Co ostatnio sobie uszyłyście? - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-11, 15:49   #1261
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

tak mi się wlasnie wydawało, że to ten model. Też mi wpadł w oko, ale nie znalazłam odpowiedniego materiału - może jeszcze kiedyś......
betty_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:44   #1262
Kori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 220
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez betty_b Pokaż wiadomość
tak mi się wlasnie wydawało, że to ten model. Też mi wpadł w oko, ale nie znalazłam odpowiedniego materiału - może jeszcze kiedyś......
Ja z pewnoscia wykorzystam jeszcze ta formę.Znajdę fajny materiał to powtórzę sobie taka sama bluzeczkę.Tym razem moze cos jednokolorowego.
Kori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 16:51   #1263
zuzzanna
Raczkowanie
 
Avatar zuzzanna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 395
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez betty_b Pokaż wiadomość
Garniturek - w końcu zdobyłam się na podłożenie podszewki i wszycie guzików, ale trochę mi zeszło, bo od wiosny .

klask i:

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kori Pokaż wiadomość
A to moja bluzka z satyny.Polecam ten fason-juz dawno nie czulam się tak swobodnie .Rękaw reglanowy.
podba mi się ta satynka, bluzeczka też śliczna
__________________
Jimmy in the bottle
zuzzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 20:50   #1264
Kori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 220
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Dzieki ZUZZANKA.A Ty teraz nad czym pracujesz?Ja dzis zrobiłam formę na tunike ,moze do swiat skancze.
Kori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 07:45   #1265
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cześć Dziewczyny!
Przejrzałam cały wątek i jestem pod wrażeniem - ależ piękne rzeczy sobie szyjecie.
Ja ubrań nie szyję - jakoś mnie nigdy nie ciągnęło - albo raczej aż takich zdolności nie mam.
Szyję sobie i koleżankom raczej takie pierdoły - wszyję taśmę do firanki - albo firankę jak sobie któraś jakiś wzór w necie znajdzie. Czasami sama coś tam wymyślę - ale jak patrzę na Wasze prace to te moje firankowe wzpociny jakieś takie już pikne nie są .
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 13:39   #1266
Kori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 220
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez dorciaj Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Przejrzałam cały wątek i jestem pod wrażeniem - ależ piękne rzeczy sobie szyjecie.
Ja ubrań nie szyję - jakoś mnie nigdy nie ciągnęło - albo raczej aż takich zdolności nie mam.
Szyję sobie i koleżankom raczej takie pierdoły - wszyję taśmę do firanki - albo firankę jak sobie któraś jakiś wzór w necie znajdzie. Czasami sama coś tam wymyślę - ale jak patrzę na Wasze prace to te moje firankowe wzpociny jakieś takie już pikne nie są .
Witamy kolezanke.Oj tam wypociny,firanki piękne.Nie ważne kto co umie i jak to zrobi.Ważne ze ma satysfakcje po ukończonej pracy
Kori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 18:19   #1267
ewafra
Raczkowanie
 
Avatar ewafra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 121
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

a to moje ostatnie (wczorajsze) inspirację jedną tkaniną
__________________
ewafra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 18:24   #1268
ewafra
Raczkowanie
 
Avatar ewafra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 121
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez Kori Pokaż wiadomość
Dzięki za komplement.Wiesz te spodnie mam trochę za male nie nosze je na codzien ,dlatego tak moze ta fotka wyszła.Fakt muszę trochę zgubić w pasie.A z doborem paska i spodni zasugerowałam się z burdy ,tam modelka tak fajnie wygladala.Ze ja tez tak chciałam
Rzeczywiście, bluzeczka śliczna i świetnie Ci wyszła, modelka to chudzina dlatego tak na niej świetnie wygląda, własnie dlatego takie "wieszaki" ( za przeproszeniem) reklamują odzież, bo na nich wszystko dobrze leży
__________________
ewafra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 22:19   #1269
Kori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 220
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez ewafra Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, bluzeczka śliczna i świetnie Ci wyszła, modelka to chudzina dlatego tak na niej świetnie wygląda, własnie dlatego takie "wieszaki" ( za przeproszeniem) reklamują odzież, bo na nich wszystko dobrze leży
Nie no spokojnie .Az taka gruba nie jestem.Zdjęcie robiłam z bliska zeby dobrze pokazać fason bluzki.I mysle ze moja bluzka tez świetnie na mnie lezy.Tak mysle ze najwaznieiejsze jest zeby sie dobrze czuc w tym co nosimy.
Kori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 08:59   #1270
zuzzanna
Raczkowanie
 
