Skradzione zdjęcia z MM. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 16:13   #451
cleo80
Zadomowienie
 
Avatar cleo80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że YT coś z tym zrobi. Bo że nasze zdjęcia są dla kogoś inspiracją i zapisuje je sobie na dysku to jestem w stanie rozumieć ale PODSZYWANIE się pod kogoś to szczyt chamstwa. Co taka osoba z tego ma? że zbiera oklaski za nie swoją pracę ?
Ps. a mój filmik się wyświetla bo pisałam że się Tobą Cleo zainspirowałam przy tworzeniu makijażu
Nie mam pojęcia co laska chciała tym osiągnąć ? Myślę , że to jakaś gów..ara, bo poważna kobieta chyba by czegoś takiego nie zrobiła :/
Szkoda słów. Zobaczymy co youtube z tym zrobi.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Heh no dziewczyny..czego sie spodziewacie prowadzac bloga? Kopiowac mozna wszystko.. nawet jak sie zrobi blokady na zdjecia. Wy nigdy nie sciagalyscie tapet ze stron itp? a przeciez to tez czyjas autorska praca. Wizaz jest o tyle bezpieczny ze jest pewna kontrola nad tym wsyzstkim. Osobe podejrzana zawsze mozna zablokowac a nowym ograniczyc dostep. W razie udowodnionej kradziezy mozna tez dojsc kto to byl, bo przez nakaz sadowy administrator moze sprawdzic ip podejrzanego i zlokalizowac go. Na bloga wlazi milion osob i kazda z nich jako anonim moze pobrac prace. Lubie ogladac glaerie, ale osobiscie jako artystka nigdy nie zdecyodwala bym sie na prowadzenie bloga i wrzucanie wszystkich swoich prac. Uwazam ze wystarczy krotkie portfolio zeby zaprezentowac umiejetnosci..a jezeli wrzucasz codziennie po kilka zdjec na strone to licz sie z tym ze wlasnie ktos inny zyskal full materialu do wykorzystania we wlasnym celu.

Cleo, wydaje mi sie ze ta osoba z YT poprostu zrobila filmik z twoimi pracami.. ale nie podszywa sie pod ciebie. Zobacz ze nie zmienila pseudonimu. Moze nap8isz do niej/niego i sprobuj wyjasnic sprawe. Zawsze mozesz tez dodac opcje prywatnosci do swojej strony, ze prace beda widoczne tylko dla zalogowanych..
Mając stat4you pokazuje mi się IP każdej wchodzącej na blog osoby. A ta laska Włoch wchodziła bardzo często. Tak więc jakbym chciała dochodzić kto to , to bez problemu by ją znaleźli. Laska nawet oznakowane zdjęcia z logiem Natura czy ja.w.polki wrzucała, więc gdyby wpadła na wizaż na pewno logo wizażu by jej nie odstraszyło.
Dziewczyna podaje się za mnie bo perfidnie pisze w swoich filmikach : cześć nazywam się Cleo !! więc to nic innego jak podszywanie sie pode mnie.
Masz rację zdjęcia może sobie każdy ukraść , ale ja nie rozumiem osób , które to robią. Przecież zawsze można dojść do tego , kto to zrobić. Tak ryzykować , po co ?? Dla mnie to głupota.
cleo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:13   #452
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 391
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez cleo80 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia co laska chciała tym osiągnąć ? Myślę , że to jakaś gów..ara, bo poważna kobieta chyba by czegoś takiego nie zrobiła :/
Szkoda słów. Zobaczymy co youtube z tym zrobi.
Mój komentarz też skasowała
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:15   #453
cleo80
Zadomowienie
 
