Odchudzamy się razem od: 7.11.2009! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 15:35   #271
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

co tu tak cicho ?

u mnie dzień nawet dobrze.
tylko w dzień za mało zjadłam.. bo zapomniałm wziąć drugiego śniadania do szkoły .. ;/ ale jakoś dałam rade .

mierzyłam się dzisiaj i ze wszystkiego troszke mi zeszło prócz łydek ;/ w ogóle cm z nich nie chcą mi spadac ..
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 16:11   #272
katr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez truskawkax Pokaż wiadomość
oj do studniowki jeszcze duzo czasu to jeszcze duzo schudniesz niech Cie to motywujea jaka chcesz ta sukienke upatrzylas juz kolor i krój?? poddalam sie i zjadlam pol bulki slodkiej z jagodami z kolezanka ale nie wydaje mi sie zebym dzis 1000 kcal przekroczyla moze bedzie 1100 ale watpie zalezy od kolacji jeszce nie wiem co zjem ale cos malego.
kurcze zawsze mialam male piersi a teraz to juz calkiem sa coraz mniejsze po tym odchudzaniu Dzieczyny wiecie dlaczego sie tak dzieje? powinnam moze cwiczyc cos na piersi czy cos?
Chce jak najprostszą, czarną, w ten weekend jade na dłuuuższe zakupy, zeby coś wybrać., Problem jest jeszcze zeby jakos zamaskować mój brzuch, wiec jakaś rozszerzona u dołu?? I nabrałam ochoty na taka bułke z jagodami...
Spróbuje sie powstrzymać i zostane przy serku wiejskim
__________________
Odchudzam się
79-78-77-76-75-74-73-72-71--.......--60kg
wzrost: 165


Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.
katr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 16:23   #273
reminiscence
Raczkowanie
 
Avatar reminiscence
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 128
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

ja sukienkę na studniówkę mam ale muszę jednak schudnąć trochę żeby leżała idealnie ja dziś już odpuszczam sobie jedzenie bo niedawno skusił mnie biały ser z dżemem ... było pyszne i nie mogłam się oprzeć po prostu więc już na dziś koniec bo byłoby za dużo
reminiscence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 16:25   #274
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez reminiscence Pokaż wiadomość
ja sukienkę na studniówkę mam ale muszę jednak schudnąć trochę żeby leżała idealnie ja dziś już odpuszczam sobie jedzenie bo niedawno skusił mnie biały ser z dżemem ... było pyszne i nie mogłam się oprzeć po prostu więc już na dziś koniec bo byłoby za dużo
oj .. ale mi się zachciało twarożku z dżemem.. może nic się nie stanie jak troszke zjem co ?
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 17:03   #275
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
oj .. ale mi się zachciało twarożku z dżemem.. może nic się nie stanie jak troszke zjem co ?
pewno ze nie SER biały smao zdrowie
ja nie mam czasu na nic dlatego tak rzadko zagladam, jak dziewczyny kilogramy? bo u mnie stoi, ale pewnie przez to ze nie mam czasu na cwiczenia i siedze tylko w pokoju uczac sie ;/
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 17:08   #276
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
pewno ze nie SER biały smao zdrowie
ja nie mam czasu na nic dlatego tak rzadko zagladam, jak dziewczyny kilogramy? bo u mnie stoi, ale pewnie przez to ze nie mam czasu na cwiczenia i siedze tylko w pokoju uczac sie ;/
a to zaraz troszkę zjem..

u mnie tez stały w miejscu.. dopiero po 2 tygodniach zrzuciałam 1kg. ale to trochę moja wina, mało ćwiczyłam. teraz troszke więcej ćwiczę i może wreszcie zaczną trochę szybciej spadac
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 18:42   #277
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez katr Pokaż wiadomość
Chce jak najprostszą, czarną, w ten weekend jade na dłuuuższe zakupy, zeby coś wybrać., Problem jest jeszcze zeby jakos zamaskować mój brzuch, wiec jakaś rozszerzona u dołu?? I nabrałam ochoty na taka bułke z jagodami...
Spróbuje sie powstrzymać i zostane przy serku wiejskim
ja tez mam spory brzuszek;/ ale zdecydowanie jestem za obcisla takie rozszerzane wg mnie dodaja kg sama wiem po swoim przykladzie bo mialam 2 wesela i na kazde kupilam prosta bo w takiej to wygladalam okropnie grubo wydaje mi sie ze czarna Cie wyszczupli ja sama kupilam je w ciemnych kolorach fiolet i ciemny niebieski. ja tez mam problemy z brzuszkiem i tzw oponka. moja sis na studniowke miala cala prosta i ladnie wygladala
ach te jagodzianki kusza
__________________


