Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-23, 06:02   #2671
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
(...)

PS: wklejam foteczkę mojej gwiazdeczki.... czy nie uważacie, że robi się z dnia na dzień piękniejsza ??? czy to tylko ja mam takiego fisia... już jej rosną takie długie rzęski...heh....:lo ve:
a druga fotka: Lenka się na spacerek wybiera!
a trzecia fotka: Lenka wyrasta z kołyski i mam już siwieje, że niedługo trzeba będzie dziecko wyprowadzić do własnego pokoiku.... aaaaaaaaaaa nieeeeee!

Silna ślicznotka z niej!



Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Nikuś trzymam kciuki za spokojną jazdę, jednak święta rodzinne w większym gronie to zawsze inaczej

a ja właśnie gotuję bigos, jutro piekę ciasta

Kochane, od kiedy można już dziecko kłaść na macie edukacyjnej?
Wcześniej niż w drugim miesiącu życia nie ma sensu.

Cytat:
Napisane przez Kikunia81 Pokaż wiadomość
(...)I uwaga, Aleksander waży 7060g Mój mały pulpecik (przypominam, że waga urodzeniowa to 2990g)
Czy to może pierwsze wątkowe dziecko, które przekroczyło siódemkę z przodu?

No i niestety jestem lżejsza o 325zł przed samymi świętami... Ech te dzieciule.
325? Czyżby szczepionka na pneumokoki?

Staś urodził się z podobną wagą i też już siódemkę goni. Jeszcze tydzień, max 2 i ją złapie

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa86 Pokaż wiadomość
No wiec Szkrb wazy 6.300 i mierzy 63,5 takze chyba nie malo. (...)
Piękny i długaśny!

Cytat:
Napisane przez bea83 Pokaż wiadomość
(...)Zapomniałam się pochwalić ( czyt. pożalić ) od niedzieli zalewa mnie Dostałam pierwszy @ po porodzie - nie licząc tych równych 6 tyg co leciało ze mnie po porodzie A tak fajnie było w ciąży bez niego Chyba muszę zajść w kolejną ciążę

Oto najświeższe zdjęcia Natalki
Śliczna

Współczuję/gratuluję.
W sumie nie tęsknię za nie widzianą od ponad roku @, ale z drugiej strony chciałabym trochę cykl do sierpnia poobserwowac, bo będziemy potem zadawac kłam twierdzeniu, ze panowie z rodziny K. dziewczynek nie robią.

Co do świąt, to będę jadła wszystkiego po trochu, tylko słodycze nadal ograniczam.
Coś nie mogę schudnąc, godzinne cardio macham już 4 razy w tygodniu, do tego cwiczenia izometryczne... kolejne 3 godziny tygodniowo... drugi miesiac leci i nic.
Po świętach znów pomiar hormonów i USG tarczycy... może się wyjaśni dlaczego... ale do endokrynologa idę dopiero w połowie stycznia
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 07:59   #2672
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

witajcie....



wczoraj nam przysłali rachunek za prąd....3 razy wyższy niż zwykle i piszą że teraz będziemy tyle co miesiąc płacić....omal żeśmy zawału nie dostali zbiorowego...zaraz za telefon i co się okazuje? że matoły miały na myśli " za kwartał", tylko im się "za miesiąc" napisało.... a to jest olbrzymia różnica!

mąż się wczoraj zakopał w śniegu po powrocie z pracy, wrócił tak późno, że już Leny nie kąpaliśmy...

w nocy zaczął nam przeciekać sufit w kuchni....wszystko przez tą odwilż, zebrała się w jednym miejscu na dachu woda , a rynna była nadal zamarźnięta...mój biedny mąż o 3 w nocy musiał dach czyścić, a ja siedziałam w łazience na piętrze, żeby mu świecić.... mam dośćcholernej zimy...

