Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 08:07   #1
mar_ta1
Raczkowanie
 
Avatar mar_ta1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 206

Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego


Dziewczyny, od wczoraj szukam i nadal nic nie znalazłam.
Jestem abonentką sieci Plus (dokładnie Simplus) od 5 lat. Zawsze byłam zadowolonea z tego operatora aż do wczoraj.
W zeszlym tygodniu, jak zawsze, wykupiłam pakiet sms'ów do sieci (600 sms za 6zł), więc swobodnie pisałam do kumpeli i TŻ, bo są w Plusie. Wczoraj zauważyłam, że mam kilka złotych mniej na koncie, a nie pisałam, nie dzwoniłam do nikogo oprócz tych dwóch osób, nawet do Internetu nie wchodziłam - nigdy nie korzystałam z neta w komórce, bo mam w laptopie.
Zbulwersowana zadzwoniłam do Biura Obsługi Klienta, a tam po pół godziniy czekania powiedzieli, że pobierają mi z konta zaległe opłaty! Ale jakie zalegle opłaty, skoro ja nie mam za co placic, bo nic nie robiłam. Za wszystko pobierali mi kasę od razu. Kazali napisać reklamację do BOK. Napisałam co i jak.
Dzisiaj rano po przebudzeniu sprawdzam stan konta, a tam znowu 5zł mniej..
Czy ktoś miał podobną sytuację?
Co teraz? Zanim BOK rozpatrzy moją reklamację, to ja już nie będę miała nic na koncie, a nie doładuję, bo będe się bała, że znowu mnie "okradną", a nie mam aż tyle kasy, żeby się nie przejmować takimi kwotami. W jeden dzień 10zł, w takim tempie 3 dni i po karcie
__________________
Różnica między Polakiem a Francuzem polega na tym, że jeden lubi kobietę rozebraną, a drugi nagą.
Witold Gombrowicz

mar_ta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 10:17   #2
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Cytat:
Napisane przez mar_ta1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od wczoraj szukam i nadal nic nie znalazłam.
Jestem abonentką sieci Plus (dokładnie Simplus) od 5 lat. Zawsze byłam zadowolonea z tego operatora aż do wczoraj.
W zeszlym tygodniu, jak zawsze, wykupiłam pakiet sms'ów do sieci (600 sms za 6zł), więc swobodnie pisałam do kumpeli i TŻ, bo są w Plusie. Wczoraj zauważyłam, że mam kilka złotych mniej na koncie, a nie pisałam, nie dzwoniłam do nikogo oprócz tych dwóch osób, nawet do Internetu nie wchodziłam - nigdy nie korzystałam z neta w komórce, bo mam w laptopie.
Zbulwersowana zadzwoniłam do Biura Obsługi Klienta, a tam po pół godziniy czekania powiedzieli, że pobierają mi z konta zaległe opłaty! Ale jakie zalegle opłaty, skoro ja nie mam za co placic, bo nic nie robiłam. Za wszystko pobierali mi kasę od razu. Kazali napisać reklamację do BOK. Napisałam co i jak.
Dzisiaj rano po przebudzeniu sprawdzam stan konta, a tam znowu 5zł mniej..
Czy ktoś miał podobną sytuację?
Co teraz? Zanim BOK rozpatrzy moją reklamację, to ja już nie będę miała nic na koncie, a nie doładuję, bo będe się bała, że znowu mnie "okradną", a nie mam aż tyle kasy, żeby się nie przejmować takimi kwotami. W jeden dzień 10zł, w takim tempie 3 dni i po karcie
Mieszkasz sama? Nie ma opcji żeby ktoś korzystał z telefonu bez Twojej wiedzy ?
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 11:57   #3
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Popros o wykaz wykonywanych polaczen.
I upewnij sie, czy nie dostajesz przypadkiem jakis SMS reklamowych. One czesto obciazaja odbiorce.
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 12:22   #4
mar_ta1
Raczkowanie
 
