Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 14:20   #4831
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
Troche dziwnie, ze az tak istotny u Ciebie jest egzamin wewnetrzny, bo rozumiem godziny dodatkowe przed egzaminem panstwowym ale w takiej sytuacji to troche dziwnie...
tak, dopiero jak zdam wewnętrzny to dostanę papier do WORD-u. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej to wolałabym dostać papier po 30 h i dokupić kolejne godziny w oczekiwaniu na egzamin...
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 18:02   #4832
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

W moim osrodku jest identycznie jak u gold-fish. Wiec dla mnie tez jest to dosc wazne Ja teraz jazdy mam dopiero w weekend i w dodatku z innym instruktorem bo z moim cos nie mozemy sie zgrac czasowo Z jednej strony sie ciesze ze bede z kims nowym jezdzic bo jestem ciekawa jak mnie oceni tzn. moja jazde a z drugiej to "moj" instruktor wie juz co i jak wiec znowu bede miala stresa.
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:09   #4833
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

ja nie mam żadnego wewnętrznego praktycznego. Ale zapytam instruktora czy nie mógłby takiego przeprowadzić :P bo chętnie bym się sprawdziła.
W srodę kończę kurs i w czwartek idę z papierami się zapisać, a przed egzaminem wezmę jeszcze te nieszczęsne 2h na innym aucie
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:20   #4834
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

dzisiaj mi sie o wiele lepiej jeździło kilka razy mnie pouczył, ale pochwalił też że mu sie pierszy raz taka kursantka trafiła, która w domu uczy się z rysunków skrzyżowań (mam taką ksiażeczkę z najważniejszymi miejscami w mieście) i np. jechaliśmy i ja mówię, że nie mogę tu skręcić bo jest jednokierunkowa , on mówi że nie, a ja mówię że w ksiażeczce tak było na rysunku, zaparkowaliśmy kawałek dalej i okazało się że w książeczce jest błąd oczywiście miałam rację. Nie ważne, grunt że zobaczyłam uznanie w jego oczach że się uczę i przykładam do tego niestety powiedział, że jego zdaniem potrzebuję jeszcze 4 godzin przez wewnętrzynym

w czwartek mam ostatnią lekcję
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:26   #4835
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

hehe ze tez musial Ci sie trafic ten jeden blad ogolnie kobiety sie bardziej staraja, faceci wychodza z zalozenia, ze juz wszystko potrafia i nie musza nic robic, tacy "co to nie oni" ...
I jak Wam sie jezdzi dziewczyny gdy taka pogoda za oknem? W Lublinie wczoraj bylo tak slisko, nic nie poodsniezane...

gold-fish - zeby nie bylo tak, ze jednak dobrze sobie dajesz rade a instuktor probuje Cie naciagnac na dodatkowe jazdy...

Edytowane przez aguna
Czas edycji: 2009-12-15 o 14:28
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:41   #4836
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

ciężko to wyczuć... bo moja szkoła ma jedna z najwyższych zdawalności, jak nie najwyzszą w mieście gdyby nie to, że ostatnio zdecydowanie gorzej mi szło to bym powiedziała, że chcę zdawać wewnętrzny i tyle ale ja naprawdę miałam kryzys (miałam/mam? oby to był czas przeszły )

aaaa i jeszcze jedno kupiłam wczoraj Kalms a jeszcze niedawno śmiałam się z tego że Wy coś tam bierzecie, a ja piłam Tigerki zwracam honor
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:47   #4837
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

a co, zaczelas sie stresowac ? zapisalas sie juz na egzamin czy u Ciebie w szkole papiery doastaje sie dopiero po wyjezdzeniu wszystkich godzin? przepraszam, jak juz gdzies to pisalas, ale nie pamietam dokladnie wszystkiego :p
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 15:12   #4838
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Witam i zgłaszam się jako początkująca kursantka!
Jestem po 4 godzinach..teorii Ale - dziś dzwoniłam do instruktora, którego sobie wybrałam, żeby tak ogólnie podpytać go o różne sprawy. No i on wyszedł z "propozycją" abym pierwsze jazdy zaczęła już w tym tygdoniu? Trochę się wystraszyłam - przyznaję..no ale myślałam, że praktykę zacznę duuużo później. No i tu kurde mam dylemat - zacząć jeździć, czy nie.. Mam jeszcze parę dni na przemyślenia
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:34   #4839
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

