooo nie, Plotkowy na drugiej stronie, toż to skandal przecie!!!^^
skandal wielki!

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Ewuś jak tam imprezka urodzinowa, udana? Mam nadzieję, że było super i czekam na relację
udana relacja poniżej
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Schism - z tego co widzę byłas w wwa na Placebo, jak wrażenia ?
o to samo chciałam spytać
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Ja zmęczona jak zwykle, wczoraj w pracy siedziałam, a wieczor spedziłam z tz, tak na spokojnie Dzis znow praca, ciezko było, nie powiem... Dopiero co wrocilam, zjadlam i zaraz wybywam na kawe i spacerek z kolezanka... Strasznie boli mnie ostatnio kręgosłup i swierdzilam, ze częstsze spacery, a nie tylko dom(lezenie)-szkola(siedzenie)-praca(stanie) moga pomoc
A pozniejszym wieczorem spotkam się jeszcze z TZ pewnie, ale czuje, ze i tak szybko odpadnę
Jutro praca, wieczorem wstępnie umowilam sie z dawno nie widzianymi psiapsiółami, a w miedzyczasie cos naukowego chcę porobić
jak zwykle aktywna

Helołłł
Ożyłam po imprezce Było super bałam się ze nie wypali, bo dużo osób z zaproszonych nie mogło przyjść (choroba, praca itp) ale ci co przyszli dopisali Najpierw siedzieliśmy u mnie w domku do 23, a później część się zmyła a z resztą poszliśmy do klubu i bawiliśmy się do 3 z hakiem
Dziś spałam pół dnia oczywiście, po czym się zebrałam i przyjechałam do rodziców. Dziś spokojny wieczór przy tv będzie, bo trochę zmęczona jestem jeszcze po tej imprezie

miłego wieczorku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 09:17   #110
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Przepraszam, że tak skrótowo ;*


Dziewczyny, wiem, że się nie przjemować, ale gdy widziałam te uśmieszki ludzi to ehhh
Ewuś Super, ze impreza się udała!



przepraszam od razu za krzyk: DZISIAJ IDĘ NA KSIĘZYĆ W NOWIU! <sika w gacie> ;D
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:31   #111
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ożyłam po imprezce Było super bałam się ze nie wypali, bo dużo osób z zaproszonych nie mogło przyjść (choroba, praca itp) ale ci co przyszli dopisali Najpierw siedzieliśmy u mnie w domku do 23, a później część się zmyła a z resztą poszliśmy do klubu i bawiliśmy się do 3 z hakiem
i niepotrzebnie się martwiłaś tylko

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
przepraszam od razu za krzyk: DZISIAJ IDĘ NA KSIĘZYĆ W NOWIU! <sika w gacie> ;D
też się wybieram, ale chyba raczej nie pojadę zbieram na kolczyka w języku, a jak tak dalej będę traciła pieniądze to nigdy nie uzbieram
opowiedz później jak się film podobał i czy warto obejrzeć.

dzieeeeń dobry
u mnie chyba wszystko w porządku nadal acz coś mam chęć zmienić w swym życiu bo powoli zaczyna się nudno robić
jak narazie to męczę się na przestawienie się na zdrowe odżywianie, dietka etc. w czerwcu bal gimnazjalny i do tego czasu teraz już naprawdę MUSZĘ schudnąć. z nóg koniecznie..
w ogóle mam wrażenie, że wróciły mi te wszystkie kg co straciłam już mnie szlak trafia bo nie mogę tego znieść i znów męczy mnie ta dieta.. no ale cóż, przemęczę się jakos
na dziś nawet żadnych ciekawych planów. jak ja nie lubię niedzieli

miłego dnia
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:47   #112
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Trzeba z tym skończyć
Agolku i co, poszłaś w koncu na imprezę czy relaksacyjna sobota w domowym zaciszu?

nie nie poszlam.. ponizej pisze dlaczego.. zreszta i tak za bardzo zmeczona bylam i chcialam dopoczac..

Strasznie boli mnie ostatnio kręgosłup i swierdzilam, ze częstsze spacery, a nie tylko dom(lezenie)-szkola(siedzenie)-praca(stanie) moga pomoc
Buźka, miłego wieczoruuu wszystkim Kochanym Plotkarom
ja mam to samo..tez musze zaczac sie ruszac, a ja tylko auto-dom.. ale kiedy ja mam sie ruszac jak caly dzien w pracy i wracam pozno zraana jak pies..

