POsylwestrowe plotkowanie :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-01, 13:39   #271
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
I ja się melduje
Właśnie się obudziłam
zaszalałaś
od razu widać, że zabawa była przednia
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:47   #272
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

A ja wstalam o 10
Na sylwestra poszlismy o 19 z TZ, wypilismy sobie po piwku i drinku u znajomych, o 23 wyszlismy, zeby na spokojnie, w domku otworzyc sobie szampana Mily, spokojny sylwester.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:50   #273
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Jojla! no jasne, że pamiętamy, czeeeeść! obudziłaś TŻa wczoraj i zniknęłaś, hmmm ;]

wiecie co, czuję się fatalnie. brzuch mnie boli, głowa, jak wyszłam z wizażu miałam ambitny plan się uczyć , ale zasnęłam. Obudziłam się przed chwilą pomięta i rozmemłana, niezdolna do czynu. :/
nawet spać mi się teraz nie chce...
ble...

nie cierpię zarywać nocy ani rozregulowywać sobie zegara biologicznego...to zdecydowanie dla mnie niekorzystne...
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:52   #274
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Ja też mam koszmarne problemy ze spaniem. Trudno zasypiam, rano jeśli nie wstanę przed 8:00 to już dzień będę miała zmarnowany, a zazwyczaj jestem wykończona bo zasypiam ok. 1:00, więc z tym u mnie kiepsko.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:54   #275
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Jojla! no jasne, że pamiętamy, czeeeeść! obudziłaś TŻa wczoraj i zniknęłaś, hmmm ;]

wiecie co, czuję się fatalnie. brzuch mnie boli, głowa, jak wyszłam z wizażu miałam ambitny plan się uczyć , ale zasnęłam. Obudziłam się przed chwilą pomięta i rozmemłana, niezdolna do czynu. :/
nawet spać mi się teraz nie chce...
ble...

nie cierpię zarywać nocy ani rozregulowywać sobie zegara biologicznego...to zdecydowanie dla mnie niekorzystne...

siadaj z Nami do Noworocznego stołu- od razy poczujesz się lepiej!
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:56   #276
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Ja też jestem do niczego. I niepotrzebnie się uczyłam, bo okazuje się, że to dopiero na środę Ale nic, 1/2 będę miała z głowy. Spać mi się chce, a mój żołądek waży 300 kilo.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:56   #277
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Ja też się melduję Ja się obudziłam o 11.30, ale plątałam się po domu w piżamie do teraz.
I niestety na razie się żegnam, bo muszę się iść uczyć - sesja się zbliża, a jak teraz nie zacznę czytać lektur to będzie apokalipsa.
Więc miłego plotkowania, później jeszcze do was zajrzę (ojoj, będę miała co czytać, tak szybko produkujecie te posty)
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 14:20   #278
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

dziewczyny wezcie mnie uspokojcie bo dostane nerwicy zaraz
ej placze .. byly do mnie dzwonil o 3:48 ale nieodebralam. dzis go odblokowalam na gg iu pytam sie po co do mnie dzwoni a on ze chcial zlozyc zyczenia i spytac gdzie sie bawie.. czujecie? a ja myslalam zeo n cos przemysla? i zem zoe przez te pare dni cos poczul itd ?
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:22   #279
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
no
już pol godziny siedzi w lazience a ja jestem mega ciekawa, jak było choć na pewno nie lepiej niż tutaj

ile masz egzaminów? bo ja...tylko jeden. ale z historii Polski, któej nie cierpię i która zdecydowanie przyprawia mnie o ból głowy. w dodatku przed sesją mam nawał kolosów, również bynajmniej nie z przyjaznego i interesującego materiału. tak to jest, kiedy program studiów okazuje się nietrafiony. ciekawe, czy jakbym dostała się na psychologię, to miałabym lepszy humor btw - mogłam iść do Torunia na psycho, ale wolałam zostać w Krakowie, bo chyba brakło mi odwagi na wyjazd... no i co? i się nudzę na filologii polskiej.
a na jakiej uczelni jestes? bo na mojej uczelni 90% wykładowców jest z krakowa, z UJ i uniwersytetu pedagogicznego, moze mamy jakis wspólnych?