chyba tracę pokarm...sama nie wiem. wczoraj dwa razy odciągłam...50 ml z obu piersi.... ale myslałam, że to dlatego, że nie rano, dziś rano z obu piersi po długich 20 min 85 ml....
Już w weekend zauważyłam, że mam jakieś inne piersi , bardziej miękkie i w nocy nie przeciekały i nie były twarde...póki co Lena nie narzeka i spi słodko po karmieniach, wczoraj pod koniec karmienia nacisnęłam na pierś i jeszcze mleczko trysło..nie wiem czy to kwestia tego, że kilka dni nie odciągałam, czy to stres czy co....piję herbatkę z liści malin, bo poprawia jakość i ilość pokarmu i będę odciągać i Lenę przystawiać....mąż dziś kupi herbatkę na laktację o ile taką w naszym sklepie z ziołami mają....
i prosze o kciuki bo już jestem załamana...

to by było u nas na tyle...

jednym słowem wesołych świąt..............
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 08:45   #2673
bea83
Rozeznanie
 
Avatar bea83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 551
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
witajcie....

wczoraj nam przysłali rachunek za prąd....3 razy wyższy niż zwykle i piszą że teraz będziemy tyle co miesiąc płacić....omal żeśmy zawału nie dostali zbiorowego...zaraz za telefon i co się okazuje? że matoły miały na myśli " za kwartał", tylko im się "za miesiąc" napisało.... a to jest olbrzymia różnica!

mąż się wczoraj zakopał w śniegu po powrocie z pracy, wrócił tak późno, że już Leny nie kąpaliśmy...

w nocy zaczął nam przeciekać sufit w kuchni....wszystko przez tą odwilż, zebrała się w jednym miejscu na dachu woda , a rynna była nadal zamarźnięta...mój biedny mąż o 3 w nocy musiał dach czyścić, a ja siedziałam w łazience na piętrze, żeby mu świecić.... mam dośćcholernej zimy...

chyba tracę pokarm...sama nie wiem. wczoraj dwa razy odciągłam...50 ml z obu piersi.... ale myslałam, że to dlatego, że nie rano, dziś rano z obu piersi po długich 20 min 85 ml....
Już w weekend zauważyłam, że mam jakieś inne piersi , bardziej miękkie i w nocy nie przeciekały i nie były twarde...póki co Lena nie narzeka i spi słodko po karmieniach, wczoraj pod koniec karmienia nacisnęłam na pierś i jeszcze mleczko trysło..nie wiem czy to kwestia tego, że kilka dni nie odciągałam, czy to stres czy co....piję herbatkę z liści malin, bo poprawia jakość i ilość pokarmu i będę odciągać i Lenę przystawiać....mąż dziś kupi herbatkę na laktację o ile taką w naszym sklepie z ziołami mają....
i prosze o kciuki bo już jestem załamana...

to by było u nas na tyle...

jednym słowem wesołych świąt..............
Współczuję wysokiego rachunku i przeciekającego sufitu w kuchni A za zwiększenie ilość mleczka trzymam oczywiście mocno zaciśnięte kciuki

Szczęśliwej Podróży Nika

Widać, że Święta już tuż tuż taka cisza na wizażu
Dzisiaj biorę się za robienie ciast - zrobię te na zimno a te do pieczenia będę robić jutro
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Mój synek - Szymon

Moja córeczka Natalia - ur. 29.09.2009 3680 g / 57 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/a7c86e5c1c.png
bea83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 09:44   #2674
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez bea83 Pokaż wiadomość
Współczuję wysokiego rachunku i przeciekającego sufitu w kuchni A za zwiększenie ilość mleczka trzymam oczywiście mocno zaciśnięte kciuki

Szczęśliwej Podróży Nika

Widać, że Święta już tuż tuż taka cisza na wizażu
Dzisiaj biorę się za robienie ciast - zrobię te na zimno a te do pieczenia będę robić jutro

całe szczęście rachunek wcale nie jest wysoki, tylko mysleliśmy , że jest wysoki bo matoły źle zapisały.......
sufit już nie przecieka , całe szczęście nie ma żadnych zniszczeń i nie było tego dużo...ale ciężka noc za nami...


