Postinor, Escapelle, Ellaone, metoda Yuzpe, tabletka "po" - wątek zbiorczy! - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: postinor
zażywałam i zadziałał 26 50,98%
zażywałam i nie zadziałał 2 3,92%
nie zażywałam 23 45,10%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 18:18   #1591
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Właśnie wzięłam escapelle po ok 40 h od stosunku no i czekam co będzie Mam nadzieje ze będzie wszystko ok Uspokajam się tym ze mój chłopak nie skończył we mnie i tym ze to był ok 26 dzien cyklu. Ale lekarz powiedział mi ze wogole to sa dwie tabletki a w opakowaniu była tylko jedna, może się pomylił
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:35   #1592
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Perla23 Pokaż wiadomość
Tabletki anty bralam przez 6 lat tylko teraz tak jakos wyszlo ze mialam 2 miesiace przerwy Czy to ma jakies znaczenie?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie ma żadnego znaczenia, przynajmniej nie jeśli chodzi o to, czy jesteś bardziej zabezpieczona.
jesteś pewna? przez 6 lat brała tabletki, przerwała na 2 miesiące, po czym znowu zaczęła brać i to jeszcze w środku cyklu... ryzyko ciąży jest moim zdaniem większe.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:03   #1593
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość
jesteś pewna? przez 6 lat brała tabletki, przerwała na 2 miesiące, po czym znowu zaczęła brać i to jeszcze w środku cyklu... ryzyko ciąży jest moim zdaniem większe.
"przynajmniej nie jeśli chodzi o to czy jesteś bardziej zabezpieczona"
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:49   #1594
madzia6217
Raczkowanie
 
Avatar madzia6217
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 195
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Perla23 escapelle to tylko jedna tabletka
madzia6217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 20:43   #1595
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Perla23 Pokaż wiadomość
Właśnie wzięłam escapelle po ok 40 h od stosunku no i czekam co będzie Mam nadzieje ze będzie wszystko ok Uspokajam się tym ze mój chłopak nie skończył we mnie i tym ze to był ok 26 dzien cyklu. Ale lekarz powiedział mi ze wogole to sa dwie tabletki a w opakowaniu była tylko jedna, może się pomylił
Escapelle jest jedna, dwie były w Postinor Duo, ale z tego co mi wiadomo to tego drugiego już nie ma. Jak ten ginekolog przepisywał jak sam nie wie? :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 21:57   #1596
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Nie wiem wlasnie moze mu sie pomylilo z tymi drugimi Jestem 5 h po wzieciu escapelle i jak narazie to siedze i rycze bez powodu ale po takiej dawce hormonow to chyba normalne
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 22:20   #1597
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Perla23 Pokaż wiadomość
Właśnie wzięłam escapelle po ok 40 h od stosunku no i czekam co będzie Mam nadzieje ze będzie wszystko ok Uspokajam się tym ze mój chłopak nie skończył we mnie i tym ze to był ok 26 dzien cyklu. Ale lekarz powiedział mi ze wogole to sa dwie tabletki a w opakowaniu była tylko jedna, może się pomylił
skoro nie skończył w Tobie to troche niepotrzebnie wzielas taka bombe hormownow,tym bardziej ze 26 dzien jest chyba i tak nieplodny o ile sie nie myle
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 09:14   #1598
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
skoro nie skończył w Tobie to troche niepotrzebnie wzielas taka bombe hormownow,tym bardziej ze 26 dzien jest chyba i tak nieplodny o ile sie nie myle
nie mylisz się, przed spodziewanym okresem sa dni niepłodne i też uważam, że tutaj escapelle była niepotrzebna..

