Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 12:08   #331
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Ostatnio zastanawiam się na paskami crest ale mówicie, że w czasie wybielania nie powinno się pić herbaty, a ja niestety bardzo ją lubię i piję kilka kubków dziennie Czym można ją zastąpić? Chodzi mi o jakieś ciepłe picie, w zimie jakoś nie wyobrażam sobie picia zimnej wody. Popijanie ziółek nie zaszkodzi? np rumianku.
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 10:48   #332
amazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Nie popadajmy w paranoję, bo za chwile podczas wybielania nie będzie można wogóle niczego pić i niczego jeść, ale za to zęby będą białe. Pod koniec września wybielałem blendamedami (pewnie az tak jak Cresty to one nie działają, od choćby ze względu na niższe stężenie środka wybielającego). Zęby mam znacznie bielsze niż we wrześniu nawet dziś. Podczas wybielania piłem wszystkie napoje oprócz Coca-Coli, ale po kuracji juz piłem wtedy jak miałem na nia ochotę. Myję zęby pastą blend-a-med 3D White.
Więc jeśli herbata Ci smakuje (owocowa, czarna, zielona) to moim zdanie powinienaś śmiało pić, tym bardziej jest zima i po co się katować rumiankiem? no chyba, że lubisz tak samo jak herbatę
amazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 11:02   #333
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

dzięki za odpowiedź za rumiankiem aż tak nie przepadam
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 09:45   #334
plemnik17_anek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 6
GG do plemnik17_anek
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

cześ dziewuchy
nie wiecie czasem jakie stężenie maja te paski blend a med ?
bo nie moge nigdzie znalezc nawet stronie blend a med
a chcialabym kupic albo crest supreme albo blend a med
zastanawialam sie jeszcze bo nigdzie nie ma o skutecznosci tych crest multicare
one sa zakladane na 5 minut . miala je moze ktoras z was?
plemnik17_anek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 11:25   #335
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

A wystarczyło przeczytać stronę wcześniej...

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Substancja ta sama, natomiast paski różnią się stężeniem owej substancji. Także te marki Crest mają różne stężenia- najsłabsze ok. 5-6%, jak Blend-a-med a najmocniejsze są bodajże Crest Supreme- 14%.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 18:27   #336
plemnik17_anek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 6
GG do plemnik17_anek
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
A wystarczyło przeczytać stronę wcześniej...

Dzięki xD
plemnik17_anek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 17:00   #337
MySoul695718
Raczkowanie
 
Avatar MySoul695718
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 250
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

a co sądzicie o tych paskach
http://allegro.pl/item880091862_najl...strips_28.html
to są paskiz tej firmy crest
wiecie jakie maja one stężenie w % może ich ktoś używał
bardzo prosze o odpowiedz

ps. czy kamień nazębny jest jakąś przeszkodą w wybielaniu ząbków bo niestety takowy posiadam i nie wiem czy mimo to moge wybielać
__________________
Najważniejsza jest ta miłość,
którą czujemy w sobie i dajemy bezwarunkowo
i bezinteresownie innym,
a nie ta którą chcielibyśmy dostać od innych.
MySoul695718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 17:53   #338
Minnka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witam:
ja w wakacje gdy byłam w stanach kupiłam sobie paski wybielajace Crest Advanced Seal na 14 dni po pół godziny dziennie. Nie wygodne one były ale dało się przeżyć. Najgorzej z tym ślinieniem
Efekt zdumiewajacy, gdy przyjechałam to wszyscy sie pytali czy wybielałam zęby, chociaz żółtych nie miałam przed wyjazdem.
Naprawdę te paski działają, troche zęby sa wrażliwsze ale to idzie się przyzwyczaic.
Naprawde polecam
Pozdrawiam
Minnka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 16:20   #339
morva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Powiedzcie mi lepiej zamówic 14 pasków i stosować raz dziennie przez 7 dni czy 28 i stosowac 2 razy dziennie przez 7 dni??
morva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 23:36   #340
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez morva Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi lepiej zamówic 14 pasków i stosować raz dziennie przez 7 dni czy 28 i stosowac 2 razy dziennie przez 7 dni??
Najlepiej stosować się do zaleceń na opakowaniu. Sprzedający na Allegro często sprzedają paski w ilościach różnych (mniejszych) od tych, jakie oryginalnie przewidział producent dla jednej kuracji.
Jeżeli np. producent przewidział 28 pasków do stosowania 2x dziennie przez 7 dni, to nie należy się spodziewać równie spektakularnego efektu, zużywając tylko 14 pasków.