fajnie jest na wizażu...cicho jak makiem zasiał..

ja lecę prasować i pakować
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 12:06   #2675
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Kochane wpadłam się pochwalić, że Małgosia w ciągu dwóch tygodni nadrobiła, i już osiągnęła wagę urodzeniową, czyli waży 2900
a teraz póki śpi, lecę piec ciasta
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 12:24   #2676
Shine01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Exclamation Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Witam Kochane!
Wesolych, szczesliwych, rodzinnych swiat i calego 2010roku! duzo zdrowka dla was, waszych dzieci i rodzin!!!

zycze i ja i moj synek


Malo kiedy siedze w internecie, ale pamietam o was nadal
Moje malenstwo ma sie dobrze i wazy juz 5640g przesypiamy cale noce z przerwami na jedzonko przez sen


to co bylo nie tak z serduszkiem, chyba jest juz dobrze, ale niestety na echu serca jeden punkt ,,sie swieci", lekarz mowil ze nie wie co to jest i narazie nie chce diagnozowac powiedzial ze trzeba poczekac 2-3 miesiace, nastepna wizyta pod koniec stycznia. a juz doszlam do siebie o porodzie i myslalam ze z malym bedzie wszystko dobrze... teraz znow drze o niego kazdego dnia... do tego kloce sie z moim i generalnie DUPA

ale ida swieta wiec glowa do gory pozdrawiamy
Shine01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 12:50   #2677
karamari
Rozeznanie
 
Avatar karamari
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 836
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Kochane,

Pogodnych, radosnych Świąt, a przede wszystkim dużo zdrowia dla Waszych Maluszków, bo to najważniejsze

I przewagi pięknych chwil nad trudnymi w Nowym Roku 2010

Niko, to się nazywa stabilizacja laktacji - gdy piersi dostosowują się do potrzeb dziecka i produkują na bieżąco - podczas ssania, tyle, ile dziecię chce.
Ja też mam miękkie, jakby 'puste' piersi, bardzo przyjemne uczucie po 3 miesiącach nabrzemiewania i tryskania fontanną mleka Także nic się nie martw i nie sugeruj się odciąganiem laktatorem! Patrz na przyrosty i czy Malenka się najada I nie stresuj się, bo naprawdę sobie zaszkodzisz!!!
Udanej wyprawy i cudownych świąt! Będzie tylko lepiej

Bea, ależ Ty masz idealne dzieci - jedno anioł, drugie jeszcze lepsze... Żeby też moja polubiła sprzątanie

Ależ mi odlotowy farsz do pierogów wyszedł Chyba dodziergam na kapustę z grzybami, bo aż szkoda Spadam w wir
karamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 14:53   #2678
Irysowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: kraków.....
Wiadomości: 57
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

witajcie

Ale mnie tuld dlugoo nie bylo.....ojojo ale jakos czasu brak na forum.....

wpadlam bo chialawam zlozyc zyczenia Swiateczne

Wesolych SWiat!!!

-spokojnych
-radosnych
-zeby male bobaski rosly....
-zebyscie byly usmiechniete...


i dobrego 2010 ROKU

Ps; U nas WSzelkie Kryzysy...zazegnane,,.wie c jest dobrze....czerpie milosc i od dzieci jak i od meza..

BUZKA
Irysowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 15:29   #2679
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez Irysowa Pokaż wiadomość
Ps; U nas WSzelkie Kryzysy...zazegnane,,.wie c jest dobrze....czerpie milosc i od dzieci jak i od meza..
Wspaniała wiadomość, dobrze, że się dogadaliście
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 17:02   #2680
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Prezenty zapakowane, fryzjer zaliczony, uszka polepione, jeszcze tylko choinkę ubrać i można świętować

Ponieważ przygotowywanie się do świąt przy malutkim dziecku to niezłe wyzwanie, mam mało czasu na internet. Więc wpadłam tu życzyć Wam cudownej atmosfery podczas Wigilii i dwóch następnych świątecznych dni. Buźka!
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 17:22   #2681
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Kochane życzę Wam wszystkim,
by zbliżające się święta Bożego Narodzenia były niezapomnianym czasem spędzonym wśród rodziny i bliskich.
Bez pośpiechu, bez trosk, bez zmartwień... z uśmiechem na ustach i radością w sercu