Avatar cleo80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Mój komentarz też skasowała
Dziwi mnie to, że gdy już wszystko wyszło na jaw jeszcze tych filmów nie pokasowała.
cleo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:18   #454
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Heh no dziewczyny..czego sie spodziewacie prowadzac bloga? Kopiowac mozna wszystko.. nawet jak sie zrobi blokady na zdjecia. Wy nigdy nie sciagalyscie tapet ze stron itp? a przeciez to tez czyjas autorska praca. Wizaz jest o tyle bezpieczny ze jest pewna kontrola nad tym wsyzstkim. Osobe podejrzana zawsze mozna zablokowac a nowym ograniczyc dostep. W razie udowodnionej kradziezy mozna tez dojsc kto to byl, bo przez nakaz sadowy administrator moze sprawdzic ip podejrzanego i zlokalizowac go. Na bloga wlazi milion osob i kazda z nich jako anonim moze pobrac prace. Lubie ogladac glaerie, ale osobiscie jako artystka nigdy nie zdecyodwala bym sie na prowadzenie bloga i wrzucanie wszystkich swoich prac. Uwazam ze wystarczy krotkie portfolio zeby zaprezentowac umiejetnosci..a jezeli wrzucasz codziennie po kilka zdjec na strone to licz sie z tym ze wlasnie ktos inny zyskal full materialu do wykorzystania we wlasnym celu.
Ja nigdy nie sciagalam tapet ze stron (ta co jest w winie mi wystarczy)
Ale idac tym tropem, to ja nie widze problemu ze chcesz sobie sciagnie na dysk moja fotke i sie bedzie uczyl , albo inspirowal - ale jak kopiuje dalej to jest to wg mnie obrzydliwa kradziez . I nie jest to kradziez np. telefon tylko mojego oka, twarzy . I ja wyraznie pisze o tym, ze nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie itp, podpisuje fotki swoimi inicjałami.

"Heh no dziewczyny..czego sie spodziewacie prowadzac bloga? Kopiowac mozna wszystko.. nawet jak sie zrobi blokady na zdjecia. "

- To nie krecmy filmow- i tak są przed premierami w sieci, zamknijmy wikipedie bo pewnie sie przysłuzyłą sie nie jednej pracy mgr niech muzycy nie nagrywaja plyt - na torrentach znajdziesz wszytko.

Czy jak mi wystaje portfel z kieszeni i ktos go ukradnie to jest usprawiedliwony ? Wg mnie kradzież to kradzież.

Praktyka z np. ikf.com.pl pokazala, ze jak sie zrobi nalot w postaci komentarzy, to fotki znikaja.
A administrator strony, moglby sie przysłowiowo "wypiąć" i napisac , że sorry, dałas fotke z własna gębą, to się martw... A jednak tak nie pisze, czyli chyba chroni nas jakies prawo ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:20   #455
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.



cleo80

Strasznie Ci współczuje!!
Nie mogę zrozumieć jak można być tak bezczelnym!!!
To szczyt szczytów!

ewciaa82
proszę nie rób tego! Nie można doprowadzić do tego aby dać się zastraszyć tym złodziejom! Nikt nie powinien mieć wpływu na to co robić, a usuwając zdjęcia - podejmujesz decyzję pod ich wpływem,a nie z własnej woli.
MM bez Ciebie to już nie będzie to samo

Tyris
Na jednym z filmików napisała autorka "ciao e tutti io mi chiamo Cleo", co oznacza "Cześć wszystkim Nazywam się Cleo", a więc ta dziewczyna podaje się za Cleo... To nie jest wyraz podziwu dla jej pracy, to kradzież!!!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:22   #456
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Eo, widze zes ty poliglota....a znasz jakies przeklenstwa w tym jezyku?:P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:24   #457
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

znam ale nie wiem czy wolno pisać
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 16:24   #458
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
znam ale nie wiem czy wolno pisać
wyslij mi na pw

ciekawe czy ten zawszony zlodziej moj bidny wpis tez skasuje ;/

ona je kasuje w predkoscia swiatla

ale noc jest dluga ...buaahaha
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-01-11 o 16:32
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:31   #459
cleo80
Zadomowienie
 
Avatar cleo80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Ta krowa pousuwała Wasze komentarze :P Napisałam jej kolejny, ciekawe jak długo tam będzie.
cleo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:33   #460
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
wyslij mi na pw

ciekawe czy ten zawszony zlodziej moj bidny wpis tez skasuje ;/

ona je kasuje w predkoscia swiatla

ale noc jest dluga ...buaahaha
Poszły na PW
Moze ktoś też sobie życzy??