Avatar mar_ta1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 206
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Mieszkam w mieszkaniu studenckim, ale pokój mam sama. Telefon noszę zawsze przy sobie, nawet podczas snu mam go pod poduszką (takie przyzwyczajenie ) Nie ma opcji, żeby ktoś wysyłał ode mnie sms'y - zresztą problem zauważyłam będąc jeszcze w domu, a potem w pociągu, więc to już w ogóle nie jest możliwe.
Sms'ów reklamowych nie dostaję, ani żadnych mms'ów, no po prostu nic.
Rano, gdy byłam jeszcze w szoku (i złości) wysłałam do mojego TŻ kilka sms'ów, pobrało je z pakietu i teraz co chwilę sprawdzam, czy z konta też zniknęły pieniądze. Na razie jeszcze nie, ale wczoraj też dopiero po 2-3 godzinach mi je odejmowało. (Zrobiłam taki test- wysłałam mojej współlokatorce, która ma tel. w Plusie sms'a i zabrało z pakietu, a po 3 godzinach jeszcze kasiorę z konta :/)
__________________
Różnica między Polakiem a Francuzem polega na tym, że jeden lubi kobietę rozebraną, a drugi nagą.
Witold Gombrowicz

mar_ta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 13:42   #5
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

mam telefon w Plusie też coś koło 5 lat ale nigdy nie miałam takiej sytuacji powiem tak pójdź do salonu, punktu Plusa bo uważam że przez telefon a dokładniej przez Biuro Obsługi Klienta sie nie da bo Ci zaczną jakiś kit wciskać może coś w ustawieniach Ci sie poprzestawiało.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 14:22   #6
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

skoro masz telefon na karte to po prostu zmień numer...
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 14:48   #7
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
skoro masz telefon na karte to po prostu zmień numer...
Przecież to nie jest żadne rozwiązanie bo pakiet SMSów ma przypisany do konkretnego numeru. A to, że ktoś ma telefon na karte to nie znaczy, że ot tak sobie można zmienić numer - przecież wszyscy znajomi maja jej aktualny numer i co, ma wysyłać powiadomienie do kiludziesięciu/kilkuset osób?? Ja również mam telefon w Simplusie od 8 lat i wszyscy znajomi, rodzina, klienci mają mój numer - gdybym go miała zmieniac to byłaby tragedia.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 15:37   #8
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

moja przyjaciółka miała podobną sytuację ale:
Zasilila konto i wykupiła pakiet sms-ów.Poza tym nie dzwonila i nic nie robiła z telefonem oprócz wysylania sms-ów.Pakiet był na pewno aktywowany,bo jeszcze przyszedł sms że:"pakiet (jakiś tam) został aktywowany.Mimo to,co parę minut miała coraz mniej na koncie.To o 10groszy,to o 15 groszy i tak do popołudnia aż miała tylko 3zł. z 25-ciu.Sms-ów napisała może tylko 5. Zadzwoniłyśmy do biura obsługi i powiedziałyśmy o sytuacji ale z tonu rozmowy tej babki po drugiej stronie wyglądało jakby chciała nas zmyć.Tłumaczyła się także zaległymi opłatami,debetami.... a takie rzeczy nie miały miejsca.Już na szczęście sytuacja się nie powtarza.
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 15:43   #9
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
Przecież to nie jest żadne rozwiązanie bo pakiet SMSów ma przypisany do konkretnego numeru. A to, że ktoś ma telefon na karte to nie znaczy, że ot tak sobie można zmienić numer - przecież wszyscy znajomi maja jej aktualny numer i co, ma wysyłać powiadomienie do kiludziesięciu/kilkuset osób?? Ja również mam telefon w Simplusie od 8 lat i wszyscy znajomi, rodzina, klienci mają mój numer - gdybym go miała zmieniac to byłaby tragedia.
no tak, w koncu lepiej zeby jej zabierali ciagle kase nie wiadomo za co nie?
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:00   #10
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