Odchudzam się.
63
-62.5-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53

1.01.2010-bez chipsow
17.02.2010-bez słodyczy

KOCHAM; ciuszki, butki,biżuterię, Mojego M, truskawki, sh, torebki, Włochy, modę, stare piosenk
i

Edytowane przez truskawkax
Czas edycji: 2009-11-19 o 18:48
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 20:07   #278
Nietypowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
Nietypowo jesteś chyba jedenym odchudzającym się pabnem
a jaki masz plan odchudzania ?
nie, nie mam żadnego konkretnego planu odchudzania narazie. ale korzystam z waszych porad
Nietypowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:45   #279
katr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Truskawkax ogólnie od kilku lat mam przyzwyczajenie chodzić na czarno, wiec kolor juz postanowiony) wiesz.. dokladnie nie mam wymogow do dukienki, ma byc skropna, w miare prosta przede wsyzskim mam szczupło wyglądać, jak znajde taak to sie pochwale))) Ja mam kilka oponek.. zeby tylko do studniowki pozbyc sie tego brzuszka.....))
__________________
Odchudzam się
79-78-77-76-75-74-73-72-71--.......--60kg
wzrost: 165


Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.
katr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 21:30   #280
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

zobaczycie do studniowki wszystkie bedziecie wyglądać zniewalajaco ja zle sie czuje teraz bo zle mi z tym ze kg nie ubywaja ale co zrobic dzis znow cwiczyłam staram sie dostarczac sobie wiecej ruchu ale przez samo to ze jest zimno nie chce się z domu wychodzic ale staram sie przełamywac:P pamietam swoja studniowke to byly piekne czasy najlepsze byly przygotowania gdy w ostatniej chwili wymarzyla mi sie inna sukienka wiekszość miała czarne, fioletowe albo czerwone a ja miałam ZŁOTĄ)) i czułam się świetnie teraz trzeba popracowac zeby na wesele kuzyna moc włożyć sukienke w rozmiarze 36 i czuć się piękna a od jutra piję chyba drożdze bo slyszalam ze poprawiaja wyglad cery i od jutra znowu staram sie mniej jeść!! pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

zobaczycie do studniowki wszystkie bedziecie wyglądać zniewalajaco ja zle sie czuje teraz bo zle mi z tym ze kg nie ubywaja ale co zrobic dzis znow cwiczyłam staram sie dostarczac sobie wiecej ruchu ale przez samo to ze jest zimno nie chce się z domu wychodzic ale staram sie przełamywac:P pamietam swoja studniowke to byly piekne czasy najlepsze byly przygotowania gdy w ostatniej chwili wymarzyla mi sie inna sukienka wiekszość miała czarne, fioletowe albo czerwone a ja miałam ZŁOTĄ)) i czułam się świetnie teraz trzeba popracowac zeby na wesele kuzyna moc włożyć sukienke w rozmiarze 36 i czuć się piękna a od jutra piję chyba drożdze bo slyszalam ze poprawiaja wyglad cery i od jutra znowu staram sie mniej jeść!! pozdrawiam
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 21:41   #281
katr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

hoho.. rozmiar 36- marzenie:rolley es:
__________________
Odchudzam się
79-78-77-76-75-74-73-72-71--.......--60kg
wzrost: 165


Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.
katr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 22:15   #282
dazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 94
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

no ja marzę o tym by pozostać przy 38 w lipcu ten rozmiar był już dla mnie za mały, spodnie mnie tak dusiły, że aż brzuch mnie bolał... na szczęście zabrałam się za siebie i dzisiaj te spodnie już mnie nie cisną, choć nadal jestem w nich opięta.... i pomyśleć, że kiedyś na mnie wisiały hehe
__________________
59 - 58 -57 -56 - 55- 54- 53
dazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 23:00   #283
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
a to zaraz troszkę zjem..

u mnie tez stały w miejscu.. dopiero po 2 tygodniach zrzuciałam 1kg. ale to trochę moja wina, mało ćwiczyłam. teraz troszke więcej ćwiczę i może wreszcie zaczną trochę szybciej spadac
jak na razie to swietnie Ci idzie!! taki cel z 70 na prawie 50 to az 20 kilo i widze, ze naprawde jestes zaparta i idzie Ci to pieknie
grautulacje