myCocaine a czemu mialabys nie jezdzic?
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:56   #4840
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
a co, zaczelas sie stresowac ? zapisalas sie juz na egzamin czy u Ciebie w szkole papiery doastaje sie dopiero po wyjezdzeniu wszystkich godzin? przepraszam, jak juz gdzies to pisalas, ale nie pamietam dokladnie wszystkiego :p
wczoraj o tym pisałam, że musze wyjeździc wszystko, zdać wewnętrzny (teorię i testy) i dopiero wtedy polecę do Wordu
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:56   #4841
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
myCocaine a czemu mialabys nie jezdzic?
szczerze? Bo czuję się conajmniej głupia w sprawach 'ulicznych' . Tzn.. na tych paru lekcjach co miałam poznałam jakieś podstawy, znaki etc. no i na tym się kończy. muszę to jescze przemyśleć czy zacząć już teraz, czy później.
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 17:59   #4842
Basiek19
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 831
GG do Basiek19 Send a message via Skype™ to Basiek19
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez myCocaine Pokaż wiadomość
Witam i zgłaszam się jako początkująca kursantka!
Jestem po 4 godzinach..teorii Ale - dziś dzwoniłam do instruktora, którego sobie wybrałam, żeby tak ogólnie podpytać go o różne sprawy. No i on wyszedł z "propozycją" abym pierwsze jazdy zaczęła już w tym tygdoniu? Trochę się wystraszyłam - przyznaję..no ale myślałam, że praktykę zacznę duuużo później. No i tu kurde mam dylemat - zacząć jeździć, czy nie.. Mam jeszcze parę dni na przemyślenia
Cytat:
Napisane przez myCocaine Pokaż wiadomość
szczerze? Bo czuję się conajmniej głupia w sprawach 'ulicznych' . Tzn.. na tych paru lekcjach co miałam poznałam jakieś podstawy, znaki etc. no i na tym się kończy. muszę to jescze przemyśleć czy zacząć już teraz, czy później.
Ja bym się cieszyła, gdybym podczas mojego kursu mogła jeździć w czasie kiedy miałam teorie(a jazdy miałam po ok tygodniu czasu po zakończeniu teorii..) Znaki przecież są na jednych z pierwszych "lekcji" więc można to wszystko poznać i przeglądnąć w domu, a resztą nie będziesz jeździć sama tylko instruktor będzie na siedzeniu obok
__________________
Basiek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:24   #4843
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Hej dziewczyny!
Pierwsza jazda już za mną i powiem tyle, że było wspaniale! Normalnie uwielbiam siedzieć za kierownicą. Jutro druga godzina, nie mogę się doczekać;-)
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:42   #4844
strongbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
GG do strongbaby
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez myCocaine Pokaż wiadomość
szczerze? Bo czuję się conajmniej głupia w sprawach 'ulicznych' . Tzn.. na tych paru lekcjach co miałam poznałam jakieś podstawy, znaki etc. no i na tym się kończy. muszę to jescze przemyśleć czy zacząć już teraz, czy później.
wydaje mi się że to bardzo dobre podejście nie znając przepisów ruchu drogowego możesz stwarzać duże zagrożenie dla innych. Moja szkoła pozwalała jeździć dopiero po zdanym wew. teoretycznym po wszystkich wykładach , ale nawet jeśli by pozwalali wcześniej to i tak bym sie pewnie bała
__________________
strongbaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 08:55   #4845
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cześć dziewczyny
Zgłasza sie kolejna kursantka 16 godzin jazd za mną Chciałabym skończyć jeździć w styczniu i potem spróbować z egzaminem

Jeżdżę ze wspaniałą instruktorką, która uwielbia swoją pracę. Niestety, jeżdżę z nią tylko chwilowo, bo instruktor, z którym jeździłam na początku jest chory i nie chcąc mnie zarazić oddelegował mnie do tej kobiety. Chciałabym jak najwięcej skorzystać na jeździe z nią

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
hehe ze tez musial Ci sie trafic ten jeden blad ogolnie kobiety sie bardziej staraja, faceci wychodza z zalozenia, ze juz wszystko potrafia i nie musza nic robic, tacy "co to nie oni" ...
I jak Wam sie jezdzi dziewczyny gdy taka pogoda za oknem? W Lublinie wczoraj bylo tak slisko, nic nie poodsniezane...(...)
Moja instruktorka dokładnie tak samo wypowiada się o facetach kursantach

Ja miałam jazdy dwa dni temu, jak było oblodzenie lekkie na drogach i cieszę się, że w końcu sie przekonałam, jak auto w takich warunkach się zachowuje Ruszałam, że tak powiem z kopyta
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:00   #4846
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Zgłasza sie kolejna kursantka 16 godzin jazd za mną Chciałabym skończyć jeździć w styczniu i potem spróbować z egzaminem