Aż mi się monitor zgorszył :p
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:33   #461
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez cleo80 Pokaż wiadomość
Ta krowa pousuwała Wasze komentarze :P Napisałam jej kolejny, ciekawe jak długo tam będzie.
hm... spokojnie Cleo, damy rade
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 16:36   #462
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez cleo80 Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny bezczelność ludzka nie zna granic. Jedna laska z Włoch z moich zdjęć (wszystkich !!!) porobiła filmiki i wrzuciła na YouTube podając się za mnie !! Jest tam też jeden filmik z zdjęciami TylkoKasia.
http://www.youtube.com/user/Cleo80Ma...10/aiT00MHInHA

jak weszłam na strone to się wyświetliło, że konto jest zablokowane
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:36   #463
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
jak weszłam na strone to się wyświetliło, że konto jest zablokowane
mi tez.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:37   #464
cleo80
Zadomowienie
 
Avatar cleo80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Pewnie usunęła konto. W końcu.

a jednak sama go nie usunęła:
"Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Cleo80.".

Edytowane przez cleo80
Czas edycji: 2010-01-11 o 16:41
cleo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:49   #465
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez cleo80 Pokaż wiadomość
Pewnie usunęła konto. W końcu.

a jednak sama go nie usunęła:
"Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Cleo80.".
Coz...jak widac dla niektorych Life is a bitch
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:51   #466
cleo80
Zadomowienie
 
Avatar cleo80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Coz...jak widac dla niektorych Life is a bitch
Właśnie dostałam wiadomość od YouTube , że pousuwali te filmy . Mam nadzieję , że nowego konta sobie nie założy.
cleo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:55   #467
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość



Tyris
Na jednym z filmików napisała autorka "ciao e tutti io mi chiamo Cleo", co oznacza "Cześć wszystkim Nazywam się Cleo", a więc ta dziewczyna podaje się za Cleo... To nie jest wyraz podziwu dla jej pracy, to kradzież!!!

no to zmienia postac rzeczy faktycznie.. nie znam niestety wloskiego :P myslalam ze jest to wyraz podziwu nad tworczoscia.

Piszecie o filmach ze sa kopiowane.. o wystajacym portfelu.. Ja bym zdjecia na blokach porownala raczej do wyrzucenia za siebie zawartosci torebki na ulice i pojsciu do domu w nadzieji ze nikt nie ruszy rozrzuconych przedmiotow. Nie oszukujmy sie, zyjemy w czasach gdzie piractwo i kradziez zmieniaja swoja definicje. Kiedys zeby ukrasc czyjas prace trzeba sie bylo wlamac do domu/biura i zabrac album z dokomentacja.. teraz to zaden problem dla 6letniego dziecka wejsc na strone i zorbic kopiuj wklej zapisz. Ja nie mwie ze to dobrze i nie bronie takich osob... twierdze tylko ze mozna sie tego najzwyczajniej w swiecie spodziewac i nie da sie z tym wygrac ale mozna walczyc.


PS..
Ishikawa .. zeby ktos mogl zasysac muzyke czy filmy przez internet "przed premiera" to najpierw musza one powstac wiec nie wiem co ma proces tworczy do faktu emisji :P Chociaz faktycznie jakby przestac produkowac fimy to wyginelo by takze piractwo. Zauwaz ze niewielki procent chodzi do kina tylko ze wzgledu na odbior wizualny filmu.. wiekszosc woli zaoszczedzic sobie wrazen na duzym ekranie i skorzystac z opcji rapidshare...
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:01   #468
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Dla mnie kradzież zawsze jest kradzieżą, nie ważne czy na ulicy czy na internecie. "Nie twoje - nie bierz" - i już!