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez dazy Pokaż wiadomość
no ja marzę o tym by pozostać przy 38 w lipcu ten rozmiar był już dla mnie za mały, spodnie mnie tak dusiły, że aż brzuch mnie bolał... na szczęście zabrałam się za siebie i dzisiaj te spodnie już mnie nie cisną, choć nadal jestem w nich opięta.... i pomyśleć, że kiedyś na mnie wisiały hehe
ehh.. tez niektore spodnie kiedys na mnie wisiały, nie mialam boczkow, a teraz mam, wszystko przez to jedzenie...
a najgorsze jest to, ze jak widze jak niektore dziewczyny zajadaja sie czym i w ilosciach jakich chca (juz nie mowie ze co dzien lub co dwa dni) i sa tak chude, ze az mi siebie szkoda, ze ja sie musze glodzic cwiczyc i taka jestem, a one jedza i gow** - nic im to nie robie. Nie zebym zyczyla źle, ale czemu ja nie moge tak miec?!
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 06:18   #284
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
jak na razie to swietnie Ci idzie!! taki cel z 70 na prawie 50 to az 20 kilo i widze, ze naprawde jestes zaparta i idzie Ci to pieknie
grautulacje

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------



ehh.. tez niektore spodnie kiedys na mnie wisiały, nie mialam boczkow, a teraz mam, wszystko przez to jedzenie...
a najgorsze jest to, ze jak widze jak niektore dziewczyny zajadaja sie czym i w ilosciach jakich chca (juz nie mowie ze co dzien lub co dwa dni) i sa tak chude, ze az mi siebie szkoda, ze ja sie musze glodzic cwiczyc i taka jestem, a one jedza i gow** - nic im to nie robie. Nie zebym zyczyla źle, ale czemu ja nie moge tak miec?!
dziękuje kochana

oj tamte dziewczyny mają dobry metabolizm.. ale jak Ty będziesz się zdrowo i prawidłowo odżywiać to tez rozkręcisz swój metabolizm.. i będziesz mogła pozwalać sobie na więcej
wiem to po sobie . jak ważyłam 70 kg to miałam okropnie wolny metabolizm.. teraz zdrowo się odżywiam itd i jest szybszy..
więc nie martw się kochana
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 09:55   #285
dazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 94
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

fiska, ja też tak miałam jak te dziewczyny, ale pomyśl, co z tego, że one nie muszą ćwiczyć i się ograniczać w jedzeniu? W przyszłości mogą mieć z tego tytułu wiele problemów. Złe odżywianie i brak ruchu bardzo źle wpływa na nasze zdrowie, sama wiem po sobie. Zanim zaczęłam ćwiczyć byłam bardzo słaba fizycznie, nawet 100 metrów biegu to było dla mnie za dużo, bo zaraz się męczyłam i serce zaczynało mnie boleć, nie potrafiłam zrobić nawet jednej pompki (damskiej), bo ręce miałam tak słabe. Obecnie potrafię przebiec dużo więcej, serce odzywa się dużo później lub w ogóle, a pompek potrafię zrobić ponad 10 aaaa i dodam, że pompki robię dopiero od 07.11. więc jak na dwa tygodnie to chyba duży postęp
__________________
59 - 58 -57 -56 - 55- 54- 53
dazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 10:33   #286
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Witam dziewczyny! Widzę że odchudzanie Wam pięknie idzie Mnie tu troszkę nie było a tu już tyle wiadomości Niestety nie pojawiłam się bo od czwartku praktycznie mnie w domu nie ma Odchudzanie no jakoś mi idzie...ćwicze i tak jak postanowiłam mniej jem
Ostatnio zakupiłam czeworwoną herbatkę puerh z cytryną (bo innej nie było) i zakochałam sie w niej

Macie rację do studniówki trzeba schudnąć ja też mam studniówke w tym roku...ahhh oby tyko sie udałO!
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 11:36   #287
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez katr Pokaż wiadomość
Truskawkax ogólnie od kilku lat mam przyzwyczajenie chodzić na czarno, wiec kolor juz postanowiony) wiesz.. dokladnie nie mam wymogow do dukienki, ma byc skropna, w miare prosta przede wsyzskim mam szczupło wyglądać, jak znajde taak to sie pochwale))) Ja mam kilka oponek.. zeby tylko do studniowki pozbyc sie tego brzuszka.....))
na pewno sie pozbedziesz do studniowki sporo czasu dasz rade

kurcze ale mnie dlugo nie bylo a to z tego ze jestem strasznie zabiegana wczoraj od 12 nic nie jadlam oprocz jablka ok 15 i mialam dlugi spacer(10 km) z sąsiadką. dzis zjadlam kilka cukierkow w czekoladzie i mam wyrzuty mam nadzieje ze sie to na mojej wadze nie odbije;/ teraz bede jesc slodycze jedynie w niedziele.