Avatar zuzzanna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 395
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez Kori Pokaż wiadomość
Dzieki ZUZZANKA.A Ty teraz nad czym pracujesz?Ja dzis zrobiłam formę na tunike ,moze do swiat skancze.
Oj! Powiem Ci Kochana, że ostatnio to na nic czasu nie mam...

ale jest w najbliższych planach sukienka na sylwestra, zakupiłam czarny żakardzik, ale koncepcji brak... coś wymyśle
__________________
Jimmy in the bottle
zuzzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 09:31   #1271
Kori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 220
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez zuzzanna Pokaż wiadomość
Oj! Powiem Ci Kochana, że ostatnio to na nic czasu nie mam...

ale jest w najbliższych planach sukienka na sylwestra, zakupiłam czarny żakardzik, ale koncepcji brak... coś wymyśle
To czekamy na sukienke.
Kori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 12:57   #1272
Almie91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Witam ja jeszcze nie uszyłam sukienki ale mam zamiar i chce kupić materiał, ale potrzebuje rady poniewaz niewiem jaki typ byłby najlepszy do sukienki w stylu dirty dancing szytej z kola zamieszcze do niej link i gdyby ktoś wiedział z jakiego materiału jest zrobiony dół-to prosiłabym o napisanie http://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo
Almie91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 08:58   #1273
liwias
Raczkowanie
 
Avatar liwias
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 353
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Mi to wygląda na kilka warstw szyfonu, albo w droższej wersji kilka warstw jedwabiu... Na pewno musi być cieniutki, lejący się materiał
liwias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 11:42   #1274
Kori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 220
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez Almie91 Pokaż wiadomość
Witam ja jeszcze nie uszyłam sukienki ale mam zamiar i chce kupić materiał, ale potrzebuje rady poniewaz niewiem jaki typ byłby najlepszy do sukienki w stylu dirty dancing szytej z kola zamieszcze do niej link i gdyby ktoś wiedział z jakiego materiału jest zrobiony dół-to prosiłabym o napisanie http://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo

Tez mysle ze to szyfon .Ale fajnie tez bedzie ze sztucznego jedwabiu +2 halki z kola ,lub tiul.

Livias-a jak Twoja kiecka na Sylwestra,skonczona?

Edytowane przez Kori
Czas edycji: 2009-12-18 o 11:44
Kori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 19:37   #1275
liwias
Raczkowanie
 
Avatar liwias
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 353
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Przez porządki świąteczne nie mam czasu jej skończyć, a zostało już niewiele do końca.
Właściwie to muszę tylko trochę skrócić i obrzucić obie warstwy materiału (organtynę i satynę), czyli jakieś 15-20 minut pracy, a ja nie mam kiedy się za to zabrać.
Muszę się zmobilizować, bo sukienka wisi na widoku i strasznie mnie denerwuje, że nie skończona jeszcze
liwias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 17:53   #1276
Almie91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

okey dzieki wielkie pewnie zdecyduje sie na sztuczny jedwab.
Almie91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 13:03   #1277
liwias
Raczkowanie
 
Avatar liwias
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 353
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Znalazłam w końcu trochę czasu, żeby zrobić obiecane zdjęcie sukienki sylwestrowej - zdjęcia niespecjalne, bo robione samowyzwalaczem
W świetle wieczorowym prezentowała się dużo lepiej, bo pięknie odbijała światło i ładnie układała się w tańcu.
I mam moje kochane dobrą radę dla wszystkich szyjących z organtyny - brzegi gotowych szwów trzeba czyś zabezpieczyć - np. lamówką, bo to sztywna tkanina i potem obrzucone szwy strasznie drapią.
Ja niestety tego nie wiedziałam i efekt był taki, że 30 grudnia musiałam jeszcze poprawiać sukienkę, bo inaczej nie wytrzymałabym w niej nawet godziny

I oczywiście w Nowym Roku życzę wszystkim szyjącym Wizażankom genialnych kreacji i mnóstwa czasu na szycie!