Cytat:
Napisane przez devi Pokaż wiadomość
w krakowie kawiarnie to na bank otwarte bo przecież ile ludu przyjechało na sylwestra gdzieś oni muszą jeść/pić
ja sie nie znam, ale te nowe przepisy weszły że w nowy rok nie mogą być otwarte - tzn mogą ale pod warunkiem że własciciel interesu pracuje, a jego pracownicy muszą miec wolne


Cytat:
Napisane przez nieznajoma0 Pokaż wiadomość

może się coś uda znaleźć

też sięnad skrzypem zastanawiałam. I nad bratkiem. A co do pokrzywy to mma w zapasie 4 opakowania

Dobra dziewcyny idę do babuni na obiadek- mała tradycja odkąd się przeprowadziliśmy tu, że chodzimy do babci w niedziele i święta na obiad, żeby jej smutno nie było, a ona do nas przychodzi w soboty. Już ok 10 lat trwa ta tradycja . Nie psoćcie za bardzo :P.
POwinnam się zjawić późniejszym popołudniem
u mnie też jest taka tradycja ale chodzimy na zmianę raz ja raz siostra


Cytat:
Napisane przez drusia Pokaż wiadomość
A ja nie mialam nigdy w życiu etapu wchodzenia na czaty. Jakoś mnie to nie kręciło na szczęście.
ja mialam i nie żałuję poznałam fajnego kolesia z którym do dzisaj ( 17 kwietnia stuknie 3 lata) utrzymuję kontakt

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
A co to taki zastój? Ja pomalowałam pazurki , piję ziółka i zaglądam, a tu prawie wszystkie uciekły
bo mnie nie było haha

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Ja też zawsze wszystko na ostatnią chwilę

to się nazywa syndrom studetna http://pl.wikipedia.org/wiki/Prokrastynacja

też to mam
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:27   #280
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
to się nazywa syndrom studetna http://pl.wikipedia.org/wiki/Prokrastynacja
aaahaha TO JA
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:42   #281
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez drusia Pokaż wiadomość
A ja nie mialam nigdy w życiu etapu wchodzenia na czaty. Jakoś mnie to nie kręciło na szczęście.
ja tak samo
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 14:45   #282
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Ja też się źle czuję, jakbym całą noc gdzieś balowała.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość

ja mialam i nie żałuję poznałam fajnego kolesia z którym do dzisaj ( 17 kwietnia stuknie 3 lata) utrzymuję kontakt

Fajnie. To dowodzi, że są gdzieś w sieci fajni faceci, a nie sami zboczeńce.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
dziewczyny wezcie mnie uspokojcie bo dostane nerwicy zaraz
ej placze .. byly do mnie dzwonil o 3:48 ale nieodebralam. dzis go odblokowalam na gg iu pytam sie po co do mnie dzwoni a on ze chcial zlozyc zyczenia i spytac gdzie sie bawie.. czujecie? a ja myslalam zeo n cos przemysla? i zem zoe przez te pare dni cos poczul itd ?

__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:50   #283
Mint Breeze
Raczkowanie
 
Avatar Mint Breeze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 330
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
dziewczyny wezcie mnie uspokojcie bo dostane nerwicy zaraz
ej placze .. byly do mnie dzwonil o 3:48 ale nieodebralam. dzis go odblokowalam na gg iu pytam sie po co do mnie dzwoni a on ze chcial zlozyc zyczenia i spytac gdzie sie bawie.. czujecie? a ja myslalam zeo n cos przemysla? i zem zoe przez te pare dni cos poczul itd ?

nie płacz, głowa do góry i bądz silna spotkasz w swoim życiu lepszego faceta.
Mint Breeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:52   #284
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

mm ale mnie glaszczesz drusiu hahaha :P .. juz mi sie humor poprawil bo powiedzialam mu ze jesli cos przemysli to ma sie odezwac, powiedzial ze przemysli.. ale cos mi sie wydaje ze jednak nie bedzie chcial sie dalej spotykac i rozwijac to.. a kolezenskosc odpada. mialyscie tak ze wasi faceci proponowali wam znajomosc kolezenska? i czy sie zgodzilyscie?

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Mint Breeze Pokaż wiadomość
nie płacz, głowa do góry i bądz silna spotkasz w swoim życiu lepszego faceta.


juz sie uspokoilam, ale i tak mi smutno. wczoraj mialam taki dobry humorek przy was i wogole. a dzis musial mnie doprowadzic do lez :| .. tak jest zawsze, ze sie oddzywa a nie ma nci zamiar przekazac mi o nas tylko tak se pogadac.

mam nadzieje ze poznam fajunego jakiegos ale brak mi przytulania itd
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:53   #285
Mint Breeze
Raczkowanie
 
Avatar Mint Breeze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 330
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
mm ale mnie glaszczesz hahaha :P .. juz mi sie humor poprawil bo powiedzialam mu ze jesli cos przemysli to ma sie odezwac powiedzial ze przemysli.. ale cos mi sie wydaje ze jednak nie bedzie chcial sie dalej spotykac i rozwijac to.. a kolezenskosc odpada. mialyscie tak ze wasi faceci proponowali wam znajomosc kolezenska? i czy sie zgodzilyscie?
ja z moim byłym po rozstaniu ze soba przez pewien czas nie rozmawialiśmy a teraz normalnie gadamy jak dobrzy znajomi, i potrafilmy nawet normalnie rozmawiać o tym co nas łączyło kiedyś.