A ja mam inny problem. Od 6 miesiecy dzwoni do mnie prawie codziennie ktos z nieznanego numeru (numer sie nie wyswietla tylko "nieznany"). Jak odbieram to jest cisza. I to taka cisza jakbym przylozyla do ucha wylaczony tel. Na poczatku myslalam ze ktos do mnie dzowni i ze w koncu sie odezwie. Ale teraz tak sobie mysle, ze gdyby to byla jakas osoba to zawsze costam bym uslyszala, jakis szum, cokolwiek z otoczenia. A tu nic. Wiec mam podejrzenie ze to cos nie tak w sieci i ze te polaczenia nawiazuja przez pomylke jakies maszyny (). Co o tym sadzicie? Czy jest to mozliwe, czy mam sie bac psychopaty?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 17:13   #11
mar_ta1
Raczkowanie
 
Avatar mar_ta1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 206
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

BOK odpisało mi maila, że dziękuja za zgłoszenie problemu i postarają się go jak najszybciej wyjaśnić. Od rana nic nie zniknęło mi z konta, co bardzo mnie cieszy, nie mniej jednak chciałabym się dowiedzieć dlaczego moje pieniądze "wyciekały" z konta i oczywiście niech je oddadzą, jeżeli to nie moja wina (a nie moja!)
Poszłam na uczelnie i pożaliłam się koleżankom jaki to mam problem i jedna powiedziała, że miała wczoraj 4 zł na koncie, wysłała 2 sms'y do Plusa, a dzisiaj ma -2zł. To ja już nie wiem, czy im się coś psuje, czy co...
__________________
Różnica między Polakiem a Francuzem polega na tym, że jeden lubi kobietę rozebraną, a drugi nagą.
Witold Gombrowicz

mar_ta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 17:22   #12
ola93
Rozeznanie
 
Avatar ola93
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 631
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Moja kolezanka tez mi mowila o takim problemie, tyle ze ona myslala ze to przez jakis nieznany numer ktory do niej dzwonil. Na poczatku zjadlo jej chyba kolo 2zł, a po 15minutach jej wrocilo... ani ja ani ona nie wiemy do tej pory co to mialo byc xD
ola93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 17:28   #13
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

ja juz tez sie zaczynam bac ze jak do mnie dzwoni ten nieznany nr to zjada mi kase. Juz slyszalam o takich akcjach, ze ktos odebral telefon z numerem nieznanym albo jakims dziwnym i naliczylo spora sume a ta osoba ktora dzwonila doladowala sobie dzieki temu konto.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 17:48   #14
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
ja juz tez sie zaczynam bac ze jak do mnie dzwoni ten nieznany nr to zjada mi kase. Juz slyszalam o takich akcjach, ze ktos odebral telefon z numerem nieznanym albo jakims dziwnym i naliczylo spora sume a ta osoba ktora dzwonila doladowala sobie dzieki temu konto.
mysle ze to g**no prawda ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:43   #15
pompommi
Raczkowanie
 
Avatar pompommi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 412
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Cytat:
Napisane przez mar_ta1 Pokaż wiadomość
Telefon noszę zawsze przy sobie, nawet podczas snu mam go pod poduszką (takie przyzwyczajenie ) :/)
sorki ze nie na temat ale proponuje zmienic to przezwyczajenie z tel pod poduszka..
pompommi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:02   #16
mar_ta1
Raczkowanie
 
Avatar mar_ta1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 206
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Cytat:
Napisane przez pompommi Pokaż wiadomość
sorki ze nie na temat ale proponuje zmienic to przezwyczajenie z tel pod poduszka..
Tak, wiem, to niebezpieczne. Ale robię to z myślą o budziku, który chcę rano jak najszybciej wyłączyć, a w nocy raczej nikt do mnie nie pisze, więc może nie będzie tak źle