Jeżdżę ze wspaniałą instruktorką, która uwielbia swoją pracę. Niestety, jeżdżę z nią tylko chwilowo, bo instruktor, z którym jeździłam na początku jest chory i nie chcąc mnie zarazić oddelegował mnie do tej kobiety. Chciałabym jak najwięcej skorzystać na jeździe z nią
Witaj Jeszcze mozesz zmienić sobie instruktora prowadzącego- wystarczy zebyś miał łacznie 16 godzin z ta babeczką
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:19   #4847
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

wlasnie ja mam tylko nadzieje, ze dam sobie rade ze sniegiem na jazdach przed egzaminem, bo nigdy nie jezdzilam w trakich warunkach. zeby tym razem 2h nie okazalo sie za malo :P
Rybulka wlasnie moj instruktor tez tak uwaza wiec to na pewno prawda
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:30   #4848
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Witaj Jeszcze mozesz zmienić sobie instruktora prowadzącego- wystarczy zebyś miał łacznie 16 godzin z ta babeczką
A więc o to chodzi

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
(...)
Rybulka wlasnie moj instruktor tez tak uwaza wiec to na pewno prawda
Pewnie tak, oni się znają
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:38   #4849
suve
Zakorzenienie
 
Avatar suve
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk.
Wiadomości: 70 276
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

witam.
czytam od czasu do czasu więc coś napiszę. za mną 23h, 12 stycznia mam egzamin.
trochę się boję, bo w taką pogodę jeszcze nie jeździłam. więc zobaczymy jak to będzie..
już 2 tyg. nie jeżdżę. brakuje mi tego.
__________________
żona. <3
nasz szkrab <3
suve jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 13:41   #4850
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

oj min tez brakuje tych jazdy, ale juz tak mi nie zalezy
tez balabym sie jezdzic, jak widze jak jezdza inni. 30-40h a auta nie wygladaja zbyt stabilnie na tych drogach, nic nie poodsniezane...
aguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:49   #4851
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Dzisiaj mam 29 i 30 h jak to szybko zleciało
ściska mnie w żoładku na samą myśl, mimo, że świetnie się czuję za kierownicą to bardzo bym chciała żeby te ostatnie godziny potwierdziły moje przygotowanie No i dzisiaj instruktor stwierdzi czy mogę przystąpić do wewnętrznego Ostatnio powiedział ze jeszcze 4-5 h by się przydało proszę o kciuki
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 13:58   #4852
suve
Zakorzenienie
 
Avatar suve
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk.
Wiadomości: 70 276
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam 29 i 30 h jak to szybko zleciało
ściska mnie w żoładku na samą myśl, mimo, że świetnie się czuję za kierownicą to bardzo bym chciała żeby te ostatnie godziny potwierdziły moje przygotowanie No i dzisiaj instruktor stwierdzi czy mogę przystąpić do wewnętrznego Ostatnio powiedział ze jeszcze 4-5 h by się przydało proszę o kciuki

jak ja bym chciała się "świetnie" czuć za kierownicą.. a tu niczego nie jestem pewna.

powodzenia.
__________________
żona. <3
nasz szkrab <3
suve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:25   #4853
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam 29 i 30 h jak to szybko zleciało
ściska mnie w żoładku na samą myśl, mimo, że świetnie się czuję za kierownicą to bardzo bym chciała żeby te ostatnie godziny potwierdziły moje przygotowanie No i dzisiaj instruktor stwierdzi czy mogę przystąpić do wewnętrznego Ostatnio powiedział ze jeszcze 4-5 h by się przydało proszę o kciuki
i jak tam?

Ja już skonczyłam kurs w srodę. Jutro idę po papiery a w pon odwiedzę WORD. Ciekawe czy uda mi się załapać na jakis termin przed sylwestrem, wiele osób rezygnuje przed swiętami i może będzie jakies miejsce. A jak nie to będę koczować przed WORDem w srodę od 8 będą mnie mieli dość

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2009-12-17 o 21:55
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 11:24   #4854
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

gold-fish, jak tam ostatnie jazdy?
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 12:22   #4855
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
i jak tam?
Ja już skonczyłam kurs w srodę. Jutro idę po papiery a w pon odwiedzę WORD. Ciekawe czy uda mi się załapać na jakis termin przed sylwestrem, wiele osób rezygnuje przed swiętami i może będzie jakies miejsce. A jak nie to będę koczować przed WORDem w srodę od 8 będą mnie mieli dość
Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
gold-fish, jak tam ostatnie jazdy?
dzięki za pamieć
było ekstra ale i tak mam wziąć minimum 2 godziny. Najpierw powiedział, że aż 5, ale się zaczęłam wykłócać. Ostatnim razem jeździłam fatalnie i mówił że 4 h, a wczoraj o niebo lepiej i 5?! Niestety instruktor twierdzi, że 5 razy wymusiłam- moim zdaniem nie nie było żadnej groźnej sytuacji, ale on stwierdził, ze widział w lusterku ze samochody zwalniały najechałam też przodem samochodu na zebrę, ale było to zwykłe małe skrzyżowanie, bez lini zatrzymania i pieszy nagle wkroczył na jezdnię - było ciemno) ale powiedział, że nawet milimetrem nie mogę się zatrzymać na przejściu , przez 2 godziny tylko raz nie zredukowałam z III na II przy skręcaniu (to było moją bolaczką przez 28h) i z 4 poarkowań ze wskazaniem tylko raz krzywo zaparkowałam i musiałam robić korektę. No ale cóż... nie zaliczył mi i nie dopuścił do wewnętrznego.