Mam nadzieje, ze tamta włoszka da sobie spokój, bo inaczej zasypiemy ją pięknymi określeniami
Z Ishi mamy juz pełen arsenał naszykowany
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:03   #469
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
no to zmienia postac rzeczy faktycznie.. nie znam niestety wloskiego :P myslalam ze jest to wyraz podziwu nad tworczoscia.

Piszecie o filmach ze sa kopiowane.. o wystajacym portfelu.. Ja bym zdjecia na blokach porownala raczej do wyrzucenia za siebie zawartosci torebki na ulice i pojsciu do domu w nadzieji ze nikt nie ruszy rozrzuconych przedmiotow. Nie oszukujmy sie, zyjemy w czasach gdzie piractwo i kradziez zmieniaja swoja definicje. Kiedys zeby ukrasc czyjas prace trzeba sie bylo wlamac do domu/biura i zabrac album z dokomentacja.. teraz to zaden problem dla 6letniego dziecka wejsc na strone i zorbic kopiuj wklej zapisz. Ja nie mwie ze to dobrze i nie bronie takich osob... twierdze tylko ze mozna sie tego najzwyczajniej w swiecie spodziewac i nie da sie z tym wygrac ale mozna walczyc.


PS..
Ishikawa .. zeby ktos mogl zasysac muzyke czy filmy przez internet "przed premiera" to najpierw musza one powstac wiec nie wiem co ma proces tworczy do faktu emisji :P Chociaz faktycznie jakby przestac produkowac fimy to wyginelo by takze piractwo. Zauwaz ze niewielki procent chodzi do kina tylko ze wzgledu na odbior wizualny filmu.. wiekszosc woli zaoszczedzic sobie wrazen na duzym ekranie i skorzystac z opcji rapidshare...
Z tym filmem nie doknca sie zgodze, np. biorac pod uwage ile zarobil Avatar w pierwszych tygodniach...
Chodzi mi o to, ze ludzie tak jakby wybielaja piractwo tym, ze jest łatwo dostepne. A ja mysle, ze to kwestia moralnosci.

Po prostu z fotki jako takiej nie ma pozytku ...no ludzie cie albo pochwala, albo skrytykuja.... Nie ma jakis finansowych korzysci, albo oszczednosci (vide zoasczedzenie kasy na bilecie do kina, jak mozna w domu obejrzec).
Wiec co, pycha?
Szkoda ze tak ludzie robia, bo duzo talentow siedzi w domach i sie nie ujawnia hehe
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 17:18   #470
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Wchodze sobie po długim dniu na uczelni, zmarznięta, zziębnięta, zdezelowana, dla relaksu, na wizaż a tu kolejna taka akcja... Współczuję Cleo i cieszę się że sprawa została rozwiązana... albo może raczej, jedna setna sprawy bo ona jako taka pozostaje, ale przynajmniej jedną złodziejkę unieszkodliwiono... chwilowo...
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:20   #471
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Na ten temat kazdy moze miec wlasne zdanie wzgledem wlaznych przezyc. Mnie kilka ladnych lat temu pewne zdarzenia nauczyly zeby nie umieszczac swojej gebusi do uzytku publicznego w swiecie internetowym bo jak juz o tym pisalam zdjecia trafily na serwis matrymonialny (a mialam wtedy moze z 16lat!!). Potem ktos mi ukradl prace plastyczne... moje rysunki i podpisal sie po swojemu.. a rok pozniej znalazlam na digarcie MOJE pomysly w cudzym wykonaniu. Zeby to wykonanie jeszcze bylo na poziomie, to bym poprostu zwrocila uwage zeby dopisac inspiracje.. ale to byly maszkarony i poczulam sie urazona widzac cos nad czym siedzialam godzianmi obmyslajac odpowiednia kompozycje, kolorystyke i dbajac o perspektywe i proporcje w wykonaniu panny ktora rysowala na poziomie dziecka z podstawowki.. Na sieci okradziono mnie doslownie ze wszystkiego... łacznie z pseudonimem artystycznym na ktory co prawda patentu nie mialam ale byl to wyraz wymyslony przez znajomego, abstrakcyjny. Przypadek ze jakas panna wpadla na taki sam tylko z pisownia bez 1 literki? Dodam tylko ze jest to dosc charakterystyczne okreslenie nie zaczerpniete z imienia, mitologii, gier, ksiazek itp. Czy to moze byc dotkliwe? tak.. jezeli zarowno ja jak i ona obracamy sie w pewnym zamknietym gronie a moj pseudonim przywarl do mojej twarzy bardziej niz moje imie i nazwisko. I to nic ze ona mieszka na drugim koncu Polski i w zyciu sie nie widzialysmy na oczy... Kiedys zadzwonil do mnie kumpel i sie spytal co ja wypisuje na forum - okazalo sie oczywiscie ze to nie ja a ona a moje poglady sa dosc skrajnie odmienne od jej.