a co do tego, że lekarz powiedzial, że będą 2tabletki, to może myślał, że to dokładnie odpowiednik postinoru
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:05   #1599
kar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mazowsze :)
Wiadomości: 90
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
na bank od tak duzej dawki hormonów, albo to krwawienie po escapelle + potem miesiaczka xD
ciesz sie ze dlugi masz;p ja mialam 1 dniowy i zadnego krwawienia po escapellowego dlatego martwie sie,czy nie jestem aby w ciazy:/
Plamienie wystąpiło 24 godziny po wzięciu Escapelle. Okres już tak jakby "przechodzi", ale wybieram się do lekarza wkrótce, min. wreszcie po te tabletki antykoncepcyjne nieszczęsne
A Tobie polecam może wizytę w aptece w celu zakupu testu ciążowego, skoro się martwisz?
kar_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 18:18   #1600
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Perla23 Pokaż wiadomość
Właśnie wzięłam escapelle po ok 40 h od stosunku no i czekam co będzie Mam nadzieje ze będzie wszystko ok Uspokajam się tym ze mój chłopak nie skończył we mnie i tym ze to był ok 26 dzien cyklu. Ale lekarz powiedział mi ze wogole to sa dwie tabletki a w opakowaniu była tylko jedna, może się pomylił
Wg mnie w takim dniu cyklu o jakim piszesz nie masz czego się obawiać Długie masz cykle?? Praktycznie na dniach dostaniesz okres, więc nie ma co się zamartwiać, a jeśli jeszcze wzięłaś tabletkę, to tym bardziej Tyle, że teraz może Ci się coś pomieszać i możesz nie dostać na czas okresu, bo jednak jest to tak silna dawka hormonów, że miesza w organizmie bardzo...dlatego nie martw się jak nie dostaniesz na czas. Na pewno nie będziesz w ciąży Aha, escapelle to jedna tabletka, więc też się tym nie zamartwiaj, to nowszy lek i teraz z tego co wiem lekarze raczej to przepisują. Pozdrawiam
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:11   #1601
jaq3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Witam !
mam pewne pytanie co do stosowania metody Yuzpe
czy jesli m. dz. wzieła 2 tabl Stediril 30, po czym uznała ze powinna wziac 4 wiec kolejne dwie wzieła po godz od pierwszych dwóch i jutro ma zamiar wziac juz na raz 4, to czy moze to miec jakis zły wpływ ze były wziete one w taki sposob ? pozdrawiam
jaq3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 20:40   #1602
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nucha Pokaż wiadomość
Wg mnie w takim dniu cyklu o jakim piszesz nie masz czego się obawiać Długie masz cykle?? Praktycznie na dniach dostaniesz okres, więc nie ma co się zamartwiać, a jeśli jeszcze wzięłaś tabletkę, to tym bardziej Tyle, że teraz może Ci się coś pomieszać i możesz nie dostać na czas okresu, bo jednak jest to tak silna dawka hormonów, że miesza w organizmie bardzo...dlatego nie martw się jak nie dostaniesz na czas. Na pewno nie będziesz w ciąży Aha, escapelle to jedna tabletka, więc też się tym nie zamartwiaj, to nowszy lek i teraz z tego co wiem lekarze raczej to przepisują. Pozdrawiam
Napewno dostane później bo trochę namieszałam w moim organizmie Myślałam ze może dostane po escapelle ale jak narazie to nic. Poczekamy zobaczymy
Dziękuje za odpowiedz
Buzka i pozdrawiam
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 21:40   #1603
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Perla23 Pokaż wiadomość
Napewno dostane później bo trochę namieszałam w moim organizmie Myślałam ze może dostane po escapelle ale jak narazie to nic. Poczekamy zobaczymy
Dziękuje za odpowiedz
Buzka i pozdrawiam
Ale nie musisz koniecznie dostać po escapelle Możesz dostać normalnie w dniu spodziewanej miesiączki, lub w kolejnym miesiącu też mniej więcej w określonym dniu Nie każda dziewczyna tak samo reaguje na tę tabletkę, ja nie miałam żadnego krwawienia po escapelle, ale dostałam mniej więcej w dniu spodziewanego okresu, w kolejnym miesiącu I nic mi się nie namieszało, ale wiem, ze niektórym dziewczynom bardzo miesza. Na kafeterii też wiele się naczytałam o tej tabletce, akurat w tamtych dniach na tamtym forum przebywałam, też mi bardzo pomogło przetrwać, chociaż lekko nie było mimo minimalnej szansy na zajście w ciążę
Pozdrawiam cieplutko, buźka!
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 10:35   #1604
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Witam Was,