P.S. Na szczęście nadal nic nie pobierają od rana ale moje wczorajsze ponad 10zł niech oddają!
__________________
Różnica między Polakiem a Francuzem polega na tym, że jeden lubi kobietę rozebraną, a drugi nagą.
Witold Gombrowicz

mar_ta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:15   #17
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Miałam taka sytuacje w Plusie. Byłam akurat w szpitalu, wiec sie wsciekłam. Zabrało mi 10 zł, które doładowałam, wiec kupiłam drugi raz, nie zjadło, a za 2 dni oddało, co zabrało
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:20   #18
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Też raz miałam taką sytuację Zabrało mi w ciągu 1 dnia z 10 zł a na drugi dzień dostałam sms z plusa "konto zaktualizowane o 10zł" i kasa wróciła.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:39   #19
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

ja mam ten sam problem właśnie! Też jestem w Plusie, kasa znika mi z konta i to ponad 10 zł już się pozbyłam .. Poszłam dzisiaj do salonu Plus i kazali mi się skontaktować z biurem obsługi, ale tam nikt nie odpowiadał jak dzwoniłam, był jakiś błąd. Jak rano wstanę i będę miała mniej to już nie wiem co zrobię .. zlodzieje z tego Plusa ;/
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 21:02   #20
mar_ta1
Raczkowanie
 
Avatar mar_ta1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 206
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

To może oni tam jakiś błąd mają i jak go naprawią, to oddadzą kasę.. Taką mam nadzieję. Nie ważne, czy komuś porwali 2 zł, czy 50zł, powinni to jak najszybciej zwrócić. I to jeszcze z przeprosinami i bonusem!
__________________
Różnica między Polakiem a Francuzem polega na tym, że jeden lubi kobietę rozebraną, a drugi nagą.
Witold Gombrowicz

mar_ta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 05:41   #21
kusalagupagup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: to tu, to tam :)
Wiadomości: 161
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Też mi się coś takiego zdarzyło kilka razy, gdy byłam w Plusie. Napisałam do nich, ale otrzymałam odpowiedź podobną do tej Twojej i w końcu dałam sobie spokój i zmieniłam sieć...
kusalagupagup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 07:29   #22
mar_ta1
Raczkowanie
 
Avatar mar_ta1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 206
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Co prawda 10zł to nie majątek, ale ja będę do nich pisać do skutku. Bo skoro przytrafiło się to nie tylko mi, to znaczy, że to nie jest błąd, czy pomyłka nas, użytkowników, tylko ich!
Będę im "truć dupę" i koniec! Najwyżej potraktują mnie jak spamera :P
__________________
Różnica między Polakiem a Francuzem polega na tym, że jeden lubi kobietę rozebraną, a drugi nagą.
Witold Gombrowicz

mar_ta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:16   #23
aga_028
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 24
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Moja koleżanka ma telefon w tak taku i wiem że wchodzi w necie na stronę ery i może sprawdzić gdzie i kiedy wykonywała połączenia i wysyłała sms-y. Sprawdz może plus ma tą samą możliwość.
aga_028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:33   #24
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Pisz, pisz reklamacje Męcz ich i dręcz.

W ramach przeprosin zażycz sobie darmowych pakietów smsów lub czego tam Ci potrzeba za free.
Operatorzy chętnie przyznają rekompensaty za takie akcje.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 11:27   #25
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

ja mam wrażenie, że oszukują na czasie rozmowy. Ostatnio dzwoniłam idąc do domu. Dosyć krótki odcinek drogi, który normalnie zajmuje mi 10 min. Wracałam dosyć szybkim tempem bo było zimno. Przed drzwiami rozłączyłam rozmowę a w raporcie wyskoczyło mi 16 minut co wydaje mi się absurdalne i niemożliwe. Tak więc mam wrażenie, że do czasu rozmowy doliczają minuty
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 16:03   #26
mar_ta1
Raczkowanie
 
Avatar mar_ta1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 206
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
W ramach przeprosin zażycz sobie darmowych pakietów smsów lub czego tam Ci potrzeba za free.
Operatorzy chętnie przyznają rekompensaty za takie akcje.
Wystarczy mi roczny zapas kasy i darmowych sms'ow & minut na koncie

Wiadmość od BOK:
Przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Opóźnienie to jest spowodowane dużą ilością korespondencji, która wpłynęła na nasz adres e-mail.