Wczoraj moj luby powiedzial mi sie schudlam i normalnie wpadlam w samozachwyt tak sie z tego cieszylam
__________________


Odchudzam się.
63
-62.5-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53

1.01.2010-bez chipsow
17.02.2010-bez słodyczy

KOCHAM; ciuszki, butki,biżuterię, Mojego M, truskawki, sh, torebki, Włochy, modę, stare piosenk
i
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 12:16   #288
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez truskawkax Pokaż wiadomość

kurcze ale mnie dlugo nie bylo a to z tego ze jestem strasznie zabiegana wczoraj od 12 nic nie jadlam oprocz jablka ok 15 i mialam dlugi spacer(10 km) z sąsiadką. dzis zjadlam kilka cukierkow w czekoladzie i mam wyrzuty mam nadzieje ze sie to na mojej wadze nie odbije;/ teraz bede jesc slodycze jedynie w niedziele.

Wczoraj moj luby powiedzial mi sie schudlam i normalnie wpadlam w samozachwyt tak sie z tego cieszylam

Cukierki jakoś sobie odbijesz don't worry

Wiesz chyba najlepiej jest usłyszeć taki komplement z ust soboby na której ci bardzo zalezy to aż chce sie dalej walczyc ^^

Niestety mój tz dawnoooo mi nie powiedział że schudłam czy coś
aa napewno dało by mi to dużego kopa motywującego
no ale najwidoczniej nic nie widzi)
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 14:26   #289
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
Cukierki jakoś sobie odbijesz don't worry

Wiesz chyba najlepiej jest usłyszeć taki komplement z ust soboby na której ci bardzo zalezy to aż chce sie dalej walczyc ^^

Niestety mój tz dawnoooo mi nie powiedział że schudłam czy coś
aa napewno dało by mi to dużego kopa motywującego
no ale najwidoczniej nic nie widzi)
z moim sie nie widzialam od niedzieli i dlatego zauwazyl bo tak to tez nie wpadlby na to ze schudlam bo kolezanki to rzadna nie zauwazyla ze schudlam bo sie codziennie widzimy cukierki juz sobie odbilam chyba przekopalam caly ogrodek ale chyba do wieczora juz nic nie bede jadla moze jakies jablko 40 min HH i zaraz mkne porobic a6w w dodatku troche biegalam w poniedzialek wazenie powiem szczerze ze nie moge sie doczekac nawet jak przytylam lub nic nie schudlam chociaz mam nadzieje ze tak nie jest i bede zadowolona z kazdego grama mniej
__________________


Odchudzam się.
63
-62.5-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53

1.01.2010-bez chipsow
17.02.2010-bez słodyczy

KOCHAM; ciuszki, butki,biżuterię, Mojego M, truskawki, sh, torebki, Włochy, modę, stare piosenk
i
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 18:53   #290
reminiscence
Raczkowanie
 
Avatar reminiscence
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 128
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

część dziewczyny
dawno mnie tu nie było więc opowiem co u mnie
wyczerpała mi się bateria w wadze, przed chwilą zauważyłam więc w poniedziałek rano nie powiem Wam ile ważę, postaram się we wtorek poza tym z moim odchudzaniem idzie mi średnio dobrze, bywało lepiej poza tym wczoraj miałam mini spa w domu z sąsiadką i po papce na cellulit z kawy skóra na udach jest taaaaaka gładka polecam
a co do sukienki na studniówkę to moja jest do kolan, niebieska z taką czarną narzutką może kiedyś wkleję Wam jej zdjęcie w sumie miałam szukać innej ale stwierdziłam, że nie ma sensu, poza tym nie wiem czy zmieściłabym się jeszcze w jakąś fajną
reminiscence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:34   #291
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Dzień dobry Dziewczyny!

reminiscence napewno byś sie zmieściła nawet nie gadaj glupot że nie

Ja sukienki jeszcze nie mam...studniówke mam w połowie stycznia
Nie mam pojecia jaką ubiore ...hmm...na celowniku mam czerwoną do kolan ahhh...tylko jeszcze znaleźć jakaś odpowiednia dla mnie A co tam uda sie

Kochana co do wagi ...zwazysz sie we wtroeek i też bedzie

NO własnie pamietajcie JUTRO WAŻENIE )))


aaaaa....co do pilingu z kawy...to też go uwielbiam!! skóra jest taka gładka...mmmm
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:54   #292
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

hej! jutro nie moge sie zwazyc wiec dzisiaj to zrobilam(po obiedzie ale trudno sie mowi) i waga pokazala 59 po prostu nie wierzylam ale nie wiem musialam zwazyc kg cukru zeby uwierzyc ale jest czuje sie strasznie dobrze humorek dopisuje. od wczoraj skacze 15 min na skakance calkiem fajna zabawa pozdrawiam
__________________