Najlepiej wbić sobie w nazwę żądanego modelu pasków, zobaczyć, ile sztuk jest w oryginalnym opakowaniu i dokładnie tyle kupić.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"


Edytowane przez anka1709
Czas edycji: 2010-01-31 o 23:40
anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 10:37   #341
morva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Najlepiej stosować się do zaleceń na opakowaniu. Sprzedający na Allegro często sprzedają paski w ilościach różnych (mniejszych) od tych, jakie oryginalnie przewidział producent dla jednej kuracji.
Jeżeli np. producent przewidział 28 pasków do stosowania 2x dziennie przez 7 dni, to nie należy się spodziewać równie spektakularnego efektu, zużywając tylko 14 pasków.

Najlepiej wbić sobie w nazwę żądanego modelu pasków, zobaczyć, ile sztuk jest w oryginalnym opakowaniu i dokładnie tyle kupić.
Dzięki za informacje
morva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 11:08   #342
MySoul695718
Raczkowanie
 
Avatar MySoul695718
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 250
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Ponawiam swoje pytanie
chce kupić paski crest
ale nie wiem czy będe moga przeprowadzić kurację
Mam Kamień nazębny cz on też się wybieli czy nie??
i czy w związku z nim mogę przepowadzić kurację??
__________________
Najważniejsza jest ta miłość,
którą czujemy w sobie i dajemy bezwarunkowo
i bezinteresownie innym,
a nie ta którą chcielibyśmy dostać od innych.
MySoul695718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 18:25   #343
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Nie ma szans, kamień nazębny się nie wybieli.
Podstawa przed kuracją paskami to wizyta u dentysty i uzupełnienie ubytków a przy okazji usunięcie kamienia. I dopiero wtedy wybielanie ma sens.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:09   #344
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Hej dziewczyny..
zaciekawil mnie wasz watek, poniewaz skutecznie szukam czegos, co by wybielilo moje zeby. Ogolnie mam dosc białe, ale teraz poszarzały i strasznie mnie to denerwuje. Zakupilam sobie plastry Crest Supreme 14% za kilka dni powinny przyjsc do domu i zaczynam kuracje. Jestem bardzo ciekawa efektow. Zakupilam juz sobie paste Blanx - pasta która zmiejsza wrazliwosc żebow i wybiela (chcialam wybielająca ale babka w aptece mi to wcisnela a nie moge zrobic zwrotu wiec juz ją uzyje - moze akurat bedzie dobra. Powinnam sie niedlugo do Was odezwac i zobaczymy jakie beda efekty. Fakt, przegladalam fotki z wakacji to obok usmiechala sie kolezanka co miala wybielone u dentysty zeby i nie bylo widac roznicy miedzy moimi a jej, ale opalenizna poteguje biel, a teraz jestem bledsza i ogolnie samoocena mi spadla. No nic, zobaczymy

Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2010-02-09 o 21:33
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 00:45   #345
agawaclaudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
GG do agawaclaudia
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Czesc kobietki
Tydzien temu zamowila paseczki cresty supreme na ebay-u. Juz leca do mnie ze Stanow, ale sie troszke zmartwilam gdy poczytalam na forum ze dlugo ida nawet do osmiu tygodni.....czy to mozliwe zeby tak dlugo?Wysylka usps? czy ktoras wie cos o tym?
agawaclaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 00:02   #346
Natalia175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 67
GG do Natalia175
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cześc wszystkim.
Zastanawiam się nad kupnem pasków crest, bo widzę ze efekty są zadawalające...
Przeglądałam oferty na allegro, a poniewaz nie zauwazylam by ktos je wymienial, czy któras z was używała pasków Multicare?? To są te pięciominutowe, i zastanawiam sie czy efekty będą równie dobre jak przy użyciu innych, bo wkońcu ta sama firma.
Proszę o szybką odpowiedź.
Natalia175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 10:20   #347
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Hej dziewczyny..
wczoraj zrobilam pierwsze wybielanie (dzień 1szy) . Strasznie się te paski pienią. Ale nic ogolnie nie czułam. Moze dlatego, że uzywam dobrej pasty która wzmacnia dziąsła...

Ogolnie sa ciut bielsze, ale ja nie bedę wymagać wiele bo sama mam białe zęby (ludzie pytaja czy wybielałam..). Teraz mi pociemniały 2,3,4 troszkę i chciałabym je wybielić bo 1nki są bieluśkie. Powiadomie was o efektach za kilka dni...
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 09:36   #348
diwa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 262
GG do diwa82
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Poleciłabym raczej pastę leczniczą bez fluoru, bo za jednym razem wybielisz zęby, wzmocnisz je i wyleczysz jednocześnie. Stosuję od jakiegoś czasu nową pastę na rynku http://www.ajona.pl/ajona.html i jest naprawdę dobra.
diwa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 19:39   #349
spart93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Do wszystkich którzy zastanawiają się czy kupić paski:

Otóż odkąd pamiętam miałem żółte zęby, postanowiłem coś z tym zrobić, gdzieś natknąłem się na paski wybielające, postanowiłem je kupić, no i wybrałem te najmocniejsze czy Crest Supreme. Nie żałuje, że to zrobiłem, bo pomimo, że używam ich drugi dzień ( 2 razy dziennie) to już widzę różnice, a pasków zostało mi jeszcze na 5 dni. RÓŻNICE WIDAĆ NA ZDJĘCIU W ZAŁĄCZNIKU !! Muszę też napisać o cholernym bólu który mi towarzyszy, przez paski moje zęby stały się niesamowicie wrażliwe, nawet gdy oddycham buzią i wciągam zimne powietrze to bolą ale byłem na to przygotowany, postanowiłem się poświęcić ;p Kupiłem już sobie pastę elmex i specjalną miekką szczoteczkę, ból trochę przechodzi, muszę przyznać, że w jego zniesieniu pomaga mi patrzenie na te zdjęcia, bo po każdej aplikacji pasków je robie Musze powiedzeć, że gdy spoglądam w lustro to za bardzo nie widzę różnic, no może minimalne,pewnie to dlatego, że codziennie dokładnie je oglądam, jednak dzięki tym zdjęciom widzę, że rzeczywiście te zmiany są! Mam nadzieję, że dobrnę do końca, zapewne będę musiał po wszystkim walczyć z nadwrażliwością, ale jestem gotowy do poświęceń, mimo bólu żałowałbym, że nie spróbowałem. Postanowiłem tu napisać i pokazać wszystkim to zdjęcie żeby byli świadomi na co się piszą ;p Życzę także, żeby nie pojawił się u was ten sam ból co u mnie, bo o ile wiem to nie każdy tak ma ;p Zazdroszczę takim osobom !!