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ożyłam po imprezce Było super bałam się ze nie wypali, bo dużo osób z zaproszonych nie mogło przyjść (choroba, praca itp) ale ci co przyszli dopisali Najpierw siedzieliśmy u mnie w domku do 23, a później część się zmyła a z resztą poszliśmy do klubu i bawiliśmy się do 3 z hakiem
Dziś spałam pół dnia oczywiście, po czym się zebrałam i przyjechałam do rodziców. Dziś spokojny wieczór przy tv będzie, bo trochę zmęczona jestem jeszcze po tej imprezie

miłego wieczorku

ciesze sie,ze milo spedzilas czas nie ma to jak udana imprezka na podladowanie akumulatorkow..
Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
i
jak narazie to męczę się na przestawienie się na zdrowe odżywianie, dietka etc. w czerwcu bal gimnazjalny i do tego czasu teraz już naprawdę MUSZĘ schudnąć. z nóg koniecznie..
w ogóle mam wrażenie, że wróciły mi te wszystkie kg co straciłam już mnie szlak trafia bo nie mogę tego znieść i znów męczy mnie ta dieta.. no ale cóż, przemęczę się jakos
na dziś nawet żadnych ciekawych planów. jak ja nie lubię niedzieli

miłego dnia
ja tez na diecie.. musze z nog zrzucic.. Ograniczam wegle, nie ma kolacji poznych i odstawiam czerwone wino (przynajmniej na per dni trzymajmy sie razem , wtedy latwiej sie motywowac

wiajcie kochane.,

u mnie lipa..jak to bywa.. auto mi znowu nawalilo(tym razem to nie iwna auta tylko durnych lisci ktore byly pod maska i namokly i zatkaly jakis odplyw wody i mi desczowka zalala wszystko pod maska..zrobilo sie spiecie i siadla klima i nawiew..nowa czesc 1 kosztuje 220 funtow... a potem trzeba wymienic uszczelki i za robocizne jeszcze...)

jestem zalamana i przerazona,nie mam tyle kasy a auto musze kupic jak najszybciej nowe bo w tym wszystko teraz moze pojsc bo jest mokre w srodku.. Skad ja wezme kase na nowe auto teraz... TZ nie zarabia,ja urzymuje sama tu dom..nie mam sily normalnie..Na dodatek zrobilam powazny blad w rachunkach w firmie i nie wiem co jutro bedzie..

jade zaraz na komisy poszukac jakiegos taniego czegos i moze mi kredyt dadza czy cos..

w piatek posiedzialam z kumplem, wczoraj tez,uczyl mnie grac w pokera-texas holdem odmiana - on w kasynie pracuje wiec sie zna ''troche' i caly wieczor gralismy. Poszlam o 11 spac i dzis w miare wypoczeta i zaraz wybywam.

milego dnia wam zycze
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:42   #113
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Ewuś Super, ze impreza się udała!



Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
przepraszam od razu za krzyk: DZISIAJ IDĘ NA KSIĘZYĆ W NOWIU! <sika w gacie> ;D
baw się dobrze ja nie podzielam entuzjazmu bo nie lubię takich filmów ale sam wypad do kina to jest frajda

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość

dzieeeeń dobry
u mnie chyba wszystko w porządku nadal acz coś mam chęć zmienić w swym życiu bo powoli zaczyna się nudno robić
jak narazie to męczę się na przestawienie się na zdrowe odżywianie, dietka etc. w czerwcu bal gimnazjalny i do tego czasu teraz już naprawdę MUSZĘ schudnąć. z nóg koniecznie..
w ogóle mam wrażenie, że wróciły mi te wszystkie kg co straciłam już mnie szlak trafia bo nie mogę tego znieść i znów męczy mnie ta dieta.. no ale cóż, przemęczę się jakos
oj Kochana, przecież szczuplutka jesteś nie przesadzaj czasem z tym odchudzaniem
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość


wiajcie kochane.,

u mnie lipa..jak to bywa.. auto mi znowu nawalilo(tym razem to nie iwna auta tylko durnych lisci ktore byly pod maska i namokly i zatkaly jakis odplyw wody i mi desczowka zalala wszystko pod maska..zrobilo sie spiecie i siadla klima i nawiew..nowa czesc 1 kosztuje 220 funtow... a potem trzeba wymienic uszczelki i za robocizne jeszcze...)