Mi szwankuje kręgosłup - od 3 dni ledwo stoję i chodzę, a szczególnie ciężko to odczuwam z Grzesiem 6-kilowym na rękach Byłam dziś u lekarza i mam skierowanie do neurologa - więc od nowego roku czekają mnie badania i może jakieś zabiegi/masaże wzmacniające
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 18:31   #2682
edytka2020
Raczkowanie
 
Avatar edytka2020
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Wesołych i zdrowych świąt mamuśki kochanych dzieciaczków pazdziernikowo sierpniowo wrześniowo grudniowowych . mam nadzieje ze nikogo nie ominełam

Edytowane przez edytka2020
Czas edycji: 2009-12-24 o 09:47
edytka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 19:50   #2683
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Życzę Wszystkim mamuśkom, dzieciaczkom i Waszym rodzinom wesołych, spokojnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia

__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 20:35   #2684
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Kochane, ja również życzę Wam zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, ciepłej rodzinnej atmosfery, dużo smakołyków, i samych radosnych chwil

ja już tak czekam na święta, jutro Wigilia, będzie panować magiczna atmosfera, cały rok się na to czeka
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 20:43   #2685
Madzialinda
Raczkowanie
 
Avatar Madzialinda
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 73
GG do Madzialinda
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Kochane mamuśki dawno mnie nie było bo moj maluszek zajmuje mi 150% mojego czasuPostaram sie poprawic
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę wam przede wszystkim zdrowych, radosnych świąt w gronie rodziny, pociechy z maluszków oraz spełnienia marzeń w Nowym roku.
Madzialinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 21:25   #2686
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Przylecialam poszukac w necie przepisu na grzybowa, nigdy nie wiem ile ma byc grzybow.

Jak obyczaj każe stary,
według ojców naszych wiary,
chcemy złożyć Wam życzenia,
z dniem Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka Betlejemska,
która wschodzi tuż po zmroku,
da Wam szczęcie i pomyślność
W nadchodzącym Nowym Roku
.


Zartownis i Patrick
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 22:49   #2687
kashin
Raczkowanie
 
Avatar kashin
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 413
GG do kashin
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Zdrowych, spokojnych...
http://elfyourself.jibjab.com/view/2DIN6d3s0W89Y0Vr


Do zobaczenia po Świętach (albo po Nowym Roku )
__________________
Lord, help me be the person my dog thinks I am...

Edytowane przez kashin
Czas edycji: 2009-12-23 o 22:51
kashin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 22:58   #2688
joannah
Rozeznanie
 
Avatar joannah
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do joannah
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Dziewczynki Życze Wam i Waszym rodzinom ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
joannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 23:20   #2689
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Kochane mamuśki - dużo miłości w te pierwsze spędzane z naszymi sierpniowo-wrześniowo-październikowo-grudniowymi dzieciaczkami święta Bożego Narodzenia


......................... ......................... .........................
Magda&Maja
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 07:06   #2690
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Kochane Dziewczynki!

Życzę Wam magicznych, rodzinnych, niosących spokój i radość świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku 2010 cudownych chwil z Waszymi niepowtarzalnymi dzieciaczkami!