Powiecie ze to nic? ja kazdy z tych przypadkow traktuje osobiscie jako kradziez i z jednej strony mam swiadomosc ze przez wlasna naiwnosc na to pozwolilam wrzucajac zdjecia do internetu a z drugiej uswiadamia ze nie mozna miec nad niczym kontroli.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:21   #472
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Może faktycznie zrobić jakieś ograniczenia dostępu do MM - stażem na wizażu i ilością postów?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:30   #473
cleo80
Zadomowienie
 
Avatar cleo80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Na ten temat kazdy moze miec wlasne zdanie wzgledem wlaznych przezyc. Mnie kilka ladnych lat temu pewne zdarzenia nauczyly zeby nie umieszczac swojej gebusi do uzytku publicznego w swiecie internetowym bo jak juz o tym pisalam zdjecia trafily na serwis matrymonialny (a mialam wtedy moze z 16lat!!). Potem ktos mi ukradl prace plastyczne... moje rysunki i podpisal sie po swojemu.. a rok pozniej znalazlam na digarcie MOJE pomysly w cudzym wykonaniu. Zeby to wykonanie jeszcze bylo na poziomie, to bym poprostu zwrocila uwage zeby dopisac inspiracje.. ale to byly maszkarony i poczulam sie urazona widzac cos nad czym siedzialam godzianmi obmyslajac odpowiednia kompozycje, kolorystyke i dbajac o perspektywe i proporcje w wykonaniu panny ktora rysowala na poziomie dziecka z podstawowki.. Na sieci okradziono mnie doslownie ze wszystkiego... łacznie z pseudonimem artystycznym na ktory co prawda patentu nie mialam ale byl to wyraz wymyslony przez znajomego, abstrakcyjny. Przypadek ze jakas panna wpadla na taki sam tylko z pisownia bez 1 literki? Dodam tylko ze jest to dosc charakterystyczne okreslenie nie zaczerpniete z imienia, mitologii, gier, ksiazek itp. Czy to moze byc dotkliwe? tak.. jezeli zarowno ja jak i ona obracamy sie w pewnym zamknietym gronie a moj pseudonim przywarl do mojej twarzy bardziej niz moje imie i nazwisko. I to nic ze ona mieszka na drugim koncu Polski i w zyciu sie nie widzialysmy na oczy... Kiedys zadzwonil do mnie kumpel i sie spytal co ja wypisuje na forum - okazalo sie oczywiscie ze to nie ja a ona a moje poglady sa dosc skrajnie odmienne od jej.

Powiecie ze to nic? ja kazdy z tych przypadkow traktuje osobiscie jako kradziez i z jednej strony mam swiadomosc ze przez wlasna naiwnosc na to pozwolilam wrzucajac zdjecia do internetu a z drugiej uswiadamia ze nie mozna miec nad niczym kontroli.
Po tym co przeszłaś nie dziwi mnie już Twoje podejście do sprawy. Może musimy na własnej skórze się o tym przekonać , żeby to zrozumieć i wyciągnąć konsekwencje. Mnie to jednym incydencie (a nawet po dwóch) już się odechciewa. Jeszcze jedna taka akcja a pousuwam wszystkie blogi.
cleo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:38   #474
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 454
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Może faktycznie zrobić jakieś ograniczenia dostępu do MM - stażem na wizażu i ilością postów?
To by była zwykła dyskryminacja... Przecież wiele wizażanek czyta, ogląda, szuka inspiracji, ale niekoniecznie ma ochotę komentować i udzielać się na forum. Staż i ilość postów nie powinny decydować o statusie na wizażu
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014