Wzielam Escapelle w czwartek tydzien temu. Dzis - a raczej juz wczoraj w nocy - dostalam okres. Moj planowany okres powinnam dostac w poniedzialek 18.01. Czy zatem jesli ten okres nalozy sie na ten nadchodzacy, to automatycznie sie przedluzy?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 10:55   #1605
jaq3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Witam ponownie, załózmy ze normalnie okres miałabym miec za dwa tygodnie, a wczoraj zazyłam dwie tabl. stediril po godzinie kolejne dwie i po 12 godz juz 4, to czy mogłabym np jutro uprawiac sex będąc bezpieczną ? nie zazywam tabletek anty na codzien, tylko teraz zastosowałam metodę Yuzpe, proszę o szybką odpowiedź
jaq3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:21   #1606
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Witam Was,
Wzielam Escapelle w czwartek tydzien temu. Dzis - a raczej juz wczoraj w nocy - dostalam okres. Moj planowany okres powinnam dostac w poniedzialek 18.01. Czy zatem jesli ten okres nalozy sie na ten nadchodzacy, to automatycznie sie przedluzy?
Przedłuży, to znaczy, że będziesz miała dłuższy niż zazwyczaj?? O to pytasz?? Bo nie bardzo rozumiem
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:59   #1607
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nucha Pokaż wiadomość
Przedłuży, to znaczy, że będziesz miała dłuższy niż zazwyczaj?? O to pytasz?? Bo nie bardzo rozumiem
no tak, pytam o to czy bedzie dluzszy, bo sie pokryja, prawda? zamiast 4dni bede miala z 8 dobrze rozumiem?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:31   #1608
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
no tak, pytam o to czy bedzie dluzszy, bo sie pokryja, prawda? zamiast 4dni bede miala z 8 dobrze rozumiem?
NIe Wcale tak nie musi być, nie wiem nawet czy to możliwe, chociaż przy takiej dawce hormonów, to kto wie...ja w każdym bądź razie dostałam mniej więcej w czasie wyliczonym, piszę mniej więcej, bo około 4 dni wcześniej i nic mi się nie przedłużyło Zazwyczaj męczę się 5 dni plus 2 takiej tam końcówki byle jakiej a tym razem nawet kojarze, że bylo krócej Nie sądzę, żeby Ci się coś nałożyło i trwało to o tyle więcej niż zazwyczaj No ale jestem ciekawa jak to będzie, bo co organizm to inne reakcje W takim razie czekamy do poniedziałku
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:38   #1609
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nucha Pokaż wiadomość
NIe Wcale tak nie musi być, nie wiem nawet czy to możliwe, chociaż przy takiej dawce hormonów, to kto wie...ja w każdym bądź razie dostałam mniej więcej w czasie wyliczonym, piszę mniej więcej, bo około 4 dni wcześniej i nic mi się nie przedłużyło Zazwyczaj męczę się 5 dni plus 2 takiej tam końcówki byle jakiej a tym razem nawet kojarze, że bylo krócej Nie sądzę, żeby Ci się coś nałożyło i trwało to o tyle więcej niż zazwyczaj No ale jestem ciekawa jak to będzie, bo co organizm to inne reakcje W takim razie czekamy do poniedziałku
w takim razie wychodzi na to ze nie mialam jako skutku ubocznego krwawienia i dostalam 3/4 dni wczesniej normalny okres oby tak bylo
do tego jestem chora, wiec juz wogole moglo mi sie wszystko "poprzestawiac"...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 16:47   #1610
jaq3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Przyznam ze bardzo zalezy mi na odpowiedzi na moje posty
jaq3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 17:56   #1611
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Mam takie pytanie: gdzieś przeczytałam, że w zasadzie powinno się zachowywać około półroczną przerwę między wzięciem jednej a drugiej tabletki, bo taka dawka hormonów może spowodować bezpłodność. Czy to prawda?? Jak duże jest tego prawdopodobieństwo??
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:11   #1612
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie: gdzieś przeczytałam, że w zasadzie powinno się zachowywać około półroczną przerwę między wzięciem jednej a drugiej tabletki, bo taka dawka hormonów może spowodować bezpłodność. Czy to prawda?? Jak duże jest tego prawdopodobieństwo??
Gdyby tabletka PO powodowała bezpłodność to byłoby o tym powszechnie wiadomo. A z tego co się orientuję, to taką tabletke można brać 3 razy w ciągu cylku (co dla mnie jest niepojęte)
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:13   #1613
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie: gdzieś przeczytałam, że w zasadzie powinno się zachowywać około półroczną przerwę między wzięciem jednej a drugiej tabletki, bo taka dawka hormonów może spowodować bezpłodność. Czy to prawda?? Jak duże jest tego prawdopodobieństwo??