jestem zalamana i przerazona,nie mam tyle kasy a auto musze kupic jak najszybciej nowe bo w tym wszystko teraz moze pojsc bo jest mokre w srodku.. Skad ja wezme kase na nowe auto teraz... TZ nie zarabia,ja urzymuje sama tu dom..nie mam sily normalnie..Na dodatek zrobilam powazny blad w rachunkach w firmie i nie wiem co jutro bedzie..

jade zaraz na komisy poszukac jakiegos taniego czegos i moze mi kredyt dadza czy cos..

jesteś dzielna bardzo, podziwiam mam nadzieję ze jakoś rozwiążesz sprawę z autkiem (Ty to masz pecha, co chwila jakaś awaria ) no i że w pracy też wszystko ok będzie trzymam kciuki mocno


U mnie nic ciekawego posiedziałam z rodziną a po obiedzie wracam do Kato. Może po drodze z TŻ-em wstąpimy do galerii pochodzić po sklepach, bo akurat on też jest u rodziny wiec będziemy jechać razem

Miłego dzionka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:47   #114
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ja tez na diecie.. musze z nog zrzucic.. Ograniczam wegle, nie ma kolacji poznych i odstawiam czerwone wino (przynajmniej na per dni trzymajmy sie razem , wtedy latwiej sie motywowac
Agolek od kiedy pamiętam to Ty zawsze na jakiejś diecie ? ja już marudzę o tej diecie na Wizażu od dłuższego czasu i jeszcze nie udało mi się ponownie jej zacząć.. ale trzeba w końcu się za to wziąć raz a porządnie ^^.


Cytat:
Napisane przez agolek
u mnie lipa..jak to bywa.. auto mi znowu nawalilo(tym razem to nie iwna auta tylko durnych lisci ktore byly pod maska i namokly i zatkaly jakis odplyw wody i mi desczowka zalala wszystko pod maska..zrobilo sie spiecie i siadla klima i nawiew..nowa czesc 1 kosztuje 220 funtow... a potem trzeba wymienic uszczelki i za robocizne jeszcze...)

jestem zalamana i przerazona,nie mam tyle kasy a auto musze kupic jak najszybciej nowe bo w tym wszystko teraz moze pojsc bo jest mokre w srodku.. Skad ja wezme kase na nowe auto teraz... TZ nie zarabia,ja urzymuje sama tu dom..nie mam sily normalnie..Na dodatek zrobilam powazny blad w rachunkach w firmie i nie wiem co jutro bedzie..

jade zaraz na komisy poszukac jakiegos taniego czegos i moze mi kredyt dadza czy cos..
oj kurcze to rzeczywiście nie za ciekawie.. ale dasz radę, zawsze jest jakieś rozwiązanie.

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
oj Kochana, przecież szczuplutka jesteś nie przesadzaj czasem z tym odchudzaniem
ale chyba nawet wolisz nie wiedzieć jak się teraz odżywiam od dłuższego czasu.. to masakra jakaś po prostu
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "






Edytowane przez EwelkaaS
Czas edycji: 2009-11-22 o 11:49
EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 13:11   #115
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Przyłaczam się do odchudzających

1 tydzień "dietowania" (taaa i pizza na obiad dzisiaj,ale ćwiczę i jem więcej białkowych prudoktów ) i 1 cm w udzie za mną

Ewuś - tez muszę się wybrać na spacer po galerii, bo powoli za prezentami patrze, kompletnie nie wiem co kupić chrzesniakowi (3 lata), ktory ma doslownie wszystko, a reszte zabawek dostaje po starszym bracie Ehhh...

TŻ wlasnie przysnął na chwilę i jedzie na egzam i spotykamy się w kinie. Kurcze, film niby zrobiony tak sobie, ale ja po prostu zwariowałam na punkcie całej Sagi!


Milej niedzieli Słońca;*
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 16:57   #116
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Witajcie!

Ewusia - gratuluję stażu! Na pewno będzie super i obyś się tam dużo nauczyła A gdzie ten staż jak mogę spytać?
Nefre - kup chrześniakowi jakąś inteligentną grę. Nie pamiętam teraz nazw, ale są takie fajne układanki 3D albo jakieś klocki, druciki itd. i wybiera się takie zabawki pod kątem wieku dziecka. Są też trudniejsze dla dorosłych Jak sobie przypomnę jakieś nazwy, to Ci napiszę, ale ja w ten sposób rozwiązałam problemy prezentowe dla dzieci.. Zwłaszcza, że to nie jest takie drogie.