Edytowane przez liwias
Czas edycji: 2010-01-02 o 13:06
liwias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 13:34   #1278
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez liwias Pokaż wiadomość
Znalazłam w końcu trochę czasu, żeby zrobić obiecane zdjęcie sukienki sylwestrowej - zdjęcia niespecjalne, bo robione samowyzwalaczem
W świetle wieczorowym prezentowała się dużo lepiej, bo pięknie odbijała światło i ładnie układała się w tańcu.
I mam moje kochane dobrą radę dla wszystkich szyjących z organtyny - brzegi gotowych szwów trzeba czyś zabezpieczyć - np. lamówką, bo to sztywna tkanina i potem obrzucone szwy strasznie drapią.
Ja niestety tego nie wiedziałam i efekt był taki, że 30 grudnia musiałam jeszcze poprawiać sukienkę, bo inaczej nie wytrzymałabym w niej nawet godziny

I oczywiście w Nowym Roku życzę wszystkim szyjącym Wizażankom genialnych kreacji i mnóstwa czasu na szycie!
piękna ! gratuluję
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 16:01   #1279
Kori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 220
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

[QUOTE=liwias;16203019]Znalazłam w końcu trochę czasu, żeby zrobić obiecane zdjęcie sukienki sylwestrowej - zdjęcia niespecjalne, bo robione samowyzwalaczem
W świetle wieczorowym prezentowała się dużo lepiej, bo pięknie odbijała światło i ładnie układała się w tańcu.
I mam moje kochane dobrą radę dla wszystkich szyjących z organtyny - brzegi gotowych szwów trzeba czyś zabezpieczyć - np. lamówką, bo to sztywna tkanina i potem obrzucone szwy strasznie drapią.
Ja niestety tego nie wiedziałam i efekt był taki, że 30 grudnia musiałam jeszcze poprawiać sukienkę, bo inaczej nie wytrzymałabym w niej nawet godziny



I oczywiście w Nowym Roku życzę wszystkim szyjącym Wizażankom genialnych kreacji i mnóstwa czasu na szycie![/QUOT

Oj, czekalam na Twoja sukienke.Piekna:lov e:Ten kolor.W takich dekoldach pieknie biust sie prezentuje.A co przyszylas na spódnice ? to szyfon.

Edytowane przez Kori
Czas edycji: 2010-01-02 o 16:02
Kori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 09:28   #1280
liwias
Raczkowanie
 
Avatar liwias
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 353
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Sukienka cała jest z dwóch warstw materiału: wierzch - czarna organtyna z haftowanym szlakiem (u dołu spódnicy), a spód intensywnie różowa satyna. Kolor w rzeczywistości ma bardziej śliwkowo-fioletowy odcień. Na zdjęciach, nie wiem czemu, wychodzi bordowy
Trochę pracy przy niej było. Wykrój nie jest zbyt skomplikowany, ale obie tkaniny bardzo śliskie i musiałam każdą część fastrygować ze wszystkich stron, żeby się nie rozjeżdżały I ułożenie stanika i kontrafałd na spódnicy też nie było proste - bo nie miałam nikogo do pomocy i musiałam to robić przed lustrem na samej sobie.
Dużo pracy, ale jestem naprawdę zadowolona z efektu.
liwias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 18:08   #1281
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez liwias Pokaż wiadomość
Znalazłam w końcu trochę czasu, żeby zrobić obiecane zdjęcie sukienki sylwestrowej - zdjęcia niespecjalne, bo robione samowyzwalaczem
W świetle wieczorowym prezentowała się dużo lepiej, bo pięknie odbijała światło i ładnie układała się w tańcu.
I mam moje kochane dobrą radę dla wszystkich szyjących z organtyny - brzegi gotowych szwów trzeba czyś zabezpieczyć - np. lamówką, bo to sztywna tkanina i potem obrzucone szwy strasznie drapią.
Ja niestety tego nie wiedziałam i efekt był taki, że 30 grudnia musiałam jeszcze poprawiać sukienkę, bo inaczej nie wytrzymałabym w niej nawet godziny