Uprzejmie Pani wyjaśniam, iż reklamacja powinna zawierać niezbędne do jej rozpatrzenia dane.
Proszę zatem o uzupełnienie korespondencji o brakujące informacje i ponowne odesłanie jej do nas:

- dokładny adres zamieszkania lub siedziby firmy (zgodny z danymi posiadanymi przez Polkomtel S.A.),
- informację, czy w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji zgadza się Pani na poinformowanie o jej rozstrzygnięciu drogą telefoniczną lub SMS-em bez wysyłania pisma.


Napisałam im mój adres zamieszkania, ale ja mam telefon na kartę, a starter kupiłam w sklepie, więc tak sobie myślę, że oni chyba tam nie maja mojego adresu.. Jednak to, że nie mają tam mojego adresu nie oznacza, że mogą mnie okradać
__________________
Różnica między Polakiem a Francuzem polega na tym, że jeden lubi kobietę rozebraną, a drugi nagą.
Witold Gombrowicz


Edytowane przez mar_ta1
Czas edycji: 2009-11-24 o 16:11
mar_ta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 19:12   #27
aniakr23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Mam ten sam problem co Wy. Kasa znika nawet niewiadomo dlaczego. Mam aktywowany pakiet 500 sms. Wysyłam smsa do kogoś z Plusa to za tego smsa mam pobieraną kasę z konta, zamiast z pakietu, ale zdarza się też że wysłanie smsa do Plusa powoduje pobranie i z pakietu sms i 18 groszy z konta. Od kiedy to się płaci za 1 smsa 2 razy?????????? Takie rzeczy tylko w Plusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! Dzwoniłam w tej sprawie do BOK, oczywiście czekałam około 20 minut na połączenie z konsultantem. Powiedziano mi, że niby problem techniczny mieli i teraz są pobierane zaległe opłaty, no i oczywiście pani raczyła mnie ostrzec że jeszcze mogą być pobrane opłaty, czyli co????? Konto wyczyszczą, kupię kolejna kartę, a oni nadal będą pobierać jakieś opłaty niewiadomo za co. Od kiedy zauważyłam, że pieniądze mi znikają przestałam pisać smsy, a kasa nadal sama znika.
aniakr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:06   #28
Dyna0710
Przyczajenie
 
Avatar Dyna0710
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

Jeja ja to samo...już mi zrzarło 20zł.dzwoniłam do BOK oczywiście nic sie nie dowiedziałam a jeszcze pobrało z ojca komórki 10zł...nie mam pojecia co ich napadło.Moi znajomi tez sie uskarżają na to kompletna paranoja.trwa to juz 5 dni i nie zamierza przestac widocznie bo jestem na minusie już 10 zł
Dyna0710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:31   #29
aniakr23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

I co tu teraz robić? Chyba nic, tylko i już!!!!!!!!!!!!!!!
aniakr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:32   #30
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: Znikanie pieniędzy z konta telefonu komórkowego

mam dokładnie tak samo i powoli dostaje szału..
miałam na koncie 25 zł, a jestem na minusie!
dzwoniłam do BOK zarejestrowali błąd i mam czekać.
a kasę jak zżerało tak zżera. :/
__________________
kierowca od 26.03.2015r.








Edytowane przez ZacpanaRapem
Czas edycji: 2009-11-25 o 20:35
ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:08:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.