Ja wrocilam niedawno z rowerowania po lesie. Trochę się zmordowałam, bo dosc dawno (jak na mnie) nie bylam gdzies dalej na rowerku. Do tego ta siedząca praca... Kondycja mi przez to siadła jak nie wiem.. No i cieszę się, bo cały dzien spedzilam na powietrzu i się usmialam z kolegami.. Nabralam trochę energii na nadchodzący tydzien
yerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 10:27   #117
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Ja wrocilam niedawno z rowerowania po lesie. Trochę się zmordowałam, bo dosc dawno (jak na mnie) nie bylam gdzies dalej na rowerku. Do tego ta siedząca praca... Kondycja mi przez to siadła jak nie wiem.. No i cieszę się, bo cały dzien spedzilam na powietrzu i się usmialam z kolegami.. Nabralam trochę energii na nadchodzący tydzien
też bym sobie pojeździła rowerkiem, ale nawet nie mam z kim bo tu rzadko kto jeździ tymbardziej w taką pogodę. moja kondycha też do niczego

hej
a ja przedłużyłam sobie weekend i spałam dziś zamiast się edukować przed chwilą wstałam, pije teraz kawkę no i zaraz trzeba się trochę ogarnąc, pomalować uczesać a później czeka mnie sprzątanie..
miłego dnia
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 10:41   #118
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Witam,


Wlasnie niedawno worcilam z siłowni, reszte zajec sobie odpuszczam, bo wkuwać zamierzam w domku Posprzątane, bagietka w piekarniku z masłem czosnkowym sie robi (i cooo z tego, ze nie pilnuję dietyyy, kooocham takie żarełko! O!)

Fajny dzionek sie zapowiada Jak wszystko pojdzie z planem to o 18-19 mam koniec nauki i wooolny wieczór

Yerbo - dostane takie cos w smyku czy coś? Byłabym wdzieczna za podanie nazwy ;*


Miłego poniedziałku ;*
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 12:52   #119
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Hej laleczki,

jem lunch wlasnie i niedlugo znowu praca.. jechxlam autem do pracy..zimno bo ogrzewania nie ma ale jakos dojechalam.. jeszcze 3-4 dni..

Spalam moze ze 3 h wczoraj w nocy i nietomna jestem normalnie..nie moge sie na niczym skupic wogole.. wypilam kawe i 3 male cappuccino ale nie dzialaja jakos.

wieczorem wczesnie do wyrka bez dwoch zdan!

mielgo dnia wam zycze
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 18:37   #120
cher
Raczkowanie
 
Avatar cher
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 199
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Agolek ale masz 'atrakcje' z samochodem. nie zazdroszczę. trzymaj się i mam ogromną nadzieję, że znajdziesz jakiś atrakcyjny samochód, no i że ten błąd w rachunkach jakoś ujdzie!

nefre narobiłaś mi ochoty na tę bagietkę! aaaa!

EwelkaaS
przedłużony weekend = więcej odpoczynku każdemu się przydaje takie coś! i jak sprzątanie?!

yerba rower?! o matko! zabierz mnie ze sobą! tak dawno nie jeździłam. w ogóle jakoś ostatnio nic takiego fizycznego. na w'f ciągle mamy próby poloneza albo jakieś ćwiczenia, które wszyscy olewają. a ja tak lubię w'f, a niestety w domu nie mam ani czasu ani zbyt wielkich możliwości do ćwiczeń. <chlip, chlip>

wróciłam niedawno z angielskiego. strachu się trochę po drodze najadłam, bo miał brat na mnie czekać, a czekał w całkiem innym miejscu, zdenerwowana na niego nakrzyczałam i inne takie, a teraz mam wyrzuty. no.
a jutro matury próbne.
a co do diet to moja mama od dzisiaj jest na diecie niełączenia i tak się zastanawiam czy się dobrze do tego zabrała. wiem, że gdzieś tu jest o tym wątek. poszukam, poczytam i najwyżej podpowiem jej trochę. to forum i Dziewczyny to skarbnica wiedzy po prostu!
__________________
..don't wait.
cher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.