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA ZDJĘCIA !!
spart93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 11:01   #350
agawaclaudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
GG do agawaclaudia
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Kurcze ale masz sliczne zabki......prosciutenkie: oklaski:
Jezeli chodzi o mnie to moj bol byl niedowytrzymania.....oczy wiscie wytrwalam do konca kuracji (crest supreme) ale musialam sie zadowolic duszonymi bananami i to jeszcze ledwo co moglam zjesc.....oczywiscie ie zaluje bo zabki mam snieznobiale
agawaclaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 13:14   #351
spart93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Heh Dzięki, rzeczywiście zęby mam proste ;p Co do bólu to wczoraj i przed wczoraj moje zęby były strasznie nadwrażliwe, dzisiaj to trochę minęło ale za to dziąsła zaczęły mi krwawić, nawet to trochę lepiej, bo wcześniejszy ból był cały dzień, a ten teraz jest tylko wtedy gdy założę paski, zastanawiam się nad zmianą na 1 zestaw pasków dziennie, lub na całkowitej 1 dniowej przerwie, zobaczymy jak to będzie dalej. Jak bym dalej nakładał 2 zestawy, rano i wieczorem to kurację skończył bym w środę... Chyba pociągne to do końca, bo chce mieć to już za sobą ;p Czego się nie robi dla biały zębów... Ehhh
spart93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 10:48   #352
agawaclaudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
GG do agawaclaudia
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

uzywajac paskow crest supreme dwa razy dzienie trzeba sie liczyc z wielka nadwrazliwoscia zabkow, moja koleznka uzywala raz dziennie i praktycznie bolu nie czula......a ja podobnie jak Ty uzywalam dwa razy na dzien bo chcialam szybszego efektu.......nooi byl juz po 2 dniu ale teraz wiem ze nie warto sie spieszyc.......nie polecam podwojnej dawki poniewaz mozna sobie narobic klopotu.....pozdrawiam
agawaclaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:48   #353
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witam.
zamierzam kupic sobie te paski tylko nie bardzo wiem ktore bo z tego co zauwazylam jest ich kilka rodzaji ;] ktore byscie mi polecili oczywiscie chodzi mi o paski firmy crest ;] najabrdziej w sumie zastanawialam sie nad tymi crest supreme niby najmocniejszymi ;] ale mam watpliwosci do nich gdyz juz bez zadnego wybielania mam nadwrazliwe zeby a co dopiero po wybielaniu i jeszcze tymi najmocniejszymi ;/
to jakie w takim wypadku mi polecacie?
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:52   #354
MaliciousGirl
Zakorzenienie
 
Avatar MaliciousGirl
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 308
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Ja też właśnie myślę, nad zakupem pasków i tak samo zastanawiam się nad rodzajem, jest ich kilka na allegro m.in. supreme, premium, multicare, classic, 3d itd.

Czy ktoś orientuję się w różnicy w działaniu poszczególnych rodzajów?
I jak myślicie czy opłaca się zamawiać 14szt czy od razu lepiej 28?
MaliciousGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 12:03   #355
Natalia175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 67
GG do Natalia175
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez MaliciousGirl Pokaż wiadomość
Ja też właśnie myślę, nad zakupem pasków i tak samo zastanawiam się nad rodzajem, jest ich kilka na allegro m.in. supreme, premium, multicare, classic, 3d itd.

Czy ktoś orientuję się w różnicy w działaniu poszczególnych rodzajów?
I jak myślicie czy opłaca się zamawiać 14szt czy od razu lepiej 28?
Każdy rodzaj tych pasków ma inny procent nadtlenku wodoru, a co za tym idzie efekty są większe z paskami o większym procencie...
Obecnie największy procent nadtlenku wodoru mają paski Supreme.
28 sztuk to 14 zestawy co wychodzi kuracja siedmiodniowa.
14 sztuk to 7 zestawów co wychodzi kuracja nawet nie czterodniowa...
Ogólnie rzecz biorąc jeżeli będziesz używac tych pasków po raz pierwszy to używasz je dwa razy dziennie a kuracja powinna trwac przynjamniej 7 dni dlatego wtedy 28 szt..
Zaś jeżeli już używałaś tych pasków a teraz chcesz tylko dopełnic to co już ''znikło'' wtedy kupujesz 14 szt i używasz tylko raz dziennie co również daje 7 dniową kurację.
Natalia175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 12:55   #356
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

zuzylam 3 opakowania tych paskow i widac znaczna roznice teraz powinno odswiezyc efekty ,zawsze wybieram najmocniejsze supreme .