pierwsze slysze
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:20   #1614
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie: gdzieś przeczytałam, że w zasadzie powinno się zachowywać około półroczną przerwę między wzięciem jednej a drugiej tabletki, bo taka dawka hormonów może spowodować bezpłodność. Czy to prawda?? Jak duże jest tego prawdopodobieństwo??
To by oznaczało, że zwykłe tabletki anty też mogą powodować bezpłodność.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:21   #1615
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
pierwsze slysze
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To by oznaczało, że zwykłe tabletki anty też mogą powodować bezpłodność.
no ja właśnie dzis gdzieś na wizażu się natknęłam na taką wypowiedź i też się bardzo zdziwiłam

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Gdyby tabletka PO powodowała bezpłodność to byłoby o tym powszechnie wiadomo. A z tego co się orientuję, to taką tabletke można brać 3 razy w ciągu cylku (co dla mnie jest niepojęte)
uspokoiłaś mnie trochę w takim razie

Edytowane przez wiecznie_pod_wiatr
Czas edycji: 2010-01-15 o 18:24
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:25   #1616
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

I ta wiadomość była z dzisiaj i została skomentowana. Podejrzewam o którą chodzi
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 20:06   #1617
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
I ta wiadomość była z dzisiaj i została skomentowana. Podejrzewam o którą chodzi
zdecydowanie
nie ma to jak wierzyc w to co ktos sobie gdyba - bo nie bylo inaczej, lekarzem nie jestem- na wizazu...
to nic ze lekarze w mediach trabia ze pigulki MOGA powodowac bezplodnosc, wazne ze ktos napisal takie 1zdanie na wizazu

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-01-15 o 20:09
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 15:11   #1618
malolkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Pisalam juz wczesniej...Dziewczyny dostalam po ESC cos co mozna nazwac okresem,po 6 dniach od zarzycia. Za 10 dni mam miec ten wlasciwy okres czy go dostane?? czy terac to co mam to jest wlasnie ten okres??

Juz to jest pewne ze nie ejstem w ciazy?? strasznie sie tym stresuje
malolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:01   #1619
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Ja dostałam okres po 5 dniach od zażycia escapelle Tylko nie wiem czy to od tej tabletki czy moj normalny okres bo tak jakoś miałam dostać Najgorsze jest to że po zażyciu escapelle moja cera szaleje ale można sie było spodziewać po takiej ilości hormonów. A tak ogólnie to dobrze się czułam Pozdrawiam
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 20:15   #1620
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość
Pisalam juz wczesniej...Dziewczyny dostalam po ESC cos co mozna nazwac okresem,po 6 dniach od zarzycia. Za 10 dni mam miec ten wlasciwy okres czy go dostane?? czy terac to co mam to jest wlasnie ten okres??

Juz to jest pewne ze nie ejstem w ciazy?? strasznie sie tym stresuje
jedna wielka niewiadoma
ja tez po 6 dniach od zazycia dostalam okres... 3-4dni przed moim wlasciwym. Czekalam do pon./wt. (dzis) czy bedzie kolejny badz tez ciag dalszy tamtego, ale nie ma. Okres po escapelle skonczyl mi sie po 3 dniach, wiec b.krotki byl...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-28 16:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.