Moja koleżanka kiedyś mi pow " Żaden facet nie jest wart Twoich, łez chyba że umrze"

Edytowane przez Mint Breeze
Czas edycji: 2010-01-01 o 14:56
Mint Breeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:57   #286
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez drusia Pokaż wiadomość
Ja też się źle czuję, jakbym całą noc gdzieś balowała.
a nie balowalas na wizazu?


Cytat:
Napisane przez drusia Pokaż wiadomość

Fajnie. To dowodzi, że są gdzieś w sieci fajni faceci, a nie sami zboczeńce.
muszę się pochwalić, że przed świętami dostałam prezent pocztą. Bez nadawcy. I od razu domysliłam sie że to od niego i napisałam. Odpisał że mam otworzyć jak wrócę z wigilii. Wiecie, ile ja sie namęczyłam, żeby wytrzymać? ale wytrzymałam i wiecie co dostałam? zegarek srebrny

A świnia nie napisał, że robimy sobie prezenty i j wysłalam mu tylko kartkę
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 14:59   #287
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

My rozstaliśmy się bez kłotni, krzyków, itp. Jak gdzieś się przypadkiem spotkamy to pogadamy itp. Ale jakiś miesiąc temu zaproponował wspolnego sylwestra, tak po koleżeńsku (jego określenie). Nie zgodziłam się. Mogę z nim pogadać itp, ale spotykać się nie.

Może za jakiś czas jak już całkowicie miną wszelkie uczucia, ale teraz nie. Ja uważam, ze krótko po rozstaniu utrzymywanie takich koleżeńskich stosunków jest po prostu niemożliwe.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
a nie balowalas na wizazu?

muszę się pochwalić, że przed świętami dostałam prezent pocztą. Bez nadawcy. I od razu domysliłam sie że to od niego i napisałam. Odpisał że mam otworzyć jak wrócę z wigilii. Wiecie, ile ja sie namęczyłam, żeby wytrzymać? ale wytrzymałam i wiecie co dostałam? zegarek srebrny

A świnia nie napisał, że robimy sobie prezenty i j wysłalam mu tylko kartkę

No fakt, balowałam

Fajny facet, a Wy znacie się osobiście czy do spotkania nie doszło i to tylko znajomość wirtualna, że tak powiem?
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:01   #288
Mint Breeze
Raczkowanie
 
Avatar Mint Breeze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 330
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez drusia Pokaż wiadomość
Ja uważam, ze krótko po rozstaniu utrzymywanie takich koleżeńskich stosunków jest po prostu niemożliwe.
zgadzam się w 100 %
Mint Breeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:03   #289
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez drusia Pokaż wiadomość




Fajny facet, a Wy znacie się osobiście czy do spotkania nie doszło i to tylko znajomość wirtualna, że tak powiem?
poznaliśmy sie na czaterii i przenieśliśmy się na gg, po 3 miesiącach dałam mu swój numer komórki i tak juz prawie trzy lata nie widzieliśmy się na żywo - zdjęcia czasem sobie przesyłamy Ja mieszkam na podkarpaciu, on w warmińsko-mazurskim wiec pewna odległość jest
Przynajmniej wiem, że mogę się wygadać Aaa jeszcze jedno- nie rozmawialiśmy, nie wiem jak brzmi jego głos tak samo on nie wie jak mój I tak jest dobrze i mi pasuje
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 15:05   #290
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez Mint Breeze Pokaż wiadomość
ja z moim byłym po rozstaniu ze soba przez pewien czas nie rozmawialiśmy a teraz normalnie gadamy jak dobrzy znajomi, i potrafilmy nawet normalnie rozmawiać o tym co nas łączyło kiedyś.


Moja koleżanka kiedyś mi pow " Żaden facet nie jest wart Twoich, łez chyba że umrze"


no wlasnie, to czemu ja zawsze musze przez niego plakac :| .. choc to bylo tylko prawie 4 miechy to tak sie przywiazalam, ze kurde masakra.. niech mnie ktoras rozwiaze haha
no wlasnie, ale to pewnie rozmawialas z swoim bylym po tym jak juz bylas pewna ze nic do niego nie czujesz nie? bo ja bym nie umiala z nim rozamwiac po kolezensku, jak ja wiem ze cos do niego czuje, chcialabym z nim byc, a z jego strony by to byly gadki na poziomie kolezenstwa i jeszcze raz
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:05   #291
Wafelina :)
Zadomowienie
 
Avatar Wafelina :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: na Śląsku
Wiadomości: 1 766
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Widzę, że wątek posylwestrowy się rozrasta
__________________


Don`t be affraid - Taddy`s home!
Wafelina :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:09   #292
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Ankasz, To tym bardziej miło z jego strony, ale adres mu dałaś ? Nie bałaś się?