Odchudzam się.
63
-62.5-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53

1.01.2010-bez chipsow
17.02.2010-bez słodyczy

KOCHAM; ciuszki, butki,biżuterię, Mojego M, truskawki, sh, torebki, Włochy, modę, stare piosenk
i
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 22:22   #293
dazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 94
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez truskawkax Pokaż wiadomość
hej! jutro nie moge sie zwazyc wiec dzisiaj to zrobilam(po obiedzie ale trudno sie mowi) i waga pokazala 59 po prostu nie wierzylam ale nie wiem musialam zwazyc kg cukru zeby uwierzyc ale jest czuje sie strasznie dobrze humorek dopisuje. od wczoraj skacze 15 min na skakance calkiem fajna zabawa pozdrawiam

wow, gratuluję! jak na tydzień to bardzo dużo zrzuciłaś... ja podejrzewam, że w tym tygodniu moja waga nie drgnie, gdyż nie miałam czasu na ćwiczenia, tzn. były ale bardzo okrojone a dzisiaj w ogóle :/
__________________
59 - 58 -57 -56 - 55- 54- 53
dazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 06:12   #294
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

dziewczynki co tu tak ciacho ?

dajcie mi baty .. ! grzeszyłam przez cały weekend. i te 0,5 kg które schudła już do mmnie wraca aj zła jestem na siebie
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 06:40   #295
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

U mnie dzisiaj 58 na wadze, czyli 0,5 do przodu ale jestem wściekła na siebie, więc wracam do rygorów, a nie obijam się. Do tego tatuś naprawił rowerek wczoraj, więc moje uda będą wdzięczne
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2009-11-23 o 06:41
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 09:09   #296
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

hej dziewczynki co tu tak Cicho przez jakiś czas nie było mnie na forum bo nie mialalm dostepu do neta i myslalam ze bede miala duzo do nadrobienia a tu nic z tych rzeczy hihih ale musze wam sie przyznac ze zapomnialam o naszym wazeniu bo bardzo rano musialam wstac i zjadlam od razu sniadanie i na śmierć zapomniałam jutro się zważe i napisze mam nadzieje ze mi wybaczycie ja tez musze sobie jakis trening ułożyć zeby sie go trzymac a nie cwiczyc tylko wtedy kiedy mi sie chce ;p
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 09:18   #297
dazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 94
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

ja o ważeniu pamiętałam i nie wiem jakim cudem, ale ważę kolejny kg mniej czyli 55 kg
__________________
59 - 58 -57 -56 - 55- 54- 53
dazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 14:59   #298
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Gratuluje dziewczyny! ja tam wasza dietka szczerze to ja sie przyznaje ze troche grzesze ale bez cukru to nie wytrzymam i pozwalam sobie na kostke lub dwie gorzkiej czekolady czasem jakies ciastko ale tak to mniej jem. do a6w dolozylam 15 min skakanki 100 przysiadow i HH(jak mi sie uda) a dzis bylam na silowni cale 45 min i jestem dumna najbardziej skupialam sie na cwiczeniach na talie a Wy jak tam??
__________________


Odchudzam się.
63
-62.5-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53

1.01.2010-bez chipsow
17.02.2010-bez słodyczy

KOCHAM; ciuszki, butki,biżuterię, Mojego M, truskawki, sh, torebki, Włochy, modę, stare piosenk
i
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 15:01   #299
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

Cytat:
Napisane przez dazy Pokaż wiadomość
ja o ważeniu pamiętałam i nie wiem jakim cudem, ale ważę kolejny kg mniej czyli 55 kg
gratuluje i zazdroszcze ach..
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 15:10   #300
reminiscence
Raczkowanie
 
Avatar reminiscence
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 128
Dot.: Odchudzamy się razem od: 7.11.2009!

a ja dziś kupiłam baterię do wagi więc jutro się zważę i dam znać co i jak ale nie sądzę jakoś żeby coś się zmieniło w dół bo ostatnio było mi ciężko... ale już wzięłam się w garść bo przestraszyłam się, że jednak się do mojej sukienki studniówkowej nie zmieszczę dziś miałam wf więc trochę się poruszałam, mam zamiar poćwiczyć jeszcze później a z jedzenia na dziś został mi tylko jogurt naturalny wieczorem
reminiscence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.