Trudno, biorę dodatkowe i będę na rzęsach stawać żeby nie wymusić
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 15:33   #4856
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
dzięki za pamieć
było ekstra ale i tak mam wziąć minimum 2 godziny. Najpierw powiedział, że aż 5, ale się zaczęłam wykłócać. Ostatnim razem jeździłam fatalnie i mówił że 4 h, a wczoraj o niebo lepiej i 5?! Niestety instruktor twierdzi, że 5 razy wymusiłam- moim zdaniem nie nie było żadnej groźnej sytuacji, ale on stwierdził, ze widział w lusterku ze samochody zwalniały najechałam też przodem samochodu na zebrę, ale było to zwykłe małe skrzyżowanie, bez lini zatrzymania i pieszy nagle wkroczył na jezdnię - było ciemno) ale powiedział, że nawet milimetrem nie mogę się zatrzymać na przejściu , przez 2 godziny tylko raz nie zredukowałam z III na II przy skręcaniu (to było moją bolaczką przez 28h) i z 4 poarkowań ze wskazaniem tylko raz krzywo zaparkowałam i musiałam robić korektę. No ale cóż... nie zaliczył mi i nie dopuścił do wewnętrznego.

Trudno, biorę dodatkowe i będę na rzęsach stawać żeby nie wymusić
dla mnie to jest zwykłe wyłudzanie pieniędzy... to od Ciebie zależy czy weźmiesz dodatkowe godziny czy nie. Nie daj się wrobić.
OSK nie może Ci blokować wydania papierów bo -ich zdaniem- nie zaliczyłas jakiego tam wewnętrznego który i tak nie jest wymagany.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:42   #4857
Czekoladkaa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladkaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 169
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
dla mnie to jest zwykłe wyłudzanie pieniędzy... to od Ciebie zależy czy weźmiesz dodatkowe godziny czy nie. Nie daj się wrobić.
OSK nie może Ci blokować wydania papierów bo -ich zdaniem- nie zaliczyłas jakiego tam wewnętrznego który i tak nie jest wymagany.
zgadzam się, wydaje mi się że teraz w zimie jest mniej kursantów i mają mniej pieniędzy więc wymuszają, chociaż prawdę mówiąc nie spotkałam się z czymś takim że trzeba dokupić godziny.
Że powinno się to tak ale trzeba????:conf used:

aanneett jestem ciekawa na kiedy będziesz miała termin, mam nadzieję że szybko
__________________
12.05.2012 godz. 15
Czekoladkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 17:53   #4858
strongbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
GG do strongbaby
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

kurcze dziewczyny czytałyście ? tragedia
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/w...-jazdy,1413495
__________________
strongbaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:16   #4859
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

ojoj .. oby wyszła z tego
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 05:59   #4860
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. II

Cytat:
Napisane przez Czekoladkaa Pokaż wiadomość
zgadzam się, wydaje mi się że teraz w zimie jest mniej kursantów i mają mniej pieniędzy więc wymuszają, chociaż prawdę mówiąc nie spotkałam się z czymś takim że trzeba dokupić godziny.
Że powinno się to tak ale trzeba????:conf used:

aanneett jestem ciekawa na kiedy będziesz miała termin, mam nadzieję że szybko
też mam taką nadzieje
w ogóle to się ciesze bo wczoraj byłam po papiery i patrze na orzeczenie lekarskie, a tam "wydane na okres: bezterminowo". Myslałam że da mi czasowo, bo mam jeszcze dopisane 01.06 czyli okulary lub soczewki.
Cytat:
Napisane przez strongbaby Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny czytałyście ? tragedia
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/w...-jazdy,1413495
maskara.
A słyszałam, że gdy kursant spowoduje jakas kolizję to podobno policja ma obowiązek na niego nałożyć mandat. Nie wiem jak to jest w przypadku naprawy (ale to chyba pokrywa ubezpieczyciel)
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.