Ja w zasadzie tak przeanalizowałam swoje życie i też poznałam dwie fajne osoby przez internet już.

Jeden to chłopak, ktory mial taki sam temat prezentacji maturalnej z polskiego jak ja. Poznalismy sie n ajakims forum. Do dzis utrzymujemy kontakt, piszemy na gg. Wlasciwie jemu tez zawsze mogę się wygadać. Fajna sprawa.
Niestety od jakiegoś miesiąca namawia mnie na spotkanie, ale ja ciągle się wykręcam. Pasowała mi ta znajomość jak o tym nie mówił

A druga osoba to moja współlokatorka ze studiów. Też poznana na jakimś forum, obie szukałyśmy mieszkania. W końcu zadna nie znalazla, ale na studia trzebna bylo isc wiec zamieszkalysmy w akademiku,jak sie okazalo w pokojach obok siebie. Po tygodniu wynioslysmy się stamtąd do wynajętego mieszkania, potem znów wróciłysmy do akademika i tak się jakoś żyło. W każdym razie dogadywałysmy sie rewelacyjnie, a najlepsze ze bylysmy z róznych końców Polski, a wszyscy myśleli, że znamy się lata (to o czymś też świadczy). Zawsze mówiłyśmy, że "nasz związek to miłość z internetu".
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:11   #293
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Witajcie!!!

Niedawno wstałam, ale nadal mam chęć spać....
Na balu bawiłam się świetnie z TŻ i znajomymi, wróciliśmy o 6 rano...
Na szczęście samopoczucie jest ok
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:12   #294
Mint Breeze
Raczkowanie
 
Avatar Mint Breeze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 330
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
no wlasnie, to czemu ja zawsze musze przez niego plakac :| .. choc to bylo tylko prawie 4 miechy to tak sie przywiazalam, ze kurde masakra.. niech mnie ktoras rozwiaze haha
no wlasnie, ale to pewnie rozmawialas z swoim bylym po tym jak juz bylas pewna ze nic do niego nie czujesz nie? bo ja bym nie umiala z nim rozamwiac po kolezensku, jak ja wiem ze cos do niego czuje, chcialabym z nim byc, a z jego strony by to byly gadki na poziomie kolezenstwa i jeszcze raz

powiem tak on po naszym rozstaniu dzwonił do mnie pisał, żeby tak sobie pogadać dobijało mnie to, ale pow mu że przez pewien czas nie mozemy rozmawiać on to zrozumiał i teraz jest dobrze, teraz to ja sie zakochuje co 5 min
Mint Breeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:15   #295
modanafikcje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 162
GG do modanafikcje
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

witam znowu sylwestrową ekipę
__________________
Dbam o siebie i zmieniam podejście
  • dbam o włosy
  • koniec z obgryzaniem skórek
  • ćwiczę 3 razy dziennie (Trening ABT )
  • prostuję ząbki - oczekiwanie na aparat
The Flowers http://www.youtube.com/watch?v=zxo_2PrKJco uwielbiam
modanafikcje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:15   #296
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez modanafikcje Pokaż wiadomość
witam znowu sylwestrową ekipę
witaj


Weszłam przed chwilą na nk, a tam juz wszyscy dodają zdjęcia z imprez. Jakby się chcieli pochwalić gdzie byli i z kim byli.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...


Edytowane przez drusia
Czas edycji: 2010-01-01 o 15:17
drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:18   #297
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez Mint Breeze Pokaż wiadomość
powiem tak on po naszym rozstaniu dzwonił do mnie pisał, żeby tak sobie pogadać dobijało mnie to, ale pow mu że przez pewien czas nie mozemy rozmawiać on to zrozumiał i teraz jest dobrze, teraz to ja sie zakochuje co 5 min