Cytat:
Napisane przez karamari Pokaż wiadomość
Kochane,

Niko, to się nazywa stabilizacja laktacji - gdy piersi dostosowują się do potrzeb dziecka i produkują na bieżąco - podczas ssania, tyle, ile dziecię chce.
Ja też mam miękkie, jakby 'puste' piersi, bardzo przyjemne uczucie po 3 miesiącach nabrzemiewania i tryskania fontanną mleka Także nic się nie martw i nie sugeruj się odciąganiem laktatorem! Patrz na przyrosty i czy Malenka się najada I nie stresuj się, bo naprawdę sobie zaszkodzisz!!!
Udanej wyprawy i cudownych świąt! Będzie tylko lepiej
Karamari dziękuje mam nadzieję, że masz rację. jak cię znam to masz hahaha. już jest lepiej, nie wiem czy spokój pomógł, czy odciaganie, czy herbatka z liści malin czy moje pobożne modlitwy, ale jest lepiej.
według mnie Lena się najada, w każdym razie po jedzeniu wygląda na zadowoloną

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Kochane życzę Wam wszystkim,
by zbliżające się święta Bożego Narodzenia były niezapomnianym czasem spędzonym wśród rodziny i bliskich.
Bez pośpiechu, bez trosk, bez zmartwień... z uśmiechem na ustach i radością w sercu




Mi szwankuje kręgosłup - od 3 dni ledwo stoję i chodzę, a szczególnie ciężko to odczuwam z Grzesiem 6-kilowym na rękach Byłam dziś u lekarza i mam skierowanie do neurologa - więc od nowego roku czekają mnie badania i może jakieś zabiegi/masaże wzmacniające
Słonko, to ja życzę poza wszystkim przede wszystkim ZDROWIA!!!!

Cytat:
Napisane przez kashin Pokaż wiadomość
Zdrowych, spokojnych...
http://elfyourself.jibjab.com/view/2DIN6d3s0W89Y0Vr


Do zobaczenia po Świętach (albo po Nowym Roku )
REWELACJA!!!!!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 08:11   #2691
Kikunia81
Rozeznanie
 
Avatar Kikunia81
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Dziewczyny, życzę Wam i Waszym Maluszkom wesołych Świąt spędzonych w wyjątkowej, ciepłej atmosferze !!!
Kikunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 09:45   #2692
kizia86
Raczkowanie
 
Avatar kizia86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 377
GG do kizia86
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazda z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie.
życzą;Kizia i Kacper
__________________
Jesteśmy razem
Nasz ślub 04.10.2005
Nasze Skarby
Kacperek 04.09.2009 ...2450g,51cm
Kubuś 14.03.2006...2500g,50cm

Edytowane przez kizia86
Czas edycji: 2009-12-24 o 09:53
kizia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 11:35   #2693
bea83
Rozeznanie
 
Avatar bea83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 551
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cytat:
Napisane przez Irysowa Pokaż wiadomość
Ps; U nas WSzelkie Kryzysy...zazegnane,,.wie c jest dobrze....czerpie milosc i od dzieci jak i od meza..

BUZKA
Super, że się dogadaliście i kryzysy już za Wami

Wesołych Świąt dla wszystkich mamusiek i ich maluszków
A przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności na te święta i cały nadchodzący rok
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Mój synek - Szymon

Moja córeczka Natalia - ur. 29.09.2009 3680 g / 57 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/a7c86e5c1c.png
bea83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 12:27   #2694
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

zdrowych, spokojnych, pełnych radości, miłości i ciepła rodzinnego świąt
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 13:46   #2695
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Kochane!!! Z okazji Świąt życzymy Wam spełnienia wszystkich marzeń! Dużo, dużo zdrowia. Spokojnego i pełnego pomyślnych chwil 2010 roku i wszystkiego tego czego same sobie życzycie! I mnóstwo zdrówka dla naszych kochanych dzieciaczków!
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 23:29   #2696
Kikunia81
Rozeznanie
 