Edytowane przez lady opium
Czas edycji: 2010-01-11 o 17:39
lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:39   #475
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 391
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
To by była zwykła dyskryminacja... Przecież wiele wizażanek czyta, ogląda, szuka inspiracji, ale niekoniecznie ma ochotę komentować i udzielać się na forum. Staż i ilość postów nie powinny decydować o statucie na wizażu
Dokładnie, z resztą byłyśmy świadkami oszustek, które miały kilka tysięcy postów i wklejały swoje makijaże.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:43   #476
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
To by była zwykła dyskryminacja... Przecież wiele wizażanek czyta, ogląda, szuka inspiracji, ale niekoniecznie ma ochotę komentować i udzielać się na forum. Staż i ilość postów nie powinny decydować o statusie na wizażu
racja, sama poczatkowo tylko czytalam i obserwowalam i to by bylo chyba niesprawiedliwe Coz.. wychodzi an to ze jak w zyciu.. nigdy nie wiadomo czego mozna sie spodziewac.. wyjdziesz na ulice i bach! przejedzie cie ktos na zielonym swietle na przejsciu.. Trzeba chyba przyzwyczaic sie do takiego stanu rzeczy, ze nie kazdy ma dobre intencje i probowac jakos dopinac swego i bronic swojej prywatnosci. Dlatego dobrze ze jest tkai watek, bo osoby piszace tutaj w miare sie znaja i jak ktoras zauwazy ze cos zlego sie dzieje, ze komus ukradziono zdjecia to zawsze moze zaalarmowac.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 18:08   #477
cleo80
Zadomowienie
 
Avatar cleo80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Dlatego dobrze ze jest tkai watek, bo osoby piszace tutaj w miare sie znaja i jak ktoras zauwazy ze cos zlego sie dzieje, ze komus ukradziono zdjecia to zawsze moze zaalarmowac.
Mnie poinformowała jedna z wizażanek właśnie , ale poza wizażem piszemy ze sobą prawie codziennie No i jedna z takich rozmów dotyczyła kiedyś fimików. Ja napisałam, że nie mam na to czasu i takich filmików nie będę robiła. Aż tu pech chciał (dla fałszywej Cleo) , że zaprosiła ona do znajomych na YouTubie tą w właśnie wizażankę. No i sama się tym samym wkopała

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Włoska krowa nadal śmiga po moim blogu. Obawiam sie zmasowanego ataku
cleo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 18:28   #478
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Cleo, wydaje mi sie ze ta osoba z YT poprostu zrobila filmik z twoimi pracami.. ale nie podszywa sie pod ciebie. Zobacz ze nie zmienila pseudonimu. Moze nap8isz do niej/niego i sprobuj wyjasnic sprawe. Zawsze mozesz tez dodac opcje prywatnosci do swojej strony, ze prace beda widoczne tylko dla zalogowanych..
Niestety podszywa się pod Cleo Na samym początku filmu wita się ze wszystkimi i mówi, że nazywa się Cleo
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 18:36   #479
cleo80
Zadomowienie
 
Avatar cleo80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 649
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

Cytat:
Napisane przez Surya Pokaż wiadomość
Niestety podszywa się pod Cleo Na samym początku filmu wita się ze wszystkimi i mówi, że nazywa się Cleo
Czy jeszcze się Wam jakieś jej filmiki pokazują ??
cleo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 18:49   #480
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Skradzione zdjęcia z MM.

jeszcze działa ten filmik, jakaś wizażanka podawała linka: http://www.youtube.com/watch?v=Uy4ez...eature=related
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.