acha no ten tez do mnie dzwonil choc go zablokowalam. on chyba mysli ze ja sie zgodze na taki kontakt. chyba go cos porylo
no i teraz jest dobrze, czyli utrzymujecie znajomosc kolezenska tak ?
moze za jakis czas jesli minie mi to uczucie do niego, to sie owszem zgodze na taka znajomosc. mam nadzieje ze cos przemysli, ale nie uwazasz ze przyparlam go zbytnio do muru? bo dalam mu do wyboru albo przemysli to niech sie odezwie, albo niech sie nie oddzywa.powiedzial ze przemysli, i teraz mam poczucie winy ze go do czegos zmuszam
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:18   #298
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Jojla! no jasne, że pamiętamy, czeeeeść! obudziłaś TŻa wczoraj i zniknęłaś, hmmm ;]

wiecie co, czuję się fatalnie. brzuch mnie boli, głowa, jak wyszłam z wizażu miałam ambitny plan się uczyć , ale zasnęłam. Obudziłam się przed chwilą pomięta i rozmemłana, niezdolna do czynu. :/
nawet spać mi się teraz nie chce...
ble...

nie cierpię zarywać nocy ani rozregulowywać sobie zegara biologicznego...to zdecydowanie dla mnie niekorzystne...
Ano zniknęłam bo trzeba było zakończyć TŻ słodką drzemkę Wypiliśmy szampana, nawet trochę potańczyliśmy Szaleństwo jak na nas

Ja się dzisiaj czuję fatalnie Zatoki mi dają popalić. Musiałam sobie zrobić inhalację rumankiem i troszkę puściło ale wciąż boli Nienawidzę tego - taki ból, że też jestem niezdolna do jakiegokolwiek czynu Ale chwilowo jest lepiej, zdrzemnęłam się na godzinkę i troszkę puściło.

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Ja też jestem do niczego. I niepotrzebnie się uczyłam, bo okazuje się, że to dopiero na środę Ale nic, 1/2 będę miała z głowy. Spać mi się chce, a mój żołądek waży 300 kilo.
Żadne niepotrzebnie Co się nauczyłaś Ci zostanie a jeszcze sobie będziesz mieć czas utrwalić Same plusy

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
dziewczyny wezcie mnie uspokojcie bo dostane nerwicy zaraz
ej placze .. byly do mnie dzwonil o 3:48 ale nieodebralam. dzis go odblokowalam na gg iu pytam sie po co do mnie dzwoni a on ze chcial zlozyc zyczenia i spytac gdzie sie bawie.. czujecie? a ja myslalam zeo n cos przemysla? i zem zoe przez te pare dni cos poczul itd ?
Kochana Uprzejmie upraszam o zachowanie spokoju Wiem, że trudno jest zapomnieć o kimś kto był ważny ale skoro nie potrafi docenić tego że stracił taką wspaniałą kobietę to nie warto na niego poświęcać ani troszkę uwagi
Może to zabrzmi brutalnie ale kochana nie łudź się, że on coś przemyśli i zmieni zdanie Ty jesteś świetną kobietą i jeszcze spotkasz kogoś kto będzie Cię na rękach nosić i doceniać I tak myśl o przyszłości, przeszłość zostaw za sobą
I bardzo dobrze, że nie zgadzasz się na utrzymywanie koleżeńskich kontaktów, przynajmniej nie teraz, może kiedyś kiedy inaczej na wszystko spojrzysz
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:19   #299
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

ja chciałam tylko zauważyć, że następną imprezą będą ostatki
oczywiście wizażowa "dżampreza" mile widziana

też miałam plany, żeby się pouczyć, ale na planach się skończyło niestety...
i jeszcze wkurza mnie, że w TV nie ma kompletnie nic.

poza tym doszłam do wniosku, że ja chyba muszę być sama. Tzn nie umiem być z kimś. Nie potrafię okazywać uczuć...
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:20   #300
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: POsylwestrowe plotkowanie :)

Cytat:
Napisane przez monika192 Pokaż wiadomość
acha no ten tez do mnie dzwonil choc go zablokowalam. on chyba mysli ze ja sie zgodze na taki kontakt. chyba go cos porylo
no i teraz jest dobrze, czyli utrzymujecie znajomosc kolezenska tak ?
moze za jakis czas jesli minie mi to uczucie do niego, to sie owszem zgodze na taka znajomosc. mam nadzieje ze cos przemysli, ale nie uwazasz ze przyparlam go zbytnio do muru? bo dalam mu do wyboru albo przemysli to niech sie odezwie, albo niech sie nie oddzywa.powiedzial ze przemysli, i teraz mam poczucie winy ze go do czegos zmuszam

Do niczego go nie zmuszasz, dałaś mu wybów, a wybór to nie zmuszanie

Chociaż niezbyt rozumiem co on ma przemyśleć? Chciałabyś zeby zaczął żałować, że nie jesteście razem i żeby wrócił, czy o co Tobie właściwie chodzi?
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.