Avatar Kikunia81
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Oj nikt się nie chwali jak przebiegła Wigilia? Czyżbym należała do najbardziej uzależnionych forumowiczek z wątku?
My byliśmy u teściów, miło spędziliśmy czas, mały leżał na podłodze z zabawkami, bo na rękach marudził. On się chyba uzależnił od maty i już nie lubi być noszony i niańczony. Mój samodzielny męczyzna
Jedzonko niestety jak zwykle niezbyt dobre, ale ja dzisiaj zrobiłam śledzie w sosie tatarskim, rybę po grecku, kapustę z grzybami i zupę pieczarkową. Poza tym jutro popołudniu idziemy do mojej mamy, więc się najem.
Na prezenty dostaliśmy głównie sianko (bo mąż na kamerę zbiórkę przeprowadzał).
Nie pamiętam czy już się chwaliłam, ale wczoraj mój synek zrobił pierwszy raz przewrót z plecków na brzuszek. Później powtarzał to jeszcze kilkakrotnie, ale wygląda to tak jakby podpowiadał mu to instynkt, a nie jakby sam tego chciał. Stęka przy tym niesamowicie, czasami krzyczy, jakby go jakaś wewnętrzna siła do tego zmuszała, a potem leży gamoń i nie wie jak rękę spod brzucha wyciągnąć
Aaa i jeszcze muszę napisać, że mój syn uwielbia kiedy mu śpiewam, chociaż głos mam fatalny. Kiedy zaczyna marudzić wystarczy że zaczynam śpiewać i od razu pojawiają się uśmieszki
Kikunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 08:56   #2697
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Korzystam, ze TZ w domu i pilnuje synka na dole
U nas super, bo w koncu nie bylismy sami, a z nasza pociecha
Ciesze sie, ze jest, bo jednak smutno, ze mojego taty juz nie ma, jak dzwonilam wczoraj do domu to taka smutna atmosfera byla...

Moj TZ oszal i kupil mi Wii sports , zebym sobie w domu fitnesowala
Dla tych ktorym nazwa nic nie mowi http://nintendo.pl/, ale pewnie widzieliscie reklame w TV
Teraz bede sie wyginac przed ekranem

Odemnie dostal glosniczki do kompa (tzn. ja chcialam nowe, wiec mu kupilam), bo do tej pory mielismy stare z pogryzionymi kablami przez naszego szczurka

Jak zaladuje zdjecia na kompa to wrzuce fotki malego jak sie z prezentu ucieszyl , a dostal zwyklego grajacego miska

Mam nadzieje, ze uda mi sie was nadrobic przez ten weekend, bo po pierwszym bede sie pakowac i PRZEPROWADZAC do naszego WLASNEGO DOMKU

Edytowane przez zartownis
Czas edycji: 2009-12-25 o 10:24
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 10:13   #2698
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

Cześć
Ależ się wczoraj objadłam
Wigilia była najpierw u nas z rodzicami, a potem pojechaliśmy we trójkę do teściów Grześ dostał mnóstwo prezentów z przewagą ubranek, ale też Misia Fredzia i zapas mleka NAN

Wróciłam zmęczona, ale synek dał nam pospać - pierwsza pobudka na jedzenie była o 4, a potem o 7 już mąż go karmił, a ja jeszcze do 8:30 poleżałam w łóżeczku

Dziś gościmy się w domu z rodzicami i dziadkami, a jutro pojedziemy do teściów

Szczerze mówiąc to męczy mnie takie jeżdżenie to tu, to tam w jeden dzień (czyli tak jak w Wigilię) i chyba od przyszłego roku będzie jedna Wigilia i zmiana co rok

Miłego świątecznego dnia mamuśki
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 10:18   #2699
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

A tu fotki , te cztery ostatnie to reakcja na miska juz dzis tez sie nim pobawilismy i maly nadal uchachany

Edytowane przez zartownis
Czas edycji: 2009-12-25 o 10:20
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 10:59   #2700
belfegoreczka
Raczkowanie
 
Avatar belfegoreczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Górny- Śląsk
Wiadomości: 260
Dot.: Jesienią zaczyna się szkoła - nasz berbeć do nas "Mamo!" zawoła (IX - X 2009)

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA , NIECH SIĘ SPEŁNIĄ WASZE MARZENIA


Ps. Niestety u mnie kiepsko z czasem i za kazdym razem co mialam chwilke zeby do Was napisac to nie mialam internetu
Odezwie sie po swietach. Jak narazie jezdze z Paulinka po lekarzach
__________________
Moja kochana Paulinka!

belfegoreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.