Sluchajcie moze wam sie przyda ta cenna informacja :

ja mialam straszna nadwrazliwosc juz w trakcie ich stosowania i musialam przerywac kuracje otoz ostatnio znalzlam sposob !!!..


Tydzien przed kuracja codziennie (raz dziennie) plukam jame ustne plynem listerine i nadwralziwosc zniknela czy podczas stosowania kuracji czy po nie ma.m wogole problemow z nadwrazliwoscia ,radze psrobowac ale podczas kuracji juz nie stosowac tego plynu..polecam moze odkrylam sposob na pozbycie sie nadwrazliwosci chyba ze to dziala tylko na mnie
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:36   #357
kamx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Exclamation Wybielanie zębów metodą nakładkową 2010

Witajcie

Zaczęłam wybielać zęby metodą nakładkową Oczywiście byłam u stomatologa, mam profesjonalnie zrobione nakładki i żele które dostałam podczas wizyty.

Wybielanie zaczęłam wczoraj. Wieczorem założyłam na zęby nakładki z 20% żelem (bo tylko taki dostałam). Dzisiaj rano obudziłam się ze strasznym bólem Takie uczucie jak by mi miały zęby zaraz popękać. Przeraziła mnie też biała plamka na trójce - wcześniej jej nie miałam

Czy któraś z was wybielała sobie zęby tą metodą???
Co można, a czego się nie powinno jeść podczas wybielania??
Długo nosiłyście nakładki?

pozdrawiam
kamx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 14:52   #358
dancingwithmyself
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Dzisiaj przyszły moje cresty a czy któraś może wie, czy wskazane jest by stosować te paski przed bezpośrednim pójściem spać ew. po ostatnim posiłku( mam te których używa się raz dziennie, w grę wchodzi tylko zakładanie wieczorem) czy mogę spokojnie założyć paseczki, a potem wyjść z domu ( dzisiaj piątek ) na jakieś piwko i to nie zaważy na kuracji?
dancingwithmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 15:00   #359
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: Wybielanie zębów metodą nakładkową 2010

witaj . ja tej metody nie stisuje ;D ale slyszalam ze to straszny bol.. moze kup jakies tabletki przeciwbolowe? i powinnas dostac rozniez nizsze stezenie 6% wlasnie dlatego jak beda ciebie bardzo zeby bolaly...kup jakas paste na nadwrazliwosc
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 17:58   #360
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Wybielanie zębów metodą nakładkową 2010

Właśnie zaczęłam wybielanie nakładkowe
Tzn. dziś przede mną czwarta noc.
Dostałam żele 20%, 15% i 10%. Moja stomatolog wytłumaczyła mi co i jak stosować, i... do dzieła
W moim przypadku ma być tak: pierwsza noc - 20, druga - 15 i potem 10; kuracja trwać powinna 6 nocy; potem konsutlacja i ewentualnie przedłuży się kurację.

Bałam się jak diabli, wszędzie dziewczyny piszą o bólu, nadwrażliwości... a najbardziej - co rozbawiło moją stomatolog - bałam się, że w nocy mi te nakładki spadną i się zadławię

Hmmm. Naprawdę spodziewałam się czegoś okropnego i jestem mile rozczarowana
Po pierwszej nocy już było widać, że zęby są jaśniejsze, nie pojawił się żaden ból czy nadwrażliwość. Po drugiej nocy zaczęły mi boleć dziąsła - ale to pewnie z mojej winy - nałożyłam za dużo żelu, on wypłynął mi lekko "górą". Po kolejnej nocy - nic, kompletnie żadnych sensacji. I dziś kolejna noc...

I już widzę bardzo fajne efekty
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-01 22:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.