I oczywiście w Nowym Roku życzę wszystkim szyjącym Wizażankom genialnych kreacji i mnóstwa czasu na szycie!
Ni eno kiecka powalająca
nawet ni emusze się zakładać bo wiem że byłas królową balu w takim stroju
Pieknie
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 21:19   #1282
Kori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 220
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez liwias Pokaż wiadomość
Sukienka cała jest z dwóch warstw materiału: wierzch - czarna organtyna z haftowanym szlakiem (u dołu spódnicy), a spód intensywnie różowa satyna. Kolor w rzeczywistości ma bardziej śliwkowo-fioletowy odcień. Na zdjęciach, nie wiem czemu, wychodzi bordowy
Trochę pracy przy niej było. Wykrój nie jest zbyt skomplikowany, ale obie tkaniny bardzo śliskie i musiałam każdą część fastrygować ze wszystkich stron, żeby się nie rozjeżdżały I ułożenie stanika i kontrafałd na spódnicy też nie było proste - bo nie miałam nikogo do pomocy i musiałam to robić przed lustrem na samej sobie.
Dużo pracy, ale jestem naprawdę zadowolona z efektu.
Widać ze duzo pracy ,ale warto bylo.piekna.Mi sie bardzo padobaja takie fasony.
Kori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 06:07   #1283
ewafra
Raczkowanie
 
Avatar ewafra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 121
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

a to moja "gwiazdka " na wyszykowana na bal - jedno popołudnie i sukienka gotowa ta czerwona suknie super klasa
__________________
ewafra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 08:20   #1284
moni80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: okolice Rybnika
Wiadomości: 314
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

liwias sukienka boska ,wielkie
moni80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 12:18   #1285
Kori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 220
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Zuzzanna a jak Twoja sukienka?

Edytowane przez Kori
Czas edycji: 2010-01-04 o 12:19
Kori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 00:13   #1286
saveme30
Raczkowanie
 
Avatar saveme30
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 368
GG do saveme30
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

LIWIAS sukienka piekna
ta dla małej dziweczynki tez jest sliczna macie dziewczyny talenty
ja szyje spódniczkę jak skończe to wstawie fotkę i się pochwale
moze mi tez cos doradzicie ciekawego pozdrawiam
__________________
mam bloga
http://kiedyszyjeinieszyje.blogspot.com
saveme30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 08:20   #1287
zuzzanna
Raczkowanie
 
Avatar zuzzanna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 395
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez Kori Pokaż wiadomość
Zuzzanna a jak Twoja sukienka?
Ooo... wyszła całkiem nieźle, ale jeszcze nie miałam czasu się pochwalić, wstyd...

ale obiecuję, że niebawem wrzucę

Liwias - piękna sukieneczka, wyobraziłam sobie ją w fiolecie i jeszcze bardziej mi się podoba, cudo
__________________
Jimmy in the bottle
zuzzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:27   #1288
liwias
Raczkowanie
 
Avatar liwias
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 353
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Dzięki dziewczyny za pochwały - to zawsze motywuje mnie do pracy nad czymś nowym.
Teraz muszę zabrać się za jakieś cieplejsze okrycie dal mojej córki. Dzieciaki mają przedstawiać jasełka w kościele i obawiam się, że w samej sukience mogłaby zmarznąć. Pomyślałam o białej pelerynie z polaru i jakiś ciepłych spodenkach pod spód.
Ewafra śliczna ta twoja mała dama z Dzikiego Zachodu
liwias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 20:24   #1289
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

liwias - śliczna sukienka - podziwiam . Zdradzisz jak wykończyłaś dół - jeszcze w życiu nie szyłam z organdyny i nie mam pojęcia jak się obchodzi z takim materiałem.
betty_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 08:00   #1290
liwias
Raczkowanie
 
Avatar liwias
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 353
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Organtynę, cienkie satyny i woal obrzucam takim ściegiem, który delikatnie zawija krawędź materiału pod spód.
Niestety, nie wiem jak się ten ścieg nazywa, bo instrukcja obsługi do maszyny jest bardzo uboga, a ja jestem amatorką
Na moim Łuczniku(Julia) jest to szósty w kolei (maszyna przestawiona na podwójny szew). Wychodzi takie cieniutkie, gęste obrębienie
Jak wyciągnę maszynę to zrobię fotkę

zuzzanna - pochwal się! pochwal się!

Edytowane przez liwias
Czas edycji: 2010-01-07 o 08:03
liwias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-24 16:01:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.